Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

“Žog-futbola” kausa izcīņa Kandavas K. Mīlenbaha futbola laukumā

16.05.2024

5a2ca9ac-6d94-4f75-959d-7394c7d4a0ed.webp16. maijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas futbola laukumā pirmo reizi norisināsies "Žog-futbola" kausa izcīņa 2024.

Šāda formāta futbols notika pirmoreiz. Spēles ilgums katrai komandai 48 minūtes, vienā spēlē piedalījās 3 komandas, nepieciešamas 2 bumbas un žogs, šajā gadījumā Kandavas K. Mīlenbaha aprīkotais futbola laukums. Šoreiz tika aicinātas piedalīties 3 komandas no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, 3 komandas no KLT un 3 komandas no O. Kalpaka skolas.

Spēles bija interesantas un finālā iekļuva divas KLT komandas un viena O. Kalpaka skolas komanda. Uzvarētājs tika noskaidrots tikai spēles pēdējās minūtēs un šogad uzvaru izcīnīja VKLT mehāniķu komanda, 2.vieta VKLT 1.komandai, bet 3.vieta O. Kalpaka skolas 3.komandai. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP atzina VKLT mehāniķu komandas vārtsargu Emīlu Krūmiņu.

Paldies tiesnešiem T. Rozenbergam, K. Botmanim, I. Zaļevskim, R. Babrim. Balvas uzvarētājiem no Kandavas pagastu apvienības.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

"Žog-futbola" kausa izcīņa 2024

16.05.2024 10:00

futbols.webp16. maijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas futbola laukumā pirmo reizi norisināsies "Žog-futbola" kausa izcīņa 2024.

  • Piedalās 9 jauniešu komandas, 3 no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, 3 no Kandavas Lauksaimniecības Tehnikuma un 3 komandas no Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas.
  • Komandā var pieteikt piecus spēlētājus. Laukumā spēlē 3+1 vārtsargs. Šajā sezonā jaunietes nepiedalās!!!

Plkst. 18:30 gaidāms kausa izcīņas FINĀLS!

Finālā spēlē grupu uzvarētāji. Katrā grupas spēlē tiek skaitīti iesistie/ielaistie vārti, neatkarīgi ar kuru komandu spēlē. Katrā spēlē tiek skaitīti sodi, ja komanda nopelna 5 pārkāpumus, tad pretiniekiem tiek piešķirts soda sitiens.

Šāds turnīrs notiek pirmo reizi, tāpēc turnīra gaitā ir iespējamas noteikumu izmaiņas, vienojoties ar komandu treneriem, kapteiņiem. Uzvarētāji tiek apbalvoti ar piemiņas kausu un pārsteiguma balvām.

Uz tikšanos “Žog-futbola” kausa izcīņā!

spelu-kalendars.webp

 

Lasīt visu ziņu

Filma "Dumpis"

07.05.2024 19:00 - 14.05.2024 - 21:00 kur : Zemītes tautas nams

af-dumpis-filma.webpUz patiesiem notikumiem balstīta vēsturiskā drāma par viena cilvēka cīņu pret valdošo iekārtu, kas izraisa dumpi uz padomju karakuģa "Storoževoj". Notikumi risinās Rīgā 1975. gadā.

Lasīt visu ziņu

leļļu izrāde "Trīs sivēni"

14.05.2024 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

tris-sivenikandava14-maijsa4-internetam.jpgRadošā apvienība TEĀTRIS UN ES

ielūdz uz leļļu izrādi bērniem un vecākiem TRĪS SIVĒNI

Urrā! Trīs mīlīgi sivēntiņi beidzot ir mūsu teātrī! Ar trīs brāļu ienākšanu jaunajā teātra sezonā mazo skatītāju pieredze kļūs par īstiem svētkiem! Gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem būs iespēja piedzīvot pasaules slavenās pasakas „Trīs sivēntiņi” jaunās versijas pirmizrādi. Iedvesmojoties no Brāļu Grimmu pasakas „Trīs sivēntiņi„ režisors Armands Ekštets uzrakstīja pavisam jaunu stāstu, kas ir pilns ar jautriem notikumiem. Šī luga bērniem ne tikai dāvās prieku, bet ļaus arī novērtēt draudzības, izpalīdzības un darba nozīmi dzīvē.

