Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Kandava pilsētas svētkos atslēdz Kurzemi!

27.05.2022 - 29.05.2022

dsc0065.jpgNo 27. līdz 29. maijam Kandavā notika Pilsētas svētki  ar devīzi “Atslēdz Kurzemi!” un šajās trīs dienās pasākumu klāsts bija patiešām iespaidīgs.

Svētkus atklāja Tukuma novada izglītības iestāžu 1. - 4. klašu kori un mūsdienu deju kolektīvi ar koncertu „Satiksimies Kandavā”. Koncertā piedalījās 13 kolektīvi no visa Tukuma novada.

Pilsētas svētku laikā brīnišķīgs notikums- ģimenes restorāna "Nāriņa" atvēršanas svētki, kas pēc renovācijas un apjomīgas celtniecības ir ieguvis jaunu atrašanās vietu- Daigones ielā 14, Kandavā. Restorāns “Nāriņa” patīkami iepriecinās ar jaunu ēdienkarti un vasarīgu noskaņu katru dienu no plkst. 11.00 līdz 23.00.

Piektdienas vakarā Bruņinieku pilskalnā pulcējās kupls skaits vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu, lai baudītu nu jau par tradīciju kļuvušo koncertu „Savējie savējiem”. Tajā, kā ierasts, klātesošos priecēja ikdienā ar mūziku nesaistīti vietējie iedzīvotāji, kuri šogad caur dziesmām aicināja apceļot Kurzemi. Pavadošā grupa “Miera Vējos”.

Savukārt, svētku pirmās dienas noslēgumā ikviens varēja baudīt brīnišķīgu atpūtas vakaru skaistajā Kandavas vecpilsētas promenādē- muzikālu un romantisku noskaņu vakaru ar izciliem mūziķiem. Par muzikālo atmosfēru rūpējās dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse, mūziķis Jānis Ķirsis pie klavierēm un Jānis Rubiks pie kontrabasa.

Novada svētku otrā diena, kā ierasts, iesākās jau no rīta sešos pie Abavas tilta, kur pulcējās 30 dalībnieki ar makšķerēm, lai piedalītos Kandavas pilsētas svētku balvas izcīņai spiningošanā un makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri. Uzvaras laurus makšķerēšanā plūca Viesturs Marcinkēvičs, otrajā vietā Emīls Lagzdiņš no Oksles un trešajā vietā Gunārs Piņķis. Spiningošanā veiksmīgākais izrādījās Einārs Nollendorfs, otrajā vietā atstājot Robertu Stari, bet trešajā- Kristoferu Baldiņu.

Sestdien Kandavā notika arī Latvijas 3x3 basketbola kausa vasaras sezonas atklāšana! Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas pirmajā posmā - Kandavas Ozolzīļu kausā - sestdien, 28. maijā Kandavas Sporta hallē 12 vīriešu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja "TRUBasketball" kvartets - Kārlis Šenbergs, Francis Lācis, Oskars Hlebovickis un Gints Zomerfelds. Viņi ieguva pirmo ceļazīmi uz "Quest" tūres finālturnīru 6. un 7. augustā Ventspilī. Sieviešu grupā uzvar komanda “Estonia”.

Dienas laikā varēja baudīt maiznieces Ainas Šteinbergas maizes degustāciju, īpašo svētku tirdziņu, Latvijas vadošo pavāru šovu „Garšu cīņas”, kura laikā pasākuma vadītāji Valters Krauze un Roberto Meloni visus klātesošos izklaidēja, bet vakarā svētku koncerts bija kopā ar grupu „Dziļi violets” un, protams, zaļumballe ar Kandavas grupu „Miera Vējos”.

Kā atpūta un svētki bērniem 29. maijā Pilsētas svētkus noslēdza Pīlīšu regate un velo prieki Kandavas Promenādē.

Lasīt visu ziņu galerija (56) galerija (26) galerija (14) galerija (12) galerija (41) galerija (14) galerija (51)

Kandavas pilsētas svētki 2022

27.05.2022 - 29.05.2022

novada-svetki-2022-a3-afisa-majaslapai.jpgNo 27. līdz 29. maijam Kandava svinēs pilsētas svētkus "Atslēdz Kurzemi!".

