Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Kolhoznieku balle

15.09.2023 23:00 - 16.09.2023 - 03:00

Lielā Talka: Nepaliec malā, uzrunā, iesaisties, sadarbojies un palīdzi!

16.09.2023

talka23.jpgPasaules Talkas dienā, 16.septembrī, kad visā pasaulē notiks atkritumu savākšanas talkas, Lielā Talka šajā dienā aicina ne tikai stādīt savus Laimes kokus, bet patiesi nākt talkā tiem, kam palīdzība ir vajadzīga.

Mēs visi atceramies augusta postošās vētras, kas radīja milzīgas problēmas daudzviet Latvijā un pie kuru likvidācijas joprojām darbs notiek. Daudzviet upes un teritorijas ir aizsprostotas ar izgāztajiem kokiem, māju jumti nav salaboti, diemžēl, joprojām sekas nav izdevies likvidēt.

Ja Tev ir brīvas rokas, tehnika vai vienkārši laba sirds un esi gatavs palīdzēt, dari to! Nāc palīgā savam kaimiņam, draugam, skolasbiedram, sava ciemata un pašvaldības ļaudīm un arī pašvaldībai - organizējiet kopīgas talkas un izdariet patiesi noderīgu darbu, kas tajā brīdī tam cilvēkam ir visnepieciešamākais!

Lielā Talka nav tikai atkritumu vākšana, Lielā Talka ir cilvēcība un rūpes par apkārt notiekošo!

Tāpēc aicinām visus iesaistīties arī kampaņas “Save Our Sea” aktivitātēs. Šogad kampaņā iesaistījušās sešas Latvijas pašvaldības – Liepāja, Rīga, Valmiera, Jūrmala, Ādažu un Talsu novads – lai vērstu savu un visas mūsu valsts iedzīvotāju uzmanību tam, kā mūsu ikdienas rīcība ietekmē Baltijas jūru un dzīvību tajā. Jāsaprot, ka ikviens mežā, uz ceļa, laukā, pie upes vai pat pilsētas centrā nomestais atkritums agrāk vai vēlāk nonāks Baltijas jūrā. Mās ar savu ikdienas rīcību piesārņojam un nogalinām jūru, ar kuru paši lepojamies un par kuru priecājamies. Jau tagad Baltijas jūra ir viena no piesārņotākajām pasaulē. Taču ikviens no mums varam rīkoties atbildīgi savā ikdienā, lai mainītu situāciju – izglītoties pašiem, mācīt savus bērnus, nepiesārņot apkārtējo vidi, kā arī pacelt atkritumus, ja tos redzam sev apkārt pastaigas laikā pa mežu vai gar jūru, sēņojot, staigājot ar suni utt.

Mums ir prieks, ka Latvijas pašvaldības kampaņā iesaistījušās ar dažāda veida aktivitātēm.

Rīgā un Jūrmalā notiek dažādas izglītojošas kampaņas, kā arī pilsētas iedzīvotāju uzmanība Baltijas jūras piesārņojuma problēmai, tostarp izstādes.

Valmierā notika unikālā talka, kuras laikā talkotāji, pārvietojoties ar supiem pa Gauju vāca ūdenī  un piekrastē nonākušos atkritumus. Savukārt jau šo trešdien, 13. septembrī, notiks plastmasas piesārņojumam veltīta diskusija.

Talsu novadā notika piekrastes sakopšanas talkas Kolkā, Rojā un Mērsragā. Talkas paredzēts arī Ādažu novadā, kā arī tur būs apskatāma izglītojoša izstāde par cigarešu izsmēķu ietekmi uz videi. Savukārt Liepājā kampaņas ietvaros tiek izliktas īpašas izsmēķiem paredzētas atkritumu tvertnes ar informāciju par izsmēķu kaitīgumu videi.

Mēs visi vēlamies dzīvot tīrā vidē, vēlamies, lai arī mūsu bērni un mazbērni ir veselīgi un stipri. Taču, lai to nodrošinātu, mums ir jārīkojas šodien un tagad. Esam paaudze, kas identificējusi problēmu, tagad mums tā ir jāsāk risināt.

