Pāriet uz lapas karti

Olimpiskā diena Zantē

19.09.2019 kur : Zantes pamatskola

20190919_094547.jpgKandavas novada Zantes pamatskolā Olimpiskā diena notika 19.septembrī. Izmaiņas bija nepieciešamas, jo 20.septembrī no skolas trīs komandas dodas uz Zemgales reģionālajām ugunsdzēsības sacensībam „Brašais ugunsdzēsējs”.

Olimpiskā diena sākās Zantes kultūras namā. Paldies 9. klases meitenēm Keitai un Beātei par vingrošanas kompleksa sagatavošanu, visu dalībnieku iesildīšanu un izvingrināšanu.

Kā viesis uz pasākumu tika uzaicinata veselīga dzīvesveida popularizētāja, novadniece Elīna Amatniece. Sportiste pastāstīja skolēniem par veselīgu dzīvesveidu, ēšanas paradumiem un skriešanas pozitīvo iedarbību uz organismu. Dalījās pieredzē par šo aktivitāti, par prieku un labsajūtu, ko dod skriešana jebkuros laika apstākļos, par peldēšanos ziemā āliņģī un citām interesantām un aizraujošām aktivitātēm.

Olimpiskās dienas otrā daļa norisinājās stadionā, kur skolēni sacentās krosa skrējienos dažādās vecuma grupās. Piedalījās arī Zantes PII bērni, kuri sacentās, kurš iemetīs vairāk bumbiņu lielajā spainī. 1. klases skolēni sacentās gumijas bumbas mešanā grozā.

Par aktivitātēm visi skolēni saņēma Starptautiskā Olimpiskā prezidenta Tomasa Baha parakstītu sertifikātu. Ašākie un izturīgākie skolēni saņēma diplomu par iegūtajam godalgotajām vietām krosā.

Olimpiskās dienas trešā daļa bija pārgājiens ar nosaukumu „Pretī nākotnei - pētīsim ūdeni”. Daudzos kilometrus nebija nemaz tik viegli pievarēt. Vecāko klašu skolēni nogāja 9-10 kilometrus.

Šodienas nepieciešamā kustību norma ir izpildīta! Urrā!

 

Informāciju sagatavoja: sporta skolotāja Tija Tripāne

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top