Pāriet uz lapas karti

Zemītes pagasta svētki un Zemītes sporta svētki

24.08.2019 11:00 - 25.08.2019 - 02:00 kur : Zemītes tautas nams, Zemīte

68812176_408774373327547_8769591076831887360_n.jpgIerasti augusta izskaņā Zemītē pulcējas sportot gribētāji un svētku baudītāji no tuvākām un tālākām vietām, lai lustētos pagasta un sporta svētkos.

Šogad laika apstākļi bija ļoti labvēlīgi, arī dalībnieki bija īpaši kuplā skaitā. Uz komandu sacensībām bija pieteikušās kupls skaits komandu un sīvā konkurencē tika izcīnīta ikviena vieta un medaļa. Savukārt, individuālajos sporta veidos plašais interesentu loks pamatīgi nodarbināja tiesnešus. Bērni un jaunieši virpuļoja ūdensbumbās, lēkāja pa piepūšamo atrakciju, greznoja un baudīja cepumkūkas, sadarbībā ar jauniešu centra “ Nagla” vadītāju Ievu gatavoja savas unikālās svētku piespraudes, veidojot un līmēja pūķīšu un vitamīnu albuma kolekcijas, spēlēja lielformāta spēles, noslēgumā izbaudot putu ballīti.

Izslāpušie un sakarsušie veldzējās ar vīndara Ivo Immermaņa piedāvātajiem atspirdzinošajiem kokteiļiem, baudīja kafiju un remdēja izsalkumu ar Zemītes senioru kopas dāmu sarūpēto zupu un pankūkām. Īpaši mazos dalībniekus iepriecināja galda spēļu un plastilīna veidošanas komplektu loterija un kārumi, kurus sadarbībā ar Ziedot.lv un biedrību “ Tuvu” bija sarūpējis  “Kandavas novada iespēju fonds”.

Sporta spēles tik tikko bija noslēgušās, kad tautas namā klausītājus sveica Nikolajs Puzikovs ar pavadošo grupu. Koncertu apmeklēja rekordliels klausītāju skaits, par ko bijām ļoti priecīgi. Vakara ballītē, tie, kam vēl pietika spēka, lustējās līdz agrai rīta stundai.

Vēlos pateikt paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja un darbojās, lai šie svētki dotu prieku un gandarījumu. Paldies sportistu darba grupai un Līgai ar Robertu par sporta notikumu koordināciju, seniorēm Zaigai un Ērikai par gardo cienastu, paldies pagasta saimniekam Jānītim un skolas saimniekam Raitim par svētku teritorijas labiekārtošanu un uzpasēšanu, stiprajiem puišiem Ērikam un Eināram par īpaši smago lietu transportēšanu, jaukajām čaklajām palīdzēm Solvitai, Evitai un Agritai par rosīgu atbalstu darbā ar bērniem, Kultūras un sporta pārvaldes puišiem Raimondam, Jurģim, Erlenam un Gintam par vakara koncerta tehnisko nodrošinājumu un vislielākais paldies Kandavas novada domei par svētku finansēšanu un Zemītes pagasta pārvaldes vadītājai Ritai par aktīvu līdzdarbošanos un pasākuma atspoguļošanu interneta vidē!

Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt savu ikdienu krāsaināku! Paldies visiem un uz tikšanos nākamajos Zemītes pagasta svētkos pēc gada!

Zemītes TN vadītāja Ērodeja Kirillova

 Zemītes pagasta sporta svētku rezultāti:

 Komandas:

Futbols:

1. „Atbraucām uzvarēt”

2. „Āpšenieki”

3. „Mazie”

Pludmales volejbols:

1. „Cirks par velti”

2. „Tūži”

3. „Atbraucām uzvarēt”

Strītbols:

1. „Cirks par velti”

2. „Āpšenieki”

3. „Mazie”

 Individuāli:

Šautriņu mešana (bērni):

1. Renards Ūdris

2. Patriks Priede

3. Valters Priede

Šautriņu mešana (pieaugušie):

1. Kaspars Kreceris

2. Rūdolfs Rubenis

3. Rolands Matvejevs

Šķīvīšu mešana (bērni):

1. Gustavs Pilenieks

2. Rūdis Rozītis

3. Rūdis Babris

Šķīvīšu mešana (pieaugušie):

1. Ainis Miķelsons

2. Raitis Siliņš

3. Jānis Lisovskis

Šaušana (sievietes):

1. Līga Krūmiņa

2. Kristīne Antāne

3. Ināra Ostrovska

Šaušana (vīrieši):

1. Rolands Matvejevs

2. Kaspars Kreceris

3. Māris Berševics

Spēka trīscīņa (sievietes):

1. Aiga Vjatere

2. Elza Vjatere

3. Katrīna Marta Krūmiņa

Spēka trīscīņa (vīrieši):

1. Jānis Ābele

2. Mareks Rozenbergs

3. Raitis Siliņš

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top