Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Dziedošo aktieru koncerts "Dzīve ir Teātris un Teātris ir Dzīve"

26.05.2023 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

dsc0605.jpgKandavas pilsētas svētku pirmā diena noslēdzās piektdienas vakarā vecpilsētas promenādē, kurā izskanēja dziedošo aktieru koncerts „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”. Tajā ar savu izcilo sniegumu līdz pat pusnaktij visus priecēja Vita Baļčunaite, Kristians Kareļins, Ņikita Osipovs, Veronika Plotņikova pianista Anatolija Livča vadībā.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Kandavā nosvinēti Pilsētas svētki par visiem 100

26.05.2023 - 27.05.2023

dsc0316.jpgGatavošanās darbs Kandavas Pilsētas svētkiem bija garš un nopietns, bet tas tiešām bija tā vērts! Svētki izdevās par visiem 100 procentiem, jo arī laika apstākļi mūs lutināja. Atgādināšu, ka Kandavas Pilsētas svētki šogad notika 26.,27.maijā ar devīzi „Atslēdz Kurzemi” un šī gada tēma bija „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”.       

Kandavā jau piektdienas vakarā no malu malām bija sabraukuši teātra mīļotāji, kuriem Kandavas muzejā bija iespēja tikties ar kandavnieku- aktieri un režisoru Jāni Znotiņu, Promenādē baudīt brīnišķīgu komponista Jāņa Tabūna autorvakaru „Savējie savējiem”, kurš nu jau kļuvis par stabilu tradīciju Kandavas Pilsētas svētkos un kurā šogad oriģināldziesmas par Kandavu un tās apkārtni izdziedāja vietējie dziedātāji. Koncerts pulcēja skatītājiem pilnu romantisko vecpilsētas sirdi un skaistās dziesmas, vakara saulīte visus vienoja pozitīvā gaisotnē. Turpinājumā svētku apmeklētājus izklaidēja mīmi un pieci Kandavas un pagastu apvienības amatierteātri no Vānes, Matkules, Zantes, Zemītes, Cēres, kā arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa “Taustiņi” un mākslas darbu izstāde „Bez vārdiem”. Katrs teātris Kandavas vecpilsētā bija atradis savu vietiņu un aicināja līdzdarboties un baudīt „Teātru kokteili”. Vakara noslēgumā bija dziedošo aktieru koncerts „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”, kurā ar savu izcilo sniegumu līdz pat pusnaktij visus priecēja Vita Baļčunaite, Kristians Kareļins, Ņikita Osipovs, Veronika Plotņikova pianista Anatolija Livča vadībā.     

Sestdiena sākās agri. Bija pilna Kandava tirgotājiem, kuri jau naktī bija sabraukuši uz Pilsētas svētku gadatirgu. Agrā rīta stundā pa gleznainajām Kandavas ieliņām cauri miglai bija redzams kā uz Abavas tilta pusi steidzas makšķernieki, jo tur notika makšķerēšanas un spiningošanas sacensības pēc kurām sporta aktivitātes Pilsētas svētkos notika dažādās vietās visas dienas garumā. 120 dalībnieki piedalījās Kandavas Tūrisma informācijas centra organizētajā orientēšanās spēlē „Vecpilsētas stāsts”, bija bērnu pilsētiņa „Mazais stiprinieks”,  Latvijas šaha federācijas rīkotais Kandavas Pilsētas svētku turnīrs un Kandavas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaita, bet Promenādē rīts sākās ar Pīlīšu regati, kur pa mazo strautiņu sacensībās piedalījās gan lieli, gan mazi. Visas dienas garumā paralēli gadatirgum bija plaša kultūras programma. Uzstājās Eiropas deju senioru grupas no Sabiles, Zemītes un Matkules, dziedāja „Suitu sievas”, gardo zupu vārīja un apmeklētājiem dalīja Latvju saimnieces, muzicēja kapella „Padkava” no Lietuvas, ar savu 10 gadu jubilejas koncertu „Paldies latiņam” uzstājās Jorans Šteinhauvers ar grupu, bet noslēgumā jaunais, talantīgais dziedātājs Edvards Strazdiņš sniedza savu kantripop orģināldziesmu koncertu „Lauku dzīves miera osta”.       

