Jaunas krūzītes pavasarīgi krāsainās noskaņās!

Pavasaris uzplaucis ļoti daudzās un dažādās krāsās, kuras redzam ne tikai pļavās un ziedos, bet nu jau arī uz krāšņajām krūzītēm. Ja Tev ir nepieciešama kāda neliela dāvaniņa Kandavas vai Kandavas noskaņās, vai arī vienkārši vēlies iegādāties par prieku sev, būsi laipni gaidīts Kandavas Tūrisma informācijas centrā. Kopīgi atradīsim Tev vēlamo krūzīti. Krūzītes pieejamas trīs dažādās krāsās - zils, dzeltens, oranžs. Krūzītes cena 6,50 eur.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Sagaidi Kandavas novada svētkus ar jaunu Kandavas krekliņu!

Kandavas TIC ir iespējams iegādāties T – kreklus, gan sieviešu, gan vīriešu. Pieejami dažādi izmēri un krāsas, apdruka ar zīļuku un uzrakstu Kandava veidots t – krekla mugurpusē. T – krekla cena: 7.27 eur

Sieviešu: Bordo –S; M; XL, Gaiši zils – S; L; 2XL, Sarkans – M; L, Orzanžs – L; 2XL, Tumši zils - M; L, Melns –L; XL, Tumši zaļš – 2XL.

Vīriešu: Zils – S; M; 2XL, Haki – L; XL, Tumši zils – L, Oranžs – 2XL, Tumši zaļš – 2XL, Gaiši zils - XL, Melns - 4XL (9.10 eur)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Orientēšanās sacensības pa Kandavu "Vai pazīsti mūsējos?"

 Kandavas novada svētku ietvaros, 25.maijā no 10.00 - 15.00 norisināsies Kandavas Tūrisma informācijas centra rīkotās orientēšanās sacensības pa Kandavu. Būs iespēja iepazīt un atpazīt Kandavas novadniekus. 

printēt

Aicinām svinēt svētkus kopā! Kandavas novada svētki 24.- 26.maijs.


Dabai mostoties no ziemas miega, ir strauji atnācis saulains pavasaris. Vislabāk šo skaisto ziedu smaržas, ābeļziedēšanas laiku atzīmēt ar svētkiem. No 24. - 26. maijam notiek Kandavas novada svētki 2019. Aicinām visus interesentus šajās dienās doties uz Kandavu un baudīt svētkus kopā!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

8. maija pieredzes brauciens pa Kurzemi08.05.2019

Kandavas informācijas centrs ar uzņēmējiem un interesentiem 2019. gada 8. maijā devās pieredzes braucienā pa Kurzemi - Kuldīgu, Snēpeles pagastu un citām vietām. 

Apmeklējām Kandavas novada viesu namu "Ružas" un izstaigājām stāvās Amulas krasta taku. Pēc tam pēc aktīvas rīta rosmes devāmies uz Kuldīgu, kur kafejnīcā Rezidence "Kafē" pie Ventas mūs viesmīlīgi sagaidīja bijušais kandavnieks Aigars, pastāstot par darbošanos savā uzņēmumā, kas īsā laikā kļuvis ļoti iecienīts. Iemalkojām gardo kafiju, lati un citus gardumus, un devāmies uz Kuldīgas Restaurācijas centrs. Kuldīgas domes Restaurācijas centrā uzklausījām kuldīdznieku pieredzi saglabājot un atjaunot, ieinteresējot un atbalstot savus iedzīvotājus Kuldīgā saglabāt seno vecpilsētu. 

Tālāk devāmies uz Mazsāliju muižu, kur audzē foreles un dambriežus, piedāvā naktsmītnes. Saimnieks cienāja un piedāvāja iegādāties, pašu ražotus, eksotiskus stiprus alkoholiskus dzērienus. Tāpat mūs cienāja ar gardām uzkodām un pastāstīja arī citas aizraujošas lietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Kandavas novads maija ziedonī. Foto: L.Aukšmukste

Aicinām baudīt Kandavas novada un visas Abavas senlejas skaisto dabu ievziedu laikā, kad daba iekrāsojas zaļos toņos, uzplaukst dzeltenīgie kļavu ziedi, ievas līgst Imulā, Amulā un Abavā. Šis laiks ļauj Latviju iemīlēt no sirds. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas novadā 2018. gads – tūrismā pozitīvo pārmaiņu gads 22.04.2019

Kandavas Tūrisma informācijas centrā pagājušā gadā Latvijas simtgadi varējām svinēt jaunās, gaišās un siltās telpās vecpilsētas centrā Ūdens ielā 2 pie Promenādes. Pārvācoties, ne vienu dienu centru apmeklētājiem neaizslēdzām. Dažas dienas, kamēr izvietoja ceļazīmes, varbūt bija grūtāk atrast biroju. Citu novadu kolēģi mūs gan iepriekš brīdināja, lai rēķināmies ar apmeklētāju skaita kritumu. Tomēr mēs to nepiedzīvojām. Mūsu tūrisma centra apmeklējums un mūsu pakalpojumu izmantošana salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaugusi 2,3 reizes (2017.gadā 2803 personas un 2018.gadā - 6394). Precīzi pusi no pagājušā gada atradāmies vecpilsētas centrā, kur autobusiem iebraukšana ir nedaudz apgrūtināta. Tomēr tas, kopš pārvākšanās, nevienam vairs nav šķērslis bijis. 

printēt Lasīt visu ziņu

<>
Kandavas novada svētki 2019Orientēšanās "Vai pazīsti mūsējos?"2 saules dienas kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri