27.07.2019. Ceļojums no Vānes, Kandavas un Tukuma "Cietumā pasēdēju, pienā muti nomazgāju"

Ja vēlies sestdien, 27.07.2019., pastaigāt pa Liepājas kara ostu un apskatīt piena muižu Sieksātē, tad līdz 6.jūlijam piesakies, zvanot pa tālr.: 26151106.

Brauciena cena: 36,- EUR.

Izbraukšana: plkst. 7:00 no Vānes; plkst. 7:20 no Kandavas (Kūrorta iela 1b); plkst. 7:50 no Tukuma ledus halles (Stadiona iela 3).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ceļojums no Kandavas uz Baltkrieviju 02.- 04.08.2019.

    CEĻOJUMA PROGRAMMA                                              02.08.- 04.08.2019.

            3 dienas/2 naktis

 

1.diena (02.08.2019.): KANDAVA - MINSKA

Pārbrauciens uz Minsku

Apskates ekskursija autobusā un pastaiga pa pilsētu: Troickas priekšpilsēta, Augšpilsēta, Rātslaukums, pareizticīgo un katoļu baznīcas, hokeja arēna, prospekti, laukumi, obeliski. Ekskursijas laikā jūs varēsiet ieraudzīt ne tikai Baltkrievijas galvaspilētas ievērojamākās vietas, bet arī uzzināt par svarīgākajiem notikumiem pilsētas vēsturē: kauju pie Nemigas upes, pilsētas pašpārvaldes tiesību iegūšanu, XVII un XVIII gs. kariem, varonīgo pagrīdi Otrā pasaules kara laikā un daudz ko citu. Plati prospekti, plaši laukumi, Staļina ampīrs – Minska ir neticami harmoniska un gaiša, bet vietējie iedzīvotāji ir labvēlīgi un vienmēr gatavi palīdzēt tūristiem. Nakšņošana viesnīcā  “Time “2*

 

printēt Lasīt visu ziņu

Ceļojums no Kandavas uz Karpatiem 15. - 20.09.2019.

15.septembrī plkst. 6.00 izbraukšana no Kandavas autoostas. Lietuvas un Polijas plašumu vērošana. Ik pa brīdim apstāšanās un maza atpūta. Iespēja pusdienot Polijas krodziņā. Vakarā iebraucam Ļubļinā (Polija). Nakts viesnīcā pilsētas centrā.

16.septembrī brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Ļvovai (Ukraina), pa ceļam robežas šķērsošana un dokumentu pārbaude. Līdzi jābūt ceļojumam derīgai pasei. Ekskursija pa Ļvovu ar vietējo gidu. Mazliet brīvais laiks un pusdienas. Vēlā pēcpusdienā braucam Karpatu virzienā, kur mūs sagaidīs cits vietējais gids un pavadonis. Nacionālais vakars un vietējo dzērienu un ēdienu baudīšana krodziņā. Nakts viesu mājā.

17.septembrī brokastis viesu mājā. Ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā pa skaistākajām vietām Karpatos - Šipoga ūdenskritums (600m augsts), ar pacēlāju iespēja uzbraukt kalnos un vērot brīnišķīgas ainavas, pusdienas krodziņā, lāču rezervāts, ekskursija uz Sinevira ezeru, kas atrodas 1500m virs jūras līmeņa un citi Karpatu jaukumi. Vakariņas viesnīcā Užgorodā.

18.septembrī brokastis viesnīcā. Ekskursija pa Užgorodu, kā arī brīvais laiks suvenīru iegādei. Pecpusdienā izbraucam uz Slovākiju. Viesosimes Pieniņu nacionālajā parkā Tatru kalnos. Vakariņas krodziņā. Nakts viesnīcā.

printēt Lasīt visu ziņu

2019. gada rudenī plānots ceļojums uz Vjetnamu19.07.2018

Interesēties pa telefonu +371 28396830 (Iveta Piese). 

printēt Lasīt visu ziņu

Svētceļojums uz Izraēlu (2020. gada 21. - 29. marts)

Aicinām Jūs pievienoties svētceļojumam uz Izraēlu 2020. gadā

Cena: EUR 880,-.

Sīkāka informācija pa tālr.: 26113310 (Aiva) vai e-pastu: aiva_valdmane@inbox.lv

Programmā ir iespējamas nelielas izmaiņas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

8. maija pieredzes brauciens pa Kurzemi08.05.2019

Kandavas informācijas centrs ar uzņēmējiem un interesentiem 2019. gada 8. maijā devās pieredzes braucienā pa Kurzemi - Kuldīgu, Snēpeles pagastu un citām vietām. 

Apmeklējām Kandavas novada viesu namu "Ružas" un izstaigājām stāvās Amulas krasta taku. Pēc tam pēc aktīvas rīta rosmes devāmies uz Kuldīgu, kur kafejnīcā Rezidence "Kafē" pie Ventas mūs viesmīlīgi sagaidīja bijušais kandavnieks Aigars, pastāstot par darbošanos savā uzņēmumā, kas īsā laikā kļuvis ļoti iecienīts. Iemalkojām gardo kafiju, lati un citus gardumus, un devāmies uz Kuldīgas Restaurācijas centrs. Kuldīgas domes Restaurācijas centrā uzklausījām kuldīdznieku pieredzi saglabājot un atjaunot, ieinteresējot un atbalstot savus iedzīvotājus Kuldīgā saglabāt seno vecpilsētu. 

Tālāk devāmies uz Mazsāliju muižu, kur audzē foreles un dambriežus, piedāvā naktsmītnes. Saimnieks cienāja un piedāvāja iegādāties, pašu ražotus, eksotiskus stiprus alkoholiskus dzērienus. Tāpat mūs cienāja ar gardām uzkodām un pastāstīja arī citas aizraujošas lietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

<>
Grupas "Autobuss debesīs" 20 gadu jubilejas koncertsČIKĀGAS PIECĪŠI 30 - ATGRIEŠANĀS - LIELIZRĀDE muzikāli vēsturiskā vīzijā