Zantes kultūras nams

Skolas iela 6, Zante, Zantes pagasts, Kandavas novads, Latvija, LV-3134
56.835903 22.736090

Latvijas 102.gadadiena Zantē

18.11.2020

Kur zemi lai krāšņāku rastu,

kam skaistākas dziesmas lai dzied,

kā zemi pie dzintara krasta,

kā zemi, kur ābeles zied.

Tā zeme ir dzimtene mana,

te izaugt un dzīvot man ļauts.

Ik puķe tās vārdu man zvana,

Šo zemi par Latviju sauc. (A.Sakse)


Latvijas 102.gadadienā Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstu „ZANTES LEPNUMS 2020” saņēma:

 • LAILA ŠAICANEpar apzinīgu pedagoģisko darbu Zantes pamatskolā un ieguldījumu jaunās paaudzes patriotisma audzināšanā.

Laila Šaicane ir Zantes pamatskolas skolotāja ar 21 gada pieredzi. Skolā māca sportu, Latvijas un pasaules vēsturi un sociālās zinības. Lailai piemīt centība un apzinība – sev uzticētos pienākumus izdara laicīgi un ar lielu atbildības sajūtu. Vienmēr ir atvērta jaunām idejām un nebaidās stundās izmantot modernās tehnoloģijas, lai padarītu mācību procesu interesantāku. Laila rūpīgi analizē savu darbu un izvirza mērķus turpmākajai darbībai, ir prasīga gan pret sevi, gan saviem skolēniem. 

Skolēnos Laila ieaudzina patriotismu un mīlestību pret savu valsti. Ik gadu iegulda lielu darbu skolas un pagasta organizētajos Lāčplēša dienas un represēto piemiņas pasākumos, popularizējot Latvijas vēsturi sabiedrības vidū. Laila prot ieinteresēt skolēnus vēsturē un veiksmīgi tos sagatavo novada un valsts vēstures olimpiādēm. 

Kolektīvā Laila ir atsaucīga – nekad neatteiks palīdzību un ar saviem smiekliem ienes pozitīvu gaisotni jebkurā ikdienas situācijā skolā. Kolēģi jau vairākkārt ir novērtējuši Lailas neizsīkstošo enerģiju un prasmi veiksmīgi nodot savas zināšanas skolēniem, nominējot viņu kā Gada skolotāju.

 • ELITA OSE par apzinīgu pedagoģisko darbu Zantes pamatskolā, ilggadēju un aktīvu līdzdalību Zantes pagasta kultūras dzīvē.

Elita Ose Zantes pamatskolā strādā kopš 1997.gada, māca vizuālo mākslu, mājturību un tehnoloģijas, kā arī sešpadsmit gadus ir strādājusi par direktores vietnieci mācību darbā. Elitu var raksturot kā mākslinieciska tipa cilvēku ar savu gaumes izjūtu, kas bieži vien atspoguļojas Elitas darbā. Ikdienā Elita ir kā labais gariņš – nepaies garām nepajautājusi “kā iet?”, uzmundrinās un uzsmaidīs. Ar bērniem Elitai patīk uzturēt draudzīgas attiecības, tādēļ skolēni bieži vien Elitu izvēlas kā uzticības personu, jo viņa prot atrast izeju pat no vissarežģītākajām situācijām.

Kolēģi Elitu raksturo kā mierīgu, nosvērtu un izpalīdzīgu. Elita ir tā, kas var piedāvāt vistrakākās idejas, noorganizēt aizraujošu ekskursiju vai vienkāršu, mierīgu pēcpusdienas izbraucienu ar kuģīti. 

Elita jau vairāk kā 30 gadus piedalās Zantes pagasta kultūras dzīvē un ir aktīva pašdarbniece kopš 1988.gada - dziedājusi sieviešu vokālajā ansamblī „Neprāts”, jauktajā ansamblī, kamerkorī, Zantes-Vānes-Matkules apvienotajā korī „Amula” un ar lielu centību dara to joprojām, dziedot Zantes jauktajā korī. Ar Elitu vienmēr ir patīkami sadarboties, viņa nekad neatteiks radošu padomu un palīdzību. Var tikai apbrīnot  Elitas mieru, pacietību, toleranci, pozitīvismu un radošumu.

 • RUTA SADOVIČA par ilggadēju un apzinīgu darbu Zantes pasta nodaļā.

Ruta Sadoviča Zantes pasta nodaļā strādā kopš 1975. gada un atzīst, ka pašai pat neticās, ka jau 45 gadus pasts ir viņas darba vieta.  Rutai patīk darbs pastā, jo nekad nav garlaicīgi un ik dienas var satikties un aprunāties ar Zantes pagasta ļaudīm. Ruta savus pienākumus veic centīgi un ar lielu atbildības sajūtu. Iespējams, pateicoties Rutas mērķtiecībai un neatlaidībai Zantes pagastā joprojām ir pašiem sava pasta nodaļa, kas vairums lauku pagastos jau ir retums.

 • DACE KRASTIŅA - par ilggadēju un apzinīgu darbu Zantes ģimenes atbalsta centrā.

Dace Krastiņa ir viena no ilggadējām Zantes ģimenes atbalsta centra darbiniecēm. Savu darbu veic apzinīgi un kārtīgi, pret centra klientiem izturas ar sapratni un cieņu. Vienmēr piedalās Zantes ģimenes atbalsta centra rīkotajos pasākumos. Ir iemantojusi kolēģu atzinību un uzticību.

 • Pateicības rakstu saņēma JĀNIS KĀLIS - par ieguldījumu un aktīvu līdzdalību Zantes pagasta norisēs.

Jānis Kālis jau 10 gadus ir Zantes pagasta pārvaldes vadītājs. Ik gadu Latvijas gadadienai veltītajā pasākumā tiek pasniegti Zantes pagasta pārvaldes Pateicības raksti "Zantes lepnums" tiem labajiem ļaudīm, ar kuru darbiem lepojamies. Šo tradīciju 10 gadu garumā uztur Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis, sarūpējot katram apbalvojuma saņēmējam Pateicības rakstu un pulksteni ar ierakstu "Zantes lepnums". Šogad pēdējo gadu tika pasniegti Pateicības raksti "Zantes lepnums", līdz ar to šī skaistā tradīcija ir godam noslēgusies. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

ATCELTS! Spoku ballīte

30.10.2020 20:00 - 22:00

Pārgājiens "Iepazīsti Zantes pagastu"

27.09.2020 12:00

27.septembrī notika pārgājiens „Iepazīsti Zantes pagastu”. Vispirms pa meža taku devāmies teikām apvītā gravu veidojuma - Āžmuguras - meklējumos. Daudzi zantenieki zina, ka tāds brīnums mūsu pagastā ir, bet ceļu uz to parādīt māk vien retais.  Pateicoties Intas Neicinieces orientēšanās prasmēm, Āžmuguru atrādām ātri un veiksmīgi.  Pēc tam apskatījām Lindes akmeni, kas ir 44.lielākais laukakmens Latvijā un iepazinām Zantes pagastu, atbildot uz dažādiem jautājumiem par Zantes pagasta vēsturi un mūsdienām.

Prieks, ka aicinājumam doties pārgājienā un iepazīt Zantes pagastu atsaucās ne tikai zantenieki, bet arī interesenti no Viesatām, Kandavas un pat Lapmežciema. Jaukā kompānijā svētdienu pavadījām aktīvā pastaigā pa mežu, iepazīstot sēņu daudzveidību un priecājoties par tik ļoti silto un saulaino dienu.  Paldies Intai Neiciniecei par stāstījumu un ceļa radīšanu! Inta ir krustu šķērsu izstaigājusi Zantes pagastu  un zina parādīt vēl daudz skaistu un interesantu vietu, tāpēc izskanēja doma, ka, ja vien būs interese, tad pavasarī noteikti  dosimies vēl kādā pārgājienā un iepazīsim citas Zantes pagasta skaistās vietas. Uz tikšanos! 

Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Muzikāls dzejas vakars "Skaisti ir..."

25.09.2020 19:00

25.septembra vakarā ar muzikālu dzejas programmu „Skaisti ir” Zantes kultūras namā viesojās Vānes kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Par to...” (vadītāja Eva Bērziņa).

Nodomāju, ne velti koncertprogrammai tāds nosaukums „Skaisti ir”. Septembris taču ir bagāts ar skaistām, krāsainām lapām, smaržīgiem rudens ziediem, dzeju un dziesmām, turklāt mēs tikāmies tik skaistā, siltā rudens vakarā, kam vēl romantiskāku noskaņu  piešķīra sveču un lukturīšu gaisma.

Kā atzina zantenieki, koncerts bijis ļoti pārdomāts un tik emocionāli piepildīts, ka noritējusi pat pa kādai aizkustinājuma asarai. Turklāt, klausoties skaistajās dzejas rindās, dziesmās un brīnišķīgajā ansambļa skanējumā, laiks paskrējis nemanot. Patiesi skaisti bija! Paldies par to Evai Bērziņai, Edītei Zandbergai, Solveigai Zilbertai un Ilzei Bērzlejai!

Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Projekta “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā” aktivitātes augustā

28.08.2020 12:00

Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā “Pats savam saimes galdam” Kandavas novada iespēju fonds" ar projektu " Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2020" sniedza atbalstu dažādu dārzeņu sēklu un stādu iegādē 32 ģimenēm no novada.