Svētku kulminācija bija vakarā, kad Pilsētas svētku tematiskajam gājienam „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve” pulcējās vairāk par 1000 kandavnieku un viesu. Gājiens bija krāšņs un ļoti garš. Gājienam ritmu padeva Tukuma Pūtēju orķestris Māra Rozenberga vadībā, bet pašā gājiena sākumā gāja Tukuma novada vadība, Kandavas un pagastu apvienība un ārvalstu viesu delegācijas no Moldovas, Igaunijas, Lietuvas un Dānijas.        

Svētku lielkoncerts bija kā putkrējums svētku tortei un to sniedza izcilais dziedātājs Intars Busulis ar Abonementa orķestri un gospeļa kori. Pārpildīta „Ozolāju” estrāde un visi vienoti kopīgai dziesmai un atpūtai, lai noslēgumā izklaidētos zaļumballē kopā ar grupu „No Boundaries”. Tik jauka nedēļas nogale, radīt prieku un svētkus citiem, un saņemt atpakaļ pozitīvu enerģijas lādiņu un simtkārt vairāk prieka nes milzīgu gandarījumu!      

Paldies par svētkiem jāsaka Kandavas kultūras nama radošajai un tehniskajai komandai, Kandavas un pagastu apvienības darbiniekiem un īpaši Ingai Priedei un Jānim Mazitānam. Paldies visiem, visiem svētku dalībniekiem, kas piedalījās to rīkošanā un iesaistījās gan dziedot, sportojot, dejojot un tirgojoties, paldies pašvaldības un valsts policijai. Pateicoties Ingai Ābelītei pilsēta bija skaisti saposta un kultūras nama zāle izdekorēta svinīgajā pieņemšanā, kur tikās mūsu atbalstītāji - uzņēmēji, iestāžu vadītāji- Tukuma novada pašvaldības vadība un deputāti, un, protams, mūsu “zvaigznes”, kas nes Kandavas vārdu Latvijā un pasaulē. Paldies Paulai Saijai, Kārlim Lācim, Madarai Botmanei, Jānim un Kasparam Znotiņiem, ka bijāt kopā ar mums svētkos un prieks par visiem sešiem mūsu amatierkolektīviem un basketbola komandas Anzāģe/ Kandava sasniegumiem. Paldies visiem iedzīvotājiem par plašo svētku gājienu un liels paldies Kandavas uzņēmumiem par atbalstu svētku tapšanā.

Kandavā prot svinēt svētkus un saliedēties kopīgā darbā. Sekojiet līdzi reklāmām un brauciet atpūsties uz Kurzemes kultūras mazpilsētu Kandavu!

Lasīt visu ziņu galerija (145) galerija (73) galerija (20) galerija (20) galerija (17) galerija (27) galerija (44) galerija (34) galerija (7) galerija (16) galerija (12)

KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI 2023

26.05.2023 18:00 - 28.05.2023 - 03:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI, Kandavas vecpilsētas Promenāde

34378417934979390304730778502367444912877169n.jpgNo 26. līdz 27. maijam gaidāmi Kandavas pilsētas svētki „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”.

Svētki sāksies 26.maijā plkst. 18:00 KANDAVAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ, kur notiks tikšanās ar aktieri, režisoru un kandavnieku JĀNI ZNOTIŅU. Plkst. 19:30 vecpilsētas promenādē komponista JĀŅA TABŪNA autorkoncerts "SAVĒJIE SAVĒJIEM". Darbosies kafejnīcas. Pēc tam būs iespēja apmeklēt teātra pagalmus. Piektdienas vakarā Kandavas vecpilsētā no plkst. 21:00 līdz 22:00 būs TEĀTRU KOKTEILIS. Piektdienas vakarā svētki tupināsies Promenādē, kur no plkst. 22:00 līdz 24:00 notiks dziedošo aktieru koncerts "Dzīve ir Teātris un Teātris ir Dzīve" pianista Anatolija Livča vadībā. Darbosies kafejnīcas.

