Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Aicinājums piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”

17.03.2020 - 10.09.2020

3_pastkastites_afisa_210x210_soc_tikliem.jpg Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā “BILŽU BIROJS” aicina saglabāt možu garu, nedaudz "izkrāsot" savu ikdienu, piedaloties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2020” neklātienes dalībnieku.

Mūsdienās cilvēki aizvien vairāk par saziņas avotu izmanto internetu un sociālos tīklus, bet nekas nevar būt personiskāks par pastkastītē saņemtu, ar roku rakstītu vēstuli vai atklātni, ko uz mājām atgādājis pastnieks. Pastkastīti ik dienu uzlūkojam, arī gaidot savus iecienītos preses izdevumus. Varētu teikt, ka pastkastīte ir mājvieta ziņām, pārsteigumiem, labām domām, vēlējumiem un sapņiem.

Lasīt visu ziņu

Kaspara Poriņa fotogrāfiju personālizstāde "Mozaīkas"

13.06.2020 - 05.09.2020 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kaspars_porins.jpgIzstāde Mozaīkas vienlaikus ir daudzas izstādes – katra izstādes fotogrāfija ar visiem zināmām Talsu vietām sastāv no daudzām nejauši izvēlētām mana arhīva fotogrāfijām.

Veicot nejaušu fotogrāfiju atlasi, par pamatu visām mozaīkām izvēlējos manis un manas sievas Sandas fotografētās Ievas un Āra kāzu fotogrāfijas.

Skatoties no attāluma tā ir visiem zināma Talsu vieta, bet pieejot tuvāk, skatītājs katrā fotogrāfijā atradīs vēl simtiem fotogrāfiju, kuras aplūkot un meklēt sev tīkamo un interesanto.

Kopumā katra no 10 izstādes mozaīkām ir veidota no vismaz 1500 atsevišķām fotogrāfijām.  

Cieņā,

Sanda un Kaspars Poriņi  

www.porini-foto.lv

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Valda Opmaņa gleznu izstāde galerijā “Vējspārns”

01.07.2020 - 31.08.2020

opm.jpgGalerijā “Vējspārns” Kandavas kultūras namā līdz 31.augustam apskatāma Valda Opmaņa (1944.- 2018.) gleznu izstāde.

Valdis Opmanis dzimis 1944.gada 22.aprīlī, izglītību ieguvis Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā. Izstādēs piedalījies no 1968.gada. Viņa darbi atrodas Kultūras ministrijas un Mākslas fonda krātuvēs Rīgā, Maskavā un citās vietās Latvijā, kā arī ASV, Vācijā, Anglijā, Īrijā, Izraēlā, Kanādā, Austrālijā, Venecuēlā un Francijā.

Valdis Opmanis daudz gleznojis pļavās saplūktus ziedus, mākslinieks tiecies uz lielo vienkāršību un pilnību vienā šaurā mazā žanrā- ziedu gleznās.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Gleznu izstāde “Sieviete/Dieviete” Kandavas novada muzejā

01.07.2020 - 05.09.2020 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

sieviete_dieviete.jpgNo 1. jūlija līdz 5. septembrim Kandavas novada muzejā apskatāma Elitas Blumbahas gleznu izstāde “Sieviete/Dieviete”. Tikšanās un sievišķīgi dievīgas sarunas ar autori 17. jūlijā plkst. 18.00

Sieviete? Dieviete? Eņģelis? Ragana? Mīlīga? Kareivīga? Kāda ir sieviete? Kāpēc gadiem ritot, sievietes dvēseles spogulis – acis, iegūst citu dziļumu un stāstu? Uz šiem jautājumiem savos mākslas darbos atbildes meklē Talsu puses māksliniece Elita Blumbaha. Mākslas pasaule meiteni jau saista skolas gados, kad pirmā naudiņa tiek nopelnīta apsveikuma kartiņas zīmējot. Izglītība iegūta Rīgas Celtniecības koledžā un darba gaitas aizved uz Laucienes pamatskolu, kur Elita 13 gadus māca jaunajai paaudzei zīmēt un rasēt. Paralēli tiek turpinātas studijas Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē, to absolvējot Elita Blumbaha kļūst diplomēta vizuālās mākslas un mākslas vēstures pedagoģe. Jaunā sieviete ir ļoti enerģiska un paralēli iegūst arī profesionālo izglītību sporta trenera jomā. Draudzenes braucot ciemos pie Elitas uz sālsmaizi uzdāvina naudu teikdamas: “Nākamreiz, kad atbrauksim ciemos, lai istabu sienas rotā tavas gleznas.” Tik vienkārši, bet reizē savdabīgi Elita ver mākslas pasaules durvis.