Tāpēc Lielā talka aicina ikvienu – Nepaliec malā, nāc TALKĀ! 

Pasaules talka – 16.septembris

Kampaņa “Save Our Sea” – 31. augusts līdz 16.  septembris

Lasīt visu ziņu

"Mājas kafejnīcu dienas Kurzemes pievārtē 2023 - Izgaršo rudeni Tukuma pusē!"

16.09.2023 - 17.09.2023

3697193216217654800876132064684523323125235n.jpgMājas kafejnīcu dienas 2023 - Izgaršo rudeni Tukuma pusē!

Jau trešo rudeni aicinām ciemos uz mājas kafejnīcām Tukumā un apkārtnē! Šogad viesmīlībā 6 galamērķos dalīsies un viesus cienās 27 saimnieki – ģimenes, draugu kompānijas, mazie uzņēmēji un tūristu piesaistes vietas. Piedāvājumā būs gan latviskā, gan citu tautu virtuve, būs nogaršojami gan dažādi šašliki un zivju ēdieni, gan smalkas un īsteni latviskas riktes, būs kūkas un pankūkas, arī austeres un vēži, un kas tik vēl ne! Tikpat dažāda būs arī mājas kafejnīcu piedāvājumu tematika – no piknika un dārza ballītēm, viesošanās pie omes laukos līdz iespējai baudīt restorāna atmosfēru vai pamieloties īstos rudens ražas svētkos.

Ar visu 27 kafejnīcu piedāvājumu vari iepazīties, apmeklējot Vislatvijas akcijas mājas lapu - šeit, kā arī piesekojot Facebook mājas lapai  Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē 2023.


Mājas kafejnīcu dienu dalībnieki 2023.gadā:


Tukums un tuvējā apkārtne
1. Mājas restorāns CORNER’s Tukumā
2. Ražas svētki “Dižpīlādžos”
3. Jaunmoku pils vasaras kafejnīca
4. Mākslas rezidence “Zīlītēs”

Ķemeru Nacionālais parks
5. Pļavā pie DAREs Antiņciemā
6. “Grieķu taverna” Smārdē
7. Rudens pikniks “Pilsētniekos”

Rudens garša piekrastē
8. “Jūrciemu garšas piedzīvojums” Lapmežciemā
9. “Garšu piestātne” Plieņciemā
10. “Zvejnieka loms” Ķesterciemā
11. Muižas parka bufete Engurē
12. Viesošanās zvejnieku sētā “Lucītis” Engurē
13. Ciemošanās pie “Kundziņiem” Bērzciemā
14. Zvejnieku sētas “Dieniņas” mājas kafejnīca

Irlavas apkārtnes garša
15. Ciemos “Pie Omītes”
16. “Vecsātu” pīlāri
17. Tēviņkalna kafejnīca
18. “Ēdam kūkas Romju pojenēs”!
19. “Auru”RaDoTava

Rudens garša Kandavā un apkārtnē
20. Kafejnīca “Bez steigas” Kandavas novadpētniecības muzejā
21. Abavas senlejas burvība “Kalnmuižas pils ābeļdārzā”
22. “Bērnības zeme” Matkules “Lejaskroķos”
23. Ražas svētki “Smilgājos”

Jaunpils pusē
24. PIECAS MAŅAS Dabas Notikumu Dārzā
25. Jaunpils alus darītavas mājas kafejnīca
26. Meža noskaņu restorāns “Vāveres atkal skujās”
27. Lauku labumi “Rogās”


Tēviņkalna kafejnīca

Ikdienā šī ir vieta, kurā tiek radīts vīns no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem, ogām un vīnogām, bet Mājas kafejnīcu laikā “Tēviņkalna kafejnīcas” saimnieki Ivo un Ginta Immermaņi viesiem piedāvās meža gaļas ēdienus, desertu un dažādus vīnus no vīna darītavas sortimenta. Būs iespēja arī apskatīt dārzus, vīna darītavu un salasīt avenes līdzi ņemšanai.

