Pāriet uz lapas karti

Zante

Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads, Latvija

Enduro svētki Zantē 2022

06.08.2022 - 07.08.2022 kur : Zante

060807082022motopasakumszante.jpgŠogad enduro sportistus aicinām uz dubultpasākumu - Enduro Ralliju un Enduro vienā nedēļas nogalē!
Reģistrācija tiks atvērta 15. jūnijā
6diena - 6. augusts - Enduro Rallija II posms
7diena - 7. augusts - LČ Enduro IV posms
Papildus informāciju meklē mūsu mājas lapā sadaļā Pasākumi: https://appasaule.lv/enduro-svetki-zante-2022/
Sekojiet informācijai.

https://www.facebook.com/apPas...

Zante, Latvia
56,833300, 22,733300

zante-enduro.jpg

Lasīt visu ziņu

ZANTES PAGASTA SVĒTKI 2022 "ORANŽAIS BRĪDINĀJUMS"

21.05.2022 kur : Zantes kultūras nams, Zante

9z_0.jpgNeskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, pārplānojot svētku norisi no sporta laukuma uz Zantes pamatskolas telpām un skolas parku, 21.maijā Zantes pagasta svētki tomēr notika un izdevās pat labāk nekā cerēts. Šogad  par svētku tēmu tika izvēlēta oranžā krāsa, kas ir laimes un prieka krāsa, tā rada vēlmi darboties, ieinteresē atklāt kaut ko jaunu un piedzīvot ko nebijušu. Pēc divu gadu pasākumu pārtraukuma svētki un pozitīvas emocijas ir tieši tas, kas mums nepieciešams, tāpēc, neskatoties ne uz ko, zantenieki bija priecīgi, ka svētki varēja notikt.            

Ar skanīgām dziesmām svētku rītu ieskandināja Adriāna Mušketova, Rūdis Ronis, Markuss Mušketovs un Artūrs Šteins (skolotāja Kristīne Elksnīte),  un ar atraktīvām dejām Sendijas Keitas Stolas vadībā priecēja mūsu bērni un jaunieši.

Svētkus atklāja Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis. Sveicienus svētkos zanteniekiem bija atvedis Kandavas un pagastu apvienības vadītājs Jānis Mazitāns, Kandavas Kultūras un sporta centra vadītāja Iveta Grunte un vakarā zanteniekus sveica Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece Inga Priede.            

Līdz pat pēcpusdienai gan lieli, gan mazi skolas zālē un parkā piedalījās dažādās sporta aktivitātēs, kuru galvenie vadītāji bija Kandavas novada Kultūras un sporta centra vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls un mūsu  pagasta sporta organizatore Tija  Tripāne. Mazākajiem bērniem prieku sagādāja bumiņbu baseins un lielā piepūšamā atrakcija. Pusaudži sacentās bamperfutbolā un pēc tam visi, kuri vēlējās, varēja kūleņot un jautri pavadīt laiku lielajās bumbās. Par tradīciju kļuvušajā zābaku mešanā gan pieaugušajiem, gan bērniem tika „salasītas” visas  novietotās balvas. Roku laušanās sacensībās vīriem uzvarēja Austris Šaicans (Saulkalne), 2. vietā Valters Pujāts no Rīgas un 3.vietā Kristaps Rorbahs (Zante), bet spēcīgākā sieva izrādījās Evita Bērziņa no Cēres, aiz sevis atstājot Mariku Kraskovu (Zante) un Nikiju Pujāti (Rīga). Ne mazāk sīva cīņa izvērtās spēka trīscīņā, kurā nācās taisnās rokās noturēt 10l ūdens pudeles, spiest espanderu un sašķirot pupiņas. Pēdējā disciplīna bija īpaši jautra, jo vīriem tā sagādāja problēmas. Vīru konkurencē uzvarēja Austris Šaicans (Saulkalne) aiz sevis atstājot Gundaru Gulbi (Viesatas) un Valteru Pujātu (Rīga). Speciālbalvu saņēma sporta aktivitāšu entuziasts Miervaldis Neimanis. Sievu konkurencē uzvarēja Evita Šaicane (Saulkalne), aiz sevis atstājot Kristīni Kalviņu (Viesatas) un Nikiju Pujāti (Rīga). Šautriņu mešanas sacensībās startēja vairāk kā divdesmit dalībnieki un uzvaras laurus plūca Māris Doniņš (Zante), 2. vietā Miervaldis Neimanis (Zante) un 3.vietā  Māris Mihailovs (Zante). Golfa frisbijs arī pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, kurā uzvarēja Aivars Rožinskis (Cēre), Artūrs Lūsis (Zante) un Adrians Kancerevs. Sumo cīņās pārsvarā piedalījās jaunieši un sīvā konkurencē smago cīņu izcīnīja zantenieki  - Romijs Puškins un Māris Doniņš.

