18.aprīlī - no Kandavas uz Tulpju zemi18.04.2017

18.aprīlī izbraukšana no Kandavas. Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā Polijā, pie Vācijas robežas.

19.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Ceļojam pa Vāciju līdz Hanoverei. Iepazīsim skaistu Pasaules mērogā nozīmīgu parku - Herrenhäuser Gärten, kurš apbalvots kā labākais parks Eiropā 2015.gadā. Nakts viesnīcā.

20.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Dienas vidū būsim Nīderlandē – siera un vējdzirnavu zemē. Brauksim pa lielāko dambi, redzēsim Ziemeļjūru, viesosimies siera ražotnē un apmeklēsim brīvdabas muzeju, kurā visās senajās mājās arī mūsdienās dzīvo cilvēki. Vakars un nakts kotedžu tipa mājiņās ar savu virtuvi un atpūtas zonu.

21.aprīlī. Brokastis gatavo katrs pats savā mājīgajā virtuvē. Pēc tām dodamies uz Amsterdamu. Ekskursija ar kuģīti pa kanāliem, kopīga pastaiga pa pilsētas centru – ievērojamāko kvartālu apskate. Brīvais laiks- iespēja apmeklēt kādu no pasaulē modernākajiem mākslas muzejiem. Pēcpusdienā dodamies uz Keukenhofas ziedu dārzu – parku, kurš priecē ar dažādu pavasara puķu stādījumiem. Vakarā atgriešanās naktsmītnē.

22.aprīlī. Brokastis gatavojam paši. Pēc tām dodamies uz vienu no nozīmīgākajiem Nīderlandes tradicionālajiem pasākumiem - Ziedu parādi. Pēc tās emociju pārpilni dodamies uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.

23.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Ceļš uz mājam caur Poliju un Lietuvu. Vēlā vakarā Kandavā.

Ceļojuma cena 280 eiro.

Cenā iekļautas naktsmītnes (2 un 3-vietīgi ērti numuriņi), norādītās brokastis, ceļa nodokļi un stāvvietas, grupas pavadoņa pakalpojumi, transporta izmaksas.

Cenā nav iekļautas ieejas maksas Herrenhäuser Gärten, Ziedu dārzā Keukenhofā, brauciens ar kuģīti Amsterdamā – kopā ap 70 eiro, ceļojuma apdrošināšana, personīgie tēriņi, ēdienreizes.

Divas naktis Nīderlandē paredzēts dzīvot kotedžu tipa labiekārtotās mājiņās divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos, kur būs iespēja pašiem gatavot ēdienu vakariņām un brokastīm. Pirms vakara noteikti iebrauksim kādā veikalā, lai papildinātu pārtikas krājumus. Viesnīcās Polijā un Vācijā būs iespēja vakariņot viesnīcas kafejnīcā. Pa ceļam, kā vienmēr, apstāsimies lai papusdienotu kādā ceļmalas krodziņā.

Informācija un pieteikšanās ceļojumam līdz 1.martam – Iveta Piese - 28396830

www.draugiem.lv/www.facebook.com/

printēt