Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Jautra, muzikāla komēdija "PRECIES, MĀSIŅ!"

29.07.2023 20:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

precies-masin.jpg29. jūlijā plkst. 20.00 Kandavas brīvdabas estrādē "Ozolāji" gaidāma jautra, muzikāla komēdija "PRECIES, MĀSIŅ!".

Alise ir sieviete labākajos gados, kura jau trešo reizi mēģina iestūrēt laulības ostā, bet nav līdz galam pārliecināta vai viņas izvēle ir īstā.

Vilis ir Alises vecākais brālis, kurš ļoti mīl māsu un no sirds vēlas, lai viņa apprecas, viņš pat ir uzņēmies kāzu organizēšanu.
Fredis ir muzikants kurš spēlē kāzās, bērēs, apkūlībās un citos lielos godos, jaunībā pazinis Alisi ar kuru pat vienubrīd izveidojošās romantiskas attiecības, bet dzīve aizvedusi katru uz savu pusi. Fredis ir arī labs Viļa draugs un darba partneris.
Viņi visi satiekas Alises kāzu dienā, viesnīcā, kur pēc stundas ir jāsākas kāzu ceremonijai…

Pēc izrādes BALLE kopā ar grupu "Credo".

Lasīt visu ziņu

Latvijas dziedošo aktieru salidojums "O, kādi zēni!"

11.08.2023 19:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

Latvijas teātru labāko dziedošo aktieru salidojums «O, kādi zēni!»

Šajā vasarā uz muzikālu salidojumu «O, kādi zēni!» aicina labākie Latvijas teātru dziedošie aktieri Juris Hiršs un Gundars Grasbergs (Latvijas Nacionālais teātris), Imants Strads un Gints Andžāns (Dailes teātris), Edgars Pujāts (Liepājas teātris), kā arī neatkarīgie aktieri Kristians Kareļins, Andris Bērziņš un Jānis Kirmuška.

Koncertos skanēs gan populāras latviešu komponistu dziesmas no izrādēm («Zilais teātra karbunkulis», «Lilioma dziesma» uc), gan citas iemīļotas melodijas – piemēram, dziesmiņa «Puiši, puiši, kas tie puiši», «Bez puišiem nevar tik un tā», «Es šonakt sēdēšu uz jumta», «Trīs lietas», «Palaid puķīti pa dambi», «Nepareizā dziesma» («Par zaļu pat vēl zaļāks») uc Protams, neiztiks arī bez jokiem un labsirdīgas apcelšanās, kā arī jautriem uzdevumiem skatītājiem un mīklu minēšanas. Arī skatītāji katrā koncertā tiks aicināti dziedāt līdzi, tāpēc laikus atkal zināmāko dziesmu vārdus!

Par pavadījumu gādās pavadošā grupa «ARmaestro» Anatolija Livča vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (klavieres).

ieejas maksa: EUR 15,-

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras nama kasē (t.63182040) vai Biļešu Paradīzes kasēs.oi-kadi-zeni.jpg

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top