Pāriet uz lapas karti

Aktualitātes

Pavasara stādu tirdziņš Kandavā 09.05.2021. no plkst. 09:00 līdz 13:00

04.05.2021

Stādu tirgus notiks skvēriņā pie Bruņinieku pilskalna (Lielā iela 10a).pavasara_stadu_tirdzins_kandava.jpg

Atpūta Kandavā 1. - 4. maijs

atputa_kandava_01__04_05_2021_istais.jpgBrīvdienās nesēdi mājās!

Brauc apskati gleznaino Kandavu un Abavas senleju!

Brīvdienās varat izbraukt ar kartingiem Kandavas Kartadromā...

Izstaigāt takas, piedalīties orientēšanās treniņā, spēlēt diskgolfu...

Varat doties piknikā svaigā gaisā uz lauku sētu "Indāni", līdzi vari paņemt burkānus, maizīti vai kādu citu kārumu, ko var dot dzīvnieciņiem, un apskatiet - trušus, aitas, kazas, govis, ponijus, zirgus, vistiņas u.c. dzīvnieciņus... 

Pa ceļam uz "Indāniem", varat izjāt ar zirgiem Valdeķu stallī "Ivetas zirgi"...

Pie mums garlaicīgi nebūs! 

Šis ir tikai neliels ieskats, ko darīt Kandavā... brauc un izbaudi!

Pastaigu taka "Kandava- pilsēta ar ozola spēku" 01. - 04.05.2021.

Pastaigā vari doties no 2021. gada 1. maija plkst. 10:00  līdz  4. maija plkst. 16:00.


Balviņas var saņemt Kandavas Tūrisma informācijas centrā (Ūdens ielā 2):
1. maijā no 10:00 līdz 16:00
2.maijā no 10:00 līdz 14:00
3. maijā - slēgts
4. maijā no 10:00 līdz 16:00

aicinam_visus_dabas_cienitajus_pavadit_brivo_laiku_pastaigu_taka.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pavasaris Kandavā ienāk ar putnu dziesmām

25.03.2021 - 30.04.2021

b93bad0b_65e6_42cf_9ee0_277a33db9ede.jpgGaidot pavasari, Kandavā izvietoti 20 krāsaini lielizmēra putnu būrīši ar putnu aplikācijām un QR kodu, kas ļauj atpazīt apkārtnē sastopamos putnus, un aizved interesantā pastaigā pa pilsētu!

Aicinām lielus un mazus kandavniekus, kā arī pilsētas viesus iepazīt putnus un viņu dziesmas, apmeklējot Putnu taku. Atrodi pilsētvidē izvietotos divdesmit dekoratīvos putnu būrus! Pie būrīšiem novietotie apraksti aicina iepazīt Latvijā sastopamo putnu sugas, bet, noskenējot pie apraksta esošo QR kodu, atpazīt putnu balsis.

Putnu takas maršruti būs pieejami Kandavas Tūrisma informācijas centrā un lejuplādējami šeit.


Kā noklausīties putna dziesmu?
1. Pirms dodies pastaigā, lejuplādē telefonā jebkuru no piedāvātajām bezmaksas QR koda nolasīšanas aplikācijām, meklētājā ierakstot QR code reader.

2. Uz katra putnu būrīša ir izvietota informācija par konkrēto putnu un QR kods zem kura "slēpjas" putna dziesma. Atver lejuplādēto aplikāciju, ieslēgsies telefona kamera un telefons būs kļuvis par svītru kodu skeneri. Pietuvini telefonu kodam, un kods ātri vien ir noskenēts.

Lasīt visu ziņu

Virvju trase atvērta apmeklētājiem

27.03.2021


whatsapp_image_2021_03_26_at_15_50_26.jpgKandavas novada dome informē, ka virvju trases izbūves darbi Kandavā, Teteriņu ielā 2 ir pabeigti.

