Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Noticis svinīgais pasākums “Tukuma novada Gada balva kultūrā 2023”

15.12.2023

411531880761303946034790370272409148162417n.jpg15. decembrī Jaunpils pilī pulcējās kultūras iestāžu, muzeju, bibliotēku darbinieki un radošas personības, kas 2023. gadā radījušas daudz skaistu un neaizmirstamu mirkļu mums visiem Tukuma novadā!

Lai pateiktos, mūsu novada radošākajiem iedzīvotājiem tika rīkots svinīgs pasākums “Tukuma novada Gada balva kultūrā 2023”, kurā tika apbalvoti kultūras nozares darbinieki par 20 un vairāk nostrādātajiem gadiem kultūras nozarē, kā arī papildus par izdomu tika apbalvoti radošāko un interesantāko pasākumu organizatori.

Pateicības par 20 un vairāk nostrādātiem gadiem:

 • Dacei Lācei par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot koncertmeistares pienākumus Engures kultūras namā;
 • Egijai Lācei par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot iedvesmojošu ieguldījumu Zantes kultūras namā un pagastā;
 • Ērodejai Kirillovai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot vadītājas pienākumus Zemītes tautas namā;
 • Valdai Dzelzkalējai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot vadītājas pienākumus Pūres bibliotēkā;
 • Silvai Nordenai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu Tukuma novada kultūras nozarē;
 • Agritai Ozolai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu Tukuma novada kultūras nozarē;
 • Agritai Aleksejenokai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot koncertmeistares pienākumus Jaunpilī;
 • Ingai Papendikai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot vadītājas pienākumus Jaunpils bibliotēkā;
 • Vijai Ratniecei par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu, veicot pienākumus Tukuma bibliotēkā;
 • Daigai Šmitenbergai par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu Tukuma novada kultūras nozarē;
 • Līgai Ligerei par ilggadēju darbu un atbildīgu attieksmi, veicot bibliotekāres pienākumus Džūkstes bibliotēkā;
 • Daigai Bļusinai par ilggadēju darbu un atbildīgu attieksmi, veicot bibliotekāres pienākumus Tukuma bibliotēkā.

Nominācijas:

 • Gada konkurents (iestāde, kas netiek finansēta no pašvaldības, kas “nosmēlusi man krējumu) – Engures ceptuve “KuKul”. Gardās smalkmaizītes piesaista daudzus no tuvākām un tālākam vietām, taču viss nebeidzas tikai ar kūciņu un kafiju, uzņēmēji organizē arī dažādus muzikālos vai dzejas vakarus. Pirms neilga laiciņa, “KuKul” kaimiņos atvērās “Mazjūras brūzis”, kas piedāvā Engures alu, šobrīd abiem apvienojoties, tiks veidoti dažādi pasākumi mākslas baudītājiem un gurmāniem.
 • Gada dinozaurs (ilggadējs, tradicionāls, vietējās sabiedrības iecienīts pasākums) – “Zušuciema balle”. Engurē Zušuciema gada balva ir viens no gaidītākajiem pasākumiem – tas ir apskats par iepriekšējo gadu Engures pagastā, kur tiek godināti un apbalvoti cilvēki kultūras, sabiedrības un sporta jomā. Pasākums 2023. gadā nosvinēja savu 10 gadu jubileju, tas ir ar humoru veidots pasākums, taču ar nozīmi ikvienam pagasta iedzīvotājam.
 • Gada labdarības pasākums (pasākums ar mērķi organizēt palīdzību, atbalstīt konkrētu mērķi vai iniciatīvu) – “Ar mūziku pret vētru”. Pēc 7. augusta postošās lielgraudu krusas Jaunpils pagastā un apkārtnē Jaunpils pils komanda divu nedēļu laikā noorganizēja labdarības koncertu ar mērķi pievērst sabiedrības un atbildīgo iestāžu uzmanību notikušajam postam, kā arī vākt ziedojumus vētrā cietušajiem – Jaunpils pilij, Jaunpils baznīcai un Jaunpils mājsaimniecībām. Koncertā piedalījās vairāk kā 20 Latvijā atpazīstamu mākslinieku, koncerts ilga vairāk kā 5 stundas un norisinājās neierastā vietā – Jaunpils pils priekšā. Tiem kam nebija iespēja ierasties un baudīt koncertu klātienē to varēja vērot tiešraidē.
 • Gada izraktenis (ar pagātni saistīts, īpašiem notikumiem bagāts pasākums) – “Pepsi night party”.  Kopš 1998. gada Lapmežciema Tautas nams bija kā “Pepsi Night Party” mājvieta un ar savu radošo pieeju parādīja, ka ir labākie savā jomā. Regulāri ar savu pasākumu viesojās arī Engurē, Jūrmalas skolās, Rīgas 3. vidusskolā, Tehniskajā universitātē, tā laika Daiļamatniecības vidusskola, un pat CSDD Bauskas ielā darbinieku pasākumā.
 • Gada izstāde (tekstila, gleznu, foto u.c. izstāde, kas bijusi plaši apmeklēta vai izraisījusi lielu sabiedrības rezonansi) – “Septiņpadsmit noslēpumu dārzi”. Izstādē skatāmi mākslinieces Madaras Botmanes kostīmi no izrādes "Alise Brīnumzemē". Par šiem tērpiem māksliniece saņēmusi "Spēlmaņu nakts" balvu kā gada kostīmu māksliniece.
 • Gada inovatīvākais pasākums (kultūrā, muzejā, bibliotēkā kaut kas jauns, unikāls) – “Veļu taka Engurē”. Engures kultūras komanda sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Artistic” izveidoja gaismas taku, kur ikvienam bija iespēja mūsdienīgā gaisotnē iepazīt latviešu tautas tradīcijas par veļiem, kā arī dzirdēt dažādus mistiskus stāstus, kas norisinājušies tuvējā apkārtnē. Vides gaismu objekti, dažādas instalācijas un skaņas, ļāva baudīt meža burvību un piedzīvot elpu aizraujošas sajūtas.
 • Gada pasākums “ārpus rāmjiem” (speciāli radīta pasākuma vieta ārpus ierastās vides) – “Koncerts uz Kaņiera ezera saulrieta laikā”. Šī gada augustā notika pasākums “Koncerts uz Kaņiera ezera saulrieta laikā” – pirmo reizi Kaņiera ezerā notika pasākums uz ūdens, iespēja ikvienam izbaudīt vasaras vakaru un mūziku, būt vietā un laikā, kad romantika, ilgas, pārdomas un sapņi satikās.
 • Gada uzvara (par izcilību un ieguldījumu) – “Tukums UNESCO literatūras pilsēta”. Izvirzīta atsevišķa nominācija, kas tiek pasniegta par izcilību un ieguldījumu Latvijas literatūras jomā, ienesot Tukuma vārdu UNESCO Radošo pilsētu tīklā. Tas ir apliecinājums tam, ka latviešu valoda un kultūra ir dzīva, auglīga un pilna ar stāstiem, kas gaida, lai tos atklātu.
 • Gada notikums (pasākums ar vislielāko apmeklētāju skaitu) – “Rožu gaismas dārzs”. Izstāde pieprasījuma dēļ, tika pagarināta par trīs dienām, ar papildus koncertiem, kuros uzstājās vietējie mākslinieki. Tas bija neaizmirstams piedzīvojums, kas apvienoja ziedu, gaismas un mūzikas skaistumu. Izstādi apskatīja vairāk nekā 35 000 apmeklētāju. 
Lasīt visu ziņu galerija (15)

2023. gada Lielākie pasākumi Kandavā un pagastos

01.04.2023 - 31.12.2023

lielakie-pasakumi-kandava-un-pagastos-2023-1.jpg

2023. gada Lielākie pasākumi Kandavā un pagastos:


JANVĀRIS
13. janvārī Nacionālais teātris „Oligarhs”
21.janvārī Grāvelis un Bulis ar izrādi „Grabulis”
26. janvārī Kino pirmizrāde Kandavā „Nelūgtie viesi” 27.janvārī Deju skolas „Vecgada šovs”


FEBRUĀRIS
10.februārī šovs „Kandavnieks dzied maskā”
17.februārī izrāde bērniem (Teātris un Es)
24.februārī “All you need is love” Laimis Rācenājs un Vjačeslavs Mitrohins


