Pāriet uz lapas karti

Zemītes tautas nams

Cerības, Zemīte, Zemītes pagasts, Tukuma novads, Latvija, LV-3135

Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde

11.08.2022 18:30

no-2-decembra-baltsvakcinaciju-pret-covid-19-var-sanemt-visas-personas-no-18-gadu-vecuma-6.jpg11. augustā plkst. 18.30 Zemītes tautas namā notiks Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde.

Lasīt visu ziņu

Zemītē notika izglītojošs pasākums “Vienādi dažādībā”

03.06.2022

whatsapp-image-2022-06-07-at-11-05-05-am-2.jpg3. jūnijā Zemītes tautas namā notika izglītojošs pasākums “Vienādi dažādībā”. Aktivitāti organizēja nodibinājums “Kandavas novada iespēju fonds”, sadarbībā ar Latvijas Cilvēktiesību centru, projekta "Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību - informēšana, izglītošana, atbalsts un sadarbība" ietvaros. Pasākuma moto bija “Iekāp cita kurpēs”. 

Galvenā izglītojošā pasākuma tēma bija iecietība un neiecietība Latvijā. Pasākuma laikā dalībnieki piedalījās spēlē  “Vilciens “ A la carte””, kuras uzdevums bija grupās diskutēt un pieņemt koleģiālus lēmumus un izaicināt aktivitātes dalībniekus, apzināties pastāvošos stereotipus, aizspriedumus un iecietības robežas pret līdzcilvēkiem, dažādām minoritātēm un personībām, par kurām pamatā katram subjektīvs viedoklis.

Tālāk sekoja diskusija un prezentācija par iecietības un neiecietības cēloņiem, kā tos atpazīt un kā meklēt sevī toleranci, zināšanas un prasmes, lai saprastu robežas un risinājumus gan no sava skatu punkta, gan iesaistīto cilvēku viedokļa un vajadzību izpausmēm. Rezultātā tika izveidotas darba lapas, ar iecietību veicinošiem un neiecietību veicinošiem faktoriem, un tie izdiskutēti, uzklausot klātesošo viedokļus un argumentus.

Tālāk sekoja tēmas turpinājums sarunā ar publicisti un rakstnieci Irēnu d'Torres-Fernandez, kura  ar ilustratīviem piemēriem pastāstīja savu personisko pieredzi šajos jautājumos. Pasākums noslēdzās ar kolektīvu atzinumu, ka vairāk ikvienam ir jāstrādā pašam ar sevi un jācenšas iepazīt “svešais”. Jo ikviens mēs varam nonākt situācijā, kurā mūs nesaprot vai nevēlas saprast. Klātesošo summārā viedokļa uzsvars tika likts uz nemitīgu mācīšanos un sevis pilnveidošanu, jo tikai esot ar plašu skatījumu un spēju iejusties cita situācijā, mēs varam pilnveidot savu toleranci un spēju neturēties pie stereotipiem un iepriekšējām pieredzēm. Katrs gadījums ir unikāls un katrā gadījumā ir iespēja rast kompromisu, kas veicina savstarpējo izpratni un sadarbību.

Esmu pateicīga visiem pasākuma apmeklētājiem un diskusiju dalībniekiem par iesaisti un uzdrīkstēšanos paust savus viedokļus. Rezultātā kolektīvi aizdomājāmies par ikdienišķām lietām, kurām ir liela nozīmē mūsdienu sabiedrības kopīgajā dzīves vidē.

Aktivitātes organizētāja un informāciju sagatavoja: nodibinājuma KNIF valdes locekle Ērodeja Kirillova

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena- 4.maijs Zemītē

04.05.2022 11:00 - 12:00

whatsapp-image-2022-05-04-at-12-03-42-pm.jpg4. maijā Zemītes tautas namā notika Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts, kurā piedalījās Zemītes tautas nama amatierkolektīvi - jauktais vokālais ansamblis "Sapnī"  un senioru deju kopa "Ozolzīles".

Koncerta dalībnieki un apmeklētāji  baudīja priekšnesumus un cienājās ar  sarūpētajiem cienastiem atzīmējot "Baltā galdauta  svētkus" .

Pēc koncerta pie tautas nama tika tradicionāli iestādītas pupas lai aug un zaļo labas domas labos darbos.

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde

04.03.2022 18:30

no-2-decembra-baltsvakcinaciju-pret-covid-19-var-sanemt-visas-personas-no-18-gadu-vecuma-6.jpg4. martā plkst. 18.30 Zemītes tautas namā notiks Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde.

Lasīt visu ziņu

Sporta diena Zemītē

19.02.2022 12:00 - 16:00

afsports202202.jpgPasākums notiek "Zaļajā režīmā"!

Pasākuma dalībniekiem jāuzrāda sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts un personas apliecinošs dokuments. Kā arī jāatrodas pasākuma laikā epidemioloģiskajos noteikumos noteiktajās maskās! ( medicīniskā vai FFP2 )

Lasīt visu ziņu

Sporta diena Zemītē!

19.02.2022

whatsapp-image-2022-02-19-at-18-20-01-1.jpgAizvadīta Sporta diena Zemītē!

Rezultāti:
Galda teniss:
1. Megija Embūtniece;
2. Raitis Siliņš;
3. Mārtiņš Embūtnieks.
Šautriņu mešana:
1. Linda Kolosovska;
2. Līga Roze;
3. Ināra Ostrovska.
Zolīte:
1. Ināra Ostrovska;
2. Vija Žodziņa; 
3. Agris Kazimirisaņecs.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Ievēlēta Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vadība

14.02.2022 18:00

apvieniba.jpg14. februāra vakarā Zemītes pagasta tautas namā notika pirmā Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde.

Par padomes priekšsēdētāju ievēlēja - Ievu Vavilovu - Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" filiāle "Ķīši" sociālā rehabilitētāja.
Priekšsēdētāja vietnieks - Aigars Zandbergs - SIA AZM Valdes priekšsēdētājs. Sekretāre - Ilze Rudlapa - Lauku atbalsta dienests lauksaimniecības un lauku attīstības departaments Lauku attīstības daļa, vecākā referente.

Lasīt visu ziņu

Konsultatīvo padomju norises laiki

07.02.2022 - 28.03.2022

no-2-decembra-baltsvakcinaciju-pret-covid-19-var-sanemt-visas-personas-no-18-gadu-vecuma-4.jpg7. februāris, plkst.18.00 -  Vānes pagasta konsultatīvās padomes sēde, Vānes kultūras namā.

8. februāris, plkst. 17.00 – Kandavas pagasta konsultatīvās padomes sēde, Valdeķu kultūras namā.

9. februāris, plkst. 18.30 – Kandavas pilsētas konsultatīvās padomes sēde, Kandavas kultūras nama mazajā zālē, Lielā iela 27, Kandavā.

14. februārī plkst. 18:.00Zemītes pagasta konsultatīvās padomes sēde, Zemītes tautas namā.

17. februāris, plkst. 18.00 - Cēres pagasta konsultatīvās padomes sēde, Cēres pamatskolas zālē.

21. februāris, plkst. 18.30Matkules pagasta konsultatīvās padomes sēde, Matkules kultūras namā.

28. marts, plkst. 18.00Zantes pagasta konsultatīvās padomes sēde, Zantes kultūras namā.

