Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

“Tehnikas diena” Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

21.04.2022 09:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

tehnikas-dienaisa-programma.jpgKandavas Lauksaimniecības tehnikums ar traktortehnikas tirgotāja “Valtek” atbalstu 21. aprīlī Kandavā rīko pasākumu “Tehnikas diena”. Visas dienas garumā auto poligonā notiks meistarības sacensības tehnikuma komandu starpā, 9. klašu absolventi varēs piedalīties Atvērto durvju dienās, kā arī būs ekskluzīva iespēja lauksaimniekiem un lauksaimniecības uzņēmumu darbiniekiem iepazīt dažādus jaunumus no “Valtra” un “Fendt”, saņemt konsultācijas par finansējuma un projektu piesaistes iespējām savu ieceru īstenošanai.

Pirms “Tehnikas dienas” oficiālās atklāšanas no tehnikuma auto stāvvietas (Valteru 6) līdz pat auto poligonam būs iespēja vērot traktortehnikas parādi. Priekšgalā būs redzama SIA “Valtek” sagādāta lauksaimniecības tehnika, tikko tehnikuma praktiskajām apmācībām iegādātais “Valtra” traktors, kā arī gājienā dosies Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Saulaines un Cīravas teritoriālo struktūrvienību “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķu” un “Smago spēkratu mehāniķu” specialitāšu jaunieši (par īpaši atraktīvu pieeju komandas noformējumā, būs iespēja saņemt papildus punktus).

Pēc pulcēšanās tehnikuma poligonā un “Tehnikas dienas” atklāšanas audzēkņu komandas sacentīsies meistarībās dažādās disciplīnās – aršanā, atslēdzniecībā, montāžā, demontāžā, veiklības un meistarības braucienos (ar traktoru, traktora piekabi un velosipēdu), tiks pārbaudīta arī erudīcija dažādos ar lauksaimniecību un mācībām saistītos jautājumos, bet noslēgumā – jautrības stafete.

“Tehnikas dienas” ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma durvis būs plaši atvērtas tiem jauniešiem, kuri interesējas par izglītības iespējām specialitātēs “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”, “Smago spēkratu mehāniķis” un “Augkopības tehniķis”. Interesenti varēs klātienē apskatīt mācību laboratoriju un tehnikuma apkārti un pēc tam līdzdarboties “Tehnikas dienās”.

Pasākumu, pateicoties lauksaimniecības tehnikas tirgotājam SIA “Valtek” būs iespēja izmēģināt jaunākās “Valtra” un “Fendt” traktoru tehnoloģijas, būs pieejama jaudas stenda demonstrācija un citi pārsteigumi. Papildus pievienoto vērtību šim pasākumam dos sadarbības partneri “Luminor”, “OP Finance”, “Altum”, Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība, sniedzot aktuālāko informāciju par finansējuma un projektu iespējām Jūsu ieceru realizēšanai.

Gaidām lauksaimniekus, saimniecību darbiniekus un ģimenes, lai aprunātos, vērotu jauniešus darbībā un labi pavadītu laiku!

Uz tikšanos 21. aprīlī no plkst. 9.00 Kandavā, Valteru ielā 6!

tehnikas-dienaafisa.jpg 

Īsumā par mums:

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir mūsdienīga profesionālās vidējās izglītības iestāde, kur pēc 9. klases vari iegūt ne tikai vidējo izglītību, bet arī profesiju.

2022./2023. mācību gadā uzņemsim 9. klašu absolventus šādās specialitātēs:

Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis (Kandavā, Saulainē, Cīravā); Smago spēkratu mehāniķis (Kandavā); Mašīnbūves tehniķis (Kandavā); Augkopības tehniķis (Kandavā); Mazumtirdzniecības komercdarbinieks (Kandavā); Elektrotehniķis (Kandavā); Automehāniķis (Kandavā); Datorsistēmu tehniķis (Saulainē); Pavārs (Kandavā, Saulainē, Cīravā); Viesmīlības pakalpojumu speciālists (Saulainē);Programmas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Cīravā: Pavāra palīgs, Kokapstrādes iekārtu operators.

Atkarībā no sekmēm, jaunieši saņem ikmēneša stipendiju līdz 150 eiro apmērā. Pieejamas atjaunotas kopmītņu ēkas, modernizēta bibliotēka, aktu zāle, sporta zāle un stadions ar tam piederošiem sporta spēļu laukumiem, peldbaseinu, auto poligons, traktormācības poligons, ērti pieejams starppilsētu sabiedriskais transports.

Uzzini vairāk kandavastehnikums.lv, seko mums sociālās saziņas vietnēs Facebook, Instagram, TikTok un Youtube platformā.

Lasīt visu ziņu

Kā pelnīt ar savu hobiju?

21.04.2022 16:00 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

inline.jpgNezini ko vēlies darīt dzīvē? Tad tiekamies pasākumā, lai uzzinātu, kā pelnīt ar savu hobiju un kā realizēt mērķus ar "4 Mērķu Principiem".

