Pāriet uz lapas karti

Kandavas kultūras nams

Lielā iela 28, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120

Koncerts "Ar kafijas garšu..."

23.02.2024 19:00

kafijas-svetki-kandava.jpg23. februārī no plkst. 10.00 līdz 20.30 Kandavas kafijas svētki “Kafija Eiropas gaumē”.

10:00 Pasākums jauniešiem:  "Eiropas dzīvesstils - ES un mēs" (Kandavas kultūras namā un Kandavas novadpētniecības muzejā).

12:30 Kandavas Kafijas maršruta atklāšana (Kandavas TIC)

13:00 Sarunas par kultūru pie kafijas tases (Kandavas kultūras namā)

14:30 Eiropas kūku konkurss ar degustācijām (Kandavas kultūras namā)

16:00 Pēcpusdienas kafija Kandavas Vīna namā

19:00 Koncerts "Ar kafijas garšu..." Komponists un pianists Uldis Marhilevičs, dziedātāja Antra Stafecka, vijolnieks Dzintars Beitāns. Koncerta apmeklētājiem aicinājums no plkst. 18.00 kultūras nama kafejnīcā baudīt dažādu kultūru kafiju. Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu Paradīzes” un Kandavas kultūras nama kasē, tālr. 63182040. Ieeja 15 EUR.
https://www.bilesuparadize.lv/...

   *Kafijas svētkos vienīgais maksas pasākums ir koncerts.

    Visas dienas garumā, Kandavas Kultūras nama kafejnīcā, par gardu kafijas piedzīvojumu rūpēsies profesionāls barista.

Lasīt visu ziņu

Kandavas kafijas svētki "Kafija Eiropas gaumē"

23.02.2024 10:00 - 20:30

facebook-kafijas-svetkia.jpgŠis ir Eiropas Parlamenta vēlēšanu gads. To svinot, aicinām visus uz Kandavas kafijas svētkiem "Kafija Eiropas Gaumē". Tikšanās kafejnīcās un sarunas pie kafijas tases tik ļoti piestāv Eiropas dzīvesveidam. Pasākuma programma veidota, lai kopīgi baudītu dienu senajā Kandavas pilsētā. 2024.gada 23.februārī radošā gaisotnē norisināsies dažādas aktivitātes, kurās aicināti visi interesenti - jaunieši un vecāka gadagājuma cilvēki. Nāciet iepazīst Kandavu un Eiropas kultūras pēdas tajā.

23. februāra Kafijas svētki sāksies ar pasākumu 10:00, aicinot novada jauniešus uz Kandavas vecpilsētu iepazīt Eiropas liecības un nospiedumus caur dažādiem atraktīviem uzdevumiem.

12:30 pie Tūrisma Informācijas centra atklāsim Kafijas maršrutu, kura ietvaros Jums būs iespēja iepazīt dažādo kafijas gatavošanas kultūru Eiropā. Īpaša vieta mūsu pašu Kandavas ozolzīļu kafijai, tā slavena ar savu neatkārtojamo smaržu un garšas niansēm.

Kandavas Kultūras namā visi kultūras ļaudis ir laipni aicināti uz nopietnākām sarunām ar topošajiem Eiropas deputāta kandidātiem. 13:00 tur paredzēta diskusija par Latvijas un Eiropas sabiedrības kultūrtelpu.

Tāpat Kultūras namā visas dienas gaitā būs iespēja nobaudīt profesionāla baristas gatavotu kafiju dažādos izpildījumos.

Programmas jautrajā sadaļā 14:30, turpat Kultūras namā tiekamies uz Eiropas kūku konkursu. Konkurss, vērtēšana un degustācija visiem kūku mīļiem. Saldi un jautri piedzīvojumi garšu kārpiņu pasaulē. Vienuviet sacentīsies labākie kūku cepēji par stabilākās un gardākās kūkas izpildījumu! Konkursā var piedalīties ikviens kūku cepējs gan individuāli gan komandā līdz 3 cepējiem. Konkursa fināls ar kūku degustēšanu paredzēts Kandavas Kultūras namā, Kafijas Svētku ietvaros, 23. februārī plkst. 14:30. Nolikums un pieteikšanās kārtība www.ej.uz/eiropaskukas 

Kultūras notis ienesīs rakstnieces Daces Rukšānes sarunas pie kafijas tases. Ar viņu būs iespēja tikties Kandavas Vīna namā 16:00. Smaržīgas sarunas par grāmatām, rakstniecību, teātri un tik ļoti aktuālo tēmu - smaržu pasauli ikviena cilvēka dzīvē. Dalība pasākumā - bez maksas, piesakoties pa tālr. 26593861.

Dienas noslēgumā Kandavas Kultūras namā 19:00 klausītāju sirdis priecēs burvīgs koncerts, kurā galveno mūziku spēlēs labi pazīstamie mūziķi Uldis Marhilēvičs, Antra Stafecka un Dzintars Beitāns. Koncerta apmeklētājiem aicinājums no plkst. 18.00 kultūras nama kafejnīcā baudīt dažādu kultūru kafiju. Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu Paradīzes” un Kandavas kultūras nama kasē, tālr. 63182040. Ieeja 15 EUR.   *Kafijas svētkos vienīgais maksas pasākums ir koncerts.

Pasākuma tapšanā iesaistījušies gan Kandavas vietējie uzņēmēji, gan aktīvie iedzīvotāji. Gaidīsim ciemos!

Pasākumi notiks projekta “EU WAY” ietvaros, ko finansē Eiropas Savienība.

Šeit publicētā informācija atspoguļo tikai biedrība "Piekrastes Konvents" viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu.

Projektu līdzfinansē Tukuma novada pašvaldība.


Lasīt visu ziņu galerija (8)

NBS Jūras spēku orķestra koncerts "Ceļavējš"

22.02.2024 19:00

nbs-juras-speku-orkestris.jpg22. februārī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku orķestra koncerts "Ceļavējš". Diriģents Andris Rasmanis. Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Aktiera un dziesminieka Vara Vētras koncerts "Viena mirkļa dēļ"

16.02.2024 19:00

4222224217229507632737863219390782285256391n.jpg16. februārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā aktiera un dziesminieka Vara Vētras koncerts "Viena mirkļa dēļ".

Koncertā izskanēs iemīļotākās Vara Vētras dziesmas, piedzīvojumu stāsti un dzejas lasījumi.

Ieeja 8 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē, tālr. 63182040 un “Biļešu Paradīzes”https://www.bilesuparadize.lv/... .

Lasīt visu ziņu

Šovs "KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ"

10.02.2024 17:00 - 20:00

1-uzvaretaji.jpg10.februārī- Ķīniešu Jaunajā gadā Kandavā jau trešo gadu notika pašmāju šovs "KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ", kas kļuvis ļoti populārs.

Šovu šogad vadīja komiķis un dīdžejs Kaspars Upacieris, jeb UFO.

Uz skatuves maskās kāpa 10 kandavnieki, izpildot 8 dziesmas. Žūrijas un skatītāju neatminēti palika Lelle un Bruņurupucis jeb Inta Buga un Jānis Priekulis, kuri saņēma galveno balvu "Grand Prix".

Skatītāju simpātiju ieguva ugunsdzēsējs Sems jeb Kaspars Babris.

Priekšnesumus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija dziedātājs Kaspars Antess, Jānis Vitenbergs no Zentenes, Tukuma novada Kultūras un sporta nodaļas Kultūras speciāliste Iveta Grunte un Kandavas Sporta skolas direktora vietniece Inga Rozenfelde.

Šovu kuplināja Kandavas Kandavas deju skola un deju kolektīvs "Imuliņa" Andras Eimanes un Sonoras Grīnbergas vadībā.

Lasīt visu ziņu galerija (68)

Rakstnieks un komiķis Rihards Čerkovskis. Stāvizrāde "PATIESĪBA PAR BĒRNU AUDZINĀŠANU"

27.01.2024 17:00

“Esmu gatavs atklāt bērnu audzināšanas aizkulises, par kurām klusē daudzi vecāki, man nesaprotamu iemeslu dēļ! Pēdējos 3 gadus esmu pavadījis izolācijā ar saviem bērniem, un vienu brīdi man likās, ka es sajukšu prātā… Mājās mūžīga nekārtība, troksnis, strīdi… Jā, protams ir arī skaisti mirkļi, piemēram, kad bērni aizbrauc paciemoties pie vecvecākiem…”

Rakstnieks un komiķis Rihards Čerkovskis nāk klajā ar savu 5 stāvizrādi. Šoreiz tā būs par bērnu audzināšanu, bērnības traumām, dzīvi laukos, par iluzoru laimes sajūtu, ko internetā bieži rada jaunās māmiņas, par izglītības sistēmu un visu, kas saistīts par un ap bērnu audzināšanu!

Izrādes mērķis ir sapulcināt kopā vecākus, kas arī saskaras ar grūtībām bērnu audzināšanā, lai kopīgi viens otru atbalstītu, un iedrošinātu piedzīvot “Gaišāku nākotni”.

Kā arī uz izrādi tiek aicināti visi tie, kas vēl nav kļuvuši par jaunajiem vecākiem, šī izrāde viņiem var būt laba kontracepcija vai viela pārdomām…

Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma!

Ieejas maksa: EUR 10,-

Biļetes jau tagad  iespējams iegādāties te:  https://www.bezrindas.lv/lv/stand-up-patiesiba-par-bernu-audzinasanu/12417/

stavizrade-ig.jpg

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas papildkoncerts "Svētkus meklējot"

25.01.2024 19:00

25-01-2024.jpg

25. janvārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā KANDAVAS DEJU SKOLAS atkārtots koncerts “SVĒTKUS MEKLĒJOT”. Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē T.- 63182040.

Biļetes cena 3 EUR.

Lasīt visu ziņu

Animācijas filma "SNIEGA KAUJAS"

20.01.2024 13:00 - 14:30

Īsinādami laiku ziemas brīvdienās, mazā, sniega ieputinātā ciematiņa bērni nolemj sarīkot vērienīgas sniega kaujas.
Divas bērnu komandas aizsargā savu roku darbu — sniega cietoksni, Lūkam un Sofijai, vienpadsmitgadīgajiem resgaļiem, kļūstot par karojošo pušu „ģenerāļiem“.
Kā noslēgsies šī aizraujošā un dažbrīd pat bīstamā rotaļa? Kurš gūs uzvaru? Vai uzvara šādās kaujās maz gūstama?
„SNIEGA KAUJAS“ ir aizkustinoša, labsirdīga un asprātīga multfilma par draudzību.
Par to, ka rotaļa var kalpot ne vien kā jautra izklaide, bet arī rosināt uz pārdomām. Par bērnības veiksmēm un sakāvēm, par pasauli, kurā noteikti jāuzvar labajam!

sniega-kaujas.jpg Lasīt visu ziņu

Komēdija divos cēlienos "PAVEDIENS"

12.01.2024 19:00
.pavediens.jpg

12. janvārī plkst. 19:00 Kandavas kultūras namā komēdija “PAVEDIENS”. Jauniešu teātris “Es un Mēs”. Režisors Mikus Krastiņš. Komēdija divos cēlienos. Pēc Džonatana Līna filmas scenārija motīviem. Lugas autore Sandija Rustina, Hantera Fostera un Ērika Praisa papildus materiāls, kas balstīts uz PARAMOUNT PICTURES filmu, kuras pamatā ir HASBORO ICK. galda spēle “CLUE”. Maika Holanda oriģinālmūzika. Izrāde ieteicama skatītājiem no 12 gadu vecuma.

Biļetes cena 4 EUR. Biļešu tirdzniecība stundu pirms izrādes.

Lasīt visu ziņu

Dainas Dubras gleznu personālizstāde "VIĻŅOŠANĀS"

03.01.2024 10:00 - 02.02.2024 - 16:00

dainaizstadevilnosanas.jpg

Kandavas Kultūras nams priecājas paziņot par mākslinieces Dainas Dubras gleznu personālizstādes "Viļnošanās" atklāšanu, kas notiks šī gada 5. janvārī pulksten 16:00 Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns". Pasākums piedāvās aizraujošu ieskatu mākslinieces daiļradē, ar muzikālajām performancēm un radošajām aktivitātēm atklāšanas apmeklētājiem. Izstāde apskatāma līdz 2. februārim.

Dainas Dubras darbi iemieso spēcīgu emocionālu saturu, kas apvienots ar radošu pieeju. Viņas gleznas ir kā pasaules atspoguļojums, kas ietver gan dabas skaistumu, gan cilvēku dzīves dažādību.

Uz izstādes atklāšanu tiek aicināti visi interesenti, kuri vēlas iegrimt gleznu pasaules noslēpumos. Atklāšanas pasākums būs ne vien radoša, bet arī sociāla pieredze, sniedzot iespēju satikt mākslinieci un dalīties savās emocijās par viņas darbiem.

Gaidīsim Jūs Kandavas Kultūras Namā, lai kopīgi baudītu un dalītos mākslas pieredzē.

Lasīt visu ziņu

Vecā gada dzīres Kandavā!

29.12.2023 18:00 - 30.12.2023 - 02:00

Lielizrāde "ZIEMASSVĒTKU DZIESMA" režisors V.Šoriņš

26.12.2023 16:00 - 18:00

dsc0417.jpgDecembrī Kandavā bija skatāma Ziemassvētku lielizrāde “Ziemassvētku dziesma”, pēc Č.Dikensa stāsta motīviem. Režisors Voldemārs Šoriņš, scenogrāfs Jurģis Muska. Tērpu māksliniece Laura Treimane. Projekta vadītāja Iveta Grunte.

Izrādē darbojās 30 Kandavas kultūras nama amatierteātra aktieri.

Čārlza Dikensa “Ziemassvētku dziesma prozā jeb Ziemassvētku spoku stāsts” ir aizkustinošs vēstījums par līdzjūtību, labestību un sirdsapziņu. Grāmata stāsta par sīkstuli Skrūdžu, kas Ziemassvētku naktī piedzīvo brīnumainu pārvērtību, pārtopot no skopuļa žēlsirdības un devīguma pilnā Ziemassvētku simbolā.

Lasīt visu ziņu galerija (48)

VII Latvijas akadēmiskās un estrādes vokālistu dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2023”.

10.12.2023 10:00

dsc0407.jpgIr noslēdzies gada sirsnīgākais Latvijas vokālistu konkurss GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2023. Šogad GRAND PRIX titulu saņēma Georgs Rukmanis- Počs, 7 gadi, Rīga, pedagogi- Ance Krauze, Lauma Kazaka, 90 PUNKTI un GRAND PRIX titulu saņēma arī Estere Lakija Jansone, 23 gadi, Kuldīga, pedagogs Agnese Čīče, 90 PUNKTI.

Titulu LABĀKAIS PEDAGOGS saņēma Agnese Čīče /Kuldīga/. Visas dienas garumā varāja balsot par SKATĪTĀJU SIMPĀTIJU un titulu saņēma Marta Kalneja, 10 gadi, Ozolnieki, pedagogs Agita Zudure.

Šogad konkursā piedalījās ļoti liels dalībnieku skaits- 162 dalībnieki no visas Latvijas- Rīgas, Daugavpils, Jūrmalas, Ventspils, Valmieras, Jelgavas, Bauskas, Gulbenes, Talsiem, Rojas, Cēsīm, Mērsraga, Skrundas, Medzes, Mārupes, Ādažiem, Saldus, Ķekavas, Ozolniekiem, Upeslejām, Līčiem, Kuldīgas, Dobeles, Tukuma, Liepājas, Siguldas, Ropažiem, Aizkraukles un Kandavas, konkursa dienā izpildot 104 dziesmas.

Dziedātājus konkursam bija sagatavojis 41 pedagogs- Ance Krauze, Anita Geidāne, Agnese Šulca, Andra Vilkauša, Agnese Čīče, Agita Zundere, Anita Jansone, Ance Ķirse, Dace Vendiņa, Elita Jakušina, Eva Leimane, Gunta Stade, Guna Jaunzeme, Igeta Ozoliņa, Ilona Poikāne, Irina Parahņeviča, Ilze Rijniece, Ilze Alberinga, Inna Kralika, Ieva Aukšmuksta, Inga Piterniece, Ina Aizgale, Inese Ozollapa, Inga Kalniņa, Justīne Paupere, Karmene Radovska, Kristīne Broka, Lauma Kazaka, Lita Krūmiņa, Maija Lūsēna, Megija Krista Strautmane, Madara Grēgere, Olga Zujeviča, Svetlana Šibajeva, Sabīne Krilova-Šmite, Sanija Pastare, Sandra Strazdiņa, Tatjana Kalniņa, Zane Stulpe, Zane Apsīte, Vija Fogele.

dsc0128.jpgDziedātāji no 3 gadiem līdz 52 gadiem konkursā piedalījās kā solisti, dueti, trio vai kvarteti mūsdienu estrādes vai akadēmiskajā žanrā. Konkurss šogad tika sadalīts 3 daļās un pēc katras daļas notika apbalvošana.

Dalībniekus, pēc nolikumā minētiem kritērijiem, vērtēja profesionāla žūrija- Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas vadītājs, vokālais pedagogs Gatis Poriņš, profesionāls pianists, dziesmu autors, aranžētājs, producents un muzikālo projektu vadītājs Anatolijs Livča, kordiriģents, tenors, profesionālo koru un ansambļu dziedātājs Rūdolfs Bacāns, mūziķis, trompetists, Kandavas himnas autors, pedagogs Gints Birkenšteins, mūziķe, vokālo ansambļu vadītāja, kormeistare, dziedātāja, pedagoģe Sandra Šteinberga, mūziķe, vokālo ansambļu vadītāja, dziedātāja, pedagoģe Evita Ernštreite. Žūrija katru vecuma grupu un kategoriju vērtēja atsevišķi. Tālāk minēti šī gada laureāti:

KVARTETI 7-12 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA KVARTETS “BUMA ZVAIGZNĪTES”- Dagmāra Zute, 10 gadi, Emīlija Bolsunovska, 11 gadi, Paula Piļķe, 10 gadi, Jasmīna Jurdža, 9 gadi, Skrunda, pedagogs Guna Jaunzeme 83 PUNKTI

2.VIETA KVARTETS “BUMA PĒRLĪTES”- Sintija Kļava, 8 gadi, Hanna Bolsunovska, 9 gadi, Elīza Jaunzeme, 8 gadi, Enija Zalcmane, 8 gadi, Skrunda, pedagogs Guna Jaunzeme 82 PUNKTI

3.VIETA DOBELES KVARTETS „Draugu noslēpums” - Elizabete Dadzīte, 11 gadi, Ance Teihmane, 11 gadi, Nikija Lavrinoviča, 11 gadi, Karlīna Gašpuite, 10 gadi, pedagogs Inga Kalniņa 81 PUNKTS

dsc0057.jpgTRIO 7-12 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA CĒSU TRIO “HEY”- Renāte Petzāle, 12 gadi, Rēzija Tolpežņikova, 12 gadi, Elza Gaile, 12 gadi, Cēsis, pedagogs Inga Aizgale 77 PUNKTI

2.VIETA TRIO “TRĪS MAGONES”- Ance Zvīgule, 9 gadi, Laura Paulovska, 8 gadi, Paula Luīze Sangoviča, 9 gadi, Rīga, pedagogs Gunta Stade, 76 PUNKTI

3.VIETA KANDAVAS TOŅA TRIO- Andrejs Ritenis, 10 gadi, Vendija Graudēvica, 10 gadi, Dārta Velka, 10 gadi, Kandava, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe, 76 PUNKTI

DUETI 9-12 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA DUETS “DANCE”- Ance Vismanta, 9 gadi, Dana Ozola, 10 gadi, Tukums, pedagogs Vija Fogele, 80 PUNKTI

2.VIETA DUETS “Toms un Paula”- Toms Gorskis, 11 gadi un Paula Ķeze, 11 gadi, Ropaži, pedagogs Justīne Paupere, 79 PUNKTI

SOLISTI 9-12 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Marika Čakša, 10 gadi, Ķekava, pedagogs Sabīne Krilova- Šmite, 86 PUNKTI

2.VIETA Edgars Kristers Kalniņš, 12 gadi, Saldus, pedagogs Agnese Čīče, 82 PUNKTI

3.VIETA Elīza Lediņa, 9 gadi, Bauska, pedagogs Ieva Aukšmuksta, 79 PUNKTI

KVARTETI 4-6 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA KVARTETS “LITTLE GNOMES”- Evelīna Tihomirova, 6 gadi, Rozmarija Silkāne, 5 gadi, Elīna Nereta, 4 gadi, Grieta Studere, 6 gadi, pedagogs Gunta Stade, 72 PUNKTI

TRIO 4-6 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA TRIO “MILTI PUT”- Anabella Valdmane, 6 gadi, Rēzija Dāvidsone, 6 gadi, Evelīna Akote, 6 gadi, Tukums, pedagogs Ilze Alberinga, 73 PUNKTI

1.VIETA TRIO “AŠIE RŪĶĪŠI” Gerda Rudzīte, 5 gadi, Karlīna Dreimane, 4 gadi, Nora Krūmiņa, 6 gadi, Tukums, pedagogs Ilze Alberinga, 73 PUNKTI

2.VIETA TRIO “SALDUMIŅI”- Emīls Upītis, 6 gadi, Beatrise Pele-Stepanjana, 4 gadi, Matilde Būmeistere, 4 gadi, Rīga, pedagogs Gunta Stade, 71 PUNKTS

DUETI 4-8 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA DUETS “Georgs un Anna”- Anna Morusa, 7 gadi, Georgs Rukmanis- Počs , 7 gadi, Mārupe, pedagogi- Ance Krauce, Ance Ķirse, Ilona Poikāne, Lauma Kazaka, 89 PUNKTI

2.VIETA DUETS- “Keri&Kei“- Kerija Stupele, 3 gadi, Keita Duka, 5 gadi, Tukums, pedagogs Ilze Alberinga, 80 PUNKTI

3.VIETA DUETS “Sofija un Gabriela”- Sofija Todorova, 6 gadi, Gabriela Sokolova, 6 gadi, Tukums, pedagogs Zane Stupele, 75 PUNKTI

SOLISTI 4-8 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJ

2.VIETA Dārta Garā, 8 gadi, Bauska, pedagogs Ieva Aukšmuksta, 83 PUNKTI

3.VIETA Aleksandra Gebauere, 7 gadi, Kuldīga, pedagogs Agnese Čīče, 78 PUNKTI

SOLISTI 4-8 GADI AKADĒMISKIE DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Adriana Linde, 8 gadi, Jelgava, pedagogs Agnese Šulca, 67 PUNKTI

2.VIETA Sergejs Išimovs, 7 gadi, Daugavpils, pedagogs Inna Kralika, 64 PUNKTI

KVARTETS 13-18 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA KVARTETS “FORŠĀS MEDZĪTES”- Maija Laursone, 13 gadi, Ance Balandiņa, 13 gadi, Ieva Šeniņa, 13 gadi, Emīlija Mišinska, 12 gadi, Medze, pedagogs Inga Piterniece, 67 PUNKTI

TRIO 13-18 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

2.VIETA MĒRSRAGA TRIO- Kristiāna Keita Tulpe, 14 gadi, Anna Krūze, 14 gadi, Rebeka Laura Balode, 12 gadi, Mērsrags, pedagogs Inese Ozollapa, 72 PUNKTI

TRIO 13-18 GADI AKADĒMISKIE DZIEDĀTĀJI

1.VIETA JŪRMALAS TRIO- Agneta Selma Zviedre, 18 gadi, Laura Bērziņa, 17 gadi, Nellija Valnere, 17 gadi, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska, 76 PUNKTI

SOLISTI 13-16 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Darja Semjonova, 14 gadi, pedagogs: Irina Parakhneviča, 82 PUNKTI

2.VIETA Anete Madara Brauere, 15 gadi, Tukums, pedagogs nav, 78 PUNKTI

2.VIETA Emīlija Jasmīna Švarca, 15 gadi, Ventspils, pedagogs Sanija Pastare, 78 PUNKTI

2.VIETA Polina Prusakova, 15 gadi, Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča, 78 PUNKTI

3.VIETA Paula Sprince, 14 gadi, Valmiera, pedagogs Madara Grēgere, 77 PUNKTI

SOLISTI 13-16 GADI AKADĒMISKIE DZIEDĀTĀJI

2.VIETA Ņikita Kaupužs, 14 gadi, Rīga, pedagogi Svetlana Šibajeva un Olga Zujeviča, 77 P.

3.VIETA Samanta Valdmane, 15 gadi, Tukums, pedagogs Anita Geidāne 75 PUNKTI

DUETI 17-20 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA DUETS “Ance un Kristīne”- Ance Kuršinska, 16 gadi, Kristīne Vanesa Heidingera, 17 gadi, Kuldīga, padagogs Agnese Čīče, 84 PUNKTI

SOLISTI 17-20 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Nataliya Artamonova, 18 gadi, Rīga, pedagogs Irina Parahņeviča, 84 PUNKTI

2.VIETA Laura Bērziņa, 17 gadi, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska, 81 PUNKTS

3.VIETA Reičela Neilande, 19 gadi, Kuldīga, pedagogs Agnese Čīče, 77 PUNKTI

SOLISTI 17-20 GADI AKADĒMISKIE DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Agneta Selma Zviedre, Jūrmala, pedagogs Karmene Radovska, 81 PUNKTS

KVARTETS 19-24 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Kvartets „LAI SKAN” - Kate Stunkus 20 g., Amanda Bula 18 g., Danute Briģe 18 g., Anete Reinberga 17 g., Jelgava, pedagogs Inta Šveicere, 80 PUNKTI

SOLISTI 21-24 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Tīna Agnese Štāla, 21 gadi, Gulbene, pedagogs Megija Krista Strautmane, 88 PUNKTI

2.VIETA Linda Zālmane-Brantevica, 23 gadi, Liepāja, pedagogs Inga Piterniece, 76 PUNKTI

SOLISTI 25-45 GADI MŪSDIENU ESTRĀDES DZIEDĀTĀJI

1.VIETA Marta Katrīna Anže, 28 gadi, Roja, pedagogs Lita Krūmiņa, 78 PUNKTI

2.VIETA Inta Aukmane, 44 gadi, Roja, pedagogs Lita Krūmiņa, 71 PUNKTS

SOLISTS 25-45 GADI AKADĒMISKĀ DZIEDĀTĀJA

1.VIETA Inga Piterniece, 45 gadi, Liepāja, pedagogs Inga Piterniece, 72 PUNKTI

KVARTETS 46 + GADI AKADĒMISKIE DZIEDĀTĀJI

1.VIETA KVARTETS “ILŪZIJA”- Linda Zālmane - Brantevica, 23 gadi, Anda Balandiņa, 48 gadi, Dzintra Kurpa, 52 gadi, Inga Piterniece, 45 gadi, Medze, pedagogs Inga Piterniece, 79 P.

Tā bija 10 stundu gara konkursa diena, bet ļoti skaista un emocionāla. Visi dalībnieki bija rūpīgi atlasījuši repertuāru un tas bija atbilstošs Adventes laikam.

Paldies visiem pedagogiem, dziedātājiem un vecākiem. Mēs Jūs gaidīsim atkal nākamgad!

Lasīt visu ziņu

Ceļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”

28.11.2023 10:00 - 29.12.2023 - 16:00

zinasreefkandava.jpgCeļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”

LIFE REEF projektā (turpmāk – projektā) ir izveidota ceļojoša fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”. Fotoizstāde piedāvā aplūkot Baltijas jūras dzīļu krāšņumu, tās augus un dzīvniekus.

Fotoizstādes “Baltijas dziļjūra” apmeklētājiem tiks piedāvāts atklāt dažādas lietas pārsteidzošajā Baltijas jūras pasaulē. Nav daudz cilvēku, kas savām acīm redzējuši šādu skatu Baltijas jūrā. Varbūt tikai jūras pētnieki un profesionāli nirēji. Izstādē aplūkojamas zemūdens skābekļa ražotājas sārtaļģes un ūdens dzidrības veicinātāji – gliemenes un jūraszīles. Ne mazāk interesanta jūras iemītniece ir Baltijas jūrā visbiežāk sastopamā medūza - ausainā aurēlija.

Teju nevienu vienaldzīgu neatstāj krāsainie taukzivs, jūras dzeloņgalves, plekstes un četrragu buļzivs portreti. Taukzivs un jūras dzeloņgalves nozveja zinātnisko pētījumu zvejas tīklos bija pārsteigums arī pašiem pētniekiem pirmajā teritoriju izpētes ekspedīcijā.

Fotoizstādes “Baltijas dziļjūra” iepazīstina arī ar svešzemju invazīvām sugām Ķīnas cimdiņkrabi un apaļo jūrasgrunduli, kā arī tā “uzkodu galdu” – laukakmeņus, kas apauguši ar Ziemeļu ēdamgliemenēm un jūraszīlēm.

Pārvalde LIFE REEF jeb “Jūras aizsargājamo biotopu izpēte un nepieciešamā aizsardzības stāvokļa noteikšana Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā” īsteno kā vadošais partneris sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu “BIOR” un Latvijas Hidroekoloģijas institūtu.

LIFE REEF projekta laikā Baltijas jūras akvatorijā plānots kartēt un izpētīt ES nozīmes īpaši aizsargājamos jūras biotopus Smilts sēkļi jūrā un Akmeņu sēkļi jūrā  4116 kvadrātkilometru platībā, kā arī izstrādāt zinātniski pamatotus ieteikumus piekrastes zvejas regulēšanai. Plašāka informācija par projektu pieejama interneta vietnē reef.daba.gov.lv.

Lasīt visu ziņu

Muzikāls pasākums bērniem "Bērnības soma"

25.11.2023 15:00
4016733746843780404643921961971291235701294n.jpg

25. novembrī plkst. 15.00 Kandavas kultūras namā PASĀKUMS BĒRNIEM- muzikāls uzvedums “BĒRNĪBAS SOMA”, kurā sadziedāsies Kandavas un Talsu vokālās studijas TONIS dziedātāji. Kristīnes Brokas otrā bērnu oriģināldziesmu albuma “BĒRNĪBAS SOMA 2” prezentācijas svētki.

Dziesmas, rotaļas, radošās darbnīcas un bērnu kafejnīca.

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē T.- 63182040.

Ieeja 3 EUR.

Lasīt visu ziņu

DIENA BEZ IEPIRKŠANĀS

24.11.2023 14:00 - 18:30

diena-bez-iepirksanas-jpg.jpg

"Diena bez iepirkšanās" Kandavas Kultūras namā.
 Piektdien, 24. novembrī, Kandavas Kultūras namā visi interesenti aicināti pasākumā, kas notiks vispasaules "Dienas bez iepirkšanās" ietvaros. Šajā dienā iedvesmojam cilvēku rast alternatīvas pirkšanai un piedāvājam aizraujošu un saturīgu laika pavadīšanas iespēju.
 Pasākuma apmeklētājiem, sākot ar plkst. 14:00, būs iespēja aktīvi meistarklasēs jauniešiem, kas varēs izgatavot un dekorēt Ziemassvētku rotājumu un apdrukāt savus, no mājām atnestos, baltos t-kreklus. būs arī iespēja baudīt zāļu tējas, kuras papildinās pašu pagatavoti našķi. Pasākuma gaitā tiks piedāvāts arī viktorīnas un spēles, kas rada izklaidi un piedzīvojumus visai ģimenei.
 Lai pasākums būtu vēl aizraujošāks, noskaņu radīs dzīvā mūzika, bet pasākuma noslēgumā visi tiek aicināti noskatīties filmu par apkārtējās vides saglabāšanu. Tā, pasākums piedāvā ne tikai aizraujošu izklaidi, bet arī veicina vides jautājumu apzināšanu un diskusijas par tiem.
 Ienāciet Kandavas Kultūras namā un piedzīvojumu aizraujošu pēcpusdienu, kurā katrs var līdzdarboties, dalīties ar idejām un atklāt jaunus veidus, kā pavadīt laiku bez nepieciešamības iepirkties.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar biedrību "Zaļā Brīvība" un tās iniciatīvu “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” , kas tiek sniegta, pateicoties The Coca-Cola Foundation finansiālam atbalstam. The Coca-Cola Foundation ir The Coca-Cola Company globālā filantropijas struktūrvienība, kas tiecas risināt sabiedrības prioritātes starptautiskajās kopienās, kurās mēs dzīvojam un strādājam.

Lasīt visu ziņu

18.novembra VALSTS SVĒTKU BALLE

18.11.2023 21:00 - 19.11.2023 - 02:00

svetku-balla.jpg

18. novembrī plkst. 21.00 Kandavas kultūras namā Valsts svētku GROZIŅBALLE kopā ar grupu “LUSTĪGAIS BLUMĪZERS”. Iespēja rezervēt galdiņu. Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē T.- 63182040. Ieeja 10 EUR.

Lasīt visu ziņu

Pasniegti apbalvojumi LR proklamēšanas 105. gadadienā Kandavā

18.11.2023 18:00

dsc0441.jpg18. novembrī Kandavas kultūras namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas svinīgā apbalvošana, izsakot pateicību novadniekiem.


Apbalvojumu "Kandavas un pagastu apvienības Pateicība" saņēma:

 • Raimonds Egle (Kandavas Lauksaimniecības tehnikums) - par aizrautīgu un radošu darbu pedagoģijā un ieguldījumu veselīga dzīvesveida popularizēšanā jauniešu vidū;
 • Renārs Caune (Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla") - par profesionālu darbu un iniciatīvu bērnu un jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā;
 • Dagnija Gudriķe - par ilggadēju, aktīvu sabiedrisko darbu un aizrautību Kandavas pilsētas popularizēšanā.


Apbalvojumu "Kandavas un pagastu apvienības Gada Labdaris" saņēma:

 • Gunta Brūvere (audžumamma) - par cilvēcību, sirsnību, atbildību, godaprātu, rūpēm un ģimeniskas vides nodrošināšanu bērniem bez vecāku aprūpes palikušajiem un bērniem ar īpašām vajadzībām.


Apbalvojumu "Kandavas un pagastu apvienības Gada Lepnums" saņēma:

 • Vīriešu basketbola komanda “Kandava/Anzāģe”- par augsti profesionālu, godīgu, brīvprātīgu darbu amatiersporta popularizēšanā, jauniešu motivēšanā un lokālpatriotisma veicināšanā;


Apbalvojumu "Kandavas un pagastu apvienības Gada Uzņēmējs" saņēma:

 • Lelde un Vlads Kovaļovi (Filmēšanas grupa “Nelūgtie viesi”) - par izcilu sadarbību seriāla "Nelūgtie viesi" filmēšanā un Kandavas vārda popularizēšanu.


Pasākuma laikā tika sveikti arī tie Kandavas un pagasta iedzīvotāji, kuri 17. novembrī jau bija saņēmuši Tukuma pašvaldības apbalvojumus:

 • Aija Švāne – Zantes ģimenes krīzes centra vadītāja – par mūža ieguldījumu Viesatu pagasta attīstības veicināšanā un audžuģimeņu kustības attīstībā Latvijā - (Apbalvojums “Tukuma novada Atzinības raksts”);
 • Daiga Puga – bijusī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktore – par nozīmīgu un ilggadēju darbu izglītības kvalitātes nodrošināšanā Tukuma novadā un Latvijā(Apbalvojums “Tukuma novada Atzinības raksts”);
 • Ligita Pīterniece – Kandavas politiski represēto apvienības aktīviste – par sabiedriski aktīvu darbu politiski represēto personu pasākumu atbalstīšanā, kā arī atbalstu Cēres pagasta amatierkolektīviem un ieguldījumu audžu ģimeņu kustībā (Apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva”);
 • Inga Ābelīte un Andis Ābelīts – Kandavas pilsētas svētku dekoratore un direktora vietnieks militārās izglītības un nodrošinājuma jautājumos Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskolā – par jauniešu patriotisko audzināšanu un iniciatīvu sabiedriskās dzīves veicināšanā, kā arī pilsētas vides mākslinieciskā tēla veidošanā (Apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva”);
 • Vēsma Zapacka – sociālā aprūpētāja – par nesavtīgu un pašaizliedzīgu darbu, sirsnību, iejūtību un atsaucību (Apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva”);
 • Daina Eversone – Zantes pagasta feldšere – par ilggadēju un profesionālu darbu, augstu pienākuma apziņu, sirsnību un iejūtību (Apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva”);
 • Dzintra Linde – Jauktā kora “Kandava” bijusī diriģente un vokālā ansambļa “Do-Re-Mi” vadītāja – par profesionālu, radošu darbu kora un ansambļa vadīšanā un ilggadēju ieguldījumu Kandavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu profesionālajā izaugsmē (Apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva”);
 • Imants Skrickis – Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “Akots” valdes priekšsēdētājs – par inovatīvu un modernu uzņēmuma vadīšanu, Zemītes pagasta un Grenču ciema popularizēšanu (Apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva”);
 • Kandavas novada pensionāru biedrība un vadītājs Ojārs Budžens – par nesavtīgu komandas darbu un ieguldījumu senioru dzīves uzlabošanā (Apbalvojums “Tukuma novada domes Pateicības raksts”);
 • Andris Aleksīns SIA “Tukuma slimnīca” galvenais ārsts – par profesionalitāti un augstu atbildības sajūtu saskarsmē ar pacientiem un kolēģiem (Apbalvojums “Tukuma novada domes Pateicības raksts”);
 • Agnese Priede Dabas aizsardzības pārvaldes vecākā eksperte – par nenovērtējamu darbu Latvijas dabas daudzveidības aizsardzībā, īpaši Ķemeru Nacionālā parka un Abavas senlejas dabas vērtību sargāšanā, sabiedrības izglītošanā un izpratnes veidošanā par dažādiem dabas procesiem, daudzveidību un nozīmi (Apbalvojums “Tukuma novada domes Pateicības raksts”);
 • Ivonna Studena – zobārste – par ilggadēju, kvalitatīvu veselības aprūpi zobārstniecībā un dalību programmā “Mobilais zobārstniecības autobuss”, augstu profesionalitāti un rūpību valsts apmaksātu zobārstniecības pakalpojumu sniegšanā bērniem lauku skolās (Apbalvojums “Tukuma novada domes Pateicības raksts”).
Lasīt visu ziņu galerija (53)

LATVIJAS REPUBLIKAS PROKLAMĒŠANAS DIENAI VELTĪTS SVINĪGS PASĀKUMS

18.11.2023 18:00

latvijas-valsts.jpg

18. novembrī plkst. 18.00 Kandavas kultūras namā LR proklamēšanas gadadienai veltīts svinīgs pasākums “AR SIRDI KANDAVĀ UN LATVIJĀ”. Kandavas un pagastu apvienības APBALVOJUMU PASNIEGŠANA ar muzikāliem sveicieniem. Uzstāsies “Kandavas Dāmu Grupa” pianista Anatolija Livča vadībā un Jauktais koris “Kandava” diriģenta Rūdolfa Bacāna vadībā. Ieeja bez maksas.

Plkst. 21.00 Valsts svētku GROZIŅBALLE kopā argrupu “LUSTĪGAIS BLŪMĪZERS”. Iespēja rezervēt galdiņu. Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē T.- 63182040. Ieeja 10 EUR.

Lasīt visu ziņu

II Latvijas mūsdienu radošais deju grupu konkurss " KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2023"

12.11.2023

kandavas-deju-festivals-2023.jpgAicinājums II Latvijas mūsdienu radošajās deju grupu konkursā „KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2023”, kas notiks 2023. gada 12. novembrī Kandavas kultūras namā. Konkursa mērķis ir popularizēt deju nozīmi bērnu, jauniešu un pieaugušo vidū, atbalstīt dejotājus, stimulēt viņu dejotprasmi un radošumu, kā arī veicināt deju kolektīvu un vadītāju sadraudzību un pieredzes apmaiņu.
Konkursā- festivālā aicināti dejotāji no pirmās klases līdz neierobežotam vecumam. Dalībnieki var būt Latvijas izglītības iestāžu, kultūras iestāžu un neatkarīgo deju studiju grupas, sākot ar 5 dejotājiem grupā, kuri konkursam sagatavojuši brīvas izvēles mūsdienu deju žanra vienu deju. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija, ņemot vērā vērtēšanas kritērijus. Žūrija noteiks katra vecuma kategorijas 1.,2.,3.vietas ieguvējus un konkursa GRAND PRIX, LABĀKAIS PEDAGOGS titulu ieguvējus, bet skatītājiem būs iespēja noteikt SKATĪTĀJU SIMPĀTIJAS titula ieguvēju.
Lai pieteiktos konkursam līdz 3.novembrim (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa https://ej.uz/kandavasdejufest ivals Skatītājiem biļetes cena 3 eur.
Nolikums pielikumā un mājas lapā www.kandava.lv .
Kandavas kultūras nama vadītāja- Kristīne Broka- Meļķe, tel. 28642222.
Konkursa e-pasts: kandavasdejufestivals@gmail.com

NOLIKUMS-%20KANDAVAS%20DEJU%20FESTIV%C4%80LS%202023.pdf

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas audzēkņi plūc laurus deju konkursā "II KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS"

12.11.2023

img4283.jpg12. novembrī Kandavas kultūras namā notika mūsdienu radošais deju grupu konkurss "II KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS", uz kuru bija sabraukuši 120 dejotāji. Konkursā piedalījās arī Kandavas Deju skolas audzēkņi.

Šogad GRAND PRIX balvu vienbalsīgā žūrijas balsojumā saņēma Kandavas Deju skolas 5.-9. klašu vecuma grupa, izpildot deju "Atbalsts", pedagogs Sonora Grinberga.

1. vietu 10.-12.klašu vecuma grupā saņēma Kandavas deju skola, izpildot laikmetīgo deju "Rast mieru apjukumā", pedagogs Sonora Grinberga.

1.vietu 5.-9.klašu vecuma grupā ieguva Kandavas deju skola, izpildot laikmetīgo deju "Izaugsmes līnijas", pedagogs Sonora Grinberga.

2. vietu 1.-4.klašu vecuma grupā saņēma Kandavas deju skola, izpildot laikmetīgo deju "Izsapņot", pedagogs Sonora Grinberga.

Konkursa dalībniekus vērtēja izcila žūrija- INGUS STAUĢIS (Rīga) Zumbas instruktors, profesionāls sporta deju dejotājs, trīskārtējs Latvijas čempions Latīņamerikas dejās, LAURIS LIMBERGS (Rīga) Laikmetīgās un sporta deju dejotājs, pasniedzējs un SARMĪTE ERKENA (Talsi) Talsu aerobikas un deju festivāla organizatore, pasniedzēja, aerobikas un sporta trenere.

Paldies pedagogiem, dejotājiem, vecākiem, līdzjutējiem un atbalstītājiem!

Lasīt visu ziņu galerija (28)

Latviešu kino. Spēlfilma "MANA BRĪVĪBA"

10.11.2023 18:00

Ilzes Kungas-Melgailes pirmā spēlfilma "Mana brīvība" - tā vēsta par pārmaiņu laiku Latvijā, kad brīvdomīgā un harizmātiskā Alīcija aktīvi iesaistās Tautas frontē un kļūst par Atmodas laika zvaigzni. Tomēr sasniegumi nes līdzi arī sarežģījumus un skarbas izvēles privātajā dzīvē. Filma ir balstīta uz vēsturiskiem notikumiem, kas vēsta par pagājušā gadsimta 80. gadu beigām Latvijā, kad gaisā jaušamas pārmaiņu vēsmas. Galvenās varones prototips ir viena no Atmodas laika spožākajām zvaigznēm – žurnāliste un politiķe Ita Kozakeviča, filmā Alīcija. Filma ir izvirzīta Oskara balvas nomināciju konkursam no Latvijas.
Lomās: Ērika Eglija-Grāvele , Darius Meškauskas , Gints Grāvelis , Ilze Ķuzule-Skrastiņa , Egons Dombrovskis uc
Filmas garums 93 minūtes
https://www.youtube.com/watch?v=Y_4uoG0WsjQ&t=14s

kino-briviba.jpg

Lasīt visu ziņu

Cirka-teātra izrāde "Pasakainā planēta"

27.10.2023 18:00

3754699926474458008242837350635321873194041n.jpg27. oktobrī plkst. 18:00 Kandavas kultūras namā cirka-teātra izrāde "Pasakainā planēta".

Biļetes cena 8 EUR.

Lasīt visu ziņu

Valda Ošiņa foto izstāde "MEKLĒTĀJI"

20.10.2023 10:00 - 28.11.2023 - 16:00

Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns" no 20.oktobra līdz 28.novembrim apskatāma VALDA OŠIŅA foto izstāde "MEKLĒTĀJI". Izstādē apskatāmi izcilu Latvijas komponistu portreti un to apraksti - Selga Mence, Jānis Petraškevics, Linda Leimane, Jēkabs Nīmanis, Ēriks Ešenvalds, Pēteris Vasks, Raimonds Tiguls, Platons Buravickis, Andris Dzenītis, Georgs Pelēcis, Anna Ķirse, Rihards Dubra un Uģis Prauliņš. Izstāde no JLVMA 100 gadu jubilejai veltītās Latio melnbaltās foto mākslas kolekcijas.

20-10-28-11.jpg

Lasīt visu ziņu

Izrāde bērniem "Māja zem varavīksnes".

19.10.2023 10:00

maja-zem-varaviksneskandava19-okta4-web.jpgIZMAIŅAS! 19.oktobrī 10:00 Kandavas kultūras namā paredzētas izrādes "Uzmanību, peles" vietā tiks rādīta jautra izrāde bērniem un vecākiem
"MĀJA ZEM VARAVĪKSNES"

Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt viņi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai, varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas? To un daudz ko citu jūs noskaidrosiet, ja atnāksiet uz izrādi – MĀJA ZEM VARAVĪKSNES.

