Pāriet uz lapas karti

Aicinām apmeklēt starptautisko tūrisma izstādi – gadatirgu „Balttour 2019, kas notiks no 1. līdz 3. februārim Rīgā, Ķīpsalā

26.01.2019
Balttour 2018. Foto: Vita Popravko
Balttour 2018. Foto: Vita Popravko

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur vairāk nekā 850 dalībnieku piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē! 

“Balttour 2019” dalībnieku vidū būs tūrisma uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Čehijas, Turcijas, Slovākijas, Taizemes, Ungārijas, Polijas, Itālijas, Portugāles, Kipras, Kubas un daudzām citām valstīm. “Balttour” hallē “Atklāj pasauli!” ikviens varēs uzzināt par jaunākajiem tūrisma objektiem, izveidot savus maršrutus un gūt vērtīgus padomus veiksmīgākai ceļošanai. 

Savukārt, hallē “Apceļo Latviju!” visu Latvijas reģionu ekspozīcijās dalībnieki aicinās atklāt daudzveidīgās tūrisma iespējas Latvijā. Ceļotgribētāji varēs uzzināt par jaunākajiem apskates objektiem reģionos, pilīm, muižām, muzejiem, kā arī aktīvās atpūtas iespējām, pastaigu takām, skatu torņiem un citām vietām. 

Baudiet mākslu, dzeju un vēderpriekus romantiskajā Kandavas vecpilsētā!

Tūrisma izstādes „Balttour” apmeklētājus aicināsim atbraukt uz Kurzemi, lai iepazītu mazo, senatnīgo un romantisko Kandavu (1230). Kandavas vecpilsētā un Abavas senlejā  iedvesmu gūst  mākslinieki, dzejnieki  un dabas mīļotāji.  Kalnainais reljefs, brīnišķīgi dabas skati un senatnes elpa šeit jaušama ik uz soļa.

Kopš 2018.gada Kandavas vecpilsētas piecu namu sienas grezno latviešu autoru dzeja - kandavnieku dāvana Latvijai 100.jubilejā. Katru vasaru, jūlija viducī, Kandavā notiek mākslas plenēri, kuros pulcējas dažādu nozaru mākslinieki un amatieri. Plenērā radītie darbi: skulptūras, mozaīkas, sienas grafiti izdaiļo pilsētu un iepriecina kandavniekus un viesus.

2019. gada 26.oktobrī svinēsim 10.Kafijas un tējas svētkus. Kandavā populāra ir ozolzīļu kafija, izstādē to nobaudīt un iegādāties piedāvās Kandavas novada Amatniecības centra vadītāja Kitija Švīgere. Stendā radoši darbosies: jaunā, talantīgā Kandavas keramiķe, mākslas plenēru organizatore Linda Romanovska un vīndaris Ivo Immermanis, ģimenes vīna darītavas „Tēviņi” saimnieks, kurš piedāvās pagaršot un iegādāties gardus, godalgas ieguvušus vīnus, portus un  brendijus.  No zemnieku saimniecības „Birznieki” būsim atveduši svaigos un kūpinātos kazas sierus, bet  1. februārī - Kalnmuižas pils restorāna garšas Kandavas stendā prezentēs menedžere Kristīne Otmane.

Kandavas novads dzīvo ar garšu – atnāciet un pārliecinieties arī Jūs! Uz tikšanos “Balttour 2019” tematiskajā hallē „Apceļo Latviju!”, stendā C6/D5! Vairāk informācijas: www.balttour.lv

 

Izstādes darba laiks:

1. februārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)
     1. februārī 13.00–18.00
     2. februārī 10.00–18.00
     3. februārī 10.00–17.00

 

Izstādes biļešu cenas*

 • Pieaugušajiem 6 EUR
 • Skolēniem, pensionāriem un invalīdiem (uzrādot apliecību) 4 EUR
 •  Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni) 12 EUR

 (vairāk bērnu – 2 EUR par katru)

 • Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!
  Autostāvvieta 5 EUR (Vietu skaits ierobežots!)
  Garderobe 1 EUR
     
  * Visas apmeklētāju biļetes darbojas, sākot no piektdienas, 1. februāra, plkst. 13.00.

PRO biļetes      
Ja vēlaties izstādi apmeklēt neierobežotu reižu skaitu, pieejamas PRO biļetes, kas garantē ieeju gan profesionāļu laikā (1. februārī  10.00-13.00), gan pārējā darba laikā visās trīs dienās. PRO biļetes cena - 15 EUR

Norises vieta      
Starptautiskais izstāžu centrs      
Ķīpsalas iela 8, Rīga, Latvija      
http://www.rigaexpo.lv      
Tālr.: 67065000

Izstādes norises vieta

karte_lat.jpg

Vējspārns. Foto: Jānis Kamerāds Kandavas tilts. Foto: Daiga Rēdmane Pulvertornis un skvēriņš. Foto: Egils Rēdmanis. karte_lat.jpg
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top