Pāriet uz lapas karti

Diskgolfs

Pūzurgravas iela 2, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120

Esi aktīvs? Sportisks? Vai Tev vienkārši patīk labi pavadīt laiku, kopā ar ģimeni vai draugiem. Tad tas noteikti ir domāts Tev! Kandavas Pūzurgravas teritorijā ir pieejams DISKU GOLFS.

Disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas bieži tiek salīdzināta ar frisbiju, bet patiesībā šī spēle ir ļoti līdzīga golfam. Golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē, savukārt disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest disku grozā.

Disku golfu var spēlēt jebkurā gadalaikā. Disku golfa spēlē nav vecuma ierobežojuma, var spēlēt, gan jauns, gan vecs, kā arī īpašai fiziskajai sagatavotībai šajā spēlē nav nekādas nozīmes. Disku golfā, izmantotie diski dalās trīs kategorijās – tālie (tie paredzēti vistālākajiem metieniem, lidošanas īpatnības ļauj šādu disku raidīt pa liektu trajektoriju), vidējie (lidojums ir taisnāks, kas ļauj šādu disku lietot šaurākās vietās), tuvie (vistaisnākais lidojums, bet distance – mazāka). Galvenais spēles uzdevums ir iemest disku grozā. Spēlētājs met savu disku uz priekšu, bet metienam priekšā var gadīties šķēršļi, krūmi, koki, pauguri. Tas padara spēli daudz interesantāku un aizraujošāku. Galvenais ir ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu trāpīt disku grozā. Viens spēles aplis ir 9 grozi aptuvenais spēles laiks ir 30 min -1 stunda.

Disku golfs ir pieejams BEZMAKSAS.

Šķīvīši netiek nodrošināti.

dsc_0011.jpg 4.jpg dsc_0010.jpg dsc_0018.jpg dsc_0030.jpg
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top