Lasīt visu ziņu

Spēlfilmu cikls “Emīlija. Latvijas preses karaliene”

30.11.2021 18:00 - 10.12.2021

af_emilija_zemites_tn.jpgDaudzsēriju filma "Emīlija. Latvijas preses karaliene" ir stāsts par starpkaru Latvijas preses karalieni – "Jaunāko ziņu" un "Atpūtas" izdevēju Emīliju Benjamiņu, kuras personība, bagātība un traģiskais liktenis ir kļuvuši par Latvijas vēstures leģendu.

Lasīt visu ziņu

Valsts svētku pasākums Zemītē

17.11.2021 18:00 - 19:00

dsc_0038.jpg17. novembrī Zemītes tautas namā izskanēja Valsts svētkiem veltīts pasākums: Andris Mucenieks ar koncertprogrammu "Paauklē, saulīte, manu zemīti!"

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Kandavas novada Teātru ražas svētki aizvadīti

17.10.2020 16:00 - 19:30

dsc_0229.jpg17.oktobra pievakarē Zemītes tautas namā tradicionālajos teātra ražas svētkos tikās novada amatierteātru kolektīvi.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, šogad svētkos nepiedalījās viesu kolektīvi, kā arī Vānes un Zantes pagastu amatierteātri. Uzvedumus par svētku tēmu “Mēs piederam savai zemei, tautai un saimei” izrādīja kolektīvi no Matkules, Zemītes un Cēres.

Lasīt visu ziņu galerija (59)

Kandavas novada NVO forums "Savu vidi radi pats!"

05.08.2020 17:00 - 21:00

kandavas_nvo_forums_2.jpg5.augustā no plkst. 17.00- 21.00 Zemītes Tautas namā norisināsies Kandavas novada nevalstisko organizāciju un neformālo sabiedrības iniciatīvu grupu forums “Savu vidi radi pats!”.

Forumā aicinām piedalīties Kandavas novada nevalstisko organizāciju un neformālo sabiedrības iniciatīvu grupu līderus un dalībniekus. Gaidīsim dalībniekus no Zantes, Zemītes, Vānes, Matkules, Cēres, Kandavas pagasta un Kandavas pilsētas.


DARBA KĀRTĪBĀ:

 • NVO un sabiedrības iniciatīvu grupu iepazīšanās, savas darbības prezentācijas un ideju iedvesmai rosīgāko kaimiņu aktivitāšu prezentācijas; Iespējamās iepazīšanās formas:
  • īsumā pastāstīt par savu organizāciju vai iniciatīvu grupu, tās darbības jomām, mērķauditoriju  un sabiedriskajām iniciatīvām;
  • ar prezentāciju, ne garāku par 5 minūtēm.
 •  Interešu aizstāvības jautājumi- kā aktīviem iedzīvotājiem vai organizācijai savas intereses pārstāvēt pašvaldībā, Ministru kabinetā, Saeimā- biedrības Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga;
 • Iepazīšanās ar piedāvājumu un pieteikšanās apmācībām Kandavas novadā “Līderu akadēmija”- prezentē Kurzemes NVO centrs;  
 • Individuālas konsultācijas aktīvajiem iedzīvotājiem un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem sniegs Latvijas Pilsoniskās alianses Projektu vadītāja Anita Īvāne.Piesakoties lūgums norādīt kādu NVO vai iniciatīvu grupu pārstāvat, cik dalībnieki būsiet, kontakttelefonu vai e-pastu. Pieteikties varat  gan rakstot elektroniski knifkandava@inbox.lv, gan iespējams zvanīt 26527265 (Ērodeja). Visus interesentus aicinām iezīmēt savos kalendāros NVO foruma datumu, bet līdz 3. augustam mobilizēties un pieteikt savu dalību. Noteikti vēlamies pulcināt arī aktīvos iedzīvotājus – ja nepārstāvat nekādu biedrību, bet vēlaties piedalīties, droši piesakieties!

Dalība forumā bez maksas!


Lasīt visu ziņu

VPDK "Zemīte" piedalās virtuālajā gājienā «Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai»

04.05.2020 12:00

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) aicina gan individuālos tautas tērpu īpašniekus, gan kolektīvus 4. maijā, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā, virtuāli piedalīties gājienā “Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai”, kura tradīciju kopš 2016. gada iedzīvina tautas tērpu centrs “Senā klēts”, medijus informē LNKC pārstāvji.

Pasākums “Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai” šogad tiek rīkots virtuālā vidē, uzsverot tradīcijas neatkarību no sarežģītiem apstākļiem. Svētku dienā, 4. maijā, ikviens ir aicināts posties goda drēbēs – savā tautas tērpā – un vienatnē vai kopā ar ģimeni nofotografēties. Savukārt mākslinieciskie kolektīvi vai iestādes tiek rosinātas jau iepriekš sagatavot foto kolāžu ar to dalībniekiem tautas tērpos.

Fotogrāfijas pulksten 12.00 jāpublicē sociālo tīklu vietnē “Facebook” savā, kolektīva vai iestādes kontā, pievienojot tēmturi #tautastērpugājiens.

Tēmturis būs apliecinājums dalībai virtuālajā gājienā, kā arī atļauja rīkotājiem vēlāk izmantot attēlus kopīga video radīšanai. Video iecerēts kā dokumentāla liecība šai neparastajai 4. maija svinēšanai – apliecinājums tautas tērpa īpašajai lomai nacionālās piederības stiprināšanā, pašapziņas celšanā un spējai, tradīcijai nepārtrūkstot, pielāgoties arī tik neparastam laikam kā šis.

whatsapp_image_2020_05_01_at_12_25_14.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (11)

ATCELTA!!!! Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde

17.03.2020 18:00

17.MARTĀ PAREDZĒTĀ ZEMĪTES PAGASTA IEDZĪVOTĀJU KONSULTATĪVĀS PADOMES SĒDE TIEK ATCELTA!

Darba kārtība: 

 1. Par 2020.gada budžetu;

 2. Par plānotajiem pasākumiem Zemītes pagastā;

 3. Dažādi jautājumi

Aicinām Zemītes pagasta iedzīvotājus piedalīties un izteikt savus priekšlikumus un ierosinājumus!

Lasīt visu ziņu

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Zemīte" nosvin desmito gadskārtu

29.02.2020 18:00 - 01.03.2020 - 01:00

dsc_0603.jpg29.februāra vakarā Zemītes tautas namā pulcējās dejotāji un dejas mīļi, lai ar koncertu “Zemītē danci veda” nosvinētu vidējās paaudzes deju kolektīva “Zemīte” desmit gadu jubileju.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Zemīte” dibināts 2010. gada 23. septembrī, Zemītes tautas namā. Sākotnēji to vadīja Kandavas kultūras nama vadītāja Agrita Rožkalne, bet šobrīd vadības groži nodoti Ineses Cīrules rokās. Kolektīvs aktīvi piedalās gan Zemītes pagasta, gan Kandavas novada pasākumos, gan labprāt izbrauc uz citiem novadiem.

Lasīt visu ziņu galerija (87)

Ziemassvētku groziņu vakars

25.12.2019 21:00 - 26.12.2019 - 02:00

Galda hokejs Zemītē

23.11.2019 12:00 - 15:00

galda_hokejs.jpg23. novembrī plkst. 12:00 Zemītes tautas namā būs iespējams spēlēt un sacensties galda hokejā!

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagastā aizvadīta iedzīvotāju sapulce

05.11.2019 17:30

dsc_0007.jpg5.novembra vakarā Zemītes tautas namā pulcējās vairāk kā 30 vietējo iedzīvotāju, lai pārrunātu aktualitātes pagastā ar domes vadību un speciālistiem.