IZRĀDES APRAKSTS:

Reiz dzīvoja trīs mazi sivēntiņi: Nif-Nifs, Naf-Nafs un Nuf-Nufs. Jūs jautāsiet: Kas vēl? Klusajā mežā dzīvo daudz un dažādu dzīvnieku. Viens no tiem ir arī Vilks – mierīgs, kluss rakstnieks, kurš ir pārņemts ar grāmatu rakstīšanu. Te, vienu vakaru, kad visi zvēri dodas pie miera – mežā iebrāžas dīvainas skaņas! Ko nu darīt? Kas ir šo dīvaino skaņu īpašnieks?

 Režisors: Armands Ekštets

Žanrs: leļļu izrāde bērniem un vecākiem

Lelles veidojuši: Animācijas studijas „Avārijas Brigāde” mākslinieki

Izrādes ilgums: 45 min

Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Valoda: latviešu

Vairāk informācijas par teātri - https://izradesberniem.lv/

 TEĀTRIS UN ES sociālajos tīklos:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/teatrisunes INSTAGRAM - https://www.instagram.com/teatrisunes_izradesberniem/

Lasīt visu ziņu

Leļļu izrāde bērniem un vecākiem "TRĪS SIVĒNI"

14.05.2024 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

4314857207544565734565386740038742149447400n.jpg14.maijā plkst.10:00 Kandavas kultūras namā radošā apvienība "TEĀTRIS UN ES" ielūdz uz leļļu izrādi bērniem un vecākiem "Trīs sivēni".

Urrā! Trīs mīlīgi sivēntiņi beidzot ir mūsu teātrī! Ar trīs brāļu ienākšanu jaunajā teātra sezonā mazo skatītāju pieredze kļūs par īstiem svētkiem! Gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem būs iespēja piedzīvot pasaules slavenās pasakas „Trīs sivēntiņi” jaunās versijas pirmizrādi. Iedvesmojoties no Brāļu Grimmu pasakas „Trīs sivēntiņi„ režisors Armands Ekštets uzrakstīja pavisam jaunu stāstu, kas ir pilns ar jautriem notikumiem. Šī luga bērniem ne tikai dāvās prieku, bet ļaus arī novērtēt draudzības, izpalīdzības un darba nozīmi dzīvē. IZRĀDES APRAKSTS:
Reiz dzīvoja trīs mazi sivēntiņi: Nif-Nifs, Naf-Nafs un Nuf-Nufs. Jūs jautāsiet: Kas vēl? Klusajā mežā dzīvo daudz un dažādu dzīvnieku. Viens no tiem ir arī Vilks – mierīgs, kluss rakstnieks, kurš ir pārņemts ar grāmatu rakstīšanu. Te, vienu vakaru, kad visi zvēri dodas pie miera – mežā iebrāžas dīvainas skaņas! Ko nu darīt? Kas ir šo dīvaino skaņu īpašnieks?

Režisors: Armands Ekštets
Žanrs: leļļu izrāde bērniem un vecākiem
Lelles veidojuši: Animācijas studijas „Avārijas Brigāde” mākslinieki
Izrādes ilgums: 45 min
Mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā
Valoda: latviešu
Vairāk informācijas par teātri - https://izradesberniem.lv/

TEĀTRIS UN ES sociālajos tīklos:
FACEBOOK - https://www.facebook.com/teatr...
INSTAGRAM - https://www.instagram.com/teatrisunes_izradesberniem/ Saziņai: teatrisunes@gmail.com
Uz tikšanos!

Lasīt visu ziņu

Kandavā uzsākts pasākumu cikls "Diagnoze: aktīvs, draudzīgs, pozitīvs!"

12.05.2024 11:00 - 16:00

img-20240429-wa0006.webpPateicoties Tukuma pašvaldības atbalstam, Kandavā norisinās gada siltās sezonas 10 pasākumu cikls personām ar invaliditāti. Katru reizi piedāvājot ko jaunu, vēlamies aktivizēt un iesaistīt personas, kurām piešķirta invaliditātes grupa, kā arī viņu ģimenes.

 Andis Kurmis, biedrības "Ar atdevi" priekšsēdētājs, aicina interesentus uz otro nodarbību jau 12. maijā no plkst. 11.00 ar mākslas terapijas tematiku. Nepalieciet mājās! Iesaistieties un gūstiet prieku no jaunām pazīšanām, emocijām un prasmēm! Diagnoze ir tikai 8 burti. Bet ikviens cilvēks ir milzīga LATVIJAS VĒRTĪBA!