Šī ir jautra izrāde bērniem un vecākiem – par vērtībām, kurā izrādes varoņi interaktīvi (no sēdvietas zālē) iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Kopā ar bērniem viņi centīsies noskaidrot: Kas ir draudzība un kam tā vispār ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir labāk - kārtība vai nekārtība? Izrādē MĀJA ZEM VARAVĪKSNES gan varoņus, gan skatītājus sagaidīs daudz palaidnību un interesantu piedzīvojumu! Uz tikšanos!

Autors un režisors: Armands Ekštets Izrādes garums: 45 min
Žanrs: jautra izrāde bērniem
Valoda: latviešu
Izrādes mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā
Izrāde ir iekļauta kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”.
Uz tikšanos izrādē!

Lasīt visu ziņu

ATCELTS!!! Jautra izrāde bērniem un vecākiem "Peles"

19.10.2023 10:00

peles-atcelts.jpgIZMAIŅAS! 19.oktobrī 10:00 Kandavas kultūras namā paredzētas izrādes "Uzmanību, peles" vietā tiks rādīta jautra izrāde bērniem un vecākiem "MĀJA ZEM VARAVĪKSNES".

maja-zem-varaviksneskandava19-okta4-web.jpg

Lasīt visu ziņu

"Caur rozā brillēm" Kandavā aizvadīti amatierteātru ražas svētki

14.10.2023 16:00

dsc0445.jpg14. oktobrī Kandavas kultūras namā ikgadējos amatierteātru ražas svētkos tikās Kandavas un pagastu apvienības teritorijas amatierteātru kolektīvi un viesi.

Pasākuma viesus un dalībniekus laipni sagaidīja zinātniskā centra pētnieki jeb Kandavas kultūras nama amatierteātra aktieri un darbinieki, kuri, rūpējoties par skatītāju un viesu smieklu devas uzņemšanu, klātesošajiem mērīja laimes hormona līmeni.

Svētkos piedalījās amatierteātri no Kandavas, Cēres, Zemītes, Vānes, Zantes un Matkules, izrādot līdz 20 minūšu garus izrāžu fragmentus.

Matkules amatierteātra kolektīvs (režisore Maija Zilberta) uzstājās ar fragmentu no latviskās Rūdolfa Blaumaņa komēdijas “No saldenās pudeles”, ļaujot skatītājiem sekot personāžu mīlas līkločiem, pārpratumiem un sirdēstiem. Vānes amatierteātris (režisore Edīte Krasnopa) ar uzvedumu “Cik dažādi esam” ļāva vērot četru draudzeņu atkalsatikšanās prieku (vai vilšanos?) un aicināja padomāt par to, cik atšķirīga ar laiku kļūst reiz tuvu cilvēku domāšana, rīcība un dzīves gaita.

Zantes pagasta amatierteātris (režisore Antra Grundmane) uzskatāmi parādīja, kā liela naudas laimesta iegūšana spēj izmainīt cilvēka attieksmi pret līdzcilvēkiem, bet Zemītes pagasta amatierteātris "Aiz-ziet" (režisore Ērodeja Kirillova) aicināja ar humoru paskatīties uz dzīvi caur komiskām ainām no lugas "Vispirms nokaunēties” (A. Niedzviedzis).

Cēres amatierteātra “Saime” (režisors Ints Leitarts) uzvedumā darbība risinājās kafejnīcā, kur uz pirmo randiņu bija ieradusies jaunkundze, jaunskungs… un viņa māte.

Pirmoreiz Kandavas novada un starpnovadu teātra ļaužu kopā sanākšana notika 2011. gadā Zantē, tādējādi Zantes amatierteātris aizsāka jaunu tradīciju Kandavas novadā. Teātra ražas svētki katru gadu notiek kādā citā pagastā un šogad tie tika svinēti jau divpadsmito reizi (2021. gadā svētki nenotika, valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ). Kā ierasts, pasākuma noslēgumā tiek nodot stafete nākošās sezonas svētku rīkošanai, šoreiz- Zantes pagasta amatierteātra kolektīvam.

Lasīt visu ziņu galerija (89)

KINO bērniem "ZELTKNĀBĪTIS"

07.10.2023 13:00 - 14:35

zeltknabitisweb.jpgVistas uzaudzināja mazo ērglēnu, taču viņa mednieka instinkts sāk izpausties arvien biežāk, tādēļ mazais putnēns nolemj doties ceļojumā uz Putnu pilsētu. Tur viņš sastop savus radiniekus un saprot, ka grib kļūt par drošsirdīgās patruļas komandas dalībnieku, taču viss nav tik vienkārši kā sākumā liekas, sazvērestības tuvums ir jau nojaušams.

Filma dublēta latviešu valodā.

Filmas garums 1h 34min

Ieejas maksa: EUR 4,-

Lasīt visu ziņu

Andris Baltacis monoizrādē "MUZIKANTS IR CILVĒKS"

30.09.2023 17:00

3616173706221426700212637925882472792183402n.jpg30. septembrī plkst. 17:00 Kandavas kultūras namā Andris Baltacis monoizrādē "MUZIKANTS IR CILVĒKS".

“Sveiks lai dzīvo! Lai dzīvo sveiks!” pirmā vēlējumu dziesma nodziedāta. Ar dažādas intensitātes troksni vaļā tiek vērti dzirkstoša dzēriena trauki, un te kāds no korķiem dodas nesankcionētā lidojumā un trāpa…! Kam? Kāda eleganta kundze atviegloti uzelpo: muzikantam, labi, ka ne cilvēkam …”

“Vairāk nekā trīs gadu desmitus, muzicējot un piedaloties ļaužu godos un svinībās, piedzīvoti dažādi notikumi ļoti plašā emociju amplitūdā – no kuriozām situācijām līdz smeldzīgai asarai. Ar laiku tie folklorizējas, bagātinās ar izskaistinājumiem un pārtop teju par anekdotēm. Šie stāsti ir pelnījuši būt apkopoti, lai nenonāktu zudībā un dotu iespēju paraudzīties uz muzikantiem kā cilvēkiem – radošiem, muzikāliem un sirsnīgiem,” tā monoizrādes idejas autors un izpildītājs Andris Baltacis.

No muzikanta sagaida daudz. Andrim Baltacim, kuru vairāk atpazīst kā dziedātāju, būšana uz skatuves ir ļoti nozīmīga daļa no profesionālās darbības. Ir apgūtas vokālās prasmes Daugavpils Mūzikas vidusskolā, aktiermeistarība un režijas zinības gūtas Sanktpēterburgas Teātra akadēmijā, un tomēr ikreiz – vai tā būtu vairāku simtu klausītāju pilna zāle vai nelielas svinības jubilāra tuvāko radu lokā – ir jāpiedomā gluži kā tai senā dziesmā: “tfu, tfu, ka tik kas nenotiek!” Bet notiek! Un labi ka tā!

Izrādē apkopoti stāsti iz muzikantu dzīves un viņu ikdienas gaitām visos Latvijas novados. Paraudzīsimies uz to kopā un tiksimies izrādēs visā Latvijā!

Izpildītājs un scenārija līdzautors Andris Baltacis Režisors un scenārija autors Ivars Lūsis

Ilgums 1 stunda 20 minūtes

Biļetes iegādājamas Kandavas kultūras nama kasē un Biļešu paradīze: https://www.bilesuparadize.lv/...

Lasīt visu ziņu

Valmieras Drāmas teātra viesizrāde "LABIE CILVĒKI"

23.09.2023 18:00

3616181006221345900220718711049467921335858n.jpg23. septembrī plkst. 18:00 Kandavas kultūras namā Valmieras Drāmas teātra viesizrāde, drāma 2 daļās "LABIE CILVĒKI".

Šis ir mūsdienīgs stāsts par dzīves pārbaudījumiem, kuri tiek uzlikti labiem cilvēkiem. Tā centrā – jauna sieviete Mārgareta, kuru piemeklē dažādas likstas gan darbā, gan privātajā dzīvē. Mārgaretas dzīve nav viegla, taču viņas ticība un paļaušanās labajam ikvienā cilvēkā, humors un pacietība liek ieraudzīt un vērtēt apkārt notiekošo citādā gaismā. Kad Mārgareta satiek savu jaunības dienu mīlestību – nu jau bagātu un veiksmīgu cilvēku - atklājas, ka kultūrā, kur nemitīgi tiecoties piepildīt sapni par laimīgu dzīvi, cilvēks tomēr jūtas iztukšots.

2011. gadā sarakstītā amerikāņu dramaturga un scenārista, Pulicera prēmijas laureāta Deivida Lindsija-Ebēra (1969) daudzkārt godalgotā, tai skaitā arī prestižās amerikāņu Spēlmaņu nakts Tony Awards balvai nominētā luga „Labie cilvēki” (Good people) ar panākumiem piedzīvoja pirmizrādi Brodvejā tajā pašā gadā, drīz vien sekojot iestudējumiem visā Amerikā un Eiropā, 2012. gadā kļūstot par visbiežāk iestudēto darbu teātros visā pasaulē, tagad arī Valmieras teātrī.

Režisore – Inese Mičule

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Agnese Kaupere

Gaismu mākslinieks – Gatis Priednieks-Melnacis

Lomās: Elīna Vāne, Aigars Apinis vai Ivo Martinsons, Māra Mennika, Rihards Jakovels vai Eduards Johansons, Diāna Krista Stafecka, Baiba Valante.

Pirmizrāde: 2021. gada 12. februāris

Biļetes iegādājamas Kandavas kultūras nama kasē un Biļešu paradīzē: https://www.bilesuparadize.lv/...

Lasīt visu ziņu

Vara Klausītāja zīmējumu teātra izrāde "ČELLĪNO CEĻO"

12.09.2023 10:00

3634406046331119455910024143541074429691149n.jpgPirmo reizi Kandavā - Vara Klausītāja zīmējumu teātra izrāde "Čellīno ceļo" SKOLAS SOMAS projekta ietvaros!

"Čellīno ceļo" ir dzīvespriecīga sajūtu izrāde bez teksta, kuras laikā čelliste uz skatuves atskaņo pazīstamus Baha skaņdarbus, ik pa laikam apstājoties, lai ieklausītos un paskatītos apkārt. Pēkšņi telpā parādās vēl divas būtnes – Krāsiņa un Deja. Kad mūzika skan, Krāsiņa un Deja kustas; kad mūzika apstājas, apstājas arī tās. Tā ir spēle, ko katrs no mums ir spēlējis bērnībā. Izrāde turpinās, mainot noteikumus. Uz skatuves Krāsiņa un Deja kopā ar Čellino spēlē spēles, kuru noteikumiem skatītāji var viegli sekot.

Ikdienā mums katrai vietai ir savi noteikumi, gluži kā izrādē. Reizēm jūtamies kā uz kraujas malas, ar aizsietām acīm. Tev ir jāpieņem jaunie spēles noteikumi, kas ir svarīgi dzīvei un mēs atkal nonākam citā spēlē. Tas ir ceļojums no vienām sajūtām un emocijām uz citām, sastopoties ar dāsnumu, greizsirdību, līdzjūtību un draudzību.

Izrāde piemērota bērniem no 5 gadu vecuma, savukārt, skolas vecuma bērni aicināti apmeklēt izrādi kopā ar klasi, "Latvijas Skolas soma" programmas ietvaros. E-pasts skolu pieteikumiem: kandavaskulturasnams@tukums.lv tālrunis uzziņām +371 25771108.

Zīmējumu teātrim raksturīga unikāla teātra forma, kas apvieno zīmēšanu uz skatuves, mūziku, deju un aktierspēli, sniedzot skatītājam aizraujošu un augstvērtīgu mākslas pieredzi.
Piedalās:
Guna Šnē – Čellīno,
Karīna Karahona – Krāsiņa,
Aija Putniņa – Deja.
Scenogrāfe: Hiroko Oshima (Japāna),
Horeogrāfe: Ilze Bloka,
Režisors un idejas autors: Varis Klausītājs

Izrādes ilgums 45 min.
Auditorijas vecums: 5+ (īpaši interesēs līdz 11 gadiem (ieskaitot))

Lasīt visu ziņu

XIV Latvijas mūsdienu estrādes un akadēmisko vokālistu konkurss „KANDAVA UZDOD TONI”

03.06.2023

dsc0430.jpg3. jūnijā Kandavas kultūras namā norisinājās XIV Latvijas mūsdienu estrādes un akadēmisko vokālistu konkurss „KANDAVA UZDOD TONI 2023”.

Kā jau ierasts katra jūnija pirmajā nedēļā notiek konkurss KANDAVA UZDOD TONI. Jau otru gadu konkurss notiek Kandavā, taču tas notiek jau četrpadsmito gadu un pulcē dalībniekus un skatītājus no visas Latvijas. Arī šogad konkursā dziedātāji bija ieradušies no Kandavas, Tukuma, Rīgas, Ozolniekiem, Mārupes, Madonas, Aizkraukles, Jūrmalas, Liepājas, Jelgavas, Aizputes, Zantes, Kazdangas un Baldones. Konkursam dziedātājus sagatavoja 17 pedagogi- Gunta Stade, Anita Geidāne, Lāsma Uzrauga, Viola Ninkovska, Evija Lagzdiņa, Kristīne Elksnīte, Svetlana Šibajeva, Diāna Kravale, Linda Kupča, Linda Auziņa, Karmene Radovska, Agnese Čimale, Kristīne Broka- Meļķe, Zaiga Lazdiņa- Radziņa, Marlēna Keine, Sandra Strazdiņa, Laura Bulava. Konkursā šogad jaunākajam dalībniekam bija tikai 3 gadi, bet vecākajiem dalībniekiem bija 40.

Kā jau katru gadu konkursam ir izcila žūrija. Arī šogad konkursa žūrijā bija konkursa krusttēvs, TV režisors Arvīds Babris, izcilais dziedātājs Viktors Zemgals un dziedātājs, vokālais pedagogs Žoržs Siksna. Žūrija dalībniekus vērtēja pēc kritērijiem- repertuāra izvēle atbilstoši vecumam un spējām, priekšnesuma sniegums un tēls, kā arī tehniskais izpildījums un vokālā prasme.

Šodgad GRAND PRIX titulu starp visām popgrupām ieguva POPGRUPA „SMAIDS” no Jelgavas (vecuma grupa 13-18 gadi, pedagogs Viola Ninkovska), GRAND PRIX starp visiem solistiem ieguva Evelīna Jaunzeme, 13 gadi, Rīga (pedagogs Karmene Radovska). SKATĪTĀJU SIMPĀTIJAS titulu ieguva POPGRUPA „DADZĪTIS” no Baldones (pedagogs Lāsma Uzrauga), bet LABKĀKĀ PEDAGOGA titulu ieguva skolotāja Anita Geidāne no Tukuma.


Laureātu saraksts:

Solisti 3-8 gadi

1.vieta Emīls Ūpītis, 5 gadi, Rīga, pedagogs Gunta Stade;

2.vieta Sandris Bojkovskis, 3 gadi, pedagogs Anita Geidāne;

3.vieta Lūcija Gilova, 8 gadi, Zante, pedagogs Kristīne Elksnīte.


Duets 9-12 gadi

1.vieta Henriete un Šarlote Sprūdžas, 11 gadi, Rīga pedagogs Linda Kupča.


Solisti 9-12 gadi, mūsdienu estrādes dziedātāji

1.vieta Eleonora Gilberte, 12 gadi, Rīga, pedagogs Svetlana Šibajeva;

2.vieta Kristiana Čilipane, 9 gadi, Tukums, pedagogs Anita Geidāne;

3.vieta Emīlija Mūrmane, 10 gadi, Rīga, pedagogs Linda Kupča.


Solisti 9-12 gadi, akadēmiskie dziedātāji

1.vieta Nellija Šēvēja, 11 gadi, Rīga, pedagogs Zaiga Lazdiņa- Radziņa,

2.vieta Anna Grieta Freimane, 9 gadi, Jūrmala, pedagogs Agnese Čimale.


Solisti 13-16 gadi, mūsdienu estrādes dziedātāji

1.vieta Elza Gudermane, 16 gadi, Liepāja, pedagogs Laura Bulava;

2.vieta Meldra Vītola, 14 gadi, Kazdanga, pedagogs Sandra Strazdiņa;

3.vieta Ulla Katrina Dubra, 15 gadi, Tukums, pedagogs Marlēna Keine;


Solisti 13-16 gadi, akadēmiskie dziedātāji

1.vieta Viestards Valbe, 16 gadi, Rīga, pedagogs Karmene Radovska.


Solisti- pieaugušo grupa

1.vieta Māris Mednis, 40 gadi, Tukums;

3.vieta Aleksandra Andersone, 40 gadi, Aizkraukle.


Popgrupas 4-6 gadi

1.vieta MINI POPPY, Rīga, pedagogs Gunta Stade;


Popgrupas 7-12 gadi

1.vieta VARAVĪKSNE, Tukums, pedagogs Anita Geidāne;

2.vieta DADZĪTIS, Baldone, pedagogs Lāsma Uzrauga;

3.vieta KANDAVAS TONIS, Kandava, pedagogs Kristīne Broka- Meļķe.


Paldies visiem pedagogiem, dalībniekiem, vecākiem un atbalstītājiem. Paldies Kandavas kultūras nama tehniskajai komandai! Pasākums tiešām bija svētki Kandavā.

Uz tikšanos nākamgad- pirmajā jūnija sestdienā- 1.JŪNIJĀ- KANDAVĀ!

Lasīt visu ziņu galerija (73)

Teātra uzvedumu festivāls "Dedzi gaiši, uguntiņa!"

28.04.2023 10:00

dedzi-gaisi-uguntina.jpg28. aprīlī no plkst. 10:00 Kandavas kultūras namā notiks Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivāls "Dedzi gaiši, uguntiņa!".

Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Neona ballīte jauniešiem

22.04.2023 19:00 - 23:00

3343244252264080365068325952820165936506133n.jpg22. aprīlī no plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā Neona ballīte jauniešiem.

Lasīt visu ziņu

Izrāde "Garāža"

15.04.2023 17:00

“Garāža”

nāvīga komēdija

  “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā izrādi ar pazīstamo un iemīļoto aktieri Aināru Ančevski.

Ko izrādē darīs ne mazāk pazīstamais aktieris Ivars Kļavinskis, kāpēc tās nosaukums ir “Garāža” un kāpēc komēdija ir nāvīga, skatītāji uzzinās 15. aprīlī, plkst. 17.00 Kandavas kūltūras namā.

 Izrādes radošajā sastāvā darbojas režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, bet autors Pannas Teātra skatītājiem jau zināms kā izrādes “Viņi melo labāk” dramaturgs un Spēlmaņu Nakts balvas par gada sasniegumu oriģināldramaturģijā ieguvējs - Artūrs Dīcis.

 Kādi “instrumenti” tad glabājas autora Artūra Dīča “Garāžā”?

Negaidīti pavērsieni, izjokošana, humors, intrigas, šantāža, meli, atriebība, kaislība un mīlestība.

Ar visu šo instrumentu  palīdzību Aināram un Ivaram nāksies uzkonstruēt savu īsto, vienīgo un pareizo sievieti, kaut arī tādēļ nāktos izjaukt kāda kāzas vai pat pārtraukt izrādi.

Izrādē ir skaidrs risinājums kā to izdarīt. Un dažreiz tam var palīdzēt īsts veču humors.

garazas-afisa.jpg

Lasīt visu ziņu

Nāvīga komēdija "Garāža"

15.04.2023 17:00

3309878365936415322158873690869661007886471n.jpg15. aprīlī plkst. 17.00 Kandavas kultūras namā nāvīga komēdija "Garāža".

“Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā izrādi ar pazīstamo un iemīļoto aktieri Aināru Ančevski. Ko izrādē darīs ne mazāk pazīstamais aktieris Ivars Kļavinskis, kāpēc tās nosaukums ir “Garāža” un kāpēc komēdija ir nāvīga, skatītāji uzzinās, atnākot uz izrādi.
 
Izrādes radošajā sastāvā darbojas režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, bet autors Pannas Teātra skatītājiem jau zināms kā izrādes “Viņi melo labāk” dramaturgs un Spēlmaņu Nakts balvas par gada sasniegumu oriģināldramaturģijā ieguvējs - Artūrs Dīcis.
 
Kādi “instrumenti” tad glabājas autora Artūra Dīča “Garāžā”? 
Negaidīti pavērsieni, izjokošana, humors, intrigas, šantāža, meli, atriebība, kaislība un mīlestība. 
Ar visu šo instrumentu  palīdzību Aināram un Ivaram nāksies uzkonstruēt savu īsto, vienīgo un pareizo sievieti, kaut arī tādēļ nāktos izjaukt kāda kāzas vai pat pārtraukt izrādi. 
Izrādē ir skaidrs risinājums kā to izdarīt. Un dažreiz tam var palīdzēt īsts veču humors.

Izrāde vienā daļā bez starpbrīža.

Izrādes garums ~1h 40 min.

Izrāde nav paredzēta bērniem.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā 15 EUR, izrādes dienā 18 EUR.

Lasīt visu ziņu

KINO bērniem "MARMADJŪKS"

09.04.2023 15:00 - 16:30

marmadukeprint-1.jpgDraiskulīgais un lempīgais Marmadjūks apvienojas komandā ar leģendāru suņu treneri, lai pierādītu, ka ir pirmais vācu dogs, kurš pelnījis iegūt trofeju prestižā suņu izstādē - Vestminsteras Čempionu sacensībās.

Filma dublēta latviešu valodā.

Lasīt visu ziņu

JAUTRĀS LIELDIENAS KANDAVĀ

09.04.2023 12:00 - 16:00

dsc0115.jpg9. aprīlī Kandavas promenādē notika liela rosība, jo lieli un mazi kandavnieki un pilsētas viesi bija ieradušies svinēt pavasara atnākšanas svētkus jeb Lieldienas.

Svētki sākās ar apvienības “TEĀTRIS UN ES” Lieldienu izrādi „Trakās Lieldienas” un dienas laikā ikviens interesents varēja uzmeistarot savu putnu būrīti, klausīties Mazo Cāļu dziesmās, piedalīties radošajās olu darbnīcās, izskrieties Zaķu orientēšanās spēlē promenādes pļaviņā, nogaršot zaķskābeņu zupu un cīnīties par Zaķu kāpostu maisu Zaķu ģimeņu skrējienā.

Svētku laikā tika apbalvoti konkursa „Lieldienu zaķu figūras” dalībnieki. Šogad konkursam saņemti 11 pieteikumi, no kuriem piecas zaķu figūras veidojušas izglītības iestādes, piecas figūras veidojuši uzņēmumi un privātpersonas, kā arī viena zaķa figūra ir iesniegta privātīpašumu noformētāju kategorijā.

Galveno balvu jeb GRAND PRIX, kas ir lidojums ar GAISA BALONU 2 personām ieguva Kristers Kristbergs ar opi Jāni, kuri bija uzmeistarojuši zaķu figūru ar nosaukumu “Zirgs atvedis zelta olu zaķi”.

1. vietu un naudas balvu 200 EUR saņēma Inese un Vilnis Auziņi ar darbu “Burkāns bez komentāriem”. Inese ir ilggadēja konkursa dalībniece, kuras gatavotie dekori rotā pilsētu ne tikai Lieldienās, bet arī citos svētkos.

2. vietu un naudas balvu 100 EUR saņēma Pumpuru ģimene, kura konkursā piedalās pirmo reizi. Ģimene izveidojusi zaķu figūru ar nosaukumu “Ups…”.

3. vietu dala divi Kandavas uzņēmumi- SIA “Kandacas ceļi” ar zaķa figūru “Tehniskais zaķis” un “ABAS Smoke House” ar “Zaķīšu šūpolēm”. Arī šie uzņēmēji ir ikgadēji konkursa dalībnieki, kuru iepriekšējos gados veidotās zaķu figūras turpina izdaiļot pilsētvidi Lieldienās gadu no gada. Abu uzņēmumu pārstāvji balvās saņēma dāvanu karti Kandavas kultūras nama pasākumu apmeklēšanai.

Skatītāju simpātiju balvu- dāvanu karti Kandavas kultūras nama pasākumu apmeklēšanai saņēma SIA "Kandavas ceļi".

Arī pārējie dalībnieki saņēma pateicības balvas no Kandavas Kultūras nama: Briežu ģimene no Kandavas, Aija Vīnakmene no Vānes, Kandavas Lauksaimniecības Tehnikums, Zemītes sākumskola, Vānes sākumskolas 1.-6. klase, Vānes sākumskolas pirmsskolas grupa “Prātnieki”.

Lasīt visu ziņu galerija (59)

Cirka izrāde visai ģimenei "Apkārt zemeslodei"

06.04.2023 18:00

3309849904670553421682501923888692408727638n.jpg6. aprīlī plkst. 18.00 Kandavas kultūras namā cirka izrāde visai ģimenei "Apkārt zemeslodei".

Biļešu cena 8 EUR, 9 EUR.

Lasīt visu ziņu

Humora šovs "KANDAVA THE BEST"

01.04.2023 18:00 - 21:00

dsc0823.jpg1. aprīlī Kandavas kultūras namā pulcējās pilna zāle skatītāju uz humoršovu „KANDAVA THE BEST”.

Lasīt visu ziņu galerija (107)

Mazo vokālistu konkurss "Cāļa dziesmas Kandavā"

26.03.2023 13:00

dsc0578.jpg26. martā Kandavas kultūras namā jau otro gadu notika Mazo vokālistu konkurss „Cāļu dziesmas Kandavā” un bērnu ballīte, kas pulcēja pilnu zāli ar skatītājiem! Konkursā piedalījās 20 dziedošie Cālīši no Tukuma novada. Pasākumu vadīja nopietnais Cālis, jokdaris Papagailis un nenopietnā Vista. Tas bija īsts bērnu pasākums četru stundu garumā.

Pasākums sākās ar Cāļu himnu un citām Talsu bērnu popgrupas "TONIS" izpildītām dziesmiņām, kas iesildīja mazos konkursantus un finālā arī noslēdza konkursu. Katrs Cālēns konkursā piedalījās ar divām dziesmiņām- latviešu tautasdziesmu un brīvas izvēles dziesmu. Visi dalībnieki tika iedalīti trīs vecuma grupās un katrā grupā žūrija noteica 1.,2.,3.vietas ieguvēju, kā arī visa konkursa Lielās balvas, jeb LIELĀ CĀĻA ieguvēju, kurš uzvarot konkursā tiek izvirzīts dalībai Latvijas mēroga vokālistu konkursā „Kandava uzdod toni 2023”.

Žūrijā šogad bija mūzikas skolotāji- Sandra Šteinberga, Evita Ernštreite un Gints Birkenšteins, kuriem bija vairāk kā trīs stundu nopietns vērtēšanas darbs. LIELĀ CĀĻA balvu pārliecinoši ieguva SANDRIS BOJKOVSKIS, 3 gadi, Tukums, ped. Anita Geidāne.

Vecuma grupā no 2-4 gadi (pirmsskolas vecums) 2.vietu ieguva Artūrs Šterna, 4 gadi, Tukums, ped. Anita Geidāne, 3.vietu ieguva Estere Keirāne, 4 gadi, Pūre, ped. Ivita Leja.
Vecuma grupā 5-6 gadi (pirmsskolas vecums) 1.vietu ieguva Anda-Audrija Arbidāne, 6 gadi, Tukums, pedagogi vecāki, 2.vietu ieguva Alise Lokmane, 6 gadi, Tukums, pad. Anita Geidāne, 3.vietu ieguva Odrija Eglīte, Kandava, ped. Andra Vilkauša.
Vecuma grupā 7-9 gadi (1.-3.klase) 1.vietu ieguva Lūcija Gilova, 8 gadi, Zante, ped.Kristīne Elksnīte, 2.vietu ieguva Luīze Segliņa, 8 gadi, Tukums, ped. Anita Geidāne, 3.vietu ieguva Ieva Kesenfelde, 9 gadi, Kandava, ped. Ivita Leja.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī labākā Dziedošā Cāļa zīmējuma autors un šajā konkursā uzvarēja Madara Lipska, 5 gadi, Kandava.
Visu pasākuma laiku galerijā „Vējspārns” darbojās radošās darbnīcas, foajē bija bērnu našķu kafejnīca un par baloniem, burbuļiem, disko un atrakcijām rūpējās Papagailis.

Paldies dziedātājiem, paldies pedagogiem, paldies vecākiem, paldies skatītājiem, paldies pasākuma radošajai un tehniskajai komandai, kuriem sadarbojoties pasākums izdevās. Tiem Cālēniem, kuriem neizdevās iegūt godalgotās vietas, noteikti aicinām nenokārt knābīšus un piedalīties konkursā nākamajā gadā! Uz tikšanos Cāļu konkursā 2024.gadā!

Lasīt visu ziņu galerija (83)

Valmieras teātra izrāde “Kalendārs mani sauc”

18.03.2023 17:00

Valmieras teātris ar izrādi “Kalendārs mani sauc” viesosies Kandavā

 18. martā plkst. 17.00 Kandavas kultūras namā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde - Andra Kalnozola spožais un dzīvi apliecinošais debijas romāns “Kalendārs mani sauc” Mārtiņa Eihes režijā.

“Kalendārs mani sauc” galvenais varonis ir Oskars. Oskars zina no galvas kalendāru un katru dienu iet staigāties, jo tas viņam nāk par labu. Oskaram ir mamma, mīlestība un draugi, un par to visu viņš raksta savā dienasgrāmatā. Oskars objektīvo zināšanu trūkumu aizstāj ar subjektīvu skatījumu – tā saka mācītājs Arvīds. Oskars patīk bērniem un dulliem pensionāriem. Oskars nepieder īstenībai. Oskaram nepatīk runāt. Oskars ir izlēmis uztaisīt izrādi ar saviem draugiem par skumjām, kas piemeklē cilvēkus, kad prieks ir izrādījies vienkārši tukša tehnika. Taču, lai uztaisītu labu teātra izrādi, Oskaram ir jāsaņem drosme un visiem jāpastāsta par sevi. Tur tas suns aprakts.

 Andra Kalnozola romāna “Kalendārs mani sauc” galvenais raksturs Oskars, iespējams, nekad neticētu, ka par viņu reiz taps teātra izrāde. Un tomēr viņš ir tieši tāds varonis, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.

 Izrāde ieguvusi "Spēlmaņu nakts" 2021./2022. gada sezonas balvu kategorijā "Gada mazās formas izrāde".

 Izrādes radošajā komandā dramatizējuma autore Rasa Bugavičute-Pēce, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Pamela Butāne, gaismu mākslinieks Gatis Priednieks – Melnacis, kustību režisors Aigars Apinis, komponists Emīls Zilberts.

 Lomās: Meinards Liepiņš, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Regīna Devīte, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis.

 Biļetes var iegādāties kultūras nama kasē vai jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē un www.bilesuparadize.lv.

bilete-eur-22-20-18.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sieviešu dienas vakars Kandavā

08.03.2023 18:00

3293163781402758220551616416884396603840787n.jpg8. martā no plkst. 18.00 Kandavas kultūras namā Sieviešu dienas vakars Kandavā.
Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns" mākslinieka ANDRA KALNIŅA izstādes „Es uzdrīkstos” atklāšana ar autora dzeju, dziesmām un stāstiem. Izstādē būs redzama daba, ziedi, ainavas, ceļojumi.
Plkst. 19.00 uzstāsies Kaspars Markševics un Āris Ozols koncerta programmā "Vai Tu jūti mani, mīļā", kuru papildinās Kandavas saimnieces KITIJAS ŠVĪGERES gatavotie gardumi un dzērieni. 

Biļetes Kandavas kultūras nama kasē. Iespēja biļetes rezervēt, zvanot uz kasi pa tālruni 63182040. Biļetes cena 10 EUR.

Lasīt visu ziņu

Romantisks mūzikas vakars ar Laimi Rācenāju un Vjačeslavu Mitrohinu

24.02.2023 19:00

32076489054491023251937343289060014360008356n.jpg24. februārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā romantisks mūzikas vakars sveču gaismā pie galdiņiem ar Laimi Rācenāju un Vjačeslavu Mitrohinu mīlas dziesmu programmā "All you need is love" jeb, viss, kas Tev vajadzīgs, ir mīlestība.

Ieeja: 10 EUR. Vietu skaits ierobežots!

Lasīt visu ziņu

Izrāde bērniem "Trušu kāposti, jeb kā kļūt par varoni"

17.02.2023 10:00

a4afisatrusu-kapostikandava17-feb2023.jpgRadošā apvienība TEĀTRIS UN ES aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem

TRUŠU KĀPOSTI JEB KĀ KĻŪT PAR VARONI?

 Trusis  Pepe ir nolēmis apceļot pasauli kopā ar saviem labākajiem draugiem – trusi Riko un trusi Oto. Visi trīs ir nolēmuši vispirms doties uz Ameriku, kur dzīvo kovboji un indiāņi, tad uz Āfriku, kur apkārt skraida žirafes un zebras. Pēc tam viņi dosies tālāk uz Sniega zemi, kur aukstumā drebinās roņi un jūras lauvas. Tad mazliet paviesosies Āzijā, kur visi ēd ar irbulīšiem, BET… visus šos plānus izjauc Oto negaidīti dīvainā pazušana. Draugi ir nesaprašanā! Kas varēja notikt ar viņu labāko draugu? Un tad vēl, viņu mežā ir parādījušās tādas jocīgas skaņas!? Šoreiz trušiem ir jāsakopo visi savi spēki un drosme, lai pēc iespējas ātrāk atrastu pazudušo draugu. Pievienojieties arī tu Oto meklēšanā! Dziedi un smejieties kopā ar izrādes varoņiem un kas zina, varbūt kļūsi par Supervaroni!

 Režisors:

„…Sirsnīga izrāde, dažāda vecuma bērniem, kā arī pieaugušajiem. Smieklīgs, piedzīvojumiem bagāts, humoristisks un aizkustinošs stāsts par diviem bailīgiem trušiem, kuriem ir ne tikai ass prāts, bet īpaši cēla un labestīga sirds. Tāpat kā daudzās tautas pasakās, tā arī šajā stāstā varoņi dosies pasaulē meklēt laimi, pārvarēs visus šķēršļus, uzvarēs savas bailes un uzzinās visu par apkārtējo pasauli, kurā iegūs sev jaunus draugus.”

 Autors un režisors: Armands Ekštets / TV seriāla “Sirdsmīļā Monika” režisors

Žanrs: jautra izrāde bērniem un vecākiem

Izrādes ilgums: 45 min

Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Valoda: latviešu

Lasīt visu ziņu

Šovs "Kandavnieks dzied maskā"

10.02.2023 19:00
kandavnieks-dzied-1.jpg

Jau šo piektdien 10. februārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā jau otro gadu notiks pašmāju šovs "KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ", kuru arī šogad vadīs TV režisors Arvīds Babris, bet īpašais eksperts būs Intars Busulis.

Maskās dažāda žanra dziesmas dziedās 10 kandavnieki. UZMINI NU kuri slēpsies zem maskām? Dziedātājus maskās papildinās DEJU ŠOVS. Skatītājiem būs iespēja nobalsot par savu simpātiju.

Darbosies kafejnīca. Būs īsts atpūtas vakars, tādēļ pasteidzies Kandavas kultūras namā nopirkt biļetes!
Ieejas maksa 8 eur. Vietu skaits ierobežots. KASE T.-63182040.

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas koncerts "Vecgada šovs"

27.01.2023 19:00 - 20:00

kandavas-deju-skola.jpgKandavas Deju skola piedāvā papildkoncertu.

Lasīt visu ziņu

Filmas "NELŪGTIE VIESI" ekskluzīva pirmizrāde un tikšanās ar aktieri Andri Daugaviņu

26.01.2023 19:00

3261429477265950190855332780645702428952908n_0.jpg26. janvārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā notika ekskluzīva latviešu daudzsēriju filmas "NELŪGTIE VIESI" pirmizrāde. 

Tas kandavniekiem bija īpašs notikums, jo filma tika uzņemta Kandavā un pagājušajā vasarā divus mēnešus visa filmēšanās grupa bāzējās tieši mūsu kultūras namā.

Filmas producente Lelde Kovaļova šovakar ieradās kopā ar filmas režisoru Vladu Kovaļovu un galvenās lomas aktieri Andri Daugaviņu, kā arī pasākuma aizkadra operatoru Kristiānu Bērziņu.

Interesanti bija filmā redzēt Kandavu no cita skatu punkta un vēl uz lielā ekrāna. Zāle bija pilna skatītāju un visi sanākuši, lai baudītu atpūtu kopā.

Filma ir spraiga, asiem notikumiem bagāta, bet tai caurvijās liela deva humora un zālē ik pa laikam bija dzirdami smiekli. Ļoti labs latviešu seriāls, kuru ir patiesa interese skatīties tālāk. Paldies TET par šo ekskluzīvo pirmizrādes iespēju tikai Kandavā un par lielisko dāvanu kuponu katram apmeklētājam- mēneša bezmaksas televīzijas abonēšanai.

Paldies Leldei un visai viņas lieliskajai komandai!


Filmu aizliegts skatīties personām līdz 16 gadu vecumam!
Filma satur rupju leksiku, seksa ainas un/vai šausmas un vardarbību, kā arī narkotiku lietošanu u.tml. elementus, kas padara to nepiemērotu personām, kas jaunākas par 16 gadiem.

Seriāla "Nelūgtie viesi" ir  stāsts par sarežģītu izmeklēšanas lietu, kuru risina divi izmeklētāji – Ričards un Oskars. Galvenajās lomās talantīgie aktieri Andris Daugaviņš ("Kriminālās ekselences fonds") un Niklāvs Kurpnieks ("Bezvēsts pazudušās"), kā arī  Mārtiņš Kalita, Katrīna Kreile, Normunds Laizāns, Toms Kursītis, Varis Vētra, Kristīne Nevarauska-Atkočūne, Gerda Embure un citi.

Pēc ballītes kādā viesu mājā meža ielokā tiek atrasts miris jubilārs – 27 gadus jaunais Valters, ko atveido Toms Kursītis. Aizdomās turamie kļūst visi, kuri bija šajās dzimšanas dienas svinībās – Valtera tuvākie un uzticamākie draugi. Turklāt izmeklēšanu sarežģītāku padara fakts, ka visi liecinieki nepārtraukti melo un neviens nav gatavs atklāt, kas patiesībā notika slepkavības naktī, pēc kuras katram no viņiem dzīve vairs nekad nebūs tāda, kā iepriekš. Jo mums katram ir kāds noslēpums, ko mēs nekad negribētu atklāt pārējiem.

Filmas uzņemšana norisināsies lielākoties Kandavas pilsētā un tās apkārtnē.

Filmas treileris

https://failiem.lv/u/paecttft2?fbclid=IwAR2tJSdX4CodSSHhgJjL0Cg_EMesEEp1fe7f_ofHhB4VemNYg4q_eWdLj3E

Seriālam  kopumā ir 8 sērijas,  26.janvārī būs skatāmas seriāla 1. un 2. sērija.

Biļete: EUR 4,- Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē t.-63182040

Katram apmeklētājam, nopērkot biļeti, dāvanā bezmaksas pieslēgums uz 30 dienām no TET TV +

papildus-ir-apstiprinajums-kuponu-pieskirsanai-apmekletajiem-kas-nopirks-bileti-uz-kino-ar-aktivizacijas-terminu-lidz-28-02-2023-registrejoties-tet-tv-bus-30-dienas-skatities-saturu-tai-skaita-ari-jaunakas-serij.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Muzikāli dzejiska performance ar Andri Buli un Gintu Grāveli

21.01.2023 19:00

3267551564839901005955705001743725254707246n.jpg21. janvārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā aizvadīta muzikāli dzejiska performance ar Andri Buli un Gintu Grāveli.

Paldies apvienībai "GRABULIS", jeb talantīgajiem Dailes teātra aktieriem- Gintam Grāvelim un Andrim Bulim par brīnišķīgo muzikāli dzejisko vakaru Kandavas kultūras namā. Smiekli, dziesmas, dzeja....un glāze vīna....


Mēs esam 2 Lieliski aktieri. Gints- Lielisks, Es - otrs.
Mums abiem ir: mazlietiņ mīlīga, sirsnīga, feina, izklaidējoša, gaudulīga, līdzi jādzied, romantiska,”kas to zin kā beigsies”, improvizēta programma. Gints-dzied… Es - traucēju! Līdz šim visi samaksājuši. Nē, tas nav izmisums… Mēs esam DĀRGI!
Darām to, jo mums un jums patiks … Uzstājamies labprātīgi, bet reti tiekam! Galvenais,lai gandarījums simetrisks
Mums nav zvaigžņu slimība, BET Esam no Dailes teātra !!!
Jums nav 3. Pensijas līmenis? Mums arī nav … domāju, ka arī nebūs … Mums jau ir kaut kas kopīgs.

Ir pieredze šur tur: Kultūras namos, zelta kāzās, kad paliek 18, Skolotāju dienā, bankā, ārzemēs… utt.
Maksājam nodokļus, tātad patrioti, bet tādēļ vēl dārgāki …

Lasīt visu ziņu galerija (28)

Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde "Oligarhs"

13.01.2023 19:00 - 20:30

oligarhskandava-01.jpg

13. janvārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā komēdija "Oligarhs".

Jauns cilvēks Oskars Kaktiņš vēlas izglābt Latviju, vienkārši novācot uzņēmēju Aināru Krūmiņu… Oskara plāns ir nogaidīt izdevīgu brīdi kādas biroju ēkas liftā un tur uzbrukt

Krūmiņam. Viens Oskaram nav ienācis prātā – Krūmiņš dzīvē tik tālu ticis tāpēc, ka ir gatavs dažādiem dzīves scenārijiem.

Luga ir par sodīšanu, piedošanu un telpu starp šiem jēdzieniem. Luga ir meklējums, kur sākas tieksme sodīt un kur – vēlme piedot.

Lugas autors Artūrs Jankovskis ieguvis 2. vietu Nacionālā teātra lugu ideju makšķerēšanas konkursā.

Ieejas maksa EUR 12,-14,-16,-

Biļešu iegāde Kandavas k/n kasē (t-63182040) un Biļešu Paradīzes kasēs.

Lasīt visu ziņu

Mākslinieces Indras Rūpnieces darbu izsrāde. Gleznas un portreti.

09.01.2023 10:00 - 02.02.2023 - 16:00

rupniece.jpgEsmu dzimusi 1952.gadā Zemītes ciemā. Mācījos Liepājas lietišķās mākslas vidusskolā, pēc tam Mākslas akadēmijā grafikas nodaļā.

                   Paredzu, ka manus darbus nesapratīs. Sākumā es pati ne visai apzinājos kāpēc man gribas uzkrāsot to vai citu gleznu. Tagad zinu, ka tās ir manas emocijas ko esmu ielikusi, domājot par to, kas notiek pasaulē.

                   Ārsts P.Kļaviņš ir teicis, ka mūsu civilizācija ir nulles civilizācija. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs karojam. Ir tādi ieroči ar ko var iznīcināt visu cilvēci. Par to rakstīja Z.Mauriņa savā grāmatā Par pasaules vienotību.

                   Citēju: „Kopš totāla iznīcība apdraud arī lielās tautas, ir skaidrs, ka patiesu mieru, t.i., cilvēka cienīgu dzīvi var dot tikai visu rasu un tautu, tik labi lielo, kā arī mazo, brīva politiska, saimnieciska un kultūras sadarbība. Ka imperiālisms ir lielisks, tam var ticēt tikai debīlie un garā vājie.”

                   Jāsaprot: „Vai nu mēs izglābsimies visi, vai arī visi kopā aiziesim bojā. Pasaules vēsture laiku pa laikam jāraksta no jauna; šodien akcents no slepkavniecisku darbu slavināšanas jāpārnes uz garīgās dzīves plauksmi.”

„Atziņas spēku var salīdzināt ar sauli, kas apgaismo pasauli, zemi un citas planētas.”

„Var labi zināt daudzas valodas, taču radošam darbam tikai tad būs rezultāti, ja tas dzimst valodā, kura apgūta kopš bērna kājas. No seniem laikiem iekarotāji likuši šķēršļus brīvai pakļaujamās tautas valodai, saprazdami, ka mātes valodas iznīcināšana nozīmē patstāvīgā indivīda uzveikšanu. Savu apvārsni mēs paplašinām, citos ieklausīdamies, nevis tos pakļaudami.”

                   „Tuvoties pasaules vienotībai palīdz katrs, ja viņš īsteno trīs lietas: dara garīgu sava paša dzīvi; cenšas iepazīt un uzklausīt citus; atrod sevī spēku atzīt arī svešādo.”

                   Tā rakstīja Z.Mauriņa 1963.gadā. Vai tā ir utopija? Bet kas notiek tagad? Nākotne ir miglā tīta.

Lasīt visu ziņu

Gadu mija Kandavā

31.12.2022 22:00 - 01.01.2023 - 04:00

bbbbb.jpg31. decembrī no plkst. 22.00 līdz 4.00 Kandavas kultūras namā VECGADA BALLE. Dziedātājs Normunds Rutulis, Deju šovs ELMIRA un DJ JAX. Galdiņballe ar saviem groziņiem. Alkaholu ienest aizliegts, to varēs iegādāties bārā "Ballīte Ballītē". Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē T. 63182040. Lūgums rezervēt galdiņu. Biļetes cena iepriekšpārdošanā 17 EUR, balles laikā 20 EUR.

