Pāriet uz lapas karti

Kandavas vīna nams, SIA

Ūdens iela 2, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120

Juridiskais nosaukums : Kandavas vīna nams, SIA
Reģistrācijas numurs : 40203423590
Juridiskā adrese : "Kaimiņi", Kandavas pagasts, Tukuma novads, LV-3120

Pērle Kandavas vecpilsētā, kur nobaudīt un iegādāties Latvijā darinātus vīnus un citas vietējās delikateses.

Kandavas vīna nams aicina jūs atklāt jaunu piedzīvojumu, savienojot kvalitatīvus Latvijā ražotus vīnus ar izcilām un rūpīgi sagatavotām mājražotāju delikatesēm, radot neaizmirstamu garšu ceļojumu. Kandavas vīna nams piedāvā Degustāciju piedzīvojumu "Kandavas garšu ceļojums", kurā ir iespēja nogaršot SIA Kandavas Vīna nams un SIA Kaimiņmuiža radītos dzērienus, kā arī Kandavas apkaimes mājražotāju darinātas delikateses, kas apvienotas īpašā, rūpīgi izmeklētā Degustāciju ēdienkartē. Piedāvājums grupām no 10 personām. Informācija un pieteikšanās mob.: 26593861.

Gaumīgā degustācija notiek vairākās kārtās. Katra no tām ir kā iepazīšanās ne vien ar atšķirīgiem ēdieniem, bet arī ar mājražotājiem un viņu radīto produkciju. Iepazīties iespējams gan ar zemnieku saimniecības "Birznieki" kazas sieriem, gan ar īpaši apmīļoto maizi, ko cep "Meža maize" saimniece, gan ar mājražotāja "Delles" pastētēm, smēriņiem un gaļas produkciju, gan arī ar radošajā mājā "Smilgāji" radīto maizi un kulinārijas izstrādājumiem. Klāt katrai ēdiena kārtai tiek pasniegts kāds no "Kandavas vīna nama" vīniem.

Šī degustācija ir īpaša bauda visām maņām Kurzemes Šveicē - Kandavas vecpilsētā, kas patiesi būs īpašs notikums draugu kompānijām, draudzīgam kolēģu bariņam vai plašākam ģimenes lokam, kas katram degustācijas dalībniekam ļaus justies kā svētkos.

Darba laiks ir mainīgs, labāk iepriekš piezvanīt.
Darba laiks nesezonā sestdienās: 12:00-20:00.
Vīnu, kafiju, desertus var baudīt uz vietas ''Vīna namā''. Šeit var iegādāties "Kaimiņmuižas" vīnus, sidrus, grappitu, limonādi.

Tiek rīkoti arī dažādi tematiskie vakari - koncerti, kino seansi, stāstu vakari utt.

Kandavas Vīna nams tapis 2022. gada nogalē.

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top