Pāriet uz lapas karti

Kandavas vīna nams, SIA

Ūdens iela 2, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120

Juridiskais nosaukums : Kandavas vīna nams, SIA
Reģistrācijas numurs : 40203423590
Juridiskā adrese : "Kaimiņi", Kandavas pagasts, Tukuma novads, LV-3120

Pērle Kandavas vecpilsētā, kur nobaudīt un iegādāties Latvijā darinātus vīnus un citas vietējās delikateses.

Kandavas vīna nams aicina jūs atklāt jaunu piedzīvojumu, savienojot kvalitatīvus Latvijā ražotus vīnus ar izcilām un rūpīgi sagatavotām mājražotāju delikatesēm, radot neaizmirstamu garšu ceļojumu. Kandavas vīna nams piedāvā Degustāciju piedzīvojumu "Kandavas garšu ceļojums", kurā ir iespēja nogaršot SIA Kandavas Vīna nams un SIA Kaimiņmuiža radītos dzērienus, kā arī Kandavas apkaimes mājražotāju darinātas delikateses, kas apvienotas īpašā, rūpīgi izmeklētā Degustāciju ēdienkartē. Piedāvājums grupām no 10 personām. Informācija un pieteikšanās mob.: 26593861.

Gaumīgā degustācija notiek vairākās kārtās. Katra no tām ir kā iepazīšanās ne vien ar atšķirīgiem ēdieniem, bet arī ar mājražotājiem un viņu radīto produkciju. Iepazīties iespējams gan ar zemnieku saimniecības "Birznieki" kazas sieriem, gan ar īpaši apmīļoto maizi, ko cep "Meža maize" saimniece, gan ar mājražotāja "Delles" pastētēm, smēriņiem un gaļas produkciju, gan arī ar radošajā mājā "Smilgāji" radīto maizi un kulinārijas izstrādājumiem. Klāt katrai ēdiena kārtai tiek pasniegts kāds no "Kandavas vīna nama" vīniem.

Šī degustācija ir īpaša bauda visām maņām Kurzemes Šveicē - Kandavas vecpilsētā, kas patiesi būs īpašs notikums draugu kompānijām, draudzīgam kolēģu bariņam vai plašākam ģimenes lokam, kas katram degustācijas dalībniekam ļaus justies kā svētkos.

Darba laiks ir mainīgs, labāk iepriekš piezvanīt.
Darba laiks nesezonā sestdienās: 12:00-20:00.
Vīnu, kafiju, desertus var baudīt uz vietas ''Vīna namā''. Šeit var iegādāties "Kaimiņmuižas" vīnus, sidrus, grappitu, limonādi.

Tiek rīkoti arī dažādi tematiskie vakari - koncerti, kino seansi, stāstu vakari utt.

Šīs tūrisma sezonas jaunums – Kandavas Retro auto “Zīle”, kas kandavniekus un pilsētas viesus vizina pa pilsētas nozīmīgākajām vietām un, iespējams, atklāj vēl neatklāto Kandavā.

Šis unikālais transporta līdzeklis ir radīts, lai dotu iespēju gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem izbaudīt Kandavas šarmu un vēsturi ērtā un izglītojošā veidā. Kandavas Retro auto “Zīle” ir vairāk nekā tikai transporta līdzeklis- tas ir ceļojums laikā, kas apvieno seno ar mūsdienīgu tehnoloģiju. Auto ir “Kandavas Vīna nama” izlolota ideja, kas realizējusies sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem- šis retro stila auto ir uzbūvēts tieši Kandavā un darbojas ar videi draudzīgu elektro motoru. 

Brauciena laikā pasažieri var apskatīt Kandavas vēsturiskās un nozīmīgākās vietas, klausoties stāstījumu par katru no tām vairākās valodās – latviešu, krievu un angļu. Nākotnē plānots paplašināt valodu klāstu,
lai vēl vairāk cilvēku varētu iepazīt Kandavas stāstu.

Biļetes uz šo 30 minūšu ilgo braucienu var iegādāties par 7 EUR “Kandavas Vīna namā”, Ūdens iela 2, Kandava. Auto vienlaicīgi var uzņemt 12 cilvēkus, tas sāk un beidz savu maršrutu pie Ugunsdzēsēju Depo ēkas, nodrošinot ērtu piekļuvi visiem interesentiem. 

Maija mēnesī Kandavas Retro auto aicina uz iepazīšanās braucieniem pa gleznaino Kandavu sekojošos laikos:
Piektdienās: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Sestdienās: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Svētdienās: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.

☎️Lai garantētu vietu sev vēlamajā laikā, iespējams rezervēt braucienu, zvanot vai rakstot sms uz norādīto Kandavas Vīna nama numuru. Ja plānojat apmeklēt Kandavu darba dienās un esat grupā vairāk par 6 cilvēkiem, varat pieteikt braucienu, zvanot vai rakstot uz to pašu kontaktinformāciju. Papildus informācija par regulārajiem braucienu laikiem sekos drīzumā. 

Rezervācijas un papildus informācija: Kandavas Vīna nams, Tālrunis: +371 2 2320214; Adrese: Ūdens iela 2, Kandava.

Kandavas Vīna nams tapis 2022. gada nogalē.

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top