27.maijā

Plkst. 11.30 brīvdabas estrādē “Ozolāji” Tukuma novada izglītības iestāžu 1.- 4. klašu koru  un mūsdienu deju kolektīvu koncerts „Satiksimies Kandavā”;

Plkst. 20.00 Bruņinieku pilskalnā koncerts „Savējie savējiem”;                           

Plkst. 21.30 Promenādē Noskaņu vakars. Piedalās Rūta Dūduma-Ķirse (vokāls), Jānis Ķirsis (taustiņinstrumenti) un Jānis Rubiks (kontrabass).


28.maijā

Plkst. 6.00 Pie Abavas tilta Makšķerēšanas sacensības;

No plkst. 11.00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā Kandavas Ozolzīļu kauss 3x3 basketbolā;

No plkst. 10.00 līdz 16.00 Kandavas muzejā maiznieces Ainas Šteinbergas maizes degustācija;                           

No plkst. 12.00 līdz 16.00 Promenādē “Garšu cīņas” un atrakcijas bērniem;

No plkst. 11.00 līdz 16.00 Depo laukumā svētku tirdziņš;

No plkst. 12.00 līdz 16.00 Kandavas kultūras nama galerijā “Vējspārns” Ligitas Caunes eļļas un akvareļu glezniecības darbu izstāde;

Plkst. 19.00 brīvdabas estrādē “Ozolāji” svētku koncerts ar grupu “Dziļi violets”. Piedalās Nauris Brikmanis, Lauris Dzelzītis, Atis Ieviņš, Sanda Dejus. Biļetes cena 5 EUR;

Plkst. 22.00 brīvdabas estrādē “Ozolāji” zaļumballe ar grupu “Miera vējos”. Biļetes cena 2 EUR.


29. maijā

Plkst. 12.00 Promenādē sacīkstes “Pīlīšu regate”;

Plkst. 13.00 Promenādē velo prieki bērniem.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

NOSKAŅU VAKARS Kandavas promenādē

27.05.2022 21:30 - 28.05.2022 - 01:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

1.jpgKandavas pilsētas svētku pirmās dienas noslēgumā ikviens varēja baudīt brīnišķīgu atpūtas vakaru skaistajā Kandavas vecpilsētas promenādē- muzikālu un romantisku noskaņu vakaru ar izciliem mūziķiem.

Par muzikālo atmosfēru rūpējās dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse, mūziķis Jānis Ķirsis pie klavierēm un Jānis Rubiks pie kontrabasa.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Makšķerēšanas sacensību uzvarētāji noskaidroti

28.05.2022 06:00

1.jpgNovada svētku otrā diena, kā ierasts, iesākās jau no rīta sešos pie Abavas tilta, kur pulcējās 30 dalībnieki ar makšķerēm, lai piedalītos Kandavas pilsētas svētku balvas izcīņai spiningošanā un makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri.

Uzvaras laurus makšķerēšanā plūca Viesturs Marcinkēvičs, otrajā vietā Emīls Lagzdiņš no Oksles un trešajā vietā Gunārs Piņķis.

Spiningošanā veiksmīgākais izrādījās Einārs Nollendorfs, otrajā vietā atstājot Robertu Stari, bet trešajā- Kristoferu Baldiņu.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Maiznieces Ainas Šteinbergas maizes degustācija

28.05.2022 10:00 - 16:00 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

1aa1-maize.jpg28. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kandavas muzejā maiznieces Ainas Šteinbergas maizes degustācija.

Lasīt visu ziņu

Kandavas Ozolzīļu kausā Šenbergs, Lācis, Hlebovickis un Zomerfelds izcīna pirmo ceļazīmi uz Latvijas kausa finālu

28.05.2022 11:00 - 15:00 kur : Kandavas sporta halle

1asw.jpgLatvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas pirmajā posmā - Kandavas Ozolzīļu kausā - sestdien, 28. maijā Kandavas Sporta hallē 12 vīriešu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja "TRUBasketball" kvartets - Kārlis Šenbergs, Francis Lācis, Oskars Hlebovickis un Gints Zomerfelds. Viņi ieguva pirmo ceļazīmi uz "Quest" tūres finālturnīru 6. un 7. augustā Ventspilī.