Ēdienkarte:

Pamatēdieni un uzkodas

Brieža gaļas zupa – 8 EUR

Brieža gaļas plovs – 10 EUR

Deserts

Saldējums ar svaigu ogu mērci – 5 EUR

Dzērieni

Vīns - 3 EUR glāze, sula - 1 EUR glāze, kafija - 2 EUR, tēja – 1 EUR

Darba laiks: 16.septembris 11:00 – 19:00 un 17.septembris 11:00 – 19:00

Papildus iespējas: Būs iespēja iegādāties produkciju no “Tēviņkalna” vīna darītavas veikala.

Norēķini: Skaidrā naudā, bezskaidrā naudā un ar pārskaitījumu pirms apmeklējuma.

Rezervācija: iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Adrese: “Tēviņi”, Zemītes pagasts, Tukuma novads. Tālrunis: 29106705. E-pasts: info@tevinumajasvins.lvwww.tevinumajasvins.lv vai www.facebook.com/tevinumajasvins

***

Kafejnīca “Bez steigas” Kandavas novadpētniecības muzejā

Kandavas novadpētniecības muzejs aicina atdzīvināt kafijas dzeršanas senās tradīcijas, ļaujot nogaršot ozolzīļu kafiju, kuras garšā savijas Abavas senlejas ozolu spēks un Kandavas senais mājīgums. Te būs iespēja nogaršot arī mājas biskvītkūku, baudīt saldo ēdienu no bērnības atmiņu dzīlēm un Kurzemnieka goda zupu.

Ēdienkarte:

Pamatēdieni un uzkodas

Kurzemnieku Goda zupa – 5 EUR

Bērnības garša – 3 EUR

Kūka – 3 EUR

Dzērieni

Ozolzīļu kafija – 2 EUR

Darba laiks: 16.septembris 10:00 – 18:00

Papildus iespējas: Būs iespēja iegādāties Kandavas ozolzīļu kafiju kā suvenīru līdzņemšanai. Piedāvājumā būs arī “Meža maize” izlolotā produkcija, “Senlejas bites” medus, kā arī zāļu sievas Intas bioloģiskās tējas.

Norēķini: skaidrā naudā

Rezervācija: iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Adrese: Kandavas novadpētniecības muzejs,Talsu iela 11, Kandava, Tukuma novads. Tālrunis: 26667031. -pasts: guna.oseniece@tukums.lvkandmuz@inbox.lvwww.facebook.com/Kandavasmuzejs

***

Abavas senlejas burvība “Kalnmuižas pils ābeļdārzā”

Mājas kafejnīca „Kalnmuižas pils ābeļdārzā” piedāvās ar mīlestību pagatavotu maltīti lieliskā, Abavas senlejas burvības ieskautā vietā. Ikdienā Kalnmuižas pilī saimnieko burvīgā Kristīne Otmane, kura ar savu harizmu un izkopto rokrakstu pavārmākslā, spēj apburt ikvienu viesi. To izbaudīt būs iespēja arī Mājas kafejnīcu dienās, romantiskā ābeļdārza rudenīgajās noskaņās pie skaisti klātiem galdiem, izgaršojot sezonai raksturīgas garšas. Mājas kafejnīcas apmeklētājiem būs iespēja piedalīties arī ekskursijā un klausīties koncertu.

Ēdienkarte:

Pamatēdieni un uzkodas

Svaigais Straciatella siers ar Sabiles Ērika tomātu zapti, pasniegts ar svaigo rukolu un ķiploku eļļā ceptiem ķirštomātiem - 9.50 EUR

Baraviku krokete ar kaltētu sīpolu mērci un bekona čipsiem – 9.50 EUR

Kalnmuižā kūpinātas pīles tortelīnī ar baraviku velutē – 15 EUR

Kalnmuižas pils īpašie saldumi

Kalnmuižas ābolu lauku torte – 7 EUR

Kalnmuižas ābolu un upeņu zefīri – 5 EUR

Darba laiks: 16.septembris 11:00 – 18:00 un 17.septembris 11:00 – 18:00

Papildus iespējas: Saimnieku organizētas ekskursijas abās Mājas kafejnīcu dienās: 13:00, 15:30 un 18:00. Sestdienas izskaņā par samaksu pulksten 19:00 apmeklētājus priecēs Kristapa Vanadziņa jaunā koncertprogramma „Portreti”. Būs iespēja iegādāties arī Kalnmuižas pilī tapušos zefīrus, bezē cepumus un lielisko svaigi cepto maizīti.

