Pāriet uz lapas karti

Konkursa " Kandavas novada Gada jaunietis 2017" apbalvošanas ceremonija

16.02.2018 17:00 - 19:00
Konkursa
Konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017 "dalībnieki un žūrija

16.februārī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Kandavas novada Gada jaunietis 2017” rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.

Šogad konkursam bija pieteikti desmit dalībnieki, kas tika vērtēti trīs vecuma grupās. Grupā no 13-15 gadiem startēja pieci pretendenti: Elizabeta Heinsone no Cēres pamatskolas, Katrīna Marta Krūmiņa no Zemītes pamatskolas, Sintija Bondarenko no Kandavas internātvidusskolas, Daina Krūmiņa un Niks Brīvers no Zantes pamatskolas.

Trīs pretendenti - Sāra Dūniņa un Kristaps Kristers Ozols no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 12.klases un Selīna Margarita Bogdanova no Kandavas internātvidusskolas 9.klases bija pieteikti grupā no 16-18 gadiem, bet vecumā no 19- 25 gadiem startēja divas jaunietes: Latvijas Universitātes studente Zelma Sergejeva no Kandavas un Ventspils Augstskolas studente Dārta Ošeniece no Vānes.

Dalībnieku izvērtēšana notika 8.februārī jauniešu centrā “Nagla” un prezentācijās jaunieši stāstīja par saviem talantiem, sasniegumiem mācībās un iesaistīšanos sabiedriskajā darbā, demonstrēja iegūtās balvas, diplomus un medaļas.

Pēc žūrijas lēmuma, titulu “Kandavas novada Gada jaunietis 2017” ieguva:

vecuma grupā no 13-15 gadiem - Sintija Bondarenko;

no 16- 18 gadiem - Kristaps Kristers Ozols;

no 19- 25 gadiem - Dārta Ošeniece.

Žūrijas komisija piešķīra arī Simpātiju balvas, kuras ieguva Niks Brīvers, Daina Krūmiņa un Katrīna Marta Krūmiņa. Piemiņas balvas saņēma visi konkursam pieteiktie pretendenti. 

Žūrijas komisijā darbojās: Inga Priede, domes priekšsēdētāja; Kristīne Elksnīte, Izglītības pārvaldes vadītāja; Stefānija Neiberga, uzņēmēja; Ivars Lasis, deputāts, Vānes pamatskolas direktors; Raivis Bērziņš, deputāts, uzņēmējs; Roberts Rozentāls- Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks sportā.


printēt
Vānes pagasta pārstāvji konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017" apbalvošanas ceremonijā Zantes pagasta pārstāvji konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017" apbalvošanas ceremonijā Balvas gaida uzvarētājus! Vakara vadītājas un muzikālo priekšnesumu sniedzēji Zemītes pagasta pārstāvji konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017" apbalvošanas ceremonijā Konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017" žūrija Titula "Kandavas novada Gada jaunietis 2017" pretendentus uzrunā novada domes priekšsēdētāja Inga Priede Apsveikums no Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas Kristīnes Elksnītes Jauniešu centra "Nagla" vadītāja Ieva Ozoliņa Kandavas novada Gada jaunietis 2017 - Sintija Bondarenko Niks Brīvers no Zantes pamatskolas Katrīna Marta Krūmiņa no Zemītes pamatskolas ( no kreisās) Daina Krūmiņa no Zantes pamatskolas un Elizabete Heinsone no Cēres pamatskolas Kandavas novada Gada jaunietis 2017 - Kristaps Kristers Ozols ( no labās) Sāra Dūniņa no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas un Selīna Margarita Bogdanova no Kandavas internātvidusskolas Kandavas novada Gada jaunietis 2017 - Dārta Ošeniece Kandavas novada Gada jaunieši 2017-Dārta Ošeniece, Kristaps Kristers Ozols un Sintija Bondarenko Konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017 "dalībnieki un žūrija
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top