Par vīriešu grupas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts uzvarētāju pārstāvis Gints Zomerfelds, kura sniegums bija izšķirošs "TRUBasketball" saspringtākajā šī turnīra uzvarā, ceturtdaļfinālā ar 21:20 uzveicot "Kandavas tehnikumu".

Sieviešu konkurencē uzvarēja Igaunijas kvartets "Estonia", U14 grupā - Rīgas vienība "Mesmale Grill 2008". Vērtīgākie spēlētāji attiecīgi Kadri Anna Lassa un Krišjānis Mazburšs.

Latvijas 3x3 basketbola kausa pirmajā no 19 posmiem piedalījās 12 komandas no Latvijas. Nešaubīgi, ka interesantāko sastāvu pieteica "TRUBasketball" līdzās Gintam Zomerfeldam un Kārlim Šenbergam cīņās dodoties 3x3 basketbolā daudz mazāk startējušajiem Francim Lācim un Oskaram Hlebovickim. Iepriekšējās četrās sezonās Lācis kopumā četras reizes bija spēlējis "Ghetto Basket", bet Hlebovickim šis bija pirmais oficiālais turnīrs kopš 2018. gada Rīgas Skolēnu spēlēm.

Nelielais turnīru skaits pēdējā gaida laikā "TRUBasketball" kvartetu atbilstoši Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) rangam Kandavā ierindoja tikai sestajā vietā ranga sarakstā, turpmāk ievērojami izjaucot šīs un citu komandu starta pozīcijas pirms izslēgšanas turnīra. Nākamie uzvarētāji jau apakšgrupas turnīrā ar 20:22 zaudēja "3x3 NERK", nenosedzot Kristaps Vanaga uzvaras tālmetienu.

Tieši šīs spēles iznākums kļuva par iemeslu par turnīra dramatiskākās cīņas iemeslu. Ar pirmo numuru izliktais "Kandavas tehnikums" - Arvis Savčenko, Kārlis Bērziņš, Ritvars Kauliņš un Roberts Rozentāls - apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu, bet ceturtdaļfinālā pretī stājās "TRUBasketball". Spēles gaitā Kandavas komanda ieguva vairāku punktu pārsvaru, bet sāncenšiem ar Zomerfelda četriem tālmetieniem izdevās atspēlēties - 20:20. Uzvaras metienu realizēja Hlebovickis - 21:20.

Latvijas 3x3 basketbola kausa pirmais posms – Kandavas Ozolzīļu kauss - notika sadarbībā ar Kandavas Kultūras un sporta centru. Balvas laureātiem sarūpēja tūres atbalstītāji – LBS, “Sportland”, būvuzņēmums “Restaurators”, Kandavas kafejnīca “Pie Kristapa” un “Kandavas kartodroms”. Turnīru laikā ūdeni 3x3 basketbolistiem nodrošināja “Mangaļi”.

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas nākamie turnīri 4. augustā Daugavpilī ("Ghetto Basket" ietvaros), 5. augustā Madonā (Atzeles kausa posms) un 11./12. jūnijā Saulkrastos ("Rimi Saulkrastu kokteilis"). Turnīra kalendārs.


Kandavas Ozolzīļu kausa izcīņas laureāti:

"Open Men"

1. "TRUBasketball" (Kārlis Šenbergs, Francis Lācis, Oskars Hlebovickis, Gints Zomerfelds);

2. "East-Ball/FastBreak" (Mārtiņš Zviedris, Ričards Barkovskis, Rolands Dižgalvis, Valters Mazburšs);

3. "3x3 NERK" (Edvards Struža, Kristaps Vanags, Rihards Vāvers, Ņikita Kuzņecovs).


"Open Women"

1. Igaunijas "Estonia" (Annika Kostere, Johanna Elīse Tedere, Kadri Anna Lassa, Marie Anette Seppa);

2. "Latvia" (Janeta Rozentāle, Ketija Vihmane, Marta Krista Miščenko, Paula Mauriņa);

3. Igaunijas "Estonia U23 NT" (Anette Laura Toksa, Helena Stina Svilberga, Sofija Kosareva, Viktoria Ida Vahi).


U14 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)

1. "Mesmale Grill 2008" (Eduards Briekmanis, Krišjānis Mazburšs, Kristaps Pētersons, Miks Pfeifers);

2. "Cuatro Amigos" (Henrijs Lejnieks, Linards Eihmanis, Rems Meroža, Rolands Lavrinovičs);

3. "Sencīši" (Jorens Stikāns, Marko Deksnis, Ralfs Mugurevičs, Roberts Ozoliņš).

