Pāriet uz lapas karti

Kandavas novads dzīvo ar garšu! Balttour 2020

2014_07_25_valmiera_baloni__small_size__4.jpg27. Starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus "Balttour 2020" jau šajā nedēļas nogalē 

Jau pavisam drīz no 31.janvāra līdz 2.februārim Kandavas tūrisma informācijas centrs kopā ar radošo komandu piedalīsies 27. starptautiskajā tūrisma izstādē - gadatirgū "Balttour 2020", kas notiks Rīgā, Ķīpsalā. Apmeklētāji tur varēs uzzināt gan sezonas jaunumus, gan populārākās iespējas, izmantot īpašos piedāvājumus un veikt izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai pie vairāk nekā 860 tūrisma firmām.

Vairāk informācijas par "Balttour 2020":  http://www.balttour.lv/?link=0...


Kandavas novada stends tūrisma izstādē "Balttour 2020". 

Kandavas novada stends atradīsies Latvijas zālē (stenda numurs D19). Šogad aicināsim apciemot šarmanto Kurzemes mazpilsētu Kandavu, lai iepazīstinātu ar tūrisma piedāvājumu Kandavas novadā un baudītu nesteidzīgo pilsētas ritmu ikdienā vai aktīvāk atpūstos lielāko pasākumu laikā.  Šī gada 14. - 16. augustā Kandavā notiks vērienīgs pasākums „Gaisa balonu un grilēšanas festivāls”, tāpēc Kandavas novada stenda noformējums būs šī pasākuma noskaņās. Par stenda noformējumu rūpējās māksliniece Baiba Rulle un mākslinieks - noformētājs Jurģis Muska. Stenda fona attēls  būs animācijas tehnikā gleznotas debesis ar gaisa baloniem  - autore: gleznotāja- keramiķe Linda Priedniece. Kandavas novada stendu greznos Kandavā tapušie grili (ražotājs "Abas Smoke House"). Šis Kandavas uzņēmums  ir lielākais grilu ražotājs Baltijā. Tūrisma izstādē – gadatirgū Kandavas novada stendā varēsiet gūt ieskatu grilēšanas norisēs: iepazīties ar grilēšanas aprīkojumu un degustēt uz grila gatavotus ēdienus. Degustācijas notiks sadarbībā ar Grilētāju brālību un uzņēmumu "Rīgas Miesnieks". 

Kandavā lido  

2020. gada 14. - 16. augustā Kandavā notiks vērienīgs pasākums „Gaisa balonu un grilēšanas festivāls”. Festivālā piedalīsies 10 - 12 gaisa balonu ekipāžas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Plānoti gaisa balonu vakara un rīta demonstrācijas lidojumi, kā arī vakaros paredzēta gaisa balonu spīdēšana un degļu šovs.

Kandavā grilē 

2020. gada 15.augustā, Kandavas gaisa balonu festivāla ietvaros Kandavas Promenādē notiks Grilēšanas un BBQ teātris - teātra izrāde visai ģimenei „Grilēšanas garšas pasakas”. Izrādes laikā notiks  izglītojoši un izklaidējoši pasākumi ar degustācijām un meistarklasēm. Varēs piedalīties grilēšanas dueļos, iepazīt grilus un to aprīkojumu, baudīt dažādus grilētus ēdienus (arī veģetārus), piedalīties viktorīnās un konkursos, kurus rīkos pasākuma atbalstītāji Grilētāju brālība un „Rīgas Miesnieks”. Skatītājiem būs iespēja arī pašiem kļūt par izrādes veidotājiem, izmēģinot praktiskas lietas kopā ar pieredzējušiem meistariem. Izrādes noslēgumā pirmatskaņojums sanākušajiem gardēžiem – „Grilētā sivēna dziesma”.

Kandavā skrien 

Jau pavisam drīz, 2020. gada 2. maijā aicināsim uz „Abavas senlejas Stirnu buku” - taku skrējiena seriāla „Stirnu buks 2020” 2.posmu Kandavā, lai izskrietu Abavas senlejas kalnus un lejas, ozolājus, vecpilsētas ielas un pagalmus. Sāciet jau trenēties, jo lazdas jau zied!

Apciemojiet Kandavas novadu svētku reizē vai mierīgi izbaudiet Abavas senlejas skaistos dabas skatus, gardos ēdienus, viesmīlīgās naktsmītnes un aktīvā tūrisma piedāvājumus.

2014_07_25_valmiera_baloni__small_size__4.jpg kandava_foto_monta_judicka.jpg kandavas_kursu_pilskalns_tilts_foto_liga_auksmukste.jpg gaisa_baloni1.jpg kandavas_peldbaseins_foto_dace_kirspile.jpg teterinsa_ezers_foto_jaanis_kameraads.jpg 13700983_699185150234029_5549755517511714824_o.jpg vejspaarns_liela_iela_foto_egils_reedmanis.jpg kandavas_peldbaseina_bernu__baseins_foto_dace_kirspile.jpg 82151237_1_26_edited2_w_overlay_min_1024x819_0.jpg
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top