Par to, kā pelnīt ar savu hobiju pastāstīs uzņēmējs un psihologs Āris Birze, kurš vairākus hobijus pārvērtis peļņas avotā.
Kopā strādāsim pie Tavu mērķu sastādīšanas un diskutēsim ar citiem jomas speciālistiem.
Programmā:
Motivējoša tikšanās ar uzņēmēju.
1. Par līderi piedzimst vai izaug?
2. Kā definēt savus mērķus un tos sasniegt?
3. Kā sākt pelnīt ar savu hobiju? 
4. Kā panākt, lai citi Tev grib palīdzēt?

Tiekamies:
Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "Nagla"
Sākums 16:00
Līdz 19:00

Pasākums ir bez maksas! 
Pieteikties pie SPIIKIIZI vai centrā "Nagla" vai aizpildot anketu ej.uz/aizpildianketu

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Tukuma novada čempionāts basketbolā: Kandava pret Jaunpils

21.04.2022 19:30 - 21:00 kur : Kandavas sporta halle

img0938.jpg21.aprīlī Kandavā tika aizvadīta pusfināla 1.spēle Tukuma novada basketbola čempionātā, kur tikās Kandava un Jaunpils.

Taisnības labad jāpiezīmē, ka Jaunpils komanda nebija nebūt labākajā sastāvā, kas ir saistīts ar BK Jaunpils izslēgšanas spēlēm Reģionālajā basketbola līgā.

Tomēr nedrīkst nenovērtēt Kandavas komandas noskaņojumu – pretinieki tika pārspēti visai iespaidīgi!

Kandava – Jaunpils 131:52. 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Jauna pastāvīga izstāde "Kandava - vārti uz Kurzemes Šveici" Kārļa Veinberga fotogrāfijās

10.06.2021 - 30.09.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

kandava_varti_uz_kurzemes_sveici.jpg

Fotogrāfiem, ceļotājiem un Kandavas patriotiem iesakām iedziļināties, pirms 140 gadiem dzimušā Kārļa Ādolfa Veinberga (turpmāk tekstā – K.Veinbergs) (1881 – 1949), ievērojama 20. gadsimta pirmās puses skolotāja, botāniķa, ceļojuma apraksta “Vadonis pa Kurzemes Šveici” (1924) autora un izcila fotogrāfa fotogrāfijās. Fotogrāfa K. Veinberga skatu kartes un stikla fotoplates ir vienas no Kandavas novada muzeja krājuma unikālajām lietām, tajās fiksēta Kandava un tās apkārtne gandrīz pirms 100 gadiem. Liela daļa no fotogrāfijām plašākai sabiedrībai apskatei nav bijusi pieejama. 2020. gadā tika veikta 30 stikla fotoplašu digitālā retuša, putekļu un skrāpējumu noņemšanu, bojāto vai zudušo attēla daļu atjaunošana.


Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ildzes Oses gleznu izstāde "Mūžīgais pavasaris"

12.02.2022 - 30.04.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

120230042022muzigais-pavasarisildze-osekandavas-muzejs.jpgIldzes Oses jaunākā izstāde "Mūžīgais pavasaris" turpina risināt māksliniecei tuvās dabas tēmas - ziedi, dzīvnieki, putni. To pētnieciskie tuvplāni apvienojumā ar grafikas elementiem veido darbus, kas ir meklējumi hiperreālisma un maģiskā reālisma glezniecībā.
Ziedi Ildzes gleznās ir vienmēr, gluži kā pavasaris, kas nekad nebeidzas. Mākslinieceipersonālizstādes ir bijušas ne tikai Latvijā, bet arī Šveicē un Spānijā. 2020. un 2021. gadā Ildze Ose ar panākumiem ir piedalījusies izstādē "Furniture&Dising Isle" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Viņasdarbi glabājas privātkolekcijās Austrālijā, Austrijā, Francijā, Vācijā, Nīderlandē. Norvēģijā, Šveicē, Anglijā, Amerikā un Taivānā. Kandavas novadpētniecības muzeju Ildzes darbi rotās no 12. februāra līdz 30.aprīlim.

Lasīt visu ziņu

Latvijas - Ukrainas sadraudzības turnīrs galda tenisā

04.04.2022 - 30.04.2022

yellow-blue-colourful-shapes-and-scribbles-emergency-contact-information-peace-instagram-story-2.jpgDatums un laiks tiks paziņots pēc dalībnieku pieteikšanās. Pieteikšanās pa tālr. 27046099!

Латвийско-украинский турнир дружбы по настольному теннису!

Дата и время будут объявлены после подачи заявок участников.Подать заявку 27046099.