Vasarai tuvojoties savam ražas pilnbriedam, tiek organizētas praktiskās nodarbības ziemas krājumu gatavošanai. Nodarbības notiks trīs vietās, lai dalībniekiem būtu lielāka iespēja līdzdarboties gatavošanas procesā. Norises vietas ir izvēlētas pēc lielākā dalībnieku skaita projektā, bet tiem pagastu dalībniekiem, kuros nodarbības nenotiek, centīsimies risināt arī nokļūšanas iespējas uz nodarbībām.

Esam atvērti arī ar projektu nesaistītiem krājumu gatavošanas interesentiem, bet, lai varētu regulēt dalībnieku daudzumu un prognozējamo skaitu, šiem potenciālajiem apmeklētājiem lūdzam pieteikties pie projekta koordinatores pa telefonu 26527265, tad arī vienosimies par dalību nodarbībās. 

printēt Lasīt visu ziņu

Ar skanīgu, krāšņu un jaudīgu rokkoncertu aizvadītas „Punktiņdienas” Zantē

07.08.2020 19:00

No 30.jūlija līdz 7.augustam nu jau devīto gadu Zantes kultūras namā norisinājās Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa „Punktiņi” radošās attīstības dienas, kuru noslēgumā kā ierasts zantenieki varēja baudīt skaistu koncertu. Liels prieks, ka pa šiem gadiem mums izveidojusies tik veiksmīga sadarbība un „Punktiņu” koncerts kļuvis par gaidītu notikumu ik vasaru.

Tā kā bērni interesējušies par mūziku, kādu jaunībā klausījušies viņu vecāki, tad skolotājiem radusies doma bērnus iepazīstināt ar roku. Tā nu šogad „Punktiņi” apguva roku un mācījās repertuāru koncertam, kas notiks 1.septembrī Tukumā un kurā bērni uzstāsies kopā ar dziedātāju Ivo Fominu. Ik gadu „Punktiņi” pārsteidz ar interesanti izdomātiem priekšnesumiem un skaistu, skanīgu koncertu, bet liekas, ka šogad tas bija īpaši krāšņs un jaudīgs, kā jau īsts rokkoncerts.

Paldies par jauko kopā būšanu un enerģisko koncertu „PUNKTIŅIEM”, viņu brīnišķīgajiem un radošajiem skolotājiem INGUNAI SILINEVIČAI un ARTIM RĀCENĀJAM, kā arī  atsaucīgajiem bērnu VECĀKIEM! Arī šogad bērnu vecāki bija sagatavojuši īpašu pārsteigumu, sarūpējot dāvanas,  ar ko papildināt Zantes kultūras nama virtuves resursus. Esmu patiesi priecīga un pateicīga! Sirsnīgs paldies par jūsu labajiem darbiem!

Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Jautrs uzvedums - V.Lodes viencēliens "Antiņa precības"

23.06.2020 18:00

Skaists, skanīgs un vasaras tveices piesātināts Līgo vakars tika aizvadīts Zantes pagasta estrādē, kur 23.jūnijā notika tradicionālais Līgo svētku pasākums.

Līgo vakaru ar skaistām dziesmām ieskandināja folkloras kopa „Vācelīte” (vadītāja TAIRA GROŠTEINE). Tika sumināti Zantes īpašie Jāņa bērni, kas dzimuši tieši Līgo svētkos. Mūsu pagastā tādi ir veseli četri. Sanākušos līgotājus svētkos sveica Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis, kā arī tika atzīmēta estrādes jubileja. Šogad aprit 25 gadi, kopš mums Zantē ir pašiem sava estrāde, kur kopā sanākt un svētkus svinēt. Par to jāpateicas Ilgvaram Brucim.

Pārpratumus ar meitu lūkošanu, precībās iešanu un brīnumus, kas notiek tikai Līgo vakarā, varējām lūkot jautrā Vēsmas Lodes viencēlienā „Antiņa precības”. Aktieru lomās jau piekto gadu iejutās mūsu dejotāji, kas gan dzied, gan dejo, gan teātri spēlē:

Galvenajā lomā Antiņš - MĀRCIS NEICINIEKS

Māte – DACE ROZE

Tēvs– MĀRTIŅŠ POŠKUS

Vecākais dēls ar brūti: KLĀVS ELKSNĪTIS un SENDIJA KEITA STOLA

Vidējais dēls ar brūti: ENDIJS ZONBERGS un RIGONDA JEKUMA

Ganu meita Ilzīte – ELIZABETE PAVLOVSKA

Skaistā gulētāja Izolde – KRISTĪNE LIBERGA

Dūšīgā Made – SAMANTA TURKA

Aplasītāja Ģertrūde – ANDA BESERE

Vecā Kača – EGIJA LĀCE

Skanīgu dziesmu dziedātājs – UĢIS NEICINIEKS

Lustīgu deju dejotājs – NAURIS LŪSIS

Priekšā teicējs – INTA NEICINIECE

Lustīgas dejas dejoja jauniešu deju kolektīvs „SĪPA” un vidējās paaudzes deju kolektīva „Ducele” sievas.

Visu jautrā uzvedumā kopā salika deju kolektīvu vadītāja MARITA JEKUMA.

Īpaši liels prieks, ka uzveduma „Antiņa precības” autore, Užavas amatierteātra režisore VĒSMA LODE svinēja svētkus kopā ar mums Zantē.

 

Paldies visiem par atsaucību, ieguldīto darbu un prieku, ko sniedzāt!

 

Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

PASĀKUMS ATCELTS! ZANTES PAGASTA SVĒTKI

23.05.2020

Ikgadējs pasākums Zantes pagastā, kad notiek koncerti, sportošana, ballēšanās un jauka kopā būšana. Svētku dalībnieki tiek aicināti tērpties kādā noteiktā krāsā. Šogad tā būs oranžā, bet 2019. gadā valdīja sarkanā krāsa.

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca "Sveču liešana"

02.02.2020 11:00

Senie latviešu tautas ticējumi teic, ka 2. februārī svinama Sveču diena, kas iezīmē ziemas vidu. Sveču diena saukta arī par Ziemas Māras dienu, tāpat par Svecaini, Grabenīcu, Groninicu, Vēja vai Govju dienu. Šajā dienā esot daudz jāēd, daudz jātērē un, galvenais, jālej sveces.  Sveču liešanas tradīcija radusies vēl laikā, kad nebija ne elektrības, ne pulksteņu un dienas ritmu noteica pēc Saules, Mēness un zvaigznēm.  Senie ļaudis ticēja, ka tieši Sveču dienā lietās sveces deg visilgāk un gaišāk. Turklāt process bijis jādara labā omā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Zantē aizvadīta sporta spēļu pēcpusdiena

27.01.2020 16:00

27.janvārī Kandavas novada Zantes kultūras namā notika ikmēneša Galda un grīdas spēļu pēcpusdiena. Pārsvarā apmeklētāji bija pagasta jaunieši, kuri pēc mācībām skolā, brīvo laiku varēja pavadīt lietderīgi. Iedzīvotāji sacentās novusā, galda tenisā, spēlēja grīdas cirku, boulingu un sacentās šautriņu mešanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Latvijas 101.gadadienai veltīts koncerts "PAR LATVIJU"

16.11.2019 19:00

16.novembrī Zantes kultūras namā uz Latvijas 101.gadadienai veltīto koncertu "PAR LATVIJU" kuplā skaitā pulcējās zantenieki un viesi. Visus klātesošos svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis.  

Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstus "Zantes lepnums 2019" saņēma: 

 • ANITA KRŪTAINE – par mūža ieguldījumu, veicot pedagoģisko darbu.
 • MARIJA POŠKApar ilggadēju, nesavtīgu brīvprātīgo darbu Latvijas Sarkanā krusta ziedojumu nodaļā „Stropiņš” Zantes pagastā.

Sveicienus Marijai nogādāja mazdēls Mārtiņš Poškus.

 • IVETA ĒRGLE -  par atsaucību, iejūtību un sadarbību, rūpējoties par Zantes pagasta iedzīvotāju veselību.

Kopā ar Pateicības rakstu un īpašo Zantes lepnuma pulksteni, apbalvojamie saņēma arī  Zantes burtnīcu, kurā atspoguļoti Zantes pagasta simtgades mirkļi.  Par izdevuma tapšanu esam pateicīgi Zantes pagasta bibliotekārei Daigai Neiciniecei. Zantes burtnīcu ikviens interesents var saņemt Zantes pagasta bibliotēkā.

Koncertā dziesmas Latvijai dziedāja Zantes jauktais koris (diriģente Zane Ņukša-Valdmane), Zantes pamatskolas popgrupas (vadītāja Kristīne Elksnīte), tautasdziesmas par Latviju sagatavoja skolas teātra pulciņš (skolotāja Antra Grundmane), skaņdarbus Latvijai veltīja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas instrumentālais ansamablis (skolotāja Dzintra Linde) . Latviju izdejoja vidējās paaudzes deju kolektīvs „Ducele” un jauniešu deju kolektīvs „Sīpa”, ar lielu atbildību kopā ar jauniešiem dejoja mazie solisti - Lūcija un Ralfs Gilovi, Sabīne Bemane un Kristofers Kuzņecovs  (deju kolektīvu vadītāja Marita Jekuma). Dzeju Latvijai runāja Samanta Turka. Par skaņu un gaismu gādāja Jurģis Muska un Raimonds Vanags.

Pasākuma noslēgumā izskanēja emocionālā un patriotiskā A.Reika dziesma „Par Latviju”, kurā ar solo dziedājumu patīkami pārsteidza mūsu pašu jaunieši -  Mārcis Neicinieks un Endijs Zonbergs.

Pēc koncerta tumšajās novembra debesīs iemirdzējās krāšņas Latvijas 101.dzimšanas dienai veltītas ugunspuķes, bet svētki noslēdzās ar balli, kurā par dejotprieku gādāja grupas „EJA” muzikanti.

