Pāriet uz lapas karti

Ziemeļkurzemes kauss 2019

05.07.2019

img_4823.jpgTieši pirms Jāņiem – 22.jūnijā Sēmes pagasta “Lejniekos” notika Kandavas un Tukuma novadu atklātās sacensības jāšanas sportā "Ziemeļkurzemes kauss 2019", kurās piedalījās arī jātnieki no Kandavas, pārstāvot “Kandavas jātnieku klubu STAFETE”.

Šīs bija Latvijas jātnieku federācijas ieskaites sacensības, tāpēc konkurence bija liela. Jātnieki startēja septiņos maršrutos, piedalījās ap 70 jātniekiem ar 78 zirgiem no dažādiem Latvijas novadiem, kopā veicot 133 startus. 

Labākos panākumus no Kandavas novada guva Parisa Anna Kaņepe ar zirgu Silfīda, iegūstot 2. vietu maršrutā nr.2B. Savukārt, Beāte Beta Makovska ar Lorettu šinī maršrutā palika septītās. 

Maršrutā ar 80 cm augstiem šķēršļiem  Roberts Rancāns ar Cagotu 32 dalībnieku konkurencē ieguva 8. vietu. Jāpiebilst, ka Robertam ar šo zirgu tās bija pirmās nopietnās sacensības. Šajā maršrutā atsevišķs vērtējums bija jaunzirgiem līdz piecu gadu vecumam un tajā 3. vietu izcīnīja  Vija Kreicberga ar ērzeli Rembrants. 

Tieši pirms starta gūtas zirga traumas dēļ sacensības izpalika Danai Martai Grauzermanei ar Relax DMG.  Galveno balvu –“Ziemeļkurzemes kauss 2019” ieguva Una Adamoviča no Garkalnes novada JSK Kriķi ar zirgu Candy .       

Ja vēlaties iepazīties ar mūsu jātniekiem un zirgiem, kā arī izmēģināt iemaņas jāšanas sportā, gaidīsim jūs sestdien, 13. jūlijā plkst. 13.00 Valdeķos, kur Kandavas pagasta sporta svētku ietvaros notiks jāšanas sporta paraugdemonstrējumi.

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top