Pavasara ceļojums uz Tulpju zemi - 202016.01.2020

21.aprīlī plkst. 6.00 izbraukšana no Kandavas, gar Tukumu. Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā Polijā, pie Vācijas robežas.

22.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Ceļojam pa Vāciju līdz Hanoverei. Iepazīsim skaistu Pasaules mērogā nozīmīgu parku - Herrenhäuser Gärten, kurš apbalvots kā labākais parks Eiropā 2015.gadā. Nakts viesnīcā Vācijā.

23.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Dienas vidū būsim Nīderlandē – siera un vējdzirnavu zemē. Brauksim pa lielāko dambi, redzēsim Ziemeļjūru, viesosimies siera ražotnē un apmeklēsim brīvdabas muzeju, kurā visās senajās mājās arī mūsdienās dzīvo cilvēki. Vakarā apmeklēsim Ziedu parādes meistardarbnīcu, kur redzēsim, kā notiek gatavošanās lielākajam pavasara notikumam Nīderlandē. Nakts viesnīcā.

24.aprīlī. Brokastis viesnīcā. Pēc tām dodamies uz Keukenhofas ziedu dārzu – parku, kurš priecē ar dažādu pavasara puķu stādījumiem. Pēcpusdienā dodamies uz Amsterdamu. Ekskursija ar kuģīti pa kanāliem, kopīga pastaiga pa pilsētas centru – ievērojamāko kvartālu apskate. Brīvais laiks pilsētas kolorīta izbaudīšanai. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

printēt Lasīt visu ziņu

Ceļojums uz Pomerāniju. 2020. gada 9.-13. jūnijs. Ziemeļpolija

1.diena

Izbraucam no Kandavas pl.6.00.

 

Suvalki - pilsēta Polijas pierobežā.

Noslēpumainie Hitlera bunkuri – Vilku midzenis Gierložā.

Ketryzina – mazpilsēta ar interesantu vēsturi.

 

2.diena

Olština- vecpilsēta, pils un senie nocietinājumi, Kopernika piemineklis un citi jaukumi.

Malborkas pils - lielākā viduslaiku pils Eiropā.

 

3.diena

Gdaņska- viena no galvenajām ostām Polijā, valdnieku un tirgotāju pilsēta. Iespējams izbrauciens ar kuģīti.

Pastaiga pa kūrortpilsētu Sopota – jūra, koncertzāle.

 

printēt Lasīt visu ziņu

8. maija pieredzes brauciens pa Kurzemi08.05.2019

Kandavas informācijas centrs ar uzņēmējiem un interesentiem 2019. gada 8. maijā devās pieredzes braucienā pa Kurzemi - Kuldīgu, Snēpeles pagastu un citām vietām. 

Apmeklējām Kandavas novada viesu namu "Ružas" un izstaigājām stāvās Amulas krasta taku. Pēc tam pēc aktīvas rīta rosmes devāmies uz Kuldīgu, kur kafejnīcā Rezidence "Kafē" pie Ventas mūs viesmīlīgi sagaidīja bijušais kandavnieks Aigars, pastāstot par darbošanos savā uzņēmumā, kas īsā laikā kļuvis ļoti iecienīts. Iemalkojām gardo kafiju, lati un citus gardumus, un devāmies uz Kuldīgas Restaurācijas centrs. Kuldīgas domes Restaurācijas centrā uzklausījām kuldīdznieku pieredzi saglabājot un atjaunot, ieinteresējot un atbalstot savus iedzīvotājus Kuldīgā saglabāt seno vecpilsētu. 

Tālāk devāmies uz Mazsāliju muižu, kur audzē foreles un dambriežus, piedāvā naktsmītnes. Saimnieks cienāja un piedāvāja iegādāties, pašu ražotus, eksotiskus stiprus alkoholiskus dzērienus. Tāpat mūs cienāja ar gardām uzkodām un pastāstīja arī citas aizraujošas lietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

<>