Sestdien, 27.maijā, kā ierasts, svētki sāksies ar makšķerēšanas sacensībām pie Abavas tilta. Pilsētas svētku SPORTISKĀS AKTIVITĀTES, LIELAIS GADATIRGUS UN SKATUVE AR PLAŠU KULTŪRAS PROGRAMMU PROMENĀDĒ 27.maijā visas dienas garumā! Dienas laikā gaidāmas “KANDAVAS KAUSS” Svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, svētku tirgus depo laukumā, bērnu pilsētiņa un "Pīlīšu regate" Promenādē. Būs skatāms šovs „Latvju saimnieces tiekas Kandavā” un baudāmi dažādi koncerti Promenādē. Pēc Svētku gājiena, kurš noslēgsies brīvdabas estrādē "Ozolāji", visi varēs baudīt lielo svētku koncertu „Intars Busulis un Kārlis Lācis”, bet pēc tā- dejot zaļumballē. Arī šogad gājienā aicinām iesaistīties un sevi prezentēt uzņēmumus, iestādes, apvienības un biedrības, kā arī iedzīvotājus, apvienojoties draugu un radu saimēs tā kuplinot svētku gājienu. Pulcēšanās paredzēta no plkst. 19.00 pie Katoļu baznīcas. Gājiens virzīsies no Katoļu baznīcas līdz Brīvdabas estrādei “Ozolāji”, kurā gaidāms lielais svētku koncerts: Intars Busulis un Abonementa orķestris: Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Karīna Tropa, Vineta Elksne. Ieejas maksa svētku lielkoncertā 15 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs internetā un Kandavas kultūras nama kasē. Darbosies kafejnīcas. INFORMĒJAM- Pasākuma teritorijā AIZLIEGTS IENEST STIKLA TARU. Pilsētas svētki noslēgsies ar ZAĻUMBALLI 23:00-03:00kopā ar grupu "No Boundaries" Ieeja 4 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Kandavas kultūras nama kasē. Darbosies kafejnīcas. INFORMĒJAM- Pasākuma teritorijā AIZLIEGTS IENEST STIKLA TARU.Gaidīsim pieteikumus pilsētas svētku gājienam līdz 20.maijam, aizpildot pieteikšanās anketu, kurā jānorāda sekojoša informācija: 1) Iestādes pilns nosaukums/Kolektīva nosaukums;
2) Dalībnieku skaits;
3) Neliels apraksts par iestādi, īsa informācija (3-4 teikumi), kuru dzirdēsiet kā uzsaukumu gājiena laikā;
4) Komandas moto vai novēlējums pilsētas svētkos;
5) Komandas kontaktpersona un tālrunis;
6) Komandas e-pasta adrese.

Gājienā aicinām izpausties radoši un padomāt par vizuālo noformējumu atbilstoši svētku devīzei “Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”!

Pieteikuma anketa šeit: https://docs.google.com/forms/...


Lasīt visu ziņu galerija (10)

Tikšanās ar aktieri, režisoru un kandavnieku JĀNI ZNOTIŅU

26.05.2023 18:00 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

dsc0103.jpgKandavas pilsētas svētki sākās 26.maija vakarā Kandavas novadpētniecības muzejā, kur notika interesentu tikšanās un sarunas ar aktieri, režisoru un kandavnieku JĀNI ZNOTIŅU.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Gardēžu vakariņas Kalnmuižas pilī ar vīnu degustācijām

26.05.2023 19:00 kur : Kalnmuižas pils, viesnīca

2627052023gardezuvakarinaskalnmuiza.jpg

Ļauj savām garšas kārpiņām lidot!
Gardēžu pasākums kopā ar vīnziņiem Jāni Kaļķi un Reini Sniedzi.

Izsmalcināta ēdienkarte 5 kārtās un īpaši piemeklēti vīni katram ēdienam, katrs sava vīnziņa pārziņā.

Cena 1 personai: 130 EUR;

Par nakšņošanas iespējām
un pasākuma rezervācijām zvanīt vai rakstīt: +371 26 699 033 vai
kalnmuizaspils@gmail.com

P.S. Iepriekšēja rezervācija obligāta.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

JĀŅA TABŪNA autorkoncerts "SAVĒJIE SAVĒJIEM"

26.05.2023 19:00

dsc0349.jpgAr skanīgu JĀŅA TABŪNA autorkoncertu "SAVĒJIE SAVĒJIEM" piektdienas 26.maija vakarā vecpilsētas Promenādē atklāti Kandavas pilsētas svētki.