sieviete_dieviete_0.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Fotoizstāde "Redzamais - neredzamajā"

01.07.2020 - 31.08.2020 kur : Vānes pagasta bibliotēka

Fotogrāfijas tapušas ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu, projekta "Mēs Jūrmalai" ietvaros. Izstādē redzamos darbus fotografējuši cilvēki ar redzes traucējumiem. 

Lasīt visu ziņu

Vānes pagasta un sporta svētki

01.08.2020 11:00 kur : Vānes kultūras nams, Vānes sākumskola, Vāne, ciems

img_20200801_130005.jpg1.augustā sava pagasta un sporta svētkus svinēja Vānes ļaudis. Sporta svētki kā ierasts sākās jau rīta pusē, bija sabraukuši diezgan daudz sportot gribētāju no tālākas un tuvākas apkaimes. Vāneniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, novēlot visiem dzīvesprieku, možumu un labus rezultātus sportojot, kā arī dienas gaitā atpūšoties un baudot kultūras norises.

No plkst.13:00  dienas garumā Vānes pagasta Seno lietu krātuvē un bibliotēkā bija apskatāmas izstādes “Redzamais neredzamajā” un Annas Liepas netradicionālie gobelēni “Zaļi krāsainā pasaule”.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Par augustā gaidāmajiem satiksmes ierobežojumiem Kandavā

04.08.2020 08:00 - 06.08.2020 - 18:00

raina_iela.jpgKandavas novada dome informē, ka augusta sākumā asfaltbetona seguma izbūves laikā paredzēta satiksmes slēgšana no pl. 8:00 – 18:00 sekojošās ielās Kandavas pilsētā:

  • 4.augustā- Skolas ielā;
  • 5.augustā- Raiņa ielā;
  • 6.augustā- Lāčplēša ielā.

Līdz 1.septembrim paredzēta arī asfaltbetonaseguma izbūve Lielā ielā Kandavā.

Satiksmes organizācijas shēmu skatīt šeit

 

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Augustā turpinās projekts “ZIRGS- DRAUGS UN PARTNERIS. VASARA"

06.08.2020 - 27.08.2020 kur : Ivetas zirgi

projekta_afisa_2020_gada_augusts.jpgBiedrība „Kandavas jātnieku klubs STAFETE” no 2020.gada jūnija līdz 2020.gada oktobrim īstenos projektu „ZIRGS - DRAUGS UN PARTNERIS. VASARA”, Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros.

2020.gada augustā nodarbības notiks šādos datumos: 
6.augustā no plkst. 11:00 līdz 14:00; 
11.augustā no plkst. 11:00 līdz 14:00;
18.augustā no plkst. 11:00 līdz 14:00;
27.augustā no plkst. 11:00 līdz 14:00.

Nodarbības notiks 1 reizi nedēļā, 2 stundu garumā. Mērķa grupa –  vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam ar priekšlaicīgu mācību pamešanas risku.

Lasīt visu ziņu

Teātra izrāde "Lielais loms"

07.08.2020 19:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

lielais_loms.jpg7. augustā plkst. 19:00 Kandavas brīvdabas estrādē "Ozolāji" gaidāma izrāde "Lielais loms". 

Gluži kā sena skaņu plate A. Brigaderes luga “Lielais loms” aizsauc laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka. Bet ļaudis tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši un meklējoši. Krāšņu aktieru buķeti veidojuši divi iestudējuma režisori Juris Kalniņš un Voldemārs Šoriņš. Lomās: Artis Drozdovs, Romāns Bargais, Evija Skulte, Voldemārs Šoriņš, Indra Burkovska, Raimonda Vazdika, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Dace Makovska, Juris Kalniņš vai Jānis Kirmuška. 