Norēķini: skaidrā un bezskaidrā naudā.

Rezervācija: iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Adrese: Kalnmuižas pils, Kandavas pagasts, Tukuma novads. Tālrunis: 26699033. E-pasts: kalnmuizaspils@gmail.comwww.kalnmuizaspils.lv vai www.facebook.com/kalnmuizaspils

***

“Bērnības zeme” Matkules “Lejaskroķos”

Mājas kafejnīca „Bērnības zeme” piedāvās noķert bērnību aiz astes un baudīt sirsnīgu dienu kopā ar ģimeni. Lauku sētā varēs ne tikai pusdienot, bet arī samīļot trusīšus, iepirkties svētku tirdziņā un izjāt ar kaimiņu zirgiem. Būs padomāts par veģetāriešiem un būs arī mājas vīna degustācijas. Mājas kafejnīca Lejaskroķos ir vieta, kur nogaršot Zilbertu ģimenes mīļākos ēdienus, būt lauku sētā un atklāt mežmalas noslēpumus kā bērnībā, bet vakarā dejot rudens ballītē.

Ēdienkarte:

Pamatēdieni un uzkodas

Ķirbju biezzupa ar grauzdētām sēkliņām – 5 EUR

Frikadeļu zupa – 6 EUR

Truša gaļas iesmiņi tomātos ar dārzeņiem – 15 EUR

Veģetārie dārzeņu iesmiņi – 6 EUR

Saldie ēdieni

Saldskābmaizes deserts – 6 EUR

Dzērieni

Lejaskroķu vīns – 9 EUR (pudele)

Lejaskroķu vīns – 2,50 EUR (glāze)

Papildus

Izjāde ar zirgu – 2 EUR

Rudens balle sestdienā – 5 EUR

Darba laiks: 16.septembris 12:00 – 24:00 un 17.septembris 11:00 – 17:00.

Papildus iespējas: Īpašs pārsteigums no saimniekiem daudzbērnu ģimenēm: uzrādot maltītes laikā viesmīlei Goda Ģimenes karti 3+, ģimene dāvanā saņems saimnieces ceptu maizīti. Sestdienas izskaņā no pulksten 20:00 līdz pat pusnaktij apmeklētājiem būs iespēja baudīt zaļumballi pie upes.

Norēķini: skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu pirms apmeklējuma.

Rezervācija: iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Adrese: “Kroķi - 2”, Matkules pagasts, Tukuma novads. Tālrunis: 26547377. E-pasts: maijazilberta@gmail.com, Facebook: ZS Lejaskroķi

***

Ražas svētki “Smilgājos”

“Smilgāji” ir Aigas Bitmanes un viņas ģimenes izlolota vieta, kurā arī citiem ir iespēja smelties spēku un izbaudīt mieru, ko sniedz ainaviskā vide. Mājas kafejnīca „Ražas svētki “Smilgājos”” piedāvās iespēju maltīti baudīt svaigā gaisā, dabā pie īsta četrus metrus gara saimes galda vai pie atsevišķiem galdiņiem visā dārza teritorijā. Īpašā izklaide būs kāpšana umurkumura stabā pēc ūdenskliņģeriem un citiem gardumiem.