MARTS
3.martā Valdis Atāls ar grupu koncertā „Elpo ar sirdi”
8.martā Sieviešu dienas pasākums ar Kaspars Markševica, Āra Ozola koncertu „Vai tu jūti mani, mīļā” + Andra Kalniņa izstādes „Es uzdrīkstos” atklāšana
11.martā korim sadraudzības pasākums
18.martā Valmieras teātra izrāde „Kad kalendārs sauc”
24.martā Cēres bērnu un jauniešu teātris „Pastarītis” 26. martā „Cāļu dziesmas Kandavā”


APRĪLIS
1.aprīlī Humora šovs „Kandava the best”
6.aprīlī  Cirks no Francijas „Apkārt zemeslodei”
9.aprīlī Jautrās Lieldienas Kandavā un Zaķu figūru festivāls
15.aprīlī Apvienības „Panna” izrāde "Garāža"
22.aprīliī Neona ballīte jauniešiem ar dziedātājas Grētas solokoncertu „Vēl ar vien man sapņos”
28. aprīlī Tukuma novada izglītības iestāžu un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivāls „Dedzi gaiši uguntiņa”


MAIJS
1.maijā Pavasara stādu tirgus Kandavā un Tūrisma sezonas atklāšana
3.maijā Tukuma novada izglītības iestāžu mūsdienu un citu deju žanru festivāls „Sadejojam Kandavā”
4.maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena Kandavā ar Imanta Ziedoņa jubilejas atzīmēšanu Raimonda Tiguļa koncertu
14.maijā Ģimenes diena Kandavā. Arņa Miltiņa ģimenes koncerts ar dziedošo Kandavas, Tukuma, Talsu bērnu piedalīšanos un Rīgas Vācu skolas un Kandavas Deju skolas koncertu un radošajām darbnīcām.
20.maijā Zantes pagasta un sporta svētki
21.maijā Teātra skates diena
25.maijā Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu 1.-4.klašu koru, tautasdeju kolektīvu koncerts un skolēnu un mācību uzņēmumu pasākums „Satiekamies Kandavā”
26.,27.maijā- KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI devīze-„Atslēdz Kurzemi” ar plašu kultūras programmu
26.maijā Jāņa Tabūna autorkoncerts, Dziedošo aktieru koncerts „Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”
27.maijā Intara Busuļa un Abonementa orķestra lielkoncerts un balle


JŪNIJS
3.jūnijā Cēres pagasta un sporta svētki
3.jūnijā
XIV Latvijas jauno vokālistu konkurss „Kandava uzdod toni 2023”
9.jūnijā Kandavas Deju skolas sezonas noslēguma koncerts
10.jūnijā grupas „RAXTU RAXTI” jubilejas koncerts
17.jūnijā Valdeķu ciematiņa svētki un Kandavas pagasta sporta svētki
22.jūnijā  Kandavas kultūras nama amatierteātra Līgo lielizrāde J.Jaunsudrabiņš "Jo pliks, jo traks" (režisors V.Šoriņš) un balle


JŪLIJS
7.jūlijā Jorans ar grupu un balle
15.jūlijā Grenču ciema un sporta svētki
15.-16.jūlijā Matkules pagasta un sporta svētki
17.-22.jūlijā Kandavas mākslas plenērs Abavas senlejas pļavās
21.jūlijā Radošā diena "Māksla ienāk Kandavā"
22.jūlijā grupas „OPUS PRO” solista ALEX piemiņas koncerts
29.jūlijā Muzikāli spraiga komēdija „Precies, māsiņ” un grupas „Credo” balle


AUGUSTS
5.augustā Vānes pagasta un sporta svētki
11.-13.augustā Gaisa balonu festivāls Kandavā ar kultūras programmu
11.augustā Dziedošo aktieru salidojuma koncerts „O, kādi zēni”
12.augustā Šlāgermūzikas svētki „Zelta sirdsdziesmas Kandavā”
14.-18.augustā meistarklašu nedēļa "UZSTARO Kandavā 2023"
26. augustā Grupas "OTRĀ PUSE" jubilejas koncerts ar dziedātāju Montu
26.augustā Zemītes pagasta un sporta svētki


SEPTEMBRIS
8.septembrī Dzejas dienas kopā ar Lauri Valteru
24.septembrī Miķeļtirgus Kandavā
30.septembrī Andra Baltača monoizrāde "Muzikants ir cilvēks"


