Pāriet uz lapas karti

Pasākumi

Kandavas novada Jauniešu forums 2018

04.01.2018 10:00 - 05.01.2018 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Šā gada 4. un 5. janvārī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” norisinājās Kandavas novada Jauniešu forums, kurā piedalījās 21 jaunietis.

Jaunieši ar dažādām neformālās izglītības metodēm un aktivitātēm saturīgi pavadīja divas Ziemas brīvlaika dienas, pildot dažādas iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, lai veidotu vienotu, draudzīgu un spēcīgu komandu, ar ko sastrādāties divu dienu garumā. Jaunieši veica arī dažādus izziņas uzdevumus, lai apzinātu novada un sava pagasta iespējas. Tāpat jaunieši iepazinās ar politiskajiem procesiem tepat Kandavā, Latvijā un  Eiropā. Jaunieši uzzināja to, kā tiek pieņemti lēmumi un kā tie tiek īstenoti dzīvē. Mēs iepazināmies arī ar Kandavas novada domes darbu, pētot kādu informāciju var iegūt mājas lapā. Jauniešiem bija ļoti liels pārsteigums, ka domes sēdes var noklausīties youtube.com tiešsaistē, kā arī var iepazīties ar domes sēžu protokoliem. Jaunieši atzina, ka šo viņi noteikti parādīs saviem draugiem un ģimenes locekļiem.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

5.janvārī Kandava/COMPOR pret BA Turība

05.01.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

26232661_210741716164077_5160053039084475670_o.jpgPiektdien 5. janvārī Kandavā tika aizvadīta komandas Kandava/COMPOR trešā spēle otrajā posmā, kurā mājinieki uzņēma BA Turību, kurai tāpat kā kandavniekiem otrajā posmā uzvaru vēl nebija.

Sākums izdevās izcils, pirmās desmit minūtes pilnīgā Kandava/COMPOR zīmē, pretinieks nespēja apspēlēt mūsu presingu, un pieļāva kļūdu pēc kļūdas, ko mēs pārvērtām punktos. Pēc pirmās ceturtdaļas 32:14. Otrajā ceturtdaļā sākums iet punkts punktā, tomēr pretiniekiem izdodas apspēlēt mūsu aizsardzību, lai gan uzbrukumā pateicoties Kauliņa teicamajam sniegumam arī turamies. Taču tad Turība sāka lauzt spēles gaitu, trāpa pāris trejačus, apstādina mūs uzbrukumā un puslaikā ejot pārsvars krietni sarucis - 49:38.