Pāriet uz lapas karti

Aizvadītas kārtējās Kandavas novada čempionāta basketbolā spēles!

13.02.2020 19:30 - 14.02.2020 - 22:00 kur : Kandavas sporta halle

img_3642.jpgCeturtdienas vakarā Kandavas sporta hallē tikās Kandavas lauksaimniecības tehnikuma basketbola komanda un GL Kandava basketbola komanda.
Jau pirms mača sākuma bija skaidrs, ka spēle būs interesanta, jo jau pirmajā tikšanās reizē spēles uzvarētājs izšķīrās tikai pēdējā minūtē. Jau no pirmajām minūtēm vadības grožus savā virzienā paņēma tehnikumieši. Vienu brīdi uz spēles tablo pat 11:3 par labu  tehnikumam. Tomēr GL Kandava atmodās un pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts jau interesantāks 17:14 par labu tehnikumam. Otrā ceturtdaļa vēl joprojām KLT zīmē. Pēc pirmā puslaika 33:28 par labu KLT. Trešajā ceturtdaļā vienā momentā GL Kandava guva astoņus bezatbildes punktus un izlīdzināja rezultātu. Taču tehnikums spēja sakopot savus spēkus un nosargāt vadību, pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 56:51 par labu KLT. Spēles pēdējā nogrieznī spēle palika arvien asāka un spēlētāju  emocijas,  kas noveda pie tehniskajām piezīmēm. Kopumā spēle noslēdzās ar rezultātu 83:74 par labu KLT. Izcilu piemēru saviem audzēkņiem rādija KLT spēlējošais treneris Arvis Savčenko, kura kontā 31 punkts, 20 atlēkošās bumbas, 9 rezultatīvas piespēles, 7 pārtvertas  piespēles, kā arī Gints Krautmanis, kura kontā 23 punkti.
GL Kandava sastāvā produktīva spēle komandas jaunieguvumam Rikam Petkevičam, kura kontā 25 punkti. 21 punkts un 13 atlēkošās bumbas Kristapam Gotfrīdam, tomēr, arī 7 kļūdas. Spēles protokols pieejams šeit.

Piektdienas vakarā tika aizvadītas divas čempionāta spēles.
Pirmajā spēlē tikās RGR Juniors un Kandavas BJSS komandas. Spēles rēķinu atklāja Kandavas BJSS, tomēr, tā arī bija vienīgā reize kad komanda bija vadībā. Ļoti ātru un fizisku jau no pirmajām spēles minūtēm spēlēja RGR Juniors komanda un tas deva panākumus,jo Kandavas BJSS tā arī nespēja rast atbildi un sniegt prettriecienu. Pirmais puslaiks noslēdzās RGR Juniors zīmē 36:26. Otrajā puslaikā RGR jaunie basketbolisti turpināja agresīvi un ātri spēlet, tomēr tālāk par 12 punktu pārsvaru aizskriet nespēja. Tomēr spēles pēdējā nogrieznī RGR Juniors degvielas bākā bija palicis vairāk benzīna nekā Kandavas BJSS un RGR Juniors autobuss pārbrauca pāri Kandavas BJSS. Spēle noslēdzās ar rezultātu 94:67. Labu piemēru saviem komandas biedriem rādija RGR Juniors komandas kapteinis Ralfs Bērziņš, kura kontā 23 punkti un 9 rezultatīvas piespēles. 19 punkti Kristapam Eņģelim un 17 punkti Kristeram Šnikvaldam. Kandavas BJSS sastāvā rezultatīvākais Gints Zapereckis ar 16 punktiem un 12 atlēkošajām bumbām. Spēles protokols pieejams šeit.

Piektdienas otrajā spēlē tikās jau ceturtdien zaudējumu guvušie GL Kandava un RGR Pluss.
Tāpat kā pirmajā tikšanās reizē pieredzējusī RGR Pluss komanda jau no pirmajām spēles minūtēm apmētāja pretiniekus ar trīspunktu metieniem un vienu brīdi tablo rādija 3:12 par labu RGR Pluss. Taču GL komanda spēja aizsisties līdz neizšķirtam un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 15:15. Arī spēles otrā ceturtdaļa norisinājās punkts punktā un puslaika pelnītajā atpūtā komandas devās ar rezultātu 37:36 par labu GL Kandavai. Otrajā puslaikā laukumā varēja vērot tikpat aktīvu un agresīvu spēli abu komandu izpildījumā. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 62:64 par labu RGR Pluss. Spēles pēdējā ceturtdaļā līdz pat pēdējām sekundēm nevarēja pateikt, kura komanda būs uzvarētāja. Savas snaipera dotības un aukstasinību apliecināja Agris Briedis, kurš ļoti svarīgā spēles momentā realizēja trīspunktu metienu ar sodu, kurš deva viņa komandai minimālu pārsvaru. Neprecīzi metieni un kļūdas,tāds pāris vārdos GL Kandavas sniegums svarīgajos momentos. Līdz ar to spēlē uzvaru izcīnīja RGR Pluss komanda ar rezultātu 76:79.
RGR Pluss komandas sastāvā 25 punktus guva komandas līderis Nauris Litke. Lauris Grugulis realizēja 6 tālmetienus, jāpiemin, ka izmeta viņš tikai 8, kas ir visai iespaidīgi.
GL Kandavas sastāvā 23 punkti un 11 atlēkošās bumbas Kristapam Gotfrīdam,tomēr arī 9 kļūdas, Robertam Rozentālam 18 punkti un 17 atlēkošās bumbas. 16 punkti un 21 atlēkuši bumba Artim Rudzītim. Spēles protokols pieejams šeit.