 Skolas vestibilā uz skaistu henna tattoo jeb zīmējumu uz ķermeņa ar hennu  aicināja mākslinieces Anda Besere un Elita Ose,  turpat notika arī svētku tirdziņš, kurā varēja iegādāties kaut ko pašaudzētu un pašražotu, kā arī nogaršot dažādus oranžus smūtijus un kokteiļus.

Dienas gaitā par oranžāk tērpto Zantes pagasta svētku dalībnieci tika atzīta Everita Muceniece. Ļoti centušās un piedomājušas pie oranžā apģērba bija arī Inta Neiciniece un Daiga Poška, kā arī Sabīne Bemane, Elīza Oliņa un  īpaši oranži saskaņojusies bija Libergu Pošku ģimene. Paldies visiem oranži tērptajiem par atsaucību!

Pēcpusdienā ar nepacietību tika gaidīta tikšanās ar rokeriem no motokluba „Nekādi labie”  un vizināšanās ar mocīšiem pa Zantes ieliņām. Svētku pirmās daļas noslēgumā visi tika aicināti cienāties ar tradicionālo Zantes svētku zupu.

Vakarpusē svētku dalībnieki devās uz  kultūras namu, kur mazajā zālē varēja aplūkot foto izstādi „Mīļdzīvnieki”. Kā skaista dāvana Zantes pagasta svētkos visiem zanteniekiem un viesiem izskanēja muzikālā šova „X faktors” dalībnieku Grētas Grantiņas un Viktora Buntovska koncerts, kas pulcēja neredzēti kuplu apmeklētāju pulku, kam Zantes kultūras nama lielā zāle pat bija kļuvusi par šauru. 

Svētki noslēdzās ar ballīti līdz rīta gaismai, kurā par dejot prieku gādāja Banchiks jeb Artūrs Bānis no Ventspils.

Par aktīvu līdzdalību un atbalstu šo svētku organizēšanā liels, liels PALDIES:

Zantes pagasta pārvaldes vadītājam Jānim Kālim, Zantes pamatskolas direktorei Kristīnei Elksnītei par atsaucību un iespēju svinēt svētkus Zantes skolā, skolas bērniem un jauniešiem, īpaši Sendijai Keitai Stolai, Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietniekam Robertam Rozentālam, Zantes pagasta sporta organizatorei Tijai Tripānei, hennas māksliniecēm Andai Beserei un Elitai Osei, smūtiju un kokteiļu meitenēm - Ligitai Feldmanei, Liesmai Upmanei un Irīnai Butai, atsaucīgajiem tirgotājiem – Solvitai Upmanei, Guntai Zonbergai, Samantai Karlsonei ar ģimeni, Ilzei un Igoram Puškiniem,  bamperbumbu uzraudzēm Intai Neiciniecei, Elīzai Oliņai un Martai Vanderzellei, rokeriem no moto kluba „Nekādi labie”, pavārītei Initai Usai par ļoti garšīgo Zantes svētku zupu un saimniecēm Daigai Poškai un Dacei Rasai, atsaucīgajam atrakciju puisim Elvisam Cīrulim un viņa komandai, kā arī Mārcim Neiciniekam, Kristeram Oliņam, Uldim Oliņam, Edijam Lācim, Uģim Neiciniekam, Agrim Kodolam un Jurģim Muskam.

Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (56)

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis Zantē

25.03.2022 12:30 kur : Zantes kultūras nams, Zante

1-zante.jpgPirms 73 gadiem latviešu tauta piedzīvoja drūmas dienas, kad sveša vara ienāca Latvijā un tūkstošiem ģimeņu tika izsūtītas uz Sibīriju. Kaut arī domājām, ka nekas tāds nekad vairs neatkārtosies, tomēr šobrīd varam savilkt paralēles ar pagātni, redzot, ka notiek karš un genocīds pret ukraiņu tautu.          

Latviešu tautai liktenīgs datums – 25. marts. Pie Piemiņas akmens Zantē notika komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts atceres brīdis - tika pārrunāti un atgādināti šīs drūmās dienas vēstures fakti, skanēja dzeja un tika nolikti ziedi un aizdegtas svecītes represijās cietušo piemiņai.

Paldies Zantes pamatskolas vēstures skolotājai Lailai Šaicanei par sagatavotajiem vēstures faktiem un skolēniem  - Mārim, Kristiānai un Viktorijai par stāstījumu.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Orientēšanās sacensības Zantē

26.01.2022 - 06.02.2022 kur : Zante

Ziemassvētki Zantes pagastā

22.12.2021 kur : Zantes kultūras nams, Zante

26998599247989650001716647503907929263555449n.jpgLai arī jau otro gadu nevaram svētkus svinēt kā ierasts, tomēr svētku noskaņu varam radīt paši, darot priecīgus arī citus. Ja mēs kādam varam uzdāvināt prieku, tad mēs varam daudz.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, gan Zantes pagasta iestādes ietērpās svētku noformējumā, gan arī iedzīvotāji bija piedomājuši par svētku sajūtas radīšanu savās mājvietās.

6.decembrī Zantes pagasta centrā augošā eglīte iemirdzējās svētku rotā un 22.decembrī pie lielās svētku egles pašus mazākos zanteniekus gaidīja Ziemassvētku vecītis, kuram palīdzēja čaklie rūķi no Zantes amatierteātra un vienmēr atsaucīgais sociālais rūķis Ligita.

Lai laba veselība, priecīgs prāts un daudz jauku notikumu Jaunajā 2022.gadā!

 

Egija Lāce, Zantes kultūras nama vadītāja

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kurzemes Bezceļu festivāls Zantē 2021

21.08.2021 09:00 kur : Zante

21082021_bezcelu_festivals_zante.jpg

CanAm MudRace Latvia kauss 2021/ 2.posms. Latvijas Tūrisma kauss 4x4 automašīnām 2021/ 2.posms.
Izaicinājuma brauciens moto, kvadro, velo.

Pasākums paredzēts visa veida bezceļu tehnikai - CanAM MUD RACE dubļu apļu braukšana ATV kvadracikliem un CT kategorijas automašīnām, tajā skaitā atsevišķa klase CT Standarts, kas ir ielas 4x4 automašīnas.

Paralēli notiks arī Trofi Reidu Tūrisma kauss - visa veida 4x4 auto, ATV, MOTO un pat VELO.

Orientēšanās distance ap 100 km, ar leģendām, pavēles distancēm, brīvo orientēšanos un citiem aizraujošiem piedzīvojumiem.

Pasākuma norises vieta: Zante, Lasīšu karjers
Koordinātas: N56.854319  E22.699039

Pasākuma norise:

9:00 Pirmais starts kvadracikliem (CANAM MUD RACE ATV, CT, CT standarts)

11:00 Starts TROFI Tūrisma kauss 4x4 auto, izaicinājums moto, ATV, velo

12:00 Bezpedāļu velo sacensības bērniem līdz 4 gadu vecumam

16:15 Starts CT auto karjerā

21:30 CT auto Nakts brauciens

Ieeja: par ziedojumiem 7,00 EUR apmērā ar derīgiem Covid_19 sertifikātiem vai testiem
(pensionāriem un bērniem līdz 10 gadu vecumam bez maksas).

Sīkāka informācija: www.appasaule.lv, Agnese - 26491184


Sveiciens Tūrisma kausa dalībniekiem - AUTO, MOTO, KVADRO, VELO!
Neliela informācija par trasi - gatavojam leģendas, pavēles distances orientēšanos, brīvo orientēšanos apvidū, slēptos punktus, izbraucienu pa enduro testa trasīti un daudz ko citu. Kopējais distances garums līdz 100km! Vēl vari pieteikties: http://www.trofi.lv/registracija/nez1/reg_auto_tur.php

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Fizisko aktivitāšu ceļojums "Kusties un esi vesels!"

24.07.2021 10:00 - 14:00

20210720_142839.jpgPamatojoties uz grozījumiem MK noteikumos un ievērojot noteiktās drošības prasības, pasākums tiek ATCELTS!

Lasīt visu ziņu

Lieldienas Zantē

02.04.2021 - 05.04.2021 kur : Zantes kultūras nams, Zante

Svecīšu vakars Kandavas novada kapsētās

22.11.2020

svecisu_vakars.jpg22.novembrī Kandavas novada kapsētās notiks mirušo piemiņas diena jeb svecīšu vakars.

Lasīt visu ziņu

Pārgājiens "Iepazīsti Zantes pagastu"

27.09.2020 12:00 kur : Zantes kultūras nams, Zante

20200927_135752.jpg27.septembrī notika pārgājiens „Iepazīsti Zantes pagastu”. Vispirms pa meža taku devāmies teikām apvītā gravu veidojuma - Āžmuguras - meklējumos. Daudzi zantenieki zina, ka tāds brīnums mūsu pagastā ir, bet ceļu uz to parādīt māk vien retais.  Pateicoties Intas Neicinieces orientēšanās prasmēm, Āžmuguru atrādām ātri un veiksmīgi.  Pēc tam apskatījām Lindes akmeni, kas ir 44.lielākais laukakmens Latvijā un iepazinām Zantes pagastu, atbildot uz dažādiem jautājumiem par Zantes pagasta vēsturi un mūsdienām.

Prieks, ka aicinājumam doties pārgājienā un iepazīt Zantes pagastu atsaucās ne tikai zantenieki, bet arī interesenti no Viesatām, Kandavas un pat Lapmežciema. Jaukā kompānijā svētdienu pavadījām aktīvā pastaigā pa mežu, iepazīstot sēņu daudzveidību un priecājoties par tik ļoti silto un saulaino dienu.  Paldies Intai Neiciniecei par stāstījumu un ceļa radīšanu! Inta ir krustu šķērsu izstaigājusi Zantes pagastu  un zina parādīt vēl daudz skaistu un interesantu vietu, tāpēc izskanēja doma, ka, ja vien būs interese, tad pavasarī noteikti  dosimies vēl kādā pārgājienā un iepazīsim citas Zantes pagasta skaistās vietas. Uz tikšanos! 

Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

ATCELTS!!!! CanAm Trophy kauss 2020 (motocikliem, automašīnām, kvadracikliem, velosipēdiem)

29.08.2020

canam_trophy_kauss_2020.jpgMotosporta sacīkstes  - braukšana pa dubļu apli. Skatītājiem labi pārredzamā trasē. Zante, Kalniešu mototrase un Lasīšu karjers

Informācijai: A.Sila- 26491184, R.Evarsons- 29135812, www.appasaule.lv

Lasīt visu ziņu

Enduro sprints 2020

05.07.2020

enduro_rally_2018.jpgZante, Kalniešu mototrase un Lasīšu karjers

Informācijai: A.Sila, 26491184, R.Evarsons, 29135812

Lasīt visu ziņu

Enduro svētki Zantē 2020

04.07.2020 - 05.07.2020 kur : Zante

zante_enduro_2020_afisa.jpg04.07. Enduro rallijs - starts plkst.: 11:00

05.07. Enduro sprints - starts plkst.: 12:30

Zante, Kalniešu mototrase un Lasīšu karjers


Sacensības notiek vienu dienu, sportistiem veicot vairākus apļus pa bezceļiem un sacenšoties uz ātrumu slēgtās speciālo testu trasēs. Trase var šķērsot koplietošanas ceļus.

Enduro sprinta sacensībās piedalās sportisti ar motocikliem un kvadracikliem.


Sporta klases ar sezonas ieskaiti - dažādām moto, kvadru un side by side tehnikām.

Izklaides brauciens Tūristiem - arī šogad būs iespēja izbraukt visu enduro trasi Tūrisma režīmā, neatkarīgi no vecuma un pieredzes. Viss, kas nepieciešams motocikls un vēlme piedalīties.

Vairāk informācija:  (A.Sila, 26491184, R.Evarsons, 29135812). www.appasaule.lv

 

Lasīt visu ziņu

PASĀKUMS ATCELTS! ZANTES PAGASTA SVĒTKI

23.05.2020 kur : Zantes kultūras nams, Zante

img_7112.jpgIkgadējs pasākums Zantes pagastā, kad notiek koncerti, sportošana, ballēšanās un jauka kopā būšana. Svētku dalībnieki tiek aicināti tērpties kādā noteiktā krāsā. Šogad tā būs oranžā, bet 2019. gadā valdīja sarkanā krāsa.

Lasīt visu ziņu

Kurzemes Bezceļu Festivāls 2019

24.08.2019 09:00 - 25.08.2019 - 02:00

zante_afisa_trophy_2019.jpg


Reģistrējies šīs gada jaudīgākajam bezceļu notikumam - Zantes Bezceļu festivālam 2019. Jau 24. augustā Kandavas novada Zantes pagasta ''Lasīšu'' karjerā pulcēsies visdažādākie bezceļu braucēji, lai cīnītos par uzvaru dažādās klasēs un disciplīnās.

Lasīt visu ziņu

Apskatīti sakoptākie īpašumi un krāšņākie dārzi Zantes un Kandavas pagastos

23.07.2019 kur : Zante
dsc_0221.jpg
"Kalēji" Kandavas pagastā- nominācija "Skaistākais dārzs"

23.jūlijā konkursa "Diženi Kandavas novadā" vērtēšanas komisija viesojās Zantes pagastā un Kandavas pagastā, lai tiktos ar konkursam pieteikto sakoptāko privātmāju un skaistāko dārzu īpašniekiem, kā arī apskatītu Venteru pilskalnu, kas šogad pieteikts nominācijā “Vieta, kas jāredz”.

Zantes pagasta “Varavīksnēs” saimnieko Inita un Valērijs Usi, kuru īpašums ir vērtēts ne vienu reizi vien. Pēdējo reizi balvu saņēmuši 2013. gadā, kad “Varavīksnes” atzītas par “Kandavas novada sakoptāko sētu”.
Inita ir skolotāja Zantes pamatskolā un darbojas vietējā folkloras kopā “Vācelīte”. Saimniece pastāsta, ka nav paspējusi dārzu uzfrišināt pirms komisijas ierašanās, jo pirms dažām dienām spēcīga krusa nodarījusi būtiskus bojājumus krāšņajiem ziediem, bet pati tikko atgriezusies no Frankenbergas pilsētas Vācijā, kurā ar folkloras kopu piedalījusies lielākajā Eiropas tautu kultūras un mākslas festivālā “Eiropiāde”. Tomēr krāšņās ziedu dobes un līdzeni nopļautais mauriņš apliecina, ka saimnieces raizēm nav pamata.   

Lasīt visu ziņu galerija (125)

Baltijas Enduro rallijs 2019

06.07.2019 10:00

06072019_enduro_zante.jpgOrientēšanās sacīkstes motocikliem un kvadracikliem ar speciāliem testiem, kas skatāmi skatītājiem. 

 DIENAS KĀRTĪBA: 
10: 00 RALLY starts (no Zantes stadiona)
19:00 – RALLY finišs 
20:00 – Uzvarētāju apbalvošana

DISTANCE: ap 120 km

 TRASE: meža ceļi, meža takas, grūti izbraucamas purvainas un smilšainas stigas, izcirtumi, smilšu karjeri, speciālie testi ar enduro testu elementiem.

Enduro Rallijs - ir motosporta veids, kur komandai, kas sastāv no diviem dalībniekiem (Tūristu klasē iespējami arī vairāki), jābrauc pa GPS iekārtā iezīmētu maršrutu, jāsacenšas speciālajos testos uz ātrumu un jāveic citi dažādas sarežģītības speciālie testi un uzdevumi. 

Sacensībās būs iespējams startēt 7 dažādās klasēs: 
Hard Enduro, Hard Enduro Hobby un ATV Quads - Augstākas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem, veicama ar sporta motociklu vai pilnpiedziņas kvadraciklu. Tehniski sarežģītu un fiziski grūtu šķēršļu pārvarēšana – smiltis, dubļi, izcirtumi, grāvji
Soft Enduro, Sport Quads un SSG – vidējas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem veicama ar ielas enduro motociklu (virs 130kg) vai kvadraciklu ar aizmugurējo riteņu piedziņu vai transporta līdzekli, kurā blakus sēž divi dalībnieki. 
Tūristu klase – vienkāršota distance, kuru var veikt bez lielas pieredzes motosportā ar mototehniku, kas piemērota braukšanai pa cietu segumu – grants ceļiem, stigām un takām. Komandā var būt neierobežots skaits dalībnieku.

Reģistrēšanās šeit

Norises vieta: Zante, Kalniešu mototrase un Lasīšu karjers.

Sīkāka informācija: www.appasaule.lv vai pa tālr.: 26491184 (Agnese), 29135812 (Raitis).

Lasīt visu ziņu galerija (4)

ZANTES PAGASTA SVĒTKI "KAD SĀRTĀS BUČĀS PAVASARIS TVĪKST"

18.05.2019 kur : Zantes kultūras nams, Zante

img_7112.jpgTad, kad azotē sirds sāk lēkāt un no pavadas pasprūk prāts –

Tā ir zīme – Zantes pagasta svētki ir klāt!

Šogad ne velti par svētku tēmu tika izvēlēta ugunīgākā no krāsām - sarkanā....un  lai arī šķiet, ka  dabā  sarkanās krāsas  vēl pamaz,  tomēr  sarkaniem ziediņiem lazdas zied,  priecē sarkanās tulpes  un cik tad vairs ilgi, kad ugunssārtiem ziediem uzziedēs mežrozītes, kvēlos sarkano magoņu lauki  un dobēs sārtosies pirmās sarkanās zemenes, bet sirdī.... sirdī cilvēkiem vienmēr ir sarkanā krāsa,  jo, pirmkārt, tā simbolizē mīlestību, arī  romantiku, sirsnību, dzīvību, kustību, spēku un drosmi. Sarkanās krāsas  devīze ir nekad neapstāties, tā sniedz enerģiju un iedvesmo.

Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (69)

Zante Trophy 2018

08.09.2018 10:00 kur : Zante

Baltijas enduro rallijs - I posms "ZANTE 2018"

02.06.2018 10:00 kur : Zante

Baltos ziedos aizvadīti Zantes pagasta svētki

19.05.2018 kur : Zantes kultūras nams, Zante

dsc_0440.jpg19.maijā zantenieki svinēja pagasta svētkus “Kad baltos ziedos pavasaris plaukst”, atklājot pagastu svētku stafeti novadā.  