Ēdienkart:

Uzkoda

Sildošā ceptu tomātu zupa ar maizes grauzdiņiem

Pamatēdiens

Cūkgaļa ābolu, krējuma mērcē ar ceptu dārzeņu un grūbu sautējumu

Saldais ēdiens

Meža sūnu burciņkūka ar citronu vārīto krēmu un svaigām ogām(spinātu kūka ar krēmu un ogām)

Papildus

Būs pieejams kūku bārs ar dažādām burciņkūkām, kā arī karstie dzērieni – tēja, kafija, smiltsērkšķu dzēriens. Būs arī tās dienas īpašie ēdieni – gatavoti uz dzīvas uguns, kurus varēs baudīt bez iepriekšēja pieraksta.

Piedāvājuma cena: Trīs ēdienu komplekts – 15 EUR personai, uzkoda vai deserts – 6 EUR personai, pamatēdiens – 8 EUR personai.

Darba laik: 16.septembris 12:00 – 18:00 un 17.septembris 12:00 – 16:00

Papildus iespēja: Būs arī rudens lauku labumu tirdziņš, bērniem būs iespēja rotaļāties bērnu rotaļu laukumiņā un piedalīties orientēšanās spēlē “Apkārt lauku sētai”. Pagalmā notiks autentiska ābolu sulas spiešana un kāpostu skābēšana.

Norēķini: skaidrā naudā.

Rezervācija: iepriekšēja pieteikšanās ir vēlama, bet tiks nodrošināta īpašā ēdienkarte steidzīgajiem.

Adrese: “Smilgāji”, Vānes pagasts, Tukuma novads. Tālrunis: 26460588. E-pasts: aiga.bitman@gmail.com, www.facebook.com/smilgaji


Lasīt visu ziņu

Ne tikai pastaiga..

16.09.2023 12:00 - 18:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

916-09.jpgNe tikai pastaiga..

16.septembrī no plkst.12 līdz 18 dosimies vēl nepieredzētā pastaigā kopā ar meža terapijas pavadoni Lauru Sarkanābolu.

Staigāsim pa mežu, būsim kopā un mācīsimies dažādus apzinātības un meditācijas paņēmienus, kurus praktizējot varam palīdzēt paši sev atgūt iekšējo mieru, stabilizēt emocijas un justies labāk.

Piesakies un tiekamies pasākuma dienā 12:00 pie Kandavas MJIC NAGLA.

Pasākums tiek organizēts projekta "OZONS!" ietvaros, ir bez maksas un paredzēts jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Pieteikšanās, sūtot ziņu uz e-pastu: jcnagla@inbox.lv

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un/vai filmēts, un šie materiāli var tikt publiskoti.

Projekts finansēts ar Eiropas Komisijas “Eiropas Solidaritātes korpuss” atbalstu, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Dzejas diena Kandavas Vīna namā

16.09.2023 19:00 kur : Kandavas vīna nams, SIA

dzejas-diena-ar-dagniju-un-evitu.jpgFantastisks pasākums Dzejas dienas 2023 ietvaros - 16. septembrī plkst. 19:00 Kandavas Vīna namā tikšanās ar dzejnieci Dagniju Gudriķi, muzikālais pavadījums Evita Bērziņa. Ieeja bez maksas. Galdiņu rezervācija: 26593861

Uz tikšanos!

Lasīt visu ziņu

2023. gada Lielākie pasākumi Kandavā un pagastos

01.04.2023 - 31.12.2023

lielakie-pasakumi-kandava-un-pagastos-2023-1.jpg

2023. gada Lielākie pasākumi Kandavā un pagastos:


JANVĀRIS
13. janvārī Nacionālais teātris „Oligarhs”
21.janvārī Grāvelis un Bulis ar izrādi „Grabulis”
26. janvārī Kino pirmizrāde Kandavā „Nelūgtie viesi” 27.janvārī Deju skolas „Vecgada šovs”


FEBRUĀRIS
10.februārī šovs „Kandavnieks dzied maskā”
17.februārī izrāde bērniem (Teātris un Es)
24.februārī “All you need is love” Laimis Rācenājs un Vjačeslavs Mitrohins