OKTOBRIS
14.oktobrī Teātra ražas svētki Kandavā
19.oktobrī Apvienības "Teātris un Es" izrāde bērniem "Uzmanību, peles!"
21.oktobrī Vidējās paaudzes deju kolektīva „Ozolāji” jubilejas koncerts


NOVEMBRIS
4.novembrī II Latvijas mūsdienu radošais deju konkurss „Kandavas deju festivāls”
10.novembrī koncertšovs „Ar sirdi Kandavā un Latvijā”
11.novembrī Lāčplēša dienas gājiens un piemiņas pasākums Kandavā
18.novembrī Valsts svētku pasākums ar Jāņa Tabūna un Maijas Laukmanes jaundarbu Kandavai un balle


DECEMBRIS
1.decembrī Egles iedegšana Kandavā
3.decembrī 1.Adventes koncerts ar Pāvula Jurjāna mūzikas skolas dalību
10.decembrī 2.Advente VII Latvijas vokālistu ziemas dziesmu konkurss „Gaisamas dziesmas Kandavā 2023”
15.decembrī Kandavas Deju skolas Ziemassvētku koncerts
16.decembrī Ziemassvētku tirdziņš Kandavā un koncerts “Rock Xmas” 
17.decembrī 3.Advente Ziemassvētku lielizrāde „Sīkstulis”pirmizrāde
18.decembrī Lielizrāde „Sīkstulis”, režisors V.Šoriņš
26.decembrī Otrie Ziemassvētki Kandavā „Piedzīvo pasaku stāstus Kandavā” ar kultūras programmu
29.decembrī Vecgada Kandavas kultūras nama amatierkolektīvu koncerts un balle

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Foto konkurss “Tukuma novads bildēs”

27.10.2023 - 31.08.2024

3974646107345174220467769054548361171154284n.jpgAicinām Tukuma novada iedzīvotājus parādīt savus talantus fotomākslas jomā:

 • daloties ar savu prieku un redzējumu par Tukuma novada dabas skatiem dažādos gadalaikos,
 • sacenšoties par iespēju savu foto iekļaut 2025. gada kalendārā.


Foto konkursa norise: no 2023. gada 27. oktobra līdz 2024. gada 31. augustam.


Foto vari iesūtīt četrās kārtās, katras sezonas beigās, līdz:

- 2023. gada 30. novembrim,

- 2024. gada 29. februārim,

- 2024. gada 31. maijam,

- 2024. gada 31. augustam.


Foto sūti uz e-pastu: aiga.priede@tukums.lv ar norādi: “Foto konkursam “Tukuma novads bildēs””. E-pastā jāpievieno iesniedzēja vārds, uzvārds, vecums un foto nosaukums.

Viens autors visā konkursa norises laikā var iesniegt ne vairāk kā trīs foto.

Iesūtītos darbus izvērtēs pašvaldības izveidota vērtēšanas komisija. Pēc katras sezonas seši labākie darbi tiks publicēti Pašvaldības “Facebook” kontā un nodoti iedzīvotāju publiskai balsošanai. Pēc iedzīvotāju balsojuma katras sezonas trīs labākie darbi tiks iekļauti pašvaldības izdotajā 2025. gada kalendārā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti pašvaldības “Facebook” kontā un tīmekļvietnē www.tukums.lv katras sezonas beigās.

Kalendārā iekļauto foto autori pēc konkursa pēdējās kārtas saņems pašvaldības sarūpētas balvas.

Vairāk informācijas par foto konkursu skatīt nolikumā:

Foto konkursa "Tukuma novads bildēs" nolikums


Gaidīsim Tavu foto!

Afišā un rakstā iekļautas Andra Jermuta foto.

Lasīt visu ziņu

Ceļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”

28.11.2023 10:00 - 29.12.2023 - 16:00 kur : Kandavas kultūras nams

zinasreefkandava.jpgCeļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”

LIFE REEF projektā (turpmāk – projektā) ir izveidota ceļojoša fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”. Fotoizstāde piedāvā aplūkot Baltijas jūras dzīļu krāšņumu, tās augus un dzīvniekus.