Sapulces ievaddaļā domes priekšsēdētāja klātesošos informēja par šogad paveiktajiem darbiem un plānotajiem darbiem 2020. gadā, detalizētāk stāstīja par budžeta izdevumiem un ieņēmumiem pa nozarēm, kā arī plānotajiem un veiktajiem projektiem Kandavas pilsētā un pagastos.

Aktuāls jautājums Zemītes pagastā ir mainīgā kvalitāte dzeramajam ūdenim- šobrīd ūdens ir tik ļoti rūsains, ka iedzīvotājiem vieš bažas, vai to var lietot uzturā. SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklis Dzintars Rušmanis atbildēja, ka  periodiskā ūdens kvalitātes pasliktināšanās ir cieši saistīta ar elektrības pārrāvumiem, kas izraisa hidraulisko triecienu un sakustina nogulsnes ūdens caurulēs. Protams, esošie ūdens cauruļvadi ir nolietojušies un ir nepieciešama to maiņa, bet, ierobežoto budžeta līdzekļu dēļ, nākamā gada plānos tas neietilpst. Lai stabilizētu esošo situāciju un novērstu elektrības pārrāvumus, ir informēti elektrotīkla uzturētāji AS “Sadales tīkls”. Dz.Rušmanis arī norādīja, ka uztraukumam par dzeramā ūdens kvalitāti nav pamata, jo Veselības inspekcija regulāri veic ūdens kvalitātes monitoringu. Iedzīvotājiem tika apsolīts veikt ūdens analīzes un informēt viņus par rezultātiem.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Sporta spēļu pēcpusdiena Zemītes tautas namā

12.10.2019 13:00 - 15:00

sporta_spelu_pecpusdiena_12_10.jpg12. oktobrī Zemītes tautas namā norisināsies sporta spēļu pēcpusdiena.

Lasīt visu ziņu

Spēlfilma "TUR"

11.09.2019 19:30 - 21:00

af_tur.jpgFilma “Tur” ir mūsdienu tehnoloģijās balstīts stāsts par mīlestību bez robežām. Galvenās varones Gundegas mīļotais ir gājis bojā. Viņa, būdama informācijas tehnoloģiju speciāliste, izmisumā rada mākslīgo intelektu ar apziņu, kas pārņem viņas bojā gājušā drauga personību un turpina attiecības ar Gundegu. Tas rada virkni sarežģījumu, un Gundegai nākas atbildēt uz vairākiem lieliem jautājumiem.

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta svētki un Zemītes sporta svētki

24.08.2019 11:00 - 25.08.2019 - 02:00

68812176_408774373327547_8769591076831887360_n.jpgIerasti augusta izskaņā Zemītē pulcējas sportot gribētāji un svētku baudītāji no tuvākām un tālākām vietām, lai lustētos pagasta un sporta svētkos.

Šogad laika apstākļi bija ļoti labvēlīgi, arī dalībnieki bija īpaši kuplā skaitā. Uz komandu sacensībām bija pieteikušās kupls skaits komandu un sīvā konkurencē tika izcīnīta ikviena vieta un medaļa. Savukārt, individuālajos sporta veidos plašais interesentu loks pamatīgi nodarbināja tiesnešus. Bērni un jaunieši virpuļoja ūdensbumbās, lēkāja pa piepūšamo atrakciju, greznoja un baudīja cepumkūkas, sadarbībā ar jauniešu centra “ Nagla” vadītāju Ievu gatavoja savas unikālās svētku piespraudes, veidojot un līmēja pūķīšu un vitamīnu albuma kolekcijas, spēlēja lielformāta spēles, noslēgumā izbaudot putu ballīti.

Lasīt visu ziņu galerija (31)

"Sirds un asinsvadu slimību riska faktori" Zemītē

06.04.2019 17:00 - 19:00

afisa_seminari_aprilis.jpg6. aprīlī plkst. 17:00 Zemītes Tautas namā notiks izglītojošs seminārs par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem, kurus var novērst, lietojot atbilstošu uzturu. Semināru vadīs sertificēta uztura speciāliste, SIA Willow Med pārstāve Linda Rocēna.


Sirds-asinsvadu slimību riska faktori – ko varam darīt, lai tās novērstu. Uztura loma sirds-asinsvadu slimību profilaksē un ārstēšanā:
-Kā uzturs var palīdzēt samazināt asinsspiedienu;
-Holesterīns – “labais un sliktais”. Vai visas taukvielas ir “sliktas”?;
-Uzturs, kas samazina infarkta un insulta risku.;
-Mīti par uzturu sirds-asinsvadu slimību gadījumā – vai tiešām jāatsakās no gaļas, olām un kafijas?;
-Praktiski padomi “sirdij draudzīgu” ēdienreižu plānošanā – produktu daudzveidība un gardas receptes.

Lasīt visu ziņu

Vokālo ansambļu sadziedāšanās pasākums Zemītē

15.03.2019 19:00 - 22:00

53719206_476772589527047_1544099373510557696_n.jpg15.marta vakarā Zemītes tautas namā uz sadziedāšanos pavasara noskaņās visus novada ansambļus aicināja Zemītes jauktais vokālais ansamblis “Sapnī”.  Atsaukušies un atbraukuši bija necerēti kupls dziedātāju pulks: Matkules kultūras nama jauktais vokālais ansamblis, Zantes folkloras kopa “Vācelīte”, Valdeķu kultūras nama jauktais ansamblis “DOREMI”, Kandavas kultūras nama senioru ansamblis “Vīgriezes”, Vānes kultūras nama sieviešu ansamblis “Par to…”, Cēres pagasta sieviešu vokālais ansamblis, kā arī draugi no Tukuma novada- Tukuma pilsētas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Noskaņa” un Tukuma pilsētas pensionāru biedrības vokālais ansamblis "Sidrabrasa". 

Visus dziedātājus pasākumā sveica Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte un Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha, novēlot ansambļiem labu skanējumu un daudz koncertu šajā gadā. Tā kā šogad ansambļu starpnovada skates nebūs, tad šis koncerts bija kā savdabīga pašmāju skate- viens otram atrādījās un viens otru noklausījās. Dziedātāji jau zina, ka jo vairāk uzstāšanās reižu, jo labāks skanējums.

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Sporta pēcpusdiena

23.02.2019 13:00

img_20190223_134420.jpgSestdien, 23.februārī Zemītes tautas namā norisinājās Kultūras un sporta pārvaldes organizētā sporta pēcpusdiena. Vismaz 30 dažāda vecuma interesenti bija ieradušies, lai sacenstos galda tenisā, dambretē, lidojošo šķīvīšu mešanā mērķī, šautriņu mešanā, spēļu boulingā un zolītē. Laureātu(pārsvarā sīvās cīņās) noskaidrošana ieilga gandrīz līdz vakaram.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ziemassvētku groziņu vakars

25.12.2018 21:00 - 26.12.2018 - 03:00

Brīnumsvecītes stāsts

21.12.2018

dsc_7648.jpg21.12.2018. Zemītes pamatskolas skolēni, viņu vecāki un skolas darbinieki pulcējās uz Ziemassvētku pasākumu. Pasākuma pirmajā daļā uz skatuves rosījās gandrīz visi skolas bērni, kur katram bija loma izrādē “Brīnumsvecītes stāsts”. Brīnumsvecīte(Ella Pētersone) centās nest gaismu visiem ar kuriem satikās ceļā. Pasākuma 2.daļā tika godināti skolēni, kuriem ir labi un teicami sasniegumi mācību darbā. Skolēni saņēma pateicības un sponsoru sarūpēto naudas balvu 20 EUR. Pateicības un naudas balvas saņēma Elīza Babre un  Evelīna Maksimova- 1.klase, Elīza Zariņa-2.klase, Sanija Kristiana Lāce un Miks Frančenko-5.klase. 