MARTS
3.martā Valdis Atāls ar grupu koncertā „Elpo ar sirdi”
8.martā Sieviešu dienas pasākums ar Kaspars Markševica, Āra Ozola koncertu „Vai tu jūti mani, mīļā” + Andra Kalniņa izstādes „Es uzdrīkstos” atklāšana
11.martā korim sadraudzības pasākums
18.martā Valmieras teātra izrāde „Kad kalendārs sauc”
24.martā Cēres bērnu un jauniešu teātris „Pastarītis” 26. martā „Cāļu dziesmas Kandavā”


APRĪLIS
1.aprīlī Humora šovs „Kandava the best”
6.aprīlī  Cirks no Francijas „Apkārt zemeslodei”
9.aprīlī Jautrās Lieldienas Kandavā un Zaķu figūru festivāls
15.aprīlī Apvienības „Panna” izrāde "Garāža"
22.aprīliī Neona ballīte jauniešiem ar dziedātājas Grētas solokoncertu „Vēl ar vien man sapņos”
28. aprīlī Tukuma novada izglītības iestāžu un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivāls „Dedzi gaiši uguntiņa”


MAIJS
1.maijā Pavasara stādu tirgus Kandavā un Tūrisma sezonas atklāšana
3.maijā Tukuma novada izglītības iestāžu mūsdienu un citu deju žanru festivāls „Sadejojam Kandavā”
4.maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena Kandavā ar Imanta Ziedoņa jubilejas atzīmēšanu Raimonda Tiguļa koncertu
14.maijā Ģimenes diena Kandavā. Arņa Miltiņa ģimenes koncerts ar dziedošo Kandavas, Tukuma, Talsu bērnu piedalīšanos un Rīgas Vācu skolas un Kandavas Deju skolas koncertu un radošajām darbnīcām.
20.maijā Zantes pagasta un sporta svētki
21.maijā Teātra skates diena
25.maijā Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu 1.-4.klašu koru, tautasdeju kolektīvu koncerts un skolēnu un mācību uzņēmumu pasākums „Satiekamies Kandavā”
26.,27.maijā- KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI devīze-„Atslēdz Kurzemi” ar plašu kultūras programmu
26.maijā Jāņa Tabūna autorkoncerts, Dziedošo aktieru koncerts „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”
27.maijā Intara Busuļa un Abonementa orķestra lielkoncerts un balle


JŪNIJS
3.jūnijā Cēres pagasta un sporta svētki
3.jūnijā
XIV Latvijas jauno vokālistu konkurss „Kandava uzdod toni 2023”
9.jūnijā Kandavas Deju skolas sezonas noslēguma koncerts
10.jūnijā grupas „RAXTU RAXTI” jubilejas koncerts
17.jūnijā Valdeķu ciematiņa svētki un Kandavas pagasta sporta svētki
22.jūnijā  Kandavas kultūras nama amatierteātra Līgo lielizrāde J.Jaunsudrabiņš "Jo pliks, jo traks" (režisors V.Šoriņš) un balle


JŪLIJS
7.jūlijā Jorans ar grupu un balle
15.jūlijā Grenču ciema un sporta svētki
15.-16.jūlijā Matkules pagasta un sporta svētki
17.-22.jūlijā Kandavas mākslas plenērs Abavas senlejas pļavās
21.jūlijā Radošā diena "Māksla ienāk Kandavā"
22.jūlijā grupas „OPUS PRO” solista ALEX piemiņas koncerts
29.jūlijā Muzikāli spraiga komēdija „Precies, māsiņ” un grupas „Credo” balle


AUGUSTS
5.augustā Vānes pagasta un sporta svētki
11.-13.augustā Gaisa balonu festivāls Kandavā ar kultūras programmu
11.augustā Dziedošo aktieru salidojuma koncerts „O, kādi zēni”
12.augustā Šlāgermūzikas svētki „Zelta sirdsdziesmas Kandavā”
14.-18.augustā meistarklašu nedēļa "UZSTARO Kandavā 2023"
26. augustā Grupas "OTRĀ PUSE" jubilejas koncerts ar dziedātāju Montu
26.augustā Zemītes pagasta un sporta svētki


SEPTEMBRIS
8.septembrī Dzejas dienas kopā ar Lauri Valteru
24.septembrī Miķeļtirgus Kandavā
30.septembrī Andra Baltača monoizrāde "Muzikants ir cilvēks"


OKTOBRIS
14.oktobrī Teātra ražas svētki Kandavā
19.oktobrī Apvienības "Teātris un Es" izrāde bērniem "Uzmanību, peles!"
21.oktobrī Vidējās paaudzes deju kolektīva „Ozolāji” jubilejas koncerts


NOVEMBRIS
4.novembrī II Latvijas mūsdienu radošais deju konkurss „Kandavas deju festivāls”
10.novembrī koncertšovs „Ar sirdi Kandavā un Latvijā”
11.novembrī Lāčplēša dienas gājiens un piemiņas pasākums Kandavā
18.novembrī Valsts svētku pasākums ar Jāņa Tabūna un Maijas Laukmanes jaundarbu Kandavai un balle


DECEMBRIS
1.decembrī Egles iedegšana Kandavā
3.decembrī 1.Adventes koncerts ar Pāvula Jurjāna mūzikas skolas dalību
10.decembrī 2.Advente VII Latvijas vokālistu ziemas dziesmu konkurss „Gaisamas dziesmas Kandavā 2023”
15.decembrī Kandavas Deju skolas Ziemassvētku koncerts
16.decembrī Ziemassvētku tirdziņš Kandavā un koncerts “Rock Xmas” 
17.decembrī 3.Advente Ziemassvētku lielizrāde „Sīkstulis”pirmizrāde
18.decembrī Lielizrāde „Sīkstulis”, režisors V.Šoriņš
26.decembrī Otrie Ziemassvētki Kandavā „Piedzīvo pasaku stāstus Kandavā” ar kultūras programmu
29.decembrī Vecgada Kandavas kultūras nama amatierkolektīvu koncerts un balle

Lasīt visu ziņu galerija (3)

MIĶEĻTIRGUS Kandavas promenādē. TIRGOTĀJU PIETEIKUMA VEIDLAPA

16.08.2023 - 18.09.2023 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

3089991344334761155545873243454035848868516n.jpgAicinām pieteikties tirgotājus Miķeļtirgum Kandavas promenādē, kas notiks 24.septembrī no plkst. 9:00- 14:00.
Saite uz Pieteikuma veidlapu  https://ej.uz/miķeļtirgus

Lasīt visu ziņu

Guntas Frīdenbergas digitālās mākslas izstādi “Ziedu maģija”

03.09.2023 - 19.10.2023

3662885386331032155918752662953474806875645n.jpgKandavas Kultūras nama galerijā "Vējspārns", no 3. septembra līdz 19. oktobrim ikviens interesents var apmeklēt Guntas Frīdenbergas digitālās mākslas izstādi “Ziedu maģija”.

Izstādes darbos autore atklāj savu pasaules redzējumu, savu personības daļu, kas ikdienā nav saredzama. Šoreiz modeles lomā ir puķes. Guntas Frīdenbergas vēlme bija atklāt ziedu skaistumu no sava redzespunkta, atstājot vietu skatītāja emocijām un fantāzijām.

Lasīt visu ziņu

Zemītes skolas salidojums

04.09.2023 - 16.09.2023 kur : Zemītes sākumskola

16-09-2023-zemites-skola-aicina-savus-absolventus-uz-salidojumu.jpg16.09.2023. Zemītes skola aicina absolventus un darbiniekus uz  salidojumu

Salidojuma norise: 

Reģistrēšanas no plkst. 16.00 – 17.00

Svinīgā atklāšana un koncerts plkst. 17.00

Saviesīgā daļa pa klasēm no plkst. 18.30

Balle skolas zālē no plkst. 20.00

Dalības maksa reģistrējoties līdz 01.09.23. EUR 10.00

Pēc tam EUR 15.00Saite uz reģistrācijas anketu: http://zemitesskola.lv/registr...