Fotoizstādes “Baltijas dziļjūra” apmeklētājiem tiks piedāvāts atklāt dažādas lietas pārsteidzošajā Baltijas jūras pasaulē. Nav daudz cilvēku, kas savām acīm redzējuši šādu skatu Baltijas jūrā. Varbūt tikai jūras pētnieki un profesionāli nirēji. Izstādē aplūkojamas zemūdens skābekļa ražotājas sārtaļģes un ūdens dzidrības veicinātāji – gliemenes un jūraszīles. Ne mazāk interesanta jūras iemītniece ir Baltijas jūrā visbiežāk sastopamā medūza - ausainā aurēlija.

Teju nevienu vienaldzīgu neatstāj krāsainie taukzivs, jūras dzeloņgalves, plekstes un četrragu buļzivs portreti. Taukzivs un jūras dzeloņgalves nozveja zinātnisko pētījumu zvejas tīklos bija pārsteigums arī pašiem pētniekiem pirmajā teritoriju izpētes ekspedīcijā.

Fotoizstādes “Baltijas dziļjūra” iepazīstina arī ar svešzemju invazīvām sugām Ķīnas cimdiņkrabi un apaļo jūrasgrunduli, kā arī tā “uzkodu galdu” – laukakmeņus, kas apauguši ar Ziemeļu ēdamgliemenēm un jūraszīlēm.

Pārvalde LIFE REEF jeb “Jūras aizsargājamo biotopu izpēte un nepieciešamā aizsardzības stāvokļa noteikšana Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā” īsteno kā vadošais partneris sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu “BIOR” un Latvijas Hidroekoloģijas institūtu.

LIFE REEF projekta laikā Baltijas jūras akvatorijā plānots kartēt un izpētīt ES nozīmes īpaši aizsargājamos jūras biotopus Smilts sēkļi jūrā un Akmeņu sēkļi jūrā  4116 kvadrātkilometru platībā, kā arī izstrādāt zinātniski pamatotus ieteikumus piekrastes zvejas regulēšanai. Plašāka informācija par projektu pieejama interneta vietnē reef.daba.gov.lv.

Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikt īpašumus noformējumu konkursam “Ziemassvētku Smukums 2023”

29.11.2023 - 15.12.2023

smukums2022.jpgTurpinot aizsākto tradīciju, veicinot svētku noskaņas radīšanu Tukuma novadā, Tukuma novada pašvaldība izsludina Ziemassvētku noformējumu konkursu “Ziemassvētku Smukums 2023”.

Aicinām novada iedzīvotājus un iestādes piedalīties Ziemassvētku noformējuma veidošanā, veicinot aktīvu sadarbību un līdzdalību ziemas smukuma radīšanā un svētku svinēšanā pilsētās un pagastos.

Pieteikties konkursam var ikviens – izglītības iestādes, pakalpojumu, tirdzniecības, finanšu pakalpojumu un rūpniecības uzņēmumi, privātpersonas gan ar privātmāju un pagalmu noformējumiem, gan daudzdzīvokļu ēkās dzīvojošie ar rotātajiem balkoniem un lodžijām.

Savu un kaimiņa veikumu konkursam var pieteikt no 4. līdz 15.  decembrim:

 • aizpildot anketu (pieejama: https://ieej.lv/p2PCT);
 • zvanot katras attiecīgās pagasta pārvaldes, Kandavas pilsētas un pagastu apvienības vai Tukuma novada pašvaldības administrācijas klientu apkalpošanas centram Tukumā, (kontaktinformācija skatāma: www.tukums.lv sadaļā “Kontakti”).

Ziemassvētku rūķi pieteiktos objektus dosies lūkot no 18. decembra līdz 22. decembrim un vērtēs noformējuma atbilstību Ziemassvētku tematikai un noskaņai, kā arī objekta vizuālā koptēla kvalitāti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā.

Lai Ziemassvētku gaidīšanas prieks un sirsnība rod vietu arī jūsu sirdīs!

Konkursa nolikums

Lasīt visu ziņu

Kitijas Švīgeres gleznu izstāde "… bet, Tu atnāc!"

01.12.2023 - 31.01.2024 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kitija-muzeja-izstade.jpgNo 1. decembra līdz 31. janvārim  apskatāma Kitijas Švīgeres dzimšanas dienas gleznu izstāde "… bet, Tu atnāc!".

Izstādes atklāšana kopā ar mākslinieci 5. decembrī plkst. 16:00.

Lasīt visu ziņu

Izstāde “Zīles un rukši”

01.12.2023 - 01.02.2024 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

ekranuznemums-2023-11-22-105946.jpgNo 1. decembra līdz 1. februārim  apskatāma izstāde “Zīles un rukši”.