Mana sirds ir Latvija,
Lūdzu, dod man spēku.
Visur Tevi, Latvija,
Dzirdu, jūtu, redzu.  

Kad es būšu Latvija,
Dod man mūžam mājas,
Visu mūžu, Latvija,
Es uz tevi gāju. (A.Reiks)

Informāciju sagatavoja: Egija Lāce, Zantes kultūras nama vadītāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Lāčplēša dienas lāpu gājiens Zantē

11.11.2019 18:00

11.novembra novakarē lieli un mazi zantenieki pulcējās pie skolas, lai turpinot tradīciju, dotos Lāčplēša dienas atcerei veltītajā lāpu gājienā uz Piemiņas vietu pie ozola.

Kā vienmēr, gājienā piedalījās kupls pulks dalībnieku. Par drošu un organizētu gājienu rūpējās Zantes zemessargi. Latvijas karogu gājienā nesa Zantes jaunākais zemessargs Mārtiņš Poškus. Piemiņas vietā tika noliktas svecītes un pieminēti Brīvības cīņās kritušie karavīri, tai skaitā arī zantenieki. Ar pārdomātu stāstījumu jauno paaudzi uzrunāja Zantes zemessargu pārstāvis Raitis Evarsons, ieskatu vēsturē un faktus par Lāčplēša dienu bija sagatavojusi vēstures skolotāja Laila Šaicane un skolnieki Keita, Sofija un Māris. Pasākuma noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā dziesmā, kas izskanēja mūžīgai karavīru piemiņai.

Daugav’s abas malas
Mūžam nesadalās:
Ir Kurzeme, ir Vidzeme,
Ir Latgale mūsu!                   
         (J.Norvilis)


Informāciju sagatavoja: Egija Lāce, Zantes kultūras nama vadītāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

08.11.2019 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju sapulce Zantes pagastā

07.11.2019 17:30

7.novembra vakarpusē Zantes kultūras namā sapulcē tikās pagasta iedzīvotāji ar Kandavas novada pašvaldības vadību un speciālistiem, lai iepazītos ar pašvaldības iestāžu darbiem, kā arī uzzinātu, kas paveikts un plānots šogad.

Sapulci sāka domes priekšsēdētāja Inga Priede, kura klātesošos informēja par šogad paveiktajiem darbiem un plānotajiem darbiem 2020. gadā, detalizētāk stāstīja par budžeta izdevumiem un ieņēmumiem pa nozarēm, kā arī plānotajiem un veiktajiem projektiem Kandavas pilsētā un pagastos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Zantes kultūras nams aicina jaunus dalībniekus pievienoties amatiermākslas kolektīviem

13.09.2019 - 31.10.2019 kur : Zantes kultūras nams

Saglabasim senču mantojumu

12.08.2019 - 16.08.2019

Biedrība “Es-tev, Tu-man!” realizē projektu – izglītojošu nodarbību ciklu “SAGLABĀSIM SENČU MANTOJUMU”

2019.gada 12.-16.augustā Zantes kultūras namā no 9.00-17.00 kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem

MARITU JEKUMU

ŽANNU KĻAVU

INESI BUŠU

DAIGU POŠKU

TIJU TRIPĀNI

Dalībai nodarbībās nepieciešams – ērts, kustības neierobežojošs apģērbs, apavi.

Projekta mērķauditorija – ikviens Kandavas Partnerības teritorijas jaunietis vecumā no 7-16 gadiem. Nodarbības ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA – elektroniski –kristineelksnite@inbox.lv, nosūtot savu vārdu, uzvārdu.

 


printēt Lasīt visu ziņu

Līgo vakars Zantē

23.06.2019 21:00

23.jūnija vakarā Zantes pagasta estrādē notika tradicionālais Līgo svētku pasākums, kas pulcēja neredzēti kuplu līgotāju pulku. 

Vakara gaitā tika sumināti Zantes īpašie Jāņa bērni, kas dzimuši tieši Līgo vakarā. Mūsu pagastā tādi ir četri, viņu starpā arī Jānis Rafaels Reinfelds, kurš gan dzimšanas dienu, gan vārda dienu svin pašā Jāņu dienā 24.jūnijā. Kur zanteniekiem lielāku veiksmi Līgo svētkos vēlēties, ja mūsu pagasta pārvaldnieks ir Jānis... Jānis Kālis, turklāt Kāļu dzimtā Jāņa vārdu šobrīd nes jau trijās paaudzēs.

Jautru uzvedumu „Trīnes grēki” skatītājiem bija sagatavojuši mūsu dejotāji, kas jau ceturto gadu iejūtās aktieru lomās:

Galvenajā lomā Mazbērzu kalpone Trīne – DACE ROZE

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Zantes pagasta svētku ballīte

18.05.2019 22:00 - 19.05.2019 - 03:00

ZANTES PAGASTA SVĒTKI "KAD SĀRTĀS BUČĀS PAVASARIS TVĪKST"

18.05.2019

Tad, kad azotē sirds sāk lēkāt un no pavadas pasprūk prāts –

Tā ir zīme – Zantes pagasta svētki ir klāt!

Šogad ne velti par svētku tēmu tika izvēlēta ugunīgākā no krāsām - sarkanā....un  lai arī šķiet, ka  dabā  sarkanās krāsas  vēl pamaz,  tomēr  sarkaniem ziediņiem lazdas zied,  priecē sarkanās tulpes  un cik tad vairs ilgi, kad ugunssārtiem ziediem uzziedēs mežrozītes, kvēlos sarkano magoņu lauki  un dobēs sārtosies pirmās sarkanās zemenes, bet sirdī.... sirdī cilvēkiem vienmēr ir sarkanā krāsa,  jo, pirmkārt, tā simbolizē mīlestību, arī  romantiku, sirsnību, dzīvību, kustību, spēku un drosmi. Sarkanās krāsas  devīze ir nekad neapstāties, tā sniedz enerģiju un iedvesmo.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (69)

Galda hokeja turnīrs

29.04.2019 15:00

Katra mēneša pēdējā pirmdienā Zantes kultūras namā notiek spēļu pēcpusdienas. 29.aprīlī pirmo reizi norisinājās Galda hokeja turnīrs. Priecē fakts, ka uz šīm pēcpusdienām ierodas arī dalībnieki no Kandavas un Vānes.  

Pateicoties Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldei, bija iespēja iegādāties 8 profesionālos hokeja galdus. Ar azartiskās spēles pamatiem iepazīstināt jauniešus tika uzaicināts LGHF pārstāvis Egīls Belševics. Divdesmit dalībnieki, vecumā no 11- 14 gadiem,  sadalījās grupās pēc prasmju līmeņa un spēlēja apakšgrupās.

Pirmā galda hokeja turnīra uzvarētāji Mairis Ķeiris, Kristers Zonbergs un Kristers Vētra saņēma saldumu balvas enerģijas atjaunošanai. Nākošais turnīrs notiks 27.maijā plkst. 15:00, kad tiks spēlēts pēc apļa sistēmas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

12.04.2019 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta.

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes VPDK "Ducele" un JDK "Sīpa" 5 gadu jubilejas koncerts "Iedejojam pavasari Zantē"

06.04.2019 18:00

„Ir daži visīsākie ceļi uz laimi un dejošana ir viens no tiem.” (V.Bauma)

 6.aprīļa vakarā Zantes kultūras namā valdīja īsta pavasara rosība, jo bija sabraukuši vairāk kā 100 dejotāji no tuvākām un tālākām vietām. Septiņi deju kolektīvi ar skaistu koncertu ne tikai turpināja tradīciju un iedejoja pavasari Zantē, bet arī izdejoja abu Zantes kultūras nama deju kolektīvu 5 gadu jubileju.

Lai arī pieci gadi kolektīvam ir tikai sākums un pirmais atskaites punkts, tomēr, atskatoties kolektīvu tapšanas vēsturē, šie gadi ir bijuši gana bagāti un piepildīti ar skaistiem pasākumiem.  Ir izdejoti dažādi koncerti Zantē, kaimiņpagastos un starpnovadu pasākumos, ir aizvadītas četras Tukuma apriņķa deju skates, Kurzemes dziesmu un deju svētki vēju pilsētā Liepājā, ir priecēti skatītāji Igaunijā un ir izbaudīts deju prieks saulainajā Rumānijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

22.03.2019 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta.

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

15.02.2019 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

25.01.2019 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

14.12.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām Zantē

24.11.2018 13:00 - 15:00

24.novembrī plkst. 13:00-15:00 Zantes kultūras namā notiks izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām.

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

23.11.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Svētku balle

17.11.2018 22:00 - 18.11.2018 - 03:00

Latvijas 100.gadadienai veltīts pasākums "ZANTES CEĻŠ UZ LATVIJAS SIMTGADI"

17.11.2018 19:00

17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 100.gadadienai un Zantes kultūras nama 20.gadu jubilejai veltītais svinīgais pasākums “ Zantes ceļš uz Latvijas simtgadi”.

Pirms pasākumā bija iespēja apmeklēt Kurzemes cietokšņa muzeju un apskatīt jaunākās ekspozīcijas, kā arī izstādi par Zantes pagasta vēsturi kultūras nama mazajā zālē.

Svētku pasākumā tika godināta ilggadējā Zantes pagasta padomes priekšsēdētāja Silvija Tiltiņa. Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstu "ZANTES LEPNUMS 2018" saņēma Liesma Upmane, Inita Usa, Dace Rasa un Uldis Grīslis. Ar Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes Pateicības rakstiem tika apbalvota Elita Ose, Ina Grīsle, Daiga Neiciniece, Anna Jurkova, Daiga Poška, Antra Grundmane un pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (66)

Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens Zantē

11.11.2018 18:00

11.novembra novakarē lieli un mazi zantenieki pulcējās laukumā pie skolas, lai dotos Lāčplēša dienas atcerei veltītajā lāpu gājienā uz Piemiņas vietu pie ozola. 

Spītējot dzestrajam vējam, gājienā piedalījās kupls pulks dalībnieku. Kā allaž, par drošību un organizētu gājienu rūpējās Zantes zemessargi. Latvijas karogu gājienā nesa Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Sauszemes spēku militārās vadības 3.kursa kadets Klāvs Elksnītis. 

Piemiņas vietā tika noliktas svecītes un pieminēti Brīvības cīņās kritušie karavīri. Jauno paaudzi uzrunāja Zantes zemessardzes nodaļas pārstāvis Raitis Evarsons, ieskatu vēsturē un stāstījumu par Lāčplēša dienu bija sagatavojusi vēstures skolotāja Laila Šaicane un skolnieki Valērija, Māris un Arkādijs. Pasākuma noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā dziesmā, kas izskanēja tumšajās novembra debesīs mūžīgai karavīru piemiņai …

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām ATCELTS!!!

10.11.2018 14:30

Informējam, ka 10.novembrī Zemītē un Zantē paredzētie semināri par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām semināra vadītājas slimības dēļ ir ATCELTI!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

12.10.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Normunda Beļska bērnu grāmatas "Vectētiņa brīnumu lāde" atvēršanas svētki

28.09.2018 13:00

Lielisku rudens pēcpusdienu Zantē 28.septembrī sagādāja Latvijas Bērnu fonds, sadarbībā ar dzejnieku Normundu Beļski, aicinot uz savas jaunās grāmatas „Vectētiņa brīnumu lāde” atvēršanas svētkiem.

 Autors deva lielisku iespēju Kandavas novada bērniem un jauniešiem būt vieniem no pirmajiem, kas iepazīstas ar šo grāmatu, Zantes pagasta kultūras namā. Autors uz grāmatas prezentāciju bija ieradies ar palīgiem - komponistu Māri Lasmani un solisti Endiju Rezgali, kas palīdzēja grāmatas dzejoļiem atdzīvoties dziesmās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Zantes kultūras nams aicina jaunus dalībniekus pievienoties amatiermākslas kolektīviem

28.09.2018 - 26.10.2018 kur : Zantes kultūras nams

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

21.09.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Olimpiskā diena Zantes pamatskolai

21.09.2018 09:00

21. septembris ir Starptautiskās olimpiskās komitejas dzimšanas diena, ko aicina svinēt visās sportiskās kustības dalībvalstīs un, protams, arī Latvijā. Ļoti īpaša šī diena izvērtās Zantē, kur jaunā sporta skolotāja Tija Tripāne bija skolēniem un visiem interesentiem sagādājusi iespēju ne tikai piedalīties visos šīs dienas tradicionālajos pasākumos, bet arī tikšanos ar leģendu, joprojām ar starptautiska mēroga atzinību visvairāk apbalvoto Latvijas sportisti, basketbolisti UĻJANU SEMJONOVU.

Izcilās sportistes uzņemšanai zantenieki bija pamatīgi gatavojušies, jau sākot ar īpaši atraktīvo vingrošanu un rūpīgi apdomātiem jautājumiem, turklāt par godu Uļjanai tika izgatavots īpašs krēsls, kas būtu piemērots viņas augumam – 2,17 m. Sportiste ne tikai ar saviem stāstiem, bet arī ar neviltotu sirsnību un atsaucību, bērnu un Latvijas mīlestību apbūra ikvienu klausītāju. Sportiste vairākas reizes uzsvēra, ka viņas šī brīža sirdslieta ir bērnu apciemošana visā Latvijā. “Mani mīļie bērniņi. Cik visi jūs man esat mīļi!” ne reizi vien sarunas laikā izsaucās titulētā sportiste, uzverot, ka vislabprātāk viņa ciemojoties tieši lauku pagastu skolās, jo pati ir nākusi no laukiem - Daugavpils rajona Medumiem, bet Rīgā viņa ir nonākusi tieši basketbola dēļ.

Liena Trēde, "Neatkarīgās Tukuma Ziņas"

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Tēva diena Zantē

14.09.2018 18:00

14.septembrī  Zantē  tika atzīmēta Tēva diena. Par pasākuma norisi rūpējās Zantes pamatskolas kolektīvs, Zantes kultūras nama un Zantes ģimenes krīzes centra darbinieki.

Uz pasākumu īpaši tika aicināti ģimeņu Stiprie pleci - tēti, vectēvi kopā ar bērniem un pārējiem ģimenes locekļiem.

Pasākumu ievadīja folkloras kopa „Vācelīte” ar dziesmām un rotaļām, iesildot publiku. Vakara gaitā tēti ar bērniem kopā veidoja lidmašīnas, zīmēja ar aizsietām acīm „Supertēta  portretu”, spēlēja boulingu un citas izklaidējošas un sportiskas aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

17.08.2018 15:00

Semināru vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

13.07.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

08.06.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Mobils jaunatnes darbs Zantē!

28.05.2018 15:00 - 19:00

Aicinām Zantes pagasta jauniešus tikties jau pirmdienā 28.05. plkst. 15:00 Zantes kultūras namā! Visi kopā pildīsim dažādas aktivitātes un uzdevumus! Līdzi jāņem labs garstāvoklis un draugi, taču mēs parūpēsimies par materiālo un tehnisko, kā arī gardo nodrošinājumu! :)

printēt Lasīt visu ziņu

Ballīte

19.05.2018 22:00 - 20.05.2018 - 03:00

Baltos ziedos aizvadīti Zantes pagasta svētki

19.05.2018

19.maijā zantenieki svinēja pagasta svētkus “Kad baltos ziedos pavasaris plaukst”, atklājot pagastu svētku stafeti novadā.  

Pagasta ļaudis svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis un kaimiņu – Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Šogad svētku dalībnieki uz pasākumu ieradās ar baltu akcentu apģērbā un visbaltāk tērptais saņēma balvu. Kā ierasts, visu dienu norisinājās interesantas sporta aktivitātes lieliem un maziem: futbols, šaušana, zaķu krikets, basketbola soda metieni, šķīvīšu mešana, aplamā skriešana, desu spēle, spēka sitiens, zābaka mešana, spēka trīscīņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3) galerija (35)

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

18.05.2018 15:00

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

printēt Lasīt visu ziņu

Mobils jaunatnes darbs Zantes pagastā

12.03.2018 11:00 - 14:00

Kandavas jauniešu centrs "Nagla" aicina Zantes jauniešus tikties š.g. 12. martā plkst.11:00 kultūras namā! Mēs parūpēsimies par radošajām nodarbībām, spēļu čempionātiem un gardumiem, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

printēt Lasīt visu ziņu

Mobils jaunatnes darbs Zantes pagastā

26.02.2018 17:00 - 19:00

Kandavas jauniešu centrs "Nagla" aicina Zantes jauniešus tikties š.g. 26.februārī plkst.17:00 kultūras namā! Mēs parūpēsimies par foršu un iedvesmojošu filmu un kārumiem, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca "Šis un tas par rokdarbiem"

10.12.2017 11:00

Nodarbību vadīs K.Rozentāle

printēt Lasīt visu ziņu

Svētku balle Zantē

17.11.2017 22:00 - 18.11.2017 - 03:00

Zantē aizvadīts Latvijas 99.gadadienai veltīts koncerts "Mana Latvija"

17.11.2017 19:00

17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 99.gadadienai veltīts koncerts "Mana Latvija". Zanteniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis.  

Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstus "Zantes lepnums 2017" saņēma: 

 • OLIŅU ĢIMENE – par darba tikumu, dzimtas stiprumu un ģimenes vērtību nodošanu no paaudzes paaudzē.
 • ELITA ŠMELDEpar godprātīgu attieksmi, veicot darba pienākumus Zantes ģimenes krīzes centrā.
 • LJUGARNAS LAUVU KLUBS (GOTLANDE)- par ilggadēju atbalstu un sadarbību, organizējot labdarības pasākumus Zantes pagastā.
printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Kandavas novada amatierteātru Ražas svētki

14.10.2017 16:00
( no labās) Anna Jurkova, Daiga Poška, Liesma Upmane. Aizmugurē stāv( no labās) režisore Antra Grundmane, Egija Lāce
( no labās) Anna Jurkova, Daiga Poška, Liesma Upmane. Aizmugurē stāv( no labās) režisore Antra Grundmane, Egija Lāce

14.oktobrī Zantes kultūras namā uz Ražas svētkiem, kas notiek katru rudeni, pulcējās novada amatierteātru kolektīvi.

Amatierteātri darbojas Zantes, Zemītes, Matkules, Vānes un Cēres pagastos. Reizi gadā- uz  Jāņiem- pa izrādei iestudē arī kandavnieki režisora Voldemāra Šoriņa vadībā, bet pastāvīgas amatierteātra trupas Kandavā nav.

