Pāriet uz lapas karti

Maršruts māmiņām ar bērniem "No laukiem uz laukiem Kandavas pusē"

28.11.2017

Lauku māja "Indāni" - šeit iespējams iepazīt ikdienas dzīvi lauku sētā un aplūkot, apčubināt un iemācīties kopt dažādus mājdzīvniekus.  Iespējams sarīkot pikniku vai pasūtīt iepriekš kādu nelielu lauku cienastu saimniecei.  

Kandavas pagasta lauku sētā

Kandavas Bruņinieku pils makets - Livonijas ordeņa pils makets atrodams Bruņinieku pilskalna pakājē. Tas izveidots, izmantojot pieejamos aprakstus par Livonijas ordeņa pili Kandavā. 

Kandavas Bruņinieku pils makets. Foto: D.Gudriķe

Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks - skulptūra atrodas pie Pulvertorņa, Pils ielā un nakti sargā Pulvertorni un pilsdrupas, cerībā, ka reiz te atkal būs pils. Pulvertornis apskatāms no ārpuses. 

Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks. Foto: E.Rēdmanis


Kandavas Promenāde un skulptūra "Ozolzīle" - atpūtas vieta vecpilsētā, kuru caurvij strauts un 7 tiltiņi. Teritorijā ir divi bērniem domāti spēļu laukumi ar dažādām šūpolēm un citādām aktīvās atpūtas vietām, soliņi, pastaigas celiņi. Promenādes centrā pie "Ozolzīles" ar zīļu cepurīti galvā pozē mazs mākslinieks, kurš aicina kopā nobildēties un pieskarties cepurei,  ievēlieties vēlēšanos un ticiet. Tad tā noteikti piepildīsies. 

Kandavas promenāde. Foto: E.Rēdmanis

Lauku sēta "Kangari" - sakoptajā lauku sētā, kur atrodas arī Gliemežu ferma, iespējams iepazīties ar gliemežu dzīvi, atpūsties klusā un skaistā lauku vidē, parotaļāties bērnu laukumiņā, padraudzēties ar suņiem, degustēt un iegādāties "Kangaru" veselīgos kārumus un našķus: žāvētus augļus un ogas, ievārījumus, sīrupus, čatnijus, kā arī pasūtīt gardas lauku pusdienas vai pašiem izcept gardas maizītes.  

Cēres pagasta lauku māja "Kangari"

Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas pagasta lauku sēta "Indāni" Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas pagasta lauku sētā "Indāni" Kandavas Bruņinieku pils makets. Foto: D.Gudriķe Bruņinieku pils makets un Pulvertornis Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks. Foto: E.Rēdmanis Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks. Foto: E.Rēdmanis Kandavas promenāde. Foto: E.Rēdmanis Kandavas promenāde. Foto: J.Kamerāds Kandavas promenāde. Foto: J.Kamerāds Kandavas promenādes bērnu laukums. Foto: J.Kamerāds Cēres pagasta lauku sēta "Kangari" Cēres pagasta lauku sēta "Kangari" Cēres pagasta lauku sēta "Kangari" Cēres pagasta lauku sēta "Kangari" Cēres pagasta lauku māja "Kangari" Cēres pagasta lauku sēta "Kangari" berni_darbojas.jpg 2016_janv_degustacijas.jpg 2016_april_foto_anda_sstrausa.jpg
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top