Amatierteātru ražas svētki Matkulē

19.10.2019 15:00 kur : Matkules kultūras nams

19.oktobrī Matkules kultūras namā amatierteātru ražas svētkos “Pasaki pasaku” tikās novada amatierteātru kolektīvi un viesi.

Svētkos piedalījās novada amatierteātri no Cēres, Zemītes, Vānes, Zantes un Matkules, un viesi no Tukuma- pensionāru biedrības teātra kopa “Kaprīze. Kolektīvi bija sagatavojuši priekšnesumus, vadoties pēc šī gada svētku moto: “Lai par dzīvi runā latviešu tautas pasakas teātra manierē”, caur pasakām pasmiedamies paši par sevi.

“Kad ļaudis no laukiem ir ievākuši rudens veltes un čaklie zemnieki ir pārskatījuši savus apcirkņus, arī teātra ļaudis svin ražas svētkus”, vēlot ražīgu turpmāko darba sezonu, klātesošos uzrunāja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. Aktierus un režisorus svētkos sveica arī novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, novēlot visiem novada amatierteātriem radošumu, izturību un labus panākumus šīs sezonas gaidāmajā skatē.

Teātra ražas svētki katru gadu notiek kādā citā pagastā un šogad tie tika svinēti jau devīto reizi. Pirmoreiz Kandavas novada un starpnovadu teātra ļaužu kopā sanākšana notika 2011.gadā Zantē. Kā ierasts, pasākuma noslēgumā tiek nodot stafete nākošās sezonas svētku rīkošanai, šoreiz- Zemītes amatierteātra kolektīvam.


Galerija 1

Galerija 2

<>