Pāriet uz lapas karti

17. novembrī Brīvības rogainings Kandavas novadā

17.11.2018
17_11_2018_brivibas_rogainings__kandavas_nov.jpg

17. novembrī Kandavā notiks Brīvības rogainings. Sacensību centrs: Kandavas sporta halle Skolas iela 12, Kandava, Kandavas pilsēta, LV-3120.

Sacensību programma:
- No 8.30 Dalībnieku reģistrācija sacensību centrā;
- No 9.00 līdz 10.30 Brokastis sacensību dalībniekiem
(auzu pārslu putra, PŪRES ievārījums, MILZU graudaugu pārslas, kakao, tēja u.c.).


-10.30 Sacensību atklāšana;
-11.00   Karšu izsniegšana;
-12.00   Kopējs starts visām grupām;
-12.30   Tiek slēgta reģistrācija.

-15.00  Finišs Tautas grupai (arī finiša slēgšana);
-15.10  Apbalvošana ģimeņu grupai (T3Gim);
-15.20  Balvu izloze Tautas grupai;
                        - No 15.30  Pēc finiša ēdināšana sacensību dalībniekiem;
-16.00  Finišs 4h distancei;
-16.30  Finiša slēgšana 4h distancei;
- Ap 17.00 Apbalvošana 4 h distancei;
- Ap 17.20 Apbalvošana “Brīvības kauss pašvaldībām”;
- Ap 17.30 Balvu izloze 4 h distancei;
-18.00 Sacensību finišs 6 h distancei;
-18.30 Finiša slēgšana 6 h distancei;
- Ap 19.00  Apbalvošana 6 h distancei;
- Ap 19.15 Balvu izloze 6 h distancei;

BRĪVĪBAS ROGAININGA NOLIKUMS ŠEIT

Brīvības rogainings ir sacensības patriotu nedēļas laikā, kas 2018. gada 17. novembrī notiks jau trešo reizi. Šogad Latvijas simtgadē Brīvības rogainings notiks Abavas senlejā - ar centru Kandavas pilsētā. Vietā, kur savijas vēsture ar mūsdienām (Rūmenes muiža, Benjamiņa muiža un Kandavas lauksaimniecības tehnikums), daba ar pilsētvidi (krāšņā Abavas senleja un Kandavas pilsētas promenāde), kur dzīvo ļaudis, kas mīl dabu, darbu, sportu un izglītību.

 Rogainings - tā ir izturības un prāta asuma (stratēģiskās domāšanas) pārbaude brīvā dabā, jo kopumā sacensības ilgst 5-7 stundas, no kurām 4-6 stundas dalībnieki pārvietojas dabā.

Brīvības rogainings ir veltījums Latvijas karavīru un brīvības cīnītāju piemiņai. Novembris ir mēnesis, kas pārsvarā nelutina ar laika apstākļiem, un dalībniekiem tas ir pārbaudījums - veikt dažāda garuma distances (līdz pat 45 km) mežā, pa kalniem un purviem. Kā facebook rakstīja viens no pirmā Brīvības rogaininga dalībniekiem "Bet vai mūsu senčiem, cīnoties par Latvijas Brīvību, bija viegli?"

Brīvības rogainings tiek organizēts vietās, kas izceļas ar dabas krāšņumu arī vēlā rudenī. Tā 2016. gadā tas notika Tukuma apkārtnes mežainajos pauguros, 2017. gadā Kolkas apkārtnē un Slīteres rezervātā.

Piedalīšanās Brīvības rogainingā ir atvērta ikvienam - gan rūdītam sportistam (6 stundu distancē), gan Latvijas pašvaldību pārstāvjiem (4 stundu - Pašvaldību kausa izcīņas distancē), gan iesācējiem un iepazīties gribētājiem (3 stundu Tautas distancē). Pasākumam speciāli izveidotā karte ir piemērota gan sportistiem, gan pārgājienu un pastaigu cienītājiem.

Piedalīšanās šādos pasākumos ir labs veids kā iepazīt tuvāku un tālāku apkārtni, savas zemes skaistumu, pārbaudīt sevi, gūt gandarījumu un piekopt veselīgu dzīvesveidu, būt kopā ar ģimeni un draugiem.

Pasākumā aicināti piedalīties arī tuvākie kaimiņi - lietuvieši un igauņi, kas šo iespēju labprāt izmanto.

Vairāk informācijas: https://coksilva.lv/sacensibas...


Kandavas Pulvertornis. Foto: Egils Rēdmanis. Kandavas vecpilsēta. Foto: Kandavas novada domes arhīvs Kandavas tilts ziemeļblāzmā. Foto: Jānis Priednieks. Foto: Jānis Kamerāds Rūmenes muiža. Foto: Rūmenes muižas arhīvs. Foto: Jānis Kamerāds Kandavas vecpilsēta. Foto: Kandavas novada domes arhīvs Kandavas kultūras nams. Foto: Daiga Rēdmane. Vējspārns - Lielās ielas stāvā nogāze. Foto: Egils Rēdmanis. Kandavas Ugunsdzēsēju depo. Foto: Daiga Rēdmane. Foto: Jānis Kamerāds Foto: Daiga Rēdmane. Foto: Jānis Kamerāds Kandavas kartingu trase. Foto: Kandavas TIC arhīvs. Abava. Foto: Jānis Kamerāds Lauku sēta "Indāni" (Kandavas pagasts). Foto: tukuma TIC arhīvs.
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top