Pāriet uz lapas karti

Noslēdzies konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā 2019"

26.12.2019 11:00 kur : Kandavas kultūras nams

dsc_0138.jpg26.decembrī Kandavas kultūras namā tika aizvadīts šī gada sirsnīgākā Latvijas bērnu un jauniešu akadēmiskās un estrādes jauno vokālistu konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā 2019” fināls.

Laureātu koncertā bija iekļuvuši 26 spēcīgākie priekšnesumi. Šogad nomināciju "Grand Prix" ieguva Estere Ņikitina no Jūrmalas, kura izpildīja dziesmu “Eņģeļus mēs dzirdējām" un  titulu "Labākais pedagogs" ieguva meitenes pedagogs Karmene Radovska.

Latvijas jauno vokālistu dziedāšanas konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā" notika jau trešo reizi un konkursa pusfinālā- atlasē 15.decembrī piedalījās 54 dalībnieki un 17 pedagogi no 14 Latvijas novadiem. 

Konkursa ŽŪRIJĀ šogad dalībniekus vērtēja Uģis Roze- dziedātājs un vokālais pedagogs, Daiga Rūtenberga- komponiste, vairāku dziesmu grāmatu autore, pianiste, mūzikas pedagoģe Talsu un Dundagas mūzikas skolā, Gints Birkenšteins- Kandavas Mūzikas skolas skolotājs, Kandavas himnas autors, ilggadējs bērnu un jauniešu popgrupas vadītājs, Elvijs Gruzītis- grupas “No Bondaries” solists, mūziķis.

Dziedātāji konkursā piedalās dažādās vecuma grupās no 5 līdz 25 gadam gan kā solisti, dueti, trio, gan kā kvarteti ar Adventes laikam atbilstošu repertuāru.

REZULTĀTI - 2019

KONKURSA “GRAND PRIX” titula ieguvēja

ESTERE ŅIKITINA (13 gadi), Jūrmala

KONKURSA “LABĀKAIS PEDAGOGS” titula ieguvēja

KARMENE RADOVSKA (Jūrmala)

KONKURSA “SKATĪTĀJU SPIMPĀTIJA” titula ieguvēja

SAMANTA BALCERE (16 gadi), Liepāja

Konkursa rezultātus skatīt šeit

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top