Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts pasākums

18.11.2020 16:00 - 18:30 kur : Kandavas kultūras nams

18.novembrī plkst. 16:00 Kandavas kultūras namā notiks Latvijas Valsts svētku pasākums "Saule tina zelta jostu".

Ar uzvedumu "Zelta sietiņš" uzstāsies Kandavas Deju skolas audzēkņi, bet ar svētku koncertu "Es visas domas aizmirstu, to vienu domājot: Ko tev vēl vairāk, tēvzeme, par sirdi varu dot..." priecēs Aleksandra Špicberga (balss), Atis Andersons (taustiņi) un Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti).

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem!

Grupas KEKSI koncerts

26.11.2020 19:00 - 20:30 kur : Kandavas kultūras nams

Jauno vokālistu konkursa- koncerta "Gaismas dziesmas Kandavā" pusfināls

13.12.2020 kur : Kandavas kultūras nams

Ar sveces gaismiņu, 

Ar liesmas siltumu,

Ar Dieva svētību,

Ar ziemas dziesmām, 

 Lai Trešajā Adventē nāk pie mums Ziemassvētku brīnums!

2020. gada 13. decembrī jau CETURTO GADU Kandavā notiks gada sirsnīgākais Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un estrādes dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ 2020”. Šogad konkursā aicinām piedalīties dziedātājus no 4 līdz 25 gadiem, kuri var ņemt dalību kā solisti, dueti, trio, kvarteti - gan AKADĒMISKAJĀ, gan ESTRĀDES žanrā. Konkursā dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija pēc punktu sistēmas un rezultāti tiks paziņoti pēc katras kategorijas un vecuma grupas.

ŠOGAD KONKURSAM NOLIKUMĀ IEKĻAUTS B VARIANTS- ATTĀLINĀTS KONKURSS, kas notiks tikai tad, ja konkurss COVID ierobežojumu dēļ nevarēs notikt A VARIANTĀ- KLĀTIENĒ.

Tomēr esam cerību pilni par A VARIANTU un aicinām dalībniekus konkursam pieteikties mājas lapā www.kandavadzied.lv   līdz 6.decembrim!


<>