Lasīt visu ziņu galerija (53)

Lielās āra egles iedegšana

08.12.2018 17:00 - 17:30
printēt

Izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām Zemītē

24.11.2018 10:00 - 12:00

1jauns_23_25.jpg24.novembrī plkst. 10:00-12:00 Zemītes tautas namā notiks izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām.

Lasīt visu ziņu

Valsts svētku pasākums " Latvijai 100!" Zemītē

16.11.2018 18:00 - 17.11.2018 - 03:00

dsc_0184.jpg16.novembra vakarā Zemītes tautas namā notika Valsts svētku koncerts “Latvijai 100”.

Svinīgajā uzrunā visus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, nododot Valsts prezidenta pasniegtās pateicības Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvam par dalību XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

Zemītes ļaudis Latvijas simtgadē sveica Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte un pagasta pārvaldniece Rita Diduha, novēlot valstij un tās ļaudīm mieru, saticību un plauksmi.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

Sporta spēļu pēcpusdiena

13.10.2018 12:00 - 15:30

img_7378.jpg13.oktobrī Zemītes tautas namā norisinājās sporta spēļu pēcpusdienā, kur apmeklētāji varēja mēroties spēkiem dažādās spēlēs - šautriņu mešanā, boulingā, zolītē, riču račā!

 Paldies sporta spēļu pēcpusdienas organizatorēm Ērodejai Kirillovai un Līgai Rozei!

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Filma " Bille"

11.10.2018 19:00 - 20:15

Zemītes skolas 170 gadu jubilejas salidojums

22.09.2018 18:00

zemites_skolai_170.jpgŠogad, Latvijas simtgades gadā ar absolventu salidojumu, Zemītes skola svinēja 170.dzimšanas dienu. 22.septembra vakarā Zemītes tautas namā notika svinīgais pasākums par godu skolas jubilejai.

 Pasākuma vadītāji – skolas absolventi Gatis Priede un Elvita Klaumane – radīja sirsnīgu un lepnuma pilnu atmosfēru, cildinot savu skolu un piederību šai vietai. 

Apsveikuma vārdus un vēlējumus teica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. “Ir bijuši dažādi laiki, ne vienmēr skola atradusies Zemītes pilī, tādēļ šodien īpaši gribas atzīmēt nozīmīgo brīdi - 2000. gada 1. septembri klātesot toreizējai Valsts prezidentei Vairai Vīķei – Freibergai, kad skola pārcēlās uz šīm skaistajām telpām. Reizē ar pārvākšanos skola ieguva saukli – “Iededz gaismu sevī! “. Varu droši apgalvot, ka tā īpašā gaisma, kas šeit izstaro, palīdz tikt pāri visām grūtībām. Ceru un ticu, ka pateicoties enerģiskajam skolas kolektīvam un direktorei Marutai Vilumsonei izdosies skolu saglabāt, neskatoties uz grūtībām un izglītības reformām.” 

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Zemītes skolas salidojums

22.09.2018

afisa_salidojumam__copy.jpgAicinām absolventus, skolotājus un bijušos darbiniekus uz Zemītes skolas salidojumu 22.09.18. plkst. 18:00. 

Lasīt visu ziņu

Zemītes skolai – 170

22.09.2018

lkb.jpgŠogad, Latvijas simtgades gadā, Zemītes skola svinēja 170.dzimšanas dienu ar absolventu salidojumu. 22.septembra vakarā Zemītes TN notika svinīgais pasākums par godu skolas jubilejai, kuru atklāja skolas direktore Maruta Vilumsone. Pasākuma vadītāji – skolas absolventi Gatis Priede un Elvita Klaumane – radīja sirsnīgu un lepnuma pilnu atmosfēru, cildinot savu skolu un piederību šai vietai. Apsveikuma vārdus un vēlējumus teica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kandavas novada izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde, domes deputāts un skolas patrons Dainis Rozenfelds un Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha. Zemītes skolu sveikt bija ieradušies arī visu Kandavas skolu direktori.

Lasīt visu ziņu galerija (45)

Zemītes pagasta svētki

25.08.2018 11:00 - 26.08.2018 - 03:00

40160655_1774917085896287_8937596101368741888_n.jpg25.augustā Zemītes pagasta ļaudis svinēja ikgadējos pagasta un sporta svētkus "Nāc lustēt Zemītē!". 

Uzreiz pēc sporta spēļu svinīgās atklāšanas Zemītes pils parkā sporta laukumā pulcējās komandas, kas piedalījās sporta spēlēs- volejbolā, futbolā, strītbolā, kā arī individuāli sportisti, kas sacentās dažādās vieglatlētikas disciplīnās- trīscīņā, šaušanā, šautriņu mešanā, zaķu kriketā.  

Pēc sporta spēlēm Zemītes tautas namā, sveikt vietējos bija ieradusies novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte un Cēres un Matkules pagasta pārvalžu vadītājas Maija Jēce un Dzidra Jansone.  Savējos uzrunāja Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Zemītniekus ar koncertu sveica Felikss Ķiģelis un draugi, bet balli spēlēja "Leišmales Jānīši". 

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Izlaidums Zemītes skolā

16.06.2018

dsc_7601.jpgMūsu dvēseles septiņās krāsās mirdz…
Un vēl tur- cerības sapņi un mīlestība!
Mēs zīmēsim savu ceļu ar krāsām-
Tām pašām košākajām…

Ziedu un smaržu virpulī ieskauti, pašā vasaras pilnbriedā, 16.jūnija pēcpusdienā, visi pulcējās uz Zemītes pamatskolas 9.klases izlaidumu. Zemītē izlaidumi vienmēr bijuši visa pagasta svētki – absolventus steidz sveikt vecāki, radi, skolotāji, draugi, skolasbiedri un paziņas. Apliecības par pamatizglītību ieguva 10 Zemītes pamatskolas skolēni: Āris Avotnieks, Samanta Borka, Gerda Cīrule, Katrīna Marta Krūmiņa, Agija Kupše, Vineta Kvedova, Ivo Laugalis, Alens Lisovskis, Aija Rasmusa un Dāvids Veilands.

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Pasākums bērniem " Urrā, brīvdienas ir klāt!"

06.06.2018 10:00 - 13:00

af_urra_brivd_2018.jpgPasākumā var tikt fotografēts publicitātes vajadzībām!

Lasīt visu ziņu

Mobils jaunatnes darbs Zemītē!

29.05.2018 15:00 - 18:00

zemite_monils.jpgAicinām Zemītes pagasta jauniešus tikties otrdienā 29.05. plkst. 15:00 Zemītes kultūras namā! Visi kopā pildīsim dažādas aktivitātes un uzdevumus! Līdzi jāņem labs garstāvoklis un draugi, taču mēs parūpēsimies par materiālo un tehnisko, kā arī gardo nodrošinājumu! :)

Lasīt visu ziņu

Māmiņdiena Zemītes skolā

11.05.2018

dsc_6787.jpgMāmiņdienu atzīmējot ikkatrs skolēns bija sagatavojis savai māmiņai sveicienu. Norisinājās koncerts kurā bērni parādīja savu mācībās izkopto un izloloto talantu gan dziesmās, gan dzejas rindās, gan izstrumentu spēlē. Pirms un pēc koncerta skolēni bija sagatavojuši darbu izstādi, kurā varēja aplūkot stundu laikā izgatavotos darbus.   