31. decembrī no plkst. 23.00 līdz 1.00 Kandavas Promenādē GAISMAS LĀZERŠOVS.

Aicinām noklausīties Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieces Ingas Priedes un Kandavas un pagastu apvienības vadītāja Jāņa Mazitāna svētku uzrunas, kas tiks atskaņotas 31.decembrī īsi pirms un īsi pēc pusnakts vecpilsētas Promenādē Gaismu šova laikā.

Lasīt visu ziņu

Kandavā piedzīvoti septiņi pasaku stāsti

26.12.2022 14:00 - 18:00

32237144112883414219463011234972619345149163n.jpg26. decembrī no plkst. 14.00 Kandavā četru stundu garumā varēja piedzīvot septiņus PASAKU STĀSTUS un piedalīties septiņās radošajās darbnīcās. Dienas laikā apmeklētāji varēja satikt Ziemassvētku vecīti un Grinču, kā arī Kandavas kultūras namā noskatīties divas Ziemassvētku kino izrādes. Pasākumu apmeklēja ļoti daudz cilvēku un guva jaukas emocijas.

Paldies Kandavas Tūrisma informācijas centram, Kandavas kultūras nama jauniešu deju kolektīvam "Imuliņa", kafejnīcai "Kandava", kafejnīcai "Pie Kristapa", Kandavas kultūras nama ģitārstudijai, "Kandavas Vīna namam", Kandavas muzejam un protams Kandavas kultūras nama un Kultūras un sporta centra radošajai un tehniskajai komandai un brīvprātīgajiem palīgiem! Komandai un sadarbībai ir spēks! Paldies Jums!

Lasīt visu ziņu galerija (46)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts "Kad piparkūkas smaržot sāk"

21.12.2022 18:00

21122022janiskirsisrutadudumakirsekandava.jpg21.decembrī pl.18:00 Kandavas kultūras namā būs Ziemassvētku ieskaņas koncerts, kurā komponista Jāņa Ķiršā ziemas dziesmas dziedās talantīgā dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse un Talsu bērnu un jauniešu vokālās studija TONIS dziedātāji, bet pie klavierēm sēdēs pats komponists. Tas būs skaists koncerts, kurš ievedīs mūs Ziemassvētku sajūtās.

Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Ceturtās adventes koncerts. "Gaismas pieskāriens"

18.12.2022 18:00

Koncertā piedalās dzejniece, komponiste Ingūna Lipska un jauktais koris "Kandava"gaismas-pieskariens-1.jpg

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas koncerts "VECGADA ŠOVS"

17.12.2022 17:00

kandavas-deju-skola-1.jpg17. decembrī plkst. 17.00 Kandavas kultūras namā notiks ikgadējais Kandavas Deju skolas koncerts "VECGADA ŠOVS".

Lasīt visu ziņu

Trešā advente. VI Latvijas vokālistu akadēmiskās un estrādes ziemas dziesmu konkurss "GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2022"

11.12.2022 12:00

11122022gaismasdziesmas.jpgJau 11.decembrī- TREŠAJĀ ADVENTĒ Kandavas kultūras namā notiks VI LATVIJAS VOKĀLISTU KONKURSĀ „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2022”. Šogad piedalīsies 118 dziedātāji izpildot 71 dziesmas no 17 dažādām Latvijas vietām kā- Rīga, Dobele, Jelgava, Ozolnieki, Jūrmala, Ādaži, Kuldīga, Valmiera, Liepāja, Ropaži, Mērsrags, Talsi, Tukums, Ķekava, Sabile, Olaine, Saldus. Jaunākajai dziedātājai ir 3 gadi.
Audzēkņus konkursam ir sagatavojuši 30 pedagogi- Andžela Hilo- Lukševica, Daiga Vilumsone, Inta Šveicere, Elita Jakušina, Ingūna Pētersone, Maija Lūsēna, Lolita Krūmiņa, Sindija Tropa, Agnese Čīče, Marita Snipke, Aigita- Guoģe- Lapiņa, Kaiva Gaigala, Irēna Karpa, Annemarija Moiseja, Svetlana Šibajeva, Ilona Poikāne, Inese Ozollapa, Ilze Riže, Kristīne Broka- Meļķe, Irina Parahņeviča, Linda Kupča, Anita Geidāne, Evija Lagzdiņa, Karmene Radovska, Agnese Čimale, Zinta Ošenberga, Ilze Rijniece, Agnese Korvstiļeva, Andris Veinbergs, Raimonds Bičus.

Šogad žūrijā būs dziedātājs, vokālais pedagogs ŽORŽS SIKSNA, dziedātāja INETA RUDZĪTE, mūziķis un komponists JĀNIS TABŪNS.
Aicinām apmeklēt gada sisnīgāko konkursu. Ieeja bez maksas. Konkurss notiks pa vecuma grupām visas dienas garumā sākot no 12:00.

Lasīt visu ziņu

Otrās adventes koncerts.

04.12.2022 14:00

otras-adventes-koncerts-1.jpgKoncertā piedalās Pāvula Jurjāna mūzikas skolas orķestris un solisti, Rīgas tehniskās universitātes pūtēju orķestris "SPO". Vadītājs Māris Martinsons.

Lasīt visu ziņu

Pirmās adventes koncerts "JĀĻAUJ BRĪNUMAM AUGT"

27.11.2022 15:00

jalauj-brinumam-augt1.jpgTikšanās ar talsinieci Elīnu Lāci dziesmās, dzejā un prozā. Būs iespēja iegādāties E.Lāces romānus "Dievs aicina augšup", "Tas brīdis kad...", "Taurenis vēderā".

ieeja bez maksas

Lasīt visu ziņu

Pasniegti apbalvojumi LR proklamēšanas 104. gadadienā Kandavā

18.11.2022 16:00 - 19:00

dsc0730.jpg18. novembrī Kandavas kultūras namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienas svinīgā apbalvošana, kurā apbalvojumus saņēma vienpadsmit novada ļaudis, kas pašaizliedzīgi un ar atdevi strādājuši savā tiešajā darbā, uzņēmējdarbībā, iesaistījušies labdarības kustībā, izglītībā, sportā, kultūrā un citās sabiedriskās dzīves jomās.

“Tukuma novada Atzinības raksts”

1. Ilzei Spuriņai – ārstei/pediatrei – par būtiskiem nopelniem Tukuma novada attīstībā veselības aizsardzībā, pašaizliedzīgu, ilggadēju un  profesionālu darbu bērnu un jauniešu veselības aprūpē;

2. Mārim Cietvīram– SIA “EM Constructions” valdes loceklim – par aktīvu iesaistīšanos Cēres pagasta konsultatīvajā darbā, finansiālu atbalstu Cēres sporta halles atjaunošanā, jauniešu motivēšanā atgriezties uz dzīvi laukos un saturīga brīvā laika pavadīšanā;

“Tukuma novada Cildinājuma balva”

3. Ramonai Liepiņai–Kraujai – Zemītes sākumskolas direktorei – par sabiedriski aktīvu darbu, jaunu tradīciju ieviešanu pagasta un skolas dzīvē, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sadarbību kopīgi veidojot lauku vidi, un dzīvesgudrības izzināšanu;

4. Dainai Batņai – Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas ilggadējai bibliotekārei – par ieguldījumu mācību procesa nodrošināšanā;

5. Ainai Aperčojei un Konstantīnam Aperčojam – par kultūrvides brīvprātīgu bagātināšanu un cittautiešu integrēšanu sabiedrībā, novada pozitīva tēla veidošanu un starptautisko sadarbību, ilggadēji vadot cittautiešu biedrību “Varavīksne”;

“Tukuma novada Pateicība”

6. Aivaram Rožinskim – Cēres pamatskolas sporta skolotājam – par apzinīgu un radošu pedagoģisko darbu, sporta un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, bērnu motivēšanu Cēres pagastā un Tukuma novadā;

7. Sanitai Zībiņai – Tukuma novada pašvaldības Finanšu nodaļas ekonomistei – par augstu profesionalitāti, ieinteresētību rezultātu sasniegšanā, darbu ārpus darbalaika, izpalīdzību un sapratni;

“Kandavas un pagastu apvienības Pateicība”

8. Līgai Vaivadei - Kalnmeierei un Kristīnei Vilcānei - par pozitīvu Kandavas tēla veidošanu, tūrisma popularizēšanu un iesaistīšanos uzņēmējdarbībā un Tūrisma attīstībā;

“Kandavas un pagastu apvienības Gada uzņēmējs”

9. SIA “Abas Engineering” Guntaram Indriksonam un inženierim Stephen Hartley (Stīvens Hārtlijs)- par Kandavas pievienoto vērtību un vārda nešanu Latvijā un pasaulē;

“Kandavas un pagastu apvienības Gada labdaris”

10. Varim Krūmiņam - par nesavtīgu un pašaizliedzīgu palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem, sniedzot patvērumu un atbalstu no kara šausmām;

“Kandavas un pagastu apvienības Gada lepnums”

11. “Gada lepnums”Inesei Auziņai un Baibai Truhņēvičai - par iesaistīšanos labdarības kustībā, atbalstu sabiedriskajās un kultūras norisēs novadā un nenogurstošu brīvprātīgu darbu apkārtējās vides sakopšanā.

Lasīt visu ziņu galerija (134)

LATVIJAS REPUBLIKAS PROKLAMĒŠANAS DIENA

18.11.2022 16:00

latvijas-valsts-proklamesanas-gadadiena.jpg16:00 SVĒTKU SARĪKOJUMS

 • APBALVOŠANA
 • KONCERTS- piedalās ansamblis "STIPRĀS SIEVAS", etnogrupa "OGAS"
 • Pasākumu kuplinās jauniešu deju kolektīvs "IMULIŅA"

21:00 SVĒTKU BALLE  (galdiņballe ar saviem "groziņiem")  kopā ar grupu "LUSTĪGAIS BLUMĪZERS" ieejas maksa: EUR 12,- iepriekšpārdošanā  EUR 10,- Iespēja rezervēt galdiņu, kase- 63182040

Lasīt visu ziņu

Aicinām svētku koncertu un apbalvošanas pasākumu vērot tiešraidē

18.11.2022 16:00

facebook-live.jpg18. novembrī plkst. 16.00 Kandavas kultūras namā aicinām klātienē apmeklēt Valsts svētku koncertu un svinīgo apbalvojumu pasniegšanu vai arī vērot pasākuma tiešraidi internetā pašvaldības oficiālajā Facebook kontā: https://www.facebook.com/event...


Kandavas kultūras namā būs iespēja sveikt sekojošus apbalvojumu saņēmējus:
- Māri Cietvīru (tiks sveikts arī Tukuma kultūras namā plkst. 19.00);
- Ainu un Konstantīnu Aperčojus;
- Aivaru Rožinski (tiks sveikts arī Tukuma kultūras namā plkst. 19.00);
-
Ramonu Liepiņu-Krauju (tiks sveikta arī Tukuma kultūras namā plkst. 19.00);
- Sanitu Zībiņu;
- Līgu Vaivadi-Kalnmeieri un Kristīni Vilcāni;
- Guntaru Indriksonu un Stephen Hartley;
- Vari Krūmiņu;
- Inesi Auziņu un Baibu Truhņēviču.

Dainu Batņu aicinām sveikt Tukuma kultūras namā 18. novembrī plkst. 19.00, savukārt Ilzei Spuriņai lūgums apsveikumus nodot individuāli, jo svētku pasākumos nebūs klātesoša.  

Lasīt visu ziņu

KONCERTŠOVS "Ar sirdi Kandavā un Latvijā"

12.11.2022 17:00

12.novembrī pl.17:00 Kandavas kultūras namā KONCERTŠOVS "AR SIRDI KANDAVĀ UN LATVIJĀ", kurā patriotiskas dziesmas izdziedās dziedātāji Ketija Morāne, Rio Roberts Gūtšmits, Inna Freiberga un Edgars Naglis no Kandavas un dziedātāji no pagastu apvienības- duets  –Eva Bērziņa un Solveiga Zilberta no Vānes, Deniss Bičkovskis no Valdeķiem, Maija Zilberta no Matkules, duets- Zane Ņukša-Valdmane un Uldis Oliņš no Zantes, duets– Gaļina Balode un Maruta Vilumsone no Zemītes, Aleksa Valtere no Cēres un Olga Seļivanova no Ukrainas. Dziedātājus pavadīs mūziķi- Anatolijs Livča- taustiņi, Jānis Tabūns- ģitāra, Gints Saulītis- basģitāra, Nikolass Mūrnieks- perkusijas, Evita Ernštreite un Sandra Šteinberga- bekvokāls. Īpašie viesi un eksperti- Ieva Akurātere, Elvijs Gruzītis un Maija Laukmane.
Pasākums divās daļās. Skatītājiem būs iesēja nodot savu balsi, lai noteiktu Skatītāju simpātijas titula ieguvēju.
Ieeja EUR 8,-
Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē.

 

ar-sirdi-kandavai-un-latvijai-1.jpg

Lasīt visu ziņu

Valmieras teātra izrāde "MĒS, ROKS, SEKSS UN PSRS"

11.11.2022 19:00 - 22:00

11. novembrī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde “Mēs, roks, sekss un PSRS” Jāņa Znotiņa režijā. Stāsts par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu.

Trīs draugi – septiņpadsmitgadīgie Andrejs, Vizma un Uģis – klausās mūziku, cenšas atrast savu vietu dzīvē, risina attiecības viens ar otru, ar savām ģimenēm un komunistisko režīmu. Viņu alkas pēc neatkarības no vecāku un iepriekšējo paaudžu uzskatiem un kontroles sakrīt ar lielajām, kolektīvajām, gaisā jūtamajām alkām pēc pārmaiņām un brīvības. Izrādē skanēs arī „Pērkona” mūzika, katrai dziesmai kļūstot par nozīmīgu daļu no stāsta.

 Režisors Jānis Znotiņš: “Braukājot ar izrādēm pa skolām, apspriežot mūsdienu notikumus, es bieži dzirdēju frāzi, ka tagad jau ir sliktāk kā padomju laikos. Šo izteikumu dzirdēju arī publiskajā vidē, starp politiķiem un tas man likās pilnīgs absurds. Ir jau vairākas paaudzes, kas ir uzaugušas neatkarīgā Latvijā, un viņi īsti neko nezina par padomju laikiem. Apzinoties to, kur mēs dzīvojam un kas ir mūsu kaimiņi, bija pilnīgi skaidrs, ka par to ir jārunā.”

 Radošajā komandā arī dramaturģe Ance Muižniece, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Pamela Butāne un gaismu mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis.

Lomās: Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Klinta Reinholde, Sandis Runge.

inline.jpg

Lasīt visu ziņu

Nākotnes cirks no Ukrainas ar jaunu programmu "CIRKS NO CITAS PLANĒTAS"

06.11.2022 15:00

Cirka šovs „Cirks no citas planētas” piedāvā mūsdienīgu cirka mākslas izrādi. Tādu kosmisko cirku Jūs vēl nebūsiet redzējuši - jūs sagaida milži, akrobāti, triki ar riņķiem, diožu šovs, lāzeršovs, gaismas gleznu šovs, ekvilibristi, brīnumainie ziepju burbuļi. Skatītāji līdz ar cirka māksliniekiem nonāk elpu aizraujošā nākotnē, jo tikai cirkā ir iespējams un fantastiski kļūst par realitāti! Mazos skatītājus īpaši iepriecinās jautri un smieklīgi klauni un mūsu cirka odziņa - piepūšamais lauvēns! Pasākums paredzēts visai ģimenei!
 
Biļte:  EUR6,-  bērniem; EUR 8,-pieaugušajiem.
Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīzes un Kandavas k/n (63182040) kasēs
  Pasākuma rīkotājs kandavas-kulturas-nama.jpg "L-EVENTS"

Lasīt visu ziņu

Ineses Grizānes izstāde "Mana mīļā Latvija"

28.10.2022 09:00 - 01.12.2022 - 13:00

1a1a1a.jpgNo 28. oktobra līdz 1. decembrim Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns" Ineses Grizānes izstāde „MANA MĪĻĀ LATVIJA”. Izstāde apskatāma darba dienās no plkst. 9.00 līdz 13.00 vai iepriekš norunājot vēlamo apskates laiku pa tālruni 27022882. Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

KARAOKE VAKARS

21.10.2022 21:00 - 22.10.2022 - 02:00

LIELO LEĻĻU IZRĀDE BĒRNIEM "KAS PAR DESĀM"

12.10.2022 10:00

12.oktobrī 10.00 Kandavas kultūras namā gaidīsim bērnus uz jautru lielo leļļu izrādi "KAS PAR DESĀM".  

Ieejas maksa: eur 3,- Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Kandavas k/n kasē t.-63182040

12-oktobri.jpg
Lasīt visu ziņu

Latvijas mūsdienu radošais deju konkurss KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS

27.09.2022 - 05.11.2022

deju-fest-kandava.jpg

Ieejas maksa: 2,- EUR

Deju grupas konkursam var pieteikties ar brīvas izvēles priekšnesumu, izvēloties kādu no mūsdienu deju žanriem, kā piemēram Laikmetīgā deja, Džeza deja, Modes deja, Zumbas deja, Hip- hop deja, ritma deja, Aerobikas priekšnesums, kuram ir veidota horeogrāfija.

DALĪBNIEKU VECUMA GRUPAS:
BĒRNI- 1.-4.KLAŠU GRUPA;
JUNIORI- 5.-9. KLAŠU GRUPA;
JAUNIEŠI- 10.-12. KLAŠU GRUPA;
PIEAUGUŠIE- „MŪŽAM JAUNIE" no 18 gadiem, bez vecuma ierobežojuma. 

Pieteikums jāpilda elektroniski. Lūdzu atvērt saiti https://ej.uz/kandavasdejufestivals un aizpildīt pieteikumu līdz 28.oktobrim (ieskaitot).  


Latvijas mūsdienu radošais deju grupu konkurss KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2022   NOLIKUMS

 NOLIKUMS-%20KANDAVAS%20DEJU%20FESTIV%C4%80LS%202022%20%C4%ABstais.pdf

Lasīt visu ziņu

Kandavnieces Innas Freibergas dizaina priekšmetu izstāde

23.09.2022 - 27.10.2022

inna-freiberga.jpgNo 23.septembra līdz 27.oktobrim Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns" kandavnieces Innas Freibergas dizaina priekšmetu izstāde.

Izstāde apskatāma darba dienās no pl. 9:00 līdz 13:00 vai iepriekš norunājot vēlamo apskates laiku pa tel.: 27022882. Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Dzejas dienās / Koncerts /Juris Kaukulis / Rokkoncerts solo.

16.09.2022 19:00

rokkoncerts-solo.jpg

16. septembrī, Dzejas dienu ievaros, Kandavas kultūras namā pl.19:00 grupas „Dzelzs Vilks” līdera Jura Kaukuļa solo rokkoncerts. Dziesmas pazīstamas un mazāk pazīstamas, dziesmas arī no teātra izrādēm ar dažādām ģitārām.

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas K/N kasē T.- 63182040. Ieeja 8 eur.


Lasīt visu ziņu

Dzejnieces Dagnijas Gudriķes 4.dzejas krājuma "Kā nebeidzama viļņošanās" atklāšana

10.09.2022 14:00

dsc6504.jpg10. septembrī, Dzejas dienu ietvaros, Kandavas kultūras nama mazajā zālītē brīnišķīgs pasākums- Dagnijas Gudriķes ceturtās dzejoļu grāmatas "Kā nebeidzama viļņošanās" atvēršanas svētki.

Pilna zāle Dagnijas dzejas cienītāju, kuru sirdis sasildīja dzejas vārdi. Ļoti sirsnīgs un muzikāls pasākums, kurā uzstājās ansamblis “DO-RE-MI” ar Dzintras Lindes oriģināldziesmām, kurām vārdu autore ir dzejniece Dagnija. Paldies par dzejas lasījumiem Maijai un pasākuma vadītājai Agitai. Paldies Dagnijai un viņas ģimenei, kuri par visu bija parūpējušies tā, lai šī diena būtu neaizmirstama!

Kristīne Broka-Meļķe, Kandavas kultūras nama vadītāja

Foto: Sanda Gudriķe

Lasīt visu ziņu galerija (16)

UZSTARO KANDAVĀ. Radošā nedēļa bērniem.

15.08.2022 09:00 - 19.08.2022 - 17:00

uzstaro-kandava-radosa-nedela.jpgBērniem vecumā no 6-12 gadiem tiek piedāvāta UZSTARO 2022 radošā meistarklašu nedēļa Kandavā, kas notiks no 15.08. - 19.08. no 9:00 līdz 17:00 Kandavas kultūras namā un visā Kandavā.

PROGRAMMĀ:

Vokālā māksla (dziedāšana), kustību prieks, radošās mākslas darbnīcas, sporta aktivitātes, fotosesija, stila skoliņa, pārgājieni, dažādas tikšanās un izklaides. Kandavas kultūras nama FB lapā tiks publicēts nodarbību grafiks.

Meistarklašu nedēļa notiek Kandavas kultūras namā, bet apceļota tiks visa Kandava.

Meistarklašu nedēļu organizē un vada skolotāja (mag.paed.) Kristīne Broka- Meļķe kopā ar pieaicinātiem dažādu jomu speciālistiem.

Pieteikšanās elektroniski mājas lapā  https://ieej.lv/meistarklases_Kandava

Dalības maksa nedēļā - 90 eur (cenā ietilpst ēdināšana- pusdienas un launadziņš)

Jāsamaksā 5 darba dienas pirms UZSRATO nedēļas sākuma!

PIESAKIES, NENOKAVĒ, VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Lasīt visu ziņu

Ceļojošā foto izstāde "ĢIMENE `21"

20.07.2022 11:00 - 18.08.2022 - 15:00

Izstāde apskatāma Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns" darba dienās no plkst.11.00- 15.00  Kontakttālrunis 27022882

gimene-21-afisa-datumi-papildinats.jpg
Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas mācību gada noslēguma koncerts

09.06.2022 19:00

dsc0816.jpg9. jūnijā plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā ar krāšņu koncertu tika svinēts Kandavas Deju skolas mācību gada noslēgums un absolventu izlaidums.

Koncertā visu grupu audzēkņi izdejoja latviešu dejas, mūsdienu dejas, kā arī tika izsniegtas apliecības Kandavas Deju skolas absolventiem.

Lasīt visu ziņu galerija (129)

Interaktīva izrāde bērniem "Lillīgās puķes jociņi"

11.05.2022 10:00 - 11:00

Pie jums dodas ciemos Lillīgā puķe Hiacinte ar saviem neparastajiem jociņiem un spēlītēm, kas aizraus gan mazos, gan lielos skatītājus. Līdz ar viņu izrādē satiksiet šī gada patronesi Rukšu meiteni, vienu milzīgi zaļu un milzīgu milzīgu Vardi un jokaino Žagatu. Kopā ar viņiem dziedāsiet, dancosiet un piedalīsieties dažu pārdrošu ideju īstenošanā. 
Gaidīsim jūs Kandavas kultūras namā 11.maijā plkst.10.00 uz interaktīvo izrādi bērniem "Lillīgās puķes jociņi"
Ieejas maksa 3,- eiro
Izrādes garums- 1 st
Informācija par biļešu iegādi Kandavas kultūras nama kasē- 63182040
Uz tikšanos !

lilligas-pukes-1.jpg

Lasīt visu ziņu

XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KONKURSS "KANDAVA UZDOD TONI 2022"

09.05.2022 - 04.06.2022

04062022kandavauzdodtoni.jpgSkolas mācību gada noslēgumā- 4.jūnijā aicinām piedalīties XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KLĀTIENES konkursā “KANDAVA UZDOD TONI 2022”!
Konkurss tiek organizēts jau 13.gadu, taču šogad tas pirmo reizi notiks Kurzemes mazpilsētā Kandava un šī iemesla dēļ mainīts arī nosaukums. Konkurss ir populārs visā Latvijā un tas pulcē daudz dziedātāju, tādēļ, ja arī TU dziedi, nenokavē no 10.maija līdz 30.maijam pieteikties konkursa mājas lapā www.kandavadzied.lv sadaļā KANDAVA UZDOD TONI un 4.jūnijā brauc uz Kandavu dziedāt!
Nolikumu no 9.maija vari meklēt arī mājas lapā www.kandava.lv.

Konkursā dalībnieki piedalās no 4 gadiem vairākās vecuma grupās, kategorijās kā akadēmiskās vai mūsdienu estrādes solisti, dueti, trio, ansambļi, popgrupas ar vienu brīvas izvēles dziesmu. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija- Arvīds Babris- TV režisors, pasniedzējs, konkursa krusttēvs, Paula Saija- mūsdienu estrādes un džeza dziedātāja, Dana Bramane- Latvijas Nacionālās Operas soliste, Raimonds Bramanis- Latvijas Nacionālās Operas solists.
Profesionāla žūrija noteiks laureātus katrā vecuma grupā un kategorijā, kā arī noteiks konkursa Grand prix ieguvējus, Labākā pedagoga titula ieguvēju un Skatītāju simpātiju ieguvējus. Apbalvošana notiks pēc katras vecuma grupas.
Visi dalībnieki saņems Slavinājumus, pedagogi saņems Pateicības, laureāti saņems medaļas, diplomus, bet statuetes saņems galveno titulu ieguvēji.

Saziņai e-pasts info@kandavadzied.lv , tel., vēlams whatsappā 28642222, 26180496.

Video skatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=kMA_5a7gyBU

NOLIKUMS_2022_KANDAVA%20UZDOD%20TONI_.pdf

Lasīt visu ziņu galerija (1)

PAULS un PAULA - JAUNS VĀRDS

24.04.2022 15:00

4.jpg24. aprīlī Kandavas kultūras namā skatītājus priecēja koncerts "PAULS un PAULA - JAUNS VĀRDS" | Raimonds Pauls un Paula Saija.

Koncertā uzstājās līdz šim plašākai publikai nezināma jauna dziedātāja Paula Saija, kuras vizītkarte ir skanīgs un dziļš balss tembrs. Šarmantās balss īpašniece, kandavniece Paula Saija paralēli studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza un populārās mūzikas nodaļā, aktīvi sevi pieteikusi gan kā meistarīgu bekvokālisti, gan kā pārliecinošu solisti. Koncertā skanēja komponista slavenie hiti kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju.

 Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēja Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti). 

Lasīt visu ziņu galerija (25)

LIELDIENAS KANDAVĀ

17.04.2022 11:00 - 16:00

1.jpg17. aprīlī Kandavas promenādē un muzejā notika liela rosība, jo lieli un mazi kandavnieki un pilsētas viesi bija ieradušies svinēt pavasara atnākšanas svētkus jeb Lieldienas.

Promenādē bija skatāma lielo masku luga bērniem „Lieldienu zaķis un pazudušais olu grozs”. Lugu kuplināja Kandavas deju skolas un Talsu vokālās studijas „Tonis” bērni. Promenādē varēja piedalīties arī putnu būrīšu naglošanā un Lieldienu atraktīvās sporta spēlēs. Pie Kandavas muzeja bija apskatāma olu izstāde, notika olu krāsošana, ripināšana un ēšana. Svētku nobeigumā Kandavas kultūras namā klātesošos priecēja jauktā kora „Kandava” Lieldienu koncerts.

 

Svētku laikā tika apbalvoti konkursu „Lieldienu zaķu figūras” un „Dziedošais cālis” dalībnieki.

Mazo mākslinieku konkursā “Dziedošais cālis” kopā tika iesniegti 99 darbiņi un uzvarētāji tika noskaidroti, no 435 iesniegtajiem balsojumiem: 1.vieta Karlīnai Zuzei, 2.vieta Madarai Lipskai un 3.vieta Danai Šteinbergai. Apsveicam!


Konkursam “Lieldienu zaķu figūra” šogad tika iesniegts rekordliels figūru skaits- 19 zaķu figūras.

1. vietu un galveno balvu 300 EUR saņēma Rinalds Šmēls;

Skatītāju simpātiju balvu- lidojumu ar gaisa balonu: Kandavas Reģionālās pamatskolas 1.klase;

2.vieta Natālija Piroženko (Ukraina): Dāvanu karte restorānā “Kalnmuiža”;

3.vieta “Ukraiņu zaķis”: Pikniks pie Teteriņu ezera.

Arī pārējie dalībnieki saņēma pateicības balvas: Inese Kleinberga (Kandava) un Aiga Bitmane (Vāne) visu 2022.gada sezonu varēs apmeklēt pasākumus brīvdabas estrādē “Ozolāji” bez maksas; Dace Deiķēna (Pūre) saņem dāvanu karti zirgu izjādēm no "Ivetas zirgi", Kristers Kristbergs (Talsi) un Ingus Rožinskis (Cēre) saņem dāvanu kartes Kandavas kartingu trasē un Evita Rožinska (Cēre) saņem dāvanu karti kafejnīcā "Kandava”.

 

Konkursam tika iesniegtas 8 zaķu figūras no dažādām izglītības iestādēm. Naudas balvas pirmajām trim vietām nodrošināja uzņēmējs Ainārs Vilkaušs. Vietu sadalījums starp izglītības iestādēm:

1. vieta Zemītes sākumskola: 100 EUR;

2.vieta Kandavas PII “Zīļuks” grupa “Zaķēni”: 50 EUR;

3.vieta Kandavas reģionālā pamatskola: 30 EUR.

Arī pārējās izglītības iestādes saņēma uzņēmēju sagādātas dāvanas: Kandavas PII “Zīļuks” grupiņas “Zemenīte” un “Zvaniņi”, kā arī Cēres pamatskolas 5.klases audzēkņi saņēma lauku sētas “Indāni” dāvanu kartes, savukārt, Cēres un Vānes pamatskolas audzēkņi dosies izbraucienā ar rodeļiem vai bagijiem  atpūtas bāzē “Zviedru cepure”.


Liels paldies visiem konkursa dalībniekiem par radošo pieeju zaķu figūru gatavošanā un uzņēmējiem par sagādātajām balvām!


Paldies uzņēmējam Guntim Meieram SIA "MunV" un veikalam "Vītoli AMI Kandava" par materiālu nodrošināšanu zaķu figūrām, kuras gatavoja Ukrainas iedzīvotāji!    

Lasīt visu ziņu galerija (43)

1.APRĪĻA ŠOVS "KANDAVA THE BEST"

01.04.2022 19:00 - 21:00

ipasie-viesi.jpg

1. aprīlī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā norisināsies šovs “Kandava The best”.

Piecas Kandavas uzņēmēju komandas sacentīsies pārbaudījumos. Īpašie viesi Roberto Meloni, Gerda Zeberiņa un Gundars Lintiņš. Pasākumu vadīs Jānis Kalniņš.

Ieejas maksa 7.00 euro, biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē.

Lasīt visu ziņu

"Sākums mūs atrod pats" Muzikāli literārs vakars pie tējas tases kopā ar Kārli Kazāku

25.03.2022 19:00

kandavas-kulturas-nama.jpg

25. martā plkst.19.00 muzikāli literārs vakars pie tējas tases „Sākums mūs atrod pats” kopā ar Kārli Kazāku.

Autora jaunās grāmatas prezentācija. Grāmatu būs iespēja iegādāties. Ieeja 5 eur.

Lasīt visu ziņu

Valters Poļakovs. Kailfoto izstāde "Atklāties no jauna"

08.03.2022 12:00 - 04.04.2022 - 15:00

No 8.marta Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns"  varēsiet aplūkot Valtera Poļakova kailfoto izstādi "Atklāties no jauna" . Šajās fotogrāfijās autors uzdrīkstas parādīt sievietes bez ierastā ikdienas apģērba. Tā būs iespēja izbaudīt brīvības sajūtu un apskatīt kailuma skaistumu.Izstāde apskatāma darba dienās no 12.00-15.00 vai iepriekš piesakoties pa tel.27022882 (Ance).

afisa-polakovs-1.jpg

Lasīt visu ziņu

13. februārī Kandavā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

13.02.2022 10:00 - 15:00

kandava1302.jpg13. februārī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Kandavas kultūras namā vakcinācija un balstvakcinācija pret Covid-19. Bez iepriekšējas reģistrācijas. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Balstvakcinācija ir viens no efektīvākajiem risinājumiem cīņā pret augstu saslimstību, tā spēj pastiprināt cilvēka imūno atbildi uzreiz un balstvakcīnas aizsargājošais efekts pēc vakcinācijas veikšanas ir jau nākamajā dienā, tāpēc vīrusa izplatības samazināšanai, būtiski, lai pēc iespējas lielāka sabiedrība savu balstvakcīnu varētu saņemt ātri un iespējami tuvu viņu ikdienas gaitām.  


Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta. Izbraukuma vakcinācijā iespējams vakcinēties ar Moderna, Janssen un Pfizer vakcīnām. Izbraukuma vakcinācijā būs iespējams saņemt arī balstvakcīnu. Jāņem līdzi pase vai ID karte.

Lasīt visu ziņu

Konsultatīvo padomju norises laiki

07.02.2022 - 28.03.2022

no-2-decembra-baltsvakcinaciju-pret-covid-19-var-sanemt-visas-personas-no-18-gadu-vecuma-4.jpg7. februāris, plkst.18.00 -  Vānes pagasta konsultatīvās padomes sēde, Vānes kultūras namā.

8. februāris, plkst. 17.00 – Kandavas pagasta konsultatīvās padomes sēde, Valdeķu kultūras namā.

9. februāris, plkst. 18.30 – Kandavas pilsētas konsultatīvās padomes sēde, Kandavas kultūras nama mazajā zālē, Lielā iela 27, Kandavā.

14. februārī plkst. 18:.00Zemītes pagasta konsultatīvās padomes sēde, Zemītes tautas namā.

17. februāris, plkst. 18.00 - Cēres pagasta konsultatīvās padomes sēde, Cēres pamatskolas zālē.

21. februāris, plkst. 18.30Matkules pagasta konsultatīvās padomes sēde, Matkules kultūras namā.

28. marts, plkst. 18.00Zantes pagasta konsultatīvās padomes sēde, Zantes kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

ŠOVS "Kandavnieks dzied maskā"

04.02.2022 19:00 - 21:00

2716307141144094253000161149983007535861127n.jpg4. februārī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā šovs "Kandavnieks dzied maskā". Vakara vadītājs- TV režisors Arvīds Babris.

Dziedātāji, dejotāji, balsošana, žūrija, balvas, slepenais viesis, kafejnīca. Uzmini nu, kurš slēpjas zem maskas?


  

Lasīt visu ziņu

ŠOVS "Kandavnieks dzied maskā"

04.02.2022 13:05 - 19:00

dsc0379.jpg4.februāra vakarā Kandavas kultūras namā notika šovs ”Kandavnieks dzied maskā”, kuru vadīja TV režisors un raidījuma „Uzmini nu” vadītājs Arvīds Babris.

Izklaidējošajā pasākumā zem maskām slēpās astoņi kandavnieki, kurus minēja gan žūrija, gan pasākuma apmeklētāji, bet priekšnesumus spilgti papildināja Kandavas deju skolas un Kandavas kultūras nama deju kolektīva „Imuliņa” dejotāji.

Žūrijas sastāvā bija Inga Priede- kandavniece, Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece, Gints Birkenšteins- mūziķis, Kandavas himnas autors, Kandavas mūzikas skolas pedagogs, Daigones šeihs, jeb Jānis Lepsis, kurš slavens ar saviem āboliem, kas tiek audzēti Pūrē, Strazdē un ne tikai, kā arī Kandavā pazīstams kā amatierteātra aktieris. Taču īpašā pasākuma viese bija Grēta Grantiņa- mūzikas šova “X faktors” uzvarētāja.

Jautrie MINJONI atklāja pasākumu un ieveda šovā, kurā piedalījās ZAĶIS, KAĶIS, BEGEMOTS, MINNIJA, BINGS, PELE, VIENRADZIS UN SUNS. Zālē un aizskatuvē valdīja sen aizmirsta atpūtas pasākuma sajūta. Smiekli, emocijas, labs humors mijās ar spilgtajiem tērpiem un dziesmām. Pēc atpūtas pauzes kafejnīcā „Pie Kristapa” notika dziedošo kandavnieku atklāšana un svinīgā apbalvošana.

Žūrija atminēja Lolitu Lejiņu, kas ir apģērbu veikala „Donna” pārdevēja, Rinaldu Šmēlu- SIA „Kandavas ceļi” darbinieku, finanšu konsultantu, Dagniju Gudriķi- dzejnieci un fotogrāfi, Lāsmu Mūrnieci- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas matemātikas skolotāju, Vari Krūmiņu- Kandavas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktoru, treneri, Jāni Mazitānu- Kandavas un pagastu apvienības vadītāju, Juri Alksniņu- laimīgu pensionāru, bet nespēja atminēt, kas slēpjas zem melnā zaķa BINGA maskas. Tā par konkursa uzvarētāju un arī Skatītāju simpātijas balvas ieguvēju kļuva Kitija Švīgere- Kandavas amatniecības centra vadītāja, bet kafejnīcas „Pie Kristapa” simpātijas balvu saņēma Lāsma Mūrniece, jeb MINNIJA. Tomēr visam pāri uzvarēja AZARTS un DRAUDZĪBA, tādēļ visi dalībnieki noslēgumā vienojās kopdziesmā „Disnejlenda”.

Liels PALDIES dalībniekiem, kuri veselu mēnesi nāca dziedāt un uzticējās scenārijam, KANDAVAS KULTŪRAS NAMA RADOŠAJAI KOMANDAI- Sovitai Jansonei- Kandavas kultūras nama pasākuma organizatorei, Jurģim Muskam- gaismotājam un scenogrāfam, Raivim Grantiņam- apskaņotājam un ierakstu veicējam, kā arī visiem Kandavas kultūras un sporta centra darbiniekiem.

Īpaši palies jāsaka mūsu atbalstītājiem- Kandavas deju skolai un pasniedzējām- Sonorai, Inesei un īpaši deju skolas vadītājai Andrai Eimanei. Paldies kafejnīcai „Pie Kristapa” par dāvanu kartēm un specbalvu, Daigones šeiha firmai „Augļu nams” par āboliem, firmai „ALFA SLS” par aparatūru.

 

Informāciju sagatavoja: Kandavas kultūras nama vadītāja Kristīne Broka- Meļķe.  

Lasīt visu ziņu galerija (49)

Anekdošu šovs "Atļausiet jūs pakutināt?"

28.01.2022 19:00 - 20:30

humorsfb-maketskandava-28-feb-nr2.jpg

ANEKDOŠU ŠOVS ir sagatavojis visiem humora mīļiem atpūtas vakaru pieaugušajiem, kurā priecēsim skatītājus ar SEPTIŅIEM jautriem stāstiem par dzīvi! Jā, tieši dzīve mums ļoti bieži piedāvā daudz pārsteigumu! Arī šo jautro stāstiņu varoņi iekļūs amizantās un smieklīgās dzīves situācijās, kuru risināšanā bez kārtīgas humora devas neiztikt. 

Par ko tad būs stāsts?  Tā kā uz planētas ZEME dzīvot kļūst ar katru dienu arvien interesantāk, mēs šajā humora vakarā apskatīsim vairākās mums aktuālas tēmas, kā piemēram

Kā šodienas apstākļos atrast sev otru pusīti?

Kopš bērnu dienām mums tiek stāstīts, ka īsts vīrietis līdzinās princim – viņam pieder karaļvalsts, viņš nāk mūs izglābt, viņš ir garš, stalts un muskuļains, kuram itin viss ir pa spēkam. Savukārt sieviete līdzinās princesei. Viņa ir skaista, laba, mīļa, iejūtīga pelnrušķīte. Daudzi uzskata, ka šādi vīrieši un sievietes dzīvo tikai pasakās. Ko darīt? Tikai neuztraucieties! Anekdošu šovam ir šis tas padomā! 

Kā izmantot savu veco garderobi lai joprojām izskatītos neatvairāmi?

Sakarā ar to, ka viss ar katru dienu kļūst dārgāk, mums ar vien grūtāk ir iespēja nopirkt sev stilīgas, izsmalcinātas drēbes. Pirmkārt, ir jātērē mūsu sūri nopelnītā nauda, otrkārt nav jau kur iet! Ko darīt? Dodot vaļu savai fantāzijai un radošumam!

 Kas vēl?

Protams vakarā gaitā vēl mēs izskatīsim daudz tēmas, kuras mums šodien šķiet tik aktuālas, kā piemēram – Kā ātrāk tikt pie viena miljona eiro? Bet par tām jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz mūsu skeču šovu „ATĻAUSIET JŪS PAKUTINĀT?

Režisors: Armands Ekštets

Izrādes ilgums: 1 h 30 min.

Lomās: TV raidījuma ANEKDOŠU ŠOVS aktieri - Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga un Armands Ekštets.

Ieejas maksa: EUR 5,-

Uzrādot derīgu Covid-19 pārslimošanas vai vakcinēšanās sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu. Pasākumā jālieto mutes un deguna aizsegs.

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē t.-63182040

Režisors: Armands Ekštets

Izrādes ilgums: 1 h 30 min.


Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (3)

Mazo vokālistu konkurss "Cāļu dziesmas Kandavā 2022"

24.01.2022 14:00 - 19.03.2022

afisa-calu-konkursiem-kandava.jpg

Mazo vokālistu konkurss "Cāļa dziesmas Kandavā 2022" NOLIKUMS

Lasīt visu ziņu

Mazo mākslinieku konkurss "Dziedošais cālis" NOLIKUMS

24.01.2022 - 17.04.2022
zimetaju-konkurss.jpgUZMANĪBU UZMANĪBU,  ZĪMĒJUMU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ PAGARINĀTS LĪDZ 1.APRĪLIM !

Mazo mākslinieku konkurss "Dziedošais cālis" NOLIKUMS

Lasīt visu ziņu

16. janvārī Kandavā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

16.01.2022 09:00 - 17:00

kandava1601.jpg16. janvārī no plkst. 9.00 līdz 17.00 Kandavas kultūras namā vakcinācija un balstvakcinācija pret Covid-19. Bez iepriekšējas reģistrācijas. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Balstvakcinācija ir viens no efektīvākajiem risinājumiem cīņā pret augstu saslimstību, tā spēj pastiprināt cilvēka imūno atbildi uzreiz un balstvakcīnas aizsargājošais efekts pēc vakcinācijas veikšanas ir jau nākamajā dienā, tāpēc vīrusa izplatības samazināšanai, būtiski, lai pēc iespējas lielāka sabiedrība savu balstvakcīnu varētu saņemt ātri un iespējami tuvu viņu ikdienas gaitām.  vakcinacija-janv.jpgPēc Nacionālā veselības dienesta sniegtajiem datiem par veiktajām vakcinācijām līdz 2021. gada 13. decembrim Tukuma novada pašvaldība ir sestajā vietā valstī ar kopējo vakcinācijas aptveri 76,39 % un piektajā vietā valstī grupā 60–69 gadi ar vakcinācijas aptveri 82,29 %, taču, neskatoties uz labajiem rādītājiem, novadā arvien ir liels skaits ar nevakcinētiem iedzīvotājiem – 9074 personas.

Aicinām iedzīvotājus vakcinēties un informējam, ka Tukuma novadā atkārtoti tiks organizēta izbraukuma vakcinācija pēc dzīvās rindas principa:

 • 16. janvārī
  • Kandavas Kultūras namā, Lielā ielā 28, no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00.
 • 22. janvārī
  • Engurē no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00, apstāšanās pie Engures Kultūras nama, Jūras ielā 85;
  • Lapmežciemā no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00, apstāšanās pie Lapmežciema Kultūras nama, Liepu ielā 2.
 • 25. janvārī
  • Smārdē no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00, apstāšanās Smārdes centrā, Meža ielā;
  • Slampē no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00, apstāšanās Slampes pagasta centrā, pie veikala “Regīna”.
 • 29. janvārī
  • Jaunpilī no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00, apstāšanās Jaunpilī, “Jaunkalni”;
  • Tumē no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00, apstāšanās pie Tumes pagasta Kultūras nama, Pasta ielā 1a.

✅ Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta. Izbraukuma vakcinācijā iespējams vakcinēties ar Moderna, Janssen un Pfizer vakcīnām. Izbraukuma vakcinācijā būs iespējams saņemt arī balstvakcīnu. Jāņem līdzi pase vai ID karte.


Lasīt visu ziņu

Marija Bērziņa, Valts Pūce, Raimonds Ozols koncertprogrammā "Brīnuma tuvumā"

28.12.2021 19:00

kandava_zsv_koncerts_afisa_01.jpg28.decembrī plkst. 19.00 Kandavas kultūras namā Marija Bērziņa, Valts Pūce, Raimonds Ozols koncertprogrammā "Brīnuma tuvumā".

Lasīt visu ziņu

Pirmās Adventes koncerts "Sajūti Ziemassvētkus"

28.11.2021 14:00 - 15:20

Klāt jau Ziemassvētku gaidīšanas laiks un Pirmajā adventē Kandavas kultūras namā dzirdēsiet grupu "Eridana". Šajā grupā apvienojušies mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kuri  arī šogad sagatavojuši svētku koncertprogrammu, caur ko vēlas nest Ziemassvētku sajūtas, kuras tik ļoti pietrūka pagājušajā gadā! Koncertā dzirdēsiet gan oriģinālas, gan visiem zināmas un iemīļotas Ziemassvētku dziesmas Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona izpildījumā no mūsu albuma "Sajūti Ziemassvētkus", kā arī dažus pirmatskaņojumus. 