Ievērībai! Izrādē starp profesionāliem aktieriem, aizstājot saslimušo, spēlēs arī kandavnieks Kristaps Ozols.

 Metot laipu uz iecerētās sirdi, tiek likti lietā visādi stiķi - “improvizācija”, “interpretācija”, “traktēšana” un “fraktēšana”...  Un kaut arī šo jēdzienu skaidrojumu bieži neizprot arī paši izrādes varoņi, tas netraucē nonākt pie laimīgām beigām – pāru dabošanās.
 Dzīves prieks bez moralizēšanas, raksturu spilgtums un dullības gars kopā ar krāšņu aktieru buķeti. Par horeogrāfiju rūpējās Raimonda Vazdika, producente Aīda Ozoliņa.
 Šīs izrādes galvenie principi ir aktieru kvalitatīvs darbs, izrāde, kas runā par mīlestību un cilvēciskām lietām, tieši to, kas mūsdienās cilvēkiem pietrūkst. Uz visu var paskatīties ar smaidu.

 Ieejas maksa: eiro 10,-
 Biļetes iepriekšpārdošanā varēs iegādāties Kandavas kultūras nama kasē un estrādē, stundu pirms izrādes!
 Ievērosim valstī noteikto distancēšanos un drošību!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Aizvadīta Kandavas novada taku skriešanas seriāla 4. kārta!

07.08.2020 19:00

jpg_20200809_204039_3774315662232991337.jpg7. augustā pie Buses pilskalna tika aizvadīta Kandavas novada taku skriešanas seriāla 4.kārta!

Kopvērtējums pēc 4. kārtas pieejams šeit.

4_karta_rezultati.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ar skanīgu, krāšņu un jaudīgu rokkoncertu aizvadītas „Punktiņdienas” Zantē

07.08.2020 19:00 kur : Zantes kultūras nams

8.jpgNo 30.jūlija līdz 7.augustam nu jau devīto gadu Zantes kultūras namā norisinājās Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa „Punktiņi” radošās attīstības dienas, kuru noslēgumā kā ierasts zantenieki varēja baudīt skaistu koncertu. Liels prieks, ka pa šiem gadiem mums izveidojusies tik veiksmīga sadarbība un „Punktiņu” koncerts kļuvis par gaidītu notikumu ik vasaru.

Tā kā bērni interesējušies par mūziku, kādu jaunībā klausījušies viņu vecāki, tad skolotājiem radusies doma bērnus iepazīstināt ar roku. Tā nu šogad „Punktiņi” apguva roku un mācījās repertuāru koncertam, kas notiks 1.septembrī Tukumā un kurā bērni uzstāsies kopā ar dziedātāju Ivo Fominu. Ik gadu „Punktiņi” pārsteidz ar interesanti izdomātiem priekšnesumiem un skaistu, skanīgu koncertu, bet liekas, ka šogad tas bija īpaši krāšņs un jaudīgs, kā jau īsts rokkoncerts.

Paldies par jauko kopā būšanu un enerģisko koncertu „PUNKTIŅIEM”, viņu brīnišķīgajiem un radošajiem skolotājiem INGUNAI SILINEVIČAI un ARTIM RĀCENĀJAM, kā arī  atsaucīgajiem bērnu VECĀKIEM! Arī šogad bērnu vecāki bija sagatavojuši īpašu pārsteigumu, sarūpējot dāvanas,  ar ko papildināt Zantes kultūras nama virtuves resursus. Esmu patiesi priecīga un pateicīga! Sirsnīgs paldies par jūsu labajiem darbiem!

Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas novada sporta svētki

08.08.2020 06:00 - 19:30 kur : Kandavas tilts, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

img_4936.jpg8. augustā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā norisinājās Kandavas novada sporta svētki

Sportistiem bija iespēja sacensties pludmales volejbolā, strītbolā, peldēšanā, šaušanā, futbolā, makšķerēšanā un dažādās citās disciplīnās. Sporta sacensību rezultāti pieejami šeit.

