Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Latvijas čempionāts, Latvijas Rotax Izaicinājuma Kauss un Pro-Kart kauss

20.05.2022 - 21.05.2022 kur : Kandavas Kartodroms

144818928498020351202043523624322096637551o.jpgŠajā nedēļas nogalē, no 20. līdz 21.maijam Kandavas kartingu trasē norisinās trīs pasākumi: Latvijas čempionāts (LČ) + Latvijas Rotax Izaicinājuma Kauss (LRIK) + Pro-Kart kauss (PK).

Lasīt visu ziņu

Kandavas BJSS U17 basketbolistes piedalās LJBL čempionāta finālsacensībās

20.05.2022 - 22.05.2022 kur : Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

2839382825295547754932863417919314102588734n.jpgNo 20. maija līdz 22. maijam Kandavas BJSS U-17 basketbola meiteņu komanda piedalījās LJBL čempionāta finālsacensībās.

Kandavas BJSS meitenes ceturtdaļfinālā zaudēja Rīga/Centrs komandai, kuras sastāvā spēlēja arī TTT komandas basketbolistes un kuras kļuva par U17 grupas čempionēm. Mazajā pusfinālā zaudēts Ogre/Ikšķile, bet spēlē par 7.vietu uzvarējām Rīgas TTP2 komandu.

Kandavas BJSS sastāvs: T.Bernāne, V.Timoško, S.Aišpure, D.Freimane, M.Balandīna, S.Sapiega, A.Kārkliņa, T.Zeberiņa, P.Šenberga.

Bez medaļas gan Kandavas komanda nepalika, jo MADARA ĶILPE, kura pagājušā sezonā spēlēja Kandavā, izcīnīja 2.vietu RBJSC Rīdzene sastāvā.

Paldies meitenēm par cīņassparu! Treneris ANDRIS BAMBIS.

Lasīt visu ziņu

ZANTES PAGASTA SVĒTKI 2022 "ORANŽAIS BRĪDINĀJUMS"

21.05.2022 kur : Zantes kultūras nams, Zante

9z_0.jpgNeskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, pārplānojot svētku norisi no sporta laukuma uz Zantes pamatskolas telpām un skolas parku, 21.maijā Zantes pagasta svētki tomēr notika un izdevās pat labāk nekā cerēts. Šogad  par svētku tēmu tika izvēlēta oranžā krāsa, kas ir laimes un prieka krāsa, tā rada vēlmi darboties, ieinteresē atklāt kaut ko jaunu un piedzīvot ko nebijušu. Pēc divu gadu pasākumu pārtraukuma svētki un pozitīvas emocijas ir tieši tas, kas mums nepieciešams, tāpēc, neskatoties ne uz ko, zantenieki bija priecīgi, ka svētki varēja notikt.            

Ar skanīgām dziesmām svētku rītu ieskandināja Adriāna Mušketova, Rūdis Ronis, Markuss Mušketovs un Artūrs Šteins (skolotāja Kristīne Elksnīte),  un ar atraktīvām dejām Sendijas Keitas Stolas vadībā priecēja mūsu bērni un jaunieši.

Svētkus atklāja Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis. Sveicienus svētkos zanteniekiem bija atvedis Kandavas un pagastu apvienības vadītājs Jānis Mazitāns, Kandavas Kultūras un sporta centra vadītāja Iveta Grunte un vakarā zanteniekus sveica Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece Inga Priede.            