Ieejas maksa EUR 5,-  Uzrādot COVID-19 pārslimošanas un vakcinēšanās sertifikātu, un personas apliecinošu dokumentu. Sakarā ar to, ka sēdvietām jābūt fiksētām, lūgums biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā kultūras nama kasē (ieeja no Dārza ielas puses), bet arī koncerta diena varēsiet tās iegādāties.

kandavas_afisa_maza_izmera.jpg

Lasīt visu ziņu

21.novembrī Kandavā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

21.11.2021 10:00 - 17:00

vakcinacijas_plakats_kandava.jpg21.novembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Kandavas kultūras namā Vakcinācija pret Covid-19. Bez iepriekšējas reģistrācijas. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Izbraukuma vakcinācija

Izbraukuma vakcinācija rudens periodā tiks realizēta galvenokārt apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietiekami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktiem – turpinās izbraukuma vakcinācija Rēzeknes novadā, sāksies intensīva izbraukuma vakcinācija Preiļu novadā, būs arī Tukuma, Limbažu un Saulkrastu novados. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar Moderna, Pfizer, Janssen, jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta Pfizer vakcīna.

 

Otrdien, 16. novembrī

No 09:00 līdz 10:30 Rēzeknes novada Dricānu pagasta kultūras namā

No 11:30 līdz 13:00 Rēzeknes novada Sakstagala sabiedrisko aktivitāšu centrā

No 14:00 līdz 15:30 Rēzeknes novada Audriņu pamatskolā

 

Ceturtdien, 19. novembrī

No 9.00 līdz 11.00  Preiļos Aglonas iela 1a  Preiļu pensionāru biedrībā

No 12.00 līdz 13.30 Preiļu novada Silajāņu pagasta pārvaldē

No 14.30 līdz 16.00 Preiļu novada Riebiņu kultūras namā

No 9:00 līdz 11:00 Tukuma novada Pūres pagasta bibliotēkā

No 12:00 līdz 14:00 Tukuma novada Tumes pagasta kultūras namā

No 15:00 līdz 17:00 Tukuma novaca Slampes pagasta centrā

 

Sestdien, 20. novembrī

No 9.00 līdz 10.30 Preiļu novada Sīļukalna pagasta pārvaldē

No 11.00 līdz 12.30 Preiļu novada Galēnu pagasta pārvaldē

No 13.30 līdz 15.00 Preiļu novada Stabulnieku kultūras namā

No 8:00 līdz 11:00 Rēzeknes novada Ozolaines tautas namā

No 13:00 līdz 15:00 Rēzeknes novada Maltas kultūras namā

No 9:00 līdz 11:00 Tukuma novada Milzkalnes pagastā veikala “Citro” stāvlaukumā

No 12:00 līdz 14:00 Tukuma novada Smārdes pagasta centrā

No 15:00 līdz 17:00 Tukuma novada Lapmiežciema kultūras namā

No 9:30 līdz 11:00 Limbažu novada Skultes pagastā Multifunkcionālajā Skultes centrā

No 9:00 līdz 12:00 Saulkrastu novada Zvejniekciema kultūras centrā

No 13:00 līdz 15:00 Saulkrastu novada Sējas pagasta Pabažu klubā

No 10:00 līdz 17:00 Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu iela 13

 

Svētdien, 21. novembrī

No 9.00 līdz 10.30 Preiļu novada Rušonas kultūras namā

No 11.00 līdz 12.30 Preiļu novada Aglonas pagasta pārvaldē

No 13.00 līdz 16.00 Preiļos, Aglonas ielā 1a, Preiļu pensionāru biedrība

No 9:00 līdz 16:00 Cesvaines Tūrisma info centrā Pils ielā 2

No 10:00 līdz 17:00 Tukuma novada Kandavas kultūras namā

 

Izbraukuma vakcinācija viensētās sadarbībā ar NBS

Izbraukuma vakcinācijas viensētās sadarbībā ar NBS šonedēļ notiek Augšdaugavas un Rēzeknes novados.


Valsts svētku laikā strādās arī atsevišķi vakcinācijas punkti, kursēs vakcīnbusi, notiks izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 un vakcinācija viensētās Latgalē sadarbībā ar NBS.

Vakcinācijas punkti

18. novembrī Rīgā būs atvērti šādi vakcinācijas punkti tirdzniecības centros Galleria Riga, Alfa, Riga Plaza, Imantas tirgus, kā arī vakcinācijas punktā 3. trolejbusa galapunktā, Rēzeknē Atbrīvošanas alejā 106, Daugavpils olimpiskajā centrā, vakcinācijas punktos t/c Ditton, Mego, Solo, Liepājas Pētertirgū un Latviešu beidrības namā.

No 19. līdz 21. novembrim vakcinācijas punkti Latvijā strādās saskaņā ar Veselības ministrijas mājaslapā publicēto grafiku.

 

Vakcīnbusi

Rīgā darbosies bez izmaiņām – grafiks atrodams šeit.

Daugavpilī – 18. novembrī vakcīnbuss nedarbosies, atsāks darbu 19. novembrī.

Jēkabpilī un Jēkabpils novadā - vakcīnbuss nebrauks no 18. līdz 23. novembrim, atsāks darbu  24.novembrī.

Rēzeknē – nedarbosies 18. un 19. novembrī, astsāks darbu 20. novembrī.


 

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Lasīt visu ziņu

SVĒTKU KONCERTS

18.11.2021 17:30

18. novembrī, plkst. 17.30 Kandavas kultūras namā Valsts svētku svinīgais sarīkojums:
      •Apbalvošanas ceremonija
      •Valsts prezidenta dāvātais svētku koncerts Kurzemei - piedalās Kārlis Lācis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Kaspars Znotiņš.

Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem, sejas maskās un ar sadarbspējīgu sertifikātu!

 Ielūgumus var saņemt Kandavas kultūras namā. T. 63182040

18_konc.jpg

Lasīt visu ziņu

2.oktobrī Kandavā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

02.10.2021 09:00 - 15:00

vakcinacija_kandava.jpg2.oktobrī no plkst. 9:00 līdz 15:00 Kandavas kultūras namā Vakcinācija pret Covid-19.

Būs iespēja saņemt gan otro poti tiem, kuri iepriekšējā izbraukumā Kandavā saņēma 1.poti, gan tiem, kuri gatavi saņemt pirmo poti.

Bez iepriekšējas reģistrācijas. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība.

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks 13 apdzīvotās vietās, realizējot pieeju – vakcinācijas pakalpojums pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām. Izbraukuma vakcinācija rudens periodā tiks realizēta galvenokārt apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietiekami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktiem. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā pamatā tiks vakcinēts ar Pfizer un Janssen vakcīnām.

 

Trešdien, 29. septembrī

No 9:00 līdz 17:00 Tukuma kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas un notiks Pfizer 2. devu vakcinācija)

 

Sestdien, 2. oktobrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

no 9.00 līdz 15.00 Kandavas kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas un notiks Pfizer 2. devu vakcinācija)

no 12:00 līdz 16:00 Valmieras novada Naukšēnu pagasta “Krācēs” (pieejamas būs arī 100 Janssen devas)

no 17:00 līdz 19:00 Aizkraukles novada Seces kultūras namā (pieejamas būs arī 80 Janssen devas)

no 10:00 līdz 13:00 Rēzeknes novada Mākoņkalna tautas namā Lipuškos, (pieejamas būs arī 100 Janssen devas)

no 9:00 līdz 16:00 Līvānu kultūras centrā (pieejamas būs arī 300 Janssen devas)

no 9:00 līdz 12:00 Aizkraukles novada Neretas kultūras namā (pieejamas būs arī 80 Janssen devas)

no 13:30 līdz 15:30 Jaunjelgavas kultūras namā (pieejamas būs arī 80 Janssen devas)

 

Svētdien, 3. oktobrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

no 9:00 līdz 17:00 Tukuma kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas un notiks Pfizer 2. devu vakcinācija)

no 16:00 līdz 18.00 Skrīveru kultūras centrā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas)

no 11:00 līdz 16:00 Jaunmoku pilī (pieejamas būs arī 200 Janssen devas)

no 12:00 līdz 14:00 Kokneses kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas)

no 9:00 līdz 11:00 Pļaviņu kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas)

no 10:00 līdz 13:00 Balvu novada Šķilbēnu pagasta Upītes tautas namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas)

 

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

Lasīt visu ziņu

Jauktais koris "Kandava" atsāk sezonu !

27.09.2021 19:00

img_20200929_114235.jpgJauktais koris "Kandava" atsāk sezonu un aicina dalībniekus uz pirmo tikšanos  27. septembrī 19.00 Kandavas kultūras namā (ieeja no Dārza ielas puses). Aicināti gan esošie, gan bijušie, gan jaunie kora dalībnieki. Tiksimies ar kormeistari Dzintru Lindi un jauno diriģenti Daci Pereru.

Lasīt visu ziņu

Šonedēļ Kandavā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

11.09.2021 10:00 - 15:00

tversana.jpg11.septembrī no plkst. 10:00 līdz 15:00 Kandavas kultūras namā Vakcinācija pret Covid-19. Bez iepriekšējas reģistrācijas. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība.

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks Kandavā, Koknesē, Pļaviņās, Bērzgalē, Jaunjelgavā, Skrīveros, Viļānos, Višķos, Ambeķos un Naujienā. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji.

 

Sestdien, 11. septembrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

no 10.00 līdz 15.00 Kandavas kultūras namā

no 9:00 līdz 12:00 Koknese kultūras namā

no 13:00 līdz 16:00 Pļaviņu kultūras namā

no 10:00 līdz 15:00 Bērzgales kultūras namā

 

Svētdien, 12. septembrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

no 9:00 līdz 12.00 Jaunjelgavas kultūras namā

no 13:00 līdz 16:00 Skrīveru Kultūras centrā

no 7:00 līdz 14:00 Viļānu gadatirgū pilsētas stadionā

 

“Rudens periodā izbraukuma vakcināciju plānojam turpināt, realizējot pieeju – iespēja saņemt vakcīnu pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām. Plānojam un būsim apdzīvotās vietās, kur vakcinācijas aptvere ir zema  un ikdienā iespēja saņemt vakcīnu pret Covid-19 nav tik plaša,” akcentē NVD vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča. Paralēli rudenī ciešā sadarbībā ar pašvaldību sociālajiem dienestiem notiks izbraukuma vakcinācijas pagastos. Kā pirmie šādu praksi realizē Augšdaugavas sociālais dienests, sadarbībā ar kuru izbraukuma vakcinācijas notiks Augšdaugavas novada pagastos – šonedēļ tie notiks: 8. septembrī Višķu un Ambeķu pagastā, 10. septembrī Naujienas pagasta Vecstropu sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā.

 

Izbraukuma vakcinācijā pamatā tiks vakcinēts ar Pfizer vakcīnām. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

 

Nedēļas nogalē darbosies arī vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

Lasīt visu ziņu

Pastaigu taka "Kandava- pilsēta ar ozola spēku"

01.05.2021 10:00 - 04.05.2021 - 16:00

Kandavas kultūras nams no 1.- 4.maijam aicina Tevi izstaigāt pastaigu taku "Kandava- Pilsēta ar ozola spēku", kura aizvedīs Tevi pie dažādiem ozoliem.aicinam_visus_dabas_cienitajus_pavadit_brivo_laiku_pastaigu_taka.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas Mākslas nodaļas bijušo absolventu noslēguma darbu izstāde

07.12.2020 - 31.12.2020

20201207_132607.jpgGalerijā “Vējspārns” Kandavas kultūras namā no 7.decembra apskatāma Kandavas Mākslas un mūzikas skolas bijušo absolventu noslēguma darbu izstāde.

Kandavas Mākslas skola dibināta 1992.gadā. Skolas direktore no dibināšanas līdz 2012.gadam bija Ērika Klauberga. Pēc Mākslas skolas apvienošanas ar mūzikas skolu 2012.gadā,  direktore ir Maruta Balode.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Latvijas Republikas 102. gadadienā pasniegti apbalvojumi novadniekiem

18.11.2020 16:00 - 18:00

dsc_0455.jpg18.novembrī Kandavas kultūras namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienas svinīgā apbalvošana, kurā apbalvojumus saņēma trīspadsmit novada ļaudis, kas pašaizliedzīgi un ar atdevi strādājuši savā tiešajā darbā, uzņēmējdarbībā, iesaistījušies labdarības kustībā, izglītībā, sportā, kultūrā un citās sabiedriskās dzīves jomās.


Apbalvojums “Kandavas novada Pateicība”:

-Vijai Dembovskai par mūža ieguldījumu un aktīvu iesaistīšanos Vānes pagasta un Kandavas novada sabiedriskajā dzīvē;

-Inetai Feldmanei par Kandavas vārda popularizēšanu ar zīmolu “Ieviņas kūkas” vairāk kā 20 gadu garumā, un novada sporta un kultūras pasākumu atbalstīšanu;

-Gunai Kraucei par iejūtību, atbalstu, labestību pret bērniem savā darba vietā skolā un labdarību un rūpēm par mūsu četrkājainajiem draugiem;

-Regnāram Liepiņam par ilggadēju, apzinīgu un kvalitatīvu kurpnieka darbu Kandavas pilsētā;

-Jurģim Muskam par radošu pieeju tiešajā darbā, aktīvu iesaistīšanos kultūras dzīvē un nesavtīgu atbalstu sabiedriskajās norisēs novadā;

-Daigai Poškai par ilggadēju ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā Zantes pagastā, aktīvu sabiedrisko darbību un iesaistīšanos pagasta kultūras dzīvē;

-Armandam Priedem par ieguldījumu Zemītes pagasta izaugsmē un nenogurstošu brīvprātīgā ugunsdzēsēja pienākumu veikšanu;

-Agitai Riekstiņai par nozīmīgu ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un inovatīvām idejām izglītības darbā Kandavas novadā;

-Seilai Šenbergai par ieguldījumu strādājot ar bērniem Montesori programmā, radošu pieeju un jaunu metožu pielietošanu sociālajā darbā.


Apbalvojums “Kandavas novada Gada uzņēmējs”
Intaram Graudēvicam par savas zemnieku saimniecības attīstību, dodot darbu novada iedzīvotājiem, iesaistīšanos un atbalstu pagasta labiekārtošanā.


Apbalvojums “Kandavas novada Gada labdaris”
Gotfrīdu ģimenei  par iesaistīšanos labdarības kustībā, palīdzot vientuļiem pensionāriem, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm, līdzdalību dažādu pasākumu rīkošanā novadā, atbalstot kultūras un sporta aktivitātes.


Apbalvojums “Kandavas novada Gada Lepnums”
Ievai Annijai Stepiņai par augstiem sasniegumiem šķēpmešanā, nesot Kandavas vārda atpazīstamību Latvijā un pasaulē.     


Apbalvojums “Kandavas novada Goda pilsonis”
Zigurdam Megnim par ilggadēju un nesavtīgu darbu Kandavas novada attīstībā, labiekārtošanā un jaunatnes patriotiskajā audzināšanā, novada pensionāru biedrības vadīšanu un aktīvu iesaistīšanos kustībā par Kandavas novada saglabāšanu.


Svinīgo apbalvošanu vadīja Kandavas Kārļa Mīlenbaha audzēkņi Rūta Liepa un Artūrs Jekovičs. Muzikālu sveicienu katram apbalvotajam sniedza Aleksandra Špicberga (balss), Atis Andersons (taustiņi) un Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti).

Lasīt visu ziņu galerija (68)

"Sieviete kā konfekte" brieduma komēdija izrāde stand-up stilā

07.11.2020 17:00 - 18:30

sieviete_ka_konfekte_a2_26_11_2019__jpg.jpg

“Sieviete kā konfekte” brieduma komēdija stand-up stilā

  7. novembrī Pannas Teātris piedāvās skatītājiem Kandavā izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

            Ko darīt, ja cienījamā vecumā esat nonākusi ne visai cienīgā situācijā? Ko darīt, ja gribas šokolādi, bet viss, ko dzīve piedāvā, ir izlauzt zobus pret ledenēm?  Pannas Teātra jaunā izrāde “Sieviete kā konfekte” ir stāsts par sievieti, kura prot izgludināt saburzīto konfekšu papīrīti un padarīt sevi par gardumu, kuram nekad nebeidzas derīguma termiņš.

            Tas bija ne tik sen, kad mūsu padomju sievietes, lai kur vadītu savas darba gaitas – skolās, slimnīcās vai aiz veikalu letēm –, savos 55 gados bija pelnījušas apsiet lakatiņus un apsēsties ar Daiļradē ražotajām segām pārklātajos klubkrēslos, lai adītu zeķes un dotu viedus padomus jaunajiem, kuriem vēl tik daudz dzīvē jāpaveic.

            Šodien sievietei 58 gadu vecumā saņemts maģistra diploms biznesa vadībā. Bērni viņai sagādājuši jauno MacBook Pro, lai viņai ērtāk veikt nepieciešamos darbus kafejnīcas vadībā. Nav laika apstāties, saka mūsdienu sieviete un iekāpj savā BMW markas automašīnā, aiztraucot pilsētas rosīgajās ielās, lai palielinātu apgrozījumu un sasniegtu uzstādītos augstos mērķus.

            Tikai 50 gadi šķir šos notikumus. Tas ir daudz vai maz? Esam šķērsojuši gadsimtu robežas, nosvinējuši valsts simtgadi, un daudzas sievietes, kārtējo dzīves desmitgadi nosvinot, atskatās uz noieto ceļu un jautā: kas tālāk?

Kas tālāk, ja tev ir 30, 40, 50 un vairāk? Vai ir kas tālāk?     Ir!

Visi esam redzējuši apsveikuma kartītes, kur pie puķēm blakus tie cipari – 30, 40, 50 un vairāk. Mēs vēl nezinām, kā ir saņemt kartīti ar savu vārdu un 100, bet mēs varam pastāstīt par sievieti, kura nesen saņēmusi kartīti ar 50.

            Sieviete joprojām ir labākais, kas Latvijā ir! To  izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Una Bērziņa un izrāžu apvienības „Panna” komanda.

Izrāde Kandavas kultūras namā 7. novembrī plkst. 17.00  Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīze sistēmā un k/n kasē (63182040). Eiro 15,- 12,- 10,-https://www.bilesuparadize.lv/...

Lasīt visu ziņu

Komēdija 2 cēlienos "Ne viss ir tā, kā izskatās"

25.10.2020 14:00 - 15:30

ne_viss_r_ta_a2.jpgAngļu aktiera un dramaturga Dereka Benfīlda komēdijā virkne notikumu sagriežas pamatīgā karuselī, kas liek pasmaidīt skatītājiem, bet ne notikumu varoņiem. Kaimiņš, pēc kura meitenes “rindā stāv”, sagādā ne vienas vien galvas sāpes pārējiem mājas iedzīvotājiem. Kāda no draiskā kaimiņa daiļavām pamostas precēta TV šova vadītāja dzīvoklī. Situāciju pikantu rada tas, ka  šova vadītāja sieva ir devusies uz Parīzi, bet ciemos ierodas televīzijas zvaigznes producents, kura priekšā ir jāizskatās īpaši nevainojami. Vai viss beigsies gludi? Tas ir jāredz katram pašam! Izrāde ir par cilvēkiem, kas grib izlikties labāki, kā patiesībā ir. Lai nezaudētu pašcieņu savās un citu acīs, tiem nākas krietni pasvīst, lai iegriezto karuseli varētu apstādināt. Šīs izrādes nosaukums atklāj stāsta būtību – ne viss ir tā, kā izskatās.

Lomās: Jānis Kirmuška, Samira Adgezalova, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Romāns Bargais, Voldemārs Šoriņš vai Jānis Skanis. Režisors - Voldemārs Šoriņš.

Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras nama (63182040) vai Biļešu paradīzes kasēs https://www.bilesuparadize.lv/...

Cena: 12,-10,- 8,- EUR

Lasīt visu ziņu

Ģitārists Vjačeslavs Mitrohins "Latviešu blūzi un ne tikai..."

16.10.2020 19:00 - 20:30

kandava.jpg

“Latviešu blūzi” ir unikāls koncerts , kurā izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins atskaņo savu programmu Latviešu blūzi. Tā iemūžināta arī diskā. Koncerta īpašais viesis ģitārists un komponists Aivars Hermanis. Koncertā skan Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, Ulda Stabulnieka, Vjačeslava Mitrohina un Aivara Hermaņa dziesmas blūza stilā.

Atskārsme par to, ka lielā daļā latviešu popmūzikas dziesmu rodamas apslēptas blūza vai spiričuela harmonija, ritmika un forma, ģitāristam Vjačeslavam Mitrohinam radās pirms vairākiem gadiem, vienlaikus ar ģitāras meistaru Aivaru Hermani, un abi ķērās pie pašmāju hītu blūza versiju izstrādāšanas. Dažas no tām ģitāristu dueta priekšnesumos izskanēja jau mūzikas un mākslas festivāla Bildes koncertos, liekot sajūsmināties par latviešu skaņražu prasmi iekodēt blūza atslēgu pat četrdesmit gadus senos sacerējumos. Šie priekšnesumi ļāva cerēt, ka ar laiku latvisko blūzu virkne tiks iemūžināta arī albumā, un beidzot šis skaistais brīdis sagaidīts!

 Pirmoreiz blūza nosaukumu latviešu estrādes žanrā savās dziesmās iemūžināja komponisti Aivars Krūmiņš (Blūzs, 1971) un Uldis Stabulnieks (Miglas blūzs, 1972). Vairāku latviešu autoru radītās melodijas Vjačeslava Mitrohina aranžējumos tagad iemūžinātas jaunā albuma Latviešu blūzi programmā, kur iekļauti arī paša Mitrohina, kā arī Aivara Hermaņa skaņdarbi. Eksotisku noti priekšnesumiem piešķir paša Vjačeslava Mitrohina dziedājums latviešu valodā ar vieglu krievu akcentu. Jaunā diska Latviešu blūzi producents un skaņu inženieris ir pats Vjačeslavs Mitrohins, ieraksts tapis mūziķa skaņu ierakstu studijā MMBand Studio. Diska producēšanā aktīvi piedalījušies arī Aivars Hermanis un Raimonds Macats, albuma dizaina autore un fotogrāfe ir Anna Mitrohina.

Koncertā skan ne vien Latviešu blūzi, bet arī skaņdarbi no Vjačeslava Mitrohina kaverversiju „zelta” repertuāra

Biļetes cena: eur 9,-     t.63182040 Kandavas kultūras nama kase

https://www.bilesuparadize.lv/...

Lasīt visu ziņu

Tukuma tēlotājmākslas studijas izstāde "Zaļais mežs"

14.10.2020 - 11.11.2020

plakats_zalais_mezs_kandava.jpgGalerijā "Vējspārns" Kandavas kultūras namā no 14.oktobra apskatāma Tukuma Tēlotājmākslas studijas izstāde "Zaļais mežs". 

Biedrība "Tukuma Tēlotājmākslas studija" dibināta 2009.gadā. 2010.gadā Tukuma novada pašvaldība tai piešķīrusi plašas telpas, kas nodrošina profesionālu mākslinieku, mākslas pedagogu un interesentu radošu sadarbību. Studijas 11 gadu pastāvēšanas laikā sarīkotas vairāk kā 80 izstādes Tukuma novadā un ārpus tā. 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latviešu filma "Maiņa" +16

08.10.2020 19:00 - 20:30

Filma “Maiņa” ir krimināldrāma, kas vēsta par vienas nakts notikumiem jauna taksometra vadītāja Mareka (Edgars Ozoliņš) dzīvē. Lai uzturētu dēlu, Mareks naktīs strādā par taksometra vadītāju. No viņa mašīnas tiek nozagta nauda, kuru Mareks ir parādā priekšniekam par sasisto mašīnu. Viņam pēc iespējas ātrāk jāatpelna nozaudētais, tāpēc cerībā atrast ienesīgus klientus viņš dodas uz lidostu un apbraukā Rīgas viesnīcas. Mareks ignorē nerakstītos taksistu pasaules likumus, kas izjauc trauslo līdzsvaru starp konkurējošām taksometru firmām.

maina_kandava.jpg

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem "Sarkanās kurpītes un 7 rūķīši"

08.10.2020 17:00 - 18:20

 Animācijas filma “Sarkanās kurpītes un septiņi rūķīši” pavēsta nedaudz citu stāstu: neparastu, pārsteidzošu un smieklus raisošu.
Pasaku salā katrs desmitais iedzīvotājs ir princis vai princese. Bet no visiem prinčiem labākie ir "Septiņi Bezbailīgie". Reiz šis septītnieks kā parasti bez pārlieku lielām grūtībām izglābj no pūķa ķetnām skaisto princesi. Taču princese it nemaz nav tāda, kādu prinči to iedomājušies. Par ķircināšanu un smiešanos prinči izpelnās feju princeses lāstu un tiek pārvērsti par septiņiem rūķīšiem. Lāstu var lauzt tikai ar karaļvalsts skaistākās meitenes skūpstu. Un nu rūķīši dodas ceļā, lai viņu atrastu.
Tikmēr kāda vienkārša meitene, vārdā Sniegbaltīte, nejauši uziet brīnišķīgas, sarkanas kurpītes, tās uzlaiko un pēkšņi kļūst par īstu skaistuli. Bēgot no ļaunās karalienes, kas arī ir nolūkojusi burvju kurpītes, Sniegbaltīte nonāk rūķīšu mājā. Ieraugot Sniegbaltīti, rūķīši pat nešaubās, ka viņu nedienas ir galā un, lai atgrieztos pie bezrūpīgās prinču dzīves, vajadzīgs vien šīs skaistules skūpsts, taču viņiem nav ne jausmas, ka Sniegbaltītes skaistuma noslēpums ir sarkanās kurpītes. Arī karaliene nesnauž un ir apņēmības pilna jebkuriem līdzekļiem atgūt burvju apavus. Tā nu rūķīši nonāk krustugunīs. Saprotot, ka tagad Sniegbaltītei skūpsti nav ne prātā, noburtie prinči iesaistās cīņā, lai palīdzētu Sniegbaltītei un pēc iespējas ātrāk lauztu lāstu un atgūtu savu iepriekšējo daiļumu. sarkanas_kurpites_kandava.jpg

Lasīt visu ziņu

Aicinām jaunus dalībniekus !

06.10.2020 10:00 - 30.11.2020 - 17:00

Jautra izrāde bērniem "DZELTENĀ ZEMŪDENE"

06.10.2020 10:00 - 11:00

dzeltena_zemudene_afisa_web.jpg

Trīs draugi – Bullis, Kaza un Auns šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli DZELTENĀ ZEMŪDENE. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi! Ir pazudis INTERNETS! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums!!! Un tad, pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai lai to realizētu ir nepieciešams kaut kas īpašs… Kas tas ir? To jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz izrādi vecākiem un bērniem – DZELTENĀ ZEMŪDENE!

Izrādes varoņi kopā ar bērniem atklās brīnumaino piedzīvojumu pasauli, kurā iztēlei, fantāzijai un trakām idejām nav robežu. Izrādes mērķis ir mudināt bērnus un vecākus mazāk laika pavadīt pie viedierīcēm, vairāk saklausīt, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes, attīstīt uzmanību un radošo domāšanu, kā arī pilnvērtīgi un neaizmirstami pavadīt brīvo laiku.

Biļetes cena: EUR 4,-  vietu skaits ierobežots ( t.- 63182040)

Autors un režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: 1h

Žanrs: jautra izrāde bērniem un skolotājām

Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā (1.- 4.klase)

Valoda: latviešu

Vairāk informācijas par TEĀTRIS UN ES - www.izradesberniem.lv

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Dita Lūriņa. Kaspars Rolšteins. Monoopera "DiToo"

29.09.2020 19:00 - 20:30

ditoo_poster_kandava.jpg

“#DiToo” stāsta par dvīņu māsas piedzīvojumiem Papēžu Ķoņciemā - mazā apdzīvotā vietā Kurzemes jūrmalā, kuras iemītniekiem kopš postošās vētras 1967.gadā, kad jūra pilnībā saplūda ar ezeru, piemīt spējas dzīvot vienlaikus vairākos paralēlos kosmosos un iespējamās vēsturēs. Laika gaitā māsa pamet ciemu. Sastapšanās ar pasaulē valdošajiem priekšstatiem par sievietes seksualitāti raisa pārpratumus un neveiklas situācijas, arī atgriezties dzimtajā ciemā vairs nav iespējams. Vai māsa zina ko darīt tagad?

Režisore un galvenā lomā: Dita Lūriņa

Kostīmi: Liene Rolšteina

Mūzika, librets un basģitāra: Kaspars Rolšteins

 Izrāde latviešu valodā.

 Biļete: 12,- EUR (izrādes dienā 15,- EUR) Kandavas kultūras nams (63182040), Biļešu paradīzes kase. https://www.bilesuparadize.lv/...

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Noskaties dokumentālo filmu “Dzīve ārpus Latvijas robežām, un atgriešanās Latvijā, Kandavā…”

09.09.2020 19:00

remigracija_afisa2.jpg9.septembrī plkst. 19:00 Kandavas kultūras namā notika dokumentālās filmas “Dzīve ārpus Latvijas robežām un atgriešanās Latvijā, Kandavā…” pirmizrāde.

Filma stāsta par remigrantu ģimenēm, kas atgriezušās Kandavā un Latvijā pēc īsākas un garākas prombūtnes. Filmā par dzīvi ārvalstīs, un sajūtām atgriežoties, stāsta septiņas ģimenes. Var tikai apbrīnot drosmi un pozitīvās emocijas, kas jūtamas katrā ģimenē. Darbaprieks un mīlestība pret saviem tuviniekiem un dzimto zemi dominē katrā stāstā.

Savā personīgajā stāstā dalās Ilze Gotfrīda, Baibas Rulles, Daces Pereras, Ekas Svarkovskas ģimenes, kā arī skaistumkopšanas meistare Madara Siliņa-Priedīte, Maija Dauģele no Matkules pagasta un uzņēmēja Anitu Meieri.

Filmu veidojusi “9 pakalnu studija”, sadarbībā ar Kandavas novada domi.


Lasīt visu ziņu

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators aicina uz Info stundu Kandavā

04.09.2020 11:00

pieteikumu_pienemsana_liaa_inkubatoros.jpg4. septembrī, plkst. 11.00 Kandavā, Kandavas kultūras namā, Lielā ielā 28. jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti apmeklēt Info stundu, kurā LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora pārstāvis iepazīstinās ar inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī ar uzņemšanas kārtību inkubatorā.

Pasākuma laikā uzņēmējs Jānis Zandbergs stāstīs par savu pieredzi sadarbībā ar Jūrmalas biznesa inkubatoru un par iemesliem, kāpēc izvēlējies šādu sadarbību. 

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pirmsinkubācijas programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā – 76 uzņēmumi.

Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim.

“Biznesa inkubatoru programma turpināsies līdz 2023. gada beigām, un šī būs pēdējā lielā uzņemšana, jo LIAA biznesa inkubatori būs sasnieguši savu maksimālo kapacitāti, apkalpojot aptuveni 600 jauno uzņēmumu. Mūsu mērķis ir uzrunāt jaunos uzņēmējus, kuri strādā tehnoloģiju nozarēs un kuriem ir augsts eksporta potenciāls. To, ka Biznesa inkubatori ir lieliska vieta, kur augt, apliecina arī tādi uzņēmumi kā SIA “Azeron” no Ventspils, kurš 2019. gada oktobrī atnāca uz inkubatoru ar īpašu, paša spēkiem izveidotu, datorspēlēm pielāgotu klaviatūras prototipu. Šobrīd uzņēmumā strādā jau vairāk nekā 60 darbinieki, produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 75 valstīm, bet kopējais apgrozījums šī gada sešu mēnešu periodā pārsniedzis 500 tūkstošus eiro,” norāda LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova, uzsverot, ka “Azeron” stāsts ir labs piemērs, kā ar LIAA biznesa inkubatoru sniegto atbalstu var strauji augt un sasniegt savus biznesa mērķus.

PINK programma piemērota jaunajiem uzņēmējiem, kuri vēl ir tikai ceļā uz savu produktu vai pakalpojumu, bet INK programmā aicināti pieteikties tie uzņēmumi, kuri jau ir izstrādājuši savus produktus vai pakalpojumus un uzsākuši saimniecisko darbību.

Biznesa inkubatori piedāvā tā dalībniekiem ne vien bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un koprades telpas, bet arī grantus līdz 50 % no attiecināmajām izmaksām dažādu pakalpojumu apmaksai un ražošanas iekārtu iegādei. Izejmateriālu iegādei uzņēmumi var piesaistīt līdzfinansējumu 30 % apmērā no attiecināmajām izmaksām. Jāuzsver, ka atbalsts neatmaksājamu grantu veidā uzņēmumiem ir pieejams jau no uzņemšanas inkubatorā. Šobrīd katrs trešais inkubatora uzņēmums eksportē savas preces vai pakalpojumus. Nozīmīgākās eksporta valstis pašlaik ir Lielbritānija, Igaunija, Vācija un ASV.

49 % no inkubatora dalībniekiem ir izmantojuši finansiālo atbalstu, piemēram, produkta prototipa un dizaina izstrādei, grāmatvedības, loģistikas, juridiskajiem, mārketinga pakalpojumiem, telpu īres izmaksām, iekārtu un izejmateriālu iegādei. Inkubatora sniegtais finansiālais atbalsts nav aizdevums, bet gan līdzfinansējums uzņēmuma attīstībai un katrs uzņēmums var saņemt atbalstu līdz pat 200 tūkstošiem eiro. Jāuzsver, ka inkubatora uzņēmumi paši izvēlas pakalpojumu sniedzēju, veicot cenu aptauju un ievērojot interešu konflikta neesamības prasības saskaņā ar Latvijas normatīvajiem aktiem par iepirkuma procedūru.

Inkubācijas programma piemērota uzņēmumiem, kas reģistrēti Latvijas Republikas komercreģistrā ne ilgāk par 3 gadiem. Inkubācijas dalībnieku un biznesa inkubatora kopīgais uzdevums ir attīstīt produktus un pakalpojumus, kā arī palielināt inkubācijas dalībnieku resursus un zināšanas, lai nākotnē tie kļūtu par globāli konkurētspējīgiem un eksportējošiem uzņēmumiem. Šobrīd 26 % no visiem inkubatoros strādājošajiem uzņēmumiem pārstāv apstrādes rūpniecību, 13 % informācijas un komunikācijas pakalpojumu nozari, 11 % pārtikas produktu ražošanu, 11 % tekstilizstrādājumu ražošanu, 10 % koksnes, koka un korķa izstrādājumu ražošanu (t. sk., mēbeļu ražošanu). Savukārt augsto un vidēji augsto tehnoloģiju nozaru uzņēmumi veido 23 % no kopējā inkubatoru uzņēmumu skaita.

LIAA biznesa Inkubatori ir Latvijas un ES atbalsta programma, kura ir veidota, iedvesmojoties no jaunuzņēmumu biznesa kultūras un darba metodoloģijas. Apmācības tiek organizētas brīvā formātā, fokusējoties uz uzņēmēju interesēm un apgūstamo zināšanu nepieciešamību. Šī ir lielākā jauno uzņēmumu kopiena un kontaktu tīkls Latvijā ar pieeju LIAA pārstāvniecībām 18 pasaules valstīs.

Būt inkubatorā ir lieliska iespēja jaunam uzņēmējam gan saņemt tik vajadzīgo padomu, atbalstu un zināšanas, gan iepazīt citus uzņēmējus un ideju autorus. Saprast, ka katram savs ceļš ejams, taču izaicinājumi un grūtības ir līdzīgas. Sajust atbalstu un ticību sev un savai idejai tas ir ļoti svarīgi katram jauna ceļa gājējam,” tā savu izvēli pamato Talsu biznesa inkubatora dalībniece SIA “Pilsētnieki” īpašniece Terēze Riekstiņa. Savukārt Rīgas Radošo industriju inkubatora dalībniece Elizabete Palasiosa no SIA ”Story Hub” akcentē, ka otrs labākais lēmums mūsu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē pēc dibināšanas bija pieteikums inkubatoru programmai, jo dalība inkubatorā ir viena no vērtīgākajām iespējām, ko izmantot sava biznesa attīstībai Latvijā.

Pieteikumu pieņemšana pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā notiks no 1. līdz 20. septembrim.

Vairāk informācijas par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību var iegūt LIAA tīmekļa vietnē: https://www.liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Lasīt visu ziņu

Jaunpils mākslinieku darbu izstāde

13.05.2020 10:00 - 05.06.2020 - 16:00

dsc_0008.jpgGalerijā “Vējspārns”  Kandavas kultūras namā no 13.maija līdz 5.jūnijam apskatāma gleznošanas studijas “Aija” Jaunpils nodaļas mākslinieku darbu izstāde.

Gleznošanas studija darbojas Jaunpils bibliotēkas telpās jau piekto gadu. Katru vasaru studijas dalībniekiem ir iespēja piedalīties plenēros un gleznot dabā.

 Izstādē “Vējspārnā” skatāma tikai daļa no studijas dalībnieku darbiem, jo patreiz tajā darbojas aptuveni 16 pieaugušo un 12 bērnu.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Lejres (Dānija) jauniešu mūzikls "Hairspray" ATCELTS!

06.04.2020 12:00

atcelts.jpgATCELTS!!!!!

6.aprīlī Kandavas kultūras namā gaidāms dāņu jauniešu (Lejres jaunatnes skola) mūzikls "Hairspary".

Lejres jaunatnes skolas mūziklā piedalās ļoti daudz jaunu, strādīgu cilvēku. Atlase mūziklam notika 2019. gada oktobrī, un kopš laika jaunie un talantīgie cilvēki ir centīgi strādājuši, lai paši uzvestu pazīstamo Brodvejas mūziklu “Hairspray”. Un tas viņiem ir sanācis lieliski!

Stāsts ir par jaunu meiteni Treisiju un viņas mīlestību pret dejām. Paveicot smagu darbu, viņa izdara svarīgu dzīves pagriezienu, pievienojoties populārajam TV šovam “The Corny Collins Show”. Šajā šovā ir daudz bagātu un greznu dejotāju, ieskaitot ļoti glīto Linku Larkinu. Reizi mēnesī šovā notiek “Pazemes diena”, kurā talantīgi dejotāji no sabiedrības zemākās klases dodas dejot ēterā.

Treisija par to uzzina, un nolemj mēģināt veikt pārmaiņas. Viņa vēlas, lai visi varētu dejot kopā ēterā lai ko tas arī maksātu. Bet vispirms viņai jātiek galā ar iedomīgo meiteni Amberu un viņas mammu Velmu, turklāt, jācīnās pret sabiedrību, kas nepieņem visus cilvēkus vienlīdzīgus pilsoņus.

Ir 1962. gads, un cīņa par vienlīdzīgām tiesībām ir tikai sākusies.

Sīkāka informācija pa tālruni 26399133 (Agrita).

Lasīt visu ziņu

Komēdija "Mēs un mūsu sieva"

08.03.2020 16:00 - 18:00

Pasaules kārtība vīrietim ir tāda: sieva, savi bērni, sievas bērni, kopīgie bērni, draudzene, mīļākā, otra sieva, paziņas un gultas biedrenes. Bieži vien sieva nezina neko, dažreiz zina, bet visi turpina dzīvot tālāk, jo tic tam, kas dara viņus laimīgus. Kas notiek tad, ja sievai ir vīrs, otrs vīrs, bērns un vēl mīļākais? Kad viss ir sagriezts ar kājām gaisā? Un ja vēl vīrs to uzzina? Vai vīrieši rīkojas kā vīriem pienākas? Vai arī tomēr viņi mēģina neredzēt redzamo? Kolumba cienīgi atklājumi, kaislību ugunis, dzīvi miroņi, neiedomājami sižeta pavērsieni, pašnāvību mēģinājumi, divi ģībieni, gandrīz kautiņš uz līdzenas vietas un laimīgas(?) beigas.

af.jpg

Lasīt visu ziņu

Izrāde visai ģimenei "Lācis un viņa draugi"

05.03.2020 10:00 - 11:00

Radošā apvienība TEĀTRIS UN ES aicina uz leļļu izrādi bērniem  LĀCIS UN VIŅA DRAUGI

Izrāde ir iekļauta arī programmā “Latvijas skolas soma” 

Lācis ir nolēmis atkal satikt savus mīļos draugus – Sivēnu, Trusi, Ēzelīti un Pūci. Vispirms viņš dosies ceļā pie Sivēna. Viņi abi cīnīsies ar bitēm, lai tiktu pie medus. Tad, viņi apciemos Trusi, kurš nu nemaz nebūs gaidījis tik ēdelīgus ciemiņus! Un skat, laiks doties pie drauga  Ēzelīša, kuram izrādās šodien ir dzimšanas diena! Nu tikai ir jāatrod dāvanas, jāsatiek Pūce un dzimšanas diena būs izdevusies!

Šī izrāde ir domāta visiem - gan lieliem, gan maziem, jo kurš gan nezina mīļo, jauko Lāci? Tiekamies leļļu izrādē LĀCIS UN VIŅA DRAUGI

Autors un režisors: Armands Ekštets 

Izrādes garums: 45 min

Žanrs: leļļu izrāde bērniem un vecākiem

Mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā

Lelles veidojuši: animācijas studijas Avārijas Brigāde mākslinieki

Vairāk informācijas par Teātris un ES - www.izradesberniem.lv

lacis_un_vina_draugi_kandava_5_marts.jpg

Lasīt visu ziņu

Baiba Sipeniece Gavare. Stāvizrāde "Vienreiz jau var" ar bufetes elementiem

27.02.2020 19:00 - 21:00

143755__5d3ebb39d9b15_jpg.jpgVienreizējs BSG (Baibas Sipenieces - Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"

“2020.gada 21.februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantus cilvēkus, saka Baiba.

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

 Darbosies bufete. Vairāk informācijas: 29131458

Kandavas kultūras nama ( 63182040) un Biļešu Paradīzes kasēs. EUR 10,- 12,- 15,-

https://www.youtube.com/watch?time_continue=82&v=vjn93HYtK6g

Lasīt visu ziņu

Konkursa “Gada jaunietis 2019”apbalvošanas pasākums

13.02.2020 18:00

dsc_0152.jpg13.februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika konkursa “Gada jaunietis 2019” apbalvošanas pasākums.

Šogad konkursam pieteicās 12 novada jaunieši, bet prezentācijas demonstrēja desmit titulu pretendenti, kuri tika vērtēti trijās vecuma kategorijās.

Grupā no 13-15 gadiem piedalījās Samanta Līce no Zemītes pamatskolas, Roberts Pūliņš no Kandavas Reģionālās vidusskolas, Elizabete Heinsone no Cēres pamatskolas, Sendija Keita Stola un Beāte Dišlere no Zantes pamatskolas.  Nosaukumu “Gada jaunietis 2019” ieguva Elizabete Heinsone. Elizabete ir ļoti aktīva meitene, viņa organizē dažādas aktivitātes sava pagasta jauniešiem, piedalās projektos, pagājušā vasarā kā brīvprātīgā strādāja trīs jauniešu nometnēs, darbojas mākslinieciskajā pašdarbībā- spēlē teātri, ir atvērta un ļoti pozitīva.

Lasīt visu ziņu galerija (50)

Gleznu izstāde "Aizdars"

12.02.2020 10:00 - 07.03.2020 - 16:00

Galerijā "Vējspārns" Kandavas kultūras namā apskatāma gleznu izstāde "Aizdars".  Izstādē piedalās jauno mākslinieku grupa no Rīgas- Kristīne Daukšte, Dāvis Ozols, Zīle Ziemele, Ieva Filatova, Haralds Saknītis, Ella Mežule, Envija Medne, Marta Kalniņa, Anna Nlck. Izstāde atvērta līdz 6.martam darba dienās no 10:00- 16:00. Laipni aicināti!kandava_plak.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Cirka šovs

08.02.2020 17:00 - 18:20

Latviešu komiķis. Stand-Up komēdija.

19.01.2020 16:00 - 17:30

78985567_2555136297868908_5955835564589580288_o.jpg

Stand-up komiķis Maksims Trivaškevičs iepriecinās ar soloprogrammu „Latviešu komiķis", kuras ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus jaunākos jokus.

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju un oriģinālu humora pasniegšanas veidu, kura dēļ skatītāji nereti smejas līdz asarām, bet viņa iepriekšējās izrādes „Humors pa latviski" ietvaros kārtīgu smieklu un no tā izrietošu C vitamīna devu saņēmuši vairāk nekā desmit tūkstoši skatītāju. Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā", ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un ar regulārām uzstāšanās reizēm priecējot latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, šajā vakarā iegriezīsies pie mums Kandavā. 

Izrādes sākums plkst. 16:00.

https://www.youtube.com/watch?v=vV6FFDVNVJE
Norises vieta: Kandavas kultūras nams (Lielā iela 28).

Ieeja: 3,- EUR

Lasīt visu ziņu

Jaunā gada pasākums Kandavas novada aizbildņu un audžuģimenēm

11.01.2020 13:00

img_8024.jpg11.janvārī Kandavas kultūras namā uz jaungada pasākumu pulcējās novada aizbildņu un audžuģimeņu vecāki kopā ar bērniem. Par brīnišķīgu dāvanu- emocionālu un krāšņu izrādi “Princese Vijolīte” - bija parūpējušies Cēres pamatskolas teātra pulciņa “Pastarītis” dalībnieki savas režisores un ludziņas autores Evitas Bērziņas vadībā.