Sporta svētku noslēgumā skatītājus priecēja komiķis Rūdolfs Kugrēns ar stāvizrādi. Paldies Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam par iespēju sporta svētkus rīkot atjaunotajā stadionā!


Lasīt visu ziņu galerija (52)

Jāņa Bērziņa fotoizstāde

10.08.2020 09:00 - 31.08.2020 - 17:00 kur : Zemītes bibliotēka

img_20200810_093852.jpgPar sevi fotogrāfs stāsta:

“Esmu dzimis rīdzinieks. Šobrīd mana dzīve saistīta ar Sēmes pagastu. Man vienmēr ir bijusi īpaša saikne ar dabu. Pirms nedaudz vairāk kā desmit gadiem radās doma apturēt mirkļus, kurus vēroju dabā.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Gaisa balonu un grilēšanas festivāls Kandavā

14.08.2020 - 15.08.2020

20200815_193420.jpg14.un 15.augustā Kandavā norisinājās Gaisa balonu festivāls un grilēšanas teātris. Gaisa balonu festivālā piedalījās deviņas gaisa balonu ekipāžas- astoņas latviešu un viena amerikāņu. 

14.augusta vakarā plkst. 19:00 gaisa baloni pacēlās pirmo reizi, plkst. 21:00 Bruņinieku pilskalnā notika koncerts ar vietējo mākslinieku piedalīšanos "Savējie savējiem", bet plkst. 22:30 balonu spīdēšanas šovs. 

Lasīt visu ziņu galerija (58) galerija (26) galerija (39)

Kandavā šovasar notiks Gaisa balonu festivāls un grilēšanas teātris

14.08.2020 - 16.08.2020

gaisa_balonu_festivals_un_grilesanas_teatris.jpgGaisa balonu un grilēšanas festivālā Kandavā, kas notiks 14. - 16. augustā piedalīsies 8 gaisa balonu ekipāžas no Latvijas un viena no ASV.

 Plānoti gaisa balonu vakara un rīta demonstrācijas lidojumi, kā arī 14.augusta vakarā plkst. 22:30 paredzēta gaisa balonu spīdēšana un degļu šovs. Aktuālā informācija par gaisa balonu aktivitātēm pieejama Kandavas novada FB lapā pirms pasākuma.

Gaisa balonu foto: Kristaps Frickauss

14.augustā plkst. 21:00 Bruņinieku pilskalnā notiks koncerts “Savējie Savējiem” ar vietējo mākslinieku piedalīšanos.

1.daļā  Koncertuzvedums "Te mūsu saknes un cerību pļavas..." (Maijas Laukmanes dzeja, Jāņa Tabūna mūzika), kura pirmatskaņojumu klausījāmies 2019. gada 18.novembrī Kandavas kultūras namā.

2.daļā  Dziesmas no režisoru Rolanda Kalniņa, Aleksandra Leimaņa un Jāņa Streiča filmām.

Izpildītāji:  Evita Ernštreite, Edgars Naglis, Ainārs Oliņš, Evita Bērziņa, Voldemārs Stafeckis, Inna Freiberga, Rinalds Šmēls, Gundars Lintiņš, Sandra Šteinberga, Madara Rutka.

Pavadošā grupa "Miera vējos". Koncertu vada Kristaps Ozols.

 Kandavā grilē 

2020. gada 15.augustā, Kandavas gaisa balonu festivāla ietvaros Kandavas Promenādē notiks Grilēšanas un BBQ teātris - teātra izrāde visai ģimenei „Grilēšanas garšas pasakas”. Izrādes laikā notiks  izglītojoši un izklaidējoši pasākumi ar degustācijām un meistarklasēm. Varēs piedalīties grilēšanas dueļos, iepazīt grilus un to aprīkojumu, baudīt dažādus grilētus ēdienus (arī veģetārus), piedalīties viktorīnās un konkursos, kurus rīkos pasākuma atbalstītāji Grilētāju brālība un „Rīgas Miesnieks”. Skatītājiem būs iespēja arī pašiem kļūt par izrādes veidotājiem, izmēģinot praktiskas lietas kopā ar pieredzējušiem meistariem. Izrādes noslēgumā pirmatskaņojums sanākušajiem gardēžiem – „Grilētā sivēna dziesma”.