 Lasīt visu ziņu 

Konkurss "Elektronisko cigarešu kaitīgums"

08.04.2022 - 29.04.2022

anti--reklama-1.jpgKonkursa “Elektronisko cigarešu kaitīgums”

Dalībnieki un pieteikšanās kārtība:

 1. Konkursā var piedalīties Latvijas Republikā dzīvojošs jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.
 2. Jauniešu video un/vai afišas tiek iesniegtas līdz 2022.gada 29.aprīlim (ieskaitot). Jāiesniedz elektroniski, sūtot uz jcnagla@inbox.lv vai mūsu sociālajos tīklos.

Uzdevumi:

 1. Dalībniekiem atbilstoši konkursa nosaukumam “Elektronisko cigarešu kaitīgums” jāsagatavo video līdz 3 minūtēm, lai informētu citus jauniešus par to kaitīgumu. Ja nevēlaties filmēt video, tad ir iespēja izveidot afišu.
 2. Video filmēšanā, pēc brīvas izvēles, var izmantot jebkuru aktuālu informāciju par elektroniskajām cigaretēm un jebkādus materiālus. 

Vērtēšana un apbalvošana:

 1. Konkursa dalībnieku iesūtītie materiāli tiks vērtēti  Bērnu tiesību aizsardzības grupas dalībnieku sanāksmē, kura notiks 10.maijā.
 2. Visi konkursa dalībnieki saņems piemiņas balvas, kā arī 1.,2., un 3.vietas ieguvēji saņems balvas no kafejnīcas “Pie Kristapa”. 

Vairāk lasi nolikumā Lasīt visu ziņu galerija (2)

Aicinām piedalīties foto konkursā “Diennakts garumā”

11.04.2022 - 31.05.2022

fotokonkurss-diennakts-garuma.jpgAicinām ikvienu, kuram patīk fotografēt, ar savām skaistākajām fotogrāfijām, kas tapušas Kandavā un Cēres, Kandavas, Matkules, Vānes, Zantes un Zemītes pagastos, piedalīties fotokonkursā “Diennakts garumā”!

Galvenais konkursa noteikums- autoram jāuzņem 4 fotogrāfijas, kurās fotografēts viens un tas pats objekts (vai ainava/ cilvēks) pēc iespējas no viena skatu punkta, bet atšķirīgā diennakts laikā vai dažādos laika apstākļos.

Viens no galvenajiem fotogrāfiju vērtēšanas kritērijiem būs visu 4 pieteikuma fotogrāfiju identiskais rakurss (precizitāte, cik vienādi fotografētais objekts/ainava/cilvēks) attēlots visās četrās fotogrāfijās.

Konkursā var piedalīties jebkura persona neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām fotografēšanas iemaņām.

Pieteikumu, kas sastāv no četrām fotogrāfijām digitālā formā un pieteikuma anketas iesniedz elektroniski uz e-pastu apvieniba@kandava.lv, ar norādi “Fotokonkursam” vai personīgi Kandavas un pagastu apvienībā, Dārza ielā 6, Kandava, 202.kabinetā. Viens autors drīkst iesniegt ne vairāk kā divus pieteikumus, kur katrs sastāv no 4 fotogrāfijām.

 

Konkursa norises laiks – no 11.aprīļa līdz 31.maijam.

Informācija par konkursa norisi un pieteikumu iesniegšanu, rakstot uz e-pastu liga.supstika@tukums.lv

Konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Lasīt visu ziņu

"Lai pērles un dimanti mirdz"

14.04.2022 - 27.06.2022 kur : Kandavas novadpētniecības muzejs

rotuizstadeafisa1.jpgNo 14. aprīļa līdz 27. jūnijam Kandavas muzejā apskatāma rotu izstāde "Lai pērles un dimanti mirdz".

Lasīt visu ziņu

Nekustamā īpašuma - Vidzemes iela 1, Kandavā izsole

14.04.2022 13:00 - 04.05.2022 - 23:55

izsoles.jpgTukuma novada pašvaldība rīko elektronisko izsoli nekustamajam īpašumam Vidzemes ielā 1, Kandavā, Tukuma novadā, kadastra Nr. 9011 001 0426, kas sastāv no neapbūvētas zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 9011 001 0426 0,1200 ha platībā.

Sākumcena - 5000 euro, solis – 100 euro, nodrošinājuma maksa – 500 euro.

Izsolei pretendenti var reģistrēties no 14.04.2022 plkst.13:00 līdz 04.05.2022. plkst.23:59 https://izsoles.ta.gov.lv.

Izsole sākas 14.04.2022 plkst.13:00, noslēdzas 16.05.2022. plkst.13:00.

Samaksa par pirkumu – pēc pašvaldības paziņojuma saņemšanas līdz 16.06.2022.

Drošības nauda iemaksājam attiecīgi Tukuma novada pašvaldības un Tiesu administrācijas kontā saskaņā ar elektronisko izsoļu vietnē reģistrētam lietotājam sagatavoto rēķinu.

Izsole norisinās https://izsoles.ta.gov.lv.

Informācija par izsoles norisi – tālr. 27844643, par nekustamo īpašumu – tālr. 28016651. Izsoles noteikumi

Lasīt visu ziņu
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top