Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Viesos dziedošais aktieris Intars Rešetins ar programmu “Satikšanās” - veltījums Imanta Ziedoņa 90 gadu jubilejai!

05.10.2023 18:00 - 19:30 kur : Zemītes tautas nams

afresetins-23.jpgšis koncerts ir veltījums Imanta Ziedoņa 90 gadu jubilejai!  Pieklusinātas toņkārtas koncertprogramma ar jautrām, smeldzīgām dziesmām un rūpīgi izmeklētām dzejas rindām. Koncerts visai ģimenei. Pēc koncerta paredzēta iespēja aprunāties, uzdodot jautājumus.

Dzejnieks Imants Ziedonis reiz teica: “Klausies, kā pasaulē klusi cilvēks pēc cilvēka sauc”. Šīm autora rakstītajām rindām varu tikai piekrist un aicināt uz draudzīgu satikšanos, kur kopā izstaigāsim Imanta Ziedoņa metaforu pilnās atziņas par dzīves svarīgākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē - vai tā būtu bērna piedzimšana, gaidas un ilgas, satikšanās, pirmā mīlestība vai pastaiga pa atmiņu lokiem, kas piepildīti ar patiesi skaistām atmiņām par reiz piedzīvoto.

Lasīt visu ziņu

Deju kolektīva “OZOLĀJI” 10 gadu jubilejas koncerts

21.10.2023 18:00

ozolajiem-10-jubilejas-koncerts.jpg21. oktobrī plkst. 18:00 Kandavas kultūras namā vidējās paaudzes deju kolektīva “OZOLĀJI” 10 gadu jubilejas koncerts. Pasākumā piedalīsies arī draugu deju kolektīvi. Kolektīva vadītāja Andra Eimane. 

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas K/N kasē T.- 63182040. Biļetes cena 3 EUR.

Lasīt visu ziņu

VII Latvijas akadēmiskās un estrādes vokālistu dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2023”.

10.12.2023 kur : Kandavas kultūras nams

gdzk2023-afisa.jpg

Ar sveces gaismiņu,
Ar liesmas siltumu,
Ar Dieva svētību,
Ar ziemas dziesmām,

Lai OTRAJĀ Adventē nāk pie mums Ziemassvētku brīnums!
2023. gada 10. decembrī jau SEPTĪTO GADU klātienē- Kandavas kultūras namā notiks gada sirsnīgākais Latvijas akadēmiskās un estrādes vokālistu dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2023”.
Šogad konkursā aicinām dziedātājus no 4 gadiem līdz neierobežotam vecumam, kuri var ņemt dalību kā solisti, dueti, trio, kvarteti - gan AKADĒMISKAJĀ, gan ESTRĀDES žanrā.
Konkursa dalībnieku vērtēs profesionālā žūrija pēc punktu sistēmas un rezultāti tiks paziņoti pēc katras kategorijas un vecuma grupas.
Nolikums un elektroniskā pieteikšanās konkursa mājas lapā www.kandavadzied.lv   no 5.oktobra līdz 1.decembrim!

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top