Līdz pat pēcpusdienai gan lieli, gan mazi skolas zālē un parkā piedalījās dažādās sporta aktivitātēs, kuru galvenie vadītāji bija Kandavas novada Kultūras un sporta centra vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls un mūsu  pagasta sporta organizatore Tija  Tripāne. Mazākajiem bērniem prieku sagādāja bumiņbu baseins un lielā piepūšamā atrakcija. Pusaudži sacentās bamperfutbolā un pēc tam visi, kuri vēlējās, varēja kūleņot un jautri pavadīt laiku lielajās bumbās. Par tradīciju kļuvušajā zābaku mešanā gan pieaugušajiem, gan bērniem tika „salasītas” visas  novietotās balvas. Roku laušanās sacensībās vīriem uzvarēja Austris Šaicans (Saulkalne), 2. vietā Valters Pujāts no Rīgas un 3.vietā Kristaps Rorbahs (Zante), bet spēcīgākā sieva izrādījās Evita Bērziņa no Cēres, aiz sevis atstājot Mariku Kraskovu (Zante) un Nikiju Pujāti (Rīga). Ne mazāk sīva cīņa izvērtās spēka trīscīņā, kurā nācās taisnās rokās noturēt 10l ūdens pudeles, spiest espanderu un sašķirot pupiņas. Pēdējā disciplīna bija īpaši jautra, jo vīriem tā sagādāja problēmas. Vīru konkurencē uzvarēja Austris Šaicans (Saulkalne) aiz sevis atstājot Gundaru Gulbi (Viesatas) un Valteru Pujātu (Rīga). Speciālbalvu saņēma sporta aktivitāšu entuziasts Miervaldis Neimanis. Sievu konkurencē uzvarēja Evita Šaicane (Saulkalne), aiz sevis atstājot Kristīni Kalviņu (Viesatas) un Nikiju Pujāti (Rīga). Šautriņu mešanas sacensībās startēja vairāk kā divdesmit dalībnieki un uzvaras laurus plūca Māris Doniņš (Zante), 2. vietā Miervaldis Neimanis (Zante) un 3.vietā  Māris Mihailovs (Zante). Golfa frisbijs arī pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, kurā uzvarēja Aivars Rožinskis (Cēre), Artūrs Lūsis (Zante) un Adrians Kancerevs. Sumo cīņās pārsvarā piedalījās jaunieši un sīvā konkurencē smago cīņu izcīnīja zantenieki  - Romijs Puškins un Māris Doniņš.

 Skolas vestibilā uz skaistu henna tattoo jeb zīmējumu uz ķermeņa ar hennu  aicināja mākslinieces Anda Besere un Elita Ose,  turpat notika arī svētku tirdziņš, kurā varēja iegādāties kaut ko pašaudzētu un pašražotu, kā arī nogaršot dažādus oranžus smūtijus un kokteiļus.

Dienas gaitā par oranžāk tērpto Zantes pagasta svētku dalībnieci tika atzīta Everita Muceniece. Ļoti centušās un piedomājušas pie oranžā apģērba bija arī Inta Neiciniece un Daiga Poška, kā arī Sabīne Bemane, Elīza Oliņa un  īpaši oranži saskaņojusies bija Libergu Pošku ģimene. Paldies visiem oranži tērptajiem par atsaucību!

Pēcpusdienā ar nepacietību tika gaidīta tikšanās ar rokeriem no motokluba „Nekādi labie”  un vizināšanās ar mocīšiem pa Zantes ieliņām. Svētku pirmās daļas noslēgumā visi tika aicināti cienāties ar tradicionālo Zantes svētku zupu.

Vakarpusē svētku dalībnieki devās uz  kultūras namu, kur mazajā zālē varēja aplūkot foto izstādi „Mīļdzīvnieki”. Kā skaista dāvana Zantes pagasta svētkos visiem zanteniekiem un viesiem izskanēja muzikālā šova „X faktors” dalībnieku Grētas Grantiņas un Viktora Buntovska koncerts, kas pulcēja neredzēti kuplu apmeklētāju pulku, kam Zantes kultūras nama lielā zāle pat bija kļuvusi par šauru. 

Svētki noslēdzās ar ballīti līdz rīta gaismai, kurā par dejot prieku gādāja Banchiks jeb Artūrs Bānis no Ventspils.