Šoreiz ražas svētku tēma bija – “Dzimšanas diena”, jo Zantes amatierteātris svinēja savu pilngadību – 18 gadu jubileju. Kolektīvu svētkos bija ieradies sveikt arī kaimiņu novada kolektīvs- Sēmes/Zentenes amatierteātris.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (59)

Zantes kultūras nams aicina jaunus dalībniekus amatiermākslas kolektīvos

07.09.2017 - 07.10.2017 kur : Zantes kultūras nams

Ballīte

20.05.2017 22:00 - 03:00

Zantes pagasta svētki "Ceriņziedu laimīti meklējot"

20.05.2017

20.maijā pagasta svētkus svinēja Zantes puses ļaudis. Tā ir tradīcija vairāku gadu garumā, svinēt svētkus maijā, kad dabā viss plaukst un zied, kad apkārt tik daudzkrāsaina zaļuma, ļaudīm priecīgs noskaņojums, jo sācies pavasaris.

Šogad laiks lutināja, ceriņziedu laimīti gan iespējams neviens neatrada, jo ceriņziedi vēl pumpuros, tomēr garastāvoklim tas nekaitēja. Daudzi zantenieki bija ieradušies tērpos ar violetiem akcentiem, kā bija norādīts svētku afišās. Pagasta pārvaldes vadītājs kā pienākas, bija tērpies violetā kreklā, neatpaliekot no kultūras nama vadītājas Egijas Lāces, kas dižojās krāšņos violeti raibos svārkos.  Arī novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis bija tērpies attiecīgi norādēm un atvedis violetu ziedu pušķi svētku virsvadītājai Egijai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Konkurss „Esi aktīvs - bez atkarībām! 2017” noslēdzies

11.05.2017 13:00

11.maijā Zantes kultūras namā notika konkursa „Esi aktīvs- bez atkarībām! 2017” noslēguma pasākums, uz kuru bija ieradušies kupls skaits tā dalībnieku- septiņu klašu kolektīvi.

Gala rezultātus paziņoja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un Sociālā dienesta direktors Ints Leitarts. Ceļazīmes uz Līvu akvaparku saņēma visi konkursa laureāti: Zantes pamatskolas 8.klase, skolotāja Anita Gaile; Zantes pamatskolas 7.klase, skolotāja Elita Ose; Kandavas internātskolas 8.a klase, skolotājas Dace Kulmane un Natālija Čikunoviča; Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.b klase, skolotāja Maija Kesenfelde; Cēres pamatskolas 8.klase, skolotāja Juta Reinsone; Cēres pamatskolas 7.klase, skolotāja Inta Orste un Vānes pamatskolas 7.klase, skolotāja Inita Freidenfelde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Māmiņdienas koncerts

10.05.2017 13:00

sadarbībā ar Zantes pamatskolu

printēt Lasīt visu ziņu

1.aprīlī deju kolektīvi iedejo pavasari Zantē

01.04.2017

1.aprīlī Zantes kultūras namā valdīja īsta pavasara rosība, jo bija sabraukuši gandrīz simts dejotāju no tuvākām un tālākām Latvijas malām.

Lai arī 1.aprīlis ir Joku diena un jāsaka April! April!, tomēr aprīļa joku dejotāji skatītājiem neiedeva un patiesi koncertā izdejoja gan nopietnas, gan ne tik nopietnas dejas. 

XXVI Vispārējie Dziesmu un XVI Deju svētki nav aiz kalniem un šobrīd visi kolektīvi aktīvi gatavojas deju kolektīvu skatei, kas notiks 17.aprīlī Slampē, tāpēc  koncertā „Iedejojam pavasari Zantē” lielākoties tika izdejots obligātais skates repertuārs. Kā atzina paši dejotāji, ir bijis patīkami dejot skatītāju pilnajai zālei un tik atsaucīgajai publikai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Zantē aizvadīta galda spēļu diena

15.03.2017 10:00

15.martā Zantes kultūras namā norisinājās galda spēļu dienu, kuru kuplā skaitā apmeklēja visi aktīvie interesenti. Tika izspēlētas vairākas galda spēles - Riču-raču, šautriņu mešana, boulings, cirks, lidojošo šķīvīšu mešana.

Rezultāti:

  Boulings
1.v. Sindija Janevica
2.v. Dāvis Mihailovs
3.v. Nijole Feldmane

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kino - filma "Svingeri"

04.03.2017 18:00

«Latvijā ir sekss!» Ar šādu skaļu teikumu sevi piesaka ilgi gaidītās un daudz apspriestās pašmāju pikantās komēdijas «Svingeri» veidotāju komanda. No februāra filma ieziet ārpus tradicionālajiem kinoteātriem, lai dotos pie skatītājiem visā Latvijā reģionu tautas namos un kultūras namos.

SVINGERI ir viegla komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

SVINGERI ir: Sievietes, kuras nebaidās gribēt mīlestību, seksu un laimīgu dzīvi. Vīrieši, kuri mīl, nodarbojas ar seksu un bauda dzīvi. Iekāre, kaisle, kas mijas ar bailēm palikt vienam un ilgām pēc kāda cita dzīves. Nejauši sastapts svinga partneris vai svešinieks uz kaimiņu balkona. Galvenie varoņi filmā ir tēli, kurus vieno vēlme pēc flirta, asuma, riska.

Tas ir izaicinājums nākt un pasmieties pašiem par sevi!

Režisors – Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova Lomās: Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Jānis Jubalts, Elīna Vāne, Ģirts Ķesteris, Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs Filmu kompānija: Platforma Filma, Cinevilla Studio

Vecuma ierobežojums 16+

Filmas demonstrēšanu organizē Kinopunkts.

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu dienu atceres pasākums

20.01.2017 13:00

Sadarbībā ar Zantes pamatskolu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes vadība aicina pagastu iedzīvotājus uz iedzīvotāju sapulcēm

10.01.2017 - 18.01.2017
Kandavas novada ģērbonis

Kandavas novada ģerbonis

No š.g. 10. līdz 18.janvārim Kandavas novada domes vadība aicina pagastu iedzīvotājus uz iedzīvotāju sapulcēm, lai atskatītos uz aizgājušā gada paveiktajiem un informētu par šī gada plānotajiem darbiem, kā arī uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus.

Sapulcē piedalīsies domes vadība, pagastu pārvaldnieki, SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” un Pašvaldības policijas pārstāvji.
10.janvārī plkst. 15:00 Cēres pagasta iedzīvotāju sapulce- Cēres pamatskolā
11.janvārī plkst. 16:00 Zantes pagasta iedzīvotāju sapulce- Zantes kultūras namā
13.janvārī plkst. 15:00 Matkules pagasta iedzīvotāju sapulce- Matkules kultūras namā
16.janvārī plkst. 17:00 Zemītes pagasta iedzīvotāju sapulce- Zemītes tautas namā
17.janvārī plkst. 16:00 Vānes pagasta iedzīvotāju sapulce- Vānes kultūras namā
18.janvārī plkst. 16:00 Kandavas pagasta iedzīvotāju sapulce- Valdeķu kultūras namā

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku balle Zantē

25.12.2016 22:00 - 26.12.2016 - 03:00

"Svētki ar Gotlandes rūķiem" - Ziemassvētku labdarības pasākums Zantes pagasta ģimenēm

16.12.2016 10:30

Pasākums notiek sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru, Zantes pamatskolu un labdariem no Gotlandes.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku labdarības pasākums Zantes pagasta pensionāriem

15.12.2016 16:00

Pasākums notiek sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru un labdariem no Gotlandes.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta diena - dažādas galda spēles un atrakcijas

26.11.2016 11:00

Sadarbībā ar Sporta klubu "Kandava"

printēt Lasīt visu ziņu

Svētku balle Zantē

17.11.2016 22:00 - 18.11.2016 - 03:00

Latvijas 98.gadadienai veltīts koncerts Zantē

17.11.2016 19:00

17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 98. gadadienai veltīts svētku koncerts un Zantes pagasta pārvaldes pateicības rakstu “Zantes lepnums 2016” pasniegšana.

  Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis Pateicības rakstus pasniedza:
Makareviču ģimenei par sirdsmīlestību, sirsnību un ģimenisko vērtību uzturēšanu;
Petrovu ģimenei par darba tikumu, atsaucību un aktīvu līdzdalību Zantes skolas un kultūras dzīvē;

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

15.11.2016 14:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

06.09.2016 14:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

12.07.2016 14:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu

Zemnieku saeima aicina uz Atvērto valdes un padomes sēdi Kurzemē

08.07.2016 12:00

Biedrība „Zemnieku saeima” aicina apmeklēt Atvērto Valdes un Padomes sēdi, kas notiks š.g. 8.jūlijā Blīdenē un Zantē.

 Ik gadu biedrība visos Latvijas reģionos organizē Atvērtās Valdes un Padomes sēdes, kuru laikā interesentiem ir iespēja gan apmeklēt dažādu nozaru lauku saimniecības, gan klātienē piedalīties valdes un padomes sēdē.

printēt Lasīt visu ziņu

Zantē Vasaras saulgriežos izrāde „ Mūsu limuzīns”

23.06.2016 21:00

Tāpat kā visā Latvijā, arī Zantē Līgo vakars bija neredzēti silts un saulains, kas pagasta estrādē 23.jūnija vakarā pulcēja ļoti daudz ļaužu. 

 Vakara gaitā sveicām mūsu pagasta saimnieku Jāni Kāli, kurš novēlēja visiem lustīgus svētkus, pavadot Līgo nakti ar devīzi- ballējam neguļam. Sveicām Zantes Jāņa bērnus, kas dzimuši tieši Līgo vakarā, mūsu pagastā tādu ir četri, viņu starpā arī Jānis Rafaels Reinfelds, kurš gan dzimšanas dienu, gan vārda dienu svin pašā Jāņu dienā 24.jūnijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Ballīte Zantē

21.05.2016 22:00 - 03:00

Zantes pagasta un sporta svētki “Zaļš prieks mums iekšā sēž”

21.05.2016 11:00

21.maijā ar plašu un daudzpusīgu svētku programmu Zantē notika pagasta svētki „Zaļš prieks mums iekšā sēž”. Šogad svētku vienojošā tēma bija zaļā krāsa, tāpēc svētku dalībnieki un viesi bija ieradušies ar zaļu aksesuāru vai akcentu apģērbā.