Koncertā uzstājās duets Eva Bērziņa un Solveiga Zilberta, Ketija Morāne, Matkules vīru ansamblis, ansamblis "Abaviņa", duets Linda un Aivis Gruntes, Kristīne Broka-Meļķe, Haralds Eglītis, Eka Svarkovska, Rimants Jakobovics, Solvita Jansone, Evita Bērziņa. Pasākumu vadīja atraktīvais kandavnieks Kristaps Ozols, spēlēja pavadošā grupa "Miera Vējos" un draugi.

Lasīt visu ziņu galerija (44)

Teātru kokteilis Kandavas pagalmos

26.05.2023 21:00 - 22:00

dsc0393.jpgPiektdienas vakarā Kandavas pilsētas svētkus kuplināja pagastu amatierteātru kolektīvi, kuri ar teātra uzvedumu, aktīvu darbošanos vai nākotnes zīlēšanu svētku dalībniekus sagaidīja vecpilsētas pagalmos.

Ar skanīgām dziesmām klātesošos sveica Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa "Taustiņi" (vadītāja Andra Vilkauša), Smiltiņkalna raganas no Zantes amatierteātra daudz dziedāja, smējās un priecājās par atsaucīgajiem Kandavas pilsētas svētku apmeklētājiem.

Tumšākajā vecpilsētas pagalmā bija atvērts "Serviss Pēdējā cerība" Cēres amatierteātra kolektīva vadībā, kur drosmīgākie varēja dzīvās mūzikas pavadībā piemērīt "koka mētelīti", bet pārējie ieskatīties zīlnieces solītajā gaišajā nākotnē.

Vānes amatierteātris klātesošos uzjautrināja ar humora pilnu izrādi "Dzīves kokteilis", Zemītes amatierteātris cienāja ar dažāda veida kārumiem, bet matkulnieki svētku dalībniekus aicināja praktizēties lauku darbos.


Lasīt visu ziņu galerija (34)

Jolantas Brigeres fotogrāfiju izstāde "Atgriešanās"

08.03.2023 - 31.05.2023 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

jolanta-brigerefb.jpgNo 8. marta līdz 31. maijam Kandavas novadpētniecības muzejā apskatāma Jolantas Brigeres fotogrāfiju izstāde "Atgriešanās".

Lasīt visu ziņu

2023. gada Lielākie pasākumi Kandavā un pagastos

01.04.2023 - 31.12.2023

lielakie-pasakumi-kandava-un-pagastos-2023-1.jpg

2023. gada Lielākie pasākumi Kandavā un pagastos:


JANVĀRIS
13. janvārī Nacionālais teātris „Oligarhs”
21.janvārī Grāvelis un Bulis ar izrādi „Grabulis”
26. janvārī Kino pirmizrāde Kandavā „Nelūgtie viesi” 27.janvārī Deju skolas „Vecgada šovs”


FEBRUĀRIS
10.februārī šovs „Kandavnieks dzied maskā”
17.februārī izrāde bērniem (Teātris un Es)
24.februārī “All you need is love” Laimis Rācenājs un Vjačeslavs Mitrohins


MARTS
3.martā Valdis Atāls ar grupu koncertā „Elpo ar sirdi”
8.martā Sieviešu dienas pasākums ar Kaspars Markševica, Āra Ozola koncertu „Vai tu jūti mani, mīļā” + Andra Kalniņa izstādes „Es uzdrīkstos” atklāšana
11.martā korim sadraudzības pasākums
18.martā Valmieras teātra izrāde „Kad kalendārs sauc”
24.martā Cēres bērnu un jauniešu teātris „Pastarītis” 26. martā „Cāļu dziesmas Kandavā”


APRĪLIS
1.aprīlī Humora šovs „Kandava the best”
6.aprīlī  Cirks no Francijas „Apkārt zemeslodei”
9.aprīlī Jautrās Lieldienas Kandavā un Zaķu figūru festivāls
15.aprīlī Apvienības „Panna” izrāde "Garāža"
22.aprīliī Neona ballīte jauniešiem ar dziedātājas Grētas solokoncertu „Vēl ar vien man sapņos”
28. aprīlī Tukuma novada izglītības iestāžu un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivāls „Dedzi gaiši uguntiņa”