Par aktīvu līdzdalību un atbalstu šo svētku organizēšanā liels, liels PALDIES:

Zantes pagasta pārvaldes vadītājam Jānim Kālim, Zantes pamatskolas direktorei Kristīnei Elksnītei par atsaucību un iespēju svinēt svētkus Zantes skolā, skolas bērniem un jauniešiem, īpaši Sendijai Keitai Stolai, Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietniekam Robertam Rozentālam, Zantes pagasta sporta organizatorei Tijai Tripānei, hennas māksliniecēm Andai Beserei un Elitai Osei, smūtiju un kokteiļu meitenēm - Ligitai Feldmanei, Liesmai Upmanei un Irīnai Butai, atsaucīgajiem tirgotājiem – Solvitai Upmanei, Guntai Zonbergai, Samantai Karlsonei ar ģimeni, Ilzei un Igoram Puškiniem,  bamperbumbu uzraudzēm Intai Neiciniecei, Elīzai Oliņai un Martai Vanderzellei, rokeriem no moto kluba „Nekādi labie”, pavārītei Initai Usai par ļoti garšīgo Zantes svētku zupu un saimniecēm Daigai Poškai un Dacei Rasai, atsaucīgajam atrakciju puisim Elvisam Cīrulim un viņa komandai, kā arī Mārcim Neiciniekam, Kristeram Oliņam, Uldim Oliņam, Edijam Lācim, Uģim Neiciniekam, Agrim Kodolam un Jurģim Muskam.

Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (56)

Meistarklase "Epoksīdu uzkodu dēlīšu dekorēšana un liešanas tehnika "

21.05.2022 13:00 - 15:00

labota-reklama.jpg21. maijā no plkst. 13.00 līdz 15.00 Tukuma 3. pamatskolā (Lielā ielā 18, Tukumā) meistarklase "Epoksīdu uzkodu dēlīšu dekorēšana un liešanas tehnika".

Dalības maksa: 40 EUR.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta līdz 16. maijam, zvanot 26335356, 28683559.

Lasīt visu ziņu

Jauna pastāvīga izstāde "Kandava - vārti uz Kurzemes Šveici" Kārļa Veinberga fotogrāfijās

10.06.2021 - 30.09.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kandava_varti_uz_kurzemes_sveici.jpg

Fotogrāfiem, ceļotājiem un Kandavas patriotiem iesakām iedziļināties, pirms 140 gadiem dzimušā Kārļa Ādolfa Veinberga (turpmāk tekstā – K.Veinbergs) (1881 – 1949), ievērojama 20. gadsimta pirmās puses skolotāja, botāniķa, ceļojuma apraksta “Vadonis pa Kurzemes Šveici” (1924) autora un izcila fotogrāfa fotogrāfijās. Fotogrāfa K. Veinberga skatu kartes un stikla fotoplates ir vienas no Kandavas novada muzeja krājuma unikālajām lietām, tajās fiksēta Kandava un tās apkārtne gandrīz pirms 100 gadiem. Liela daļa no fotogrāfijām plašākai sabiedrībai apskatei nav bijusi pieejama. 2020. gadā tika veikta 30 stikla fotoplašu digitālā retuša, putekļu un skrāpējumu noņemšanu, bojāto vai zudušo attēla daļu atjaunošana.


Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aicinām piedalīties foto konkursā “Diennakts garumā”

11.04.2022 - 31.05.2022

fotokonkurss-diennakts-garuma.jpgAicinām ikvienu, kuram patīk fotografēt, ar savām skaistākajām fotogrāfijām, kas tapušas Kandavā un Cēres, Kandavas, Matkules, Vānes, Zantes un Zemītes pagastos, piedalīties fotokonkursā “Diennakts garumā”!

Galvenais konkursa noteikums- autoram jāuzņem 4 fotogrāfijas, kurās fotografēts viens un tas pats objekts (vai ainava/ cilvēks) pēc iespējas no viena skatu punkta, bet atšķirīgā diennakts laikā vai dažādos laika apstākļos.

Viens no galvenajiem fotogrāfiju vērtēšanas kritērijiem būs visu 4 pieteikuma fotogrāfiju identiskais rakurss (precizitāte, cik vienādi fotografētais objekts/ainava/cilvēks) attēlots visās četrās fotogrāfijās.

Konkursā var piedalīties jebkura persona neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām fotografēšanas iemaņām.

Pieteikumu, kas sastāv no četrām fotogrāfijām digitālā formā un pieteikuma anketas iesniedz elektroniski uz e-pastu apvieniba@kandava.lv, ar norādi “Fotokonkursam” vai personīgi Kandavas un pagastu apvienībā, Dārza ielā 6, Kandava, 202.kabinetā. Viens autors drīkst iesniegt ne vairāk kā divus pieteikumus, kur katrs sastāv no 4 fotogrāfijām.