Krāšņi tērpi, skaista mūzika, vizuālas projekcijas uz ekrāna, tas viss kopā radīja svētku sajūtu un patīkamas emocijas gan bērniem, gan vecākiem.

Kandavas novada Iespēju fonda vadītājas Signe Ezeriņa un Erodeja Kirillova bija padomājušas par visu- bērni un vecāki tika sagaidīti ar konfektēm- saldākai dzīvei, varēja nofotografēties piemiņai ar šī gada simbolu - mīlīgo Žurciņu, bet pēc pasākuma  mājās visi devās ar dāvanu pilnām rokām.

Lasīt visu ziņu galerija (34)

Ar svētku salūtu Kandavā sagaidīts 2020. gads

31.12.2019 22:00 - 01.01.2020 - 04:00


52e53166_b3bb_4666_ada9_ee8b70e7efc5.jpgAr Kandavas novada domes Ingas Priedes uzrunu un tradicionālo svētku uguņošanu Kandavas promenādē sagaidīts Jaunais 2020.gads.
Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mūzikls visai ģimenei "Es Tev novēlu...mani!"

28.12.2019 13:00 - 14:30

Mūzikls Es Tev novēlu mani! sildīs skatītāju sirdis Rīgā un citviet Latvijā

 7.decembrī Rīgas Latviešu biedrības namā pirmizrādi piedzīvos multimākslinieces Elhas (īstajā vārdā Linda Hamfrīsa) mūzikls visai ģimenei Es Tev novēlu mani! ar jaunu, talantīgu mūziķu un aktiera Mārtiņa Vilsona piedalīšanos. Turpmākās izrādes notiks 15. decembrī Rēzeknē, 27. decembrī Druvienā un Gulbenē, 28. decembrī Kandavā, Talsos, 29. decembrī — Ogrē un Varakļānos.

 

Mūziklam pamatā ir stāsts par draudzību, ilgām, mīlestību, par sķiršanos un atkal satikšanos. Galvenie tēli, Ance un Ludis, ir labākie draugi kopš bērnības. Viņi pavada daudz laika kopā kāda senlaicīgā koka nama bēniņos, līdz brīdim, kad ēka tiek lemta nojaukšanai, un bērnu ceļi šķiras. Seko nenosūtītu vēstuļu rakstīšanas laiks. Pēc 15 gadiem abi satiekas jau pieauguši…

 

“Gatavojot šo uzvedumu, man ir svarīgi, lai dalībnieku augstvērtīgais izpildījums un viņu pozitīvās vibrācijas palīdzētu skatītājam skaidri nolasīt būtisko vēstījumu par prieku vienkārši būt kopā, būt laimīgam, dzīvam un brīvam no materiālas nepietiekamības. Arī par daudziem pazīstamo vientulību Ziemassvētku laikā, kuru piepildīt var tikai drauga plecs un mīļotā apskāviens,” saka mūzikla komponiste un tekstu autore Elha. (Linda Hamfrīsa pabeigusi kompozīcijas nodaļu JVLVMA pie prof.J.Karlsona, bērnu izrāžu autore un režisore, jauniešu popgrupu, folkloras kopas un vairāku sieviešu ansambļu vadītāja, dziesmu aranžētāja, dzejniece, pianiste.)

 

Tēlus Anci un Ludi bērnībā atveidos daudzsološi jaunās paaudzes vokālisti Roberta Kumsāre, Eremijs Sējāns, Kristaps Kumsārs un Alise Nebēdniece, bet pieaugušā vecumā — Baiba Bite un Salvis Sprūžs. Izrādes muzikālās epizodes savienos vienā veselumā harismātiskais aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš kā Teicējs iemiesos viedā, mītiskā sētnieka Labdieniņa tēlu.  Pavadošajā instrumentu grupā apvienojušies vairāki talantīgi mūziķi: Savva Zih (akordeons), Mārcis Lipskis (kontrabass), Ingus Grīnfelds (vijole), Agnese Gabriša (flauta), Artūrs Dāvis Ābele (ģitāra), Ksenija Petrova (bungas) un Elha pie klavierēm. Izrādē teatrālo un muzikālo darbību papildinās horeogrāfijas un ēnu teātra elementi.

Pirms došanās tūrē, oktobrī, radošā komanda veiks piecpadsmit mūzikla Es Tev novēlu mani! dziesmu audioierakstus topošajam albumam.

Biļete : EUR 10,-  

bērniem līdz 7 g.  EUR 5,- neaizņemot vietu bez maksas 

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un pasākumu vietās.  Plašāka informācija par pasākumu pieejama tīmekļa vietnē www.elha.lv. 

etnmplakats_02.jpg

Lasīt visu ziņu

Noslēdzies konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā 2019"

26.12.2019 11:00

dsc_0138.jpg26.decembrī Kandavas kultūras namā tika aizvadīts šī gada sirsnīgākā Latvijas bērnu un jauniešu akadēmiskās un estrādes jauno vokālistu konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā 2019” fināls.

Laureātu koncertā bija iekļuvuši 26 spēcīgākie priekšnesumi. Šogad nomināciju "Grand Prix" ieguva Estere Ņikitina no Jūrmalas, kura izpildīja dziesmu “Eņģeļus mēs dzirdējām" un  titulu "Labākais pedagogs" ieguva meitenes pedagogs Karmene Radovska.

Latvijas jauno vokālistu dziedāšanas konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā" notika jau trešo reizi un konkursa pusfinālā- atlasē 15.decembrī piedalījās 54 dalībnieki un 17 pedagogi no 14 Latvijas novadiem. 

Konkursa ŽŪRIJĀ šogad dalībniekus vērtēja Uģis Roze- dziedātājs un vokālais pedagogs, Daiga Rūtenberga- komponiste, vairāku dziesmu grāmatu autore, pianiste, mūzikas pedagoģe Talsu un Dundagas mūzikas skolā, Gints Birkenšteins- Kandavas Mūzikas skolas skolotājs, Kandavas himnas autors, ilggadējs bērnu un jauniešu popgrupas vadītājs, Elvijs Gruzītis- grupas “No Bondaries” solists, mūziķis.

Lasīt visu ziņu galerija (59)

Aizvadīts estrādes jauno vokālistu konkursa koncerta “Gaismas dziesmas Kandavā 2019” pusfināls

15.12.2019 11:00

dsc_0392.jpg15.decembrī plkst. 11:00 Kandavas kultūras namā norisinājās Latvijas bērnu un jauniešu akadēmiskās un estrādes jauno vokālistu konkursa koncerta “Gaismas dziesmas Kandavā 2019” pusfināls.

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī plkst. 11:00 Kandavas kultūras namā notiks laureātu koncerts un apbalvošana.

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde "Baltā ziema"

14.12.2019 10:00 - 10.01.2020 - 16:00

 Līdz 10.janvārim mākslas galerijā "Vējspārns" Kandavas kultūras namā vēl varat apskatīt Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstādi "Baltā ziema". winter_horizontal_forweb_mjrttz.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pirmās Adventes koncerts "Cik daudz pie debesīm zvaigžņu..."

01.12.2019 13:00 - 14:00

dsc_0003.jpgSagaidot Pirmo Adventi, 1.decembrī Kandavas kultūras namā izskanēja koncerts "Cik daudz pie debesīm zvaigžņu...".

Koncertā piedalījās Kandavas kultūras nama senioru vokālais ansamblis "Vīgriezes" un Valdeķu kultūras nama vokālais ansamblis "DoReMi" (vadītāja Dzintra Linde).

Koncertu ar vijoļspēli kuplināja Kandavas Mākslas un Mūzikas skolas audzēknis Rimants Jakubovics un akordeonu spēlēja Marija Hesa.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Deju kolektīvu sadraudzības koncerts “Ozolāju sadancis”

23.11.2019 18:00

dsc_0433.jpg23.novembra vakarā Kandavas Kultūras namā uz deju kolektīvu sadraudzības koncertu “Ozolāju sadancis” aicināja Kandavas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ozolāji” un tā vadītājs Gatis Frīdenbergs. Koncertu kuplināja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas bērnu deju kolektīvs "Ozoliņi", VPDK "Namejs", VPDK "Sidgunda", DK "Marmale", DK "Talderi", TDK "Liedags".

Lasīt visu ziņu galerija (116)

Latvijas Republikas 101. gadadienā pasniegti apbalvojumi novadniekiem

18.11.2019 16:00

dsc_0723.jpg18.novembrī, Kandavas kultūras namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas pasākums, kurā apbalvojumus saņēma piecpadsmit novada ļaudis, kas pašaizliedzīgi un ar atdevi strādājuši savā tiešajā darbā, uzņēmējdarbībā, iesaistījušies labdarības kustībā, tūrismā, sportā, kultūrā un citās sabiedriskās dzīves jomās.

Mēs kopā spējam paveikt daudz labu lietu, tāpēc vēlos pateikties visiem par līdzdalību un ieguldījumu sava novada attīstībā. Turpināsim iesāktos darbus, Lai mūsu Latvijas dzimšanas diena ir katra ceļa turpinājums, virzienā uz augšu!”, - atklājot pasākumu, sacīja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.


Apbalvojums “Kandavas novada Pateicība”:

Antoņinai Bojarinovai- par mūža ieguldījumu izglītības nozarē Kandavā un aktīvu darbību katoļu draudzē.

Ojāram Budženam- par labdarību un nozīmīgu ieguldījumu Matkules pagasta sabiedriskajā un kultūras dzīvē.

Andim Dūniņam- par ieguldījumu Matkules pagasta sporta dzīves aktivizēšanā.

Jānim Kamerādam- par novada atpazīstamības veicināšanu Latvijā un aiz tās robežām.

Dzintaram Mantajam- par ieguldījumu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izaugsmē.

Intai Orstei- par ieguldījumu Cēres pagasta kultūras un sabiedriskajā dzīvē un novada senioru kustībā.

Aijai Ozolai- par ieguldījumu Vānes pagasta jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā, un sabiedriskās dzīves veicināšanā Zantes pagastā. 

Ivetai Piesei- par ieguldījumu kultūrvēstures un dabas vērtību apzināšanā un popularizēšanā novadā un ārpus tā robežām.

Gitai Priedei-Pileniecei- par ieguldījumu vairāku projektu īstenošanā Vānes pagastā.

Baibai Rullei- par ieguldījumu Kandavas atpazīstamības veidošanā Latvijā un starptautiskā mērogā.

Raivim Zekundem- par ieguldījumu Zemītes pagasta Grenču ciema kultūras dzīves norisēs.

Edītei Zviedrei- par gaumīgas un sakārtotas vides veidošanu Kandavas novadā.

Apbalvojums “Kandavas novada Gada uzņēmējs” Guntim Krūmiņam – par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicinot novada atpazīstamību Latvijā un aiz tās robežām.

Apbalvojums “Kandavas novada Gada labdaris” Antrai Gaisai – par nozīmīgu ieguldījumu Kandavas novadā.

Apbalvojums “Kandavas novada Goda pilsonis” Ilzītei Grīnbergai – par nozīmīgu mūža ieguldījumu kultūras un mākslas jomu popularizēšanā Kandavas novadā.

  Svētkos uzstājās Kandavas kultūras nama jauktais koris "Kandava" un Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs "Imuliņa".  Svinīgās ceremonija noslēgumā klātesošos priecēja koncertuzveduma pirmatskaņojums "Te mūsu saknes un cerību pļavas..." (Maijas Laukmanes dzeja, Jāņa Tabūna mūzika). Tapušas astoņas jaunas dziesmas- katram Kandavas novada pagastam un pilsētai nu ir sava dziesma.

Lasīt visu ziņu galerija (76)

Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadiena Kandavā

18.11.2019 16:00

screen_shot_2019_10_24_at_11_10_32.jpgLīdz plkst.15:30 iespēja promenādē iedegt svecīti Latvijai

Plkst. 16:00 Kandavas Kultūras namā Svinīgais sarīkojums
Svētku programmā:
          * Svētku uzruna
          * Dzied Kandavas kultūras nama jauktais koris "Kandava", dejo Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs "Imuliņa"
          * Apbalvošanas ceremonija
          * Koncertuzvedums "Te mūsu saknes un cerību pļavas..." (Maijas Laukmanes dzeja, Jāņa Tabūna mūzika). Pirmatskaņojums
   

SVINĪGIE PASĀKUMI KANDAVAS NOVADA PAGASTOS:
15.11. 12.00   Cēres pamatskolas zālē
15.11.  18.00   Zemītes Tautas namā
15.11.  19.00   Vānes kultūras namā
16.11.  19.00   Zantes kultūras namā
17.11.  18.00   Matkules kultūras namā

Lasīt visu ziņu

Par apbalvojumu piešķiršanu LR proklamēšanas 101. gadadienā

18.11.2019 16:00

screen_shot_2019_10_24_at_11_10_32.jpgKandavas novada apbalvojumu piešķiršanas komisijas sēdē š. g. 16.oktobrī tika nolemts un 31.oktobra domes sēdē apstiprināts piešķirt apbalvojumus Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienā sekojošiem novada iedzīvotājiem:

Apbalvojums “Kandavas novada Pateicība”:

Antoņinai Bojarinovai- Kandavas Romas katoļu draudzes loceklei; bijušajai Kandavas vidusskolas un Kandavas Lauksaimniecības un mehanizācijas tehnikuma skolotājai;

Ojāram Budženam- uzņēmējam, zemnieku saimniecības “Vītiņi”, Matkules pagasts īpašniekam;

Andim Dūniņam- uzņēmējam, biedrības “Aktīvai Matkulei” vadītājam;

Jānim Kamerādam- fotogrāfam;

Dzintaram Mantajam- Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma siltumtehnisko iekārtu inženierim;

Lasīt visu ziņu

Izrāde bērniem "Nemo un draugi no Madagaskaras"

06.11.2019 18:00 - 19:20

Aicinām Jūs piedalīties krāsainā, jautrā un neiedomājami atraktīvā šovā „Nemo un draugi no Madagaskaras”, kas pirmo reizi viesosies Latvijā.

Nepalaidiet garām iespēju satikt savus iemīļotos varoņus dzīvē. Jūs pārsteigs pasakaini tēli no Āfrikas džungļiem un Zemūdens pasaules, kā arī  bērniem būs neparasta iespēja novērot un iesaistīties Super ārsta glābšanas operācijā.

Jautra mūzika, burbuļi, lielas piepūšamās bumbas, lieliski un krāsaini kostīmi neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju.

Visa pasākuma laikā smaidu un labu garastāvokli dāvinās liels, piepūšams, 3 metrus garš lācis.

Daudz pozitīvu emociju sniegs Nemo un viņa  Zemūdens pasaules draugi, Karalis Lauva un viņa draugi no Madagaskaras, haizivs, bruņurupucis un Super ārsts, kurš visas izrādes garumā rūpēsies par savu draugu drošību.

Stāsts par Nemo un viņa draugiem no Āfrikas būs interesants gan maziņiem, gan vidējiem, gan prātīgiem lieliem skatītājiem pirmsskolas un sākumskolas vecumā, kā arī viņu vecākiem.

Izrādes apskaņojums latviešu valodā.

Biļešu cenas: bērniem 4,50 EUR; pieaugušajiem 6,50 EUR.

Izrādes ilgums -1h 20 min

nemo_un_draugi_2.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Ar krāšņu koncertu tiek nosvinēta jauniešu deju kolektīva "Imuliņa" 15 gadu jubileja

02.11.2019 19:00

dsc_0965.jpg2.novembra vakarā Kandavas kultūras namā ar krāšnu koncertu 15 gadu jubileju nosvinēja jauniešu deju kolektīvs "Imuliņa".

 “Pirms 15 gadiem kādā vasaras rītā trīs jaunieši izlēma, ka Vānē ir nepieciešams jauniešu deju kolektīvs un Andra Eimane idejai piekrita. Klīst leģenda, ka, lai izveidotu kolektīvu, pirmajā mēģinājumā pati vadītāja uzrunājusi Vānes kultūras namam garām braucošos jauniešus un aicinājusi pievienoties dejotājiem.

“Imuliņas” piecgades koncertā skatītāju rindās sēdēja liela daļa dejotāju no šī brīža kolektīva sastāva, savukārt desmitgades koncertā daži no tiem jau kāpa uz skatuves. Un šodien, svinot “Imuliņas” piecpadsmitgadi, dejosim mēs, bet fanu zonā sēdēs kādreizējie dejotāji”, pirms koncerta klātesošajiem par “Imuliņas” pirmsākumiem pastāstīja deju kolektīva dalībniece Ance Eimane.

Lasīt visu ziņu galerija (117)

Kino "Oļegs"

30.10.2019 19:00 - 20:30

Iedzīvotāji diskutē par to, kā sabiedrība var ietekmēt to, ko redzam TV un dzirdam radio

30.10.2019 13:00

dsc_0007.jpg30.oktobrī plkst. 13:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) organizēta publiska diskusija par to, kā sabiedrība var ietekmēt to, ko redzam TV un dzirdam radio.

Uz diskusiju tikai aicināts ikviens elektronisko plašsaziņas līdzekļu lietotājs un aicinājumam atsaucās Kandavas novada jaunieši, seniori un citi interesenti. Sarunas vadīja NEPLP padomes priekšsēdētāja vietnieks Ivars Āboliņš un padomes locekļi Patriks Grīva un Aurēlija Ieva Druviete, kā arī sekretariāta pārstāvji.

NEPLP padomes pārstāvji informēja klātesošos par to, kas ir sabiedriskais pasūtījums elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kā notiek tā veidošana un realizācija.
Sabiedriskais pasūtījums ir daudzveidīgs sabiedrības vajadzībām atbilstošs programmu kopums, kuru finansē sabiedrība. Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir atbildīga par sabiedriskā pasūtījuma plānošanas procesu, un tai jānodrošina sabiedriskā pasūtījuma efektīva un ekonomiska plānošana un uzraudzība, kā arī jāizstrādā un jāapstiprina sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmu gada plānus.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kandavas kafijas svētkiem- 10`

26.10.2019 12:00

dsc_0288.jpg26. oktobrī norisinājās jau 10. Kafijas svētki. Kafija, īpaši Kandavas Ozolzīļu kafija tika godināta dažādos veidos un Kandavas vietās.

Tūrisma informācijas centrs piedāvāja apskatīt Jāņa Kamerāda fotoizstādi, piedalīties bišu vaska sveču darbnīcā, fotografēties fotostūrītī, kā arī piedalīties orientēšanās spēlē pa Kandavu. Turpat blakus "PūraLādē" bija pieejami dažāda veida gardumi - gan pašmāju gardumi, gan austrumu saldumi, gan dzērieni.

Lasīt visu ziņu galerija (71) galerija (90)

Grāmatas “Lūsis. Laikmeta iezīmētais” prezentācija

16.10.2019 17:00

lusis_laikmeta_iezimetais.jpg16. oktobrī plkst.17:00 Kandavas kultūras namā Arņa Terzena grāmatas “Lūsis. Laikmeta iezīmētais” prezentācija un tikšanās ar grāmatas autoru.

Apgāds   “Jumava” izdevis Arņa Terzena grāmatu “Lūsis. Laikmeta iezīmētais” par latviešu šķēpmešanas leģendu, izcilo sportistu  Jāni Lūsi.  2019.gada 19. maijā Jānis Lūsis svinēja 80 gadu jubileju. Jānis Lūsis kā pirmais latviešu vieglatlēts uzņemts Starptautiskās vieglatlētikas savienības Slavas zālē. Sportists, kurš ir izcīnījis visu trīs kalumu olimpiskās medaļas arī šodien ar savu sabiedriski aktīvo un sportisko dzīvesveidu  ir paraugs un iedvesmotājs  jaunajiem sportistiem.            

Grāmatas autors interesantā stāstījumā parāda Jāņa Lūša dzīves sportiso pusi un arī blakus esošo ģimeni un sadzīvi. Grāmata uzrunās ikvienu, kuru interesē stāsti par personībām un profesionālo sportu.

Atsauksmes par grāmatu:

"Jūsu priekšā ir grāmata par ievērojamu sportistu — sportistu, kurš ­divdesmit gadu garumā bijis labākais pasaules šķēpa metējs, uzstādot ­divus pasaules rekordus.

Man Jānis Lūsis ir aukstasinīgas izturības sportista etalons. Saņemot Tokijas olimpisko spēļu bronzas medaļu, viņā palika līdz galam neizpil­dīta uzdevuma sa­jūta, rūgtums. Viņam nācās pilnveidoties un papildināt savas zināšanas kopā ar savu prasīgo treneri Valentīnu Mazzālīti, kurš negāja uz kompromisiem, bet vienmēr centās sasniegt izvirzīto mērķi. Tieši trenera Valentīna Mazzālīša izstrādātā ­šķēpa metēju sagatavošanas metodika un Jāņa Lūša darbaspējas un talants deva ­rezultātus. Jau pēc četriem gadiem Mehiko olimpiskajās spēlēs Jānis kļuva par olimpisko čempionu. Tik augsta rezultāta sasniegšanai sevi darbam jāziedo pilnībā. Tieši par to var apbrīnot šo izcilo sportistu. Šī grāmata atklāj mums vēl nezināmus Jāņa Lūša dzīves un sportisko cīņu faktus, kas mums ļauj novērtēt viņa aso prātu, dziļo cilvēcību un vienkāršību saskarsmē ar līdzcilvēkiem. Jāņa Lūša dzīvesstāsts ir apliecinājums arī tam, ka, satiekot īsto cilvēku, savu dzīvesbiedri Elvīru Ozoliņu, divu spēcīgu un mērķtiecīgu sportistu panākumi dubultojas. Tās ir kopīgas intereses un dziļa izpratne par to, cik grūti ir sasniedzamas sportiskās virsotnes. Grāmatas par izcilām personībām, kā Jānis Lūsis, mūsu sabiedrībai, īpaši jauniešiem, ir ļoti nepieciešamas, lai iedvesmotu un pārliecinātu, ka viss ir iespējams. Panākumus veido mērķtiecīgs darbs."

Ivans Klementjevs, olimpisko spēļu čempions kanoe airēšanā  
 

JĀNIS LŪSIS — latviešu zemnieces dēls — spējis sevi attīstīt līdz trenētības augstākajām virsotnēm cilvēces senākajā sporta rīkā — šķēpa mešanā —, ar kuru mūsu sentēvi ieguva pārtiku un gāja karā, bet Jānis uzvarējis 200 lielākajās ­pasaules sacensībās, ceturtdaļu gadsimta valdot pasaules šķēpa mešanā. Tas ir divu talan­tīgu latviešu — trenera Valentīna Mazzālīša un sportista Jāņa Lūša — daudzu gadu sadarbības rezultāts.

Savu mūža mīlestību Jānis noskatīja Ļeņingradā un latviešu meiteni Elvīru, olimpisko čempioni, atveda atpakaļ uz Latviju, un izveidoja vie­nīgo šķēpa metēju olimpisko čempionu ģimeni pasaulē. Šobrīd abi saimnieko ģimenes mājā Mazās Juglas krastā. 

Viņi ir mūsu lepnums.

Daumants Znatnajs, LPSR sporta ministrs, Latvijas sportā no 1953. gada

 

 Mēs noteikti varam lepoties ar izcilu sporta leģendu šķēpa mešanā — Jāni Lūsi. Ne velti Jānis ir atzīts par simtgades labāko sportistu. Domāju, ka daudzi jaunie sportisti ir iedvesmojušies no izcilā Jāņa un ir izvēlējušies šķēpa mešanu, kas arī ir apliecinājums tam, ka mums ir vairākas godalgas olimpiskajās spēlēs.

Dainis Kūla, olimpisko spēļu čempions šķēpa mešanā

Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju sapulce Kandavā

14.10.2019 17:30

dsc_0006.jpg14.oktobrī Kandavas kultūras namā uz tikšanos ar domes vadību un speciālistiem tika aicināti pilsētas iedzīvotāji.

Kā ierasts, sapulces sākumā domes priekšsēdētāja Inga Priede klātesošos informēja par pašvaldības budžetu, kā arī īsā prezentācijā demonstrēja pašvaldības īstenotos projektus un plānotās nākotnes ieceres.

Viens no ievērojamākajiem īstenotajiem projektiem šogad ir Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” energoefektivitātes paaugstināšana, kuras rezultātā pēc veiktajiem aprēķiniem tiks samazināts primārās enerģijas gada patēriņš par 337 118,60 kWh/gadā. Šī projekta kopējās izmaksas ir 754 131,38 EUR, bet no pašvaldības budžeta tika tērēti 271 726,38 EUR.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Diksilends "Sapņu Komanda" un Normunds Rutulis

02.10.2019 19:00 - 20:30

trauksmainie_20_kandava.jpg

Diksilends “Sapņu komanda” un Normunds Rutulis programmā

  “Trauksmainie divdesmitie”

 Latvijas džeza sākumi no “Šņāci, Minna” līdz “Vecajam ratiņam”

 Džezs Latvijā jau pavisam drīz – 2022. gadā –  svinēs savu simtgadi. Kaut arī ar daždažādiem attīstības līkločiem pagātnē, šodien šis aizraujošais mūzikas žanrs ir populārāks kā jebkad agrāk, par ko liecina daudzie koncerti, ieskaņojumi, jaunu solistu un orķestru darbība.

Tomēr arī senāk džezs ir bijis nozīmīgs Latvijas izklaides kultūrā. Viens no raibākajiem un aizraujošākajiem ir bijis pirmās neatkarības laiks – džeza pats sākums Latvijā, kad dominēja skaļi, skanīgi orķestru nosaukumi kopā ar slaveniem solistiem. Tomēr raksturīgākā tā laika iezīme bija dejas, jo džezs tolaik bija nesaraujami saistīts ar dejošanu, daždažādiem sarīkojumiem, ballēm un karnevāliem.

Tieši džeza aizsākumiem Latvijā ir veltīta diksilenda “Sapņu komanda” jaunā programma, kas veidota kā vēsturiski precīzs repertuārs un ansambļa skanējums.

Pateicoties diksilenda  dalībnieka un Latvijas džeza vēstures pētnieka  Indriķa Veitnera 2018. gadā izdotajai monogrāfijai “Latvijas džeza vēsture – 1922-1940”, bija iespējams izveidot vēsturiski precīzu, stilistiski atbilstošu koncertprogrammu, kas ataino un rekonstruē tipisku tā laika džeza mūzikas skanējumu.

Programmā ir iekļauti skaņdarbi, kuru nosaukumus var atrast gan toreizējo orķestru repertuāru sarakstos, gan arī tā laika skaņuplatēs. Skaņdarbu atskaņojums un visa koncerta uzbūve ir veidota ne tikai kā izklaidējošs, bet arī izglītojošs priekšnesums, iekļaujot stāstījumus par tā laika populārās mūzikas atskaņošanas vietām, stiliem, personībām utt.

 Diksilends “Sapņu Komanda” izveidojās 2013. gadā, Aigara Graubas spēlfilmas ”Sapņu komanda 1935” skaņu celiņa veidošanai, un kopš tā laika regulāri uzstājas Latvijā un ārvalstīs. Grupas sastāvā apvienojušies labi pazīstami Latvijas džeza mūzikas profesionāļi – klarnetists Indriķis Veitners, pianists Madars Kalniņš, trombonists Lauris Amantovs, trompetists Normunds Piesis, kontrabasists Andris Grunte, bandžo spēlētājs Bruno Priekulis un sitaminstrumentālists Krišjānis Bremšs.

 Koncertprogrammā piedalās populārais dziedātājs Normunds Rutulis, kura samtainais balss tembrs stilistiski ļoti precīzi atbilst 1920-30 gadu muzicēšanas stilam un manierei. Kopā mēs atsauksim atmiņā to laiku lielākos “grāvējus” (daudzi no kuriem skan joprojām) autentiskā skanējumā, un izsekosim pakāpeniskajai džeza attīstībai Latvijā, kopā ar aizraujošām ainām no tā laika izklaides un sadzīves.

Tiekamies “trauksmainajos divdesmitajos”, Latvijas džeza dzimšanas brīdī!

Ieejas maksa: EUR 5,-

Lasīt visu ziņu

Valmieras teātra viesizrādi “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta”

29.09.2019 17:00 - 18:30

29. septembrī plkst. 17.00, Kandavas kultūras namā Valmieras teātra izrāde “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta” Ineses Mičules režijā.

Tenesija Viljamsa ar Pulicera prēmiju apbalvotā drāma stāsta par kādu lielu un bagātu ģimeni, kas dzīvo Amerikas Dienvidos. Ir silts un mierīgs vasaras vakars. Ir Lielā Tēta 65. dzimšanas diena. Ģimene sanāk kopā, lai svinētu. Vakara gaitā svinības pārvēršas par ģimenes savstarpējo attiecību krīzi, bet gadiem krātie meli vienam pret otru un sevi pašu nebūt nav sliktākais, ko viņi visi kopā lobīs kā sīpolu - kārtu pa kārtai…

Lai gan luga ir sarakstīta pagājušā gadsimta 50.gados, tajā skartās tēmas – mīlestība, naids, savas identitātes meklējumi, citāda orientācija, bailes, vientulība, nāve – mūsdienu kontekstā ir aktuālas joprojām.

“Viss nav tik vienkārši. Viņš mīl to, kā vairs nav. Viņa mīl viņu. Tas mīl sevi. Svarīgi neiekrist lugā izliktajos slazdos. Noturēties, piezemēties uz visām četrām. Jo kaķis ir simbols drosmei dzīvot neatkarīgi un rīkoties pēc savas sirdsapziņas. Kaķis dara, ko grib, dabū to, kas tam vajadzīgs, neko sev neliedz, ir godīgs un tiešs. Tad kāpēc mēs gaidām to brīdi, kad ir jau par vēlu?” vaicā režisore Inese Mičule.

Lomās: Ieva Puķe, Kārlis Freimanis, Māra Mennika, Mārtiņš Liepa, Skaidrīte Putniņa un Rihards Rudāks.

Izrāde nominēta 2017./2018. gada sezonas Latvijas teātru gada balvai kategorijā "Gada mazās formas izrāde".

Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras nama kasē (63182040), “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Biļešu cenas: EUR 9; 11; 13

viesizrades_septembris_kandava_03.jpg

Lasīt visu ziņu

Kandavas kultūras nama pašdarbības kolektīvi aicina tevi savā pulkā !

25.09.2019 10:00 - 25.10.2019

nams.jpg

Kandavā no senseniem laikiem ir dziedāts un dejots dažādos kolektīvos, lai nepazaudētu šo saikni ar dziesmu un tautas dejām, mums pašiem tā jāveido ! Arī nākošie Dziesmu un Deju svētki nav aiz kalniem, tāpēc jāgatavojas jau tagad !Un varbūt tieši Tev un tagad ir pienācis tas brīdis to darīt.

         Ja esi dziedošs bass, tenors, soprāns, alts (16+), esi gaidīts(ta) jauktajā korī "Kandava"                 (pirmā tikšanās 30.septembrī 19.00).  

        Ja vēlies dziedāt mazākā pulciņā un esi jau pensijā, tu vari dziedāt ansamblī "Vīgriezes".

        Ja esi jau ar pieredzi dejotājs(ja) - būsi gaidīts Vidējās paaudzes deju kolektīvā                          "Ozolāji".

        Ja esi jaunietis(te) (15+)  ar raitu dejas soli, tev sava prasme jāizmēģina Jauniešu deju                   kolektīvā "Imuliņa".

        Un visbeidzot, ja gribi dejot un tev ir mazliet par grūtu izlekt līdzi jauniešiem- tu esi                       gaidīts(ta) deju kolektīvā "Kandavnieks" (tiek veidots jauns  sastāvs) (pirmā tikšanās                   3.oktobrī 20.00).

        Minētajiem kolektīviem mēģinājumi notiek Kandavas kultūras namā. Sezona tiks atsākta                   ar   oktobri, ja kāds no piedāvājumiem tevi    uzrunā....padomā   un   piesakies !

 29159427- JK „Kandava” un „Vīgriezes”

22319923 - VPDK „Ozolāji”

29407710 - JDK „Imuliņa” un „Kandavnieks”

 Būsi gaidīts ! Kandavas kultūras nams(25771108)  

Lasīt visu ziņu

Jautra izrāde bērniem "MĀJA ZEM VARAVĪKSNES"

24.09.2019 10:00 - 10:50

Radošā apvienība TEĀTRIS UN ES aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem

Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt viņi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai, varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas? To un daudz ko citu jūs noskaidrosiet, ja atnāksiet uz izrādi – MĀJA ZEM VARAVĪKSNES.

 Šī ir jautra izrāde bērniem un vecākiem, kurā izrādes varoņi  interaktīvi iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Kopā ar bērniem viņi centīsies noskaidrot: Kas ir draudzība un kam tā vispār ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir labāk - kārtība vai nekārtība? Izrādē MĀJA ZEM VARAVĪKSNES gan varoņus, gan skatītājus sagaidīs daudz interesantu piedzīvojumu!

Autors un režisors: Armands Ekštets 

Izrādes garums: 50 min

Žanrs: jautra komēdija bērniem un vecākiem

Mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā un viņu vecāki

Valoda: latviešu

Vairāk informācijas par Teātris un ES - www.izradesberniem.lv

Uz tikšanos izrādē!

t.- 63182040 (kase) 25771108- kult.nams

maja_zem_varaviksnes_a4_web.jpg

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem "Lielais Ceļojums"

11.09.2019 17:00 - 18:20

poster_lv_bd4f769cb3.jpgKāds izklaidīgs stārķis ir sajaucis adreses un atnesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.

Lasīt visu ziņu

Jura Ģērmaņa gleznu izstāde

29.08.2019 10:00 - 26.09.2019 - 16:00

germanis_juris.jpgGalerijā "Vējspārns" Kandavas kultūras namā līdz 26.septembrim apskatāma Jura Ģērmaņa, viena no ievērojamākajiem Latvijas gleznotājiem, darbu izstāde. 

Kandavā ar savu personālizstādi Juris Ģērmanis viesojas pirmo reizi. Viņš gan vairākkārt ir piedalījies Kandavā organizētajos Mākslas plenēros, tajā skaitā, arī šovasar.

Juris Ģērmanis dzimis Rīgā 1941.gadā. 1966.gadā beidzis Latvijas Mākslas akadēmiju, kur viņa pasniedzēju vidū bija arī Konrāds Ubāns un Nikolajs Breikšs. Ilgus gadus Juris Ģērmanis strādājis mākslas pedagoģijā un vada mākslas kolektīvu "Grīva". Piedalījies izstādēs Latvijā un ārpus mūsu valsts robežām - Maskavā, Viļņā, Kauņā, Pēterburgā, Polijā, Zviedrijā, Bulgārijā, Somijā un citur. 

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas Deju skolā ar pavasara koncertu aizvadīts izlaidums

18.05.2019 18:00 - 20:00

dsc_0119.jpg18.maija vakarā Kandavas kultūras namā notika pirmais Deju skolas audzēkņu izlaidums, kurā Valsts apliecības par profesionālās ievirzes izglītību dejā saņēma pirmās septiņas absolventes. 

Pirms svinīgās diplomu pasniegšanas, deju skolas audzēkņi uzstājās ar deju sezonas noslēguma koncertu- ar latviešu un mūsdienu dejām.

Lasīt visu ziņu galerija (87)

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas teātra izrāde

15.05.2019 18:00 - 19:00

Aicināti visi interesenti.

ieeja bez maksas

Lasīt visu ziņu

Jāņa Jansona gleznu izstāde "Vējspārnā"

14.05.2019 10:00 - 06.06.2019 - 16:00

jansons.jpgNo 14.maija Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns"  apskatāma scenogrāfa Jāņa Jansona gleznu izstāde.

Jānis Jansons dzimis 1950.gada 13.aprīlī, dzīvo Rīgā.  No 1973.-1979. studijas Latvijas Mākslas Akadēmijā, scenogrāfijas nodaļā. No 1983.gada Latvijas Mākslinieku savienības biedrs. 1979.-1986.- Scenogrāfs Valsts Rīgas Operetes teātrī.

 Nozīmīgākās scenogrāfijas

Noformēti liela mēroga pasākumi koriem: Pasaules koru olimpiāde (World choir games) Arēnā Rīga, Ziemeļvalstu koru olimpiāde Mežaparka estrādē, Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētki Mežaparka estrādē.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Kandavā

04.05.2019 10:00 - 14:00

dsc_0211.jpg4.maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētku svinības novadā iesākās Kandavas kultūras namā, kur notika 2018.gadā Kandavas novadā dzimušo bērnu un viņu ģimeņu godināšanas pasākums “Esmu dzimis Kandavas novadā”. 

Svētki mazajiem novadniekiem ar svinīgu uzņemšanu novada saimē notiek jau ceturto gadu. 2018.gadā novadā piedzimuši 60 mazuļi un uz svinīgo pasākumu bija ieradušies vairāk nekā puse- 39 jaunie novadnieki. Viņu vārdi tika ierakstīti Goda grāmatā, katrs mazais saņēma dāvanā albumu “Esmu dzimis Kandavas novadā” un simbolisku maisiņu ar kāršu pupām, lai vēlāk tās kopīgi ar vecākiem iestādītu vecpilsētas Promenādē.

Lasīt visu ziņu galerija (77)

Regulators aicina Kandavas novada iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmo siltuma tarifu

03.05.2019 12:00

sabiedrisko_pakalpojumu_regulesanas_komisija_sprk.jpgSabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Kandavas novada iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Kandavai, Vānes ciemam un Zantes ciemam. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019.gada 3.maijā, plkst. 12:00, Kandavas kultūras namā Lielā ielā 28, Kandavā.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” Regulatoram ir iesniedzis siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Kandavai, Vānes ciemam un Zantes ciemam, kur gala tarifs noteikts 60,12 EUR/MWh. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Lasīt visu ziņu

KINO "NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI"

25.04.2019 19:00 - 26.04.2019 - 08:00

plakats_gg_2019.jpgFilma "NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI"  Filmas garums 1:12 st ;  ieeja bez maksas. 

Dokumentālās filmas pamatā ir ne tikai stāsts par vienu no jaunā olimpiskā sporta veida 3x3 basketbola pasaules labākajām komandām – “Ghetto Basket” un Latvijas izlases spēlētājiem, bet arī par “Ghetto Basket” desmit gadu attīstību.       

Šo desmit gadu laikā ir izaugusi jauna spēlētāju paaudze, kuras labākie pārstāvji pašreiz ir ceļā uz 3x3 basketbola vēsturisko notikumu – sporta veida debiju 2020. gada Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Turklāt mērķis ir ne tikai dalība Olimpiskajās spēlēs, bet arī cīņa par medaļām!       

Šā gada "Ghetto TV" filma stāsta par pārdzīvojumiem, pārbaudījumiem, komandas saliedētību un ielu rūdījumu desmit gadu laikā, kas radījis platformu jaunai un daudzsološai olimpiešu paaudzei.        

Filmas autori un to varoņi meklēja atbildes uz jautājumiem - vai viņiem pietiks spēka, vai viņi spēs stāvēt pretī ne tikai pasaulē labākajiem spēlētājiem laukumā, bet saviem dēmoniem un valsts birokrātijai, kad saskaries ar šo daudzgalvaino pūķi, kuram cērt nost galvas, bet tās ataug kā sēnes pēc lietus. Vienīgais līdzeklis, kas ļauj pārvarēt visas grūtības, ir neiedomājama mīlestība pret basketbolu. Šī mīlestība ir gan kaislība, gan "ibumetīns" savām problēmām, gan nāvējošs zobens, kas cērt pretinieku galvas.

Režisors: Edgars Gertners

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada skolu teātra diena

24.04.2019 11:00

dsc_0216.jpg24. aprīlī Kandavas kultūras namā norisinājās Kandavas novada skolu teātru diena, kurā cits citam savus uzvedumus rādīja seši teātra pulciņi no Cēres, Zemītes un Kandavas skolām.

Zemītes pamatskolas teātra pulciņa jaunākā grupa (5-6 gadīgie) uzstājās ar izrādi “Astainīšu draiskā diena” (lugas autore Anta Grīva, režisore Ērodeja Kirillova).

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 1.-4.klašu teātra pulciņš bija sagatavojis izrādi “Retvītojot Ēzelīti” (lugas autore Kristiāna Štrāle-Dreika, režisore Iveta Grunte).

Zemītes pamatskolas teātra pulciņa vecākā grupa izspēlēja izrādi “Suns un kaķis” (lugas autore Ināra Šteinberga, režisore Ērodeja Kirillova).

Lasīt visu ziņu galerija (81)

Cirks

17.04.2019 18:30 - 19:30

 afisa_lv.jpgIzrāde “Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā” (Diva In Hotel) ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību, žonglēšanas, ekscentrikas un eksotisko triku kaleidoskops, kurā  bagātīgi pārstāvēti  tradicionālie cirka žanri netradicionāli  teatralizētā  uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina  gan fantastiskā tērpu kolekcija, kuru dažu minūšu laikā, nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm, pielaikos Dīva, lai izvēlētos  pašu krāšņāko. To nodrošinās Dīvas kavalieris, veikli asistējot kaprīzajai  skaistulei, brīžam palīdzot tērpu mainīt pat ar sešmetrīgas pātagas palīdzību...            Starp citu, priekšnesums Diva In Hotel tiek gatavots Ginesa rekorda pieteikšanai.           

Cirka izrāde domāta ikkatram, kas vēlas vakaru pavadīt jautrā, azartiskā gaisotnē. Lielam un mazam! Visai ģimenei! Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši. Mākslinieku duets Ina un Kristaps “Creative duo” pēdējo 10 gadu laikā daudz koncertē Eiropas valstīs ( “Circus Salto -Kerstcircus Sander&Friend” , “Cirque Alexandre Bouglione Officiel”, franču TV šovs “Le Plus Grand Cabaret Du  Monde”, “Circus Rose-Marie Malter”, franču koncertāģentūra MAS Music, Arts & Show ....), uzstājušies  arī Minskas, Maskavas, Baku, Almatas valsts cirkos un Nikuļina Maskavas cirkā, kā arī ieguvuši laureāta titulus un specbalvas prestižajos starptautiskajos cirka festivālos    Uhaņā (Ķīna),   Ašdodā (Izraēla) , Maskavā (Krievija), Almatā un Astanā (Kazahstāna). 
Plānotais  izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.

 Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Seminārs par LAD aktualitātēm Kandavā

12.04.2019 10:00

img_1760.jpg12. aprīlī plkst. 10:00 Kandavas kultūras namā notika seminārs par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm.

Seminārā tiks stāstīts par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm Eiropas Savienības tiešajos maksājumos 2019. gada platību sezonā un klātesošie tika informēti par LAP pasākumiem.

Seminārā piedalījās apdrošināšanas firmas BTA pārstāvji, kas informēja par iespējām apdrošināt sējumus un dzīvniekus. 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Mākslinieka Jāņa Jēkabsona gleznu izstāde "Klusums"

10.04.2019 10:00 - 09.05.2019 - 16:00

j.jpgKandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns" no 10.aprīļa līdz 9.maijam apskatāma gleznotāja Jāņa Jēkabsona izstāde "Klusums". 

Jānis Jēkabsons dzimis 1955.gadā Rūjienā, beidzis Latvijas mākslas akadēmiju, ir Jūrmalas mākslinieku grupas biedrs kopš 1981.gada. Personālizstādes bijušas Latvijā, Somijā, Lietuvā, Krievijā. 

Par sevi mākslinieks saka: 

"Pašlaik es savos darbos risinu pārdomas par mūsu zemes, šīs vietas vērtību un unikalitāti. Nodarboties ar mākslu ir kā sarunāties ar sevi skaļi. Daba nemelo, tā slēpjas, tā nemitīgi mainās. Es cenšos dabu nekopēt, tas nav iespējams un tas nav mans uzdevums. Man gleznojot laiks pazūd, domas plūst neapzināti un roka strādā automātiski...". 

Lasīt visu ziņu galerija (9)

"Kandava- vai tevi pazīstu? " Erudīcijas spēle starp Kandavas pilsētas iestādēm, uzņēmumiem

06.04.2019 18:00 - 20:00

dsc_0086.jpg6.aprīļa vakarā Kandavas kultūras namā, lai pārbaudītu savas zināšanas erudīcijas spēlē “Kandava- vai tevi pazīstu”, pulcējās pilsētas iestāžu un uzņēmumu pārstāvji. Savus erudītākos pārstāvjus bija izvirzījuši: degvielas uzpildes stacija “VIRŠI”, veikals “MAXIMA”, SIA “Saltums”, SIA “Kandavas ceļi”, Kandavas novada dome, Kandavas pasta nodaļa, Kandavas internātvidusskola un Kandavas lauksaimniecības tehnikums.

Dalībniekus kuplā skaitā uzmundrināt bija ieradušies līdzjutēji no visām pārstāvētajām iestādēm un uzņēmumiem. Spēlētāji tika sadalīti divās komandās: sarkanajā un zaļajā, katram pašam izvēloties aploksni, kurā bija viena no krāsām.

Spraigā un interesantā cīņā, kas ilga tieši divas stundas, spēles vadītāja Solvita Jansone un viņas palīgi, saņēma atbildes uz divdesmit jautājumiem. Komandas demonstrēja savu erudīciju, zināšanas, reakcijas ātrumu, attapību, spēju atpazīt melodijas, kā arī veiksmi, griežot Laimes ratu.