Kandavas Ozolzīļu kausa info - komandas, rezultāti, tabulas.

Latvijas kausa izcīņas kopvērtējums.

Teksts: Renārs Buivids. Foto: Renārs Koris.

Informācija pārpublicēta no basket.lv

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Kandavas Ozolzīļu kauss: U10 un U14

28.05.2022 11:00 - 15:00

players-basketball-poster-1.jpgPieteikšanās līdz 27. maija plkst. 17:00.
U10 grupas komandu pieteikšanā  termiņā, sūtot informāciju (komandas nosaukums, spēlētāju vārdi, uzvārdi un personas koda pirmā daļa) uz renars32@gmail.com.

U14 grupas komandu pieteikšanā  termiņā, sūtot informāciju (komandas nosaukums, spēlētāju vārdi, uzvārdi un personas koda pirmā daļa) uz roberts.rozentals@tukums.lv.
***
Komandām dalība vienādas krāsas spēļu kreklos ar numuriem.
U14 un U10 grupā spēles pēc FIBA pamata noteikumiem. Spēles vadīs viens tiesnesis.
***
Visiem 13 gadus sasniegušajiem spēlētājiem dalība tikai ar FIBA 3x3 spēlētāja profilu. Tā izveide - https://play.fiba3x3.com/signup. Pēc tam apstiprināšana savā e-pastā.

Lasīt visu ziņu

Kandavas pilsētas svētku tirdziņš

28.05.2022 11:00 - 16:00

kandavas-pilsetas-svetku-tirdzins.jpg Kandavas pilsētas svētku tirdziņš  28. maijā no plkst.11.00 līdz 16.00  Kandavas Vecpilsētas laukumā (Depo laukumā).

 Tirgoties gribētājus lūdzam pieteikties, aizpildot anketu https://forms.gle/SCTFsFhyYWgm... Pieteikšanās līdz 23.maijam! Tālrunis informācijai- 25771108 (Kandavas kultūras nams).

Uzmanību! Pēc jūsu pieteikuma aizpildīšanas, jums tiks nosūtīts rēķins, kas jāsamaksā līdz pasākuma norises datumam. Maksāt varat ar pārskaitījumu vai ar skaidru naudu, Kandavas kultūras nama kasē t.-63182040 (ieeja no Dārza ielas puses).

Lasīt visu ziņu

GARŠU CĪŅAS. Nebijis, jautrs, radošs, izklaidējošs notikums Kandavas promenādē.

28.05.2022 12:00 - 16:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

Kandavas pilsētas svētku ietvaros, 28. maijā no plkst 12.00- 16.00 Kandavas promenādē.

 Nebijis, radošs, jautrs, izklaidējošs notikums “Garšu cīņas”, kurā pieci augstas klases un starptautisku atzinību guvuši pavāri -Andrejs Botikovs, Kārlis Mugins, Roberto Meloni, pavāre no Brazīlijas – Vanessa Rufino un Pavāru kluba prezidente Svetlana Riškova,   dalīsies pieredzē, sacentīsies savā starpā, vērtēs, degustēs un kopā radīs garāko sviestmaizi Kandavā kā arī īpašs saldais, kas veidots ar slāpekli. Tā būs vissirsnīgākā Latvijā mīlētu un starptautiski apbalvotu un atdzītu pavāru mijiedarbība ar skatītājiem.
Programmā: Interaktīvas performances, degustācijas, meistarklases, vīnziņu padomi, pavāru stāsti un dalīšanās ar jautriem un kurioziem atgadījumiem no banketiem un dažādiem pasākumiem, ēdienu gatavošanas šovs, dalīšanās ar receptēm, konkursi, viktorīnas un vērtīgas balvas, iespēja skatītajiem baudīt unikālus ēdienu risinājumus, uzklausīt atzinību, padomus un ieteikumus, laba mūzika un garšu paradīze  Valtera Krauzes vadībā.

