Plostkrogs, viesu nams

10 km no Kandavas, Ružas, Kandavas pagasts, Kandavas novads, Latvija
Juridiskā adrese : "Plostkrogs" sia
Reģistrācijas numurs : 41203050700
57.020935 22.645979

Pakalpojumi: Naktsmītnes, kafejnīca, apartamenti 19.gadsimtā celtā muižā, aktīvās atpūtas taka, telšu vietas, laivu braucienu organizēšana.


Naktsmītnes
Vietu skaits: 30 vietas
Piezīmes: Kafejnīca no viesu nama atrodas ~1 km attālumā. Apartamenti muižā atrodas 13 km attālumā no "Plostkroga" kafejnīcas.


Kafejnīca pie Abavas upes (9 km no Kandavas, 5 km no Sabiles)
Vietu skaits: 60 - 80
Darba laiks: 9:00 - 22:00 (vasarā), 10:00 - 21:00 (ziemā).
Citi pakalpojumi: vieta svinībām (līdz 80 personām), semināru, konferenču telpa ar aprīkojumu (TV, projektoru un tāfeli), viens no lielākajiem manteļskursteņiem Latvijā, kamīns, galda teniss, šautriņas, novuss, bumbiņspēle pasakainajā mežā.
Piezīmes: Viesu nams no kafejnīca atrodas ~1 km attālumā. Kafejnīca atrodas pie šosejas P130, pie Abavas upes.


Telšu vietas (9 km no Kandavas, 5 km no Sabiles) - Abavas upes krastā ar ugunskura vietu un galdiņiem zem nojumes. Piesakoties savlaicīgi, iespējams organizēt ekskursijas pa apkaimes apskates objektiem, pašu izvēlētu maršrutu vai apkaimi.
Atrodas ceļa posmā Kandava - Sabile, pie Abavas upes.


Aktīvās atpūtas taka "Pasakainais mežs"
Pasakainā meža taka ar aizraujošu spēli bērniem un pieaugušajiem. Ejot pa taku, satiksiet dažādus meža iemītniekus, kas veidoti no koka. Veiksmīgākais spēles dalībnieks iegūst "Pasakainā meža" karaļa titulu un tiek apbalvots.

Citi pakalpojumi: SIA "Plostkrogs" organizē laivu braucienus no Kandavas līdz vēsturiskajam Plostu krogam (Plostkrogam), braucienu noslēdzot ar gardām maltītēm, pikniku un nakšņošanu.

"Plostkroga" viesu nams Kandavas novadā Kafejnīca Talsu novadā Kafejnīca Talsu novadā Plostkrogs Plostkrogs Plostkrogs Plostkrogs 2014. gads. Foto: Inārs Švarcs. "Plostkroga" apartamenti Lielvirbu muižā Talsu novadā Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti Plostkroga apartamenti

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Plostkrogs, viesu nams

<>
Konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā 2018"Koncerts "Trīs vīri Ziemassvētkos"Ziemassvētku turnīrs