Lasīt visu ziņu galerija (56)

Sadejojam Kandavā

03.04.2019 11:00

54524599_2182839708694474_4075555313976082432_n.jpgIeeja: bez maksas.
Pasākumu organizē: Kandavas novada Izglītības pārvalde

Lasīt visu ziņu

Komēdija "Viņi melo labāk"

02.04.2019 19:00 - 20:30

vini_melo_lab.jpg “VIŅI MELO LABĀK” jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma

 2.aprīlī 19.00 Kandavas kultūras namā “Pannas Teātris” izrādīs iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.

Izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.    

Lasīt visu ziņu

"Ak pavasar, ak pavasar, tu visiem sirdis dullas dar" Senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās

30.03.2019 14:00

dsc_0057.jpg30.martā Kandavas kultūras nama senioru vokālais ansamblis "Vīgriezes" aicināja uz  sadziedāšanās pasākumu "Ak pavasar, ak pavasar, tu visiem sirdis dullas dar!" 

Pasākumā sadziedājās  senioru vokālie ansambļi no trīs Latvijas novadiem- Zemgales, Vidzemes un Kurzemes: Vidrižu sporta un kultūras centra senioru vokālais ansamblis „Savam priekam” vadītāja Gundega Vasiļjeva; Jelgavas pens.b-bas senioru vokālais ansamblis „Dziedātprieks” vadītāja Solvita Grasmane;  Tukuma pens. b-bas senioru vok.ansamblis „Sidrabrasa” vadītāja Taira Grošteina; Jaunsātu senioru vokālais ansamblis „Prelūdija” vadītāja Sanita Apine;  Sabiles senioru vok. ansamblis „Vērmelīte” vadītāja Ilzīte Zvirgzdiņa;   Jelgavas kultūras nama senioru vokālais ansamblis „Vīzija” vadītāja Liene Gaile un Kandavas kultūras nama senioru vokālais ansamblis "Vīgriezes" vadītāja Dzintra Linde. 

Lasīt visu ziņu galerija (33)

Izrāde bērniem "Mana dzimšanas diena"

26.03.2019 10:00 - 11:00

dzimsanas_diena_a4.jpgRadošā apvienība Teātris un ES piedāvā:

Jautru komēdiju bērniem

MANA DZIMŠANAS DIENA!

Rudens, ziema, pavasaris vai vasara – DZIMŠANAS DIENA – ir liels un aizraujošs notikums katram no mums. Dzimšanas dienai piemīt īpaša burvestība, jo tā ir diena kurā notiek dažādi brīnumi! Rīts šķiet citādāks, dienas ritums savādāks un svētku saviļņots ir mazais jubilārs! Dzimšanas diena – ir īpaša diena, kad visi Tevi atceras un domā tikai par Tevi. Tas ir brīnums kurā spēles, blēņošanās, smiekli un jautrība sit augstu vilni!

Lasīt visu ziņu

Notikusi Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrības pārskata sapulce

23.03.2019 10:00

img_1477.jpg23.martā Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedru pārskata kopsapulce.

 Sabiedrības biedri noklausījās valdes ziņojums  par krājaizdevu  sabiedrības 2018.gada saimniecisko darbību un auditorfirmas ziņojumu. Apstiprināja 2018.gada pārskatu un auditorfirmas ziņojumu. Apstiprināja 2019.gada budžeta un saimnieciskās darbības plānu, valdes, kredītkomitejas, revīzijas komisijas lēmumus.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mākslinieka Toma Šlisera 80 gadu jubilejas izstāde

12.03.2019 10:00 - 30.03.2019 - 16:00

dsc_0030.jpg30.martā Kandavas kultūras nama izstāžu zālē “Vējspārns” uz svinīgu izstādes noslēguma pasākumu pulcējās Kandavas gleznotāja Toma Šlisera daiļrades atbalstītāji kā arī citi interesenti.

25.martā māksliniekam apritēja 80 gadi un šī bija viņa jubilejas izstāde, kurai tapt bija palīdzējuši novadnieki, daloties ar gleznām, kādreiz iegādātām vai saņemtām dāvanā, kā arī no paša Toma Šlisera kolekcijas. Pats mākslinieks gan veselības stāvokļa dēļ pasākumā nepiedalījās, bet bija ieradusies viņa dzīvesbiedre Astrīda Šlisere, ar kuru kopā jau pavadīti 55 dzīves gadi.

Sveicienus, dāvanas un ziedus, kā arī Kandavas novada domes Pateicības rakstu dāvināja domes priekšsēdētāja Inga Priede kopā ar labas veselības vēlējumiem, sakot, ka Toms Šliseris jau turpat pusgadsimtu ir kandavnieks un īsts pilsētas patriots.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kandavas kultūras nama 110 gadu jubileja

02.03.2019 18:00 - 19:30

dsc_0025.jpg2.martā Kandavas kultūras nams atzīmēja 110 gadu jubileju. Pasākumā piedalījās kultūras namā darbojošies amatiermākslas kolektīvi, bijušie un esošie kultūras darbinieki, aicinātie viesi un visi kultūras dzīves aktīvisti un ieinteresētie.

Pasākuma vadītājas -kultūras nama direktore Agrita Rožkalne un kultūras darba organizatore Solvita Jansone, pagrieza laika ratu atpakaļ uz to tālo laiku pirms 110 gadiem- 1909.gada 7.un 8. februāri, kad Kandava Sadraudzīgā biedrība rīkoja plašus biedrības nama, tagadējā Kandavas kultūras nama,  atklāšanas svētkus. “Vecajā afišā lasāms, ka laicīgajā koncertā uzstājies koris, dziedājis dziesmas “Gaismas pils”, “Beverīnas dziedonis”, “Nevis slinkojot un pūstot” un vēl citas. Bet otrās dienas - 8.februāra, prologs biedrības nama atklāšanas svētkiem sacerēts un nolasīts no Sofijas Birzniek jaunkundzes, kas tolaik bijusi ievēlēta domniekos un teātra komisijā. Tā nu divu dienu garumā Sadraudzīgās biedrības nams ticis atklāts.”

“ Spēlēju, dancoju, visu savu mūžu…” šie vārdi ir par viņiem, kultūras cilvēkiem. Ar klusuma brīdi, pieceļoties, tika godināti un pieminēti visi tie kultūras darbinieki un pašdarbnieki, kas nu jau mīt citā dimensijā un šodien uz zemi noraugās no mākoņa malas.

Lasīt visu ziņu galerija (59)

Cirka šovs "Alise aizspogulijā"

27.02.2019 18:00 - 19:30

20181213_0401_227728_5c11bd7932ab9_cirka_programma_alise_brinumzeme.jpg16.martā paredzētā cirka izrāde  "Alise aizspogulijā" pārceļas uz 27.februāri 18.00, sakarā ar to, ka cirka mākslinieki martā  dodas prom uz Ukrainu. Izrādes  organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Lasīt visu ziņu

Noskaidroti konkursa “Gada jaunietis 2018” laureāti

22.02.2019 17:00

dsc_0181.jpg22.februārī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Kandavas novada Gada jaunietis 2018” rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana. Šogad konkursam bija pieteikti astoņi dalībnieki, kas tika vērtēti trīs vecuma grupās. Pēc žūrijas lēmuma, titulu “Kandavas novada Gada jaunietis 2018” ieguva:

vecuma grupā no 13-15 gadiem – Oskars Granapskis;

no 16- 18 gadiem – Selīna Margarita Bogdanova;

savukārt, vecuma grupas no 19- 25 gadiem vienīgā pretendente Gita Agapova saņēma Kandavas novada domes specbalvu kā “Jauniešu cerība”.

Lasīt visu ziņu galerija (48)

Kandavas novada domes vadības un speciālistu tikšanās ar uzņēmējiem

30.01.2019 16:00

dsc_0011.jpg2019. gada 30. janvārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika Kandavas novada domes vadības un speciālistu tikšanās ar uzņēmējiem.

Par aktualitātēm Kandavas novadā informēja novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. Pašlaik sāpīgākais jautājums ir  par internātvidusskolas saglabāšanu, bet prieks ir par to, ka Kandavā ienāk arī jauni investori – jau februārī pie veikala “Vejmars” darbu  sāks  automazgātuve.

     Par plānotajiem kultūras un sporta  pasākumiem  novadā šajā gadā informēja Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes pārstāvji.  Pārvaldes vadītāja  Iveta Grunte aicināja uzņēmējus piedalīties  konkursā “Zaķu festivāls”, kas notiks Kandavā Lieldienu laikā. Līdz 18. martam jāiesniedz zaķu skice ar izmēriem  un no 15. aprīļa tie tiks izvietoti pilsētā. Festivālā aicināti piedalīties arī citu novadu iedzīvotāji. 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Baibas Briedes gleznu izstāde "Vējspārnā"

24.01.2019 10:00 - 21.02.2019 - 16:00

briede.jpgLīdz 21.februārim izstāžu zālē "Vējspārns" Kandavas kultūras namā apskatāma Baibas Briedes gleznu izstāde.

Baiba Briede (dz.1974) absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļu, iegūstot humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslā, kā arī studējusi Florences mākslas akadēmijā Itālijā (Accademia di Belle Arti di Firenze), ERASMUS studentu apmaiņas programmā.

Kopš 2003. gada veic aktīvu radošo darbību gan Latvijā, gan aiz tās robežām.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Cirka izrāde "Alise aizspogulijā"

15.01.2019 18:00 - 19:30

alise.jpgSakarā ar bērnu slimošanu izrāde pārcelta uz 16.martu. Iegādātās biļetes derīgas.

Lasīt visu ziņu

Svētku koncerts Jaunā gada ieskaņā novada audžuģimenēm, aizbildņu ģimenēm un domubiedriem

12.01.2019 13:00

dsc_0024.jpg12.janvārī Kandavas kultūras namā vēl jaunā gada noskaņā pie svētku eglītes satikās novada aizbildņu un audžuģimenes un domubiedri. Šāda jaungada satikšanās, pateicoties Kandavas novada Iespēju fonda vadītājas, deputātes un audžumammas Signes Ezeriņas iniciatīvai jau kļuvusi par ikgadēju pasākumu.

Pasākuma dalībniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule.  Priekšsēdētājas vietniece sacīja paldies visām novada aizbildņu un audžuģimenēm par dāvāto mīlestību, par ieguldīto darbu un sirds siltumu, ko viņi sniedz viens otram. “Kas tad ir ģimene? Tā ir vieta, kur tu vienmēr jūties atbalstīts, tie ir cilvēki, kas vienmēr ir blakus un sniedz beznosacījuma mīlestību un rūpes. “ G. Cīrule vēlēja izturību, pacietību, savstarpēju sapratni, un to, lai šīs pozitīvās īpašības būtu gana daudz arī turpmāk.

Jauku koncertu lielajiem un mazajiem sniedza Kandavas Deju skolas audzēkņi un patīkamu muzikālu pārsteigumu bija sagatavojusi Bērziņu- Pīternieku ģimene no Cēres pagasta.

Lasīt visu ziņu galerija (40)

Kino "Jaungada taksometrs" Kandavā

10.01.2019 19:00

jaungada_taksometrs_kandava.jpg10.janvārī plkst. 19:00 Kandavas kultūras namā romantiska komēdija "Jaungada taksometrs". 

Ieeja 3.00 Eur.

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem "Īgņas valstība"

10.01.2019 17:00

ignas_valstiba_kandava.jpg10.janvārī plkst. 17:00 Kandavas kultūras namā kino bērniem "Īgņas valstība".

Ieeja 1.00 Eur.

Lasīt visu ziņu

Koncerts "Trīs vīri Ziemassvētkos"

21.12.2018 19:00 - 20:30

3_viri_kandava.jpg

Kāpēc mēs tik ļoti gaidām Ziemassvētkus? Tas ir laiks, kad ikkatrs no mums, nekautrējoties no pārējiem, savā sirdī atkal kļūstam bērni. Dāvināšanas prieks, pārsteigums par saņemto dāvanu, satikšanās ģimenes lokā, eglītes mirdzums, sveču liesmas – ainas, kuras no mūsu apziņas neizzudīs līdz sirmam vecumam. Tā ir skaista ilūzija, ka joprojām esam mazi, ka visi skaistie notikumi dzīvē vēl tikai priekšā.

            Arī tādi nopietni vīri kā aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns nav izņēmums. Šai Ziemassvētku gaidīšanas laikā apvienojoties jaunā koncertprogrammā „TRĪS VĪRI ZIEMASSVĒTKOS”, klusinātā un niansētā sarunā ar skatītāju tiks runāta dzeja, pasakas, dziedātas dziesmas, kas aizved mūs bērnībā, kad dzīve likās kā skaista pasaka, kurā vienmēr ir māmiņa, tētis, vecvecāki... viņu stāsti, dzejoļi un dziesmas pirms došanās pie miera...

            Aicinām arī Jūs kopā ar šiem trim nopietnajiem vīriem doties uz mūsu katra bērnības zemi.

Koncerts Kandavas kultūras namā notiks 21.decembrī 19:00.

Biļešu iepriekšpārdošana - „Biļešu Paradīze” kasēs, internetā un Kandavas kultūras namā. Biļešu cena euro 12,- 10,-

 

Lasīt visu ziņu

Noslēdzies konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā 2018"

16.12.2018 - 26.12.2018
Konkursa
Konkursa "Gaismas dziesmas Kandavā 2018" laureāti

26.decembrī Kandavas kultūras namā tika aizvadīts šī gada sirsnīgākā Latvijas bērnu un jauniešu akadēmiskās un estrādes jauno vokālistu konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā 2018” fināls.

Laureātu koncertā bija iekļuvuši 20 spēcīgākie priekšnesumi. Šogad nomināciju "Grand Prix" ieguva Megija Krista Strautmane no Talsiem, kura izpildīja dziesmu “Ave Maria” un  titulu "Labākais pedagogs" ieguva meitenes pedagogs Ilona Bagele.

Latvijas jauno vokālistu dziedāšanas konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā" notiek jau otro reizi un konkursa pusfinālā- atlasē 16.decembrī piedalījās 54 dalībnieki no 12 Latvijas novadiem- Kandavas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Mārupes, Ādažu, Ķekavas, Mērsraga, Dundagas, Stopiņu.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas Deju skolas koncerts "Mūsu eglīte"

15.12.2018 16:00 - 18:00
Foto: Liene Trēde "Neatkarīgās Tukuma Ziņas"
Foto: Liene Trēde "Neatkarīgās Tukuma Ziņas"

Sestdien 15.decembrī uz koncertu “Mūsu eglīte” pašus tuvākos aicināja Kandavas Deju skolas audzēkņi un pedagogi. 

Šogad viss bija nedaudz savādāk kā citus gadus, nebija deju lieluzveduma, bet priekšnesumi bija tikpat skaisti un koncerts emocionāls.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

2.Adventes koncerts

09.12.2018 14:00

2.jpgOtrajā Adventē 9.decembrī plkst.14:00 Kandavas kultūras namā ar koncertu viesosies Stopiņu novada kultūras nama akordeonistu ansamblis "Akcents". 

Stopiņu novada kultūras nama akordeonistu ansamblis „Akcents” dibināts 2011.gada rudenī. Ansambļa sastāvs veidojies Ulbrokas mūzikas un mākslas skolā pirms 5 gadiem – tajā muzicē bijušie un esošie skolas akordeona klases audzēkņi. Sākotnēji ansamblis bija Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas paspārnē, taču, laikam ejot un sastāvam turoties kopā, tas izveidojies par pašvaldības kultūras nama pašdarbības kolektīvu.

          Ansambļa muzikālā programma ir ļoti daudzveidīga – sākot no baroka skaņām līdz pat mūsdienu komponistu darbiem.

Lasīt visu ziņu

1.Adventes koncerts

02.12.2018 14:00

dsc_0010.jpgKlusinātā gaisotnē, silti un sirsnīgi 2.decembrī tika aizvadīts Pirmās Adventes koncerts Kandavas kultūras namā. Koncertā piedalījās Kandavas kultūras nama senioru vokālais ansamblis "Vīgriezes"  un viņu draugi no Pastendes- vokālais ansamblis "Irbenājs" . 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Latvijas 100. dzimšanas dienā pasniegti apbalvojumi novadniekiem

18.11.2018

dsc_1049.jpg18.novembrī, Kandavas kultūras namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas pasākums.

Kā allaž, valsts svētku dienā, kultūras nama zāle bija pārpildīta, jo šajā dienā tika pasniegti Kandavas novada domes apbalvojumi mūsu novadniekiem. Šogad apbalvojumus saņēma četrpadsmit novada ļaudis, kas pašaizliedzīgi un ar atdevi strādājuši savā tiešajā darbā, uzņēmējdarbībā, iesaistījušies labdarības kustībā, tūrismā, sportā, kultūrā un citās sabiedriskās dzīves jomās.

  “Kandavas novada Pateicība” :

 • Evitai Bērziņai par aktīvu iesaistīšanos pagasta kultūras dzīvē un nesavtīgu atbalstu sabiedriskajās norisēs pagastā un novadā.
 •  Intai Haferbergai par ilgstošu un panākumiem bagātu darbību novada labā, veicinot infrastruktūras, tūrisma un vietējās uzņēmējdarbības attīstību.
 • Maritai Jekumai par mērķtiecīgu un nesavtīgu  darbu ar deju kolektīviem un radošu līdzdalību Zantes pagasta kultūras dzīvē. Lasīt visu ziņu galerija (88)

Dokumentālā filma "100 gadu ESĪBAS VĒJOS"

14.11.2018 14:00 - 15:30

Tehnisku iemeslu dēļ filma  tiek pārcelta uz citu datumu,

 sekojiet reklāmai !

Lasīt visu ziņu

KONCERTS ATCELTS!!!

07.11.2018 19:00 - 20:15
2bc6105c_ec53_4de2_8e4d_fe82f6619844.jpg
KONCERTS ATCELTS!!!

Lasīt visu ziņu

Informatīvs seminārs uzņēmējiem un lauksaimniekiem

30.10.2018 10:00

dsc_0703.jpgŠ.g. 30.oktobrī plkst.10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika  informatīvs seminārs  uzņēmējiem un lauksaimniekiem, kurā piedalījās pārstāvji no:
-Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) – par darbaspēka piesaistīšanu uzņēmumiem  un citiem interesējošiem jautājumiem;
-Lauku atbalsta dienesta (LAD) –  projektu iesniegšana  pasākumā "Ieguldījumi materiālajos aktīvos", jaunumi valsts atbalstā apdrošināšanas jautājumos;
-Valsts ieņēmumu dienesta (VID) – aktualitātes nodokļu sfērā, atvieglojumi ziedotājiem un atbildes uz jautājumiem;
-Latvijas Zemnieku federācijas (LZF)- nevalstisko organizāciju loma un l/s politika.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kafijas un tējas svētki

27.10.2018 14:00 - 15:30

img_20181027_wa0000.jpg

    

Lepojamies!

27. oktobrī Kandavā notika 9. Kafijas un tējas svētki.
  Konkursa "Čaklākais zīļu vācējs Kandavas novadā 2018" godalgu ieguva Kandavas pilsētas PII "Zīļuks" grupa "Zemenītes"! Paldies bērniem, vecākiem un grupas skolotājām par aktīvu zīļu vākšanu, kopā jums tas izdevās!       

           

Lasīt visu ziņu galerija (1)

9.KAFIJAS UN TĒJAS SVĒTKI

27.10.2018 12:00

dsc_0137.jpg27. oktobrī Kandavā notika devītie Kafijas un tējas svētki.

 Jau ierasts, ka Kafijas un tējas svētki notiek pilsētas kultūras namā un novada muzejā, šogad pa ceļam starp abiem objektiem, ietverot arī brīvdabas aktivitātes Promenādē.

Pirmoreiz Kandavā notika profesionālu baristu paraugdemonstrējumi, kuros piedalījās grauzdētavas "Kalve Coffee" līdzīpašnieks un pērnā gada Latvijas baristu čempionāta uzvarētājs Raimonds Zadvornovs, kā arī tirdzniecības centra "Galleria Riga" terasē izveidotās koncepta kafejnīcas "Herbārijs" idejas līdzautors un vadītājs, foruma "Let's Talk Taste" organizētājs Arvis Zēmanis. Bija iespēja piedalīties arī kapingā jeb dažādu valstu kafiju izgaršošanā. Tējas zālē gaidīja tikšanās ar tējas guru no Cēsīm Juriju Podusovu, kuras laikā tika runāts tieši par Latvijas tējām, un ar Zani Gustu, kura stāstīja visu par un ap lavandām un to audzēšanu.

Lasīt visu ziņu galerija (86)

Komēdija "Nepabeigtās kāzas"

20.10.2018 18:00

Valmieras teātris ar komēdiju “Nepabeigtās kāzas” viesosies Kandavā

Par tradīciju kļuvušas Valmieras teātra viesizrādes Kurzemē. 20. oktobrī, plkst. 18:00 teātris ar skatītāju iemīļoto Vara Braslas iestudēto komēdiju “Nepabeigtās kāzas” viesosies Kandavas Kultūras centrā.

“Nepabeigtās kāzas” ir komisku pārpratumu pilns stāsts par dienu profesora Kronīša ģimenē, kur dzīvoklī parādās gan divi krāpnieki no neesošas firmas “Draugs”, kas slēdz fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu, ierodas gan kaimiņiene līgavas tērpā, gan meitas precinieki, dakteris, policists, atklājas noslēpta glezna un kādam kļūdaini izdodas nepārtraukti sazvanīt intīmpakalpojumu kantori.

Režisors Varis Brasla par iestudējumu: “Šī nav pirmā reize, kad strādāju ar izcilo kinoscenāristu, kāds viņš ir pirmām kārtām, un dramaturgu Alvi Lapiņu. Man viņa smeķīgais humors vienmēr ir bijis sirdij tuvs. Izrādē nerisināsim globālas pasaules problēmas – vaimonoloģija man ir apnikusi, labāk paskatīsimies, kas notiek mums deguna priekšā vienas ģimenes ietvaros. Tas ir daudz interesantāk.”

Lomās: Regīna Devīte, Elīna Hanzena, Eduards Johansons, Januss Johansons, Vizma Kalme, Arnolds Osis, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Ģirts Rāviņš, Krišjānis Salmiņš, Uldis Sniķers, Baiba Valante

Iestudējuma radošajā komandā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, komponists Emīls Zilberts, video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis un gaismu mākslinieks Māris Salmanis.

Biļetes var iegādāties Kandavas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/13698  

20180823_150101.jpg

Lasīt visu ziņu

Izrāde bērniem "Noslēpumu sala"

08.10.2018 10:00

Vai esi gatavs neparastam piedzīvojumam ar dažnedažādiem interesantiem pavērsieniem, aizraujošām darbībām un mīklu minēšanu? Tad šī izrāde ir paredzēta tieši Tev! Noslēpumu sala nav parasta izrāde. Tajā Tu atklāsi dažādus noslēpumus un var gadīties, ka Tu kopā ar izrādes varoņiem nomaldīsies, taču  drīz vien sekojot slepenām norādēm nokļūsi uz pareizā ceļa un atradīsi pirātu noslēptos dārgumus!

Šī ir jautra un izzinoša izrāde bērniem, kurā izrādes varoņi interaktīvi iesaista mazos skatītājus. Izrādes laikā bērni tiek ierauti aizraujošā piedzīvojumu pasaulē, kā datorspēlē, kurā kopā ar izrādes varoņiem atrisina dažādus aizraujošus uzdevumus. Tā ir vēl viena iespēja uzzināt interesantus faktus – matemātikā, dabaszinībās, vēsturē, literatūrā u.c. Izrāde ir veidota tā, lai būtu interesanta gan pirmskolas, gan sākumskolas vecuma bērniem.

 Vistiņa ir atradusi īstu apslēpto dārgumu karti. Tagad tikai piedzīvojumi var sākties! Nu, jādodas bagātības meklēt uz NOSLĒPUMU SALU! Bet ak,  kāda nelaime, tur dārgumus apsargā pirātu kapteiņa palīgs - Papagailis. Nu drosmīgā vistiņa sastapsies ar dažādiem šķēršļiem, ne tikai cīnīsies par izdzīvošanu, bet arī izrādīs apbrīnojamas zināšanas, atjautību un neatlaidību. Viņai kopā ar bērniem būs jāatrisina aizraujošus UZDEVUMUS, savādāk dārgumus - neredzēt! 

noslepumu_sala_afisa_a4.jpg

Lasīt visu ziņu

Laura Amantova džeza kvarteta koncerts

30.09.2018 16:00

Svētdien, 30.septembrī  plkst.   16.00  Kandavas kultūras namā

Laura Amantova džeza kvarteta koncerts “Šūpuļdziesma trombonam”

 2017.gada nogalē klajā nāca Laura Amantova džeza kvarteta pirmais CD „Šūpuļdziesma trombonam”. Labās atsauksmes no prezentācijas koncertu klausītājiem Rīgā, Valmierā, Bauskā, Līvānos, Jūrmalā, Kuldīgā u.c. un Valsts Kultūrkapitāla fonda sniegtais atbalsts,  rosināja paplašināt koncertdarbības ģeogrāfiju no reģionu centriem uz novadiem un meklēt jaunas, līdz šim koncertdarbībā ne tik bieži izmantotas izpildījumu vietas, jo džeza mūzikas cienītāji taču dzīvo arī Latvijas mazpilsētās un pagastos.

Izradās, stereotipiem apvītais instruments trombons – (it. trombone – liela taure), tautā saukta arī bazūne – ir ļoti izsmalcināts, izteiksmes iespējām un krāsām neticami bagāts, pilntiesīgs solo instruments, kuram ir pa spēkam aiznest līdz klausītāju sirdīm gan klasiskam džezam raksturīgas kompozīcijas, gan eksperimentālus meklējumus visdažādākajos džeza mūzikas aspektos.

Koncerta gaitā klausītāji varēs baudīt jauku džeza ansambļa saspēli un iepazīt katra kvarteta mūziķa kā spilgtas muzikālas personības individuālo sniegumu.

Šajā ansamblī ir apvienojušies Latvijas labākie sava instrumenta džeza spēles meistari. Kvartets pašreizējā sastāvā spēlē kopš 2003. gada. Kolektīvu var raksturot īsi – visaugstākā līmenī profesionāli izpildīta džeza mūzika, stingri ievērojot tradīcijas un stilu.

sastāvs:

 Lauris Amantovs – trombons

Viktors Ritovs - klavieres/el.piano

Andris Grunte – bass

Artis Orubs - sitamie instrumenti

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds

 Nepalaidiet garām iespēju iepazīties ar šķietami necilo trombonu un pavadīt svētdienas pēcpusdienu omulīgā atmosfērā Kandavas kultūras namā,                  klausoties brīnišķīgu džeziņu.

Ieejas maksa: EUR 3,-

jazz_kvartets___popes_muiza_070918.jpg

 

Lasīt visu ziņu

Dzintara Adieņa gleznu izstāde

27.09.2018 10:00 - 19.10.2018 - 16:00

Koncerts "Ar mīlestību sirdī"

25.08.2018 18:00

k_1.jpg


Sestdien, 25.augustā plkst. 18:00 Kandavas kultūras namā koncertprogramma "Ar mīlestību sirdī". 

Koncertā uzstājas Aija Andrejeva, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Marts Kristians Kalniņš un Artūrs Skrastiņš.

Lasīt visu ziņu

NĀC DZIEDĀT !

13.08.2018 19:00 - 01.10.2018

Kandavas kultūras nama jauktais koris „KANDAVA” uzsākot  jauno sezonu, aicina savā dziedošajā pulkā  jaunus dziedātājus  visās balsu grupās,

 īpaši gaidīti vīri, kuri ar savām spēcīgajām balsīm varētu kuplināt tenoru un basu rindas.

Diriģente Dzintra Linde, kormeistare Evita Ernštreite

Mēģinājumi-   pirmdienās 19.00

Ja gribi dziedāt – piesakies pie diriģentes t.-29159427 !

Pirmā tikšanās 3.septembrī 19.00

Kandavas kultūras namā (ieeja no Dārzu ielas puses)

Būsi gaidīts !

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes vadība tiekas ar novada uzņēmējiem

12.07.2018 16:00

dsc_0353.jpg12.jūlija vakarā Kandavas kultūras nama mazajā zālē domes vadība un speciālisti tikās ar novada uzņēmējiem, lai informētu par aktualitātēm pašvaldībā un uzklausītu uzņēmēju ieteikumus, turpmākas sadarbības uzlabošanai.

Atklājot sapulci, domes priekšsēdētāja Inga Priede klātesošos iepazīstināja ar domes uzņēmējdarbības konsultanti Ivetu Pāži, kura darbu jaunajā amatā uzsākusi pavisam nesen- 8.jūnijā. I.Pāža informēja par līdz šim paveikto saistībā ar ārkārtas situācijas lauksaimniecībā izsludināšanu sausuma dēļ,  un dalību seminārā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās. Uzņēmējdarbības speciāliste norādīja, ka, lai atvieglotu informācijas pieejamību uzņēmējiem un lauksaimniekiem, jau tuvākajā laikā sāks veidot datu bāzi, kurā apkopos informāciju par novadā esošām brīvām telpām un zemi.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Apbalvoti izglītības iestāžu izglītojamie un pedagogi

30.05.2018

dsc_0242.jpg30.maijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums par izciliem sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajās konferencēs, sporta sacensībās, tika apbalvoti arī profesionālās ievirzes izglītības iestāžu skolēni par izcīnītajām godalgotajām vietām un Atzinību starptautiskos, valsts un reģionu konkursos. Tāpat tika apbalvoti pedagogi par šo skolēnu sagatavošanu.

"Mēs visi šajā pasaulē ienākam gandrīz vienādi, bet viss ir atkarīgs no tā, cik katrs mēs sevī ieguldām, un šodien jūs redzēsiet tos, kuri visvairāk ir ieguldījuši sevī. Paldies par jūsu darbu un turpināsim strādāt!", atklājot pasākumu sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte.

Lasīt visu ziņu galerija (40)

Aizvadīts Kandavas novada iedzīvotāju forums

18.05.2018 15:00 - 19:00
Kandavas novada iedzīvotāju forums 18.maijā
Kandavas novada iedzīvotāju forums 18.maijā

18.maijā Kandavas kultūras namā pulcējās novada iedzīvotāji, lai kopīgā neformālā gaisotnē spriestu par aktualitātēm novadā kopumā un apkopotu iedzīvotāju redzējumu uz viņiem svarīgām tēmām sadarbībā ar pašvaldību, NVO sektoru, kultūru, sportu, jauniešu ikdienu, kā arī rastu ierosmes lietām, ko var paveikt pašu rokām.

 Muzikālu uzmundrinājumu sniedza Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis “ Do-re-mi”, bet labus vārdus kopīgai darboties gribai veltīja novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

Atskatoties uz pagājušā foruma idejām secinājām, ka dažas ir radušas savu piepildījumu, bet atsevišķas vēl gaida iespēju realizēties, piesaistot lielākus attīstības projektus. Kā labo piemēru var minēt puķu kastes, kas uzziedējušas Kandavas ielās, piemiņas plāksnes izveidošanu K.Mīlenbaham pie vecās vidusskolas ēkas, informāciju stendu uzlabošanu pilsētā un publiskās slidotavas izveidošanu pie Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona ziemas periodā.  

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Latvijas Bērnu fonds sveic Kandavas novada ģimenes

11.05.2018 14:00

dsc_0376.jpg11.maijā Kandavas kultūras namā viesojās Latvijas Bērnu fonda (LBF) pārstāvji un tā vadītājs Andris Bērziņš, lai dāvinātu Latvijas Bērnu fonda stipendijas mūsu novada ģimenēm.

LBF prezidents A.Bērziņš atzīmēja, ka fonds Kandavā viesojas samērā bieži, jo stipendijas mūsu novada ģimenēm tiek pasniegtas divreiz gadā-  rudenī un pavasarī. Kā katru reizi, arī šoreiz klātesošie tika iepriecināti ar muzikālu sveicienu- šoreiz to sniedza Liepājas muzikālā apvienība "Sērkociņu cehs", izpildot pazīstamākos grupas “CREDO” hītus.

Latvijas bērnu fonda stipendijas saņēma astoņas Kandavas novada ģimenes un tās stipendiju saņemšanai izvirzīja Bāriņtiesa.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Baltā galdauta svētki Kandavā un pagastos

04.05.2018 10:00

dsc_0441.jpg4.maijā Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā, tika atzīmēti "Baltā galdauta svētki", Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena jeb mūsu valsts otrā dzimšanas diena.

Kandavā svētki iesākās kultūras namā ar pasākumu "Esmu dzimis Kandavas novadā", 2017.gadā dzimušo novadnieku svinīgo uzņemšanu novadnieku saimē un viņu vecāku godināšanu. Svētki turpinājās ar Kandavas radošo skolu audzēkņu koncertu, tālāk sekoja kāršu pupu dēstīšana Promenādē un Baltā galdauta svētki novada muzejā.

Lasīt visu ziņu galerija (79)

KONCERTS " No sirsniņas Latvijai!"

04.05.2018
Kandavas novada domes pr.Ingas Priedes ievadvārdi.
Kandavas novada domes pr.Ingas Priedes ievadvārdi.

4.maijā Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā, tika atzīmēti "Baltā galdauta svētki"-  Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena .

Kandavas kultūras namā izskanēja KANDAVAS RADOŠO SKOLU (mūzika, deja, māksla) koncerts „ No sirsniņas Latvijai!”

Programmā tika atskaņoti latviešu komponistu skaņdarbi un izdejotas latviešu tautas dejas.

Skatuves noformējumā atbilstoši programmas  saturam bija redzami  Mākslas nodaļas audzēkņu darbi.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Latvijas Nacionālo bruņoto spēku bigbenda koncertprogramma "Tautasdziesma"

30.04.2018 17:00

bb_demo_plakats.jpgMūsu tautas gara spēks ir rodams latviešu tautasdziesmās, kurās mūsu senči ir atraduši veidu kā daudzināt Latvijas dabas skaistumu, skumjos brīžos paskumt vai arī vienkārši priecāties par dzīvi caur vienkāršām un ātri lipīgām melodijām. Nacionālo bruņoto spēku bigbends vēlējās saviem klausītājiem parādīt, ka mūsu pašu tautasdziesmas var skanēt arī pilnīgi savādākos un nedzirdētos ritmos. 

Tāpēc ir radusies jaunā koncertprogramma “Tautasdziesma”, kuru speciāli NBS bigbendam veidojis viens no vadošajiem lietuviešu džeza mūzikas aranžētājiem Rimantas Giedraitis. “Auga, auga rūžeņa”, “Seši mazi bundzinieki”, “Saulīt vēlu vakarā(i)”, “Caur sidraba birzi gāju”, “Pūt vējiņi” un citas labi pazīstamas latviešu tautas dziesmas kļuva par pamatu jaunajai koncertprogrammai.

 Laipni gaidīti mūsu koncertā!

Lasīt visu ziņu

Kandavā aizvadīts 8. Kurzemes orķestru festivāls

21.04.2018 18:00

img_2498.jpg21.aprīlī Kandavas kultūras namam no skaņu pārpilnības bija ko turēt, jo šeit notika astotais Kurzemes mūzikas skolu orķestru festivāls, kas kopā pulcēja aptuveni 190 jauno mūziķu no dažādām Latvijas malām.

 Festivālā piedalījās mūzikas skolu kamerorķestri no Mārupes, Kuldīgas, Siguldas, Priekules un Ziemeļkurzemes kamerorķestris. Vēl piedalījās simfoniskie orķestri no Madonas un Ķekavas mūzikas skolām, kā arī stīgu instrumentu spēles audzēkņi no Tukuma un Kandavas mūzikas skolas. Koporķestra diriģents un pasākuma koordinators bija Madonas mūzikas skolas direktors Mārtiņš Bergs. 

  Kā atzina Kandavas Mākslas un mūzikas skolas vijoles spēles pasniedzēja Inga Rubene, kuras audzēkņi piedalījās festivālā, tik daudz mūziķu uz Kandavas kultūras nama skatuves un arī skatītāju zālē vienuviet, vēl nebija nekad redzēti.  “Tā bija lieliska pieredze, klausīties tik daudzu orķestru skanējumā, jo mūsu mūzikas skolā diemžēl orķestra nav. Tas audzēkņiem bija kā jauns stimuls mācīties un pilnveidot savas prasmes." 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latviešu kriminālkomēdija "Kriminālās ekselences fonds"

19.04.2018 19:00

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā! 

Režisors: Oskars Rupenheits
      Lomās: Lauris KļaviņšAndris DaugaviņšJana RubīnaJuris RiekstiņšMāris Mičerevskis

 Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodā.

Filmas garums: 2h 01 min

kef_kandava.jpg

Lasīt visu ziņu

Seminārs par garīgās veselības veicināšanu Kandavā

06.04.2018 15:00 - 17:00

1373_001.jpgInformējam, ka semināram par garīgās veselības veicināšanu mainīta norises vieta! Seminārs notiks Kandavas kultūras namā, 6.aprīlī no plkst. 15:00 - 17:00. 

Lasīt visu ziņu

Latviešu filma "TURPINĀJUMS"

05.04.2018 18:00

Latvijas dokumentālā kino klasiķa filma par pieciem bērniem pirmajā klasē. Viena gada vērojums par to, kas notiek bērna prātā. Pieci Latvijas bērni no dažādiem Latvijas novadiem sāk iet pirmajā klasē. Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, Gļeba vecvecāki Latvijā iebraukuši tikai padomju gados, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz laukiem, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā.
Filma Turpinājums ir pirmā daļa no ieplānota ilgtermiņa kinovērojuma par pieciem Latvijā dzimušiem bērniem. Filmu cikla mērķis ir atgriezties pie pirmās filmas varoņiem ik pēc septiņiem gadiem un dokumentēt viņu dzīves gājumu līdzi laikam.

Režisors Ivars Seleckis
     Galvenais operators Valdis Celmiņš
     Komponists Kārlis Auzāns

https://www.facebook.com/Turpi...
turpinajums.jpg

Lasīt visu ziņu

Gleznu izstāde ATSPULGS izstāžu zālē Vējspārns

27.03.2018 12:00 - 27.04.2018

     dsc_0023.jpg No 27.marta Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns" apskatāma gleznu izstāde "Atspulgs". Tā ir divu mākslinieku - Natālijas Baidukas( Kluoda) un Nugzara Paksadzes kopdarbs. 2017.gada vasarā abi mākslinieki iepazinās starptautiskā plenēra laikā Tērvetē un radošo sarunu rezultātā radās kopizstāde ar nosaukumu "Atspulgs", ar kuru šobrīd iespējams iepazīties mūsu novadniekiem. 

28.martā notika izstādes atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem. 

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Kandavas novada Kooperatīvai krājaizdevu sabiedrībai ievēlēta jauna valde

24.03.2018 10:00

f870208e_8cd0_4f29_9bbb_46f50c07a34f.jpg24.martā Kandavas kultūras namā notika ikgadējā Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrības biedru kopsapulce, kurā izvērtēja sabiedrības aizvadītā gada darbu un ievēlēja jaunu valdi.

Jaunais valdes sastāvs: priekšsēdētāja Līga Frīdemane un valdes locekles Iveta Pāža un Inta Haferberga. Kredītkomiteja: Skaidrīte Šneidere, Aira Čabaja un Sarmīte Brencsone. Revīzijas komisija: Laimonis Āboltiņš, Vija Dembovska un Skaidrīte Celmiņa.

Sapulci vadīja Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule, sapulcē tika apstiprināts pārskats par KNKKS 2017.gada saimnieciskās darbības plāns un gada pārskats, auditorfirmas ziņojums, 2018.gada budžets un saimnieciskās darbības plāns un apspriesti citi ar sabiedrības darbību saistīti jautājumi.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

SARKANGALVĪTE un VILKS - leļļu izrāde bērniem

22.03.2018 10:00

Radošā apvienība Teātris un ES piedāvā Leļļu izrādi bērniem un vecākiem

Sarkangalvīte un Vilks

Lelles veidojuši animācijas studijas Avārijas Brigāde mākslinieki

 Režisors – Armands Ekštets - TV seriāla Sirdsmīļā Monika un humora raidījuma Anekdošu šovs režisors

 Izrādes garums: 50 min

Žanrs: muzikāla komēdija bērniem un vecākiem

Izrādes mērķauditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā un viņu vecāki

 Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa prot karatē, dzied un mācās svešvalodas. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un kurus aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās? To jūs uzzināsiet jaunajā leļļu izrādē bērniem un vecākiem “Sarkangalvīte un Vilks”

Visiem  skatītājiem būs  garšīgs pārsteigums no "Baltais" – Tukuma piens

sarkangalvite_un_vilks_a4.jpg

Lasīt visu ziņu

Grupas "BALTIE LĀČI" koncertprogramma "Atvars"

21.03.2018 19:00

lac.jpg

 ATVARS dabā ir padziļinājums upes vai ezera gultnē, virs kura var veidoties ūdens virpuļi un zemūdens straumes. Cilvēkam no tādām vietām jāturas tālāk...

Taču no dzīves atvariem mēs neesam pasargāts neviens un bieži tie mūs ierauj savā varā neatkarīgi no tā vai gribam mēs to vai nē. Par to arī ir jaunākā grupas BALTIE LĀČI dziesma, kuru aicinām klātienē novērtēt koncertprogrammā ar tieši tādu nosaukumu –ATVARS. Protams, neizpaliks arī citi jauni un jau pazīstami grupas skaņdarbi. 

Uz tikšanos Kandavā !

Pozitīvas emocijas garantētas !

ieejas maksa: Iepriekšpārdošanā EUR 6,- koncerta dienā EUR 8,-

Lasīt visu ziņu

MAČO stand-up komēdija

13.03.2018 19:00

dsc_4786_1.jpgJaunajā “Pannas Teātra” stand-up komēdija “MAČO”.

Vīrišķības tests divās daļās

Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo, dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

Kandavā viesosies  Ainārs Ančevskis

  Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim?                                                    

Šķiet, mūsdienās būt vīrietim ir krietni vienkāršāk nekā agrāk, bet no otras puses tas ir pilnīgi pretēji. Lielākajai daļai vīriešu vairs nenākas lauzt kaulus kūdras purvos vai mirt kara ierakumos tik bieži kā agrāk, taču mūsdienu vīrietiskums ir nopietni apdraudēts ar smalkiem parfimērijas produktiem, greznu pilsētas dzīvi un izsīkstošām iespējām izrādīt savu vīrišķo drošsirdību un veiklību. Vectēvu laikos uzvedības kodekss precīzi noteica, kas sagaidāms no stiprā dzimuma pārstāvja. Stingrs rokasspiediens bija cieņas izrādīšana, turpretim apskaut otru veci bija veids, kā labākajā gadījumā, iegūt zilu aci vai kādu lauztu ribu. Mūsdienās pat profesionāli regbija spēlētāji apskaujas un raud, tāpēc, domājot kāds ir īsts vīrietis šodien, autore Aiva Birbele ir skatījusi šo jautājumu caur sievietes priekšstatiem.

            Vai dzīve ir kļuvusi sievišķīga un vīrieši arī?

To var uzzināt veicot vīrišķības testu. Lai dzirdētu no mīļotās sievietes izsaucienu - tu esi īsts vecis!-, vienkārši jāsavāc pietiekams punktu skaits. Tas ir vitāli svarīgi katram vīrietim - būt ļoti piesardzīgam, lai nekļūdītos, aizsargājot savus vīrišķos punktus un prasmes, lai nenoslīdētu līdz nekompetenta mīkšļa stāvoklim, kurš neprot orientēties pēc kartes vai izciest sitienu pa seju.

            Pateicoties iepriekšējo pētījumu pieredzei izrādēs “Alu cilvēks” un “Tētis”, aktiera Aināra Ančevska un kolēģa Ivara Kļavinska atveidotais vīrišķības tests palīdzēs skatītājām noteikt attiecību statusu, ļaujot savam iecerētajam savākt vīrišķīgos punktus.

            Izrādes režisors Juris Rijnieks un autore Aiva Birbele sadarbojušies iepriekšējās Pannas Teātra stand-up izrādēs “Tāda es esmu” un “Bruņota un Bīstama” ar aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Nu abi ķērušies klāt vīrišķības analīzei.

- Esi īsts vecis, neļauj modernajai pasaulei ietekmēt un apdraudēt savu vīrietību un pavisam drīz būsi tikpat vīrišķīgs kā noparkots traktors šaurajā lielveikalu autostāvvietā! Saņem sevi rokās un sākam!

Izrāde būs skatāma Kandavas Kultūras namā 13. martā 19:00.

Ieejas maksa: EUR  12,- 10,- 8,-

 

Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs un/vai Kandavas kultūras nama kasē.

Informācija :www.pannasteatris.lvwww.draugiem.lv/panna ,   www.facebook.com/PANNASTEATRIS

Lasīt visu ziņu galerija (2)

BALLE kopā ar grupu IMULA

09.03.2018 22:00 - 10.03.2018 - 03:00

Seno deju grupas "Ballare" ampīra laika koncertprogramma "Prāts un jūtīgums"

03.03.2018 15:00 - 16:00

 Modinot pavasari gan dvēselē, gan tērpos, seno deju grupa Ballare  Kandavā, pasākuma "Sievietes Pasaule"ietvaros, 3.martā 15.00 piedāvās baudīt XIX gadsimta sākuma jeb ampīra (regency) laika dejas. Skatītājiem tās zināmas kā Napoleona laika dejas un atsauks atmiņā arī iemīļotas filmas pēc Džeinas Ostinas romānu motīviem, kā „Lepnums un aizspriedumi” (Pride and Prejudice), „Prāts un jūtīgums” (Sense and Sensibility), kā arī daļēji tepat pie mums Rundāles pilī uzņemto BBC īsseriālu „Karš un miers” (War and Peace).