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Mobils jaunatnes darbs Zemītes pagastā

12.03.2018 15:00 - 18:00

zemite.jpgKandavas jauniešu centrs "Nagla" aicina Zemītes jauniešus tikties š.g. 12. martā plkst.15:00 kultūras namā! Mēs parūpēsimies par radošajām nodarbībām, spēļu čempionātiem un gardumiem, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

Lasīt visu ziņu

Vokālo ansambļu sadziedāšanās un spēle "Latvijas simtgades dziesmas" Zemītē

03.03.2018 17:00 - 20:00

dsc_6321.jpg3.martā Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis "Sapnī" aicināja draugus uz pirmsskates sadziedāšanos un spēli "Latvijas simtgades dziesmas"

 Ciemos ieradās:  Zantes kultūras nama folkloras kopa “Vācelīte”,  vadītāja Taira Grošteina, Cēres pagasta sieviešu vokālais ansamblis, vadītāja Madara Rutka, Tukuma pilsētas kultūras nama dāmu vokālais ansamblis “Noskaņa”, vadītāja Inguna Silineviča, Tukuma senioru vokālais ansamblis “Sidrabrasa”, vadītāja Taira Grošteina un mājinieki  Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis “Sapnī”, vadītāja Sandra Šteinberga.

Koncertā tika izdziedātas skatei gatavotās dziesmas un vienkārši sirdij tuvas un mīļas melodijas.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Vides pētnieku forums "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš it visur!"

01.03.2018 10:00 - 13:00

20180301_123459.jpgZemītē, 1.martā bija nepieredzēts pasākums. Kandavas novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Kandavas jauniešu centru, kā arī ar Zantes pamatskolas un Zemītes pamatskolas skolēnu aktīvu līdzdalību, bija noorganizējuši izzinošu un jautru pasākumu- vides pētnieku forumu "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš itvisur!". Izglītības iestāžu audzēkņi (līdz 9.klasei ieskaitot), kuri cītīgi bija veikuši praktiskus, ar vidi saistītus pētījumus, novērojumus un eksperimentus, nu individuāli vai grupās varēja prezentēt savu veikumu.

Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (45)

Mobils jaunatnes darbs Zemītes pagastā

27.02.2018 17:00 - 19:00

zemite.jpgKandavas jauniešu centrs "Nagla" aicina Zemītes jauniešus tikties š.g. 27.februārī plkst.17:00 kultūras namā! Mēs parūpēsimies par foršu un iedvesmojošu filmu un kārumiem, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

Lasīt visu ziņu

Barikāžu atceres dienai veltīts pasākums- dokumentālā filma " Astoņas zvaigznes"

19.01.2018 18:00 - 19:30

astonas_zvaigznes_af.jpgVēsturiski hronoloģisks pētījums par latviešu strēlnieku bataljoniem, to veidošanos un dalību Pirmā pasaules kara kaujās, par Latvijas Neatkarības kara cīņām līdz pat Krievijas Pilsoņu kara beigām, kad liela daļa strēlnieku atgriezās nesen dibinātā Latvijas valstī. Mājās.

Pirmais Daugavgrīvas, otrais Rīgas, trešais Kurzemes, ceturtais Vidzemes, piektais Zemgales, sestais Tukuma, septītais Bauskas un astotais Valmieras latviešu strēlnieku bataljons – tā ir Latvija vēl pirms Latvijas. Un astoņi ar strēlnieku cīņām saistīti patiesi dzīvesstāsti, kas caurvij vēstījumu, ietverot sevī Latvijas kopējo likteņstāstu. Filma par astoņām strēlnieku zvaigznēm ir stāsts par vienkāršiem cilvēkiem, kurus izaicināja Liels Laikmets un, neprasot atļauju, noteica viņu dzīves robežas. 

Lasīt visu ziņu

"Vislielākā dāvana", Zemītes pamatskolā

21.12.2017

dsc_5842.jpgZiemassvētku laiks ir laiks kad jebkurš var iepricināt savus tuvākos, kā arī pavisam nepazīstamos. Arī šogad Zemītes skolas bērni piedalījās projektā "Vislielākā davana" un bez ierastajām dāvanām, skolēni varēja saņemt svešinieku sagatavotu dāvanu.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Koncerts Kandavas novada senioriem

25.11.2017 12:00 - 13:30

Koncertu organizē Kandavas novada iespēju fonds  ( KNIF) ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu.  Autobusi no Kandavas un pagastiem tiks nodrošināti. Protams mazs cienasts arī. Lūdzu pieteikties pie saviem pensionāru koordinatoriem līdz 20.11. 2017.afisa_zemite2_1.jpg

Lasīt visu ziņu

Poētiskā kafejnīca - detektīvi, simtgades stāsti un dziesmas

23.09.2017 16:00 - 18:00

af_intern_judina_2017.jpgAtklājot Zemītes tautas nama 80-to darbības sezonu aicinām uz kopā pabūšanu! Poētiskās kafejnīcas viesi Dace Judina un Arturs Nīmanis

Ieeja: 1,50 Euro

Lasīt visu ziņu

Zemītes TN amatierkolektīvi atsāk darbību

13.09.2017 - 08.10.2017

af_amatierkol_2017.jpgVPDK " Zemīte" - nodarbības notiek otrdienās plkst.: 20.00. Vadītāja Inese Cīrule. Pirmā nodarbība 03.10.17.  Priecāsimies par jauniem dejotājiem! Ja arī kāds domā, ka abas kājas ir kreisās, tas nav šķērslis!  

Senioru ( Eiropas deju) kopa " Ozolzīles" - nodarbības notiek trešdienās plkst.:13.00. Vadītāja Mārīte Zandberga. Laipni lūgti pievienoties!!!! Dejot ir veselīgi un jautri! 

Amatierteātris " Ai-z-iet" - nodarbības notiek ceturtdienās plkst.: 17.30. Vadītāja Ērodeja Kirillova. Priecāsimies ja pievienosieties mūsu spēlētpriekam!

Jauktais vokālais ansamblis "Sapnī"- Vadītāja Sandra Šteinberga. Mēģinājumu laiks un diena vēl precizējas. 

Nāc un piedalies, bet ja ir jautājumi piezvani- tel: 26527265 Ērodeja

Lasīt visu ziņu

Zemītes skolas 96. izlaidums

09.06.2017

dsc_0416.jpg2017.gada 9.jūnijā, Zemītes pamatskola svinēja 96.izlaidumu. Šogad apliecību par pamatizglītību ieguva 14 absolventi. Skolas direktore īpaši uzteica tos skolēnus, kuri mācījās neklātienē un kuriem pietika spēka visu izdarīt, lai šodien sēdētu absolventa krēslā. Īpašs paldies Marikai Ozolniecei, Kristai Kirillovai, kuras visā pamatizglītības posmā bija ar labām un teicamām sekmēm. Paldies tika teikts arī absolventu vecākiem- Ilonai Karalei, Ērodejai Kirillovai, Ievai Nahodkinai par labu bērnu audzināšanu un atbalstu skolai. Uzmundrinājuma vārdus un laba vēlējumus  Kandavas novada domes vārdā teica deputāte Signe Ezeriņa. Skolu šogad absolvēja 1100. absolvents- Mārcis Štokhauzens. Absolventiem tika dāvinātas “Zoldnera izdevniecībā” izdotas grāmatas “Seko savai sirdsbalsij”. Skolas direktore ieteica šo grāmatu izmantot kā ceļvedi, lai dzīvotu, mīlētu, darītu, palīdzētu, pilnveidotos, dalītos, īstenotu un sniegtu savu ieguldījumu, lai pasaule kļūtu labāka. 