Svētkus skanīgi atklāja Zantes skolas bērnu dziesmu un deju priekšnesumi "Nocelsim cepuri pavasarim”, bet dienas turpinājumā norisinājās sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem- "Veselā miesā vesels gars!”. Ikviens sportot gribētājs varēja atrast sev interesējošu aktivitāti: futbols, šaušana, šķīvīšu mešana, jenga, desu spēle, boulings, spēka trīscīņa, jautrā stafete, piepūšamā atrakcija un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

17.05.2016 14:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu

"Baltā galdauta svētki" Zantē

04.05.2016 11:00

4.maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā, Baltā galdauta svētkus Zantē ieskandināja Marta, Sanita, Elīza un Maija ar skaistām tautas dziesmām, zanteniekus svētkos sveica pārvaldes vadītājs Jānis Kālis, stādījām atraitnītes košumam un, turpinot Kandavas novada tradīciju, dēstījām arī garās pupas, lai mūsu mazās domas augtu par lieliem darbiem, dejojām latvju dančus, kurus mācīja deju skolotāja Marita Jekuma un folkloras kopa "Vācelīte".

Noslēgumā pulcējāmies pie galda, cienājāmies, vienojāmies kopīgās sarunās un uzgavilējām Latvijai svētkos!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Seminārs Zantē par LEADER projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu

20.04.2016 15:30

20.aprīlī plkst. 15:30 Zantes kultūras namā notiks Kandavas Partnerības organizēts seminārs par LEADER projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu.

Kandavas Partnerība no 2.maija līdz 2.jūnijam ir izsludinājusi LEADER projektu iesniegumu pieņemšanu uzņēmēju aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

printēt Lasīt visu ziņu

Lieldienas Zantē

27.03.2016 12:00

Lieldienu ieskandināšana ar folkloras kopu " Vācelīte". Zantes amatierteātra izrāde " Balle sākas" pirmizrāde. Olu izstāde, jautras Lieldienu atrakcijas un rotaļas.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

15.03.2016 14:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu

Ballīte " Tik dēļ jums"

04.03.2016 22:00 - 05.03.2016 - 03:00

Spēlēs grupa " Imula"; ieejas maksa 4,- eiro; galdiņu rezervēšana 29753797.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada vokālie ansambļi sadzied Zantē

04.03.2016 20:00

4.marta vakarā Zantes kultūras namā tuvojošās Starptautiskās Sieviešu dienas noskaņās notika Kandavas novada vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts „Ak, sievietes, sievietes...”.

Tā iegājies gadu garumā, ka pirms starpnovadu vokālo ansambļu skates Tukumā, Kandavas novada vokālie ansambļi rīko koncertu, lai viens otram atrādītu sagatavoto repertuāru un drošāk justos skatē, jo dziesmas jau būs novērtējuši skatītāji un citi ansambļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Koncerts " Ak, sievietes, sievietes..."

04.03.2016 20:00

Piedalās Kandavas novada vokālie ansambļi un draugi.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta diena sadarbībā ar sporta klubu " Kandava"

27.02.2016 12:00

Aizvadītajās brīvdienās Matkules un Zantes pagastos norisinājās sporta dienas, kurās visi aktīvie sportot gribētāji varēja izmēģināt savu meistarību dažādos sporta veidos.

Zantes sporta dienu rezultāti – spēka trīscīņa 1.v. Tomass Semjonovs, 2.v. Normunds Poškus, 3.v. Miervaldis Neimanis. Boulings – 1.v. Kristaps Rorbahs, 2.v. Dāvis Mihailovs, 3.v. Valērijs Šteinbergs. Šautriņu mešana-1.v. Aigars Feters, 2.v. Tomass Semjonovs, 3.v. Dāvis Mihailovs. Riču –raču – 1.v. Raivis Šmelds, 2.v. Dainis Vanderzellis, 3.v. Kristaps Rorbahs. Šķīvīšu mešana – 1.v. Raivis Dišlers, 2.v. Emīls Todlebens, 3.v. Arkādijs Mihailovs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Sporta dienas Matkules un Zantes pagastos

27.02.2016 - 28.02.2016

Aizvadītajās brīvdienās Matkules un Zantes pagastos norisinājās sporta dienas, kur visi aktīvie sportot gribētāji varēja izmēģināt savu meistarību dažādos sporta veidos.

Matkulē – šautriņu mešanā bērniem 1.v. Roberts Vismanis, 2.v. Ralfs Jēgers, 3.v. Sindija Kreicberga. Rīču-raču 1.v. Karina Bože, 2.v. Linda Kļava, 3.v. Ralfs Jēgers. Boulings 1.v. Raivis Dunkulis, 2.v. Roberts Vismanis, 3.v. Anete Kļava. Šķīvīšu mešana – 1.v. Inga Šenberga, 2.v. Raivis Dunkulis, 3.v. Paula Šenberga. Šautriņu mešana – 1.v. Viktorija Štarka, 2.v. Santa Kučera, 3.v. Ričards Andersons.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Veselības pārbaude - tests VIP PROFES

10.02.2016 10:00

Pieteikties Zantes kultūras namā vai pa tālruni 29753797 ( Egija)

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca " Lupatu deķīšu aušana"

07.02.2016 11:00

Sadarbībā ar Kandavas novada Amatniecības centru

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu dienu atcerei veltīts pasākums Zantē

20.01.2016 13:00

20.janvāra pēcpusdienā Zantes kultūras namā, sadarbībā ar Zantes pamatskolu, notika barikāžu dienu atcerei veltīts pasākums „Barikādēm – 25”.

Vēstures skolotāja Laila Šaicane pastāstīja par 1991.gada janvāra notikumiem Rīgā un Latvijas vēsturē tik svarīgo laiku pirms 25 gadiem, kad latvju tauta bez ieročiem, ar dziesmām un gara spēku stājās pretī karaspēkam. Kādas patiesībā bija to dienu domas un izjūtas, zina tikai paši barikāžu dalībnieki. To vidū bija arī Zantes sievas un vīri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

"Lupatu deķīšu aušana"

17.01.2016 11:00

2.nodarbība. Sadarbībā ar Kandavas novada Amatniecības centru.

printēt Lasīt visu ziņu

"Piparkūku darbnīca bērniem"

29.12.2015 11:00

Veidosim, rotāsim, cepsim un garšosim Vecgada piparkūkas

printēt Lasīt visu ziņu

Dokumentālā filma par grupas "Prāta Vētra" vēsturi un dzīvi

19.12.2015 19:00

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu "Prāta Vētra”. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.
Filma būs stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.
Režija: Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders un Audinga Kucinskaite
Filmas garums: 96 min
Vecuma ierobežojums: 12

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes ģimenes krīzes centrs atzīmē desmitgadi

11.12.2015 16:00

11.decembrī Zantes ģimenes krīzes centra kolektīvs atzīmēja savas pastāvēšanas desmit gadu jubileju. Nodibinājums ''Zantes ģimenes krīzes centrs'' ir nevalstiska organizācija, kuras darbības mērķis ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā sniegt rehabilitāciju bērniem un ģimenēm ar bērniem, kas cietušas no prettiesiskām darbībām.

Zantes ģimenes krīzes centrs darbojas no 2006.gada 2.janvāra. Šis nams jau desmit gadus ver savas durvis ikvienam, ko tumsa ievainojusi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ziemassvētku Labdarības pasākums Zantes pagasta pensionāriem

10.12.2015 16:00

Pasākums notiek sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru un labdariem no Gotlandes

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes pagasta audžuģimeņu tikšanās ar viesiem no Norvēģijas

30.11.2015 11:00

Labdarības pasākums - pie Zantes pagasta audžuģimenēm viesosies labdari no Norvēģijas.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas gadadienu atzīmē Zantē

17.11.2015 19:00

„Nereti mēs dzirdam sakām, ka mūsu valsts pamats ir mūsu cilvēki. Varbūt kādam tā šķiet nodeldēta frāze, bet šodien, valsts svētku priekšvakarā, šī frāze ir īsti vietā. Jo tikai no mūsu ļaudīm, mums pašiem būs atkarīgs, kādu valsti mēs veidojam un kādā dzīvosim.” Ar šiem vārdiem savu apsveikumu Zantes pagasta ļaudīm valsts svētku svinīgajā pasākumā iesāka Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude.Tāpat viņš aicināja atcerēties, ka drošība pasaulē ir ļoti trausla, ko apliecina nesenie notikumi Eiropā un mazliet senākie Ukrainā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Atbalsta seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

16.11.2015 15:00

Semināru vadīs psiholoģe A. Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu

Lāpu gājiens Zantē

11.11.2015 18:00

Pulcēšanās pie Zantes skolas

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca " Papīra liešana"

21.10.2015 16:00

Zantes kultūras namā - nodarbību vadīs Kandavas Amatniecības centra vadītāja Kitija Švīgere

printēt Lasīt visu ziņu

Kino bērniem- multfilma " Gardēdis"

08.10.2015 14:00

Zantes kultūras namā

printēt Lasīt visu ziņu

Izstāde " Zantes rekorddārzenis 2015"

29.09.2015 - 02.10.2015

Zantes kultūras namā

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

21.09.2015 15:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe - Zantes kultūras namā

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

28.07.2015 15:00

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe.

