Pāriet uz lapas karti

Aktualitātes

Pasniegtas ikgadējās balvas “Tukuma novada uzņēmējs 2021”

13.04.2022

dsc0026.jpgPiektdien, 8.aprīlī, Tukuma novadā aizvadītas godināšanas svinības “Tukuma novada uzņēmējs 2021”, kuru laikā Tukuma novada apbalvojums uzņēmējiem tika pasniegts 23 nominācijās.

“Lepojamies ar mūsu uzņēmējiem, kas ir pamats Tukuma novada izaugsmei. Ar šo pasākumu vēlamies jums pateikt paldies par jūsu veikumu. Mēs dzīvojam saspringtā laikā jo 24.februāris katram no mums ir ieviesis pārmaiņas. Jums kā uzņēmējiem, redzot kā cenas ceļas ne tikai pa dienām, bet pa stundām, visiem plāniem un iecerēm ir pavisam cita vērtība. Šajā grūtajā laikā es gribētu visiem vēlēt izturību, jo laiks ir sarežģīts, bet es domāju, ka kopīgiem spēkiem mēs to varam pārdzīvot, pārdomājot savus plānus un izsverot vērtības mēs saprotam, kas katram no mums ir pats svarīgākais un nozīmīgākais,” pateicību izteica Tukuma novada pašvaldības priekšsēdētājs Gundars Važa.

Šogad balvas ieguva uzņēmēji šādās nominācijās:

 • Novada lepnums 2021 Slampes un Džūkstes pagastos - Džūkstes pagasta zemnieku saimniecība Rožlejas
 • Novada lepnums 2021 Sēmes un Zentenes pagastos - Liepiņa zemnieku saimniecība BRŪVERI
 • Novada lepnums 2021 Tumes un Degoles pagastos - Degoles pagasta zemnieku saimniecība Imantas
 • Novada lepnums 2021 Irlavas un Lestenes pagastos - SIA MJ LOGI
 • Novada lepnums 2021 Pūres un Jaunsātu pagastos - Citro “Rozes” SIA Latvian Retail Management
 • Novada lepnums 2021 Zemītes pagastā - SIA Tēviņi
 • Novada lepnums 2021 Kandavas pagastā - Kalnmuižas pils
 • Novada lepnums 2021 Smārdes pagastā - Celmu pasaule
 • Novada lepnums 2021 Engures pagastā, Partnerības laukiem un jūrai dižprojekts 2021. gadā - SIA Orange stuff, Ceptuve Kukul
 • Novada lepnums 2021 Lapmežciema pagastā, Labākais Leader projekts Partnerības Laukiem un jūrai darbības teritorijā 2021.gadā - Atpūtas namiņi Pie Putniem
 • Novada lepnums 2021 Jaunpils un Viesatu pagastos - SIA Redam
 • Labākais Leader projekts Partnerības Laukiem un jūrai darbības teritorijā 2020. gadā - SIA Rīteņi
 • Tūrisma uzņēmējs 2021 - SIA Mazburkas
 • Jaunā uzņēmuma izaugsme 2021 - SIA Engures tehnoloģiju centrs
 • Uzņēmuma izaugsme 2021 - SIA Kaski
 • Dižlauksaimnieks 2021 - SIA JOŽI
 • Lielākais nekustamā īpašuma nodokļa maksātājs 2021 - SIA Stortenbekera un Hopnera lauksaimniecība
 • Gada investīcijas 2021, Gada apgrozījums 2021 - AS Tukuma piens
 • Lielākais iedzīvotāja ienākuma nodokļa maksātājs 2021, Lielākais darba devējs 2021 - SIA Skonto plan Ltd
Lasīt visu ziņu

Aicinājums pieteikties gadskārtējam konkursam "Sējējs 2022"

31.03.2022

sejejsfotobalvas-1024x683.jpgZemkopības ministrija izsludinājusi gadskārtējo konkursu "Sējējs 2022" un aicina pieteikties pretendentus dalībai konkursā.

Konkursa dalībniekus šogad vērtēs deviņās nominācijās, kā arī tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Dalībnieki konkursā “Sējējs 2022” tiks vērtēti nominācijās – “Gada lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Gada veiksmīgākā kopdarbība”, “Bioloģiskā lauku saimniecība” un “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”.

