Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Sportiskā batutu diena Kandavā

11.03.2024 11:00 - 15:00 kur : Kandavas kultūras nams

batutu-diena.jpgSkolēnu brīvlaikā, 11. martā no plkst. 11:00 līdz 15:00 Kandavas kultūras namā bērni līdz 13 gadu vecumam aicināti uz Sportisko batutu dienu.

Četru stundu garumā lieliem un maziem bērniem būs pieejami batuti, darbosies kafejnīca ar našķiem un uzkodām, bērnus apciemos sunītis PIFS.

Uzmanību! Lēkātāju skaits batutā tiks kontrolēts, lēkātāju vecums līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Ieeja 5 EUR (aproce derīga uz 2 stundām!). Pieaugušajiem pieskatītājiem par biļeti nav jāmaksā.

Lasīt visu ziņu

Izrāde bērniem "Uzmanību, peles!"

21.03.2024 10:00 - 10:45 kur : Kandavas kultūras nams

uzmanibu-peleskandava21-mara4-internetam.jpg21. martā plkst. 10.00 Kandavas kultūras namā izrāde bērniem "Uzmanību, peles!". Ieeja 4 EUR.

"Ja mēs - PELES nebūtu tik bailīgas, tad droši varētu teikt, ka mēs būtu cilvēku labākie draugi! Neticat? Tad padomājiet, kāpēc cilvēks datora kursoru nosauca par peli? Tikai aiz mīlestības?! Tāpēc arī mēs – PELES, gribam ar jums draudzēties!"

Spēlējiet spēles, izbaudiet piedzīvojumus un metieties jautrās rotaļās! UZMANĪBU, PELES ir izrāde gan lieliem, gan maziem bērniem. Izbaudiet labāko dienu kopā ar pelēm Čiku un Niku, kuras jūs aizvedīs uz „ZINĀŠANU ZEMI”! Apbruņojušās ar mugursomām, pusdienu kastītēm un lielu zinātkāri, peles dosies ceļā. Viens, divi – jau tūkstošs soļu un aizraujošais piedzīvojums var sākties!

Režisors par izrādi:

„Pasaulē ir daudz stāstu par bailēm - kurām ir lielas acis, par draudzības spēku - kas pārvar vislielākos šķēršļus, par uzticīgiem draugiem  - uz kuriem vienmēr var paļauties. Izrādē „Uzmanību, peles!” mēs vēlējāmies pārkāpt skatuves robežas, iesaistot savā stāstā mazos skatītājus, lai viņiem teātris asociētos ne tikai ar prieku un jautrību, bet arī ar izziņu! Bērnu līdzdalība izrādē ir viens no šī teātra projekta lolotākajiem mērķiem - tās jēga. Šī pieredze starp teātri un skatītāju sniedz mums neizsīkstošu iedvesmas avotu un vēlmi attīstīt jaunas idejas. Mēs vēlamies, lai šī kopējā pieredze ir pieejama visiem bērniem! Ar nepacietību gaidām izrādē!

Režisors: Armands Ekštets

Žanrs: jautra un izzinoša izrāde bērniem

Izrādes ilgums: 45 min

Mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā

Valoda: latviešu

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top