Apmeklētājiem būs iespēja iejusties tā laika saviesīga pasākuma noskaņā un arī pašiem pievienoties un iemācīties dažas pavisam īstas dejas no laika, kad Latvija bija viena no bagātākajām Krievijas impērijas guberņām un tās pilīs un muižās valdīja izsmalcināta greznība, mūzika un deja.

Ballare ir seno deju grupa, kas dibināta 2000.gadā un tās repertuārā ir XIV – XIX gadsimta dažādu Eiropas valstu pēc autentiskiem deju pierakstiem apgūtas dejas. Grupas dalībnieki ir aizrautīgi vēstures entuziasti, un lielākā daļa tērpu ir rūpīgi veidotas oriģinālu rekonstrukcijas. Kolektīva mākslinieciskā vadītāja ir Guna Ezermale – diplomēta baletdejotāja, horeogrāfe un deju skolotāja (Mag.Artis Latvijas Mūzikas Akadēmijā).

www.ballare.lv

ballare.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sieviešu dienas noskaņās Kandavā - "Sievietes Pasaule"

03.03.2018 14:00 - 18:00

dsc_0117.jpg3.marta pēcpusdienā Kandavas kultūras nams aicināja daiļā dzimuma pārstāves un arī kungus, iejusties sievietes pasaulē. Tāpat kā katru gadu, tuvojoties Starptautiskajai Sieviešu dienai, kultūras darbinieki bija sarūpējuši pasākumu labsajūtai “Sievietes Pasaule”.

Seno deju grupa “BALLARE” ar ampīra laika koncertprogrammu “Prāts un Jūtīgums” ļāva iejusties tā laika saviesīgo pasākumu noskaņā,  un arī pašiem izmēģināt vienkāršākās dejas.

Lasīt visu ziņu galerija (86)

Apbalvoti Kandavas novada sporta laureāti

23.02.2018 20:00 - 22:00

dsc_0270.jpg23. februāra vakarā Kandavas kultūras namā aizsākta jauna tradīcija- pasākums “Kandavas novada Sporta laureāts 2017”- kura laikā tika apbalvoti aizvadītā gada labākie sportisti deviņās nominācijās.

Svinīgā pasākuma vadītājs Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs iepazīstināja ar izvirzītajiem pretendentiem un kolorītā video prezentācijā visi klātesošie vēlreiz izdzīvoja aizvadītā gada spilgtākos sporta notikumus. 

Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede pateicās sportistiem, treneriem un citiem sporta aktīvistiem par nesavtību, entuziasmu un mīlestību uz sportu, ar ko ir darījuši zināmu Kandavas vārdu Latvijā, Eiropā un pasaulē. I. Priede pasniedza galveno balvu nominācijā “Mūža ieguldījums sportā” ilggadējiem Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas sporta skolotājiem un treneriem Gaidai un Laimonim Ģiguļiem

Lasīt visu ziņu galerija (43)

Konkurss "Kandavas novada Sporta laureāts 2017"

23.02.2018 20:00

1055_001.jpg2018. gada 23.februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notiks konkursa “Kandavas novada Sporta laureāts 2017” apbalvošanas ceremonija.

Izvirzītie pretendenti: 

Igors Zaļevskis, Gatis Brikovs, Guntis Andriksons, Guntars Strāķis, Raivis Garoza, Mārcis Saulītis, Raivis Bērziņš, Jānis Labrencis, SIA ''Kandavas ceļi'', Elza Gulbe, Dita Rozenberga, Dina Rozenberga, Indulis Matīss, Andrejs Gross, Edgars Priede, SK Kandava sieviešu volejbola Komanda, Kandava/COMPOR basketbola komanda, Kandavas kartingu klubs, Diāna Dude, Ieva Annija Stepiņa, Agnese Besikirska, Kristaps Ķilps, Āris Avotnieks, Kristers Šnikvalds, Adrians Lasis, Aldis Šenbergs, Miķelis Ērglis, Laimonis un Gaida Ģiguļi.

 Aicinām novadniekus piedalīties svinīgajā pasākumā.

Uz saviesīgo daļu lūdzam pieteikties pa tālruni 29322315. 

Lasīt visu ziņu

Aijas Princes gleznu izstāde "Vējspārnā"

22.01.2018 12:00 - 21.03.2018

aija_prince.jpgKandavas kultūras nama izstāžu zālē “Vējspārns”  apskatāma gleznotājas Aijas Princes personālizstāde.

Aija Prince dzimusi Tukumā, bet bērnību un skolas gaitas vadījusi Dobelē. Ieguvusi ainavu arhitekta un agronoma specialitāti, kā arī mākslas pedagoģijas maģistra grādu. Desmit gadus aivadījusi mākslas pedagoģijā, bet no 2003.gada strādā kā brīvmāksliniece. 2014 .gadā izveidojusi privātstudijas Dobelē un Jaunpilī, kurās māca glezniecību gan skolēniem, gan pieaugušajiem, un rīko plenērus.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Notiks konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā”

17.12.2017

afisha_web_kandava.jpg2017.gada 17. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā notiks Latvijas bērnu un jauniešu jauno vokālistu konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā”.

Gada tumšākajā laikā, kad debesīs gaidām iemirdzamies spožāko zvaigzni, mēs viens otram varam dāvāt savu mīlestību. Pirmo reizi Kandavā notiks šī gada sirsnīgākais Latvijas jauno vokālistu AKADĒMISKĀS un ESTRĀDES dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ”. Konkursā dalībniekus- akadēmiskos un estrādes dziedātājus- solistus, duetus, ansambļus un popgrupas aicinām piedalīties ar Adventes laikam atbilstošu repertuāru, lai kopā- Trešajā adventē un Otrajos Ziemassvētkos - Latvijas vienā no skaistākajām mazpilsētām, pulcētu talantīgākos jaunos dziedātājus un kopā svinētu gaismas svētkus!

PUSFINĀLS 17.decembrī Trešajā adventē Kandavas kultūras namā plkst.11:00.

Žūrijā:
•ANNIJA PUTNIŅA- dziedātāja, vokālais pedagogs;
•GINTS CEPLENIEKS- NMV Rīgas Doma kora skolas vadītājs, diriģents;
•GINTS BIRKENŠTEINS- Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pasniedzējs, mūziķis,  poprupas "Taustiņi" vadītājs, Kandavas himnas autors.

Lasīt visu ziņu

Deju skolas Ziemassvētki kopā ar Kraukšķīti

16.12.2017 17:00

img_3120.jpg16.decembrī Kandavas kultūras namā notika gadskārtējais Kandavas Deju skolas Ziemassvētku uzvedums, šoreiz tas bija veidots pēc Margaritas Stārastes pasakas par Kraukšķīti motīviem. 

Kultūras nama zāle bija pārpildīta, visas biļetes( pat papildvietas) izpārdotas. Katrs vecāks, vecvecāks, radinieks, brālis vai māsa, noteikti vēlējās nokļūt uz koncertu, jo tas taču ir tik interesanti, ka savējie dejo! Krāšņā Ziemassvētku uzveduma “Kraukšķītis” horeogrāfes bija -  Andra Eimane, Inese Cīrule, Solvita Jansone un Sonora Grīnberga. Uzvedumā piedalījās 132 mazi un lielāki dejotāji un kopumā tika izdejotas 29 dejas.

Lasīt visu ziņu galerija (37)

Seminārs "Nodokļu izmaiņas 2018.gadā"

15.12.2017 10:00 - 16:00
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Jau rīt 15.decembrī plkst. 10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks seminārs „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”.

Seminārā tiks  apskatītas tēmas:
-Būtiskākās izmaiņas uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātājiem;
-Darba samaksas nodokļu izmaiņas;
-Izmaiņas saimnieciskās darbības veicējiem - iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem;
-Izmaiņas pašnodarbināto personu un autoru sociālajā apdrošināšanā;
-Izmaiņas patentmaksas maksātājiem;
-Mikrouzņēmumu nodokļa piemērošana;
- Būtiskākās izmaiņas PVN uzskaitē;
-Atbildes uz jautājumiem.

Lasīt visu ziņu

Stand-up komēdija "HUMORS PA LATVISKI"

09.12.2017 18:00

kandavaskn0912.jpg 9. decembrī 18.00 Kandavas Kultūras namā notiks komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde „Humors pa latviski”, kuras ietvaros autors pastāstīs savus svaigākos jokus.  Maksims Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem vietējās komēdijas scēnas pārstāvjiem, kurš nemitīgi priecē skatītājus visā Latvijā. Pamanījies uzstāties gandrīz visās Latvijas pilsētās, lielākajos Latvijas mūzikas un mākslas festivālos, kā arī saņēmis ovācijas ārzemju auditorijās, jau otro reizi viesojas Kandavā.   Autora iepriekšējo stand- up komēdijas izrādi „Stand- up izrāde latviešu valodā” apmeklējuši vairāk kā četri tūkstoši pozitīvu lādiņu guvuši skatītāji. Izrāde „Humors pa latviski” no iepriekšējās atšķiras ar to, ka tajā iekļauti citi joki. Ieejas maksa: EUR 2,-

Lasīt visu ziņu

Grupas "MIERA VĒJOS" CD albūma prezentācija

01.12.2017 21:00

miera_vejos_plakats_sark.jpgAicinām 1.decembrī plkst. 21:00 Kandavas Kultūras namā uz balli pie galdiņiem un grupas "Miera Vējos" jaunā albuma "Kurzeme mana" prezentāciju. 

Vakara viesi: grupas "Roja", "Apvedceļš" un "No Boundaries". Atpūtas vakars pie galdiņiem, līdzi ņemot "groziņus". Ieejas maksa iepriekšpārdošanā 3.00 EUR, pasākuma dienā 5.00 EUR. 

Lūgums iepriekš rezervēt galdiņu pa tālruni 63182040

Lasīt visu ziņu

Valsts svētkos Kandavā apbalvo novadniekus

18.11.2017 16:00
Kandavas novada 2017.gada apbalvotie ar domes priekšsēdētāju Ingu Priedi
Kandavas novada 2017.gada apbalvotie ar domes priekšsēdētāju Ingu Priedi

18.novembrī Kandavas kultūras namā notika Latvijas Republikas Proklamēšanas 99.gadadienas svinīgais pasākums.

“Ir gods būt kopā ar jums visiem un veltīt šo dienu Latvijai, - atklājot pasākumu, sacīja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. ”Viesojoties pagastos, pasākumos, kas veltīti Latvijas dzimšanas dienai, ir prieks redzot patriotismu un to, ka tik tiešām mīlam savu zemi, savu Latviju. Redzot jauniešus, kas ar prieku un patriotismu nes tautas tērpu, dzied dziesmas un skandina dzeju un visiem pie krūtīm ir jaukais simbols- Latvijas karogs. Patriotisms- tā ir piederība, savai valstij, savam novadam, savai pilsētai un pagastam, vietai, kur esi dzimis! Tā ir arī piederība mūsu valsts karogam, himnai, ģerbonim un cilvēkiem, kas ar darbu veidojuši vietu, kur mums visiem ir tik labi. Kur mums prieks dzīvot, un ar ko mēs lepojamies.” Priekšsēdētāja aicināja nepazaudēt lepnumu par mūsu novadu, lai arī kur aiznestu dzīves ceļi, paturēt sirdīs to, ka esam nākuši no Kandavas novada.

Lasīt visu ziņu galerija (49)

Ilzes Cērpiņas gleznu izstāde

06.11.2017 12:00 - 08.01.2018

img_2989.jpgIzstāžu zālē “Vējspārns” Kandavas kultūras namā apskatāmas tukumnieces Ilzes Cērpiņas gleznas.

 Ikdienā Ilze Cērpiņa vada izdevniecības “Zvaigzne” Tukuma grāmatnīcu. Viņa beigusi Baltijas Starptautiskās akadēmijas Mākslas un vides dizaina nodaļu. Glezniecības pamatus mācījusies pie Birutas Stafeckas un Agnijas Ģērmanes. Ilzes gleznas ir ļoti krāšņas, spilgtas un sievišķīgas un rada skatītājiem patīkamas emocijas.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Tējas un kafijas svētki

28.10.2017 11:00 - 15:00


                               


img_2304.jpg

                                    

 Tējas un kafijas svētki-Mazo zīļu lielā darbnīca!

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Astotie Kafijas un tējas svētki Kandavā aizvadīti

28.10.2017 11:00

img_0870.jpg28.oktobrī jau astoto reizi Kandavā svinēja Kafijas un tējas svētkus. Drēgnais un lietainais laiks nebija kavējis kandavniekus, novada ļaudis un ciemiņus no tuvākām un tālākām Latvijas malām, ierasties un izbaudīt svētku plašo piedāvājumu.

Kā allaž kupli bija apmeklēti novada muzejā un amatniecības centrā rīkotie pasākumi: 2017.gada pasaules labākās galda spēles "Ice Cool" Kandavas čempionāts, Riču Raču, Cirks, dambrete, ķegļi un citas spēles lieliem un maziem; Kafijas dzērienu buķete traktierī "Pie melnā kuiļa"; Astrīdas Šliseres 75 gadu jubilejas izstāde un Atstarotāju izgatavošanas darbnīca.

Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (99)

CIRKA ŠOVS "Annas un Elzas piedzīvojumi pasaku valstībā"

26.10.2017 18:00

CIRKA ŠOVS „ANNAS UN ELZAS PIEDZĪVOJUMI PASAKU VALSTĪBĀ”

Cirka kolektīvs " ARGO" MARIUPOLIS (UKRAINA)

 Neticams  stāsts par divu meiteņu Annas un Elzas ,un viņu pasaku varoņu piedzīvojumiem. Bērnus priecēs akrobāti Troļļi, žonglieri, Harijs Poters, spēcīgais akrobāts Supermens, labās Fejas, Karību jūras pirāti ar ziepju burbuļiem, klauni Smurfi.

Programmas garums:- 1 stunda. 30 min. Pātraukums(viens) -15 min.

 Uzmanību! Konkurss!!!  Uzzīmē kādu no pieminētajiem pasaku varoņiem! Atnes zīmējumu uz pasākumu un saņem dāvanu!

 Biļetes cena: 6 Eur. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieejas maksa par brīvu!!!

Ar flaijeri - cena 5,00 Eur. Pasākuma dienā biļetes cena visiem 6,00 EUR.(viens flaijers paredzēts vienai ieejas biļetei)

 

skrajute.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vīru vokālā ansambļa "Daile" koncerts "Dziesmas, kuras neviens vairs nedzied"

21.10.2017 16:00

Vīru Vokālais Ansamblis „DAILE” ir deviņu mūzikas skartu kungu jauns izaicinājums mūzikā. Daudzu gadu laikā, šie vīri ir pārbaudījuši savstarpējās attiecības gan mūzikā, gan sadzīvē, gan uz skatuves, gan privātos saviesīgos sarīkojumos. Balsu saskaņa un saderība ir vērtība, ko nevar izskaitļot un mākslīgi radīt, bet gan iegūt satiekoties pareizajā laikā un vietā, ilgstoši slīpējot ne tikai dziedāt prasmi, bet arī sadzīvot mākslu. Īpaša balsu saskaņa, kopēja dzīves pieredze un muzicēšanas prieks – tas ir VVA „DAILE”. Vīru repertuāru veido dziesmas, kas Latvijas okupācijas laikā bija pamata repertuārs gan vokālajiem ansambļiem, gan koriem. Tās dziedāja gan nīstās valsts svētkos, gan sadzīviskos saietos. Šīs Latvijas un „plašās dzimtenes” komponistu radītās melodijas, līdz ar atmodas atnākšanu, nonāca mūsu mūzikas vēstures mēslainē. Tagad, kad ir pagājis laiks un ar vieglu ironiju varam atskatīties nu jau uz tālajiem aizgājušajiem laikiem, izrādās, ka melodija ir mūžīga, ja tā ir patiesi skaista. Bet dziesmu tekstus vairs neuztveram kā dzimtenes nodevību un personisku aizvainojumu, bet kā komisku tā laika atspoguļojumu. Šis dziesmas nu jau gandrīz 30 gadus nedzied vairs neviens. VVA „DAILE” vīriem ir izdevies atminēties kaut nelielu, bet ļoti spilgtu tā laika muzikālo liecību, gluži kā atveram savas bērnības un jaunības foto albumus, sadzirdot dziesmas, kas mums liek atminēties pirmo skolas dienu, pirmo mīlestību un pirmo… Vīru Vokālais Ansamblis „DAILE”: Edgars Linde – 1.tenors Mārcis Kārkliņš – 1.tenors Gints Kronbergs – 2.tenors Eižens Leimans – 2.tenors Zigfrīds Muktupāvels – baritons Ivars Cinkuss – baritons Andis Kielbickis – bass Rihards Rudzītis – bass Raimonds Petrauskis – koncertmeistars

viriesu_ansamblis.jpg

Lasīt visu ziņu

Iedvesmojoša tikšanās sievietēm- uzņēmējām Kandavā

19.10.2017 17:30
19.oktobrī Kandavas kultūras namā notika novada sieviešu - uzņēmēju tikšanās ar biedrības Līdere vadītājām
19.oktobrī Kandavas kultūras namā notika novada sieviešu - uzņēmēju tikšanās ar biedrības Līdere vadītājām

19.oktobrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika biedrības “Līdere” organizēta iedvesmojoša tikšanās ar mūsu novada sievietēm- uzņēmējām, lai diskusiju ceļā atklātu atslēgu uz sievietes spēka formulu.

“Līderes Kods” mērķis, apciemojot Latvijas novadus un tiekoties ar vietējām uzņēmējām, ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtību kodu un aktualizēt šo pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Uz tikšanos bija ieradušās Kandavas novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. 

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Grupas "Opus Pro" koncerts

28.09.2017 20:00

opus_pr.jpgIegādātās biļetes derīgas !

Lasīt visu ziņu

Domes vadība tiekas ar novada uzņēmējiem

14.09.2017 17:00

img_7963.jpg 14.septembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē ar novada uzņēmējiem tikās Kandavas novada domes vadība- novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule un izpilddirektors Egīls Dude.

Tika izrunāti jautājumi par LEADER un citu projektu līdzfinansējuma piesaistes iespējām; par semināru “Nodokļu izmaiņas 2018. gadā”; par Kandavas novada iestāžu un uzņēmēju sporta spēlēm 22.septembrī; par Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra piedāvātajiem kursiem un apmācībām; Izglītības pārvaldes sadarbības iespējas ar uzņēmējiem saistībā ar izmaiņām un inovatīvu pieeju nākotnes izglītībai; kā arī Kandavas novada sociālās attīstības un ekonomiskā plāna izpildi un prioritātēm nākamajam gadam. 

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Bezmaksas seminārs par biotopu kartēšanas procesu

25.08.2017 10:00 - 14:00

170816105154_0001.jpg25. augustā plkst. 10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē Latvijas Mežu sertifikācijas padome, sadarbībā ar mežzinātnes institūtu "Silava", organizē bezmaksas semināru, lai iedzīvotāji tiktu informēti un izglītoti jomās, kas ir saistītas ar biotopu kartēšanas procesu, īpašnieku un apsaimniekotāju interešu aizsardzību, vides aspektiem, meža sertifikāciju un citiem būtiskiem jautājumiem.

Semināra plānu skatīt šeit

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas mācību gada noslēguma koncerts

01.06.2017 19:00

dsc04464.jpg1.jūnijā Kandavas Deju skola ar krāšņu koncertu "Krāsainie sapņi" noslēdz mācību gadu.

Koncerta pirmajā daļā audzēkņi rādīja iemaņas tautiskās dejās, bet otrajā
daļā- mūsdienu dejā.

Atgādinām, ka audzēkņu uzņemšana Kandavas Deju skolā nākamajam mācību gadam ir sākusies! Pieteikties var 2.jūnijā no plkst. 9:00 līdz 14:00 un 6., 7. jūnijā no plkst. 14:00 līdz 20:00 Kandavas kultūras namā (ieeja no Dārza ielas puses) vai zvanot personīgi Deju skolas vadītājai Andrai Eimanei (T.29407710)

Lasīt visu ziņu galerija (64)

Izlaidums Kandavas Mākslas un mūzikas skolā

22.05.2017

dsc03076.jpg20.maijā Kandavas kultūras namā izlaidumu svinēja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas kolektīvs. Šogad skolu beidza 32 absolventi - 19 mākslas nodaļā un 13 mūzikas nodaļā.

Kā atklājot pasākumu sacīja skolas direktora p.i. Daiga Zariņa, visi trīsdesmit divi absolventi ir kā daļa no ziedoņa dabā, kas uzplaukuši kā ābeļziedi, vairākus gadus apgūstot kāda instrumenta spēli vai vizuāli plastisko mākslu.

Kopš mākslas un mūzikas skolu apvienošanas pagājuši jau 5 gadi un šo piecu gadu laikā skolu pabeiguši 112 absolventi. Mūzikas nodaļai šis bija jau 54. izlaidums un 58. pastāvēšanas gads, savukārt, Mākslas skolai - 22. izlaidums un 25 gadu pastāvēšanas jubileja.

Lasīt visu ziņu galerija (46)

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēkņu teātra uzvedumi

17.05.2017 18:00

dsc02870.jpg17.maija vakarā Kandavas kultūras namā ar teātra uzvedumiem uzstājās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēkņi.

Sākumskolas skolēni bija iestudējuši Intas Andersones ludziņu "Pazudusī varavīksne", bet 11.klases kolektīvs - teātra izrādi pēc E.H.Portera grāmatas motīviem "Priecāšanās spēle". (Režisore Iveta Grunte)

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Kandavas novadā

04.05.2017 10:00 - 13:00

img_6449.jpg4.maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētku svinības novadā iesākās Kandavas kultūras namā, kur notika 2016.gadā Kandavas novadā dzimušo bērnu un viņu ģimeņu godināšanas pasākums “Esmu dzimis Kandavas novadā”.

Svētki mazajiem novadniekiem ar svinīgu uzņemšanu novada saimē notiek jau otro gadu. 2016.gadā novadā piedzimuši 83 mazuļi un uz svinīgo pasākumu bija ieradušies vairāk nekā puse- 45 jaunie novadnieki. Viņu vārdi tika ierakstīti Goda grāmatā, katrs mazais saņēma dāvanā albūmu “Esmu dzimis Kandavas novadā” un simbolisku maisiņu ar kāršu pupām, lai vēlāk tās kopīgi ar vecākiem  iestādītu.

Lasīt visu ziņu galerija (83)

Grupas "Otra puse" un Antras Stafeckas koncerts "ES TEV"

28.04.2017 19:00

otra-puse.jpg28. aprīlī Kandavas kultūras namā notiek grupas "Otra Puse" 25 gadu jubilejas koncerts, iepriecinot klausītājus ar visu laiku labākajām dziesmām, kas raksturo grupas darbību visu gadu garumā.

Tāpat, laika gaitā grupai sakrājušās vairākas duetu dziesmas, tādēļ to izpildīšanai tiek pieaicināta talantīgā dziedātāja Antra Stafecka. Antra Stafecka izpilda arī dziesmas no sava repertuāra.

Koncertā skan „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, „Pēc lietus”, “Uzzīmē mani” ,“Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kā arī daudzi citi.

Ieejas biļetes: 8.00 EUR; 10.00 EUR; 12:00 EUR

Lasīt visu ziņu

Humora izrāde "Made in Latvija"

26.04.2017 19:00

16300300_1527246650638867_4800742656019111770_o.jpgHumora izrāde    "Made in Latvija" viesojas Kandavā 26.aprīlī!
 Jaunajā humora izrādē “Made in  Latvija” piedalās Latvijas labākie humora profesionāļi no Latvijas teātriem.  Krāšņi tērpi,     dziesmas, dejas, joki un parodijas -  tas viss, lai skatītāji uzņemtu tik nepieciešamo smieklu vitamīnu devu.
Režisors – Mārtiņš Egliens, humora meistars, kura asprātību skatītājiem bija iespēja baudīt Latvijas Nacionālā teātra  uzvedumos      “ Žurka neBŪS!” un “Žurkas EX Libris” u.c. 
Izrādē lomas atveido  
Ivars Kļavinskis  – Nacionālā teātra anekdošu speciālists un komiķis,
Mārtiņš Brūveris -  Nacionālā teātra aktieris, kas apveltīts ar izcilu spēju atdarināt dažādus personāžus  un to muzikālos               priekšnesumus
Marģers Eglinskis – izcils komiķis un dziedātājs no Liepājas teātra,
Kristians Kareļins – jaunais, bet jau iemīļotais Nacionālā teātra aktieris, 
Aija Dzērve – Dailes teātra šarmantā aktrise 
un Nacionālā teātra lielākais joku “plēsējs”  – Mārtiņš Egliens vai elegantais asprātis – Ivars Puga.
"Made in Latvija" – ir humora izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves  situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti, tas viss par mums pašiem –        Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un ...  “savārījuši”.

Lasīt visu ziņu

Ievadsemināru ar praktisko daļu "Kā uzstādīt mērķus"

20.04.2017 18:00

Seminārs notiks Kandavas kultūras nama kafejnīcā.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

ULBROKAS akordeonisti KANDAVĀ

12.04.2017 19:00 - 20:30

1.jpg12.aprīlī ciemos sagaidījām savus draugus - akordeonistus no Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas.

Ulbrokas un Kandavas akordeona nodaļas audzēkņi un pedagogi savstarpēji draudzējas jau vairāk kā 20 gadus.

Esam kopā koncertējuši Ulbrokā, Kandavā, Rīgā, Kuldīgā, Sabilē, Aucē, Ventspilī......

Valdemārpilī tikāmies 2014.gada pavasarī. Pagājuši trīs gadi, un atkal redzēšanās prieks- KANDAVĀ!

Audzēkņi mainās, skolotāji paliek un draudzība turpinās!

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Indras Kreceres un Lias Kiršteines gleznu izstāde "Vējspārnā"

11.04.2017 12:00 - 12.05.2017
lia-un-indra.jpg

Izstāžu zālē “Vējspārns”  Kandavas kultūras namā apskatāma Indras Kreceres un Lias Kiršteinas gleznu izstāde.

Abas mākslinieces sevi uzskata par kandavniecēm, lai gan Indra dzimusi Rīgā, bet Lia Valdemārpilī. Darba gadi Kandavā abām saistās ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu, kur strādājušas par māksliniecēm- noformētājām.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Starptautiskais vokālistu konkurss " TONIS-PUSTONIS" jau 21.reizi!

01.04.2017
Popgrupa " Taustiņi": Kate Ābele; Beatrise Vilkauša; Marta Kļaviņa; Laura Pelīte;Ieva Rodzika; Loreta Lote Makovska; Loreta Čabovska; ped.A.Vilkauša

Popgrupa " Taustiņi": Kate Ābele; Beatrise Vilkauša; Marta Kļaviņa; Laura Pelīte;Ieva Rodzika; Loreta Lote Makovska; Loreta Čabovska; ped.A.Vilkauša

1.aprīlī – Kandavā - notika Starptautiskais vokālistu konkurss “Tonis, pustonis”, kuru organizēja Tukuma biedrība “Dziesmu vācelīte”. 

Konkursā piedalījās arī Kandavas MMS  popgrupa „ Taustiņi” - pedagogi Andra Vilkauša un Gints Birkenšteins

       Konkursa mērķis-  popularizēt bērnu un jauniešu aktīvu darbību estrādes dejas un dziesmas jomā, attīstot horeogrāfiskās un vokālās iemaņas, parādot savas spējas un prasmes, kā arī akcentējot dejošanas un dziedāšanas nozīmi brīvā laika saturīgā izmantošanā.     
Konkursā dalībnieku horeogrāfiskās un vokālās prasmes vērtēja starptautiska žūrija: Jolanta Lerķe, Vita Baļčunaite, Artūrs Reiniks, Jānis Radziņš, Miks Dukurs (Latvija) Tanja Thaller (Vācija), Barbara Rose Prchalova (Anglija), Gonzalo Sevilla Herrera (Spānija), Ekaterine         Bekauri (Gruzija), Nordine Benchiha (Francija). 

                                                                         Popgrupa „ Taustiņi” konkursā  ieguva 2.vietu!    APSVEICAM!

 

 
 

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Padarīto vērtē Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

25.03.2017 10:00

img_6150.jpg25.martā Kandavas kultūras namā uz gada pārskata sanāksmi pulcējās Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri.

Pārskatu par Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības darbību aizvadītajā 2016.gadā sniedza sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska. Tika uzklausīts un apstiprināts auditfirmas ziņojums.

 Apstiprināja arī valdes un revīzijas komisijas ziņojumus. Valdes priekšsēdētāja informēja par 2017.gada budžetu un iepazīstināja ar 2017.gada saimnieciskās darbības plānu. 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Muzikāla komēdija "Septiņas vecmeitas"

11.03.2017 19:00

kandava-7vm-vertikali.jpg11.martā plkst. 19:00 Kandavas kultūras namā pasākuma "Sievietes pasaule" ietvaros, skatītājus priecēs muzikālā komēdija „SEPTIŅAS VECMEITAS”.

RaCoco teātris piedāvā Tijas Bangas lugu trīs cēlienos „Septiņas vecmeitas”- tā ir viena no kulta statusu ieguvušajām lugām Latvijā, kas piedzīvojusi ļoti daudz iestudējuma versiju gan uz profesionālo, gan amatieru teātru skatuvēm.

Vecmeitu lomās iejutīsies Latvijā labi pazīstamās un leģendārās aktrises Olga Dreģe, Velta Straume, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Jūlija Ļaha, Dace Makovska, Ginta Krievkalna, Liene Šomase un vienīgais vīrietis rožu dārzā - Juris Jope vai Emīls Kivlenieks.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavā aizvadīts ikgadējais pasākums „Sievietes pasaule”

11.03.2017 12:00

img_5758.jpg11. martā no plkst. 12:00 Kandavas kultūras namā norisinājās pasākums „Sievietes pasaule”, kas, kā jau ierasts, bija veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.

Pasākuma laikā bija iespēja saņemt konsultācijas uztura jautājumos un svara problēmu risināšanā, piedalīties treniņstundā “Kā piepildīt savu sapni” ar personīgās izaugsmes treneri Evu, saņemt vēdiskā astrologa ekspreskonsultāciju, ieskatīties jogas pasaulē, radoši izpausties darbnīcā “Skaistuma kroņa darināšana”, izbaudīt bezmaksas masāžu, nobaudīt kokteiļus, smūtijus un Pūres gardās mērcītes, kā arī piedalīties citās aktivitātēs. Griežot Laimes Ratu, pasākuma apmeklētāji varēja tikt pie dažādām jaukām balvām.

Dienas noslēgumā pilno kultūras nama zāli priecēja muzikāla komēdija “Septiņas vecmeitas”.

Lasīt visu ziņu galerija (49)

Veselības pēcpusdiena Kandavā

10.03.2017 15:00 - 18:00
Fizioterapijas vingrojumu paraugdemonstrējums

Fizioterapijas vingrojumu paraugdemonstrējums

10.martā kandavniekus kultūras namā pulcēja “Veselības pēcpusdiena”, kurā Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) studenti dalījās ieteikumos par veselīgu dzīvesveidu.

Pasākumā piedalījās par Latvijas izturīgāko meiteni dēvētā RSU Fizioterapijas programmas studente Alma Vītola, kura 2015.gada nogalē Dienvidamerikā uzvarēja septiņu dienu Džungļu maratonā. Nedēļu ilgā skrējiena garums bija 254 kilometri. Distanci Alma veica 56 stundās un 48 minūtēs, kas bija labākais rezultāts starp visām sievietēm. Šis bija vienpadsmitais Džungļu maratons, un Alma ir pirmā no Latvijas un Baltijas, kas tajā ir piedalījusies.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Deju kolektīvs "Kandavnieks" nosvinējis 20 gadu jubileju

25.02.2017 18:00
Deju kolektīvs

Deju kolektīvs "Virši" no Skrundas sveic "Kandavnieku" 20 gadu jubilejā

25.februāra vakarā Kandavas kultūras namā pulcējās vietējie un viesi no tuvākām un tālākām Latvijas malām, lai ar lustīgām dejām atzīmētu Kandavas kultūras nama senioru deju kolektīva “Kandavnieks” 20 gadu jubileju.

  Jubilāriem siltus vārdus sacīja kolektīva pirmā vadītāja Agrita Rožkalne, bijušie dalībnieki un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis: “Divdesmit gadi- tas ir laiks, kad “Kandavnieks” priecējis mūsu novada iedzīvotājus un kā redzams pēc pilnās zāles- draudzīgas saites ir izveidotas arī ārpus novada robežām. Jūs esat bagāti, jo jums ir tik daudz draugu." Priekšsēdētājs vēlēja, lai dejotprieks visus pavada arī turpmāk.

Lasīt visu ziņu galerija (50)

Izrāde bērniem "Smurfiņi un meža olimpiāde"

20.02.2017 10:00

AKTIERU SLIMĪBAS DĒĻ, IZRĀDE PĀRCELTA UZ  2.MARTU 10.00smurfi-copy-krasa.jpg

Lasīt visu ziņu

Aijas Andrejevas akustiskā dziesmu programma "Ceļojums pie sevis"

18.02.2017 18:00

aijas-andrejevas-akustiska-dziesmu-programma-quot-celojums-pie-sevis-quot-654f44cc1b43ad5ca2158f16ec46_14359404_800x1200.jpg

Dziedātāja Aija Andrejeva šonedēļ laidīs klajā savu jaunāko veikumu – singlu „Mazais princis” (mūzikas un teksta autors – Jānis Niedra). „Interesants ir stāsts par to, kā šī dziesma pie manis atnāca. Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,” atklāj dziedātāja. Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas. 

Lasīt visu ziņu

Noskaidroti konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2016” uzvarētāji

17.02.2017 17:00
Titula

Titula "Kandavas novada Gada jaunietis 2016" ieguvēji ( no labās) Daniela Dreslere no Vānes, Gvido Bērziņš no Cēres un Rūta Liepa no Kandavas.

17.februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2016” laureātu apbalvošanas ceremonija.

Konkursu organizē Kandavas novada Izglītības pārvalde un jauniešu centrs „Nagla”. Šogad konkurss notika jau piekto reizi.

Uzrunājot klātesošos, žūrijas komisijas priekšēdētāja, Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa uzsvēra, ka darbs žūrijā ir atbildīgs, grūts un interesants. Viņa aicināja pasākuma dalībniekus ar visskaļākajiem aplausiem sveikt konkursa nominantu vecākus, jo viņi to ir pelnījuši. ”Kā savā prezentācijā sacīja viena no konkursantēm, par visu to, ko viņa sasniegusi, vislielākais paldies ir sakāms vecākiem. Tomēr, mīļie jaunieši, vecāki Jūsu vietā nevar aiziet uz skolu, nevar izmācīties, apmeklēt sporta skolu, deju skolu, mūzikas un mākslas skolu, tas jādara jums pašiem. Un tikai no jūsu kopdarba atkarīgs rezultāts, ko esat sasnieguši.”

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Veselības diena

09.02.2017 17:00

Kandavas iedzīvotāji! Aicinām Jūs uz Veselīga dzīvesveida pēcpusdienu 9.februārī plkst. 17:00 - 19:30 Kandavas kultūras namā

Jums būs iespējams uzzināt vairāk par sabalansētu uzturu un tā kā labi justies, lieliski izskatīties, kontrolēt svaru, būt energījas un spēka pilniem. Pasākuma laikā varēsiet veikt organisma testu.

Uzzināsiet par vielmaiņu, ķermeņa sastāvu, ūdens,tauku, muskuļu masu.  Individuālas konsultācijas abās valodās.
      Cienasts – veselīga maltīte 4 EUR.

Nāciet ar ģimenes locekļiem, draugiem, paziņām, kas vecāki par 18 gadiem. Sīkāka informācija pa telefoniem mob. 29165999 - uztura konsultants Aldis; mob.26955020- uztura konsultante Laima  ( Rīga ); Inese Zeidaka ( Kandava).

Gaidīsim ! Varat pieteikties arī personīgi.

Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Cirks Karabas "Gabriel Got ilūzijas šovs"

27.01.2017 19:00

kandavaskn.jpg

Pirmo gadu Latvijā- cirks “Karabas”. Tādu jūs vēl neesat redzējuši! Vai jums patīk cirks? Vai Jums patīk maģija un fantastiskas pārvērtības? Iluzionists Gabriel Got ir pacēlis Latvijas cirku Eiropas līmenī un jau šī gada aprīlī sāka tūri pa valsti ar augstas kvalitātes cirka šova programmu « Karabas».

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Notikusi Kandavas novada attīstības programmas sabiedriskā apspriede

05.01.2017 16:00 - 18:00

img_0936.jpg5.janvārī Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada attīstības programmas publiskā apspriešana, kuras laikā attīstības programmas konsultanti, novada domes vadība un darbinieki klātesošos iepazīstināja ar projektā paredzētajiem risinājumiem.

Publiskā apspriedē paustie viedokļi tiks apkopoti un izvērtēti un, ja atbildīs attīstības programmas mērķiem, uzdevumiem un uzlabos programmas saturu, tie tiks ņemti vērā izstrādājot aktualizētās programmas gala redakciju. Jāpiezīmē, ka diemžēl iedzīvotāju apmeklētība bija zema.

Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku atzīmēšana Kandavā

26.12.2016 11:00

img_2316.jpg26.decembrī Kandavā, kā tas ierasts jau daudzus gadus, svinēja Ziemassvētkus. Jau no vienpadsmitiem rītā ar laimes liešanu, monētu kalšanu un piparkūku darbnīcu lielus un mazus svētku svinētājus gaidīja veikalā “Centrs” un kafejnīcā “Ieviņa”.

Kandavas novada muzejā notika fotokonkursa “Kandavas novads četros gadalaikos” dalībnieku apbalvošana. 

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Noticis seminārs par plānotajām nodokļu izmaiņām 2017.gadā

05.12.2016 09:30 - 15:30

img_0661.jpg5.decembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē norisinājās bezmaksas informatīvs seminārs uzņēmējiem “Nodokļu izmaiņas 2017.gadā”, kuru vadīja sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande.

  Seminārā tika runāts par nodokļu likumdošanu Latvijā, izmaiņām nodokļu un citu maksājumu elektronisko iekārtu lietošanas noteikumos, kases aparātu lietošanas kārtībā, gaidāmām izmaiņām mikrouzņēmumiem, par plānotajām izmaiņām iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanā, nodokļu pārmaksas atmaksu un citiem jautājumiem.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

04.12.2016 14:00 - 16:00

plak-1-gat-abc.jpg
    Aicinām klausītājus būt ar mums kopā KONCERTĀ!

     Kandavas MMS mūzikas nodaļas audzēkņi un pedagogi.

                           / Ieeja bez maksas/.Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ziemassvētku ieskaņas KONCERTS

04.12.2016 14:00 - 16:00
Pirmsskolas bērnu vokālā grupa skolotāja ANDRA VILKAUŠA

Pirmsskolas bērnu vokālā grupa

skolotāja ANDRA VILKAUŠA

Pavisam drīz klāt Ziemassvētki un Jaunais gads ar krāsainiem notikumiem, gaišām cerībām. Kandavas  Mākslas un mūzikas skolas mūzikas nodaļā  šis laiks paskrien vienā elpas vilcienā, jo rit mācību darbs, ieskaites, mācību koncerti un atklātie koncerti.

       4.decembrī 2. adventē izskanēja skolas lielais Ziemassvētku ieskaņas koncerts.  Kandavas kultūras nama lielā zāle bija skatītāju pārpildīta.

     Līdzās individuālajiem solo izpildītājiem, koncertā uzstājās skolas lielākie kolektīvi- vijolnieku, flautas, pūšamo instrumentu, akordeonistu, tautas mūzikas, ģitāristu ansambļi, kā arī mazie pirmskolas dziedātāji un popgrupa „ Taustiņi’.

Klausītājus  īpaši emocionālā pacēlumā aizveda koncerta izskaņa – pasākuma kulminācija.  Aplausiem nerimstot, akordeonistu orķestra un vijolnieku ansambļa apvienotajā priekšnesumā tika atskaņotas  komponista Raimonda Paula melodijas “Baltā saule” un  “Ēlēģija” (sk.Daigas Zariņas aranžējumā).

          Esam gandarīti, ka  dāvājām svētkus klausītājiem.

          PALDIES !

          Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Latvijas gadadienas atzīmēšana Kandavā

18.11.2016 15:20

img_1120.jpg18.novembrī Kandavas kultūras namā Latvijas Republikas Proklamēšanas 98.gadadienas svinīgajā pasākumā pulcējās novada iedzīvotāji- uzņēmēji, izglītības un kultūras darbinieki, lauksaimnieki, iestāžu un uzņēmumu pārstāvji.

“Latvija, tie esam mēs paši. Mūsu ikdienas darbs, rūpes par ģimeni, mūsu patriotisms, dzimtenes mīlestība – kā mazi mozaīkas gabaliņi, tie visi kopā veido Latviju.-  uzrunājot pasākuma dalībniekus sacīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. “Ir svarīgi apzināties to, ka tikai visi kopā mēs veidojam valsti. Tikai tad, ja mēs iestāsimies viens par otru, Latvija būs stipra. Atbalstīsim viens otru  un kopīgi priecāsimies par mūsu līdzcilvēku sasniegumiem un panākumiem. Būsim lepni par savu novadu un valsti un būsim apņēmīgi to darīt vēl labāku, stiprāku un skaistāku!”

Lasīt visu ziņu galerija (46)

Patriotu nedēļā Kandavā dzied skolēnu kori

15.11.2016 14:00

img_0350.jpg15.novembrī Patriotu nedēļas ietvaros Kandavas kultūras namā koncertu “Es savai Tēvzemei” sniedza Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas kori.

Dziesmas Latvijai dziedāja Kandavas vidusskolas 1.-4.klašu koris( vadītāja Ivita Leja), 5.-9.klašu koris( vadītāja Eva Šepetovska), Kandavas internātvidusskolas 1.-4.klašu koris( vadītāja Dace Rumika), zēnu koris un 5.-10.klašu koris ( vadītāja Inta Pakalns-Paleja).

Koncertā piedalījās sākumskolas radošā konkursa “Veltījums Latvijas simtgadei” dalībnieki, kuri lasīja savus sacerētos dzejoļus Latvijai un Kandavai. Koncertā runāja Kandavas vidusskolas audzēkņi-  Annija Celma, Annija Sondare, Paula Šenberga, Marta Kļaviņa, Parisa Patrīcija Šepetovska, Kate Ābele, Kristaps Mariuss Ešenbergs un Kandavas internātvidusskolas audzēkņi- Megija Pastare, Daniela Adriana Štromane, Roberts Barkāns, Sindija Kreicberga un  Adrians Gerasimovs.

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Teātris bērniem "Toms pret superpelēm"

09.11.2016 10:00

toms-pret-superpelem_sponsori_a4.jpg

Jautra izrāde (komēdija) bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā un viņu vecākiem.

Pie Superpelēm ciemos ieradīsies draugs no tālās Austrālijas. Par to Peles ļoti priecājas, BET ir viena problēma – viņas neprot ANGĻU valodu! Kā ar tālo ciemiņu lai sarunājas?! Lai ātri apgūtu angļu valodu, Superpeles atrod jauno skolotāju – kaķi Tomu. BET, kas Toms ir īstenībā…? To jūs uzzināsiet jaunajā situāciju komēdijā TOMS PRET SUPERPELĒM! 

Teātri piedāvā radošā apvienība “Teātris un ES”.

Režisors: TV seriāla “Sirdsmīļā Monika” un humora raidījuma “Anekdošu šovs” režisors Armands Ekštets

Dramaturgs: Latvijas Leļļu teātra eksperts  Aldis Linē

Lomās: Inta Bankoviča, Helēna Vasiļevska, Gerda Dinsberga, Armands Ekštets, Romans Bargais

Izrādes garums: 50 min

Sīkāka informācija: “Teātris un ES” Facebook lapā! treileris : šeit

VIDEOKLIPS DZIESMAI "Labi dzīvot zemē manā" no izrādes "Toms pret Superpelēm"  šeit.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kafijas un tējas svētki 2016

29.10.2016 10:00 - 15:00

dsc_0739.jpg29. oktobrī Kandavā notika "Kafijas un tējas svētki". Rūpīgi tiem gatavojāmies arī mēs, pirmsskolas izglītības iestāde "Zīļuks". Kultūras nama mazajā zālē uzstājās bērnu ansamblītis L. Botmanes vadībā, kā arī darbojās "Mazo zīļu lielā darbnīca un tēja mundrumam", kur bija iespēja katram izfilcēt savu zīļu piekariņu vai brošiņu, pagatavot savu īpašo tējas maisiņu... 
Priecājamies, ka Ekoskolas Rīcības dienu ietvaros, šajos svētkos atradās vieta bērnu un skolotāju gatavotajiem plakātiem par videi draudzīgu dzīves veidu. Gribam pievērst sabiedrības uzmanību šai aktuālajai tēmai. Paši cenšamies dzīvot zaļi un vēlamies, lai ikviens par to padomātu.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Septītie Kafijas un tējas svētki Kandavā

29.10.2016

img_9646.jpg29.oktobrī, tāpat kā katru gadu oktobra pēdējā sestdienā, Kandavā notika Kafijas un tējas svētki. Šogad jau septītie pēc skaita. Svētki sākās jau no vienpadsmitiem dienā un notika dažādās vietās – Kandavas kultūras namā, novada muzejā, tūrisma informācijas centrā un Promenādē.