Organizatoriskos jautājumos -  mob.nr . 29606760.
Pateicamies par finansējumu Tukuma novada domei,  TND/2-58.5/24/86

Lasīt visu ziņu

Kandavā godina jaundzimušos un viņu ģimenes

12.05.2024 14:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

2024-05-12-kandavas-mamindienas-koncerts-el-foto-66.webpMātes dienā, 12.maijā Kandavas Promenādē izskanēja sirsnīgs koncerts, kura laikā tika godināti 2023.gadā Kandavas un pagastu apvienības teritorijā dzimušie bērniņi ar ģimenēm. Tradīcija, godināt un svinīgi uzņemt mūsu saimē jaundzimušos, pēc četru gadu pārtraukuma, Covid ierobežojumu dēļ un pēc novadu apvienošanas izmaiņām, Kandavā atkal atdzimusi. Jauno vecāku vidū ļoti gaidīta un iemīļota!

Šogad, piedaloties kuplam gaviļnieku un klausītāju skaitam, saules apmīļots, koncerts izskanēja Kandavas Promenādē. Pasākumu rīkoja Kandavas Kultūras nams ar vadītāju Kristīni Broku-Meļķi, viņa arī Kandavas un Talsu bērnu ansambļa “Tonis” vadītāja, sadarbībā ar Kandavas un pagastu apvienības vadītāju Jāni Mazitānu. Piedalījās arī pasākuma krustmāte, Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Maija Zariņa, kura savulaik izauklēja un īstenoja dzīvē šo jauko tradīciju, sveikt pašus mazākos Kandavā.

Koncertā izskanēja pazīstamās mūziķes Lailas Ilzes Purmalietes speciāli šim koncertam radītās dziesmas “Es, māmulīt, pie tavas rokas” pirmatskaņojums. Dziesmas teksta autore kandavniece un dzejniece Dagnija Gudriķe, to komponējusi Laila Ilze Purmaliete.

Tā bija brīnišķīga pēcpusdiena sirsnīgi ģimeniskā gaisotnē, mirkļi kas bez ziediem zied! Ceram šo tradīciju iedibināt par stabilu mūsu vērtību un tikties šādā pasākumā arī nākamgad!

Foto: Edgars Lācis

Lasīt visu ziņu galerija (52)

Omulība un krāsas 12.maijā vācu biedrības namā "Štempeļhofa" Kandavā

12.05.2024 11:00

12-05-foto-1.webpVisas varavīksnes krāsas un vēl 110 toņi svētdien, 12. maijā nodarbināja jaunus un vecus, skrienošus un lēnīgus, runīgus un domīgus cikla " Diagnoze: aktīvs, draudzīgs, pozitīvs!" dalībniekus pasākumā Kandavā. 

Šajā reizē mākslas un krāsu speciālistes vadībā bija iespēja rast vārdam "ota" ļoti radošu pielietojumu. Piemēram, kāpēc par otu skaistā svētdienas dienā, turklāt - māmiņdienā - nevarētu kļūt arī kāds krāsains balons? Neizpalika arī diskusijas un "apļa prāta vētra" par saviem sasniegumiem un tuvākajiem mērķiem. Varam secināt, ka otrais cikla pasākums ir krāsaini iezīmējis vasaru un veido jauku kopābūšanas tradīciju tiem Kandavas un apkārtnes iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams pielāgots nodarbību, darbnīcu un brīvā laika pavadīšanas formāts.

Trešā tikšanās reize būs jau 1. jūnijā no plkst. 11.00 ar devīzi "Kustīgā mūzikas terapija".  Nepalieciet mājās! Iesaistieties un gūstiet prieku no sabiedriskās iesaistes un jaunām prasmēm!

Organizatoriskos jautājumos -  mob.nr . 29606760, kompetenču platforma "Ar atdevi".

Finansiālais atbalsts: Tukuma novada pašvaldība, Nr.  TND/2-58.5/24/86.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Aicinām uz tikšanos ar Latvijas NBS majoru, Zemessardzes štāba virsnieku Jāni Slaidiņu

12.05.2024 12:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

untitled-1920-x-1080-px--1.webpSvētdien, 12. maijā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ielūdz ikvienu uz tikšanos ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku majoru, Zemessardzes štāba virsnieku Jāni Slaidiņu.

No plkst. 12.00, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma aktu zālē, pasākuma apmeklētājiem tiek piedāvāta unikāla iespēja iesaistīties diskusijās ar pieredzes bagāto militārpersonu, aplūkot no frontes atvestās trofejas – krievu armijas ekipējumu – un izmantot iespēju veikt ziedojumu Ukrainas armijai nepieciešamo dronu iegādei, saņemot J. Slaidiņa grāmatu par Ukrainas kara vēsturi – «No Krimas līdz Marinkai».

