Pāriet uz lapas karti

Ventspils koncertzālē “Latvija” pasniegs Kurzemes tūrisma gada balvu „Lielais Jēkabs 2022”

2-lielais-jekabs-2022-fb-39242.jpgKurzemes tūrisma asociācija un Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina Kurzemes tūrisma uzņēmējus un tūrisma nozares speciālistus uz tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2022” svinīgās pasniegšanas ceremonijas pasākumu, kas notiks piektdien, 16. septembrī Ventspilī koncertzālē “LATVIJA”.

Pēc divu gadu pārtraukuma, Kurzemes tūrisma asociācija atjauno tradīciju pasniegt tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs", šogad izsakot atzinību un pateicību Kurzemes tūrisma nozares pārstāvjiem, nosakot nomināciju un pasniedzot balvu par ieguldījumu Kurzemes tūrisma attīstībā. 

Šogad vienotā atzinības nominācijā "Ieguldījums Kurzemes tūrisma attīstībā" tiks apbalvoti 8 nominanti no Kurzemes - Liepājas un Ventspils valstspilsētām, Dienvidkurzemes, Ventspils, Talsu, Kuldīgas, Tukuma un Saldus novadiem.  


Ceremonijas laikā goda runas, iepazīšanās ar tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2022" nominatiem, balvu pasniegšana, priekšnesumi. Vakara daļa brīvā atmosfērā ar dzīvo mūziku un garšu baudījumu. Par vakara atmosfēru rūpēsies Ventspils mūziķi un vakara vadītājs -  opermūziķis Juris Jope. 

Svinīgās apbalvošanas ceremonijas viesus uzņems Ventspilī koncertzāle "LATVIJA" - mūzikas, mākslas un izglītības telpa ar unikālu saturu, ko raksturo izcila akustika muzikālajam skanējumam un arhitektūra. Lepojoties ar dažādo pilsētas muzikālo saturu priekšnesumi no Ventspils Kultūras centra sieviešu kora ''Venda'', vokālā ansambļa''Mundus'' Rudītes Tālbergas un Anitras Niedres vadībā un PIC VMV audzēkņiem un pasniedzēja, komponista un perkusonista Kaspara Kurdeko.
"Koks atstāj celmu, akmens vietu un cilvēks atmiņu." (R. Kaudzīte.)  
 Šī gada tēma ir koks - simbols cikla sākumam un beigām, pagātnes un nākotnes pēctecībai, dabas un cilvēka mijiedarbībai, garīgumam un materiālajam. Arī tūrisms Kurzemē ir kā koks - būt stipram savās saknēs, taisnam kā kurzemnieku spītam, plašam un atvērtam kā koka lapotnei, kas sniedz veldzi un atjauno elpu, dod iespēju smelties spēku, dziedē un dara ļaudis spēcīgākus un radoši atvērtākus.  

Kurzemes tūrisma gada balva Lielais Jēkabs 2022

16.septembris, Ventspils koncertzāle "LATVIJA"  /Lielais laukums 1/   

PROGRAMMA:   

18.30 - 19.00 IERAŠANĀS   Sarunas, uzkodas un vīns 

19.00. - 20.30 SVINĪGĀ APBALVOŠANAS CEREMONIJA  
Kurzemes tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2022" pasniegšana 
Īpašie viesi: Ventspils sieviešu koris "Venda"  PIC VMV audzēkņi ar pasniedzēju, bundzinieku, perkusionistu Kasparu Kurdeko 

20.30 - 00.00 VAKARS AR DZĪVO MŪZIKU Vakara atmosfēra brīvā gaisotnē koncertzāles "Latvija" foajē 1. un 2. stāvā 
Par noskaņu rūpēsies Ventspils mūziķi un mākslinieki 
Garšu baudījums no kafejnīcas "Ostas 23"   

Vakara vadītājs: opermūziķis Juris Jope 

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top