Šogad svētku akcents bija - izbaudīt to, ka Kandavas novads tiešām dzīvo ar garšu. Baudīt ne tikai dažādas kafijas un tējas šķirnes, arī Latvijā jau iepazīto īpašo Kandavas ozolzīļu kafiju, bet celt godā novada mājsaimnieču pašgatavotos dažādos gardumus. Visu, kas salikts burciņās, lai dažādotu ēdienkarti ģimenei ziemas mēnešos. Saimnieces "neturēja sveci zem pūra", bet ar savām receptēm arī dalījās.

Kandavas kultūras namā notika Pankūku ballīte, darbojās Lībiešu ķēķis, mazo zīļu lielā darbnīca, varēja nobaudīt septiņus garšas brīnumus matkulnieku gaumē, cienāties ar ģimeniskiem gardumiem no kafejnīcas “Cepums”, baudīt dažādu kafiju Cofee Bike, notika kafijas, tējas un citu gardu lietu degustācija.

Lasīt visu ziņu galerija (58)

Aicinām uz iedzīvotāju sapulci

27.10.2016 17:00

27.oktobrī plkst. 17:00 Kandavas kultūras namā notiks iedzīvotāju sapulce.

Piedalīsies domes vadība, pašvaldības iestāžu vadītāji.

Lūgums jautājumus savlaicīgi iesūtīt uz e-pastu dome@kandava.lv. Esiet laipni aicināti!

Lasīt visu ziņu

"...Sauc, es nākšu!"

19.10.2016 19:00

komedija_1.jpgAktiera Jakova Rafalsona 70 gadu jubilejas izrāde. Režisors F.Deičs. Lomās: Gunta Virkava, Aīda Ozoliņa un Jakovs Rafalsons.

Ieeja 5,- 6,- eiro. Biļešu iepriekšpārdošana telefons 63182040

Kandavas kultūras namā

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada amatierteātri svin Ražas svētkus

15.10.2016 17:00

img_8999.jpg15.oktobra vakarā Kandavas kultūras namā uz kārtējiem novada Teātru Ražas svētkiem pulcējās Vānes, Cēres, Zemītes, Zantes un Matkules amatierteātru kolektīvi. Šoreiz pasākuma tēma bija ļoti intriģējoša “Mafija… melna kā kafija”.

Attiecīga izvēlētajai tēmai bija arī atmosfēra, kas valdīja gan uz skatuves dēļiem, gan skatītāju zālē. Pieskaņota mūzika, aktieru aksesuāri un apģērbs, uzbūra Itālijas mafijai atbilstošu noskaņojumu.

Lasīt visu ziņu galerija (47)

Grāmatas Čigānu stāstu stāsti "Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst!" atvēršanas svētki Kandavā

10.10.2016 12:00

img_8564.jpg10.oktobrī Kandavas kultūras namā notika kandavnieka Daiņa Kraukļa autordarba – grāmatas Čigānu stāstu stāsti “Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst” atvēršanas svētki.

Pasākumu atklāja Sabiedrības integrācijas biedrības “Alternativas”  romu projektu koordinators un pasākumu vadītājs Kaspars Arhipovs, īsos vārdos pastāstot par projektu, kura ietvaros izdota čigānu stāstu grāmata “Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst” un dodot vārdu grāmatas autoram, kandavniekam Dainim Krauklim. Dainis Krauklis sacīja, ka neesot runātājs, bet darītājs, kam par pierādījumu ir iznākusī grāmata ar čigānu stāstiem. ”Man prieks par to, kas ir izdarīts. Mēs katrs dzīvojam savu dzīvi un kaut ko šajā dzīvē darām. Par sevi varu teikt, ka dzīvojot vienmēr esmu bijis tāds laimīgs, gan mācoties, gan strādājot paralēli studijām. Esmu bijis laimīgs cilvēks, jo man apkārt vienmēr bijuši labi kaimiņi, laba ģimene. Priecājos un esmu laimīgs, jo savam novadam, savai pilsētai varu atstāt savu grāmatiņu, kā kultūras mantojumu, jo patiesībā literatūras par romiem, īpaši Kurzemes un Kandavas, ir ļoti maz, vai nemaz.”   Lasīt visu ziņu galerija (38)

Dzejas dienu ietvaros "Mārtiņa Freimaņa dziesmu akustiskā programma "Stāsts"

21.09.2016 19:00

koncerts_dzejas_dienu_ietvaros_1.jpgIzpilda grupas "Tumsa" dalībnieki.

 Ieeja 5,-eiro; pensionāriem, skolēniem- 3,-eiro. Telefons 63182040.

Lasīt visu ziņu

Jolantas Balodes darbu izstāde

09.09.2016 - 28.11.2016

img_7812.jpgKandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vejspārns" apskatāma gleznotājas, mākslas pedagoģes Jolantas Balodes personālizstāde.

Māksliniece nāk no Laucienes, beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu. absolvējusi Liepājas Pedagoģisko akadēmiju iegūstot mākslas skolotāja un mākslas menedžera specialitāti.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

1. septembris Knadavas Deju skolā

01.09.2016 17:00

dsc_1402.jpgTikāmies1. septembrī plkst. 17.00  Kandavas kultūras nama lielajā zālē. 

Līdzi  ņemām smaidu un lielu dejot-prieku. 

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Klaunu šovs "Oki- Doki"

24.05.2016 10:00

cirks_1.jpgIzklaidējoša cirka programma.

Ieeja 1.50 EUR.

Lasīt visu ziņu

Seminārs: "Vidi saudzējoša, sociāli taisnīga un ekonomiski ilgtspējīga Latvijas mežu apsaimniekošana"

20.05.2016 09:45 - 15:00

000000111.jpg0000000011.jpg20. maijā plkst. 10.00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks Latvijas mežzinātnes institūta “Silava” Meža programmas ietvaros rīkots seminārs par vidi saudzējošu un ekonomiski ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu un sertifikāciju.

Ņemot vērā dažādas ar vides prasību palielināšanu, meža un zemes apsaimniekošanu saistītās aktivitātes Latvijā, kas skar sabiedrības intereses, LVMI "Silava" sadarbībā ar Latvijas meža nozari organizē bezmaksas semināru Kandavas Kultūras namā par sekojošiem jautājumiem - ekosistēmu pakalpojumi, īpaši aizsargājamās teritorijas, biotopi, mikroliegumi un dabas aizsardzība iedzīvotāju interešu ievērošanas kontekstā. Svarīga ir arī tēma par meža sertifikāciju Latvijā.

Lasīt visu ziņu

Izrāde "Dzimšanas dienas rīts"

06.05.2016 19:00

13096346_1145754098789819_4443359664266356781_n.jpgPūres amatierteātra "Lai iet!" izrāde A.Upītis "Dzimšanas dienas rīts".

Ieeja 1.50 EUR.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novadā svin Latvijas Neatkarības svētkus

04.05.2016 10:00

img_4986.jpgLatvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības 4.maijā Kandavā iesākās kultūras namā ar 2015.gadā novadā dzimušo bērnu un viņu ģimeņu godināšanas pasākumu „ Esmu dzimis Kandavas novadā”, kuru organizēja Kandavas novada dome kopīgi ar novada Kultūras pārvaldi. Katra bērniņa ienākšana ģimenē, novadā, Latvijā ir priecīgs notikums ne tikai vecākiem, bet arī sabiedrībai. Arī Kandavas novada dome priecājās par novadnieku skaita pieaugumu, tādēļ katra mazulīša ienākšana novada saimē ir svētki. Šī iemesla dēļ dome iedibina jaunu tradīciju – svinīgu jaundzimušo uzņemšanu novadā. Šogad tika godināti 93 bērni, kas dzimuši 2015. gadā un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Kandavas novadā.

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Koncertā „ Raibā virpulī” vienojas solisti un dueti no novada skolām

28.04.2016 16:00

Kandavas novada skolu solisti un dueti pēc koncerta

Kandavas novada skolu solisti un dueti pēc koncerta " Raibā virpulī" Kandavas kultūras namā

28.aprīlī Kandavas kultūras namā notika pavasarīgs koncerts, kurā dziesmās, tik tiešām raibā virpulī, kāds bija arī koncerta nosaukums, vienojās Kandavas novada skolu solisti un dueti.

Pavisam koncertā skatītāji noklausījās divdesmit vienu priekšnesumu, sākot no vismazākajiem solistiem un duetiem no 1.klases līdz pat vidusskolas pēdējām klasēm un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Lasīt visu ziņu galerija (50)

Lūgšanu brokastis

08.04.2016 10:00 - 12:00

Ieeja ar ielūgumiem.

Lasīt visu ziņu

Elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) apmācības Ziemeļkurzemes reģionā

22.03.2016 10:00

Kursus organizē Lauku atbalsta dienests.

Lektors Edgars Uzuliņš.

Lasīt visu ziņu

Gada rezultātus izvērtē novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

19.03.2016 10:00
img_3403.jpg

19.martā Kandavas kultūras nama mazajā zālē, lai izvērtētu aizvadītā gada darbu, pulcējās Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri.

Sapulci vadīja krājaizdevu sabiedrības biedrs, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Pārskatu par aizvadītā 2015.gada rezultātiem sniedza kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska.

Novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība dibināta pirms 15 gadiem. 2001.gada 24. maijā sabiedrība saņēma Latvijas Bankas licenci kredītiestādes darbības veikšanai un 19.jūlijā tika reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā. Reālu darbību sabiedrība uzsāka 2001.gada septembrī, veicot jaunu biedru uzņemšanu un kredītu izsniegšanu. Šī gada septembrī Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrībai apritēs 15 pastāvēšanas gadi un uz šo brīdi tajā ir 621 biedrs.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Abavas senlejas dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana

17.03.2016 16:00 - 18:00

img_3392.jpg17.martā Kandavas novada iedzīvotāji un uzņēmēji tikās ar domes vadību, Dabas aizsardzības pārvaldes un uzņēmuma SIA “METRUM” pārstāvjiem, lai iepazītos ar dabas aizsardzības plāna projektu dabas parkam “Abavas senleja”.

Vēršam jūsu uzmanību, ka dabas aizsardzības plāns nav obligāta norma, tam ir tikai ieteikuma raksturs!

SIA "Metrum" pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar dabas parka “Abavas senleja” veikto ainavas un dabas vērtību izpēti, kuras ietvaros tika apsekoti zālāji, nosakot to atbilstību botāniskajiem bioloģiski vērtīgajiem zālājiem, kā arī informēja par pieejamajiem atbalsta maksājumiem.

Lasīt visu ziņu

Kandavā aizvadīts ikgadējais pasākums „Sievietes pasaule”

12.03.2016

img_3231.jpg

12. martā no plkst. 14.00 Kandavas kultūras namā norisinājās pasākums „Sievietes pasaule”, kas, kā jau ierasts, bija veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.

Pasākuma galvenais akcents bija mājās gatavoto kūku konkurss, kas ieguvis lielu popularitāti. Šogad konkursā piedalījās 12 kūku cepējas un 1 kūku cepējs, tādejādi profesionālajai žūrijai- Raimondam Zommeram, Ilzei Briedei un Normundam Skauģim, kā arī šova „Kūku kari” uzvarētājai kandavniecei Līgai Greckai bija izdevība nogaršot 13 mājās gatavotas tortes. Par vislabako tika atzīta Sigitas Braunas ceptā torte ar kārtas numuru 5., savukārt, skatītāju simpātiju balvu ieguva Indras Znotiņas ceptā kūka ar kārtas numuru 8. Visiem klātesošajiem bija iespēja kūkas degustēt.

Lasīt visu ziņu galerija (78)

Deju festivāls pirmsskolas deju kolektīviem " Sadejojam Kandavā"

09.03.2016 11:00

sadejojam-kandava-060.jpg9.martā jau trešo gadu sadejošanas svētkos Kandavas kultūras namā tikās novada vismazākie dejotāji- pirmsskolas deju kolektīvi no Zantes, Vānes un Kandavas Deju skolas 1. un 2. pirmsskolas grupas. Šī sadejošanās tradīcija tika iedibināta, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, lai visiem novada izglītības iestāžu dejotājiem, arī vismazākajiem, dotu iespēju uzstāties uz lielās skatuves un rādīt savu dejotprasmi.

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Mūsdienu deju koncerts

05.03.2016 15:00

05_03_2016_musdienu-deju-koncerts_kandavas-kulturas-nams.jpgPiedalās Kandavas Deju skola un draugi.

Lasīt visu ziņu

Kino " Es esmu šeit"

03.03.2016 19:00

es-esmu-kandava.jpgIeeja 2,- eiro

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem " Minioni"

03.03.2016 17:00

minioni-kandava.jpgIeeja 1,- eiro

Lasīt visu ziņu

Baltais Lācis- Superzvaigzne

24.02.2016 10:00

Jautra izrāde bērniem un vecākiem. Telefons - 63182040

Ieeja - 2,- eiro24022016_baltais_lacis_kandava.jpg

Lasīt visu ziņu

Akordeonistu festivāls Kandavas kultūras namā

24.02.2016

dsc00588.jpg24. 02.2016. Kandavas kultūras namā notika ikgadējais akordeonistu festivāls, kurā piedalijās Kandavas Mākslas un mūzikas skolas, Tukuma Mūzikas skolas un Tukuma 2.pamatskolas audzēkņi.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Koncertā " Imuliņa ielūdz" dejā vienojas jauniešu deju kolektīvi

20.02.2016 18:00
Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs

Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs " Imuliņa"

19. februārī Kandavas kultūras namā sadejoja jauniešu deju kolektīvi- C un B grupas no Kandavas novada, Jūrmalas valsts ģimnāzijas, Dundagas, Liepājas un Tukuma. Pasākuma iniciatori - mūsu novada jauniešu deju kolektīvs „ Imuliņa” un koncerta mērķis bija kopīgi izdejot dejas, gatavojoties Kurzemes deju svētkiem, kas vasarā notiks Liepājā.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Latviešu un ārzemju kinomūzikas zelta mirkļi

17.02.2016 19:00

17.02_latv.nac.simfon.orkestr.cella-grupas-koncerts_kandavaskulturas-nams.jpgLatvijas Nacionālā simfoniskā orķestra čellu grupa -Čellu Dream Team

Lasīt visu ziņu

Kandavā noticis seminārs par aktualitātēm medību nozarē

10.02.2016 10:00 - 15:30

dsc07724.jpg10. februārī plkst. 10.00 Kandavas kultūras namā notika Latvijas mežzinātnes institūta “Silava” Meža programmas ietvaros rīkots seminārs sadarbībā ar Kandavas novada domi.

LVMI "Silava" zinātnieki, Latvijas Mednieku asociācijas un Valsts policijas amatpersonas iepazīstināja un diskutēja ar novada mednieku kolektīvu pārstāvjiem par lielo plēsēju populācijas stāvokli, aizsardzības prasībām un medīšanas nosacījumiem Latvijā, Mednieku organizāciju darbību, Āfrikas cūku mēra ierobežošanu, sadarbību ar pašvaldībām un medījamo dzīvnieku skaita regulēšanu, Medību noteikumiem un ieroču aprites likuma darbību.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Aicina pieteikties Mājās gatavoto kūku konkursam

01.02.2016 - 01.03.2016

dsc_4709-medium.jpgLūdzam pieteikties III.Mājās gatavoto kūku konkursam, kas notiks š.g.12.martā pasākuma " Sievietes pasaule" ietvaros.

Pieteikties līdz 1.martam pa telefonu 26018067.

12_03_2016_pieteiksanas-kuku-konkursam_kandavas-kulturas-nams.jpg

Lasīt visu ziņu

Ugunskuram liesmojot, Kandavā atceras barikāžu laiku

20.01.2016 18:00

img_0416.jpg20.janvāra vakarā, atceroties 1991.gada barikāžu laiku, ikviens bija aicināts sajust tā laika īpašo gaisotni pie piemiņas ugunskura Kandavas kultūras nama pagalmā.

Pulcējušies bija gan ļaudis cienījamos gados, gan jaunieši un bērni, lai draudzīgā un nepiespiestā atmosfērā ar kultūras nama darbinieku sarūpētu karstu tēju un maizītēm, gluži kā toreiz, atzīmētu 25.gadskārtu, kopš Latvijas Tautas frontes organizētajām barikādēm, kurās piedalījās Latvijas neatkarības aizstāvji no visiem novadiem, tajā skaitā arī mūsu novada.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

"Dim, dim, dim Kandavā, Ziemassvētku noskaņā"

26.12.2015 13:00

26.dec.jpg13:00- Kandavas Deju skolas uzvedums "Īkstīte" /Kandavas kultūras namā/- ieeja 1.50 eiro

15:00 - 16:00 Izklaide bērniem kopā ar Lielajām lellēm no Liepājas- " Lācēna Ziemassvētki" - Kandavas kultūras namā

17:00- Uguns šovs - Kandavas Promenādē

19:00 Rēzijas Kalniņas un draugu koncerts "Meklētāja Roze" /Kandavas kultūras namā/- Piedalās: Rēzija Kalniņa, Ilze Ķuzule - Skrastiņa, Ilze Dzenīte, Jānis Aišpurs, Ainārs Rubiķis. Ieeja: EUR 10,00. Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un Kandavas kultūras nama kasē, http://www.bilesuparadize.lv/events/perf…

Lasīt visu ziņu galerija (51)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

13.12.2015 14:00

p1230564.jpgKā katru gadu, arī šogad 13.decembrī 3. adventē Kandavas kultūras namā uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicināja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Klausītāju pilnā zālē izskanēja gan solo priekšnesumi, gan dažādo mūzikas kolektīvu sniegums. Koncertprogramma priecēja ar daudzveidību, radot svētku sajūtu klausītāju sirdīs.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Latvijas Bērnu fonds sveic Kandavas novada ģimenes

12.12.2015 13:30

Vanderzeļļu ģimene (Zantes pamatskola)

Vanderzeļļu ģimene (Zantes pamatskola)

12.decembrī Kandavas kultūras namā viesojās Latvijas Bērnu fonda pārstāvji un tā vadītājs Andris Bērziņš, lai dāvinātu Latvijas Bērnu fonda stipendijas mūsu novada ģimenēm. Stipendiātus bija izvirzījušas visas novada skolas.

“Šis ir tāds īpašs laiks. Advente, Ziemassvētki- eņģeļi lido, labie rūķi staigā. Mēs darām labus darbus, mēs apmīļojam tos, kuriem tas visvairāk ir vajadzīgs, dalamies ar draugiem, kaimiņiem un labiem cilvēkiem. Tā tas ir katru gadu decembrī. Bet mūsu valstī, mūsu Latvijā ir tādi rūķi, kuri ne tikai Ziemassvētkos to dara. Mēs esam ļoti lepni, ka mums ir draugi no Latvijas Bērnu fonda, kuri mūs atceras ne tikai Ziemassvētkos, bet arī ikdienā, pajautājot- vai varam palīdzēt?”. Tā savā uzrunā, sakot paldies, LBF vadītājam Andrim Bērziņam par ilgstošu un veiksmīgu sadarbību, sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Kino "Ausma"

09.12.2015 18:00

kino_pieaugusajiem_1.jpgIeeja 2,- eiro

Lasīt visu ziņu

Izstāžu zālē „Vējspārns” apskatāma Evas Miglinieces gleznu izstāde

07.12.2015 - 31.01.2016

evas-miglinieces-gleznas-009.jpgNo 7.decembra līdz nākamā gada 31.janvārim Kandavas kultūras nama izstāžu zālē „ Vējspārns” apskatāma Evas Miglinieces gleznu izstāde.

Eva Migliniece kādu laiku dzīvojusi Kandavā, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu un ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes Pedagoģijas fakultātē.

Māksliniece iedvesmu rod dabā, nerimtīgi cenšoties saskatīt skaisto vienkāršās, apkārt esošās parādībās. Savos darbos Eva pievēršas arī sievietes jūtu pasaulei, tās prieka un miera brīžiem.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

2.Adventes koncerts- Kokles mūzika

06.12.2015 14:00

06122015_2advente_kokletaji_kandava.jpgBabītes koklētāju ansambļa koncerts- ieeja bez maksas

Lasīt visu ziņu

I Adventes koncerts

29.11.2015 17:00

29_11_2015_pirmas-adventes-koncerts_kandavas-kulturas-nams.jpg29_11_2015_pirmas-adventes-cantabile-jubilejas-koncerts_kandavas-kulturas-nams.jpgSieviešu vokālā ansambļa "Cantabile" jubilejas koncerts.

Lasīt visu ziņu

Jautra komēdija " Sieviņa uz stundu vai kafija diviem"

25.11.2015 19:00

25_11_2015_izrade_kandavas-kult-nams.jpgRežisors: Ivars Lūsis. Lomās: Jānis Jarāns, Jūlija Ļaha, Dainis Porgants.

Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras namā un "Biļešu Paradīzē".

Biļešu cena iepriekšpārdošanā EUR 7,00; izrādes dienā - EUR 9,00. http://www.bilesuparadise.l

Bērni līdz 7 gadu vecumam uz izrādi netiek ielaisti. Izrādi iesakām apmeklēt no 14 gadu vecuma !

Lasīt visu ziņu

Sākumskolas skolēnu konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” uzvarētāju apbalvošana

25.11.2015 12:00
Bērni viesojas Kandavas novada domē

Bērni viesojas Kandavas novada domē

25.novembrī Kandavas kultūras namā uz konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” noslēguma pasākumu pulcējās novada skolu sākumskolēni.

No 14.septembra līdz 23.oktobrim sākumskolēni no K.Mīlenbaha vidusskolas, Internātvidusskolas, Zemītes, Vānes un Cēres pamatskolām rakstīja un zīmēja darbiņus par to, ar ko viņi lepojas savā pagastā vai pilsētā. Priekšsēdētājs saņēma 65 vēstules un šo vēstuļu autori devās ekskursijā uz Kandavas novada domi, lai iepazītos ar domes vadības un administrācijas darbu. Pārējie bērnu darbi ir apskatāmi izstādē Kandavas novada muzejā līdz 12.decembrim.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Latvijas Proklamēšanas 97. gadadienas svinības Kandavā

18.11.2015 14:00

img_7044.jpg18.novembrī savas valsts 97.gadadienu atzīmēja Kandavas ļaudis. Saposušies, pacilāti un smaidoši tie kuplā skaitā devās uz Kandavas kultūras namu, kur notika Latvijas dzimšanas dienas svinīgais pasākums. Kā allaž svētkos ierasts, viesus sagaidīja novada domes vadība- Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis un izpilddirektors Egīls Dude ar kundzēm.

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās

14.11.2015 15:00

autumn-templates3.jpgPiedalās ansambļi no Zentenes, Sabiles, Tukuma, Milzkalnes un Kandavas.

Lasīt visu ziņu

Mārtiņlustes bērniem

07.11.2015 14:00

Ieeja 1.00 EUR.

Lasīt visu ziņu

6. Kafijas un tējas svētki

31.10.2015 11:00 - 17:00

31_10_2015_sestie-kafijas-un-tejas-svetki_kandava.jpg

31.oktobrī Kandavā jau sesto gadu norisinājās Kafijas un tējas svētki. Svētku programmu kuplināja visi novada kultūras jomā iesaistītie ļaudis, tai skaitā no Kandavas novada pagastu kultūras namiem un bibliotēkām. Pasākums norisinājās Kandavas Kultūras namā, novada Muzeja ēkā un orientēšanās notika pilsētā (ar sākumu no noslēgumu Tūrisma informācijas centrā).

Lasīt visu ziņu galerija (55)

Kino " Romeo un Džuljeta"

28.10.2015 18:00

28_10_2015_kino-romeo-un-dzulieta_kandavas-kulturas-nams.jpgMāra Martinsona filma - Ieeja 2 eiro- Kandavas kultūras namā

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem "Pamāj ar spārnu"

28.10.2015 16:00

28_10_2015_kino-berniem_kandavas-kulturas-nams.jpgKandavas kultūras namā- ieeja 1 eiro

Lasīt visu ziņu

VPDK " Ozolāji" sadancošanās

17.10.2015

17_10_2015_kandavas-kult-n-vid.paaudz.deju-kolektiva-jubil.koncerts_balle.jpgKoncerts un balle- Kandavas kultūras namā

Lasīt visu ziņu

Valmieras teātra viesizrāde Kandavā

10.10.2015 17:00

"Klaidoņa lūgšana"

Valmieras teātris šoruden dosies nedēļu ilgās viesizrādēs uz Kurzemi un Zemgali. No 6. līdz 11.oktobrim izrādi “Klaidoņa lūgšana” varēs noskatīties Jelgavā, Dobelē un Bauskā, kā arī pēc sešu gadu pārtraukuma viesizrāžu tūrē iekļautas trīs Kurzemes pilsētas - Kuldīga, Talsi un Kandava, savukārt 21.oktobrī Ventspilī būs izrāde bērniem un jauniešiem “Maija un Paija”. Oktobra viesizrāžu cikls noslēgsies ar iestudējumu “Ziema zem galda” Ādažos 23.oktobrī. Biļetes uz izrādēm “Klaidoņa lūgšana” un “Ziema zem galda” jau pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Dzejoļi draiskojas

19.09.2015 14:00 - 16:00

solv.jpg

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 2.klases skolniece Agneta Muskeite lasīja dzejoli par Kandavu-

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 2.klases skolniece Agneta Muskeite lasīja dzejoli par Kandavu- "Ziemas rīts Kandavā" (U.Auseklis)

19.septembra pēcpusdienā Kandavas kultūras namā norisinājās pasākums sākumskolas bērniem kopā ar Zinīti un Nezinīti “Dzejoļi draiskojas”.

Tā kā pasākums noritēja Dzejas dienu ietvaros, tad bērni bija ieradušies ar savām mīļākajām dzejoļu grāmatām un iepriecināja viens otru, lasot dzejoļus. Tika lasīti gan vairāki Ojāra Vācieša dzejoļi, piemēram, “Dumjais gliemezis”, “Velosipēds”, “Jampadracis”, gan mēles mežģi, gan Ziedoņa Purva “Meža olimpiāde”, kas bija garākais dzejolis un pat dzejolis par Kandavu- Uldis Auseklis “Ziemas rīts Kandavā”.

Lasīt visu ziņu

Vandzenes amatierteātra izrāde "Savedējs"

18.09.2015 19:00

doc3.jpgKandavas kultūras namā- Ieeja 2,- eiro.

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem " Slepenā komanda"

09.09.2015 17:00

slepena-komanda.jpgKandavas kultūras namā- ieeja 1,- eiro.

Lasīt visu ziņu

Deju nometnes koncerts

15.08.2015 16:00

Kandavas kultūras namā

Lasīt visu ziņu

Pasākums "Dim, dim, dim Kandavā Ziemassvētku noskaņā!''

26.12.2014 12:00

26122014_kandava.jpgSīkāka informācija pa tel. 63122789.

Lasīt visu ziņu

Ceturtās Adventes koncerts

21.12.2014 13:00


adventes_koncerti_2014_kandavas_kult_nams.jpg

Piedalās: Jauktais koris "Kandava", Valdeķu kultūras nama vokālais ansamblis "DoReMi" un Zemītes meiteņu vokālais ansamblis "Spārni".

Ieeja: bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Otrās Adventes koncerts

07.12.2014 14:00

adventes_koncerti_2014_kandavas_kult_nams.jpgPiedalās: Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi.

Ieeja: bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Kandavas pilsētas egles iedegšana

04.12.2014 15:30

04_12_2014_pilsetas_egles_iedegsana_kandavas_promenade.jpg15:30 Uzvedumi Kandavas kultūras namā

17:00 Eglītes iedegšana Kandavas promenādē

Lasīt visu ziņu

Pirmās Adventa koncerts

30.11.2014 13:00

adventes_koncerti_2014_kandavas_kult_nams.jpgIeeja: bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Filma "Modris"

19.11.2014 18:30

19_11_2014_kino_filma_modris_kandavas_kult_nams.jpgIeeja: EUR 2,00.

Jura Kursieša filma "Modris". Filma "Modris" nominēta septiņām Nacionālā filmu festivāla "Lielais Kristaps" balvām - tostarp kā labākā spēlfilma un labākais režijas darbs, bet filmas galvenās lomas atveidotājs - neprofesionālais aktieris Kristers Pikša - nominēts labākā aktiera balvai. Kursieša darbs atzinīgi novērtēts arī pasaules kino profesionāļu aprindās. Kā vēsta filmas veidotāji, "Modris" ir patiesos notikumos balstīts stāsts par pusaudzi, kura samilzušais konflikts ar māti noved līdz tiesu darbiem. Vēlāk Modris nolemj atrast tēvu, kuru nekad dzīvē nav saticis.

Lasīt visu ziņu

Multiplikācijas filma "Burvju māja"

19.11.2014 17:00

19_11_2014_kino_kandavas_kult_nams.jpgIeeja: EUR 1,00.  Brīnumaini piedzīvojumi visai ģimenei.

Animācijas filma "Burvju māja" (Beļģija, 2013). Režisori: Bens Stasēns, Žeremijs Degrisons. Pamests kaķēns nokļūst noslēpumainā savrupmājā pie burvju mākslinieka Lorensa. Tur viņš tiek pie vārda Pērkons un ātri sadraudzējas gandrīz ar visiem mājas iemītniekiem, Lorensa burvju triku palīgiem dzīvnieciņiem un viņa daudzajiem izgudrojumiem. Tomēr daži mājas iemītnieki - Zaķis Džeks un Pelīte Megija - nepieņem Pērkonu un plāno, kā no kaķēna tikt vaļā. Viss kļūst vēl sliktāk, kad ju mākslinieks tiek nogādāts slimnīcā un viņa brāļadēls mēģina pārdot onkuļa māju, viņam par to neko nenojaušot. Pērkonam tiek dota iespēja pierādīt mājas iemītniekiem, ka viņš var būt noderīgs un palīdzēt Lorensam nepazaudēt viņa māju. Filma dublēta latviešu valodā.

Lasīt visu ziņu

Reģionālais kultūras darbinieku seminārs

06.11.2014 11:00

No 10:00 Reģistrācija

11:00 - 16:00 Kultūras darbinieku seminārs

Lasīt visu ziņu

Ceļojošais skūpsts

25.10.2014

skupsts.jpg

Biedrība Viss Kandavai sadarbībā ar Kandavas novada domi ir atbalstījusi mākslas akciju „Ceļojošais skūpsts”, kuru veido jaunās mākslinieces no Kandavas – Linda Romanovska un Dace Puga. Tās ideja ir aicināt cilvēkus līdzdarboties mākslas radīšanā, tās aplūkošanā un izpētē. Šajā gadījumā „Ceļojuma skūpsta” baudītāji ir aicināti pievērst uzmanību tam cik dažādas, unikālas, skaistas un neatkārtojamas ir katra cilvēka lūpas, tātad arī mēs paši.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Santas Zapackas un Harija Ozola koncerts

11.10.2014 18:00

par_sievieti.jpgBiļešu iepriekšpārdošana: tel. 63182040 (Kandavas kultūras namā).

Biļetes var iegādāties arī "Biļešu paradīzes" kasēs.

Biļešu cenas: EUR 4,00 un EUR 6,00.

Lasīt visu ziņu

Liepājas leļļu teātra izrāde "Saldais sapnis"

02.10.2014 10:00

20141016_saldais_sapnis.jpg

D.Skadiņas fantāzija par R.Dāla stāstu "Saldais sapnis".

Biļešu iepriekšpārdošana: t. 63182040 (Kandavas kultūras namā).

Biļešu cena: EUR 2,00.

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas koncerts

06.06.2014

kandavas_deju_skolas_koncerts_1.jpgIeejas maksa: EUR 2,50/ Ls 1,76; bērniem līdz 12 gadiem un Kandavas Deju skolas audzēkņu vecākiem - EUR 1,50/ Ls 1,05.

Sīkāka informācija pa tel. 29407710 (Andra).

Lasīt visu ziņu

Vokālistu konkurss "Tonis, pustonis 2014"

24.05.2014 10:00

Kandava. Sīkāka informācija pa tel. 63122789 (Kandavas kultūras nams).

Lasīt visu ziņu

Kandavas pilsētas iedzīvotāju sapulce

15.05.2014 17:00

Pasākuma norises vieta: Kandavas kultūras nama mazā zāle

Darba kārtībā:

1. Tikšanās ar Kandavas novada domes vadību un speciālistiem.

2. Par Kandavas pilsētas iedzīvotāju konsultatīvās padomes izveidošanas nepieciešamību.

Lasīt visu ziņu

Izrāde "Grease"

16.04.2014 18:00

Talsu novada pašvaldības sadarbības partneru Lejres (Dānija) jauniešu iestudēta mūzikla "Grease" izrāde, kas veidota pēc ASV muzikālās kinofilmas motīviem, un kuras pamatā ir jauniešu draudzība un mīlestība.

Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Teātra izrāde "Gribu bērnu"

10.04.2014 19:00

Bgribu_bernu.jpgiļešu iepriekšpārdošana, t. 63182040. Biļešu cenas: EUR 6,00/ Ls 4,22; EUR 7,00/Ls 4,92; EUR 8,50/ Ls 5,97.

Spēlē aktieri no TV seriāla "Ugunsgrēks".

Lasīt visu ziņu

Kino "Džimlai Rūdi Rallallā!"

09.04.2014 19:00

0904tas_ir_jaredz1.jpgIeeja EUR 2,00/ Ls 1,41.

Žanrs: Drāma

Anotācija

Veco ļaužu pansionāta iemītnieki jau gadiem ilgi jūtas nevienam nevajadzīgi un traucējoši. Bet tad viņiem rodas traka ideja – atteikties no pensijām un doties brīvprātīgi armijā, tā glābjot valsti finanšu krīzes laikā un aizraujoši pavadot dzīves pēdējos gadus. Vecīši ir gana gudri, šo notikumu organizējot, un tagad īstie piedzīvojumi sākas. Kulminācija visam ir veco ļaužu armijas daļas dalība NATO apvienotajos manevros. Lomās: Ingrīda Andriņa, Ļevs Birmanis, Olga Dreģe, Baiba Indriksone, Ģirts Jakovļevs, Astrīda Kairiša, Aivars Kalnarājs, Aina Karele, Leons Krivāns, Antra Krūmiņa, Jānis Kuplais, Juris Laviņš, Visvaldis Lācis, Marks Lebedevs, Pēteris Liepiņš, Jānis Lībietis, Jānis Paukštello, Gunārs Placēns, Juris Pučka, Kaspars Pūce, Jakovs Rafalsons, Āris Rozentāls, Velta Skurstene, Tamāra Soboļeva, Velta Straume, Imbi Strenga, Juris Strenga, Irina Tomsone, Arno Upenieks, Andris Vītiņš, Ziedonis Ločmelis, Juris Žagars, Mārtiņš Vilsons, Mārtiņš Egliens, Uldis Dumpis, Anita Kvāla, Rūdolfs Plēpis Režisori: Māris Putniņš, Jānis Cimmermanis Filma latviešu valodā.

Filmas garums: 1h 46 min

Lasīt visu ziņu

Koru draudzības koncerts "Pavasara dziesmas"

05.04.2014 17:00

kurzemes_radio.jpgKoncertā piedalās - Tukuma kultūras nama jauktais koris "Gavile", Kuldīgas kultūras nama jauktais koris "Ventava", Kandavas kultūras nama jauktais koris "Kandava".

Ieeja bezmaksas.

Lasīt visu ziņu

Lūgšanu brokastis

28.03.2014 10:00
printēt

Sabiles un Kandavas romu iedzīvotāju forums - "Vienoti dažādībā - starpkultūru dialogs: kultūra un sadzīve"

27.03.2014 14:00

Pasākumu organizē: Sabiedrības integrācijas biedrība "Alternativas" sadarbībā ar Kultūras, sporta un jaunatnes iniciatīvu centru.

Foruma mērķis: veicināt starpkultūru dialogu un attīstīt sadarbību un dialogu starp vietējo pašvaldību un romu tautības kopienu un NVO. Sekmēt romu jaunatnes un viņu vecāku pilsonisko līdzdalību, informētību par izglītības, nodarbinātības un sociālo jautājumu problēmu risināšanu.

Diskusijā aicināti piedalīties valsts iestādes, pašvaldības,
pašvaldību iestādes pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji,
eksperti, mediji, interesenti.

Lasīt visu ziņu

Deju grupas "Dzirnas" jaunā programma "Barčiks"

08.03.2014 18:30

deju_grupa_dzirnas_ari_kandava_1.jpgIeeja: EUR 5,00/Ls 3,51; EUR 7,00/Ls 4,92.

Lasīt visu ziņu

Radošs pasākums "Sievietes pasaule"

08.03.2014 16:00

8_marts__1.jpgkukas.jpgSīkāka informācija pa tel. 63122789. Ieeja: EUR 0,71/ Ls 0,50.

Pasākuma ietvaros notiks kūku konkurss.

Lasīt visu ziņu

Dokumentālā filma "Ghetto games"

22.02.2014 16:00

2202_ghetto_kandava.jpg

Ieeja: EUR 0,43 (Ls 0,30).

Lasīt visu ziņu

Kino bērniem "Drošsirde"

22.01.2014 17:00

22_01_kino_berniem_kandavas_kult_nams.jpgIeeja: EUR 0,71/ LVL 0,50

Lasīt visu ziņu

Barikāžu atceres pasākums

20.01.2014 18:00

20_01_barikazu_atceres_pasakums_kandavas_kult_nama_pagalma.jpgKandavas kultūras nama pagalmā.

Lasīt visu ziņu

Cirks 3D "Nākotnes cirks"

29.12.2013 12:00

29_12_nakotnes_cirks_kandavas_kulturas_nams.jpgIeeja: Ls 2,50/ EUR 3,56.

Lasīt visu ziņu

Uzvedums bērniem "Rūķu piedzīvojumi Ņammijā"

28.12.2013 18:00

Dalības maksa bērnam - Ls 2,00/ EUR 2,85.

Informācija un pieteikšanās pa t. - 63182040.

Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas Ziemassvētku uzvedums "80 dienās apkārt zemeslodei"

26.12.2013 13:00

deju_skolas_uzvedums_1.jpgIeeja: Ls 2,00/EUR 2,85; bērniem līdz 12 gadiem Ls 1,00/ EUR 1,42.

Biļešu iepriekšpārdošana t. - 63182040


Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas Ziemassvētku uzvedums "80 dienās apkārt zemeslodei"

21.12.2013 18:00

deju_skolas_uzvedums_1.jpgIeeja: Ls 2,00/EUR 2,85; bērniem līdz 12 gadiem Ls 1,00/ EUR 1,42.

Biļešu iepriekšpārdošana t. - 63182040

Lasīt visu ziņu

Cirka šovs no Lietuvas

30.11.2013 16:00

dsc05482.jpgIeeja: Ls 2,50/ EUR 3,56.

Programmas ilgums 2 stundas.

Lasīt visu ziņu

Brāļu Ata un Jāņa Auzānu koncerts "Vakariņas uz sešiem"

27.11.2013 19:00

27_11_2013_bralu_auzanu_koncerts_kandavas_kulturas_nams.jpgIeeja: LVL 3,00; 4,00; (EUR 4,27; 5,69;)

Lasīt visu ziņu

Grupas "Baltie lāči" koncerts

26.11.2013 18:00

Ieeja: Ls 4,00/ EUR 5,69 un Ls 5,00/ EUR 7,11.

Lasīt visu ziņu

Kino "Ogijs un tarakāni"

26.11.2013 17:00

26_11_kino_berniem_kandavas_kult_nams.jpgIeeja: LVL 0,50 / EUR 0,71

Lasīt visu ziņu

4. Kafijas un tējas svētki Kandavā

26.10.2013 11:00

ka5_300.jpg2013.gada 26.oktobrī Kandavā notiks 4. Kafijas un tējas svētki. Tajos būs iespēja nogaršot cigoriņu, miežu un citu Latvijā audzētu izejvielu kafiju un tēju. Iemācīties pagatavot dzērienus, kā to darīja mūsu vecmāmiņas. Notiks kopīga muzicēšana, amatnieku arodu demonstrējumi, izstādes un radošās darbnīcas.

Īpašā godā celsim ozolzīļu kafiju, kas tiks gatavota pēc dažādām receptēm un baudāma visas dienas garumā.

Tas būs gards piedzīvojums visiem svētku dalībniekiem. Vērošana no malas te nebūs vietā – īsto baudījumu sniegs aktīva līdzdalība- nogaršojot, aplūkojot, izmēģinot, izzinot, līdzdarbojoties dažādu pārsteigumu tapšanā.

Svētku aktivitātes norisināsies no pl.11.00 līdz 16.00 Kandavas kultūras namā, muzejā un promenādē.

Svētkus rīko Kandavas novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Kandavas novada domi.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Miķeļdienas tirgus

29.09.2013

tirgus.jpgSkvēriņā pie Bruņinieku pilskalna - 9.00 Sākas tirgošanās 10.00 Mūzikas skolas tautas mūzikas ansambļa un pop grupas „Abaviņa” priekšnesumi 10.00 Piepūšamās atrakcijas „Nāc velties!” (5 min – Ls 1,50 ) 10.00 Darbnīcas bērniem 11.00 Dejo Matkules un Zemītes Eiropas deju kolektīvi

12.00 Umurkumurs, izsole

13.00 Dejo senioru deju kolektīvs „Kandavnieks” un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Zemīte”

13.30 Historāls vieskoncerts „Hugo Diegs. Sievietes manā dzīvē” Sabiles amatierteātra izpildījumā

Lai tirgus dienā atvasarīgs laiks! (Lietus gadījumā programmā var būt izmaiņas)

Kandavas kultūras namā - 10.00 Ineses Ziemeles gleznu izstāde Kontakttālrunis: 63122789 (Kandavas kultūras nams)

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Gleznu izstāde Inese Ziemele

17.09.2013 - 17.10.2013

1709-1710_2013_i_ziemeles_izstade_kandavas_kult_nams.jpglidz_17_10_2013_kandavas_kult_n_ziemeles_glezna.jpg

Izstāžu zāle "Vējspārns" atvērta: otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 10:00 - 16:00.

Lasīt visu ziņu

Rotas Bērzkalnes gleznu izstāde "Gadalaiki"

10.06.2013 - 10.07.2013

Izstāžu zālē "Vējspārns" (Kandavas kultūras nama 2. stāvā). Tālr. 63122789.

Lasīt visu ziņu

Koncerts „Dziesma ir mīlestība”

24.05.2013 18:00

Konkursa par Kandavas himnu noslēguma koncerts „Dziesma ir mīlestība”.

Lasīt visu ziņu

Lekcija - "Ģimenes vērtību apdraudējumi šodien"

10.05.2013 19:00

11_05_2013_gimenes_diena_kandavas-promenade.jpg11_05_2013_gimenes-dienas-programma_kandava_1.jpgLekcija "Ģimenes vērtību apdraudējumi šodien", Ģimenes dienas ietvaros. Kultūras nama lielajā zālē.

Lasīt visu ziņu

Pirmskolas vecuma bērnu deju kolektīvu sadancošanās

10.05.2013 10:00

Pirmskolas vecuma bērnu deju kolektīvu sadancošanās. Kandavas kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

Priekšvēlēšanu diskusija ar NTZ žurnālistiem

03.05.2013 18:00

Priekšvēlēšanu diskusija ar NTZ žurnālistiem. Kandavas kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

Pavasara tirgus

01.05.2013 10:00

11_05_2013_gimenes_diena_kandavas-promenade.jpgKontakttālrunis - 63122789 (Kandavas kultūras nams).

Lasīt visu ziņu

Hip-Hop meistarklase ar Alīnu Mihailovu

17.04.2013 16:00

17_04_2013_hip-hop_meistarklase_kandavas_kult_nams_1.jpgHip-Hop meistarklase kopā ar Alīnu Mihailovu. Kandavas kultūras nama Deju zālē.

Lasīt visu ziņu

Izrāde "Divas Lotiņas"

16.04.2013 10:00

lellu-teatra-izrade_divas-lotinas_16_04_2013.jpgLeļļu teātra izrāde "Divas Lotiņas". Kandavas kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

Latviešu filma "Mammu, es Tevi mīlu"

10.04.2013 19:00

Latviešu filma "Mammu, es Tevi mīlu". Kandavas kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

Sabiles teātra izrāde "Septītais"

03.04.2013 20:00

sabiles-amatierteatra-izrade_septitais_kandavas-kult-nams_03_04_2013.jpgSabiles teātra izrāde L.Gundars "Septītais". Rež. I.Krišāne. Kandavas kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

Lieldienas Kandavā

31.03.2013 13:00

lieldienas_ar-cucumuizu_kandavas-kult-nams_31_03_2013.jpgLieldienas Kandavā - piedalās „Čučumuiža”.

Lasīt visu ziņu

"Melo-M" koncerts

22.03.2013

koncerts_melo-m_kandavas-kult-nams_22_03_2013.jpgBiļešu iepriekšpārdošana. Cenas atkarībā no izvēlētās vietas zālē: 7.00, 5.00, 4.00 LVL. T. 63182040 (Kandavas kultūras nama kase)

Lasīt visu ziņu

E-prasmju pēcpusdiena

20.03.2013 12:00
printēt

Lieldienu uzvedums

19.03.2013

piedalās "Taustiņi" un Kandavas internātvidusskolas dejotāji

Lasīt visu ziņu
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top