/Zantes kultūras namā/

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnu vokālā ansambļa "Punktiņi" radošās attīstības dienas Zantē

14.07.2015 - 21.07.2015

21.jūlijā pl.19:00 Zantes kultūras namā notiks Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa "Punktiņi" koncerts

printēt Lasīt visu ziņu

Bezmaksas redzes pārbaude Zantē

13.07.2015 10:00

"Elegant optics" piedāvājums- bezmaksas redzes pārbaude un iespēja iegādāties brilles.

/Zantes kultūras namā/

printēt Lasīt visu ziņu

Līgo vakars Zantē

23.06.2015

Skaistas Līgo dziesmas izdziedās Zantes folkloras kopa "Vācelīte", raitus deju soļus izdejos Zantes jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi, jautru skeču rādīs Zantes amatierteātris, notiks jau 6.alus dzeršanas sacensības un sildīs Jāņu ugunskurs.

No pl.23:00 lustīgas dejas zaļumballē spēlēs ARNIS no Talsiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Ballīte Zantē

16.05.2015 22:00 - 03:00

Spēlēs grupa: "BREKŠU PEKŠI"

Ieeja: EUR 5,00

printēt Lasīt visu ziņu

ZANTES PAGASTA SVĒTKI "ZEM ZILĀ DEBESU JUMA"

16.05.2015

11:00 SVĒTKU ATKLĀŠANA „ZILI BRĪNUMI” – kopā ar Jogitu un Blīkšķu Banniju

Uz svētkiem ierodamies ar ZILU akcentu apģērbā. Košākajam – BALVA!

11:30 – 15:00 „VESELĀ MIESĀ VESELS GARS!”

Sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem:

futbols (pieteikties pa tālr.29457272 (A.Bambis) līdz 11.05), šaušana, šķīvīšu mešana, jenga, braukšana ar bokartiem, tamborēšanas sacensības, zābaka mešana, roku laušanās, bokartu sacensības, jautrā stafete un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

11:30 – 15:00 PIEPŪŠAMĀ ATRAKCIJA LIELIEM UN MAZIEM (bez maksas)

11:30 – 15:00 SVĒTKU TIRDZIŅŠ „RAŽOTS ZANTĒ”

(Aicinām piedalīties ikvienu tirgoties gribētāju, piesakoties pa tālr. 29753797)

11:30 – 14:00 RADOŠAS AKTIVITĀTES BĒRNIEM:

 • krāsainie glitter tetovējumi un sejiņu apgleznošana - bez maksas
 • hēlija baloni un gardā cukurvate - 1,50€
 • fotografēšanās ar Blīkšķu Banniju

KURZEMES CIETOKŠŅA MUZEJA TERITORIJĀ

15:30 – 16:00 „ZILO ŪDEŅU ŠĻAKSTI”

VUGD Kandavas posteņa ugunsdzēsēju demonstrētie glābšanas darbi un drošība uz ūdens, aprīkojuma un specializēto instrumentu apskate un fotografēšanās.

16:00 – 18:00 „ŪDENSPRIEKI” – staigāsim pa ūdens virsmu ūdensbumbās (bez maksas)

16:00 – 18:00 „ZILAIS VALIS” – airēšanas sacensības laivās (komandā 2 cilvēki)

16:00 „ ZANTES SVĒTKU ZUPA” – visi laipni aicināti cienāties!

KULTŪRAS NAMĀ

Lias Kiršteines un Pētera Lakša gleznu izstāde „Tā zilā ilgu puķe ir katram jāmeklē

19:00 ANTRAS STAFECKAS KONCERTS„VIENTUĻĀ ZVAIGZNE”

22:00 SVĒTKU BALLE - spēlēs grupa „BREKŠU PEKŠI” (Ieeja: EUR 5,00)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai veltīts koncerts

04.05.2015 17:00

Piedalīsies: Zantes jauktais koris, Zantes vīru vokālais ansamblis, Zantes pirmsskolas deju kolektīvs, Zantes jauniešu deju kolektīvs, koklētāja no Saldus, Kandavas internātvidusskolas skatuves runas pulciņš ar uzvedumu - Rainis "Daugava"

printēt Lasīt visu ziņu

Lieldienas Zantē

05.04.2015 12:00

- Lieldienu ieskandināšana - dzied un dejo bērnudārza un skolas bērni

- Zantes amatierteātra iestudētās A.Grīnieces lugas "Ziņu dienests strādā" pirmizrāde

- olu izstāde "Krāšņākā Lieldienu ola 2015"

- fotografēšanās ar īstu Lieldienu trusi

- jautras atrakcijas un rotaļas

printēt Lasīt visu ziņu

Galda spēļu turnīrs Zantē

20.03.2015

20.martā, Zantes kultūras namā, tika izspēlēts galda spēļu turnīrs vairākos sporta veidos - lidojošo šķīvīšu mešanā, šautriņu mešanā, galda hokejā, galda tenisā, puzles likšanā.

Rezultāti

Šautriņu mešana - 1.v. Laura Besere (Zante), 2.v. Anete Kļaviņa (Zante), 3.v. Amanda Plūme (Zante). Puzles likšana - 1.v. Laura Besere (Zante), 2.v. Elēna Gulbe (Zante), 3.v. Inga Jeļičeva (Zante). Lidojošo šķīvīšu mešana - 1.v. Elēna Gulbe (Zante), 2.v. Amanda Plūme (Zante), 3.v. Māris Mihailovs (Zante). Galda hokejā - 1.v. Valērījs Šteinbergs (Zante), 2.v. Emīls Todlebens (Zante), 3.v. Kārlis Kālis (Zante). Galda tenisā - 1.v. Valērījs Šteinbergs (Zante), 2.v. Emīls Todlebens (Zante), 3.v. Kārlis Kālis (Zante).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ballīte "Tik dēļ Jums..."

07.03.2015 22:00 - 08.03.2015 - 03:00

Radošā darbnīca "Somas un somiņas"

29.01.2015 16:00

Sadarbībā ar Kandavas novada Amatniecības centru.

printēt Lasīt visu ziņu

Vecgada ballīte

27.12.2014 22:00 - 28.12.2014 - 03:00

Ziemassvētku labdarības pasākums Zantes pagasta pensionāriem

12.12.2014 17:00

Pasākums notiek sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru un labdariem no Gotlandes.

printēt Lasīt visu ziņu

"Svētki ar Gotlandes rūķiem"- Ziemassvētku labdarības pasākums Zantes pagasta ģimenēm ar bērniem

12.12.2014

Pasākums notiek sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru, Zantes pamatskolu un labdariem no Gotlandes.

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca "Ziemassvētku dekoru gatavošana"

08.12.2014 17:00

Sadarbībā ar Kandavas novada Amatniecības centru.

printēt Lasīt visu ziņu

Lāčplēša dienas atcerei veltīts lāpu gājiens Zantē

11.11.2014 18:00

No Zantes pamatskolas uz Piemiņas ozolu.

printēt Lasīt visu ziņu

Liepājas Leļļu teātra izrāde "Saldais sapnis"

22.10.2014 13:00

D.Skadiņas fantāzija par R.Dāla stāstu "Saldais sapnis".

Ieeja: EUR 2,00

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca "Kļavu lapu cepures"

12.10.2014 11:00

Sadarbībā ar Kandavas novada Amatniecības centru.

printēt Lasīt visu ziņu

Lidojums ar gaisa balonu Zantē

30.08.2014 12:00

Atsaites lidojums 1 personai tikai 5 EUR.

Būs arī 10 laimīgās lozes ar BRĪVBIĻETĒM!

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes vasara 2014

17.08.2014 13:00

Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts Enduro

Plašāku informāciju skatīt šeit.

Klubs „apPasaule” ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Zantē 16.-17. augustā!

Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” visus, kam tuva orientēšanās, dubļi, enduro un skaļi rūcoši braucamie uz diviem vai četri riteņiem, ielūdz Jūs 16. un 17. augustā uz Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posms klasiskajā divu dienu enduro.

16. un 17. augustā Zantes pagastu pierūcinās starptautiska mēroga sportisti, kas startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmā klasiskajā divu dienu Enduro. Sacensībās ierasti piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Somijas un Krievijas. Jau šobrīd savu dalību Zantes posmā apstiprinājuši mūsu pašmāju enduro lielmeistari tādi, kā pieredzes bagātais Einārs Vinters, jaunais un talantīgais Edgars Siliņš, Zantenieks un viens no šo sacensību organizatoriem Kristians Evarsons, gan arī pasaules līmeņa braucējs Igaunijas sportists Martins Leoks un vēl daudzi citi.

Plašāku informāciju par trases elementiem, speciālajiem uzdevumiem, dienas kārtību, reģistrēšanos un citu svarīgo informāciju meklējiet kluba „apPasaule” mājas lapā: www.appasaule.lv, LaMSF mājas lapā www.lamsf.lv , kā arī Facebook.com un Twitter profilos.

Uz tikšanos Zantē!

MPK „apPasaule!

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes vasara 2014

16.08.2014 - 17.08.2014

Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts Enduro.

Plašāku informāciju skatīt šeit.

Klubs „apPasaule” ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Zantē 16.-17. augustā!

Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” visus, kam tuva orientēšanās, dubļi, enduro un skaļi rūcoši braucamie uz diviem vai četri riteņiem, ielūdz  Jūs 16. un 17. augustā uz Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmu klasiskajā divu dienu enduro.