Virvju trase ir pieejama apmeklētājiem bez darba laika, sezonas vai vecuma ierobežojumiem, tāpēc aicinām apmeklētājus ievērot izvietotos trases lietošanas noteikumus un rūpēties par savu un bērnu drošību trases apmeklējuma laikā, kā arī izturēties saudzīgi pret izveidoto infrastruktūru.Lasīt visu ziņu

Attālinātas piedzīvojumu sacensības komandām: Kandavas Lieldienu balva

26.03.2021 - 12.04.2021

lieldienu_balva.jpgGaidot pavasari, Kandavā izvietoti 20 krāsaini lielizmēra putnu būrīši ar putnu aplikācijām un QR kodu, kā arī vēl kādas ciparu kombinācijas, lai dotos interesantā piedzīvojumā, savas mājsaimniecības ietvaros.

Kandavā un tās apkārtnē izvietoti 20 dekoratīvi putnu būri. Vairāk un karte pieejama kandava.lv. Uz 8 putnu būriem ir atrodami kodi (paraugs fotogalerijā), kurus pareizā secībā ierakstot tabulā, iegūsiet koordinātes. Tās norāda „atslēgas” vietas atrašanos (izmantojiet viedtālruņus ar GPS vai meklējiet mājaslapā balticmaps.eu ). Visās 9 vietās (8 „putnu būri” un 1 „atslēga”) komandai ir jāuzņem pašbilde (selfijs). Komandai un vietām jābūt skaidri atpazīstamiem.

Rezultātu iesniegšana, vērtēšana un apbalvošana: līdz 2021. gada 12.aprīlim uz e-pastu uvecins@gmail.com jānosūta komandas nosaukums, sastāvs, kontakttālruņa Nr. un vismaz 9 augstākminētās fotogrāfijas. Tiks vērtēta iesniegto fotogrāfiju atbilstība un kvalitāte. Iesniegšanas ātrums netiek ņemts vērā! Informācija par apbalvošanu tiks publicēta vēlāk.

Lasīt visu ziņu

Aicina pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2021”

06.04.2021

index.jpgZemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties Latvijā un lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2021”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs deviņās nominācijās un tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 28. reizi. Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, konkursa pretendentu vērtēšana šogad notiks attālināti.

Ministrs Kaspars Gerhards: “Stabila, attīstīta lauksaimniecības un pārtikas ražošanas nozare ir katras valsts pastāvēšanas pamatelements. Jau izsenis – un arī krīzes apstākļos, lauksaimniecība veido būtisku ieguldījumu mūsu valsts tautsaimniecībā. Ir svarīgi atbalstīt lauksaimniekus, kuri spēj ražot un arī radīt arvien jaunus pašmāju produktus, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu pieejama svaiga un kvalitatīva pārtika. Dienu no dienas mēs savos pārtikas grozos varam redzēt šī darba “augļus”, tādēļ ir svarīgi novērtēt pašmāju lauksaimnieku un ražotāju ieguldīto darbu, izceļot pozitīvos piemērus un apbalvojot labākos!

Dalībnieki konkursā “Sējējs 2021” tiks vērtēti nominācijās – “Gada lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Gada veiksmīgākā kopdarbība”, “Bioloģiskā lauku saimniecība” un “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”. Pieteikumi dalībai šajās nominācijās līdz 14. maijam jānosūta elektroniski uz e-pasta adresēm llkc@llkc.lv (LLKC) vai prese@lad.gov.lv  (LAD) ar norādi vēstules mērķī “Sējējs 2021” vai jāiesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 2021. gada 14. maijam ar norādi vēstules mērķī “Sējējs 2021”.

Tāpat šogad dalībniekus vērtēs arī nominācijās “Rītdienas sējējs – mazpulks” un “Zinātne praksē un inovācijas”. Nominācijā “Rītdienas sējējs – mazpulks” pieteikumus nosūta uz e-pasta adresi mazpulki@inbox.lv līdz 2021. gada 14. maijam, savukārt nominācijā “Zinātne praksē un inovācijas” nosūta uz e-pasta adresi lmzn@lza.lv vai iesniedz Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā (LLMZA), Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204. kabinetā līdz 2021. gada 14. maijam.

Lasīt visu ziņu
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top