Pāriet uz lapas karti

Kandavas pilsētas svētki "Karnevāls Kandavā"

07.05.2024

24-25-05-kandavas-svetku-programma.webpAr prieku paziņojam par gaidāmo ikgadējo Kandavas pilsētas svētku norisi, kas šogad notiks 24. un 25. maijā. Šī gada svētku tēma ir “Karnevāls Kandavā” un tas solās būt krāšņs un neaizmirstams notikums visiem apmeklētājiem.

Svētku laikā Kandavas ielas pārvērtīsies par karnevāla skatuvi, kurā būs redzamas krāsainas parādes, muzikāli priekšnesumi un dažādi kultūras pasākumi. Aicinām ikvienu piedalīties šajās svinībās, lai kopā baudītu mūsu pilsētas viesmīlību un kultūras bagātību.

Piektdien, 24. maijā plkst. 19:00 Kandavas novadpētniecības muzejā tiks atklāta izstāde “Karnevāls”, bet vakarā vecpilsētas promenādē notiks deju šovs “Dejo kā zvaigzne Kandavā”, kam sekos aizraujošs bungu šovs un dejas dīdžeja mūzikas ritmu pavadībā.

Otro svētku dienu sāksim ar enerģisku pūtēju ansambļa priekšnesumu, kas modinās pilsētu ar dzīvīgu mūziku. Kā ierasts, visus makšķerniekus un makšķerēšanas entuziastus aicināsim uz sacensībām, kas notiks pie Kandavas laukakmens tilta pār Abavu, motociklu mīļotājiem būs iespēja vērot iespaidīgu Harley Davidson motociklu parādi, savukārt mazākie svētku dalībnieki ūdenspriekus baudīs aizraujošajā pīlīšu regatē Promenādes strautiņā vai sacentīsies sportiskās aktivitātēs skvērā pie Bruņinieku pils maketa. Dienas garumā promenādē būs baudāma plaša kultūras programma.

Gaidāms tradicionālais svētku gājiens, kas pulcēs dalībniekus no dažādām Kandavas un pagastu iestādēm un uzņēmumiem. Vakara kulminācijā notiks grandiozs svētku koncerts, bet svētku noslēgumā visus gaidīs balle, kurā varēs dejot līdz rīta gaismai.

Svētku programmā iekļauti dažādi pasākumi, tostarp amatnieku tirdziņš, mākslinieku darbu izstādes, kā arī īpaši izveidotas bērnu atrakcijas. “Karnevāls Kandavā” ir brīnišķīga iespēja iepazīt mūsu pilsētas kultūru un tradīcijas, kā arī izbaudīt tās mūsdienīgo enerģiju.

Lai iegūtu plašāku informāciju par svētku norisi un programmu, sekojiet informācijai Kandavas un pagastu apvienības oficiālajā mājas lapā www.kandava.lv vai oficiālajā Facebook vietnē @kandavasunpagastuapvieniba.

Nāciet un izbaudiet mūsu pilsētas svētku burvību un karnevāla krāšņumu, kurā ikviens varēs atrast kaut ko sev tīkamu.  Uz tikšanos “Karnevālā Kandavā”!


24-25-05-kandavas-svetku-programma.webp 24-05-2024-izstade.webp 24-05-2024-dejo-ka-zvaigzne-kandava.webp 24-maija-bungu-sovs-disko.webp 25-05-2024-makskeresana-modinasana.webp 25-05-2024-gadatirgus.webp 25-05-2024-pleners.webp 25-05-2024-motociklu-parade.webp 25-05-2024-izklaides-berniem.webp 25-05-2024-koncerts-kandavnieks-dzied-maska.webp 25-05-muzikala-pecpusdiena-kandavas-kafejnicas.webp 25-05-2024-svetku-gajiens.webp 25-05-2024-bet-bet-koncerts.webp 25-05-2024-balle.webp
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top