Pāriet uz lapas karti

Kandava/Anzāģe pret SK RSU

03.10.2020 19:00 - 21:00 kur : Kandavas sporta halle

img_6348.jpgBK Anzāģe/Kandava plūca uzvaras laurus ar rezultātu 95:79 pret RSU komandu Latvijas nacionālajā līgā. 22 punktus mūsu komandā guva Mārcis Saulītis. 

Vīru komanda sezonu sāk ar saldu uzvaru.

Kā jau zināms, sestdien Kandavā notika basketbola svētki jeb sezonas atklāšanas spēles gan sieviešu, gan vīriešu komandām.
Sievietes savu debiju atzīmēja ar uzvaru, līdz ar to vīriešu komandai vajadzēja iesākto turpināt. Bet papildus motivāciju pret RSU mums nekad nav vajadzīga, šis duelis vienmēr bijis ļoti principiāls.

Pirms spēles labu vēlējumus abām komandām deva gan LBS ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss, gan ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, vēlreiz sakām lielu paldies, ka abi kungi pagodināja ar savu klātbūtni un ļoti atzinīgi novērtēja Kandavas mīlestību pret basketbolu.

Spēles rezultātu jau pirmajā uzbrukumā atklāja mūsu komandas jaunpienācējs Artūrs Grīnbergs, bet nākamos punktus guva otrs papildinājums Mārcis Saulītis, paskrienot nedaudz notikumiem pa priekšu, jāsaka, ka savu oficiālo debijas spēli abi kungi nospēlēja vairāk kā labi. Pirmajās desmit minūtes rezultāts auga līdzīgi, tomēr visu laiku, vismaz viena metiena atstatumā, turējās kandavnieki. Arī otrajā ceturtdaļā rezultāts auga visnotaļ līdzīgi, un nevienai no komandām ievērojamu izrāvienu veikt nesanāca, atpūtā ejot +5 mums.
Otrā puslaika sākums izvērtās neveiksmīgs un ātri zaudēti 7 punkti ļāva vadību pārņemt viesiem, bet tas tikai saniknoja mūs un momentāli veicām 12 punktu izrāvienu, kas principā šo spēli arī salauza. Vēl viens neliels vājuma brīdis bija trešās ceturtdaļas beigās, kad tiesneši fiksēja divas uzbrukuma piezīmes pēc kārtas, bet arī tas iedeva tikai papildus niknumu un ātri atjaunojām 14 punktu pārsvaru.
Pēdējās 10 minūtes izrādījas tikai formulitāte, jo droši kontrolējām spēles gaitu un beigās pat uz brīdi 20 punktu starpība, bet gala rezultātā 95:79. Kā jau minējām, ļoti labs sniegums Mārcim Saulītim, kuram 22 punkti, tāpāt Artūram Grīnbergam 21. Kā allaž produktīvs Arvis Savčenko, kurš neskatoties uz savainoto ceļgalu un limitētām minūtēm, pamanījās savākt double-double jeb 11 punktus un 15 izcīnītas bumbas zem groziem.

Kandava/Anzāģe 95: 79 RSU
Kandava: Saulītis 22, Grīnbergs 21, G.Strāķis 12, Gotfrīds 12 + 9 Reb, Savčenko 11 + 15 Reb, A. Strāķis 8, Rozentāls 4, Petkevičs 4, Bergs 1, Bērziņš, Zuze.

Nākamā spēle jau šo piektdien, šoreiz izbraukumā, pret RTU. 18:30 Latvenergo zālē.
Paldies skatītājiem par lielisko atmosfēru tribīnēs – Jūs esat labākie!

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top