 

Konkursa norises laiks – no 11.aprīļa līdz 31.maijam.

Informācija par konkursa norisi un pieteikumu iesniegšanu, rakstot uz e-pastu liga.supstika@tukums.lv

Konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Lasīt visu ziņu

"Lai pērles un dimanti mirdz"

14.04.2022 - 27.06.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

rotuizstadeafisa1.jpgNo 14. aprīļa līdz 27. jūnijam Kandavas muzejā apskatāma rotu izstāde "Lai pērles un dimanti mirdz".

Lasīt visu ziņu

Nekustamā īpašuma "Dzintari", Kandavas pagastā, Tukuma novadā izsole

06.05.2022 - 13.06.2022

logo_kkp.jpgSIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” rīko nekustamā īpašuma “Dzintari”,  Kandavas pagastā, Tukuma novadā mutisku izsoli ar augšupejošu soli. Nekustamais īpašums “Dzintari”,  Kandavas pagastā, Tukuma novadā, kadastra Nr. 9062 010 0284 sastāv no neapbūvētas zemes vienības ar kopējo platību 0,2002 ha un kadastra apzīmējumu 9062 010 0280.

Izsoles objekta sākumcena ir 3 750,00 euro (trīs  tūkstoši septiņi simti piecdesmit euro 00 centi).      

Izsoles solis – 50 euro, izsoles nodrošinājums – 375 euro.

Pieteikumu dalībai izsolē var iesniegt līdz 2022. gada 13. jūnijam plkst.17:00, personīgi SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” birojā “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Tukuma novadā vai elektroniski, atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pasta adresi: kkp@tukums.lv, dokumentu oriģinālus iesniedzot izsoles dienā.

Izsole notiks 2022. gada 15. jūnijā plkst. 15:00, Kandavas un pagastu apvienības sēžu zālē (1.stāvā) Dārza ielā 6, Kandavā, Tukuma novadā.

Līdz 2022. gada 13. jūnijam plkst.17.00, personai, kura vēlas piedalīties izsolē jāiesniedz pieteikums un jāiemaksā SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” bankas kontā izsoles nodrošinājuma nauda 10% apmērā no izsoles objekta sākumcenas. Nosolītā cena jāsamaksā 2 (divu) nedēļu laikā, pārskaitot to uz SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” bankas kontu.                                                    

 Ar izsoles noteikumiem var iepazīties šeit

 Dalībnieka pieteikums  šeit

Nekustamo īpašumu var apskatīt iepriekš laiku saskaņojot pa tālruņiem – 63126072, 63126188, 29181411, 26197122 vai 26603244.

Lasīt visu ziņu

XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KONKURSS "KANDAVA UZDOD TONI 2022"

09.05.2022 - 04.06.2022 kur : Kandavas kultūras nams

04062022kandavauzdodtoni.jpgSkolas mācību gada noslēgumā- 4.jūnijā aicinām piedalīties XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KLĀTIENES konkursā “KANDAVA UZDOD TONI 2022”!
Konkurss tiek organizēts jau 13.gadu, taču šogad tas pirmo reizi notiks Kurzemes mazpilsētā Kandava un šī iemesla dēļ mainīts arī nosaukums. Konkurss ir populārs visā Latvijā un tas pulcē daudz dziedātāju, tādēļ, ja arī TU dziedi, nenokavē no 10.maija līdz 30.maijam pieteikties konkursa mājas lapā www.kandavadzied.lv sadaļā KANDAVA UZDOD TONI un 4.jūnijā brauc uz Kandavu dziedāt!
Nolikumu no 9.maija vari meklēt arī mājas lapā www.kandava.lv.