Lasīt visu ziņu galerija (30)

" Urrā, brīvdienas ir klāt!'

07.06.2017 14:00 - 15:00

AICINĀM BĒRNUS UZ VASARAS BRĪVDIENU SĀKUMA SVINĒŠANU

PIEDĀVĀJAM: SPORTISKAS AKTIVITĀTES KOPĀ AR SPORTA KOORDINATORI LĪGU ROZI

Lasīt visu ziņu

Ģimenes dienai veltīts pasākums " Mēs un mūsējie"

15.05.2017 14:00 - 15:00

Pasākums notiek sadarbībā ar Zemītes pamatskolu- uz koncertu ielūdz Zemītes pamatskolas skolēni!

Lasīt visu ziņu

Koncerts veltīts LR Neatkarības atjaunošanas dienai un Baltā galdauta svētkiem - " Mantojums"

04.05.2017 10:00 - 12:00

Jūs ielūdz Zemītes TN Jauktais vokālais ansamblis " Sapnī" uz Zemītes pamatskolas jaunieši. Aicinām paņemt līdzi arī ciemakukuli -  kādu  našķi, labu domu, vēlējumu, jo no mazām domām izaug lieli darbi!

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Atjaunotā filma " Ceplis"

01.05.2017 19:00 - 20:30

Svinēsim Darba svētkus kopā! 

Ieeja : Brīva

Lasīt visu ziņu galerija (1)

"Dziesmu talkā" tiekas novada vokālie ansambļi

22.04.2017 19:00 - 23:00
Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis

Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis "Sapnī"

22.aprīlī Zemītes tautas namā koncertā "Dziesmu talka" tikās Kandavas novada vokālie ansambļi. Tradīcija, novada vokālajiem ansambļiem tikties un sadziedāties pirms starpnovadu skates, ieviesusies vairākus gadus atpakaļ. Šajos koncertos novada ansambļi "atrāda" viens otram un klausītājiem, kā sagatavojuši repertuāru starpnovadu skatei, kas šogad notiks 6.maijā Tukumā. 

"Dziesmu talkā" piedalījās Kandavas kultūras nama senioru vokālais ansamblis "Vīgriezes", Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis "Do-re-mi" (abus kolektīvus vada Dzintra Linde), Cēres sieviešu vokālais ansamblis (vadītājs Andris Jansons), Vānes kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis "Par to..." (vadītāja Eva Bērziņa), mājinieki- Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis "Sapnī" (vadītāja Sandra Šteinberga) un draugi no pārnovada- Tukuma kultūras nama dāmu vokālais ansamblis "Noskaņa". 

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ritmikas diena

21.04.2017
printēt

" Liela diena priecājās šūpolēs iekāpusi" - Lieldienu pasākums Zemītē

16.04.2017 10:00 - 12:00

Visi mīļi gaidīti uz Lieldienu koncertu un aktivitātēm Zemītē! Koncertu sniedz Zemītes TN amatierkolektīvi. 

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta galda spēļu vakars

01.04.2017 16:00

2.jpg1.aprīlī Zemītes kultūras namā notika galda spēļu vakars, kur visa vakara garumā tika noskaidroti labākie galda spēļu spēlmaņi. 

Galda teniss – 1.v. Igors Skorodumovs (Zemīte), 2.v. Dzintars Daukšta (Zemīte), 3.v. Raitis Siliņš (Zemīte).  Boulings – 1.v. Jānis Kazimirisaņecs (Zemīte), 2.v. Evija Jačmenkina (Zemīte), 3.v. Igors Skorodumovs (Zemīte). Lidojošo šķīvīšu mešana – 1.v. Raitis Siliņš (Zemīte), 2.v. Dzintars Daukšta (Zemīte), 3.v. Andris Bambis (Kandava). 

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Rīgas vokālās grupas "Cantabile" koncerts "Elēģija"

25.03.2017 18:00 - 18:50

Toms Kazimirisaņecs un Rīgas vokālā grupa " Cantabile"  ielūdz uz tikšanos. Ieeja BRĪVA

Lasīt visu ziņu

Filma "Svingeri"

16.02.2017 19:00 - 20:35

SVINGERI ir viegla komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu  partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. SVINGERI ir: Sievietes, kuras nebaidās gribēt mīlestību, seksu un laimīgu dzīvi. Vīrieši, kuri mīl, nodarbojas ar seksu un bauda dzīvi. Iekāre, kaisle, kas mijas ar bailēm palikt vienam un ilgām pēc kāda cita dzīves. Nejauši sastapts svinga partneris vai svešinieks uz kaimiņu balkona. Galvenie varoņi filmā ir tēli, kurus vieno vēlme pēc flirta, asuma, riska.

Tas ir izaicinājums nākt un pasmieties pašiem par sevi!

IEEJA: 2,50 EURO

 

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Tautisko deju kolektīvu draudzības koncerts "Zemītē danci vedu"

11.02.2017 19:00 - 21:00

Koncertu sniegs tautisko deju kolektīvi: VPDK "Senlīgo" no Rīgas, VPDK "Vidums" no Tukuma, VPDK "Pūces" no Džūkstes, VPDK "Pūre" no Pūres, Zantes KN VPDK un Jauniešu deju kolektīvs, VPDK "Bikstenieki" no Bikstiem, Kabiles VPDK,VPDK  "Novadnieki " no Bēnes un VPDK "Zemīte"

Skatītājiem ieeja: 1.- Euro

Lasīt visu ziņu

Filma "Tēvu barikādes"

19.01.2017 18:00 - 19:20

Zigurda Vidiņa filma Tēvu barikādes

   "Cilvēka mūžā parasti nav daudz notikumu, kas radikāli izmaina viņa dzīvi. Man 1991. gada barikādes ir viens no šādiem notikumiem. Pirms divdesmit gadiem burtiski nedēļas laikā mainījās mana uztvere par Latviju, Latvijas iedzīvotājiem un, savā ziņā, pašam par sevi. Piecdesmit tūkstoši cilvēku spēja sanākt kopā uz barikādēm un aizstāvēt sapni - sapni par Latvijas neatkarību, neskatoties uz jebkādiem ārējiem, uzspiestiem apstākļiem. Šajā filmā es mēģināju apskatīt, kas tieši šajā nedēļā notika un kā šī nedēļa ir izmainījusi barikāžu dalībnieku un manu dzīvi," - stāsta Zigurds Vidiņš.

Filmā Tēvu barikādes ir pastāstīti septiņi stāsti par 1991. gada barikādēm Rīgā, kā arī to atskaņām mūsdienās. "Divdesmit gadi ir piemērots attālums laikā, no kura iespējams ieskatīties kādā pagātnes notikumā un mēģināt saprast ko tādu, kas varbūt agrāk nemaz netika pamanīts," skaidro filmas režisors. Filmas veidotāji apskata dažu barikāžu dalībnieku likteņus un pārdomas tagad, kad barikāžu laika cerības ir realizējušās un kristalizējušās gan pozitīvā, gan negatīvā ziņā. Filma arī ir personīgs stāsts par ļoti personīgu notikumu. "Tajā nedēļā nošāva divus manus draugus," tā režisors, "viņu priekšā man ir pienākums neaizmirst to laiku, kā arī atgādināt par to citiem. Tāpēc es atkal atgriežos tajā laikā, veidojot šo filmu."