Visas vasaras garumā pasākums «Garšu Cīņas» norisināsies arī citās Latvijas pilsētās: 4.jūnijā Dobelē, 11.jūnijā Ikšķilē, 9.jūlijā Lapmežciemā, 22.jūlijā Valmierā, 23.jūlijā Aucē, 6.augustā Ventspilī, 7.augustā Rēzeknē, kā arī un citās Latvijas pilsētās.

 Ieeja pasākumā ir bez maksas.  

juice.jpg

Lasīt visu ziņu

Grupas "DZIĻI VIOLETS" koncerts

28.05.2022 19:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

ieeja-eur-5.jpg28.maijā Kandavā, Ozolāju estrādē uz savu jaunāko koncertprogrammu «Tāds, lūk, gads» aicina populārā grupa «Dziļi Violets».

Koncertos piedalīsies solisti Nauris Brikmanis, Rihards Lepers, Atis Ieviņš un Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis; programmu vadīs TV un radio ētera personība Sanda Dejus.

«Viņus visus vieno mīlestība pret dziesmu, un tas būs muzikāli daudzveidīgs koncerts – no patiesas smeldzes līdz trakotai jautrībai. Savukārt muzikālo pavadījumu nodrošinās vīri no grupas «Dziļi Violets»,» par māksliniekiem un gaidāmajiem koncertiem saka grupas dalībnieks Valters Osis.

«Šo koncertprogrammu nolēmām uztaisīt tādēļ, ka divus beidzamos gadus apstākļu dēļ ir sanācis ļoti reti būt kopā, ir aizritējis daudz gadalaiku, un mēs ļoti reti esam tikušies – gan viens ar otru, gan lielākos pasākumos, lai atzīmētu svētkus vai gadalaiku maiņu. Tāpēc esam sapulcinājuši četrus solomāksliniekus, kurš katrs izvedīs klausītājus cauri kādam gadalaikam – ar ziemas melanholiju, ziemas asumu, pavasara liderību un vasaras karstasinīgumu -, un tajā pašā laikā piedzīvosim to visu kopā,» stāsta koncertprogrammas vadītāja Sanda Dejus, piebilstot – koncertos skanēs zināmas un klausītāju iemīļotas dziesmas, kuras noteikti varēs dziedāt līdzi un ļauties kopības sajūtai.

Kā uzsver Sanda, pielāgot māksliniekiem gadalaikus nepavisam neesot bijis grūti: «Aktieris Lauris Dzelzītis pārstāvēs rudeni – ar melanholiju, dziļdomību, jo, šķiet, viņš jau latviešu publikai asociējas ar to, ka, tiklīdz iestājas rudens, Lauris atkal grib ņemt sievu…» Ziemu pārstāvēs rokdziedātājs Atis Ieviņš, jo, pēc grupas domām, viņam ir visroķīgākā un skarbākā balss, un «viņš spēj dziesmas iznest salti, bet tajā pašā laikā – arī «līdz kaulam».» Dziedošajam aktierim Rihardam Leperam uzticēts pavasaris, jo «viņš, dziedot savā manierē, noteikti šīs sajūtas par plaukšanu un ziedēšanu iedvesīs katram, jo noteikti prot modināt pavasari.» Savukārt visu noslēgs Nauris Brikmanis, «kurš būs vasara – karstasinīgs un dzīvespriecīgs, ar viļņiem pludmalē, ar saules zaķiem saulesbrillēs un emocionālo pacēlumu, un noteikti ļaus noskaņoties vasarai». Par savu lomu Sanda saka: «Būšu tam visam pa vidu un mēģināšu klausītājus izvest cauri visiem četriem gadalaikiem kā Vējamāte, kura mēģina savaldīt savus četrus vējus…»

Ieeja uz koncertu: EUR 5,-

Lasīt visu ziņu

Jauna pastāvīga izstāde "Kandava - vārti uz Kurzemes Šveici" Kārļa Veinberga fotogrāfijās

10.06.2021 - 30.09.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kandava_varti_uz_kurzemes_sveici.jpg

Fotogrāfiem, ceļotājiem un Kandavas patriotiem iesakām iedziļināties, pirms 140 gadiem dzimušā Kārļa Ādolfa Veinberga (turpmāk tekstā – K.Veinbergs) (1881 – 1949), ievērojama 20. gadsimta pirmās puses skolotāja, botāniķa, ceļojuma apraksta “Vadonis pa Kurzemes Šveici” (1924) autora un izcila fotogrāfa fotogrāfijās. Fotogrāfa K. Veinberga skatu kartes un stikla fotoplates ir vienas no Kandavas novada muzeja krājuma unikālajām lietām, tajās fiksēta Kandava un tās apkārtne gandrīz pirms 100 gadiem. Liela daļa no fotogrāfijām plašākai sabiedrībai apskatei nav bijusi pieejama. 2020. gadā tika veikta 30 stikla fotoplašu digitālā retuša, putekļu un skrāpējumu noņemšanu, bojāto vai zudušo attēla daļu atjaunošana.


Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aicinām piedalīties foto konkursā “Diennakts garumā”

11.04.2022 - 31.05.2022

fotokonkurss-diennakts-garuma.jpgAicinām ikvienu, kuram patīk fotografēt, ar savām skaistākajām fotogrāfijām, kas tapušas Kandavā un Cēres, Kandavas, Matkules, Vānes, Zantes un Zemītes pagastos, piedalīties fotokonkursā “Diennakts garumā”!

Galvenais konkursa noteikums- autoram jāuzņem 4 fotogrāfijas, kurās fotografēts viens un tas pats objekts (vai ainava/ cilvēks) pēc iespējas no viena skatu punkta, bet atšķirīgā diennakts laikā vai dažādos laika apstākļos.

Viens no galvenajiem fotogrāfiju vērtēšanas kritērijiem būs visu 4 pieteikuma fotogrāfiju identiskais rakurss (precizitāte, cik vienādi fotografētais objekts/ainava/cilvēks) attēlots visās četrās fotogrāfijās.

Konkursā var piedalīties jebkura persona neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām fotografēšanas iemaņām.

Pieteikumu, kas sastāv no četrām fotogrāfijām digitālā formā un pieteikuma anketas iesniedz elektroniski uz e-pastu apvieniba@kandava.lv, ar norādi “Fotokonkursam” vai personīgi Kandavas un pagastu apvienībā, Dārza ielā 6, Kandava, 202.kabinetā. Viens autors drīkst iesniegt ne vairāk kā divus pieteikumus, kur katrs sastāv no 4 fotogrāfijām.

 

Konkursa norises laiks – no 11.aprīļa līdz 31.maijam.

Informācija par konkursa norisi un pieteikumu iesniegšanu, rakstot uz e-pastu liga.supstika@tukums.lv

Konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Lasīt visu ziņu

"Lai pērles un dimanti mirdz"

14.04.2022 - 27.06.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

rotuizstadeafisa1.jpgNo 14. aprīļa līdz 27. jūnijam Kandavas muzejā apskatāma rotu izstāde "Lai pērles un dimanti mirdz".

Lasīt visu ziņu

Nekustamā īpašuma "Dzintari", Kandavas pagastā, Tukuma novadā izsole

06.05.2022 - 13.06.2022

logo_kkp.jpgSIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” rīko nekustamā īpašuma “Dzintari”,  Kandavas pagastā, Tukuma novadā mutisku izsoli ar augšupejošu soli. Nekustamais īpašums “Dzintari”,  Kandavas pagastā, Tukuma novadā, kadastra Nr. 9062 010 0284 sastāv no neapbūvētas zemes vienības ar kopējo platību 0,2002 ha un kadastra apzīmējumu 9062 010 0280.

Izsoles objekta sākumcena ir 3 750,00 euro (trīs  tūkstoši septiņi simti piecdesmit euro 00 centi).      

Izsoles solis – 50 euro, izsoles nodrošinājums – 375 euro.

Pieteikumu dalībai izsolē var iesniegt līdz 2022. gada 13. jūnijam plkst.17:00, personīgi SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” birojā “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Tukuma novadā vai elektroniski, atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pasta adresi: kkp@tukums.lv, dokumentu oriģinālus iesniedzot izsoles dienā.

Izsole notiks 2022. gada 15. jūnijā plkst. 15:00, Kandavas un pagastu apvienības sēžu zālē (1.stāvā) Dārza ielā 6, Kandavā, Tukuma novadā.

