•GINTS BIRKENŠTEINS- Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pasniedzējs, mūziķis,  poprupas "Taustiņi" vadītājs, Kandavas himnas autors.

24068309_133659980633140_7628266618958008885_n.jpg14_rokaaa.jpgNodarbības notiek ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRDZIŅA ietvaros Ūdens ielā2, Kandavā

Keramikas radošā darbnīca

17. decembrī Kandava/COMPOR pret Gulbene Buki/BJSS

17.12.2017 18:00 kur : Kandavas sporta halle

171213104100_0001.jpg17. decembrī, plkst. 18:00 Kandavas sporta hallē LBL2 spēle basketbolā Kandava/COMPOR pret Gulbene Buki/BJSS.

Bezierunu zaudējums Gulbenes Bukiem.

Šovakar Kandavā aizvadījām pirmo spēli otrajā posmā, pretiniekos stājās pieredzējusī Gulbenes komanda.

Spēle iesākās ar Gulbenes komandas precīzu metienu, turklāt precizitāte viesiem turpinājās visu pirmo ceturtdaļu. Viesi ļoti prasmīgi izkārtoja sev metienus, kurus arī pārliecinoši realizēja, kamēr mums uzbrukums bieži iestrēga un metieni grozā nekrita. Jau pēc pirmās ceturtdaļas -14...

Arī otrajā ceturtdaļā "Buki" turpināja dominēt un pārsvaru pieaudzēja pat līdz +20, paša pēdējā puslaika minūtē nedaudz izdevās atsisties aizsardzībā un puslaiku noslēgt ar 33:50.

Otro puslaiku iesākām ļoti agresīvi un pēc pirmajiem uzbrukumiem radās iespaids, ka varam aizķerties, tomēr iespaids bija maldīgs... Gulbene atkal ļoti veiksmīgi uzbruka un lēnām audzēja pārsvaru, kamēr mēs nekādi nespējām atrast savu spēles pavedienu, un pirms pēdējām 10 minūtēm rezultāts diezgan bezcerīgs - 51:75.

Ilzes Cērpiņas gleznu izstāde

06.11.2017 12:00 - 08.01.2018 kur : Kandavas kultūras nams

img_2989.jpgIzstāžu zālē “Vējspārns” Kandavas kultūras namā apskatāmas tukumnieces Ilzes Cērpiņas gleznas.

Ikdienā Ilze Cērpiņa vada izdevniecības “Zvaigzne” Tukuma grāmatnīcu. Viņa beigusi Baltijas Starptautiskās akadēmijas Mākslas un vides dizaina nodaļu. Glezniecības pamatus mācījusies pie Birutas Stafeckas un Agnijas Ģērmanes. Ilzes gleznas ir ļoti krāšņas, spilgtas un sievišķīgas un rada skatītājiem patīkamas emocijas.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS 2017

01.12.2017 10:00 - 26.12.2017 - 19:00

1_26_12_ziemassvetku_davantirgus_2017_kandava_afisa.jpgAmatnieki! Darbu atdošana 29.12.2017 un 3.01.2018 no 10:00-16:00!

Jau sesto gadu decembrī pirms Ziemassvētkiem Kandavā notiek ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS. Šogad tas atvērts no 1. līdz 26. decembrim. Tirdziņš ir paplašinājies un notiek bijušajā grāmatnīcā “Laipa”, Kandavā Ūdens ielā 2. Tirgus darba laiks no 10:00 līdz 19:00 otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās. Svētdienās no 10:00 līdz 17:00. Pirmdienās- slēgts.

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS tā ir īpaša izstāde, kurā iespējams iegādāties vairāk kā 9000 Kandavas tuvākā un tālākā apkārtnē ar rokām gatavotas unikālas dāvanas - adījumus, koka izstrādājumus, pinumus, keramiku, gleznas, īpašas apsveikumu kartītes, eglīšu rotājumus, apģērbus, bērnu rotaļlietas u.c.