Pāriet uz lapas karti

Kandavas virvju trase

Teteriņu iela 2, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120


Virvju trase atrodas Kandavas pilsētā, Teteriņu ielā 2, līdzās Kandavas
tehnikuma stadionam, peldbaseiniem un Teteriņa ezeram. Trase pieejama bez maksas.

Nākotnē šo teritoriju plānots attīstīt kā aktīvās atpūtas vietu. Šobrīd jau top plāni par Veselības
taku ar 2 lokiem, kas veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un mudinātu uz
aktīvu dzīvesveidu.

2021.gadā tika izveidotas divas virvju šķēršļu trases. Augstākā trase izvietota 1,40 m augstumā virs zemes, tā sastāv no 12 šķēršļu posmiem un nobrauciena. Zemākā trase paredzēta jaunākiem bērniem, tās augstums ir 0,80 m un tā veidota no 4 šķēršļu posmiem. Trases ir veidotas no dažādiem posmiem ar atšķirīgām grūtības pakāpēm, katra posma grūtības pakāpe norādīta ar krāsu apli pie tā. Trase veidota tā lai tās apmeklētājam nebūtu jāiet tikai pa apli, bet būtu izvēle kādā virzienā doties un kādas grūtības posmus šķērsot.

Zemākās trases garums ir aptuveni 29 metri.

Augstākās trases kopējais garums ir aptuveni 108 metri.

Virvju trase veidota no 2 atšķirīga augstuma trasēm. Zemākā trase izvietota 0,8 m augstumā, tā ir piemērota mazākiem bērniem vai kā iesildīšanās trase pirms augstākās trases izmantošanas. Augstākā trase izvietota 1,40 m augstumā, tā ir paredzēta gan pieaugušajiem gan bērniem. Tā kā Kandavas virvju trase ir veidota ar mērķi lai tā būtu pieejama jebkurā laikā jebkuram apmeklētājam, tad trases augstums izvēlēts atbilstoši normatīvajiem aktiem, kuri nosaka cik lielā augstumā nav nepieciešams lietot papildus aizsardzības līdzekļus.

Pie virvju trases (gan pie lielās, gan mazās) ir izvietoti trases lietošanas noteikumi, papildus Kandavas un pagastu apvienība aicina apmeklētājus izturēties saudzīgi un atbildīgi pret izvietoto infrastruktūru.

  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top