Lasīt visu ziņu

Nekustamā īpašuma - “Jaunžuburi”, Matkules pagastā, izsole

13.12.2023 13:00 - 12.01.2024

ipasuma-izsole.jpgTukuma novada pašvaldība rīko elektronisko izsoli nekustamajam īpašumam “Jaunžuburi”, Matkules pagastā, Tukuma novadā, kadastra numurs 9070 003 0079, sastāv no vienas neapbūvētas zemes vienības 7,24 ha platībā ar kadastra apzīmējumu 9070 003 0079.

Sākumcena – 41 200,00 euro, solis – 100,00 euro, nodrošinājuma maksa – 4 120,00 euro.

Izsolei pretendenti var reģistrēties no 13.12.2023. plkst.13:00 līdz 02.01.2024. plkst.23:59 https://izsoles.ta.gov.lv.

Izsole sākas 13.12.2023. plkst.13:00, noslēdzas 12.01.2024. plkst.13:00.

Nodrošinājums iemaksājams līdz 02.01.2024. attiecīgi Tukuma novada pašvaldības kontā un maksa par dalību izsolē Tiesu administrācijas kontā saskaņā ar elektronisko izsoļu vietnē reģistrētam lietotājam sagatavoto rēķinu.

Izsole norisinās https://izsoles.ta.gov.lv.

Informācija par izsoles norisi – tālr. +371 26603410, par nekustamo īpašumu – tālr. +371 28016651.

Izsoles uzvarētāja iemaksātais nodrošinājums tiek ieskaitīts pirkuma summā, bet izsoles dalībniekiem, kas izsolē neuzvarēja, tas tiek atmaksāts divu nedēļu laikā no izsoles noslēguma dienas. Nodrošinājums netiek atmaksāts nevienam no izsoles dalībniekiem, ja neviens no viņiem nav pārsolījis izsoles sākumcenu.

Informācija par Nekustamo īpašumu:

matkule-izsole.jpg

Izsoles noteikumi

Lasīt visu ziņu

Nekustamā īpašuma - Skolas ielā 9-11, Zantē, Zantes pagastā, trešā izsole

13.12.2023 13:00 - 12.01.2024

ipasuma-izsole.jpgTukuma novada pašvaldība rīko elektronisko izsoli nekustamajam īpašumam – dzīvokļa īpašums Skolas ielā 9-11, Zantē, Zantes pagastā, Tukuma novadā, kadastra numurs 9092 900 0060, sastāv no dzīvokļa Nr. 11– 85,1 m2 platībā, kopīpašuma 851/13721 domājamās daļas no būves (kadastra apzīmējums 9092 003 0136 001), kopīpašuma 851/13721 domājamās daļas no zemes (kadastra apzīmējums 9092 003 0136).

Sākumcena – 3 100,00 euro, solis – 25,00 euro, nodrošinājuma maksa – 310,00 euro.

Izsolei pretendenti var reģistrēties no 13.12.2023. plkst.13:00 līdz 02.01.2024. plkst.23:59 https://izsoles.ta.gov.lv. Izsole sākas 13.12.2023. plkst.13:00, noslēdzas 12.01.2024. plkst.13:00.  Nodrošinājums iemaksājams līdz 02.01.2024. attiecīgi Tukuma novada pašvaldības kontā un maksa par dalību izsolē Tiesu administrācijas kontā saskaņā ar elektronisko izsoļu vietnē reģistrētam lietotājam sagatavoto rēķinu.

Izsole norisinās https://izsoles.ta.gov.lv. Informācija par izsoles norisi – tālr. +371 26603410, par nekustamo īpašumu – tālr. +371 29165796.

Izsoles uzvarētāja iemaksātais nodrošinājums tiek ieskaitīts pirkuma summā, bet izsoles dalībniekiem, kas izsolē neuzvarēja, tas tiek atmaksāts divu nedēļu laikā no izsoles noslēguma dienas. Nodrošinājums netiek atmaksāts nevienam no izsoles dalībniekiem, ja neviens no viņiem nav pārsolījis izsoles sākumcenu.

Informācija par Nekustamo īpašumu:

zante-izsole.jpg

Izsoles noteikumi

Lasīt visu ziņu
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top