Rekvizīti dalības maksai:

Tukuma novada pašvaldība Nodokļu maks.reģ. Nr 90000050975 Talsu iela 4, Tukums, Tukuma novads Banka: AS Swedbank Kods: HABALV22 Konts: LV17HABA0001402040731 maksājumā norādīt  Maksājuma mērķis: Dalības maksa  Zemītes skolas salidojumā (vārdu uzvārdu)  Lai atvieglotu reģistrācijā dalības maksas apmaksas apliecināšanu, lūdzu paņemiet līdzi maksājuma izdruku.

Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikt apbalvojumu saņemšanai 2023. gadā

14.09.2023 - 15.10.2023

31122208156184660115410671880841492530032146n.jpgAicinām Tukuma novada iestādes, uzņēmumus, biedrības, domes komisijas un pagastu konsultatīvās padomes iesniegt pieteikumus balvu piešķiršanai “Tukuma novada domes Cildinājuma balva”, “Tukuma novada domes Atzinības raksts” un “Tukuma novada Goda pilsonis”, kā arī citiem apbalvojumiem, pamatojoties uz NOLIKUMU “Par Tukuma novada pašvaldības apbalvojumiem un piešķiršanas kārtību” (skatīt šeit).

Ar domes apbalvojumu “Tukuma novada domes Cildinājuma balva” tiek izteikta atzinība par augsti profesionālu, godīgu, brīvprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, novada vides vizuālā vai pozitīva tēla veidošanā vai par mūža ieguldījumu novadam nozīmīgās jomās.

Ar domes apbalvojumu “Tukuma novada domes Atzinības raksts” tiek izteikta atzinība un pateicība par ieguldīto darbu Tukuma novada labā fiziskām un juridiskām personām, kuru devums ir vairojis novadnieku pašapziņu un lepnumu par Tukuma novada pagastiem un pilsētu.

Iesniedzot pieteikumu balvām “Tukuma novada domes Cildinājuma balva” un “Tukuma novada domes Atzinības raksts”, par pretendentu jāiesniedz šādas ziņas:

  • fiziskai personai: personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, dzīves gaitas apraksts; nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu;
  • juridiskai personai: pilns juridiskās personas nosaukums, juridiskā vai pastāvīgas darbības vietas adrese; darbības virziens un nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu.

Ar domes apbalvojumu “Tukuma novada Goda pilsonis” tiek izteikta atzinība un pateicība fiziskai personai par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Tukuma novada vārdu valstī un pasaulē, fiziskas personas vārds tiek iemūžināts Tukuma novada vēsturē.

Iesniedzot pieteikumu balvai, par pretendentu jāiesniedz šādas ziņas:

personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, dzīves gaitas apraksts;  nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu.

Pieteikumus apbalvojumiem jāiesniedz līdz šā gada 15. oktobrim Tukuma novada pašvaldībai papīra vai elektroniskā formātā. Pieteikumu papīra formātā iesniedz personīgi Klientu apkalpošanas centros, pagastu pārvaldēs vai nosūta pa pastu uz adresi Talsu iela 4, Tukums, Tukuma novads, LV-3101 (sūtījuma saņemšanas datums 15. oktobris). Pieteikumu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūta uz pašvaldības e-pastu: pasts@tukums.lv.

Lasīt visu ziņu

Madaras Atiķes svēpētās keramikas izstāde “Vīgriežu valdzinājums”

16.09.2023 - 30.11.2023 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

m-atike-keramikafb.jpgNo 16. septembra līdz 30. novembrim Kandavas novadpētniecības muzejā apskatāma Madaras Atiķes svēpētās keramikas izstāde “Vīgriežu valdzinājums”.

Izstādes atklāšana 16. septembrī plkst. 14:00 Kandavas novadpētniecības muzejā.

Lasīt visu ziņu

Kandavas Mākslas un Mūzikas skolas 2022./2023. absolventu nobeiguma darbu izstāde

16.09.2023 - 30.11.2023 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kmmsizstade2fblabots.jpgNo 16. septembra līdz 30. novembrim Kandavas novadpētniecības muzejā apskatāma Kandavas Mākslas un Mūzikas skolas 2022./2023. absolventu nobeiguma darbu izstāde.

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top