Pāriet uz lapas karti

villa Jaunkrastmaļi, brīvdienu māja

Jaunkrastmaļi, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120

Piedāvā: Naktsmītne - brīvdienu māja un kempinga mājiņa. Uzņem gan ģimenes, gan pasākumus ar nakšņošanu 10 gultas vietās 3 guļamistabās ar atsevišķu vannas istabu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, sauna, ziemas dārzs, virtuve ar pilnu aprīkojumu lielajā mājā.
Ir 2 gultas vietas apsildāmā kempinga mājā ar guļamistabu un atsevišķu ēdamzonu un labierīcībām. Lielajā mājā ir iespēja rīkot nelielas viesības līdz 50 personām un seminārus līdz 70 personām (bez galdiem), WiFi, TV, mūzikas centri. Telpās galda teniss un futbols. Ārā tenisa, basketbola laukums, futbola vārti, smilšu kaste, bērnu stūrītis, divas piknika vietas, nojume, 4,7 ha liels parks ar pastaigu taku, dīķis, 2 lapenes, ugunskura vietas, šūpoles, laiva, SUP dēlis.

Naktsmītnes
10 gultas vietas 3 guļamistabās ar atsevišķu vannas istabu, dzīvojamā istaba ar kamīnu, sauna, ziemas dārzs, virtuve ar pilnu aprīkojumu. 2 gultas vietas kempinga mājiņā. Ir iespēja izguldīt uz matračiem līdz 15 personām. Telts vietas.

Banketu, semināru zāle
Sēdvietas pie galdiem līdz 50 personām. Semināros līdz 70 cilvēkiem.

Daba
4,7ha liels parks, dīķis. Apļveida dabas taka gravā 750m gara. Lauku vide pilsētā ar dārzu pie mājas un dabisku vidi sakoptā gravas parkveida pļavā. Piemērota vieta komforta un atpūtas baudītājiem, ģimenēm un draugiem, miera, klusuma un dabas mīļotājiem. Kā arī brīnišķīga vieta siltās sezonas korporatīvajiem pasākumiem bez nakšņošanas līdz 100 cilvēkiem.

Makšķerēšana
Nakšņotājiem piedāvā makšķerēšanu ar līdzi paņemtu makšķeri.

Aktīvā atpūta
Piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas - sporta laukumi tenisam, basketbolam, galda teniss un futbols, SUP dēlis, badmintons. Volejbola bumba, futbola vārti un bumba. Ziemā apgaismots kalns, ragaviņas. Ir iespēja iet ekskursijā ar mājas saimnieci pa Kandavu vai kādu no apkārtnes dabas takām. Var izstrādāt jums pielāgotus pārgājiena maršrutus.

Piezīmes
Ēka ir aprīkota ar TV, WiFi, mūzikas centru, lielā zāle ar kondicionieri, elektrības pievadi āra pasākumiem. Vieta atrodas pilsētas nomalē pie Pūzurgravas, 300m no pārtikas veikala.

Svarīgi!
Mājdzīvnieku līdzi ņemšanu jāsaskaņo ar saimniekiem.
Vieta nav pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.


Ziemas dārzs Apartamenti "Ozols" Apartamenti "Ozols" Apartamenti "Ozols" Apartamenti "Ozols" Istaba "Priede" Istaba "Priede" Istaba "Priede" Istaba "Priede" un vannasistaba Istaba "Priede" un vannasistaba Istaba "Bērzs" Istaba "Bērzs" un vannasistaba Dzīvojamā istaba Dzīvojamā istaba Dzīvojamā istaba Vasaras māja Vasaras māja
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top