Konkursā dalībnieki piedalās no 4 gadiem vairākās vecuma grupās, kategorijās kā akadēmiskās vai mūsdienu estrādes solisti, dueti, trio, ansambļi, popgrupas ar vienu brīvas izvēles dziesmu. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija- Arvīds Babris- TV režisors, pasniedzējs, konkursa krusttēvs, Paula Saija- mūsdienu estrādes un džeza dziedātāja, Dana Bramane- Latvijas Nacionālās Operas soliste, Raimonds Bramanis- Latvijas Nacionālās Operas solists.
Profesionāla žūrija noteiks laureātus katrā vecuma grupā un kategorijā, kā arī noteiks konkursa Grand prix ieguvējus, Labākā pedagoga titula ieguvēju un Skatītāju simpātiju ieguvējus. Apbalvošana notiks pēc katras vecuma grupas.
Visi dalībnieki saņems Slavinājumus, pedagogi saņems Pateicības, laureāti saņems medaļas, diplomus, bet statuetes saņems galveno titulu ieguvēji.

Saziņai e-pasts info@kandavadzied.lv , tel., vēlams whatsappā 28642222, 26180496.

Video skatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=kMA_5a7gyBU

NOLIKUMS_2022_KANDAVA%20UZDOD%20TONI_.pdf

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Andra Vikaiņa izstāde „Uzraksti man vēstulīti!”

10.05.2022 - 30.06.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

2801414665267730290244486691222833322164630n.jpgNo 10. maija līdz 30. jūnijam Kandavas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāma Andra Vikaiņa izstāde "Uzraksti man vēstulīti!".

"Mail Art" jeb pasta māksla - ir mākslas kustība, kuras aizsākums meklējams 20.gs. vidū, un mūsdienās ir nekomerciāla mākslas forma, savdabīgs komunikācijas veids, kuras centrā ir nelielu darbu sūtīšana ar pasta starpniecību. "Mail Art" jeb pastkaršu māksla ir jauns un populārs trends!

Nāc un apskati darbus, kas tapuši lodīšu pildspalvu tehnikā, autoram piedaloties "Mail Art" kustībā.


Lasīt visu ziņu

Piesaki savu īpašumu konkursam “Sakoptākais īpašums Tukuma novadā”!

18.05.2022 - 10.06.2022

tukuma-smukums.jpgTukumā jau par tradīciju bija kļuvis konkurss “Tukuma smukums”, līdzīgi konkursi, kuros iedzīvotājiem bija iespēja izrādīt savus skaistos un sakoptos īpašums, tika rīkoti arī Kandavas, Smārdes, Jaunpils u.c. teritorijās. Šogad Tukuma novada pašvaldība nolēmusi konkursu “Sakoptākais īpašums Tukuma novadā” organizēt vienoti, ar vienotu pieteikšanos visā novada teritorijā. Neturiet sveci zem pūra un piedalieties konkursā, tādējādi dodot iespēju arī citiem iepazīt sakoptos īpašumus, jo novada ziedošo tēlu un skaistumu veidojam mēs visi kopā!

Ikvienam novada pilsētu un pagastu iedzīvotājam, kurš lepojas ar savu skaisto, sakopto īpašumu, piesakoties līdz 10. jūnijam, ir iespēja startēt konkursā un parādīt šo skaistumu citiem. Lai pieteiktos konkursā, ir jāaizpilda elektroniskā pieteikumu anketa – https://ieej.lv/yMTLb

Interesentu ievērībai – īpašumu dalībai konkursā var pieteikt pats īpašnieks vai tā pārstāvis (izņēmums ir pašvaldības iestādes, kas var pieteikt savu pārstāvēto iestādi)!

Vērtēšanu veiks īpaši izveidotas komisijas, kas īpašumu apskati veiks laika posmā no 1. jūlija līdz 1. septembrim. Pirms pieteiktā īpašuma apskates, organizatoru pārstāvji sazināsies ar tā īpašnieku.

Konkursam pieteiktos īpašumus komisija vērtēs šādās kategorijās:

  • Sakoptākais individuālais īpašums vai viensēta;
  • Sakoptākais daudzdzīvokļu māju īpašums vai cita sabiedriska koplietošanas teritorija;
  • Sakoptākā biznesa vide;
  • Gaisa dārzs.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Tukuma novada pašvaldības ainavu arhitekti Maiju Fogeli (tālr. 26306090, e-pasts maija.fogele@tukums.lv).

Parādīsim savus košos, sakoptos īpašumus, lai varam kopīgi lepoties ar mūsu skaisto, ziedošo Tukuma novadu!

KONKURSA NOLIKUMS

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top