MAIJS
1.maijā Pavasara stādu tirgus Kandavā un Tūrisma sezonas atklāšana
3.maijā Tukuma novada izglītības iestāžu mūsdienu un citu deju žanru festivāls „Sadejojam Kandavā”
4.maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena Kandavā ar Imanta Ziedoņa jubilejas atzīmēšanu Raimonda Tiguļa koncertu
14.maijā Ģimenes diena Kandavā. Arņa Miltiņa ģimenes koncerts ar dziedošo Kandavas, Tukuma, Talsu bērnu piedalīšanos un Rīgas Vācu skolas un Kandavas Deju skolas koncertu un radošajām darbnīcām.
20.maijā Zantes pagasta un sporta svētki
21.maijā Teātra skates diena
25.maijā Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu 1.-4.klašu koru, tautasdeju kolektīvu koncerts un skolēnu un mācību uzņēmumu pasākums „Satiekamies Kandavā”
26.,27.maijā- KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI devīze-„Atslēdz Kurzemi” ar plašu kultūras programmu
26.maijā Jāņa Tabūna autorkoncerts, Dziedošo aktieru koncerts „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”
27.maijā Intara Busuļa un Abonementa orķestra lielkoncerts un balle


JŪNIJS
3.jūnijā Cēres pagasta un sporta svētki
3.jūnijā
XIV Latvijas jauno vokālistu konkurss „Kandava uzdod toni 2023”
9.jūnijā Kandavas Deju skolas sezonas noslēguma koncerts
10.jūnijā grupas „RAXTU RAXTI” jubilejas koncerts
17.jūnijā Valdeķu ciematiņa svētki un Kandavas pagasta sporta svētki
22.jūnijā  Kandavas kultūras nama amatierteātra Līgo lielizrāde J.Jaunsudrabiņš "Jo pliks, jo traks" (režisors V.Šoriņš) un balle


JŪLIJS
7.jūlijā Jorans ar grupu un balle
15.jūlijā Grenču ciema un sporta svētki
15.-16.jūlijā Matkules pagasta un sporta svētki
17.-22.jūlijā Kandavas mākslas plenērs Abavas senlejas pļavās
21.jūlijā Radošā diena "Māksla ienāk Kandavā"
22.jūlijā grupas „OPUS PRO” solista ALEX piemiņas koncerts
29.jūlijā Muzikāli spraiga komēdija „Precies, māsiņ” un grupas „Credo” balle


AUGUSTS
5.augustā Vānes pagasta un sporta svētki
11.-13.augustā Gaisa balonu festivāls Kandavā ar kultūras programmu
11.augustā Dziedošo aktieru salidojuma koncerts „O, kādi zēni”
12.augustā Šlāgermūzikas svētki „Zelta sirdsdziesmas Kandavā”
14.-18.augustā meistarklašu nedēļa "UZSTARO Kandavā 2023"
26. augustā Grupas "OTRĀ PUSE" jubilejas koncerts ar dziedātāju Montu
26.augustā Zemītes pagasta un sporta svētki


SEPTEMBRIS
8.septembrī Dzejas dienas kopā ar Lauri Valteru
24.septembrī Miķeļtirgus Kandavā
30.septembrī Andra Baltača monoizrāde "Muzikants ir cilvēks"


OKTOBRIS
14.oktobrī Teātra ražas svētki Kandavā
19.oktobrī Apvienības "Teātris un Es" izrāde bērniem "Uzmanību, peles!"
21.oktobrī Vidējās paaudzes deju kolektīva „Ozolāji” jubilejas koncerts


NOVEMBRIS
4.novembrī II Latvijas mūsdienu radošais deju konkurss „Kandavas deju festivāls”
10.novembrī koncertšovs „Ar sirdi Kandavā un Latvijā”
11.novembrī Lāčplēša dienas gājiens un piemiņas pasākums Kandavā
18.novembrī Valsts svētku pasākums ar Jāņa Tabūna un Maijas Laukmanes jaundarbu Kandavai un balle


DECEMBRIS
1.decembrī Egles iedegšana Kandavā
3.decembrī 1.Adventes koncerts ar Pāvula Jurjāna mūzikas skolas dalību
10.decembrī 2.Advente VII Latvijas vokālistu ziemas dziesmu konkurss „Gaisamas dziesmas Kandavā 2023”
15.decembrī Kandavas Deju skolas Ziemassvētku koncerts
16.decembrī Ziemassvētku tirdziņš Kandavā un koncerts “Rock Xmas” 
17.decembrī 3.Advente Ziemassvētku lielizrāde „Sīkstulis”pirmizrāde
18.decembrī Lielizrāde „Sīkstulis”, režisors V.Šoriņš
26.decembrī Otrie Ziemassvētki Kandavā „Piedzīvo pasaku stāstus Kandavā” ar kultūras programmu
29.decembrī Vecgada Kandavas kultūras nama amatierkolektīvu koncerts un balle