Zigurds Vidiņš ir gan filmas režisors, gan producents. Scenārija autors - Viestarts Vidiņš. Filmas komponists ir Mārtiņš Brauns Filmas garums – 62 minūtes.

Filmas demonstrēšanu organizē Kinopunkts, atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds

IEEJA:1.00 EURO


Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes vadība aicina pagastu iedzīvotājus uz iedzīvotāju sapulcēm

10.01.2017 - 18.01.2017
Kandavas novada ģērbonis

Kandavas novada ģerbonis

No š.g. 10. līdz 18.janvārim Kandavas novada domes vadība aicina pagastu iedzīvotājus uz iedzīvotāju sapulcēm, lai atskatītos uz aizgājušā gada paveiktajiem un informētu par šī gada plānotajiem darbiem, kā arī uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus.

Sapulcē piedalīsies domes vadība, pagastu pārvaldnieki, SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” un Pašvaldības policijas pārstāvji.
10.janvārī plkst. 15:00 Cēres pagasta iedzīvotāju sapulce- Cēres pamatskolā
11.janvārī plkst. 16:00 Zantes pagasta iedzīvotāju sapulce- Zantes kultūras namā
13.janvārī plkst. 15:00 Matkules pagasta iedzīvotāju sapulce- Matkules kultūras namā
16.janvārī plkst. 17:00 Zemītes pagasta iedzīvotāju sapulce- Zemītes tautas namā
17.janvārī plkst. 16:00 Vānes pagasta iedzīvotāju sapulce- Vānes kultūras namā
18.janvārī plkst. 16:00 Kandavas pagasta iedzīvotāju sapulce- Valdeķu kultūras namā

Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku groziņu vakars

25.12.2016 21:00 - 26.12.2016 - 02:30


Ieeja: 4.50 Euro

Spēlē: Arnis Blūms- Blūmanis no Talsiem

Lūdzu galdiņus rezervēt pa telefonu: 26527265

Lasīt visu ziņu

Zemītes pamatskolas eglīte

21.12.2016

dsc_2417---kopija.jpgLielais Ziemassvētku pasākums pulcināja visus Zemītes pamatskolas skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, bijušos absolventus  un citus interesentus 21.12.2016. Svētki sākās ar Ē. Kirillovas oriģināldarbu; „Pasaka par meiteni un lāci”, kurā tika atklāta doma, ka ne viss vecais ir nevajadzīgs un izmetams , bet  bērnības atmiņas dziļi sirdī glabājamas un mīļas.  Galvenās lomu izrādē spēlēja Katrīna Marta Krūmiņa un Mārcis Štokhauzens. Izrādē piedalījās pirmskolas un sākumskolas dejotāji un dziedātāji.

Lasīt visu ziņu galerija (37)

„Vislielākā dāvana” Zemītes skolēniem

19.12.2016

p1260041.jpgDecembris ir tumšākais gada mēnesis, kā arī dāvanu saņemšanas mēnesis. Šogad, bez ierastajām dāvanām, skolēni varēja tikt pie „Vislielākās dāvanas”.

Mazliet no projekta vēstures:

kopš 1993.gada ASV, Austrālijā un Rietumeiropas valstīs tiek veikta milzīga labdarības akcija, kurā ņem dalību apmēram 50 000 dažādu kristiešu draudzes, skolas un citas organzācijas.

Draudzēs un skolās aicina savus bērnus dalīties Ziemassvētku priekā un ļaut bērniem citās valstīs sastapties ar prieku praktiskā veidā.

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Ziemassvētku gaidīšanas koncerts "Tik balti snieg.." un āra egles iedegšana

14.12.2016 18:00 - 18:45

Koncertu sniedz jauktais vokālais ansamblis "Sapnī"

Ieeja- BRĪVA

Lasīt visu ziņu

Uz "Sniegpārslu balli" ielūdz Zemītes pagasta pensionāri

10.12.2016 13:00 - 17:00

Uz balli pieteikties pie Zemītes pagasta pensionāru koordinatores Emeritas Šukstes, telefons: 

29332415

Lasīt visu ziņu

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīts koncerts "Šo zemi Dievs ir dāvājis mums!" Zemītē

17.11.2016 18:00 - 19:00

img_0401.jpg17.novembrī Zemītes tautas namā notika koncerts veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai "Šo zemi Dievs ir dāvājis mums!" Koncertā piedalījās Zemītes pamatskolas pulciņi un Zemītes tautas nama amatierkolektīvi.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Alfas kursi Zemītē 3. nodarbība

08.11.2016 16:30 - 18:30
printēt

Zemītes pagasta galda spēļu diena

08.10.2016

8.oktobrī Zemītes tautas namā notika galda spēļu diena, kurā ikviens varēja mēroties spēkiem zolītē, boulingā, šautriņu mešanā un novusā.

Galda spēļu rezultāti:

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta un sporta svētki aizvadīti

27.08.2016

2-1.jpg27.augustā ar svētkiem „Nāc lustēt Zemītē!” tika noslēgti šīs vasaras pagastu un sporta svētki Kandavas novadā.

Svētkus pie Zemītes pils rīta pusē atklāja Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis un pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha, vēlot visiem priecīgus, ar sporta kausiem bagātus svētkus.

“Godīgu, bezkompromisa cīņu, lai uzvar stiprākais,” sportistiem vēlēja Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Iveta Grunte. "Savukārt, tiem, kas baudīs kultūras programmu- lai ir bauda dvēselei!”.

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Senioru deju kopu festivāls "Pavasara ziedu balle"

14.05.2016 12:00

dscf3375.jpg14. maijā Zemītes tautas namā senioru deju kopa "Ozolzīles" pavasara ziedu ballē bija saaicinājusi viesus uz savu piecu gadu pastāvēšanas jubileju. Ciemos bija ieradušies draugu kolektīvi no Jaunlutriņiem „Senlejas”, no Saldus „Ciecerīte” , abus kolektīvus vada Rasma Liekmane. No Remtes „Zīles”- vadītājs Ilgvars Pauniņš un no Matkules „Alianse’- vadītāja Anita Kvedova.

Kolektīvu jubilejā sveica, veltot jaukas dziesmas, Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis "Sapnī". Zemītnieces kopā ar ansambli bija sagatavojušas jubilejas deju.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mātes dienai veltīts koncerts "Mana balta māmulīte"

06.05.2016 13:00

Koncerts tapis sadarbībā ar Zemītes pamatskolu

Lasīt visu ziņu

Individuālo dziedātāju koncerts "Mana dziesma Latvijai"

04.05.2016 16:00

Individuālo dziedātāju koncerts, pupu stādīšana un Baltā galdauta svētki

Lasīt visu ziņu

Galda spēļu vakars Zemītes pagastā

22.04.2016 18:00

13.jpgPiektdien, 22.aprīlī, Zemītes tautas namā tika aizvadīts galda spēļu vakars, kur dažādās sportiskās aktivitātēs varēja piedalīties visi sportot gribētāji.