Līdz 2022. gada 13. jūnijam plkst.17.00, personai, kura vēlas piedalīties izsolē jāiesniedz pieteikums un jāiemaksā SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” bankas kontā izsoles nodrošinājuma nauda 10% apmērā no izsoles objekta sākumcenas. Nosolītā cena jāsamaksā 2 (divu) nedēļu laikā, pārskaitot to uz SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” bankas kontu.                                                    

 Ar izsoles noteikumiem var iepazīties šeit

 Dalībnieka pieteikums  šeit

Nekustamo īpašumu var apskatīt iepriekš laiku saskaņojot pa tālruņiem – 63126072, 63126188, 29181411, 26197122 vai 26603244.

Lasīt visu ziņu

XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KONKURSS "KANDAVA UZDOD TONI 2022"

09.05.2022 - 04.06.2022 kur : Kandavas kultūras nams

04062022kandavauzdodtoni.jpgSkolas mācību gada noslēgumā- 4.jūnijā aicinām piedalīties XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KLĀTIENES konkursā “KANDAVA UZDOD TONI 2022”!
Konkurss tiek organizēts jau 13.gadu, taču šogad tas pirmo reizi notiks Kurzemes mazpilsētā Kandava un šī iemesla dēļ mainīts arī nosaukums. Konkurss ir populārs visā Latvijā un tas pulcē daudz dziedātāju, tādēļ, ja arī TU dziedi, nenokavē no 10.maija līdz 30.maijam pieteikties konkursa mājas lapā www.kandavadzied.lv sadaļā KANDAVA UZDOD TONI un 4.jūnijā brauc uz Kandavu dziedāt!
Nolikumu no 9.maija vari meklēt arī mājas lapā www.kandava.lv.

Konkursā dalībnieki piedalās no 4 gadiem vairākās vecuma grupās, kategorijās kā akadēmiskās vai mūsdienu estrādes solisti, dueti, trio, ansambļi, popgrupas ar vienu brīvas izvēles dziesmu. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija- Arvīds Babris- TV režisors, pasniedzējs, konkursa krusttēvs, Paula Saija- mūsdienu estrādes un džeza dziedātāja, Dana Bramane- Latvijas Nacionālās Operas soliste, Raimonds Bramanis- Latvijas Nacionālās Operas solists.
Profesionāla žūrija noteiks laureātus katrā vecuma grupā un kategorijā, kā arī noteiks konkursa Grand prix ieguvējus, Labākā pedagoga titula ieguvēju un Skatītāju simpātiju ieguvējus. Apbalvošana notiks pēc katras vecuma grupas.
Visi dalībnieki saņems Slavinājumus, pedagogi saņems Pateicības, laureāti saņems medaļas, diplomus, bet statuetes saņems galveno titulu ieguvēji.

Saziņai e-pasts info@kandavadzied.lv , tel., vēlams whatsappā 28642222, 26180496.

Video skatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=kMA_5a7gyBU

NOLIKUMS_2022_KANDAVA%20UZDOD%20TONI_.pdf

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Andra Vikaiņa izstāde „Uzraksti man vēstulīti!”

10.05.2022 - 30.06.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

2801414665267730290244486691222833322164630n.jpgNo 10. maija līdz 30. jūnijam Kandavas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāma Andra Vikaiņa izstāde "Uzraksti man vēstulīti!".

"Mail Art" jeb pasta māksla - ir mākslas kustība, kuras aizsākums meklējams 20.gs. vidū, un mūsdienās ir nekomerciāla mākslas forma, savdabīgs komunikācijas veids, kuras centrā ir nelielu darbu sūtīšana ar pasta starpniecību. "Mail Art" jeb pastkaršu māksla ir jauns un populārs trends!

Nāc un apskati darbus, kas tapuši lodīšu pildspalvu tehnikā, autoram piedaloties "Mail Art" kustībā.


Lasīt visu ziņu

Piesaki savu īpašumu konkursam “Sakoptākais īpašums Tukuma novadā”!

18.05.2022 - 10.06.2022

tukuma-smukums.jpgTukumā jau par tradīciju bija kļuvis konkurss “Tukuma smukums”, līdzīgi konkursi, kuros iedzīvotājiem bija iespēja izrādīt savus skaistos un sakoptos īpašums, tika rīkoti arī Kandavas, Smārdes, Jaunpils u.c. teritorijās. Šogad Tukuma novada pašvaldība nolēmusi konkursu “Sakoptākais īpašums Tukuma novadā” organizēt vienoti, ar vienotu pieteikšanos visā novada teritorijā. Neturiet sveci zem pūra un piedalieties konkursā, tādējādi dodot iespēju arī citiem iepazīt sakoptos īpašumus, jo novada ziedošo tēlu un skaistumu veidojam mēs visi kopā!

