Pāriet uz lapas karti

Aktualitātes

Kā pavadīt Lieldienas Kandavas novadā?

03.04.2021

3.jpg

 • Krāsot Lieldienu olas, meklēt tās kopā ar bērniem un kārtīgi izšūpoties.
 • Apciemot Zaķu festivāla garaušus Kandavas pilsētā (Promenādē, skvēriņā pie Bruņinieku pilskalna u.c), kā arī paviesoties pie zaķiem Kandavas novada pagastos.
 •  Nobalsot par savu Kandavas zaķi favorītu. Balsošana notiek līdz Facebookā  līdz 3.aprīļa plkst. 23.59. Lai nobalsotu, nospied “PATĪK” jeb “LIKE” pie tā zaķa bildes, kuram tavuprāt būtu jāuzvar zaķu festivālā. Balsot vari šeit: https://www.facebook.com/zakufestivals
 • Izstaigāt Putnu taku Kandavas pilsētā (atrodi 20 putnu būrus, ja līdzi ir mobilais tālrunis, tad noskenējot QR kodus, iespējams noklausīties putnu dziesmas). 
 • Piedalīties attālinātajās piedzīvojumu sacensībās komandām Kandavas Lieldienu balva (līdz 12.aprīlim) uz 8 no 20 dekoratīvajiem putnu būriem redzami kodi, kurus pareizi ierakstot tabulā iegūsiet koordinātes. Deviņās vietās (pie būriem un atslēgas) jāuzņem 9 pašbildes (selfiji).
 • Uzkāpt 5 Kandavas pakalnos: Ozolāju kalnā, Bruņinieku pilskalnā, Vējspārnā, Pūzurkalnā un pilsētkalnā  (4. un 5. aprīlī – veiksminieki var tikt pie balviņām).
 • Izmēģināt jauno Kandavas virvju trasi (Teriņu ielā 2). Trases izmantošana ir bez maksas. Trase vairāk piemērota bērniem. Bērniem līdz 7 gadu vecumam - nepieciešama vecāku vai citu pieaugušo atbalsts un palīdzība.
 • Izbraukt ar rodeļiem vai bagijiem atpūtas bāzē “Zviedru cepure” (Piltiņi, Matkules pagasts, mob.: 26405405). Darba laiks 3. un 4. aprīlī no plkst. 12:00 – 17:00.
 • Doties izjādē ar zirgiem. Stallis “Ivetas zirgi” Valdeķi, Kandavas pagasts, 6 km no Kandavas. Saimniece Iveta Pāža mob.: 29186169. Izjādes Lieldienās no plkst. 14:00.
 • Apskatīt krokusu stādījumus Cēres pagasta “Kangaros”. Saimniece Antra Gaisa pirms vairākiem gadiem iestādīja 10 000 krokusu. Katru pavasari krokusi priecē saimnieci un viesus. Lūgums apmeklējumu iepriekš saskaņot, zvanot pa tālruni: 29416000.
 • Izstaigāt kādu no dabas takām (Čužu purva taku, Imulas takas, Zirgu taku, Mīlestības taku u.c.).

Saulainus, priekpilnus, ģimeniskus un jaukus svētkus!

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Krokusu paradīze Kandavas novada "Kangaros".

01.04.2021

166383272_2942743026010705_9209497575387192815_n.jpgFantastiski zied krokusi Kandavas novada Cēres pagasta "Kangaros". 

Ja vēlies baudīt šo skaistumu, tad brauc ciemos! Lūgums iepriekš piezvanīt! Saimniece Antra Gaisa mob.: 29416000. 

Apmeklējuma laikā ievērosim valstī noteiktos ierobežojumus!

https://www.facebook.com/kangari.lv

http://visitkandava.lv/razots_...

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Uzkāp Kandavas piecos kalnos un atrodi pārsteiguma balvu! 04.04.2021. - 05.04.2021.