Sīkāka informācija pa tālr.: 29157360 (Iveta). 

Plkst. 21:00 brīvdabas estrādē Ozolāji grupas "Sestā jūdze" koncerts "Šī ir vienīgā diena, vienīgā nakts". 

Uzmanību tirgotājiem!!!!!

15.augustā 12.00- 20.00 "Grilēšanas teātra" tirdziņam aicinām pieteikties tirgotājus, kuri ar savu produkciju vēlas apmierināt pircēju vēderpriekus! ( t- 29157360)

Paldies !

Interesanti!
Kandavā darbojas uzņēmums "Abas Smoke House" - lielākais grilu ražotājs Baltijā, vairāk informācijas par griliem un kūpinātavām varat atrast viņu mājaslapā: www.abas.lv, tālr.: 2928417929450346.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Rotax Nordic Challenge kartingu čempionāta 2. posms

14.08.2020 - 15.08.2020 kur : Kandavas Kartodroms

dsc_0189.jpg14.un 15. augustā Kandavas kartodromā notika plaša mēroga kartingu sacensības- Rotax Nordic Challenge 2.posms + Latvijas Rotax Izaicinājuma Kauss (LRIK).Lasīt visu ziņu galerija (18)

14. un 15. augustā tomātu izstāde Kandavas novada muzejā

14.08.2020 - 15.08.2020 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

tomatu_izstade.jpgKandavas novada muzejā, ar vairāk kā 100 dažādu šķirņu ogām – tomātiem, viesosies tomātu kolekcionārs Valdis Pūliņš.

Ar tomātu kolekcionēšanu Valdis aizraujas jau no 2014.gada, pašreiz viņa kolekcijā ir vairāk kā 500 dažādu tomātu šķirņu. Skatītājus priecēs ne tikai tradicionālie sarkanie un dzeltenie tomāti, bet arī zili, brūni, violeti, zaļi, divkrāsu tomāti un svītrainie tomāti. Būs apskatāmi arī šī gada jaunumi ‘Saules aptumsums’, ‘Dumpīgais zvaigžņotais iznīcinātājs’, kā arī iecienītās šķirnes ‘Aprikožu sirds’, ‘Šokolādes marmelāde’, ‘Jūrnieka laime’ un ‘Rubīna pārsteigums.’


Lasīt visu ziņu galerija (17)

Dārza svētki Kalnmuižas pilī

15.08.2020 18:00 kur : Kalnmuižas pils, viesnīca

kalnmuizas_darza_svetki_2020.jpgBaudiet vienu no romantiskākajiem augusta vakariem Kalnmuižas pils ābeļdārzā. Par kopābūšanas baudījumu gādāsim mēs, savukārt ar muzikāliem pārsteigumiem jūs priecēs talantīgais čellists Mareks Radzēvičs, kā arī skatuves māksliniece Elza Rozentāle. 

Kopā ar ģitāristu Kasparu Vizuli un pianistu Tomu Mikālu, Elza jūs aizvedīs mazā, bet ilgi gaidītā ceļojumā, izpildot pasaulē pazīstamas melodijas. 

Doties piedzīvojumos vienmēr ir vilinoši, tomēr nav noslēpums, ka laimīgā zeme ir mājas, tāpēc koncerta laikā jūs varēsiet baudīt arī sen zināmās tautasdziesmas un citas latviešiem zināmās un tuvās dziesmas. Vakara izskaņā, muižas ābeļdārzā varēsiet baudīt latviešu kino klasiku – filmu “Četri balti krekli”, bet par gardu maltīti un kokteiļiem gādās mūsu restorāna šefpavārs Nauris Hauka ar komandu.


--
Uz tikšanos Kalnmuižas pils "Dārza svētkos"!

--
IEEJA:

 Viss pasākums

75 EUR (1 pers.)*
Cena bērniem:
55 EUR (no 12 g.v.)*
35 EUR (bērniem līdz 12 g.v.)*

* apmeklējums ar iekļautu ēdināšanu + sagaidīšanas dzērienu.
_________________

Koncerts + kino**

35 EUR (1 pers.)
Bērniem: 20 EUR (1 pers.)
** Cenā iekļauts sagaidīšanas dzēriens
_____________________

Tikai brīvdabas kino seanss:

6,50 EUR (1 pers.)
Bērniem: 5 EUR.