Pagasta ļaudis svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis un kaimiņu – Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Šogad svētku dalībnieki uz pasākumu ieradās ar baltu akcentu apģērbā un visbaltāk tērptais saņēma balvu. Kā ierasts, visu dienu norisinājās interesantas sporta aktivitātes lieliem un maziem: futbols, šaušana, zaķu krikets, basketbola soda metieni, šķīvīšu mešana, aplamā skriešana, desu spēle, spēka sitiens, zābaka mešana, spēka trīscīņa.

Lasīt visu ziņu galerija (3) galerija (35)

Militārā stafete Zantes pamatskolā

15.11.2017 13:30 kur : Zante

Mārtiņdienas tirgus Zantes pamatskolas pagalmā

10.11.2017 13:00 kur : Zante

Zante TROPHY 2017

29.07.2017 kur : Zante

Labdarības pasākums Zantes pagasta ģimenēm "Būsim kopā vasarā"

29.06.2017 11:00 kur : Zantes kultūras nams, Zante

Baltijas Enduro rallijs Zantē

10.06.2017 10:00 kur : Zante

Zantes Enduro svētki 2017

03.06.2017 12:30 kur : Zante

Zantes Enduro svētki 2016- Baltijas čempionāts Enduro

03.09.2016 - 04.09.2016 kur : Zantes kultūras nams, Zante

Zantes enduro svētki 2016- Baltijas kauss Enduro sprintā

20.08.2016 kur : Zantes kultūras nams, Zante

ENDURO ZANTĒ 2015 - Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts

06.06.2015 - 07.06.2015 kur : Zantes kultūras nams, Zante

ZANTES PAGASTA SVĒTKI "ZEM ZILĀ DEBESU JUMA"

16.05.2015 kur : Kurzemes cietokšņa muzejs Zantē, Zantes kultūras nams, Zante

zantes_svetki_2015.jpg11:00 SVĒTKU ATKLĀŠANA „ZILI BRĪNUMI” – kopā ar Jogitu un Blīkšķu Banniju

Uz svētkiem ierodamies ar ZILU akcentu apģērbā. Košākajam – BALVA!

11:30 – 15:00 „VESELĀ MIESĀ VESELS GARS!”

Sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem:

futbols (pieteikties pa tālr.29457272 (A.Bambis) līdz 11.05), šaušana, šķīvīšu mešana, jenga, braukšana ar bokartiem, tamborēšanas sacensības, zābaka mešana, roku laušanās, bokartu sacensības, jautrā stafete un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

11:30 – 15:00 PIEPŪŠAMĀ ATRAKCIJA LIELIEM UN MAZIEM (bez maksas)

11:30 – 15:00 SVĒTKU TIRDZIŅŠ „RAŽOTS ZANTĒ”

(Aicinām piedalīties ikvienu tirgoties gribētāju, piesakoties pa tālr. 29753797)

11:30 – 14:00 RADOŠAS AKTIVITĀTES BĒRNIEM:

  • krāsainie glitter tetovējumi un sejiņu apgleznošana - bez maksas
  • hēlija baloni un gardā cukurvate - 1,50€
  • fotografēšanās ar Blīkšķu Banniju

KURZEMES CIETOKŠŅA MUZEJA TERITORIJĀ

15:30 – 16:00 „ZILO ŪDEŅU ŠĻAKSTI”

VUGD Kandavas posteņa ugunsdzēsēju demonstrētie glābšanas darbi un drošība uz ūdens, aprīkojuma un specializēto instrumentu apskate un fotografēšanās.

16:00 – 18:00 „ŪDENSPRIEKI” – staigāsim pa ūdens virsmu ūdensbumbās (bez maksas)

16:00 – 18:00 „ZILAIS VALIS” – airēšanas sacensības laivās (komandā 2 cilvēki)

16:00 „ ZANTES SVĒTKU ZUPA” – visi laipni aicināti cienāties!

KULTŪRAS NAMĀ

Lias Kiršteines un Pētera Lakša gleznu izstāde „Tā zilā ilgu puķe ir katram jāmeklē

19:00 ANTRAS STAFECKAS KONCERTS„VIENTUĻĀ ZVAIGZNE”

22:00 SVĒTKU BALLE - spēlēs grupa „BREKŠU PEKŠI” (Ieeja: EUR 5,00)

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zantes vasara 2014

17.08.2014 13:00 kur : Zantes kultūras nams, Zante

zante-plakats0003.jpgenduro_2014.jpgBaltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts Enduro

Plašāku informāciju skatīt šeit.

Klubs „apPasaule” ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Zantē 16.-17. augustā!

Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” visus, kam tuva orientēšanās, dubļi, enduro un skaļi rūcoši braucamie uz diviem vai četri riteņiem, ielūdz Jūs 16. un 17. augustā uz Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posms klasiskajā divu dienu enduro.

16. un 17. augustā Zantes pagastu pierūcinās starptautiska mēroga sportisti, kas startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmā klasiskajā divu dienu Enduro. Sacensībās ierasti piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Somijas un Krievijas. Jau šobrīd savu dalību Zantes posmā apstiprinājuši mūsu pašmāju enduro lielmeistari tādi, kā pieredzes bagātais Einārs Vinters, jaunais un talantīgais Edgars Siliņš, Zantenieks un viens no šo sacensību organizatoriem Kristians Evarsons, gan arī pasaules līmeņa braucējs Igaunijas sportists Martins Leoks un vēl daudzi citi.

Plašāku informāciju par trases elementiem, speciālajiem uzdevumiem, dienas kārtību, reģistrēšanos un citu svarīgo informāciju meklējiet kluba „apPasaule” mājas lapā: www.appasaule.lv, LaMSF mājas lapā www.lamsf.lv , kā arī Facebook.com un Twitter profilos.

Uz tikšanos Zantē!

MPK „apPasaule!

Lasīt visu ziņu

Zantes vasara 2014

16.08.2014 - 17.08.2014 kur : Zantes kultūras nams, Zante

zante-plakats0003.jpgenduro_2014.jpgBaltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts Enduro.

Plašāku informāciju skatīt šeit.

Klubs „apPasaule” ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Zantē 16.-17. augustā!

Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” visus, kam tuva orientēšanās, dubļi, enduro un skaļi rūcoši braucamie uz diviem vai četri riteņiem, ielūdz  Jūs 16. un 17. augustā uz Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmu klasiskajā divu dienu enduro.

16. un 17. augustā Zantes pagastu pierūcinās starptautiska mēroga sportisti, kas startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmā klasiskajā divu dienu Enduro. Sacensībās ierasti piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Somijas un Krievijas. Jau šobrīd savu dalību Zantes posmā apstiprinājuši mūsu pašmāju enduro lielmeistari tādi, kā pieredzes bagātais Einārs Vinters, jaunais un talantīgais Edgars Siliņš, Zantenieks un viens no šo sacensību organizatoriem Kristians Evarsons, gan arī pasaules līmeņa braucējs Igaunijas sportists Martins Leoks un vēl daudzi citi.

Plašāku informāciju par trases elementiem, speciālajiem uzdevumiem, dienas kārtību, reģistrēšanos un citu svarīgo informāciju meklējiet kluba „apPasaule” mājas lapā: www.appasaule.lv, LaMSF mājas lapā www.lamsf.lv , kā arī Facebook.com un Twitter profilos.

Uz tikšanos Zantē!

MPK „apPasaule!

Lasīt visu ziņu

Zantes vasara 2014

02.08.2014 - 03.08.2014 kur : Zantes kultūras nams, Zante

zante-plakats0003.jpgenduro_2014.jpgMoto piedzīvojuma kluba "apPasaule"  Kauss Enduro elementu trasē.

Klubs „apPasaule” ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Zantē 2.-3. un 16.-17. augustā!!!!!

Moto piedzīvojumu klubs „apPasaule” visus, kam tuva orientēšanās, dubļi, enduro un skaļi rūcoši braucamie uz diviem vai četri riteņiem, ielūdz uz „Enduro svētkiem 2014” Kandavas novada Zantes pagastā 2. un 3. augustā, kad norisināsies Latvijas čempionāta Piedzīvojumu enduro otrais posms, kā arī 16. un 17. augustā, kad norisināsies Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posms klasiskajā divu dienu enduro.

Divu nedēļas nogaļu garumā plecu pie pleca spēkiem mērosies motociklu, kvadriciklu un velo sportisti īsākās un garākās motosporta distancēs. Papildus motosporta sacensībām padomāts arī par izklaidi un īpašu kultūras programmu, ar enduro filmu un bilžu festivālu, un īpašu „Kurzemes Cietokšņa” muzeja apmeklējumu.

Sestdienā, 2. augustā, starts tiks dots Latvijas čempionāta Piedzīvojumu enduro otrajam posmam, kurā sportisti startēs sešās dažādās klasēs: Sporta Moto, Sporta Kvadri, Hobiji, Iesācēji un Velo. Piedzīvojumu enduro sacensību pamatprincips ir orientēšanās apvidū, pēc īpašām pazīmēm dabā atzīmētu kontrolpunktu meklēšana un dažādu šķēršļu pārvarēšana. Īpaši interesanti skatītājiem ir speciālie uzdevumi, kuros vienlaicīgi ierodas visi sportisti un izpilda organizatoru sagatavotos veiklības uzdevumus.

