Pāriet uz lapas karti

Mākslinieku rudens plenērs Kalnmuižas pilī

24.09.2018 - 28.09.2018

dsc_0064.jpgNo 24.- 28.septembrim Kalnmuižas pilī notika Rudens plenērs. Gleznotāji pavadīja piecas rudenīgās dienas mūsu burvīgajā Abavas senlejā, tverot mirkļus un radot darbus, kas atspoguļo vietējo dabas skaistumu caur savu skatījumu, sajūtām un emocijām.

Plenēra noslēgumā 28.septembrī mākslinieki tikās ar interesentiem savu plenērā tapušo darbu izstādē, lai kopīgi risinātu sarunas nepiespiestā mākslas un apkārtējā skaistuma gaisotnē. Tikties ar Latvijas izcilajiem gleznotājiem Juri un Andreju Ģērmaņiem, Jāni Jēkabsonu, Jāni Jansonu, Mārīti Jansoni, Ēriku Kumerovu, Aiju Zariņu, Baibu Briedi bija ieradušies pārstāvji no Kandavas Mākslas galerijas, novada muzeja,  Kandavas kultūras nama, tūrisma informācijas centra, novada domes kā arī citi mākslas mīļotāji. 

Mākslinieki uzsvēra, ka dienas Kalnmuižā bijušas skaistas un neaizmirstamas. Iespaidu atstājuši arī brīnišķīgie interjera priekšmeti, greznā pils, kas iedvesmojusi, arī dvēseliskās savstarpējās vakara sarunas, skaistie numuriņi un viesmīlīgā uzņemšana. 

Izstādes apmeklētāji izstaigāja pils zāles un telpas, kurās bija izstādītas plenērā tapušās gleznas, nesteidzoties doties mājup, bet labprāt pavadīja laiku sarunās ar gleznotājiem.

printēt
  • twitter
  • facebook
  • draugiem
<>
back to top