Pāriet uz lapas karti

Latvijas 100.gadadienai veltīts pasākums "ZANTES CEĻŠ UZ LATVIJAS SIMTGADI"

17.11.2018 19:00 kur : Zantes kultūras nams

dsc_0963.jpg17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 100.gadadienai un Zantes kultūras nama 20.gadu jubilejai veltītais svinīgais pasākums “ Zantes ceļš uz Latvijas simtgadi”.

Pirms pasākumā bija iespēja apmeklēt Kurzemes cietokšņa muzeju un apskatīt jaunākās ekspozīcijas, kā arī izstādi par Zantes pagasta vēsturi kultūras nama mazajā zālē.

Svētku pasākumā tika godināta ilggadējā Zantes pagasta padomes priekšsēdētāja Silvija Tiltiņa. Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstu "ZANTES LEPNUMS 2018" saņēma Liesma Upmane, Inita Usa, Dace Rasa un Uldis Grīslis. Ar Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes Pateicības rakstiem tika apbalvota Elita Ose, Ina Grīsle, Daiga Neiciniece, Anna Jurkova, Daiga Poška, Antra Grundmane un pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis.

Svētku koncertā dziesmas mijās ar dejām, viešot sanākušo sirdīs prieku un pacilātību, par Zantes amatierkolektīvu varēšanu un labo sniegumu. Koncerta noslēgumā tika izpildīta dziesma "Veltījums Zantei", kas ir īpaša - zantenieku radīta un savam pagastam veltīta dziesma, vārdu autore ir Zantes zemniece Daiga Heidingere, mūzikas autore - Zane Ņukša Valdmane. 17.novembra pasākumā izskanēja dziesmas pirmatskaņojums. Zantes ceļu uz simtgadi vārdos ietērpa Ilze Oliņa. 
Kā skaists punkts uz i pēc koncerta naksnīgajās debesīs virs Zantes uzvijās svētku salūts.


printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top