01.04.2021

uzkap_kandavas_piecos_kalnos_un_atrodi_parsteiguma_balvu.jpgLieldienās – Kandavas iedzīvotājiem un viesiem, iespēja iepazīt Kandavas 5 kalnus, kuros ir norādīti sākuma un finiša punkti. Katra kalna posmā tiks izvietotas 10 pārsteiguma balviņas. Būsim godīgi un katrā posmā drīkst paņemt 1 balviņu, balvu skaits ierobežots.  Būsim priecīgi, ja atsūtīsi mums kādu foto uz e-pastu sports@kandava.lv  Papildu pārsteiguma balvu var iegūt izejot visus piecus maršrutus, un atsūtot uz e-pastu ekrānšāviņu, kurā redzams maršruta sākums un finišs, kā arī noietā distance no starta līdz finiša punktam.

Aicinām piedaloties aktivitātē ievērot valstī noteiktos ierobežojumus!

Pārsteiguma balvas maršrutos iespējams sākt meklēt svētdien, 04.04.2021., no plkst. 11:00!

Pirmā distance „ Ozolāju kalns”. Starts Kūrorta iela (pie auto servisa) – caur Brīvdabas estrādi „Ozolāji”, finišs -  Zīļu iela (pie Ozolāju estrādes ieejas vārtiem).

Otrā distance „ Bruņinieku pilskalns”. Starts Abavas iela (pie strūklakas) – caur pilskalnu pa trepēm, finišs Dārza ielā (pie Kandavas novada Domes).

Trešā distance „ Vējspārns”. Starts no Abavas iela (kur sākas bruģis), finišs Lielā iela (pie Katoļu baznīcas).

Lasīt visu ziņu

Kandavas zaķu festivāla skatītāju balsojums ir sācies!

facebook_balsojums_zakiem.jpgKonkursam "Lieldienu Zaķu figūras" pieteiktas desmit zaķu figūras. Kurš garausis ir Tavs favorīts?

Balsošana notiek konkursa Facebook kontā- nospied "PATĪK" jeb "LIKE" pie tā zaķa fotogrāfijas, kuram, tavuprāt, būtu jāuzvar zaķu festivālā!

Balso šeit: https://www.facebook.com/zakuf...

Facebook balsošana noslēgsies 3.aprīlī plkst. 23:59.

 facebook_balsojums_zakiem.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 5.jpg 4.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

Roadgames spēle tagad arī KANDAVĀ!

og.jpg

Roadgames ir plaša mēroga orientēšanās spēle pasaules izzināšanas entuziastiem, reālā vidē ar viedtālruņa lietotnes palīdzību. Tajā ir dažādu veidu un grūtības pakāpes – lietotnes kartē atzīmēto dārgumu vākšana; dabas, mākslas, arhitektūras un citu objektu atpazīšana reālajā vidē pēc fotogrāfijas; kartē slēpto punktu meklēšana un citi. Katru reizi spēles lietotne tiek papildināta ar jaunām iespējām, šoreiz tā ir paplašinātā realitāte (augmented reality), kas ļauj spēles elementus ieraudzīt apkārtējā vidē, izmantojot telefona kameru.

Dari to viens vai pavadi aizraujošu dienu kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni, iepazīstot senatnīgo Kandavu jeb Kurzemes Šveici. Sajūti piedzīvojumu garšu, atklāj skaistākās pilsētas vietas, uzzini interesantus faktus un baudi brīnišķīgu dienu! Spēle palīdzēs ieraudzīt Kandavu no neierasta skatu punkta. Izveicība, ass prāts un piedzīvojumu gars palīdzēs tikt galā ar spēles uzdevumiem.

Kas jādara:

Lejupielādē lietotni Roadgames ➟ Ievadi spēles kodu: KANDAVA ➟ Iepazīsties ar noteikumiem ➟  Dodies piedzīvojumā

Vairāk par Roadgames: https://www.roadgames.lv/lv

Atpūtas bāzei “Zviedru cepure” šogad jau 21. darba sezona

26.03.2021

Zviedru cepure, atpūtas centrs

http___kandava_lv_dati_kandava_dizeni_kandavas_novada_2018_matkule_dsc_0474.jpgKā katru gadu, arī šogad atpūtas bāze “Zviedru cepure” Lieldienās atsāk darbību- šogad tiks svinēta jau 21. darba sezona. Aicinām pavadīt aktīvas Lieldienu brīvdienas svaigā gaisā, baudot nobraucienus rodeļu trasē, dodoties izbraucienos ar bagijiem, izbaudot dabas skatus garākā vai īsākā pastaigu takā, vai atpūšoties kādā no sešām labiekārtotām kempinga mājiņām. Strādājam jau 27.,28.martā un 1.,2.,3.,4. aprīlī no plkst.12:00 - 17:00.