16. un 17. augustā Zantes pagastu pierūcinās starptautiska mēroga sportisti, kas startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmā klasiskajā divu dienu Enduro. Sacensībās ierasti piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Somijas un Krievijas. Jau šobrīd savu dalību Zantes posmā apstiprinājuši mūsu pašmāju enduro lielmeistari tādi, kā pieredzes bagātais Einārs Vinters, jaunais un talantīgais Edgars Siliņš, Zantenieks un viens no šo sacensību organizatoriem Kristians Evarsons, gan arī pasaules līmeņa braucējs Igaunijas sportists Martins Leoks un vēl daudzi citi.

Plašāku informāciju par trases elementiem, speciālajiem uzdevumiem, dienas kārtību, reģistrēšanos un citu svarīgo informāciju meklējiet kluba „apPasaule” mājas lapā: www.appasaule.lv, LaMSF mājas lapā www.lamsf.lv , kā arī Facebook.com un Twitter profilos.

Uz tikšanos Zantē!

MPK „apPasaule!

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes vasara 2014

02.08.2014 - 03.08.2014

Moto piedzīvojuma kluba "apPasaule"  Kauss Enduro elementu trasē.

Klubs „apPasaule” ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Zantē 2.-3. un 16.-17. augustā!!!!!

Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” visus, kam tuva orientēšanās, dubļi, enduro un skaļi rūcoši braucamie uz diviem vai četri riteņiem, ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Kandavas novada Zantes pagastā 2. un 3. augustā, kad norisināsies Latvijas čempionāta Piedzīvojumu enduro otrais posms, kā arī 16. un 17. augustā, kad norisināsies Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posms klasiskajā divu dienu enduro.

Divu nedēļas nogaļu garumā plecu pie pleca spēkiem mērosies motociklu, kvadriciklu un velo sportisti īsākās un garākās motosporta distancēs. Papildus motosporta sacensībām padomāts arī par izklaidi un īpašu kultūras programmu, ar enduro filmu un bilžu festivālu, un īpašu „Kurzemes Cietokšņa” muzeja apmeklējumu.

Sestdienā, 2. augustā, starts tiks dots Latvijas čempionāta Piedzīvojumu enduro otrajam posmam, kurā sportisti startēs sešās dažādās klasēs: Sporta Moto, Sporta Kvadri, Hobiji, Iesācēji un Velo. Piedzīvojumu enduro sacensību pamatprincips ir orientēšanās apvidū, pēc īpašām pazīmēm dabā atzīmētu kontrolpunktu meklēšana un dažādu šķēršļu pārvarēšana. Īpaši interesanti skatītājiem ir speciālie uzdevumi, kuros vienlaicīgi ierodas visi sportisti un izpilda organizatoru sagatavotos veiklības uzdevumus.

Savukārt svētdienā, 3. augustā, sportisti sacentīsies enduro elementu pārvarēšanas veiklībā, speciāli šīm sacensībām sagatavotajā „Kalniešu mototrasē”. Sacensības notiks vairākās kārtās, kur pirmajā sportistiem būs iespēja kopīgi dodoties trasē pierādīt savu pārākumu kvalificējoties ceturtdaļfinālam, tālāk pusfinālam un beigās divi spēcīgākie sacentīsies par īpašā Enduro elementu kausa izcīņu. Kā arī otrajā sacensību daļā sportistiem būs iespēja cīnīties par komandu kausu, parādot labāko komandu saliedētības taktiku sacensību gaitā.

Bet 16. un 17. augustā Zantes pagastu pierūcinās starptautiska mēroga sportisti, kas startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmā klasiskajā divu dienu Enduro. Sacensībās ierasti piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Somijas un Krievijas. Jau šobrīd savu dalību Zantes posmā apstiprinājuši mūsu pašmāju enduro lielmeistari tādi, kā pieredzes bagātais Einārs Vinters, jaunais un talantīgais Edgars Siliņš, Zantenieks un viens no šo sacensību organizatoriem Kristians Evarsons, gan arī pasaules līmeņa braucējs Igaunijas sportists Martins Leoks un vēl daudzi citi.

Plašāku informāciju par trases elementiem, speciālajiem uzdevumiem, dienas kārtību, reģistrēšanos un citu svarīgo informāciju meklējiet kluba „apPasaule” mājas lapā: www.appasaule.lv, LaMSF mājas lapā www.lamsf.lv , kā arī Facebook.com un Twitter profilos.

Uz tikšanos Zantē!

MPK „apPasaule!

printēt Lasīt visu ziņu

ZANTES PAGASTA SVĒTKI "PIENEŅU ZIEDU LAIKĀ ZANTĒ"

17.05.2014 11:00

SPORTA LAUKUMĀ

11:00  SVĒTKU ATKLĀŠANA „NĀK DZELTENS PAVASARIS PĀR ZANTI AR KOŠĀM PIENEŅU ČĪBĀM” - piedalās Zantes pamatskolas vokālo studiju solisti.

Uz svētkiem ierodamies ar DZELTENU akcentu apģērbā. Dzeltenākajam – BALVA!

11:30 – 16:00  „VESELĀ MIESĀ VESELS GARS!”

Netradicionālas, sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem:

futbols (piedalās aicinātās komandas), šaušana, švammīšu mešana, braukšana ar bokartiem, tamborēšanas sacensības, zābaka mešana, roku laušanās, bokartu sacensības, sievu nešana, jautrā stafete piepūšamajā šķēršļu joslā un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

11:30 – 15:00  PIEPŪŠAMĀ ATRAKCIJA LIELIEM UN MAZIEM (bez maksas).

11:30 – 15:00  SVĒTKU TIRDZIŅŠ „RAŽOTS ZANTĒ”.

(Aicinām piedalīties ikvienu tirgoties gribētāju, piesakoties pa tālr. 29753797).

11:30 – 14:00  RADOŠAS AKTIVITĀTES BĒRNIEM – pirātu nometne, dārgumu lādes pārsteigumi un lielo ziepju burbuļu pūšana.

15:00 – 16:30  „LAIKS VĪRIEM SPOŽĀS ĶIVERĒS”.

VUGD Kandavas posteņa ugunsdzēsēju glābēju paraugdemonstrējumi, aprīkojuma un specializēto instrumentu apskate un fotografēšanās.

16:30  „ZANTES SVĒTKU ZUPA” – visi laipni aicināti cienāties!

19:30  LIDOJUMS AR GAISA BALONU (tikai labos laika apstākļos).

Atsaites lidojums 1 personai tikai 5 €! Būs arī 10 laimīgās lozes ar BRĪVBIĻETĒM!

KULTŪRAS NAMĀ

Zantes pamatskolas bērnu vizuālās mākslas darbu izstāde „SAULES KRĀSA - DZELTENĀ”.

18:00  Koncerts „TAS IR LAIKS” - kopā ar aktieri RIHARDU LEPERU.

19:00  Firmas „EASTCON” loterija.

22:00  BALLE - spēlēs „RIKARDIONS”. (Ieeja: EUR 4,50)

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā darbnīca "Somas un somiņas"

27.04.2014 11:00

Sadarbībā ar Kandavas novada Amatniecības centru.

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes pagasta galda spēļu turnīrs

07.03.2014

7.martā, Zantē tika aizvadīts kārtējais galda spēļu turnīrs, kur sportot gribētājiem bija iespējā izmēģināt savu veiksmi - galda tenisā, šautriņu mešanā, riču-raču spēlē un puzles likšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Meteņdienas pasākums "Slaidi laidu ap Meteni"

25.02.2014 14:00

Kopā ar Zantes folkloras kopu "Vācelīte".

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skolas uzvedums "80 dienās apkārt zemeslodei"

20.02.2014 13:00

Ieeja: bērniem EUR 1,42 / Ls 1,00

pieaugušajiem EUR 2,85 / Ls 2,00

printēt Lasīt visu ziņu

Dobeles amatierteātra "Smaids" izrāde "Pacelt vabolīti"

09.02.2014 15:00

Ieeja: EUR 1,50 / Ls 1,05

bērniem un pensionāriem EUR 0,70 / Ls 0,49

printēt Lasīt visu ziņu

Muzikāla izrāde maziem un lieliem "Viena diena Pasaku karaļvalsts dzīvē"

25.01.2014 14:00

Pasaku izdejos vidējās paaudzes deju kolektīvs "Oglīte" no Rīgas.

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes pagasta galda spēļu turnīrs

12.01.2014

Svētdien, 12.janvārī, Zantē tika aizvadīts galda spēļu turnīrs, kur visiem interesentiem bija iespēja uzspēlēt – galda hokeju, dambreti, šautriņu mešanu, kā arī bērni varēji sacensties puzles likšanā uz laiku.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Jaunā gada karnevāls

04.01.2014 22:00

Spēlēs grupa "PA CEĻAM". Ieeja: EUR 3,56/ Ls 2,50

printēt Lasīt visu ziņu

Lāčplēša dienas atcerei veltīts lāpu gājiens Zantē

11.11.2013 18:00

No Zantes pamatskolas uz Piemiņas vietu pie ozola.

printēt Lasīt visu ziņu

Līgo vakars Zantē

23.06.2013 21:00

Skanēs draiskas Līgo dziesmas, raitus deju soļus izdejos Remtes kultūras nama Eiropas deju kolektīvs "Zīle", jautru skeču rādīs Zantes amatierteātris, būs alus dzeršanas sacensības, sildīs Jāņu ugunskurs, lustīgas dejas zaļumballē spēlēs grupa "LIETUS BLŪZS".

printēt Lasīt visu ziņu

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Zantes kultūras nams

<>