17. - 22. aprīlī no Kandavas uz Nīderlandi01.11.2017

2018. gadā no 17. līdz 22.aprīlim Iveta rīkos braucienu no Kandavas uz Nīderlandi, Ziedu parādi.

17.aprīlī izbraukšana no Kandavas, gar Tukumu. Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā Polijā, pie Vācijas robežas.

18.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Ceļojam pa Vāciju līdz Wolfenbuttel pilsētai Herca kalnu pakājē. IepazīsimVācijas mazpilsētu neparasto arhitektūru un viesosimies pie latviešiem.Nakts viesnīcā Vācijā.

19.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Dienas vidū būsim Nīderlandē – siera un vējdzirnavu zemē. Brauksim pa lielāko dambi, redzēsim Ziemeļjūru, viesosimies siera ražotnē un apmeklēsim brīvdabas muzeju, kurā visās senajās mājās arī mūsdienās dzīvo cilvēki. Vakarpusē apmeklēsim paviljonus, kuros notiek gatavošanās Ziedu parādei. Nakts 4*viesnīcā Alkmārā.

20.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Pēc tām dodamies uz dodamies uz Keukenhofas ziedu dārzu – parku, kurš priecē ar dažādu pavasara puķu stādījumiemPēcpusdienā iepazīsim Amsterdamu. Ekskursija ar kuģīti pa kanāliem, kopīga pastaiga pa pilsētas centru – ievērojamāko kvartālu apskate. Brīvais laiks- iespēja apmeklēt kādu no pasaulē modernākajiem muzejiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā Alkmārā.

21.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Pēc tām dodamies uz vienu no nozīmīgākajiem Nīderlandes tradicionālajiem pasākumiem - Ziedu parādi. Pēc tās emociju pārpilni dodamies uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.

22.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Ceļš uz mājam caur Poliju un Lietuvu. Vēlā vakarā Kandavā.
Ceļojuma cena 320 eiro.
Cenā iekļautas naktsmītnes (2 un 3-vietīgi ērti numuriņi), norādītās brokastis, ceļa nodokļi un stāvvietas, grupas pavadoņa pakalpojumi, transporta izmaksas. Objektu secība var tikt mainīta.
Cenā nav iekļautas ieejas maksas Ziedu dārzā Keukenhofā, Ziedu parādes paviljonos, brauciens ar kuģīti Amsterdamā – kopā ap 50 eiro, papildus - ceļojuma apdrošināšana, personīgie tēriņi, ēdienreizes.
Pieteikšanās ceļojumam - kamēr ir vietas autobusā – Iveta Piese - 28396830


<>
Grupas "BALTIE LĀČI" koncertprogramma "Atvars"SARKANGALVĪTE un VILKS - leļļu izrāde bērniemKomunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts atceres brīdis Zantē