Savukārt svētdienā, 3. augustā, sportisti sacentīsies enduro elementu pārvarēšanas veiklībā, speciāli šīm sacensībām sagatavotajā „Kalniešu mototrasē”. Sacensības notiks vairākās kārtās, kur pirmajā sportistiem būs iespēja kopīgi dodoties trasē pierādīt savu pārākumu kvalificējoties ceturtdaļfinālam, tālāk pusfinālam un beigās divi spēcīgākie sacentīsies par īpašā Enduro elementu kausa izcīņu. Kā arī otrajā sacensību daļā sportistiem būs iespēja cīnīties par komandu kausu, parādot labāko komandu saliedētības taktiku sacensību gaitā.

Bet 16. un 17. augustā Zantes pagastu pierūcinās starptautiska mēroga sportisti, kas startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta posmā klasiskajā divu dienu Enduro. Sacensībās ierasti piedalās sportisti no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Somijas un Krievijas. Jau šobrīd savu dalību Zantes posmā apstiprinājuši mūsu pašmāju enduro lielmeistari tādi, kā pieredzes bagātais Einārs Vinters, jaunais un talantīgais Edgars Siliņš, Zantenieks un viens no šo sacensību organizatoriem Kristians Evarsons, gan arī pasaules līmeņa braucējs Igaunijas sportists Martins Leoks un vēl daudzi citi.

Plašāku informāciju par trases elementiem, speciālajiem uzdevumiem, dienas kārtību, reģistrēšanos un citu svarīgo informāciju meklējiet kluba „apPasaule” mājas lapā: www.appasaule.lv, LaMSF mājas lapā www.lamsf.lv , kā arī Facebook.com un Twitter profilos.

Uz tikšanos Zantē!

MPK „apPasaule!

Lasīt visu ziņu

ZANTES PAGASTA SVĒTKI "PIENEŅU ZIEDU LAIKĀ ZANTĒ"

17.05.2014 11:00 kur : Zantes kultūras nams, Zante

zantes_svetki_2014.jpgSPORTA LAUKUMĀ

11:00  SVĒTKU ATKLĀŠANA „NĀK DZELTENS PAVASARIS PĀR ZANTI AR KOŠĀM PIENEŅU ČĪBĀM” - piedalās Zantes pamatskolas vokālo studiju solisti.

Uz svētkiem ierodamies ar DZELTENU akcentu apģērbā. Dzeltenākajam – BALVA!

11:30 – 16:00  „VESELĀ MIESĀ VESELS GARS!”

Netradicionālas, sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem:

futbols (piedalās aicinātās komandas), šaušana, švammīšu mešana, braukšana ar bokartiem, tamborēšanas sacensības, zābaka mešana, roku laušanās, bokartu sacensības, sievu nešana, jautrā stafete piepūšamajā šķēršļu joslā un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

11:30 – 15:00  PIEPŪŠAMĀ ATRAKCIJA LIELIEM UN MAZIEM (bez maksas).

11:30 – 15:00  SVĒTKU TIRDZIŅŠ „RAŽOTS ZANTĒ”.

(Aicinām piedalīties ikvienu tirgoties gribētāju, piesakoties pa tālr. 29753797).

11:30 – 14:00  RADOŠAS AKTIVITĀTES BĒRNIEM – pirātu nometne, dārgumu lādes pārsteigumi un lielo ziepju burbuļu pūšana.

15:00 – 16:30  „LAIKS VĪRIEM SPOŽĀS ĶIVERĒS”.

VUGD Kandavas posteņa ugunsdzēsēju glābēju paraugdemonstrējumi, aprīkojuma un specializēto instrumentu apskate un fotografēšanās.

16:30  „ZANTES SVĒTKU ZUPA” – visi laipni aicināti cienāties!

19:30  LIDOJUMS AR GAISA BALONU (tikai labos laika apstākļos).

Atsaites lidojums 1 personai tikai 5 €! Būs arī 10 laimīgās lozes ar BRĪVBIĻETĒM!

KULTŪRAS NAMĀ

Zantes pamatskolas bērnu vizuālās mākslas darbu izstāde „SAULES KRĀSA - DZELTENĀ”.

18:00  Koncerts „TAS IR LAIKS” - kopā ar aktieri RIHARDU LEPERU.

19:00  Firmas „EASTCON” loterija.

22:00  BALLE - spēlēs „RIKARDIONS”. (Ieeja: EUR 4,50)

Lasīt visu ziņu

Lieldienas Zantē

20.04.2014 kur : Zantes kultūras nams, Zante

Enduro svētki 2013 Zantē

08.06.2013 - 09.06.2013 kur : Zantes kultūras nams, Zante
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top