Pāriet uz lapas karti

Konkursa “Gada jaunietis 2019”apbalvošanas pasākums

13.02.2020 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

dsc_0152.jpg13.februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika konkursa “Gada jaunietis 2019” apbalvošanas pasākums.

Šogad konkursam pieteicās 12 novada jaunieši, bet prezentācijas demonstrēja desmit titulu pretendenti, kuri tika vērtēti trijās vecuma kategorijās.

Grupā no 13-15 gadiem piedalījās Samanta Līce no Zemītes pamatskolas, Roberts Pūliņš no Kandavas Reģionālās vidusskolas, Elizabete Heinsone no Cēres pamatskolas, Sendija Keita Stola un Beāte Dišlere no Zantes pamatskolas.  Nosaukumu “Gada jaunietis 2019” ieguva Elizabete Heinsone. Elizabete ir ļoti aktīva meitene, viņa organizē dažādas aktivitātes sava pagasta jauniešiem, piedalās projektos, pagājušā vasarā kā brīvprātīgā strādāja trīs jauniešu nometnēs, darbojas mākslinieciskajā pašdarbībā- spēlē teātri, ir atvērta un ļoti pozitīva.

Vecuma grupā no 16-18 gadiem piedalījās Ketija Rozenberga no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Sintija Didrihsone un Beāte Fabjančika no Kandavas Reģionālās vidusskolas.

 Nosaukumu “Gada jaunietis 2019” ieguva Sintija Didrihsone. Jauniete ir aktīva un mērķtiecīga, viņai ir augsti sasniegumi mācībās. Pagājušajā gadā viņa piedalījās ZPD konkursā republikas mērogā, iegūstot 2.pakāpi. Ar skolas teātri iestudēta ludziņa, kas tika spēlēta pansionātā, savukārt, ar draugiem iestudētā luga tika izrādīta Jāņos Kazdangā.

No 19-25 gadiem konkursā piedalījās pilnas slodzes māmiņa Madara Ērvalde un Latvijas Universitātes students Nauris Truhņēvičs, kurš arī ieguva nosaukumu “Gada jaunietis 2019”. Nauris ir enerģisks un labsirdīgs, ar lielisku humora izjūtu apveltīts jaunietis. Viņš pagājušajā gadā ieguva bakalaura grādu vides zinātnēs un iestājās maģistrantūrā ģeogrāfijas fakultātē, aktīvi darbojās jaunatnes organizācijās, izstrādājot un īstenojot vietējā mēroga Eiropas Solidaritātes korpusa projektu “Sāc ar sevi!” Vairākkārt piedalījies Lielajās talkās, arī Pasaules talkā koku sēšanas un stādīšanas akcijā “Laimes koki”.  Dzied Kandavas jauktajā korī, ar Rīgas Latviešu biedrības tautas deju ansambli “Vija “ piedalījās Starptautiskajā folkloras festivālā Prāgā.

Jauniešu prezentācijas vērtēja žūrija, kurā darbojās novada domes priekšsēdētāja Inga, Priede, izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde, Vānes pamatskolas direktors Ivars Lasis, kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls, uzņēmēji Stefānija Neiberga, Guntars Indriksons un Raivis Bērziņš.  Tika apbalvots katras vecuma kategorijas labākais un žūrija bija sagatavojusi savas simpātiju balvas, lai dāvanas par piedalīšanos saņemtu ikviens jaunietis.

Apbalvošanas pasākumu vadīja Elza Lepse no K.Mīlenbaha vidusskolas, bet par muzikālajiem priekšnesumiem gādāja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas mūzikas nodaļu audzēkņi.  

Konkurss “Gada jaunietis” norisinās jau astoto gadu un to organizē Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs ''Nagla'' sadarbībā ar Kandavas novada Izglītības pārvaldi.

 

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top