Pāriet uz lapas karti

II Latvijas mūsdienu radošais deju grupu konkurss " KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2023"

12.11.2023 kur : Kandavas kultūras nams

kandavas-deju-festivals-2023.jpgAicinājums II Latvijas mūsdienu radošajās deju grupu konkursā „KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2023”, kas notiks 2023. gada 12. novembrī Kandavas kultūras namā. Konkursa mērķis ir popularizēt deju nozīmi bērnu, jauniešu un pieaugušo vidū, atbalstīt dejotājus, stimulēt viņu dejotprasmi un radošumu, kā arī veicināt deju kolektīvu un vadītāju sadraudzību un pieredzes apmaiņu.
Konkursā- festivālā aicināti dejotāji no pirmās klases līdz neierobežotam vecumam. Dalībnieki var būt Latvijas izglītības iestāžu, kultūras iestāžu un neatkarīgo deju studiju grupas, sākot ar 5 dejotājiem grupā, kuri konkursam sagatavojuši brīvas izvēles mūsdienu deju žanra vienu deju. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija, ņemot vērā vērtēšanas kritērijus. Žūrija noteiks katra vecuma kategorijas 1.,2.,3.vietas ieguvējus un konkursa GRAND PRIX, LABĀKAIS PEDAGOGS titulu ieguvējus, bet skatītājiem būs iespēja noteikt SKATĪTĀJU SIMPĀTIJAS titula ieguvēju.
Lai pieteiktos konkursam līdz 3.novembrim (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa https://ej.uz/kandavasdejufest ivals Skatītājiem biļetes cena 3 eur.
Nolikums pielikumā un mājas lapā www.kandava.lv .
Kandavas kultūras nama vadītāja- Kristīne Broka- Meļķe, tel. 28642222.
Konkursa e-pasts: kandavasdejufestivals@gmail.com

NOLIKUMS-%20KANDAVAS%20DEJU%20FESTIV%C4%80LS%202023.pdf

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top