Vēlama iepriekšēja rezervācija.
--
Ierašanās no plkst. 17.00
Vakariņu sākums plkst. 17.30 

Lasīt visu ziņu

Grupas "SESTĀ JŪDZE" koncerts

15.08.2020 21:00 - 22:30 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa "Sestā Jūdze" dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā Latvijas brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.

Vasaras vakaru koncertu turneja "Šī ir vienīgā diena, vienīgā nakts" norisināsies aptverot vienpadsmit Latvijas skaistākās un lielākās brīvdabas estrādes, Kandavā, brīvdabas estrādē “Ozolāji” koncerts norisināsies 15. augustā plkst. 21:00.

Koncerts būs kā spirgts veldzējums, aicinot baudīt brīvdabas romantisko un vasarīgo noskaņu, kādu ar savām dziesmām spēj uzburt tikai "Sestās Jūdzes" mūziķi.

Saviem klausītājiem koncertā grupa “Sestā Jūdze” sagādājusi īpašu pārsteigumu -  tajā skanēs ne tikai visu laiku populārākās grupas dziesmas: “Atvars”, “Ievai”, “Upe”, “Gan jau” u.c., bet klausītāju vērtējumam tiks nodotas arī pavisam jaunas un vēl nekur nedzirdētas dziesmas no drīzumā gaidāmā grupas albuma “Upe”. Tieši saldenieki būs pirmie, kuri  dzirdēs  jaunās dziesmas: “Aicini mani pie sevis”, “Labākās dienas”, “Mazā upe”, “Mūsu fotogrāfija”, “Kas zin kā būs”, “Tā pati dien, tikai līst” u.c., lai iemīļotu tās uz visiem laikiem.

Kā stāsta grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs: “Šoreiz viss būs citādi. Jūsu būs mazāk, bet mūsu - tikpat. Mēs patiesi ilgojamies pēc saviem klausītājiem, neatkarīgi no ierobežojumiem un vietu skaita. Kopā pavadīsim ļoti īpašu vakaru, atskatoties jau paveiktajā un paveroties nākotnē. Būs romantiski un skaisti. Šis ir laiks, kad neko nevar zināt, iespējams, patiešām var būt “vienīgā diena, vienīgā nakts”, kad atkal varam tikties. Tāpēc ņemiet līdzi pledus, lai varat ne tikai izvēlēties estrādē distancēšanās vietu, bet arī nolīst kādā romantiskā stūrītī un baudīt. Mēs jūs ļoti gaidīsim!”

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā (Kandavā – Kandavas kultūras nama kasē), kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv. Pirmo 100 biļešu cena- 10 EUR, pārējiem EUR 15,-  Aicinām tās iegādāties savlaicīgi, jo, ievērojot valstī noteikto sanitāro protokolu un distancēšanos, biļešu skaits ir ierobežots.

sesta_judze_si_ir_vieniga_diena_vieniga_nakts.jpg

Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties Kandavas novada Uzņēmumu un iestāžu sporta spēlēm!

17.08.2020 - 24.08.2020

Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde ielūdz Kandavas novada uzņēmumus, iestādes, tajā skaitā, zemnieku saimniecības, individuālā darba veicēji, u.c. piedalīties ikgadējās iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēs!

29. augustā, plkst. 12:00, skaistajā Buses pilskalnā būs iespēja pierādīt sava uzņēmuma vai iestādes sportisko garu, atjautību, komandas saliedētību! Dažāda veida gan sportiskas aktivitātes, gan gan aktivitātēs, kur nepieciešams pierādīt savu atjautību!

Pieteikšanās zvanot - 27046099, vai rakstot roberts.rozentals@kandava.lv (Roberts Rozentāls). Pieteikšanās līdz 24.08.2020., pēc 24. augusta pieteikumi netiek pieņemti!

Dalības maksa - EUR 20,00 no komandas.

Minimālais dalībnieku skaits komandā - 7 cilvēki.

Tiks vērtēts arī komandas noformējums!

