Pāriet uz lapas karti

8. maija pieredzes brauciens pa Kurzemi

08.05.2019

img_20190509_wa0046.jpgKandavas informācijas centrs ar uzņēmējiem un interesentiem 2019. gada 8. maijā devās pieredzes braucienā pa Kurzemi - Kuldīgu, Snēpeles pagastu un citām vietām. 

Apmeklējām Kandavas novada viesu namu "Ružas" un izstaigājām stāvās Amulas krasta taku. Pēc tam pēc aktīvas rīta rosmes devāmies uz Kuldīgu, kur kafejnīcā Rezidence "Kafē" pie Ventas mūs viesmīlīgi sagaidīja bijušais kandavnieks Aigars, pastāstot par darbošanos savā uzņēmumā, kas īsā laikā kļuvis ļoti iecienīts. Iemalkojām gardo kafiju, lati un citus gardumus, un devāmies uz Kuldīgas Restaurācijas centrs. Kuldīgas domes Restaurācijas centrā uzklausījām kuldīdznieku pieredzi saglabājot un atjaunot, ieinteresējot un atbalstot savus iedzīvotājus Kuldīgā saglabāt seno vecpilsētu. 

Tālāk devāmies uz Mazsāliju muižu, kur audzē foreles un dambriežus, piedāvā naktsmītnes. Saimnieks cienāja un piedāvāja iegādāties, pašu ražotus, eksotiskus stiprus alkoholiskus dzērienus. Tāpat mūs cienāja ar gardām uzkodām un pastāstīja arī citas aizraujošas lietas. 

Noslēgumā apmeklējām strausu fermu "Nornieki". Saimniecībā pirmoreiz redzējām strausu dziesmas un dejas. Saimniece Anda turpat restorānā mūs cienāja ar strausu olas baltuma saldējumu. Fermā audzē arī kazas, kas pamazām kļuvis par brīvdomīgu ganāmpulku, kas iet kur pašām tīk. Savukārt, kad saimnieki ķeras pie barības traukiem, ap 100 kazām steidzīgi dodas barotavas virzienā. Saimnieki relaksējoties, uzsākuši darināt rotas lietas, strausu tauku ķermeņa krēmu un citas lietas, ko piedāvā arī iegādāties.

Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča Foto: D.Semenoviča
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top