Pāriet uz lapas karti

Noskaidroti fotokonkursa “Diennakts garumā” uzvarētāji

30.06.2022

diploms-baibai-rasmanei--kopija.jpgNoslēdzies Kandavas un pagastu apvienības rīkotais fotokonkurss „Diennakts garumā”, kurā piedalījās 18 dalībnieki, kopumā iesūtot 23 pieteikumus jeb 92 fotogrāfijas.

Žūrijas komisija fotogrāfijas vērtēja pēc četriem kritērijiem: fotogrāfiju atbilstība konkursa nolikumam; fotogrāfiju tehniskā un mākslinieciskā kvalitāte; fotogrāfiju saturs un galvenais nosacījums- visu četru pieteikuma fotogrāfiju identiskais rakurss. Žūrijas komisija: Kandavas un pagastu apvienības vadītājs Jānis Mazitāns, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pedagogs Baumane Ilze, Kandavas un pagastu apvienības fotokonkursa “Piederība laikam” 1.vietas ieguvēja Anete Rodiņa un fotokonkursa “Piederība laikam” skatītāju simpātijas balvas ieguvēja, daudzkārtēja fotokonkursu dalībniece un laureāte Laura Kristīne Anšance.

3.jpgGodpilno 1.vietu ar žūrijas piešķirtiem 110 punktiem saņem Daiga Rēdmane par fotogrāfijām “Teteriņa ezers Kandavā”.  Daiga saņem naudas balvu 100 eiro apmērā.8.jpg2.vietu ar 75 punktiem un 50 eiro naudas balvu iegūst Baiba Rašmane ar fotogrāfijām “Talsu iela Kandavā”.
13.jpg3.vietu ar 74 punktiem ieņem Jānis Kamerāds ar fotogrāfijām “Kandavas Promenāde”. Jānis saņem naudas balvu 30 eiro apmērā.
23.jpgSkatītāju simpātiju balvu iegūst Kristīne Ķēniņa ar fotogrāfijām “Bruņinieku pilskalns”, kuras sociālo tīklu balsošanā ieguva lielāko balsu skaitu. Paldies autoriem par skaistajām fotogrāfijām un atsaucību piedaloties konkursā- Agnese Priede, Ance Diduha, Anna Dūniņa, Baiba Rašmane, Dace Roze, Dagnija Gudriķe, Daiga Rēdmane, Danuta Bite, Eduards Plezers, Endijs Lībeks, Inta Neiciniece, Jānis Kamerāds, Keitija Kadiķe, Kristīne Ķēniņa, Lāsma Mažule, Linda Priedniece, Una Frīdemane, Vladislavs Sitiks.

printēt
3.jpg 8.jpg 13.jpg 23.jpg diploms-baibai-rasmanei--kopija.jpg
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top