Lasīt visu ziņu

Zantes pagasta “Vīksnās” notiks Lauka diena

19.08.2020 10:30

info_lauku_dina.jpgLauka diena 2020. g. 19. augustā "Vīksnas-1", Zantes pagasts, Kandavas novads.

reģistrēšanās: plkst. 10:30 – 11.00

prezentācijas un diskusijas: plkst. 11.00 – 13.00

Rīko: Dārzkopības institūts (DI) sadarbībā ar ZS “Vīksnas-1” un Latvijas Augļkopju asociāciju.

Lasīt visu ziņu

Mūsdienu Baronu ceļš no Tartu līdz Dundagai

21.08.2020

whatsapp_image_2020_09_16_at_13_14_49.jpg21. augustā Imanta Ziedoņa muzeja komandas izmeklēti mūsdienu Krišjāņi Baroni uzsāka ceļojumu kājām no Tartu līdz Dundagai. Projekta “Ziedoņa muzejs ceļā ar Baronu” kultūras notikumiem bagātais ceļš Tartu - Dundaga ir vairāk nekā 800 kilometru garš un noslēgsies 20. septembrī plkst. 19.00 ar koncertu Dundagas estrādē.

Iedvesmojoties no vienas no pirmajām ģeogrāfijas grāmatām Baltijas reģionā “Mūsu Tēvzemes aprakstīšana un daži pielikumi īsumā saņemti”, izveidots Baronam veltīts pārgājiena maršruts. Balstoties pētījumos un iepazīstot K. Barona atmiņas par viņa veikto gājienu 19. gadsimtā, izveidota šī maršruta karte. Pēc pirmreizējās ceļa veikšanas ikvienam interesentam būs iespēja šo vēsturisko maršrutu noiet patstāvīgi. Ceļš sadalīts vairākos mazos gabaliņos, un katram mūsdienu Baronam līdzi būs īpaša ceļojošā dienasgrāmata, kurā fiksēt savas pārdomas ceļā, projekta karodziņš un Barona dibinātās Tērbatas universitātes studentu korporācijas cepurīte.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kapu svētki Kandavas novadā 2020. gadā

22.08.2020 - 30.08.2020

kapu_svetki.jpgSestdien, 22. augustā

plkst. 11: 00      Ķikuļu kapi

plkst. 12: 00      Kreiļu kapi

plkst. 13: 00      Elku kapi

plkst. 14: 00      Vimbužu kapi

plkst. 14:00      Smiltiņu kapi (Zantes pag.)

plkst. 15:00      Jaundziru kapi (Zantes pag.)

plkst. 15: 00    Cikundes kapi
     plkst. 16:00 Kalnmuižas kapi

    

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta svētki un sporta svētki " Nāc lustēt Zemītē"

22.08.2020 11:00 - 19:00 kur : Zemītes pils parka estrāde

118357636_659344384937210_4784768609907773069_n.jpg22.augustā pagasta svētkus "Nāc lustēt Zemītē!" svinēja Zemītes puses ļaudis. Kopā ar pagasta svētkiem, kā allaž norisinājās arī sporta svētki.

Sporta svētku rezultāti pieejami šeit.

Lasīt visu ziņu galerija (48)

"Esmu dzimis Kandavas novadā 2020"

24.08.2020 12:00 - 13:00

dsc_0159.jpgNovada saimei piepulcējas 2019.gadā dzimušie mazuļi.

24.augusta pusdienas laikā brīvdabas estrādi “Ozolāji” pieskandināja mazuļu smiekli, niķīši un arī kāda miega dziesmiņa, jautru melodiju pavadībā. Pasākumā “Esmu dzimis Kandavas novadā” šogad novada saimei svinīgi piepulcēja 2019. gadā dzimušos un novadā deklarētos mazuļus. 

Aicinātas bija 75 ģimenes, kurās pagājušā gadā piedzimuši mazuļi, uz pasākumu kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām un brāļiem bija ieradušies 44 pagājušā gadā dzimušie novadnieki.