Ikvienam novada pilsētu un pagastu iedzīvotājam, kurš lepojas ar savu skaisto, sakopto īpašumu, piesakoties līdz 10. jūnijam, ir iespēja startēt konkursā un parādīt šo skaistumu citiem. Lai pieteiktos konkursā, ir jāaizpilda elektroniskā pieteikumu anketa – https://ieej.lv/yMTLb

Interesentu ievērībai – īpašumu dalībai konkursā var pieteikt pats īpašnieks vai tā pārstāvis (izņēmums ir pašvaldības iestādes, kas var pieteikt savu pārstāvēto iestādi)!

Vērtēšanu veiks īpaši izveidotas komisijas, kas īpašumu apskati veiks laika posmā no 1. jūlija līdz 1. septembrim. Pirms pieteiktā īpašuma apskates, organizatoru pārstāvji sazināsies ar tā īpašnieku.

Konkursam pieteiktos īpašumus komisija vērtēs šādās kategorijās:

  • Sakoptākais individuālais īpašums vai viensēta;
  • Sakoptākais daudzdzīvokļu māju īpašums vai cita sabiedriska koplietošanas teritorija;
  • Sakoptākā biznesa vide;
  • Gaisa dārzs.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Tukuma novada pašvaldības ainavu arhitekti Maiju Fogeli (tālr. 26306090, e-pasts maija.fogele@tukums.lv).

Parādīsim savus košos, sakoptos īpašumus, lai varam kopīgi lepoties ar mūsu skaisto, ziedošo Tukuma novadu!

KONKURSA NOLIKUMS

Lasīt visu ziņu

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā notiek pirmā kvalifikācijas prakse

23.05.2022 - 22.06.2022

20210927kalpakaskola21.jpgJau pavisam drīz noslēgsies pirmais mācību gads Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā. Pirmā kursa kadetiem vēl sekmīgi jānokārto kvalifikācijas prakse. Tā norisināsies no 23. maija – 22. jūnijam, Kandavā.

Pirmā kursa kadeti ir veiksmīgi nokārtojuši ieskaites vispārizglītojošajos un profesionālajos mācību priekšmetus. Kvalifikācijas prakses laikā kadeti pielietos un nostiprinās apgūtās teorētiskās zināšanas un prasmes sekmīgai praktisko uzdevumu izpildei lauku apstākļos, dažādos laikapstākļu un diennakts laikā, nodaļas (8 cilvēku komandā) sastāvā.

Kvalifikācijas prakses mērķis attīstīt izglītojamā profesionālās prasmes pildīt jaunākā militārā instruktora pienākumus. Pirmā mācību gada prakses uzdevums ir veikt kareivja standarta ikdienas un kaujas uzdevumus lauka apstākļos, piemēram, pārvietošanos naktī, patruļu ar ūdens šķēršļu pārvarēšanu, nakšņošanu lauka apstākļos, šaušanu ar pneimatisko ieroci. Prakses laikā kadeti saņems no prakses vadītāja raksturojumu par praksē paveikto darbu, attieksmi un demonstrētajām iemaņām.

Informējam, ka prakse tiks realizēta Latvijas valsts mežu un  pašvaldības teritorijās, tiks izmantotas ieroču replikas. Kā arī pilsētas teritorijā notiks vakara pastaigas, kas ir neatņemama militārās disciplīnas sastāvdaļa, tās laikā kadeti soļo ierindā un dzied karavīru dziesmas. Aicinām iedzīvotājus nesatraukties un izturēties ar sapratni.

Šī ir pirmā kvalifikācijas prakse, jo Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola tika atklāta 2021. gada 1. jūlijā. Papildus vispārizglītojošajiem mācību priekšmetiem tiek apgūti profesionālie mācību priekšmeti, kas attīsta fiziskās un militārās spējas. Papildus informāciju par skolu un mācību programmu var iegūt www.kalpakaskola.lv, kā arī sekojot aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook un Instagram: @Kalpaka skola.


Informāciju sagatavoja: Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Medne

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top