Pāriet uz lapas karti

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 2.b klases audzēkņi iepriecina novada simtgadnieces

18.12.2019 13:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

e5f5c859_3c4c_4ad6_9052_015b547c677f.jpgZiemassvētku gaidīšanas laiks vienmēr ir bijis brīnumu pilns, kad visiem gribas kļūt labākiem un paveikt kaut ko īpaši mīļu!

Arī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 2.B klases bērni nolēma, ka labo darbu nedēļā ir jāpaveic kāds svētīgs darbiņš. Domāts-darīts! Skolā bērni zīmēja un rakstīja apsveikumus un kopā ar vecākiem tika sagādātas dažādas gardas dāvaniņas! Tika ziedoti gan visdažādākie saldumi, gan smeķīgi labumi no pagraba, pašu vākts medus, Pūres ābolīši un vēl un vēl! Domājām par to, kurš visvairāk būtu pelnījis mūsu paldies un izlēmām, ka tās būs divas sirmas māmuliņas, kuras dzīvo tepat mums blakus, Kandavas novadā! Tā nu 18.decembrī mazie rūķi devās apciemot Alisi Lauvu, kura nesen nosvinējusi 103.dzimšanas dienu un Lidiju Zīli, kura šogad sagaidīja savu 105.dzimšanas dienu!

Lielākais prieks sirmajām kundzēm bija par priecīgajām dziesmām un dzejoļiem, kurus bērni veltīja viņām ar lielu degsmi un prieku! Neaprakstāmas emocijas un prieka deva tika ne tikai sirmajām māmiņām, bet arī bērniem! Kundzes dziedāja līdzi, plaudēja un bērniem atklāja kā nodzīvot tik cienījamu mūžu, proti-mazāk dusmoties un bēdāties, vairāk priecāties un mācēt piedot un, ja ir skumji ap sirdi-padziedāt! Tieši tik vienkārši!

Uz atvadām Lidija Zīle mums piekodināja, lai nākam ciemos arī nākamgad! Novēlam Alisei un Lidijai možu garu un stipru veselību!

 

Informāciju sagatavoja: 2.B klases rūķu mamma Maija

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top