Jānis Slaidiņš ir viens no zinošākajiem speciālistiem par Krievijas agresijas izraisīto karu Ukrainā, kurš vienmēr gatavs atbildēt uz visdažādākajiem ar šo tēmu saistītajiem jautājumiem. J. Slaidiņš teju katru darba dienu ir redzams kanāla TV24 veidotajā raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”, kurā viņš informē skatītājus par esošo situāciju dažādos frontes sektoros, krievu kārtējām neģēlībām, tajā skaitā apdzīvoto vietu raķešu apšaudēm, un citiem jaunumiem.

Uz pasākumu laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt visu ziņu

Māmiņdienai veltīts koncerts ar LAILU ILZI PURMALIETI

12.05.2024 14:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

12-maijs-kandava.jpg12. maijā plkst. 14.00 Kandavas Promenādē Māmiņdienai veltīts koncerts ar LAILU ILZI PURMALIETI, Kandavas un Talsu bērnu popgrupām “TONIS”. Koncerta laikā notiks Kandavas un pagastu apvienības 2023.gadā jaundzimušo bērniņu godināšana. Jaundzimušo vecākus lūdzam pieteikties Maijai Zariņai, zvanot uz tālr. 29935319 vai klātienē Kandavas Dzimtsarakstu nodaļā.

Lasīt visu ziņu

Aicinām uz jaundzimušo godināšanas pasākumu

12.05.2024 14:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

ielugums-3.jpgKandavas un pagastu apvienība ar prieku paziņo, ka 2023. gadā dzimušo bērniņu godināšanas pasākums notiks 2024. gada 12. maijā plkst. 14:00 Kandavas Promenādē. Šis svinīgais notikums ir veltīts mūsu vismazāko iedzīvotāju un viņu ģimeņu godināšanai.
Pasākuma programmā:

  • Uzrunas no Kandavas un pagastu apvienības pārstāvjiem,
  • Muzikāli priekšnesumi,
  • Dāvanu pasniegšana jaundzimušajiem un viņu ģimenēm,
  • Kopīga fotogrāfija.

Lai pieteiktu savu bērniņu dalībai pasākumā, vecākiem, kuri bērna dzīvesvietu deklarējuši Kandavas un pagastu apvienības teritorijā, līdz 2024. gada 12. aprīlim jāzvana uz tālruni 29935319 vai jāraksta e-pasts uz maija.zarina@tukums.lv. Ielūgumus varēs saņemt Kandavas un pagastu apvienības dzimtsarakstu nodaļā pie Maijas Zariņas.

Priecāsimies par iespēju sveikt mūsu jaunākos iedzīvotājus un viņu ģimenes šajā īpašajā dienā un ceram uz jūsu klātbūtni!


Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie dati tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai organizatora tīmekļa vietnē, sociālos tīklos. Apmeklējot pasākumu, pasākuma dalībnieks piekrīt fotogrāfiju un video uzņemšanai un publicēšanai.

Lasīt visu ziņu

Sarunu vakara ar Kasparu Znotiņu par teātri, dzeju un kino

10.05.2024 19:00 kur : Kandavas vīna nams, SIA

436240151402326842658439107829295710017442n.jpgAicinām baudīt teātra, dzejas un kino sarunu vakaru Kandavas vīna namā kopā ar Kasparu Znotiņu 10.maijā plkst 19:00!
Pievienojies, lai dalītos savās sajūtās par mākslu, baudot Latvijā ražotus vīnus un delikateses.

Dalības maksa 7 EUR.
Galdiņu rezervācija T. 26593861.
Uz tikšanos Kandavas vīna namā!

Lasīt visu ziņu

Grupas "Galaktika" koncerts

10.05.2024 19:00 kur : Kandavas kultūras nams

10-maija-19-00-galaktika-kandava.jpg10. maijā Kandavas kultūras namā koncerts "Galaktika".

Pasākuma norises vieta: Kandavas kultūras nams (Lielā iela 28)
Pasākuma sākums: 10. maijā plkst. 19:00
Ieejas maksa: 10 EUR.

Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras nama (tālr.: 63182040) vai Biļešu Paradīzes kasēs

Lasīt visu ziņu

Grupas "GALAKTIKA" Īpašais koncerts

10.05.2024 19:00 kur : Kandavas kultūras nams

galak.jpgPasākuma norises vieta: Kandavas kultūras nams (Lielā iela 28)
Pasākuma sākums: plkst. 19:00

Ieejas maksa: 10 EUR.

Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras nama (tālr.: 63182040) vai Biļešu Paradīzes kasēs

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top