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Maijā turpinā slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā

01.05.2023 - 31.05.2023

afisa.jpgMaijā aicinām novada iedzīvotājus aktīvi iesaistīties bezmaksas veselības veicinošos pasākumos.

  • Ūdens vingrošana senioriem 50+ nodarbībās, kuras notiks 09.05., 16.05. un 25.05. no plkst. 10:45 – 11:45 Laidzes peldbaseinā “Vieta Tavai Atpūtai”. Pieteikšanās nodarbībām pa tel. 26409321. Izbraukšana uz nodarbībām tiks organizēta no Kandavas un pagastu apvienības administrācijas ēkas, Dārza ielas 6, izbraukšana plkst. 10:00. Nodarbības ilgums 1h.
Lasīt visu ziņu

Kandavas radošo dāmu gleznu izstāde „Bez steigas”

02.05.2023 - 27.07.2023

3431022152001763394584845750064073533253597n.jpgNo 2. maija līdz 27. jūlijam Kandavas kultūras nama galerijā "Vējspārns" Kandavas radošo dāmu gleznu izstāde „Bez steigas”.  Izstādē būs redzami Zandas Milleres, Solvitas Bambes, Lienes Bērziņas, Kitijas Švīgeres, Danutas Ābeles un Aurikas Rimovičas darbi. Izstāde apskatāma darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00, zvanot pa tālruni 25771108. Ieeja bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Kandavas orientēšanās pavasaris

18.05.2023 - 30.05.2023

jpg202305101106475037500438409413077.jpg17.aprīlī ar Kandavas treniņseriāla orientēšanās sportā (notiek sadarbībā ar Sporta klubu KANDAVA, Orientēšanās klubu ZIEMEĻKURZEME Ceļojumu un orientēšanās klubu SILVA) 1.posmu tika atklāta šā gada sezona. Teteriņu mežā pulcējās 37 orientieristi.

Otrais posms notika 8.maijā Melnajā mežā. Šoreiz uz starta izgāja 30 dalībnieki. Ņemot vērā saspringto kalendāru tas nav nemaz tik maz.

Abos posmos startēja sportisti no Tukuma, Talsu, Ventspils, Kuldīgas novadiem un Ventspils pilsētas. Jau otro gadu rezultātiem Kandavas seriālā netiek pievērsta liela uzmanība. Uzsvars likts uz aktivitāti. Sezonas beigās aktīvākie tiks apbalvoti. Ja nu kādam tomēr ir interese par šo posmu rezultātiem, tos var atrast vietnes okzk.lv sadaļā Jaunākie rezultāti attiecīgi Zig-Zag 2.un 5.kārta.

Treniņseriāla 3.posms paredzēts otrdien, 30.maijā, starts pie Kandavas sporta halles no 16:00 līdz 19:00. Tā vienlaicīgi būs seriāla „Silva” kārta (vairāk info: coksilva.lv). Distances plānotas sprinta kartē, garums no 1 līdz 5 km.

Bet kā tad ar taku skriešanu..? Kandavas taku skriešanas seriāla (sadarbībā ar Sporta klubu KANDAVA) 1.posms notiks jau šo ceturtdien, 18.maijā. Starts Skolas kalnā pie skeitparka no 18:00 līdz 19:00.

Vairāk info: uldis.vecins@tukums.lv. Aicināti visi interesenti!

Informāciju sagatavoja: Uldis Vēciņš, Kandavas un pagastu apvienības sporta speciālists

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Intas Abramenko gleznu izstāde "Kaķu pasaule"

19.05.2023 - 15.06.2023 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kaku-pasaulefb.jpgNo 19. maija līdz 15. jūnijam Kandavas novadpētniecības muzejā apskatāma Intas Abramenko gleznu izstāde "Kaķu pasaule".

Tikšanās ar mākslinieci 19.maijā plkst. 15:00.

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top