Lai apciemojot “Zviedru cepuri” ikviens justos droši, atpūtas bāzē ieviesti sekojoši drošības pasākumi Covid-19 pandēmijas ierobežošanai:

-Rodeļu trasē var atrasties viena mājsaimniecība. Pērkot biļeti, saņemsiet numuriņu, kas nodrošinās rindas kārtību. Kamēr gaidīsiet savu kārtu uz nobraucieniem rodeļu trasē, aicinām doties pastaigā svaigā gaisā.

- Aicinām ievērot 2 m distanci starp cilvēkiem un valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, lūgums sekot norādēm, ieejot kafejnīcā un labierīcībās.

http___kandava_lv_dati_kandava_dizeni_kandavas_novada_2018_matkule_dsc_0449.jpg- Atpūtas bāzē būs iespēja iegādāties kafiju, tēju un ātrās uzkodas. Tās tiks izsniegtas līdzņemšanai un būs baudāmas tikai ārpus telpām. (Ja valdība pieņems lēmumu par āra kafe, varēsiet maltīti baudīt pie āra galdiņiem).

Jaunumi bagiju trasē! Esam saņēmuši DIVUS JAUNUS BAGIJUS, kas nodrošinās vēl brīvāku pieeju atrakcijai. Lietojiet ķiveres un drošības jostas un priecājaties par bērnu spējām trasē, vai pavadiet savas atvases braucienā.

Arī šogad strādās kempings ar sešām mājiņām, kuras iespējams izīrēt ģimenei, lai atpūstos no pilsētas dzīvokļa saspiestības.

Lasīt visu ziņu

Atpūtas bāze “Zviedru Cepure” un kafejnīca “Pie Kristapa” saņem “Gājējam draudzīgs” zīmi

12.03.2021

hiker_friendly_logo_lv_1.jpgŠī gada februārī  par gājējiem draudzīgiem atzīti un īpašu zīmi saņēmuši 25 tūrisma pakalpojumu sniedzēji Kurzemē, tādējādi apliecinot, ka piedāvā īpaši kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, lai pārgājiena pieredzi padarītu pēc iespējas pozitīvāku. Kandavas novadā par kājāmgājējiem draudzīgiem atzīti atpūtas bāze “Zviedru Cepure” un kafejnīca “Pie Kristapa”. Īpašā zīme “Gājējam draudzīgs”, kas radīta 2020. gadā, kopumā līdz šim piešķirta 104 tūrisma jomas uzņēmumiem visā Latvijā.

“Došanās pārgājienos ir lielisks veids, kā iepazīt Latviju, tās dabu un cilvēkus. Aicinām pārgājienu cienītājus jau šajā pavasarī baudīt aktīvas brīvdienas garās distances pārgājienu maršrutos “Mežtaka” un “Jūrtakā”, kā arī citos pārgājienu maršrutos Kurzemē, izmantojot kājāmgājējiem draudzīgo uzņēmumu pakalpojumus. Zīme “Gājējam draudzīgs” pārgājienu cienītājiem būs viens no nozīmīgākajām norādēm pakalpojumu sniedzēju izvēlē, jo apliecina uzņēmuma rūpes un izpratni par savu klientu vajadzībām,” stāsta Aija Neilande, Kurzemes plānošanas reģiona “Pārgājiena projekta” koordinatore.

Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly zīme tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs. Tā parāda, ka uzņēmējs zina un respektē kājāmgājēju vajadzības. Ar to saprotot, ka uzņēmējs piedāvā īpaši kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, piemēram: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, agrās brokastis, pusdienas  līdzņemšanai, elektroierīču uzlādi, iespēju izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu tik svarīgos pakalpojumus kājāmgājējiem. Šo zīmi var saņemt jebkurš pakalpojumu sniedzējs visās trijās Baltijas valstīs, kas vēlas piedāvāt kājāmgājējiem nepieciešamos pakalpojumus – ne tikai naktsmītnes, bet arī, piemēram, kafejnīcas, krodziņi un restorāni, tūrisma informācijas centri, degvielas uzpildes stacijas, veikali u.tml.

Lasīt visu ziņu
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top