Pieteikumi dalībai šajās nominācijās līdz 20. maijam jānosūta elektroniski uz e-pasta adresēm: llkc@llkc.lv (Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs) vai prese@lad.gov.lv (Lauku atbalsta dienests) ar norādi vēstules mērķī “Sējējs 2022”.

Konkursa nolikus šeit: https://www.sejejs.lv/sejejs-2...

Aicinām izglītības iestādes piedalīties konkursā “Lieldienu Zaķu figūras”

26.03.2022

lieldienu-zaku-figuras-izglitibas-iestadem.jpg

Sagaidot Lieldienas, Kandavas Kultūras un sporta centrs sadarbībā ar Kandavas un pagastu apvienību organizē konkursu “Lieldienu Zaķu figūras”. Konkursā aicināts piedalīties ikviens- gan privātpersonas, gan uzņēmumi un iestādes. Šogad īpašas naudas balvas paredzētas izglītības iestādēm!

KONKURSA NOSACĪJUMI: Zaķa figūru drīkst veidot no jebkāda materiāla, kuru neietekmē ārējie laika apstākļi (piemēram, lietus, vējš, sniegs, utt.), jo tā tiks izvietota brīvā dabā Kandavas pilsētas teritorijā. Jāņem vērā, ka zaķa figūra jāveido vismaz 1,50 m augsta (platums netiek ierobežots) un figūrā jābūt iestrādātai konstrukcijai nostiprināšanai uz zemes vai uz cita objekta (piemēram, zaķis rāpjas kokā, utt.).

TERMIŅI: Darba skice un izmēri, darba nosaukums un autori, kā arī tehniskās specifikācijas (piemēram, elektrības pieslēguma nepieciešamība, utt.) jāiesūta līdz 04.04.2022. uz e-pastu iveta.grunte@tukums.lv. Darbus iesniedz līdz 08.04.2022. Kandavas kultūras namā personīgi (Lielā iela 28, Kandava, Tukuma novads, Latvija) vai arī ar kurjera pasta palīdzību.

lieldienu-zaku-figuras-konkurss-1.jpgAPBALVOŠANA: Labāko darbu autorus apbalvos 17. aprīlī Kandavas Promenādē Lieldienu svētku pasākumā. Naudas balvas izglītības iestādēm: 1.vieta- 100 EUR; 2.vieta- 50 EUR, 3.vieta- 30 EUR. Galvenā balva – EUR 300.00; Skatītāju simpātiju balva un veicināšanas balvas no vietējiem uzņēmējiem.

Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties tirgotājus Pavasara stādu tirdziņam - 1.maijā!

Pavasara stādu tirdziņš notiks skvēriņā pie Kandavas Bruņinieku pilskalna (Lielā iela 10a). Tirgotājus lūdzam zvanīt pa tālr.: 25771108 vai rakstīt e-pastā: kandavaskulturasnams@tukums.lv

pavasara-stadu-tirdzins.jpgSvētdien, 2022. gada 1.maijā, būs mīļi gaidīti visi pirkt un pārdot gribētāji!

Piedzīvojumu fotoorientēšanās komandām: Kandavas pavasaris 2022

afisa.jpgMērķis: iesaistīt Kandavas iedzīvotājus un viesus interesantās aktivitātēs

Laiks: no 2022.gada 8.marta līdz 7.aprīlim

Komandas: vienā komandā 2 līdz 5 dalībnieki

Uzdevums un noteikumi: Sekojot pielikumā atrodamajai kartei un aprakstam Kandavā jāapmeklē 16 objekti un pie tiem jāuzņem komandas pašbilde (vadoties pēc speciālajiem noteikumiem). Objekti šeit.

Rezultātu iesniegšana, vērtēšana un apbalvošana: līdz 7. aprīlim uz e-pastu uldis.vecins@tukums.lv jānosūta komandas nosaukums, sastāvs, kontakttālruņa Nr. un 16 augstākminētās fotogrāfijas (katrai norādot uzņemšanas datumu un laiku). 

Nolikums šeit.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Piedalies konkursā un izveido Lieldienu Zaķu figūru!

lieldienu-zaku-figuras-konkurss-1.jpgSagaidot Lieldienas, Kandavas Kultūras un sporta centrs sadarbībā ar Kandavas un pagastu apvienību organizē konkursu “Lieldienu Zaķu figūras”.

