Pāriet uz lapas karti

Aktuālais Kandavā un pagastos no 12.-19. maijam

12.05.2022

aktualais-bez-datuma-fb.jpgNo 27. līdz 29. maijam, trīs dienu garumā Kandava svinēs pilsētas svētkus "Atslēdz Kurzemi!". Svētku programmā “Garšu cīņas”, kuru laikā tiks gatavota garākā sviestmaize Latvijā, svētku koncerts ar grupu “Dziļi violets”. Piedalās Nauris Brikmanis, Lauris Dzelzītis, Atis Ieviņš, Sanda Dejus. Zaļumballe ar grupu “Miera vējos”. Noskaņu vakars ar Rūtu Dūdumu-Ķirsi un pavadošo grupu un iemīļotais koncerts “Savējie savējiem”, kurā uzstājas ikdienā ar mūziku nesaistīti vietējie iedzīvotāji. Svētkos koncertā „Satiksimies Kandavā” uzstāsies Tukuma novada izglītības iestāžu 1.- 4. klašu koru  un mūsdienu deju kolektīvi. Tāpat norisināsies Kandavas Ozolzīļu kauss 3x3 basketbolā, velo sacīkstes bērniem, Pīlīšu regate, makšķerēšanas sacensības un maiznieces Ainas Šteinbergas maizes degustācija. Rezervē 27. līdz 28. maiju un tiekamies Kandavā!


Skolas mācību gada noslēgumā- 4.jūnijā aicinām piedalīties XIII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas KLĀTIENES konkursā “KANDAVA UZDOD TONI 2022”! Konkurss tiek organizēts jau 13.gadu, taču šogad tas pirmo reizi notiks Kurzemes mazpilsētā Kandava un šī iemesla dēļ mainīts arī nosaukums. Konkurss ir populārs visā Latvijā un tas pulcē daudz dziedātāju, tādēļ, ja arī TU dziedi, nenokavē no 10.maija līdz 30.maijam pieteikties konkursa mājas lapā www.kandavadzied.lv sadaļā KANDAVA UZDOD TONI un 4.jūnijā brauc uz Kandavu dziedāt! Konkursa nolikums www.kandava.lv


Maijā aicinām novada iedzīvotājus aktīvi iesaistīties bezmaksas veselības veicinošos pasākumos klātienē un attālināti, Zoom platformā: Jogas nodarbībās, Vingrošanas nodarbībās fizioterapeita vadībā, silto smilšu nodarbībās, Vingrošanas nodarbībās bērniem pareizas stājas attīstības veidošanai, Peldēšanas apmācības skolēniem, Ūdens vingrošanas nodarbībās senioriem 50+.

12. maijā plkst.18.00 Cēres bibliotēkas kamīnzālē Cēres iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde.


12. maijā plkst. 18.30 Zemītes tautas namā Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde.


13. maijā plkst. 10.00 pie Zemītes pamatskolas notiks ozola stādīšana, projekta “Glika ozoli” ietvaros. Pasākumā viesosies bīskaps H.Jensons un svētbrīdi vadīs mācītājs Vilnis Auziņš.


13. maijā no plkst. 17.00 līdz 19.00 pie Vānes kultūras nama un no plkst. 19.00 pie Matkules kultūras nama pavasara tirgus. Par priekšnesumiem rūpēsies Matkules pašdarbnieki, bet tirgoties aicināti tuvāki un tālāki amatnieki, stādu audzētāji un gardumu meistari.


14. maijā no plkst. 10.00 - 19.00 norisināsies Muzeju nakts pasākumi Kandavas novadpētniecības muzejā. No plkst. 14.00 līdz 18.00 tikšanās ar izstādes “Lai pērles un dimanti mirdz” kolekcionāri un  pasta sūtījumu mākslas izstādes “Uzraksti man vēstulīti!” autoru Andri Vikaini. Radošās darbnīcas A.Vikaiņa vadībā. No plkst. 18.00 pie muzeja vīru vokālā ansambļa “Stende” un sieviešu vokālā ansambļa “Gaisma” muzikāls priekšnesums. Ieeja bez maksas.


14. maijā plkst. 13.00 Matkules kultūras namā uzstāsies Sabiles kultūras nama komanda pasākumā "Ābeļziedi pa gaisu, Dejā, kas prātā...". Ieeja bez maksas.

15. maijā plkst. 15.00 Vānes kultūras namā Aizputes Tautas teātra viesizrāde M. Zīle „Džentelmenis ar pannu”. Biļetes cena 2 EUR.


Kandavas un pagastu apvienība aicina ikvienu, kuram patīk fotografēt, ar savām skaistākajām fotogrāfijām, kas tapušas Kandavā un Cēres, Kandavas, Matkules, Vānes, Zantes un Zemītes pagastos, piedalīties fotokonkursā “Diennakts garumā”! Galvenais konkursa noteikums- autoram jāuzņem 4 fotogrāfijas, kurās fotografēts viens un tas pats objekts (vai ainava/ cilvēks) pēc iespējas no viena skatu punkta, bet atšķirīgā diennakts laikā vai dažādos laika apstākļos.
Pieteikumu, kas sastāv no četrām fotogrāfijām digitālā formā un pieteikuma anketas iesniedz elektroniski uz e-pastu apvieniba@kandava.lv, ar norādi “Fotokonkursam” vai personīgi Kandavas un pagastu apvienībā, Dārza ielā 6, Kandava, 202.kabinetā. Viens autors drīkst iesniegt ne vairāk kā divus pieteikumus, kur katrs sastāv no 4 fotogrāfijām.  
Konkursa norises laiks – no 11.aprīļa līdz 31.maijam.


No 19. līdz 22. maijam Kandavas kultūras nama galerijā “Vējspārns” Santas Vītiņas izstāde „Uzdrīkstēties”. Izstādes atklāšana  19. aprīlī pl.18:00. Ieeja bezmaksas.


No 14. aprīļa līdz 27. jūnijam Kandavas novadpētniecības muzejā kolekcionāres Judītes Vītolas izstāde "Lai pērles un dimanti mirdz!" - piespraudes, kamejas, dzintara rotas, pērļu un dabisko akmeņu krelles, aproču pogas, auskari.


No 10. maija līdz 30. jūnijam Kandavas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāma Andra Vikaiņa izstāde "Uzraksti man vēstulīti!".


Līdz 31. maijam Zantes kultūras namā foto izstāde „Mīļdzīvnieki”.

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top