Pāriet uz lapas karti

"Atvērtās dienas laukos"/ PIETEIKŠANĀS

Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa.
Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa.

Dabā jau pamazām jūtama pavasara tuvošanās un kā katru gadu ik pavasari aicinām jūs atvērt savas sētas un saimniecības "Atvērtajām dienām laukos", kas šogad notiks no 4.-6. maijam Latvijā un 10.-12. maijā Lietuvā.  

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus un pakalpojumus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Arī šogad "Atvērtās dienas laukos" rīkojam kopā ar mūsu Lietuvas kolēģiem.

Lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) izstrādā īpašo akcijas piedāvājumu, kas šajās dienās var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes. Iedvesmai varat aplūkot 2018. gada pavasara akcijas dalībnieku piedāvājumus: www.celotajs.lv/lv/conf/180504-ADL/dalibnieki
Informējiet, ja šī gada akcijas piedāvājums ir nemainīgs un būs tāds pats kā pirms gada.
 

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu. Labprāt palīdzēsim!
 

Mēs aicinām Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU (pielikumā) un nosūtot to "Lauku ceļotājam" līdz š.g.  11. martam rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.
 

Akcijas organizatori:
Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija "Atostogos kaime".
 

Ar cieņu,
Lauku ceļotājs

q0i0aj0Wg0Go1Go9FoNBqNRqPRaDQajUaj0Wg0Go1Go9FoDjr+D9uumPP0UuXqAAAAAElFTkSuQmCC 

Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku celotājs"
Kalnciema iela 40, Riga, LV-1046, tālr: 67617600, fakss: 67830041

lauku@celotajs.lv, www.celotajs.lv
http://www.facebook.com http://www.twitter.com/laukucelotajs

Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa. Attēliem ir ilustratīva nozīme. Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa. Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa. Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa. Lauku sēta "Indāni" (Kandavas novads), foto: Antra Gaisa. "Indānu" saimniece Signe Ezeriņa (Kandavas novads). Foto: I.Dravniece
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top