KONKURSA NOSACĪJUMI:

Zaķa figūru drīkst veidot no jebkāda materiāla, kuru neietekmē ārējie laika apstākļi (piemēram, lietus, vējš, sniegs, utt.), jo tā tiks izvietota brīvā dabā Kandavas pilsētas teritorijā. Jāņem vērā, ka zaķa figūra jāveido vismaz 1,50 m augsta (platums netiek ierobežots) un figūrā jābūt iestrādātai konstrukcijai nostiprināšanai uz zemes vai uz cita objekta (piemēram, zaķis rāpjas kokā, utt.).

TERMIŅI:

Darba skice un izmēri, darba nosaukums un autori, kā arī tehniskās specifikācijas (piemēram, elektrības pieslēguma nepieciešamība, utt.) jāiesūta līdz 04.04.2022. uz e-pastu iveta.grunte@tukums.lv Darbus iesniedz līdz 08.04.2022. Kandavas kultūras namā personīgi (Lielā iela 28, Kandava, Tukuma novads, Latvija) vai arī ar kurjera pasta palīdzību.

APBALVOŠANA:

Labāko darbu autorus apbalvos 17. aprīlī Kandavas Promenādē Lieldienu svētku pasākumā.

Galvenā balva – EUR 300.00; Skatītāju simpātiju balva un veicināšanas balvas no vietējiem uzņēmējiem.

Konkurss notiek laika posmā no 11. līdz 30. aprīlim.

Konkursa nolikums šeit

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Mājas kafejnīcu dienas "Garšas Abavas lokos" - PIESAKIES līdz 25.martam!

majas-kafejnicu-dienas.jpgMājas kafejnīcu dienas 2022 notiks no jūlija līdz septembra mēnesim dažādās vietās visā Latvijā. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi,  gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām - atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem. 

Šogad Mājas kafejnīcu dienu ietvaros Tukuma novadā notiks divi pasākumi: Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē (teritorija - viss Tukuma novads) septembra mēnesī un Mājas kafejnīcas "Garšas Abavas lokos" (teritorija- daļa no Tukuma un Talsu novada) notiks 2. - 3. jūlijā, visā Talsu novadā Mājas kafejnīcas notiks 27.-28.augustā.

 Kandavas Partnerība šogad ir koordinators Mājas kafejnīcu dienās "Garšas Abavas lokos". Kandavas Partnerības teritoriju vienojošais ir Abavas upe. Ar Mājas kafejnīcu dienām "Garšas Abavas lokos" mēs varam piedāvāt kafejnīcu viesiem ne tikai baudīt mūsu gardos ēdienus, bet arī skaistās vietas, priekšnesumus, aktivitātes, savus ražojumus un mūsu skaisto, līkumoto upi Abavu. Iedomājaties, mums ir mājās ballīte un mēs uzņemam viesus!

Tu vari kļūt par  Mājas kafejnīcu "Garšas Abavas lokos": 

 • ja Tev ir gardu, īpašu vai parastu ēdienu receptes 
 • ja Tev ir vieta, kurā vari uzņemt viesus gatavo ēdienu baudīšanai
 • ja esi piedalījies apmācībās (organizatori nodrošinās apmācības) , lai zinātu kā jādarbojas Mājas kafejnīcai
 • ja izveidotā kafejnīca atrodas kādā no minētajām vietām: Tukuma novads - Kandavas pilsēta; pagasti- Kandavas, Zemītes, Zantes, Vānes, Matkules, Cēres, Pūres, Sēmes, Irlavas, Jaunpils, Viesatu; Talsu novads - Sabiles pilsēta; Abavas pagasts.

Mājas kafejnīcu dienas Kurzemes pievārtē, kuras notiks 17.-18.septembrī, koordinators ir Tukuma tūrisma informācijas centrs. Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē var izveidot visā Tukuma novadā. 

Mājas kafejnīcu dienas Talsu novadā, kuras notiks 27.-28.augustā, koordinators ir Talsu novada tūrisma informācijas centrs.

PIESAKIES ŠEIT (var pieteikties tikai uz vienu pasākumu)

Mājas kafejnīcu dienas "Garšas Abavas lokos",  2. un 3.jūlijā:      https://ej.uz/MKD_AbavasSenleja

Mājas kafejnīcu dienas Kurzemes pievārtē, 7.-18.septembrī:     https://ej.uz/MKD_Kurzemes_pievarte

Mājas kafejnīcu dienas Talsu novadā, 27.-28.augustā: sekot līdzi Talsu novada informācijas centra informācijai

Lasīt visu ziņu
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top