Lasīt visu ziņu galerija (62)

Kandavas kauss orientēšanās sportā 2020. 2.posms

24.08.2020 16:00 kur : Teteriņu peldvieta

jpg_20200824_233655_4587503901644745219.jpg24.augustā pie Teteriņu ezera peldvietas notika Kandavas kauss orientēšanās sportā 2020. 2.posms.

Rezultātus skatīt šeit:

  http://www.okzk.lv/jaunumi/data/augsuplades/files/rezultati/2020/Zig-Zag%202020%204.%20karta.htm  

 


Lasīt visu ziņu galerija (5)

Projekta “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā” aktivitātes augustā

28.08.2020 12:00 kur : Zantes kultūras nams

af_dari_baudi_dalies_praktiska_nodarb.jpgBorisa un Ināras Teterevu fonda programmā “Pats savam saimes galdam” Kandavas novada iespēju fonds" ar projektu " Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2020" sniedza atbalstu dažādu dārzeņu sēklu un stādu iegādē 32 ģimenēm no novada.

Vasarai tuvojoties savam ražas pilnbriedam, tiek organizētas praktiskās nodarbības ziemas krājumu gatavošanai. Nodarbības notiks trīs vietās, lai dalībniekiem būtu lielāka iespēja līdzdarboties gatavošanas procesā. Norises vietas ir izvēlētas pēc lielākā dalībnieku skaita projektā, bet tiem pagastu dalībniekiem, kuros nodarbības nenotiek, centīsimies risināt arī nokļūšanas iespējas uz nodarbībām.

Esam atvērti arī ar projektu nesaistītiem krājumu gatavošanas interesentiem, bet, lai varētu regulēt dalībnieku daudzumu un prognozējamo skaitu, šiem potenciālajiem apmeklētājiem lūdzam pieteikties pie projekta koordinatores pa telefonu 26527265, tad arī vienosimies par dalību nodarbībās. 

Lasīt visu ziņu

ATCELTS!!!! CanAm Trophy kauss 2020 (motocikliem, automašīnām, kvadracikliem, velosipēdiem)

29.08.2020 kur : Zante

canam_trophy_kauss_2020.jpgMotosporta sacīkstes  - braukšana pa dubļu apli. Skatītājiem labi pārredzamā trasē. Zante, Kalniešu mototrase un Lasīšu karjers

Informācijai: A.Sila- 26491184, R.Evarsons- 29135812, www.appasaule.lv

Lasīt visu ziņu

Nāc līdzi MEŽTAKAS apsekojumā!

29.08.2020 10:00 - 30.08.2020

plakats_apsekojumi.jpg Esi līdzās, kad top kas brīnišķīgs!

29.08. plkst. 10:00  Sabile - Kandava (21 km)

30.08. plkst. 10:00  Kandava - Galciems (18km)

Pirms gājiena (vēlākais dienu iepriekš) potenciālajiem dalībniekiem ir jāpiereģistrējas šajā lapā: https://forms.gle/Ft74xjs9SvfAEKjx7

Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par šo apsekojumu: https://www.celotajs.lv/…/Meztaka_kas_jazina_gajejiem_LV.pdf

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Uzņēmumu un iestāžu sporta spēles

29.08.2020 12:00 - 20:00

20200829_175621.jpg29. augustā, no plkst. 12:00 Buses pilskalnā novada uzņēmumiem un iestādēm bija iespēja pierādīt sava uzņēmuma vai iestādes sportisko garu, atjautību, komandas saliedētību dažāda veida sportiskās aktivitātēs un aktivitātēs, kurās nepieciešams pierādīt savu veiklību.  Pavisam piedalījās septiņas komandas, kuras nebija nobiedējis pamatīgais lietus un vēsie laika apstākļi.  Minimālais dalībnieku skaits komandā bija 7 cilvēki. Savējos ar skaļiem izsaucieniem un uzmundrinošiem saukļiem atbalstīja nenogurstošie līdzjutēji. Spēles ilga teju sešas stundas un izmērcēja visus līdz pēdējai vīlītei, tomēr padoties neviens nedomāja.

Godalgoto trijnieks sekojošs:

1.vietā Z/S "Rugāji"; 2.vietā- Kandavas novada dome; 3.vietā uzņēmums RGR plus.


Lasīt visu ziņu galerija (59)
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top