Boulingā: 1.v. Toms Kozulis (Zemīte), 2.v. Emīls Zandbergs (Zemīte), 3.v. Samanta Borka (Zemīte).
Lidojošo šķīvīšu mešana: 1.v. Toms Kozulis (Zemīte), 2.v. Karīna Sjanita (Zemīte), 3.v. Emīls Zandbergs (Zemīte).
Šautriņu mešana: 1.v. Krista Kirillova (Zemīte), 2.v. Samanta Borka (Zemīte), 3.v. Aleksandra Borka (Zemīte).

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Pirmsskolas sadraudzības koncerts "Kling, klang, esam klāt!"

21.04.2016 10:00

20160421_104451.jpgGrupa "Zvaniņi" piedalījās ar pandas deju pirmsskolas sadraudzības pasākumā "Kling, klang, esam klāt!"

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Seminārs Zemītē par LEADER projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu

20.04.2016 13:00

kandavas-partneriba.jpg20.aprīlī plkst. 13:00 Zemītes tautas namā notiks Kandavas Partnerības organizēts seminārs par LEADER projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu.

Kandavas Partnerība no 2.maija līdz 2.jūnijam ir izsludinājusi LEADER projektu iesniegumu pieņemšanu uzņēmēju aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada dome tiekas ar uzņēmējiem Zantē un Zemītē

11.02.2016 17:00

img_1591.jpg10.februārī Zantes pagasta pārvaldē un 11. februārī Zemītes tautas namā notika Kandavas novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar pagastu uzņēmējiem, lai apspriestu iespējas piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam publiskās infrastruktūras un inženierkomunikāciju attīstībai.

Tikšanās laikā tika sniegta informācija par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmu uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai un notika diskusijas par nepieciešamajiem ieguldījumiem infrastruktūrā.

Lasīt visu ziņu

Tautasdziesmu sadziedāšanās svētkos tiekas novada skolu audzēkņi

27.01.2016

p1270450.jpg27.janvārī Zemītes tautas namā notika Kandavas novada skolu latviešu tautasdziesmu sadziedāšanās „ Mana tautasdziesma”, kurā bija pārstāvētas visas novada skolas un arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.

Tautasdziesmas ir ļoti bagāts un neatkārtojams latviešu tautas mantojums. Tās ir kā mūsu senču dzīves spogulis, vērtīgākas, jo īpaši tāpēc, ka šo mantojumu darinājusi latviešu tauta un tautasdziesmās atspoguļojas senās sabiedrības pasaules un dzīves uzskati.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Svētku egle pirmskolas vecuma bērniem

27.12.2015 11:00 - 12:00

Ielūdz Zaķēns un draugi.

Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku groziņu vakars

25.12.2015 21:00

Spēlē Birkenšteins un Ojārs. Ieeja 5,-eiro

Galdiņus rezervēt pa telefonu - 26527265

Lasīt visu ziņu

Dokumentālā filma "Prāta Vētra: starp krastiem"

17.12.2015 15:00 - 16:40

17122015_kino_prata_vetra_zemite.jpgŠis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu "Prāta Vētra”. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

Lasīt visu ziņu

Galda spēļu vakars sadarbībā ar sporta klubu "Kandava" Zemītē

04.12.2015 18:00 - 21:00

4.decembrī, Zemītes tautas namā norisinājās galda spēļu vakars, kur visi interesenti varēja aktīvi darboties vairākos sporta veidos – zolīte, galda teniss, šautriņu mešana un lidojošo šķīvīšu mešanā.

Vairāku stundu garumā tika noskaidrotas godalgotās vietas – zolītē 1.vietu ieguva Māris Uzuls (Ozolnieki), 2.vietu Anita Dzedzeļa (Sknābe), 3.vieta Jānis Kazimirisaņecs.

Lasīt visu ziņu

Dokumentāla filma "Mans tēvs Banķieris"

26.11.2015 15:00 - 16:15

26_11_2015_dokumentala-filma_zemites-tautas-nams.jpg

Filma ir autobiogrāfisks dokumentāls detektīvstāsts, kurā režisore seko notikumiem 20. gadsimta 90. gados, kad viņas tēvs – bankrotējušas bankas prezidents – pazūd bez vēsts. Tēvs ir Interpola meklēšanā jau sešpadsmit gadus. Bez panākumiem. Taču no Interpola pienāk ziņa, ka kāds vīrietis ar meklējamā vīrieša personas datiem ir pieteicies Malaizijas psihiatriskajā klīnikā. Filma par par cilvēku, kurš pazaudē sevi pārmaiņu laikā.

Filmu sutdija Mistrus Media

Filmas garums: 68 min

Operators Aleksandrs Grebņevs

Režisore Ieva Ozoliņa. Ieeja - 1 eiro

Lasīt visu ziņu

Valsts svētku koncerts "Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam"

17.11.2015 18:00 - 19:00
Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis

Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis


“Šī zeme ir dzimtene mana,
Te izaugt un dzīvot man ļauts.
Ik puķe tās vārdu man zvana,
Šo zemi par Latviju suc.”

Ar šīm Annas Sakses dzejoļa rindām 17. novembra vakarā pilno Zemītes tautas nama zāli uzrunāja vakara vadītāja Ērodeja Kirillova, lai koncertā “Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam” atzīmētu Latvijas Proklamēšanas 97.gadadienu.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Lāčplēša dienas pasākumi Zemītē

11.11.2015 14:00

Plkst. 14:00 Tikšanās ar atvaļināto komandleitnantu Māri Grinšteinu un grāmatas "Gaidi mani atkal mājās" prezentācija. Zemītes tautas namā

Plkst. 15:30 Vides objekta "Auseklītis" iedegšana.

Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta galda spēļu vakars

04.11.2015

4.decembrī, Zemītes tautas namā norisinājās galda spēļu vakars, kur visi interesenti varēja aktīvi darboties vairākos sporta veidos – zolīte, galda teniss, šautriņu mešana un lidojošo šķīvīšu mešanā. Vairāku stundu garumā tika noskaidrotas godalgotās vietas – zolītē 1.vietu ieguva Māris Uzuls (Ozolnieki), 2.vietu Anita Dzedzeļa (Sknābe), 3.vieta Jānis Kazimirisaņecs. Šautriņu mešanā – 1.vieta Viktors Podberežņikovs (Jaunsāti), 2.v. Līga Roze (Cēre), 3.v. Klāvs Zandbergs (Zemīte). Lidojošo šķīvīšu mešanā – 1.v. Viktors Podberežņikovs (Jaunsāti), 2.v. Toms Kozulis (Zemīte), 3.v. Krita Kirilova (Zemīte). Galda tenisā – Ivars Balodis (Zemīte), 2.v. Ints Kazimiresaņecs (Zemīte), 3.v. Ivo Eglītis (Zemīte).

Lasīt visu ziņu

Helovīnu pasākums bērniem un jauniešiem

29.10.2015 19:00 - 22:00

29_10_2015_belovinu-ballite-berniem_zemites-tautas-nams.jpgMasku balīte bērniem un pusaudžiem.


Lasīt visu ziņu

Zemītes pagasta svētki un sporta svētki "Nāc lustēt Zemītē"

29.08.2015 11:00

29_08_2015_zemites-pagasta-svetki-un-sporta-svetki.jpgSporta spēles un svētku aktivitātes dažāda vecuma apmeklētājiem visas dienas garumā (11:00-17:00). Vakarā visi laipni aicināti lustēties ballē Zemītes tautas namā.

Zemītes tautas namā, Zemītes Pils parkā.

Sīkāka informācija pa tel. 26527265 (Ērodeja) un 29457272 (Andris).

Lasīt visu ziņu
 • twitter
 • facebook
 • draugiem
<>
back to top